47. Tartu Maraton
Virtuaalsõit/Virtual race

Otsingusõna
Sugu
Riik
Läbimise viis
Kokku: 134 Naisi: 19 Mehi: 115 Läbitud distants kokku: 8442 km Aeg kokku: 682:03:38
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Läbimise viis Tulemus
1 Andres Aamisepp 1980 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:05:01
1 Ülar Aasa 1976 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:34:24
1 Anders Abrahamsson 1964 Mees
  Suusk 03:48:14
1 Evgeny Afanasyev 1982 Mees
  Suusk 04:37:19
  Agris Ambos 1980 Naine
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi Suusk 04:46:14
1 Arno Anton 1957 Mees
Valga maakond
  Suusk 05:13:47
  Anders Axling 1982 Mees
  Suusk 04:45:47
1 Jens Bäckman 1989 Mees
Lovisa
  Suusk 05:05:35
1 Heikki Bergson 1977 Mees
Harju maakond
  Suusk 04:22:00
1 Rain Bõmberg 1982 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:33:28
1 Adrian Bosshart 1994 Mees
  Suusk 03:12:47
1 Martin Carlsson 1973 Mees
  Maastikurattasõit 03:02:11
1 Mike Cavanaugh 1966 Mees
  Suusk 04:31:36
1 Mykhailo Dobrilovskyi 1986 Mees
  Suusk 05:47:54
  Juris Dzenis 1980 Mees
  Maastikurattasõit 03:33:08
1 Don Eby 1952 Mees
  Suusk 07:04:13
1 Tarmo Eerik 1982 Mees
Harju maakond
  Suusk 04:32:01
1 Stefan Eich 1967 Mees
  Rullsuusk 03:25:17
1 Mart Einasto 1969 Mees
Tartu maakond
TÜASK Jooks 08:35:24
1 Ellar Ellik 1972 Mees
Saare maakond
  Maastikurattasõit 03:18:28
1 Joergen Eriksen 1976 Mees
  Suusk 04:01:51
1 Michael Foerster 1976 Mees
  Suusk 03:18:03
1 Christoph Gasche 1986 Mees
  Suusk 03:04:11
1 Jeremy Gaudet 1987 Mees
Saskatchewan
  Suusk 05:18:48
1 Theodore Gaudet 1956 Mees
Saskatchewan
  Suusk 07:40:06
1 Ants Grende 1969 Mees
  Suusk 03:45:20
  Kristo Hüdsi 1988 Mees
Lääne maakond
JK Paralepa Suusk 04:07:15
  Satu Immonen 1970 Naine
etelä-savo
  Suusk 05:42:56
1 Heiki Jääger 1965 Mees
Tartu maakond
  Suusk 06:03:02
1 Ülo Jammer 1948 Mees
Järva maakond
  Suusk 06:14:36
1 Meelis Jõemaa 1973 Mees
Tartu maakond
  Suusk 04:32:32
1 Johan Johansson 1967 Mees
  Suusk 05:35:00
1 Andero Joorits 1980 Mees
Harju maakond
  Suusk 04:49:58
  Indrek Juhanson 1977 Mees
Harju maakond
Agrovarustus OÜ Suusk 03:58:09
1 Kari Jylhä 1953 Mees
Silvini Madshus Team Suusk 05:54:16
1 Eva Kaarli 1978 Naine
Harju maakond
  Suusk 06:08:40
1 Mihkel Kabel 1984 Mees
Harju maakond
  Suusk 06:27:25
1 Olli Kantanen 1967 Mees
  Suusk 04:57:18
1 Ossi Karjalainen 1955 Mees     Suusk 06:31:34
1 Ulvar Kaubi 1971 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:34:51
