9. Tartu Linnamaraton
Virtuaaljooks

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 33 Naisi: 11 Mehi: 22 Läbitud distants kokku: 1393 km Aeg kokku: 174:20:17
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Tulemus
1 Kerli Adosson 1990 Naine
Tartu maakond
LHV 03:54:16
1 Andrei Babin 1953 Mees
Harju maakond
  04:49:20
1 Rustam Fakhretdinov 1975 Mees
Tartu Ülikool 03:56:16
1 Heilo Järve 1972 Mees
Viljandi maakond
  04:41:12
1 Ahto Jaska 1965 Mees
Tartu maakond
  04:34:31
1 Targo Kalamees 1972 Mees
Harju maakond
Team TT 03:29:02
1 Dainis Kaulins 1953 Mees
  05:33:36
1 Jaanika Kindlam 1976 Naine
Harju maakond
  09:32:57
1 Liudmila Kolobanova 1944 Naine
  05:29:03
1 Kalle Kukk 1970 Mees
Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi 06:01:48
1 Mari-Liis Länik 1997 Naine
Põlva maakond
1. Jalaväebrigaad 05:40:45
1 Elina Lasseron 1967 Naine
Harju maakond
EWK 07:53:44
1 Merike Meriküla 1982 Naine
Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi 04:23:43
1 Kusti Org 1988 Mees
Viljandi maakond
Maanteeamet 04:23:36
1 Uno Õunapuu 1954 Mees
Lääne-Viru maakond
  05:01:12
1 Valdo Pajumaa 1955 Mees
Harju maakond
  05:20:50
1 Janno Pajupuu 1984 Mees
Harju maakond
Päästeamet 04:49:00
1 Vadim Palamartsuk 1986 Mees
Harju maakond
Bondora AS 04:12:22
1 Rein Pärn 1940 Mees
Harju maakond
  06:46:11
1 Ott Pärna 1976 Mees
Harju maakond
  04:09:27
1 Heli Põder 1972 Naine
Tartu maakond
  05:04:23
1 Priit Randpõld 1968 Mees
Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi 04:26:45
1 Tiina Säälik 1967 Naine
Jõgeva maakond
SK ProRunner 05:18:20
1 Sander Saarniit 1992 Mees
Võru maakond
  05:29:50
1 Raimo Saul 1976 Mees
Harju maakond
  05:51:01
1 Oleg Savik 1997 Mees
Harju maakond
  05:14:08
1 Alar Siemann 1973 Mees
Järva maakond
  05:19:05
1 Kaili Tamm 1971 Naine
Põlva maakond
  06:34:23
1 Anni Tatsi 1991 Naine
Valga maakond
  04:25:16
1 Rein Traus 1948 Mees
Lääne-Viru maakond
  05:56:31
1 Ülo Tuur 1945 Mees
Ida-Viru maakond
  05:02:06
1 Lisbeth Vallimäe 2002 Naine
Tartu maakond
  05:05:10
1 Valmar Vallimäe 1974 Mees
Tartu maakond
  05:50:28
Sulge

Tulemuse detailne info

...