14. Tartu Rulluisumaraton
Virtuaalsõit

Search by ...
Gender
Country
Total: 142 Female: 92 Male: 50 Läbitud distants kokku: 1420 km Aeg kokku: 119:16:09
Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Result
1 Lisete Aamer 2004 Female
Ida-Viru maakond
  00:57:47
1 Jaanika Arm 1995 Female
Harju maakond
  00:32:11
1 Katrin Bauman 1955 Female
Harju maakond
  01:01:14
1 Liselle Bauman 2007 Female
Harju maakond
  00:58:07
1 Siiri Erala 1982 Female
Pärnu maakond
  00:48:45
1 Algo Eskla 1987 Male
Harju maakond
  00:27:48
1 Andres Eskla 1968 Male
Võru maakond
  00:43:41
1 Loona Eskla 1972 Female
Võru maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus 00:43:41
1 Urmas Grüning 1970 Male
Harju maakond
  00:22:45
1 Harriet Hallik 2009 Female
Tartu maakond
  01:02:43
1 Kristina Hallik 1977 Female
Tartu maakond
  01:02:43
1 Tiia Hallimäe 1957 Female
Harju maakond
  01:05:14
1 Elisabeth Henno 2002 Female
Tartu maakond
  00:51:58
1 Kaie Henno 1970 Female
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 00:51:34
1 Raul Hõlpus 1972 Male
Tartu maakond
A. Le Coq 00:41:42
1 Helir Hoop 2009 Male
Võru maakond
  00:33:58
1 Merike Ilves 1976 Female
Pärnu maakond
  00:37:10
1 Janika Jakobson 1970 Female
Tartu maakond
IMPULS Spordiklubi 00:53:22
1 Märt Järve 2004 Male
Tartu maakond
  00:28:59
1 Nora Järve 2006 Female
Tartu maakond
  00:31:37
  Meelis Juursoo 1970 Male
Tartu maakond
  00:33:42
1 Marliis Käämer 1985 Female
Tartu maakond
  00:43:47
1 Krete Kaasik 2000 Female
Järva maakond
  00:32:18
1 Tiit Kaasik 1974 Male
Tartu maakond
  00:48:02
1 Siiri Kaaver 1964 Female
Tartu maakond
SportID 00:31:53
1 Indrek Kade 1983 Male
Tartu maakond
A. Le Coq 00:40:23
1 Kirsika Kaegas 2006 Female
Lääne-Viru maakond
  00:34:06
1 Raivo Kaegas 1970 Male
Lääne-Viru maakond
  00:38:06
1 Kaido Kaik 1979 Male
Harju maakond
  00:47:37
1 Mart Kainel 1945 Male
Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi 00:24:17
1 Kristiina Kajak 1987 Female
Harju maakond
  00:27:06
1 Lauri Kalvik 1969 Male
Tartu maakond
  00:32:41
1 Monika Kannelaud 1984 Female
Jõgeva maakond
  01:00:27
1 Anton Kärkkänen 1984 Male
Tartu maakond
  00:29:59
1 Ljubov Kärkkänen 1986 Female
Tartu maakond
  00:38:51
1 Yaromir Karpovich 2009 Male
  00:27:43
  Kadri Kase 2000 Female
Pärnu maakond
  00:40:29
1 Maarika Kelder 1972 Female
Tartu maakond
  00:48:49
1 Kristo Kent 1978 Male
Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool 00:49:25
1 Marika Kisand 1971 Female
Tartu maakond
  00:44:42
1 Külliki Klaar 1976 Female
Tartu maakond
  00:40:48
1 Konstantin Kopach 1978 Male
Sparta Spordiselts 00:46:20
1 Mart Enn Koppel 1970 Male
Harju maakond
  00:56:05
1 Aveli Kornel 1982 Female
Harju maakond
  00:27:00
1 Vairis Krauklis 1953 Male
5A-Valka / LV 00:53:04