1 Indrek Kelk 1969 Mees
Tartu maakond
  Suusk 04:47:18
1 Reelika Kikkas 1973 Naine
Harju maakond
  Suusk 03:53:48
1 Pavels Kirilovskis 1966 Mees
  Suusk 07:22:44
  Karl Markus Kiudma 2004 Mees
Tartu maakond
  Suusk 04:52:23
  Tarvo Kiudma 1966 Mees
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi Suusk 04:45:20
1 Ilkka Kivi 1953 Mees
  Suusk 06:30:23
1 Rita Kivila 1974 Naine
Tartu maakond
  Suusk 05:20:23
1 Mirjo Koit 1989 Mees
Harju maakond
  Suusk 04:14:25
1 Raimo Koppel 1980 Mees
Harju maakond
  Suusk 03:49:23
  Sulev Kraam 1980 Mees
Harju maakond
Leguar Fitness Club Suusk 04:23:07
  Katrin Kruusamägi 1980 Naine
Harju maakond
  Suusk 05:44:58
1 Taavi Kuha 1983 Mees
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur Suusk 05:50:45
1 Paul Kulas 1961 Mees
  Suusk 05:03:28
1 Jüri Kull 1964 Mees
Lääne maakond
Klubi Tartu Maraton Suusk 04:00:00
1 Madis Kuuskmann 1981 Mees
Pärnu maakond
Telia SK Suusk 04:22:43
1 Illari Lään 1973 Mees
Tartu maakond
Eesti Rahva Muuseum Suusk 06:32:02
1 Mihkel Lääne 1984 Mees
Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi Suusk 04:23:22
  Tommy Lahti 1980 Mees
  Suusk 04:40:47
1 Martin Laur 1975 Mees
Harju maakond
Eesti Sportlane Suusk 03:39:48
1 Dmitrii Lebedinskii 1977 Mees
Pskov Ski Team Suusk 05:03:10
1 Rasmus Lelumees 1992 Mees
Tartu maakond
  Suusk 04:45:14
1 Toomas Lelumees 1965 Mees
Tartu maakond
SAK Tartu Suusk 04:45:21
  Urmas Lepist 1982 Mees
Tartu maakond
  Suusk 05:14:28
1 Indrek Lillo 1977 Mees
Harju maakond
Advokaadibüroo Lillo & Partnerid Suusk 04:58:02
1 Mait Lukka 1979 Mees
  Suusk 05:51:33
1 Rait Lukka 1981 Mees
  Suusk 05:43:40
1 Arvi Mägin 1969 Mees
Harju maakond
Floorin AS Suusk 05:29:42
1 Johanna Mägin 1997 Naine
Harju maakond
  Suusk 05:33:53
1 Ants Mailend 1971 Mees
Harju maakond
  Suusk 04:33:00
  Matti Mäkinen 1955 Mees
etelä-savo
  Suusk 05:42:50
1 Leonid Malikov 1979 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:09:52
1 Andrus Männisalu 1971 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:20:17
1 Marek Mardisoo 1983 Mees
Tartu maakond
  Suusk 05:59:01
1 Viktor Mazko 1972 Mees
SF Vershina Suusk 03:34:15
1 Grant Mcleod 1946 Mees
  Maastikurattasõit 03:38:45
1 Tino Meissner 1970 Mees
  Suusk 04:43:08
1 Merike Meriküla 1982 Naine
Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi Suusk 06:29:46
1 Urmo Merila 1980 Mees
Harju maakond
  Suusk 04:26:00
1 Ülar Morel 1976 Mees
Võru maakond
Hauka Veloklubi Suusk 05:03:26
1 Ken Moylan 1961 Mees
A.C.T.
