39. Tartu Maastikumaraton
Virtuaaljooks

Search by ...
Gender
Country
Total: 1941 Female: 943 Male: 998 Läbitud distants kokku: 971 km Aeg kokku: 246:00:25
Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Participated
1 Leandra Aab 2014 Female
Saare maakond
  Participated
1 Maarja Liisa Aarelo 2014 Female
Järva maakond
  Participated
1 Kreete Aarik 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Säde Aarla 2015 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Tuule Aarla 2018 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Joosep Aarna 2007 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Loore Aasa 2008 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Marleen Aasa 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Lenna Aasamäe 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Reimo Aasamäe 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Magnus Aasamets 2017 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Ingrid Aasaru 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Mirjam Aasaru 2009 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Triinu Liis Aasav 2012 Female
Järva maakond
  Participated
1 Mia Martha Aasaväli 2010 Female
Järva maakond
  Participated
1 Andreas Aasmaa 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Argo Aasmaa 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Elena Abel 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Janno Abel 2007 Male
Harju maakond
  Participated
1 Laura Abel 2013 Female
Harju maakond
  Participated
1 Aron Aben 2016 Male
Järva maakond
  Participated
1 Berit Abroi 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Artur Abubikirov 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Darja Abubikirova 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Karl Adamson 2017 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Reno Adler 2015 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Ramon Adosson 2014 Male
Harju maakond
  Participated
1 Artur Agen 2013 Male
Harju maakond
  Participated
1 Riko Aia 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Melani Ait 2014 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Mattias Erik Aitman 2010 Male
Lääne-Viru maakond
SK Aaspere Participated
1 Helle-Mai Alas 1967 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Claudia Alasoo 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Gloria Alasoo 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Lilileen Alekand 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Britta Algo 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Karel Allaje 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Rando Allese 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Birgit Allik 2017 Female
Harju maakond
  Participated
1 Robin Allik 2010 Male
Harju maakond
  Participated
1 Lenna Allika 2015 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Heidi Alliksoo 2017 Female
Võru maakond
  Participated
1 Amelia Allton 2016 Female
Järva maakond
  Participated
1 Brandon Almar 2015 Male
Võru maakond
  Participated
1 Joonas Alp 2003 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Pätrik Altküla 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Rosanna Altmäe 2014 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Jarlet Alve 2015 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Matvei Amelin 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Jana Amelina 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Joosep Amor 2017 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Elisabeth Andrea 2014 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Gea Anier 2001 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Carola Annama 2014 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Mattias Annok 2013 Male
Tartu maakond
Jalgpallikool Tammeka Participated
1 Pärtel Annok 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Rasmus Annuk 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Hanna Ansen 2011 Female
Rapla maakond
  Participated
1 Henri Ansen 2016 Male
Rapla maakond
  Participated
1 Derek Anton 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Elisabeth Anton 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Maksim Antonov 2017 Male
Võru maakond
  Participated
1 Jasper Anvelt 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Annaliisa Aren 2011 Female
Järva maakond
  Participated
1 Karl Märten Aren 2013 Male
Järva maakond
  Participated
1 Markus-Peeter Aren 2007 Male
Harju maakond
  Participated
1 Annabel Arge 2017 Female
Järva maakond
  Participated
1 Aron Ariva 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Markus Artel 2016 Male
Rapla maakond
  Participated
1 Marten Artel 2014 Male
Rapla maakond
  Participated
1 Robin Artel 2020 Male
Rapla maakond
  Participated
1 Hardi Arulepp 2012 Male
Järva maakond
  Participated
1 Miia Arumäe 2016 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Säde Aruoja 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kren Astok 2015 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Kevin Augjärv 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Marie Rebecca Aule 2011 Female
Saare maakond
  Participated
1 Gert Aun 2018 Male
Rapla maakond
  Participated
1 Gregor Aun 2016 Male
Rapla maakond
  Participated
1 Kärolin Aun 2012 Female
Rapla maakond
  Participated
1 Eliise Aus 2009 Female
Järva maakond
  Participated
1 Keidi Aus 2012 Female
Järva maakond
  Participated
1 Lisette Aus 2012 Female
Hiiu maakond
  Participated
1 Oliver Keir Autor 2012 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Merilin Avalo 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Albert Avasoo 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mats Artur Avi 2012 Male
Järva maakond
  Participated
1 Elis Babenko 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Dominik Edrick Baker 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Sofia Baklanova 2014 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Jaroslava Bardina 2012 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Adam Bazõlev 2016 Male
Harju maakond
Adduco kolimisteenused Participated
1 Hugo Bazõlev 2013 Male
Harju maakond
Adduco kolimisteenused Participated
1 Margarita Bazõleva 2018 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Mark Belikov 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Kaspar Beljaev 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Maksim Benedik 2017 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Oliver Berezjuk 2009 Male
