10. Tartu Linnamaraton
Virtuaaljooks

Search by ...
Gender
Country
Total: 64 Female: 18 Male: 46 Läbitud distants kokku: 1344 km Aeg kokku: 148:51:15
Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Result
1 Kaspars Aksenoks 1972 Male
  02:02:57
1 Reiko Anniko 1990 Male
Valga maakond
Velomaniakid 02:08:56
1 Barry Atkinson 1948 Male
  03:21:58
1 Margus Audova 1980 Male
Tartu maakond
  02:06:31
1 Martin Carlsson 1973 Male
  01:56:35
1 Roman Dranov 1984 Male
Harju maakond
  01:36:03
1 Joergen Eriksen 1976 Male
  01:45:05
1 Jan Golõnski 1995 Male
Ida-Viru maakond
  02:01:22
1 Uku Hänni 1943 Male
Tartu maakond
Rahandusministeerium 02:31:37
1 Margit Huttunen 1971 Female
Pärnu maakond
  01:57:24
1 Heiki Jääger 1965 Male
Tartu maakond
Päästeamet 01:57:55
1 Urmas Jegorov 1970 Male
Harju maakond
Radisson Blu Sky Hotell 03:30:36
1 Indrek Jürgenson 1974 Male
Tartu maakond
Omniva SK 02:00:43
1 Veiko Juurikas 1981 Male
Tartu maakond
Saint-Gobain Eesti AS 02:15:21
1 Anti Kalle 1970 Male
Harju maakond
Sportland 02:16:25
1 Ene Kangrumägi 1983 Female
Rapla maakond
  02:18:06
1 Karlis Karm 1988 Male
Lääne-Viru maakond
Simuna Spordiklubi 01:35:21
1 Veiko Kase 1969 Male
Harju maakond
Täppsportlased 02:19:30
1 Kristjan Kasesalu 1994 Male
Tartu maakond
Elisa 02:01:00
1 Jaanika Kopli 1995 Female
Tartu maakond
SK Serviti 02:12:29
1 Kirill Kovadlo 1982 Male
Harju maakond
  01:33:52
1 Kitty Kubo 1972 Female
Harju maakond
  01:55:08
1 Katrin Kurvits 1985 Female
Valga maakond
Ravimiamet 01:58:59
1 Tommy Lahti 1980 Male
  01:37:51
1 Dmitrii Lebedinskii 1977 Male
Pskov Ski Team 01:47:01
1 Inga Lehiste 1984 Female
Põlva maakond
  03:37:14
1 Raino Lilo 1987 Male
Tartu maakond
  02:10:08
1 Raivo Loost 1979 Male
Tartu maakond
AS G4S Eesti 02:00:02
1 Karl Lumiste 2003 Male
Tartu maakond
  02:04:29
1 Sille Meikop 1983 Female
Harju maakond
Swedbank AS 03:49:00
1 Beatrice Marlene Metsaorg 1996 Female
Harju maakond
  01:53:00
1 Artur Minenko 1967 Male
Tartu maakond
  01:46:05
1 Piret Moisto 1988 Female
Harju maakond
  02:53:58
1 Indrek Nägelik 1991 Male
Ida-Viru maakond
Juvente MTÜ 04:41:07
1 Jana Napritson 1975 Female
Viljandi maakond
Selver 02:12:12
1 Keidi Õispuu 1978 Female
Saare maakond
  03:05:12
1 Dmitry Parygin 1974 Male
Pskov Ski Team 01:47:19
1 Kristin Peterson 1995 Female
Valga maakond
  02:16:14
1 Marje Piirsalu 1982 Female
Tartu maakond
  02:20:07
1 Jarno Raid 1981 Male
Tartu maakond
  02:35:16
1 Margus Remek 1987 Male
Ida-Viru maakond
  02:26:50
1 Martin Riidamets 1955 Male
Pärnu maakond
  03:16:45
1 Jan Röper 1961 Male
  01:44:37
1 Giorgio Rota Negroni 1967 Male
  01:56:55
1 Ahto Selter 1970 Male
Järva maakond
  01:53:49
1 Siim Sildmäe 1986 Male
Pärnu maakond
  02:13:18
1 Jüri Soovik 1958 Male
Viljandi maakond
  02:03:23
1 Andrey Storozhuk 1982 Male
Harju maakond
I Love Supersport 02:01:37
1 Priit Tamm 1975 Male
Tartu maakond
  03:36:53
1 Kristo Tamsalu 1974 Male
Lääne maakond
  02:01:52
1 Vahur Teller 1981 Male
Tartu maakond
  03:07:03
1 Raini Tommingas 1978 Male
Harju maakond
AS G4S Eesti 03:08:50
1 Siim Toomik 1976 Male
Harju maakond
  02:00:01
1 Marianne Unt 1969 Female
Tartu maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus 02:27:29
1 Getlin Urbus 1982 Female
Harju maakond
  01:37:41
1 Lauri Uusmaa 1993 Male
Tartu maakond
  01:54:46
1 Ülar Vaadumäe 1977 Male
Harju maakond
  02:14:00
1 Sirpa Vaahtola 1960 Female
Harju maakond
  02:44:54
1 Alar Vaarend 1971 Male
Valga maakond
Liivimaa Rattaklubi 03:04:40
1 Tõnu Vahtra 1986 Male
Tartu maakond
Trismile 01:51:58
1 Jaagup Vana 2005 Male
Tartu maakond
AS G4S Eesti 02:02:52
1 Merike Vanjuk 1976 Female
Hiiu maakond
  01:57:45
1 Marii-Kristiin Vikat 2003 Female
Järva maakond
  02:56:06
1 Andrus Vonk 1967 Male
Rapla maakond
  02:27:03
Sulge

Tulemuse detailne info

...