23. Tartu Rattamaraton
Virtuaalrattamaraton

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 98 Naisi: 10 Mehi: 88 Läbitud distants kokku: 8722 km Aeg kokku: 467:27:23
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Tulemus
1 Marek Adli 1974 Mees
Lääne-Viru maakond
  03:46:33
1 Enn Altin 1971 Mees
Tartu maakond
  05:09:36
1 Dmitry Artamonov 1985 Mees
  04:49:05
1 Imre Avalo 1980 Mees
Harju maakond
Team TT 02:47:25
1 Jens Bäckman 1989 Mees
Lovisa
  04:53:04
1 Aivars Balodis 1963 Mees
Latvia
  03:44:02
1 Arenijus Baltrušaitis 1971 Mees
Dviraciudalys.lt-Vetrunge 04:10:33
1 Priit Baumann 1980 Mees
Espoo
  04:07:30
1 Maris Belovs 1986 Mees
Valmiera
EZI 03:57:00
1 Andrey Denisov 1972 Mees
Pskov Ski Team 04:58:49
1 Tiit Einmaa 1977 Mees
Lääne-Viru maakond
Eesti Raudtee AS 06:00:16
1 Margo Erm 1973 Mees
Harju maakond
Spordiklubi IKS 03:35:33
1 Riho Ever 1966 Mees
Harju maakond
Velo Clubbers 06:09:36
1 Riho Friedrichs 1973 Mees
Harju maakond
  06:30:15
1 Edijs Grants 1985 Mees
  04:34:59
1 Urmas Hallik 1978 Mees
Pärnu maakond
SportID 04:01:02
1 Dainis Homko 1984 Mees
Dako Ziemelvidzeme 04:00:38
1 Margit Huttunen 1971 Naine
Pärnu maakond
  04:01:04
1 Jevgeni Jablokov 1988 Mees
Harju maakond
  03:12:18
1 Indrek Juhanson 1977 Mees
Harju maakond
Agrovarustus OÜ 03:13:05
1 Alar Just 1969 Mees
Harju maakond
Team TT 05:15:00
1 Siiri Kaaver 1964 Naine
Tartu maakond
SportID 04:56:22
1 Janek Kähr 1983 Mees
Põlva maakond
  04:27:37
1 Mart Kainel 1945 Mees
Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi 05:41:05
1 Meelis Kalda 1975 Mees
Harju maakond
AS G4S Eesti 04:29:48
1 Pille Kalda 1982 Naine
Harju maakond
Eesti BMW Klubi 08:04:36
1 Markko Karu 1974 Mees
Harju maakond
  04:09:03
1 Ants Kask 1969 Mees
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA 04:34:47
1 Erkki Keerig 1973 Mees
Harju maakond
  03:26:34
1 Janis Keiselis 1972 Mees
Rigas
  02:39:14
1 Indrek Kelk 1969 Mees
Tartu maakond
  04:10:31
1 Lauri Kikerpill 1976 Mees
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi 05:01:33
1 Viigi Kipper 1988 Naine
Viljandi maakond
  07:25:10
1 Kristjan Kivisikk 1997 Mees
Harju maakond
  04:34:54
1 Kristo Klippberg 1976 Mees
Harju maakond
  03:22:28
1 Marek Kõiv 1976 Mees
Harju maakond
  04:23:06
1 Kuido Kond 1970 Mees
Lääne-Viru maakond
Rakvere RK Siplased 04:06:57
1 Aleksandr Kornilov 1985 Mees
  04:47:18
1 Janis Kreegimets 1968 Mees
Lääne-Viru maakond
Rakvere RK Siplased 04:06:41
1 Anne Krull 1970 Naine
Tartu maakond
  04:54:29
1 Janis Krumins-Zvaigzne 1983 Mees
  04:01:15
1 Kalle Kukk 1970 Mees
Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi 04:51:05
1 Urmas Kuum 1973 Mees
Tartu maakond
  05:04:26
1 Indrek Laaneveer 1974 Mees
Harju maakond
  06:53:10
1 Renars Lauzis 1977 Mees
Valmiera
EZI 03:56:29
1 Dmitrii Lebedinskii 1977 Mees
Pskov Ski Team 03:52:21
1 Toomas Lelumees 1965 Mees
Tartu maakond
SAK Tartu 03:45:47