Harju maakond
  Participated
1 Mirtel Mey Berg 2016 Female
Järva maakond
  Participated
1 Rameen Bilal 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kevin Bilan 2014 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Meribel Bilan 2015 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Andreas Bogdanov 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Laura Bogdanov 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Luisa Lorelise Bollverk 2011 Female
Rapla maakond
  Participated
1 Hendrik Borkmann 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Marija-Jevdokija Borodina 2016 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Lilian Bõtšarova 2014 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Trevor Božlov 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kristjan Brakmann 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Brennan Brauer 2014 Male
Järva maakond
  Participated
1 Aleks Bubovitš 2015 Male
Harju maakond
  Participated
1 Arina Bugrova 2008 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Belinda Bulatov 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Jaromir Bulatov 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Rasmus Bürkland 2015 Male
Harju maakond
  Participated
1 Miron Bušujev 2015 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Yaroslav Checha 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Danila Danelyuk 2013 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Teiti Danil 2014 Female
Harju maakond
  Participated
1 Madis Dautancourt 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Sandra Deljatintšuk 2014 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Valeria Dorševa 2014 Female
Järva maakond
  Participated
1 Gedmar Eensoo 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Jürgen Eerits 2014 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Riho Eesmaa 2014 Male
Võru maakond
  Participated
1 Anni-Adele Eidemiller 2010 Female
Järva maakond
  Participated
1 Lenna Einson 2014 Female
Järva maakond
  Participated
1 Camelya Eismel 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Fredy Eli 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Voorman Eliise 2014 Female
  Participated
1 Eleonora Ellamik 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Karoli Ellermaa 2009 Female
Harju maakond
  Participated
1 Teele Ellermaa 2010 Female
Harju maakond
  Participated
1 Emily Ellmann 2017 Female
Harju maakond
Enervit Participated
1 Eve Elm 1973 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Brayen Ennok 2013 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Rebeka Ennomäe 2017 Female
Järva maakond
  Participated
1 Bob Karlos Entrampas Lugna 2017 Male
Järva maakond
  Participated
1 Carl Erit 2012 Male
Harju maakond
  Participated
1 Egor Ermakov 2015 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Katriin Ermel 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Karl-Markkus Ermos 2017 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Miya Erte 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristelle Esko 2013 Female
  Participated
1 Kristofer Esko 2018 Male
  Participated
1 Mihkel Ets 2014 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Agnetha-Brigit Evardi 2017 Female
Järva maakond
  Participated
1 Brigita Fedorova 2014 Female
Harju maakond
  Participated
1 Ksenia Filippova 2014 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Nicole Fjodorov 2014 Female
Harju maakond
  Participated
1 Greta Fjodorova 2008 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Polina Fjodorova 2015 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Olivia Floren 2014 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Mirtel Frohberg 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Roosi Gansen 2009 Female
Järva maakond
  Participated
1 Riko Gents 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Joosep Gerhold 2009 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Madis Kaarel Gerhold 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Gert Gloor 2010 Male
Harju maakond
  Participated
1 Kirke Gloor 2013 Female
Harju maakond
  Participated
1 Mairold Gorbunov 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Emma Graf 2014 Female
Järva maakond
  Participated
1 Miia Grandberg 2013 Female
Järva maakond
  Participated
1 Gregor Gritšenko 2016 Male
Järva maakond
  Participated
1 Teili Gritšenko 2015 Female
Järva maakond
  Participated
1 Mihkel Grossthal 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Elissa-Mia Haav 2014 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Iti-Liise Haav 2015 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Reno Haidak 2013 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Hanna Hain 2014 Female
Võru maakond
  Participated
1 Heiko Hainsalu 2014 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Marite Hainsoo 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Ellen Hale 2010 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Olivia Hale 2016 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Kevin Haljak 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Henri Hallap 2014 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Matten Hallik 2012 Male
Harju maakond
  Participated
1 Lewis Hallika 2019 Male
Järva maakond
  Participated
1 Lucas Hallika 2017 Male
Järva maakond
  Participated
1 Liina Hallop 2014 Female
Võru maakond
  Participated
1 Isabel Hammer 2013 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Aria Hangimana 2017 Female
Harju maakond
  Participated
1 Konstantin Hangimana 2014 Male
Harju maakond
  Participated
1 Armin Hänilane 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Keidy Hanko 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristofer Hanko 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mait Hanni 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Ralf Hanschmidt 2017 Male
Järva maakond
  Participated
1 Ketlin Hansson 2012 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Kristof Hansson 2018 Male
Viljandi maakond
  Participated
1 Robin Harjus 2015 Male
Saare maakond
  Participated