1 Taavi Kuha 1983 Male
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur 00:38:58
1 Kevin Kurm 1993 Male
Tartu maakond
  00:49:43
1 Evelin Lahesoo 1982 Female
Tartu maakond
  00:33:04
1 Marit Lapp 1980 Female
Pärnu maakond
Swedbank AS 01:30:00
1 Julia Lee 1980 Female
Pärnu maakond
Swedbank AS 01:10:04
1 Kadri-Ann Lehis 1991 Female
Tartu maakond
  01:11:05
1 Liis Lehtse 1989 Female
Tartu maakond
  00:35:30
1 Riivo Leiten 1981 Male
Tartu maakond
  00:50:23
1 Kaisa Leppik 1995 Female
Tartu maakond
  00:34:12
1 Siret Letlane 1993 Female
Valga maakond
  00:59:23
1 Daniela Anna Livcane 2010 Female     08:59:05
1 Katariina Lorenz 2002 Female
Tartu maakond
  01:12:00
1 Mery-Lii Luhamaa 1989 Female
Tartu maakond
  00:51:23
1 Ennike Luhtaru 1980 Female
Rapla maakond
  00:58:11
1 Toomas Määrits 1966 Male
Tartu maakond
  00:41:25
1 Holger Mägi 1973 Male
Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC 00:36:19
1 Geidi Maidla 1991 Female
Põlva maakond
  01:00:38
1 Anne-Liis Matsi 1994 Female
Pärnu maakond
Swedbank AS 01:16:05
1 Maret Metsaäär 2003 Female
Rapla maakond
  00:34:17
1 Raul Metsaäär 1976 Male
Rapla maakond
  00:34:20
1 Julia Metsakuru 1986 Female
Lääne-Viru maakond
  00:52:25
1 Sirje Mürk 1967 Female
Hiiu maakond
  01:15:09
1 Viktor Muuli 1966 Male
Tartu maakond
  00:39:10
1 Raul Närep 1962 Male
Harju maakond
  00:30:40
1 Marilin Niilus 1993 Female
Tartu maakond
Hauka Veloklubi 00:34:43
1 Stanislav Novikov 1973 Male
  00:31:32
1 Annaleen Ojaperv 2010 Female
Harju maakond
  00:32:25
1 Evelyn Ojaperv 1979 Female
Harju maakond
  00:36:04
  Kaido Ojaperv 1974 Male
Harju maakond
Radisson Blu Sky Hotell 00:52:26
1 Helen Orel 1999 Female
Ida-Viru maakond
  00:58:35
1 Randy Orel 1968 Male
Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi 00:48:10
1 Piret Õun 1979 Female
Harju maakond
  00:52:53
1 Brit Padjus 1984 Female
Tartu maakond
Swedbank AS 00:38:08
1 Maris Pajur 1986 Female
Järva maakond
  00:46:12
1 Meelis Palover 1975 Male
Tartu maakond
Suusahullud 00:35:36
1 Kristiina Parissov 1994 Female
Tartu maakond
  00:37:21
1 Priidik Parmi 1980 Male
Tartu maakond
  01:01:14
1 Margit Partei 1992 Female
Tartu maakond
TÜASK 00:46:38
1 Katrin Pärtli 1985 Female
Lääne-Viru maakond
  00:43:23
1 Karl-Andres Peärnberg 1985 Male
Harju maakond
  00:37:35
1 Evelin Piir 1980 Female
Tartu maakond
  00:34:56
1 Noora Piir 2007 Female
Tartu maakond
  00:46:15
1 Taivo Piir 1980 Male
Tartu maakond
  00:45:35
1 Piret Pikma 1985 Female
Tartu maakond
  00:28:34
1 Greta-Maria Pisarev 2002 Female
Ida-Viru maakond
MTÜ Spordiselts 00:26:50
1 Rando Pitkäärt 1981 Male
Tartu maakond
Tamrex 00:47:13
  Signe Pruul 1983 Female
Tartu maakond
  00:35:28
1 Jaanika Raik 1998 Female
Harju maakond
  01:33:42