1 Ints Lerme 1975 Mees
Dako Ziemelvidzeme 04:35:31
1 Marko Linkholm 1977 Mees
Harju maakond
Team TT 03:22:48
1 Riho Linnas 1971 Mees
Pärnu maakond
  05:05:00
1 Renek Loorens 1981 Mees
Lääne maakond
  04:02:54
1 Olga Lozinski 1984 Naine
Harju maakond
Orkla Eesti AS 04:34:27
1 Juhan Lukk 1949 Mees
Lääne maakond
SK Sula 03:30:58
1 Villu Lüüsalu 1970 Mees
Pärnu maakond
Klubi Püha Loomaaed 03:33:26
1 Kristiina Männi 1986 Naine
Harju maakond
  06:23:19
1 Riho Männi 1951 Mees
Harju maakond
Keskkonnaagentuur 06:39:36
1 Margus Merilo 1985 Mees
Harju maakond
  04:30:25
1 Andro Mikkor 1984 Mees
Harju maakond
Maanteeamet 03:23:05
1 Igor Modin 1966 Mees
  03:47:29
1 Indrek Nägelik 1991 Mees
Ida-Viru maakond
Juvente MTÜ 04:36:07
1 Alger Närska 1970 Mees
Harju maakond
  05:14:46
1 Hendrik Nigul 1983 Mees
Tartu maakond
  07:34:56
1 Jaanus Nõmmisto 1972 Mees
Hiiu maakond
JK Paralepa 03:25:20
1 Ain Noor 1961 Mees
Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi 03:18:41
1 Rein Oder 1972 Mees
Tartu maakond
21CC Triatloniklubi 03:57:54
1 Andrus Ojala 1974 Mees
Harju maakond
Primartrade OÜ 06:44:45
1 Martin Ojala 1966 Mees
Harju maakond
Primartrade OÜ 06:55:39
1 Madis Ojaliiv 1977 Mees
Lääne-Viru maakond
RedBike 04:00:56
1 Imre Ots 1974 Mees
Harju maakond
  06:10:25
1 Ainars Ozolins 1960 Mees
  03:26:51
1 Enriko Pajunurm 1988 Mees
Lääne maakond
  05:46:46
1 Rait Pallo 1974 Mees
Valga maakond
Areal Team 04:26:54
1 Arvo-Artur Palu 1979 Mees
Saare maakond
  05:48:46
1 Peeter Parmask 1961 Mees
Tartu maakond
SK VELO 04:39:29
1 Dmitry Parygin 1974 Mees
Pskovskaya oblast
Pskov Ski Team 04:54:42
1 Erkki Peikolainen 1984 Mees
Lääne-Viru maakond
  06:04:35
1 Janek Piho 1968 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 04:19:13
1 Taivo Piir 1980 Mees
Tartu maakond
  05:13:13
1 Tarvo Puusepp 1977 Mees
Harju maakond
  06:29:39
1 Ilze Radzina 1977 Naine
Riga
  06:28:41
1 Vigants Radzins 1974 Mees
  04:40:08
1 Andrus Rebane 1968 Mees
Harju maakond
  05:21:44
1 Urmas Rebane 1973 Mees
Harju maakond
SK Jooksupartner 05:39:33
1 Martti Rooba 1984 Mees
Harju maakond
  04:12:21
1 Eugenijus Sabaliauskas 1987 Mees
Impuls racing team 05:05:18
1 Dmitrijs Sarovs 1986 Mees
Valmiera
EZI 03:57:27
1 Ilgvars Shmits 1986 Mees
5A-Valka / LV 04:58:46
1 Risto Suvikas 1961 Mees
  05:24:18
1 Peep Taaler 1977 Mees
Harju maakond
  07:05:30
1 Kalvar Tammine 1974 Mees
Tartu maakond
Päästeamet 04:18:10
1 Tiimar Tartes 1982 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 04:50:36
1 Vahur Teller 1981 Mees
Tartu maakond
  04:58:35
1 Maris Tuisk 1971 Naine
Harju maakond
  05:09:39
1 Kerli Valge 1987 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 05:17:25
1 Valmar Vallimäe 1974 Mees
Tartu maakond
  04:38:47
1 Andris Vorons 1971 Mees
  04:44:06
1 Igors Vucans 1979 Mees
  04:11:34
1 Johannes Zeilinger 1963 Mees
  05:02:01
Sulge

Tulemuse detailne info

...