1 Meribel Härm 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Anete Haug 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Remy Hausenberg 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Tomy Hausenberg 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mariliis Heek 2014 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Sandor Heerde 2016 Male
Järva maakond
  Participated
1 Isabella Hein 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Oskar Hein 2014 Male
Saare maakond
  Participated
1 Ralf Hein 2017 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Ursula Hein 2012 Female
Saare maakond
  Participated
1 Õie Heinleht 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Lumili Leen Heinsalu 2015 Female
Järva maakond
  Participated
1 Henry-Marti Heinsoo 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Ats Helemets 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Hans Helemets 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Selena Heljas 2014 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Kaspar Hell 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Armin Helmelaid 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Roomet Helmelaid 2013 Male
Järva maakond
  Participated
1 Sofia Helmelaid 2017 Female
Järva maakond
  Participated
1 Lisandra Margaret Helstein 2015 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Loore Ly Helstein 2018 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Nico-Remy Helts 2019 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Gert Hendrikson 2014 Male
Järva maakond
  Participated
1 Laureen Hendrikson 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Arabella Henk 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Meribel Henk 2019 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Miku Henk 2013 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Hendrik Henno 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mia Henno 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Madis Hermann 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Adeele Hermas 2014 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Henri Hiis 2018 Male
Järva maakond
  Participated
1 Lukas Hindrikson 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Lisanna Hinno 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Marta Marii Hint 2012 Female
Harju maakond
  Participated
1 Silver Hõbe 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Merike Hobolainen 1974 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Ketlin Hollo 2015 Female
Võru maakond
  Participated
1 Robin Leonardo Hosman 2011 Male
Järva maakond
  Participated
1 Gustav Hövel 2015 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Samuel Huck 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Lota Hulkko 2014 Female
Saare maakond
  Participated
1 Sofia Humal 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Hugo Huopolainen 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Joosep Huopolainen 2016 Male
Järva maakond
  Participated
1 Karl Huopolainen 2018 Male
Järva maakond
  Participated
1 Helena Hütter 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Lisette Hüvenen 2014 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Steven Iljin 2012 Male
Järva maakond
  Participated
1 Kreeteliis Ilp 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristjan Ilp 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Elinore Ilves 2016 Female
Järva maakond
  Participated
1 Heleene Ilves 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Keit Ilves 2015 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Lisete Ilves 2010 Female
Võru maakond
  Participated
1 Romet Ilves 2017 Male
Võru maakond
  Participated
1 Marleen Isakar 2014 Female
Järva maakond
  Participated
1 Eliise Ivanov 2016 Female
Järva maakond
  Participated
1 Kaur Ivanov 2011 Male
Järva maakond
  Participated
1 Kirill Ivanov 2014 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Nikita Ivanov 2014 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Sonya Ivanov 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristjan Ivask 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kuldar Ivask 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Luise Ivask 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Mariann Ivask 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Sten-Martin Ivask 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Janette Elfriede Jaago 2012 Female
Järva maakond
  Participated
1 Adeele Jaakma 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Johannes Jaakma 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kalev Jaaksalu 2011 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Henri Jaakson 2014 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Janar Jaakson 2012 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Art Gregory Jaama 2012 Male
Harju maakond
  Participated
1 Säde Jaani 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Charlyn Jaanimäe 2014 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Henri Jakob Jaanisk 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Ella Agnes Jaanus 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Lusia Mileen Jaaska 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Melissa Jaaska 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Harald Jaeger 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Julian Hendrik Jagiela 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Darja Jakubova 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Liise-Marii Jalukse 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Marie-Heliise Jalukse 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Grethe Janson 2015 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Ramon Janson 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Even Jartsev 2015 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Ats Johannes Järv 2015 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Osakar Järv 2013 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Säde Järv 2016 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Raio Rene Järve 2010 Male
Harju maakond
  Participated
1 Adeele Järvela 2014 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Hanna Järvela 2013 Female
Järva maakond
  Participated
1 Artur Järvemets 2010 Male
Hiiu maakond
  Participated
1 Konrad Järvemets 2012 Male
Hiiu maakond
  Participated
1 Anna-Liza Jaska 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Marina Jasson 2010 Female