  Maastikurattasõit 03:36:58
1 Juhan Muru 1977 Mees
Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi Suusk 04:41:09
1 Marden Muuk 1986 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:57:51
1 Alger Närska 1970 Mees
Harju maakond
  Suusk 04:39:18
1 Katja Nisukangas 1973 Naine
  Suusk 04:27:59
  Raili Nõgu 1966 Naine
Saare maakond
Pöide Spordiselts Suusk 07:57:42
1 Kaidu Nõmmik 1970 Mees
Lääne-Viru maakond
  Suusk 04:42:01
1 Jaanus Nõmmisto 1972 Mees
Hiiu maakond
JK Paralepa Suusk 04:48:51
1 Erik Nöörlaid 1987 Mees
Harju maakond
  Suusk 04:42:59
1 Tarmo Ojasalu 1966 Mees
Pärnu maakond
Volvo Estonia OÜ Suusk 04:45:09
1 Ville Paltsep 1985 Mees
Rapla maakond
  Suusk 05:54:48
  Roman Pankov 1989 Mees
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi Suusk 03:56:57
1 Marju Parv 1975 Naine
Võru maakond
  Suusk 08:06:08
1 Helena Peik 1992 Naine
Valga maakond
  Suusk 04:17:37
1 Tiit Plakk 1956 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:34:05
1 Hannes Pool 1963 Mees
Harju maakond
  Suusk 03:59:23
1 Vigants Radzins 1974 Mees
  Suusk 03:46:17
1 Kristjan Raid 1977 Mees
Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK Suusk 06:47:44
1 Priit Randpõld 1968 Mees
Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi Suusk 05:45:26
1 Marju Raukas 1986 Naine
Harju maakond
Suusahullud Suusk 05:01:29
1 Mart Reinson 1981 Mees
Harju maakond
Sportlove Suusk 06:23:43
1 Kirke Reivart 1995 Naine
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi Suusk 05:49:15
1 Rein Rohtla 1974 Mees
Tartu maakond
  Suusk 04:48:52
1 Andrus Rootalu 1972 Mees
Harju maakond
  Suusk 04:50:00
1 Indrek Sang 1974 Mees
Harju maakond
  Suusk 04:41:34
1 Juha Seppälä 1975 Mees
Uusimaa
  Suusk 08:48:25
1 Jessica Singer 1994 Naine
  Maastikurattasõit 03:35:26
1 Mika Streng 1967 Mees
  Suusk 04:14:48
1 Mait Tafenau 1982 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:26:01
1 Raimond Tamm 1978 Mees
Tartu maakond
  Suusk 04:46:46
1 Sven Tamsalu 1980 Mees
Pärnu maakond
  Suusk 05:29:51
1 Märt Tars 1965 Mees
Tartu maakond
  Suusk 07:40:24
1 Raivo Terve 1964 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:06:41
1 Siim Toomik 1976 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:41:12
1 Olivier Traulle 1964 Mees
  Suusk 03:37:00
1 Jaanus Treffner 1971 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:00:45
  Mihkel Truup 1986 Mees
Võru maakond
Suusahullud Suusk 04:32:25
1 Annika Tuisk 1975 Naine
Harju maakond
Sportland Suusk 04:54:46
1 Andres Ütt 1986 Mees
Harju maakond
Sportland Suusk 04:42:54
1 Riina Ütt 1988 Naine
Harju maakond
Sportland Suusk 04:42:46
1 Hans Üürike 1985 Mees
Harju maakond
  Suusk 04:54:53
1 Marvin Üürike 1992 Mees
Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi Suusk 05:53:59
1 Alar Vaarend 1971 Mees
Valga maakond
Liivimaa Rattaklubi Suusk 04:52:51
1 Jaanus Vagel 1979 Mees
Viljandi maakond
  Suusk 06:27:08
1 Jürgo Vahtra 1976 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:10:20
1 Carles Valencia Nebot 1969 Mees
  Suusk 05:25:47
1 Jussi Valli 1990 Mees
  Suusk 03:45:04
  Kristo Valtin 1995 Mees
Võru maakond
Hauka Veloklubi Suusk 04:32:21
1 Toomas Velka 1980 Mees
Tartu maakond
Playtech Estonia OÜ Suusk 06:19:39
1 Kristel Vilipuu 1974 Naine
Tartu maakond
  Suusk 05:24:33
1 Revo Vilipuu 1978 Mees
Tartu maakond
  Suusk 05:15:58
1 Niina Virtanen 1991 Naine
  Suusk 03:51:45
1 John Wilkie 1977 Mees
  Suusk 04:10:33
1 Niko Wirgentius 1975 Mees
Uusimaa
  Suusk 06:54:11
1 Johannes Zeilinger 1963 Mees
  Suusk 04:38:02
Sulge

Tulemuse detailne info

...