1 Naima Raiv-Altosaar 1976 Female
Valga maakond
Hauka Veloklubi 00:48:31
1 Piret Rajasaar 1984 Female
Ida-Viru maakond
  00:34:15
1 Annely Ramul 1970 Female
Lääne-Viru maakond
  00:35:20
1 Margit Rego 1979 Female
Ida-Viru maakond
  00:58:14
1 Jaan Reimo 1985 Male
Tartu maakond
  00:35:48
1 Udo Reinsalu 1963 Male
Valga maakond
  00:27:42
1 Emma Reinumägi 2002 Female
Tartu maakond
  00:41:14
1 Arvo Reitalu 1948 Male
Harju maakond
  00:30:24
1 Kadri Reitalu 1957 Female
Harju maakond
  00:39:14
1 Marek Reppo 1976 Male
Tartu maakond
  00:46:49
1 Tiina Reppo 1973 Female
Tartu maakond
  00:46:23
1 Kristjan Roosvald 1986 Male
Ida-Viru maakond
  00:28:17
1 Kätlin-Maria Saar 1997 Female
Harju maakond
  00:40:05
1 Katrin Saar 1975 Female
Harju maakond
  00:40:47
1 Laura Saar 1994 Female
Hiiu maakond
  00:50:15
  Taago Saaremets 1979 Male
Tartu maakond
  00:48:49
1 Liisi Saarmann 1994 Female
Tartu maakond
  00:48:29
1 Egle Sarapik 1978 Female
Tartu maakond
  01:12:26
1 Candela Sepp 1988 Female
Tartu maakond
  00:37:09
1 Vladimir Shokman 1948 Male
Tartu maakond
  00:39:03
1 Katrin Sipsaka 1970 Female
Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC 00:36:46
1 Siiri Sõna 1971 Female
Tartu maakond
  00:51:47
1 Kairi Suija 1999 Female
Lääne-Viru maakond
  01:20:28
1 Maichl Suur 1976 Female
Põlva maakond
SK ProRunner 00:54:29
1 Kaili Tamm 1971 Female
Põlva maakond
  01:02:40
1 Kaire Terasmaa 1976 Female
Tartu maakond
  00:43:12
1 Aare Tinn 1960 Male
Tartu maakond
  00:41:18
1 Marilin Tisler 2006 Female
Hiiu maakond
  01:06:26
1 Signe Tölp 1975 Female
Tartu maakond
  00:39:51
1 Karina Toming 1998 Female
Jõgeva maakond
Suusahullud 00:35:50
1 Katrin Tomson 1956 Female
Harju maakond
  00:45:51
1 Eve Toomast 1985 Female
Pärnu maakond
Swedbank AS 01:23:19
1 Maris Tooming 1988 Female
Tartu maakond
  00:30:11
1 Kersti Treial 1986 Female
Tartu maakond
  00:52:16
1 Katrin Trumm 1974 Female
Tartu maakond
Maanteeamet 00:34:08
1 Kristjan Tuisk 1981 Male
Harju maakond
Õhuvägi 00:38:39
1 Ainar Uhek 1992 Male
Valga maakond
  01:05:07
1 Kairi Ustav 1977 Female
Tartu maakond
Eesti Rahva Muuseum 00:54:02
1 Kadi-Liis Uus 1988 Female
Jõgeva maakond
  01:35:42
1 Lisbeth Vallimäe 2002 Female
Tartu maakond
  00:51:58
1 Rasmus Vallimäe 2005 Male
Tartu maakond
  00:51:58
1 Valmar Vallimäe 1974 Male
Tartu maakond
  00:51:58
1 Rain Vellerind 1965 Male
Harju maakond
  01:08:14
1 Hannes Viherpuu 1972 Male
Harju maakond
Trismile 00:51:41
1 Evelin Viilukas 1978 Female
Hiiu maakond
  01:21:17
1 Helen Viilukas 1975 Female
Hiiu maakond
  01:21:17
1 Toomas Viirsalu 1973 Male
Tartu maakond
  00:42:43
1 Kristina Vikat 1979 Female
Järva maakond
  00:55:15
1 Oksana Zahharova 1980 Female
Tartu maakond
  00:58:56
Sulge

Tulemuse detailne info

...