Järva maakond
  Participated
1 Emma Jeret 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kregor Jõela 2014 Male
Võru maakond
  Participated
1 Krisly Jõelain 2012 Female
Harju maakond
  Participated
1 Cassandra Jõgeva 2014 Female
Järva maakond
  Participated
1 Cris Jõgeva 2014 Male
Võru maakond
  Participated
1 Teele Jõgeva 2016 Female
Võru maakond
  Participated
1 Robin Jõgeva-Flo 2013 Male
Võru maakond
  Participated
1 Karl-Eric Jõgi 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Sirelin Jõgi 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Hanna Jõgismaa 2014 Female
Saare maakond
  Participated
1 Inderli Joosep 2014 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Gregor Juhe 2011 Male
Järva maakond
  Participated
1 Andris Juhkam 2011 Male
Järva maakond
  Participated
1 Daniel-Markus Juhkam 2014 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Deisi Juhkam 2014 Female
Võru maakond
  Participated
1 Laura Alissa Juhkam 2011 Female
Järva maakond
  Participated
1 Melinda-Marta Juht 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Laura Juks 2015 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Sandra Juks 2013 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Romet Junolainen 2016 Male
Järva maakond
  Participated
1 Keiro Jurak 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Stella-Marleen Jurak 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Oliver Jürgenson 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Marten Jürgenstein 2014 Male
Võru maakond
  Participated
1 Aksel Jüriado 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Lennart Jürimäe 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Sofia Jürimäe 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Johanna-Marie Jüris 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Lenna-Marii Jüris 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Oliver Jüris 2012 Male
Järva maakond
  Participated
1 Tommy Jüris 2020 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mairel Jürison 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Henri Jürisson 2016 Male
Võru maakond
  Participated
1 Bruno Jürjets 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Melany Juss 2009 Female
Järva maakond
  Participated
1 Henri Juus 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Oliver Juus 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Lenna Juust 2018 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Mattias Juusu 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Marleen Kaar 2015 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Joanna Kaaret 2011 Female
Järva maakond
  Participated
1 Otto Kaart 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Jakob Kaasik 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kristjan Kaasik 2016 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Marianne Kaasik 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Sander Kaasik 2006 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Alfred Meinart Kaasiku 2011 Male
Järva maakond
  Participated
1 Marelle Kaasiku 2016 Female
Järva maakond
  Participated
1 Kaspar Kabin 2015 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Marcus Käblik 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Leandra Kabonen 2017 Female
Järva maakond
  Participated
1 Elizabeth Kabral 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Franco Kabral 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Rando Kadastik 2009 Male
Harju maakond
  Participated
1 Mirjam Kade 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Keilin Kägu 2011 Female
Järva maakond
  Participated
1 Lenna Kahar 2015 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Robert Kähr 2014 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Keven Kähri 2014 Male
Võru maakond
  Participated
1 Katariin Kala 2002 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kelly Kalam 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Markus Kalamees 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Alisia Kalberg 2016 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Toomas-Viljar Kalberg 2011 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Relika Kalbus 1976 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Erle Kaldamäe 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Erold Kaldamäe 2008 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Melissa Kaldmäe 2017 Female
Võru maakond
  Participated
1 Säde Linda Kaldoja 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Sabina Kalinkina 2015 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Madis Kaljurand 2015 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Keity Kaljusaar 2017 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Aleks Kallas 2011 Male
Saare maakond
Sparta Spordiselts Participated
1 Elenora Kallas 2018 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Gregor Kallas 2009 Male
Saare maakond
Sparta Spordiselts Participated
1 Hugo Kallas 2016 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Karel Kallas 2015 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Mario Kallas 1991 Male
Harju maakond
  Participated
1 Miia-Liia Kallas 2014 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Hugo Kallaste 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mia Eliis Kallaste 2020 Female
  Participated
1 Robert Kallson 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Hugo Kalvet 2014 Male
Võru maakond
  Participated
1 Mihkel Kalvo 2010 Male
Harju maakond
  Participated
1 Kristel Kampura 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristjan Georg Kamzarov 2010 Male
Järva maakond
  Participated
1 Kristina Viktoria Kamzarova 2015 Female
Järva maakond
  Participated
1 Kristen Kanarbik 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Grettel Känd 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Greta Kanemägi 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kärt Kanemägi 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Artur Kanep 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Robert Kanep 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Aliisi-Marjelle Kangro 2014 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Arabella Kangro 2017 Female
Järva maakond
  Participated
1 Helena-Roosi Kangro 2013 Female
Võru maakond
  Participated
1 Rebeka Kangro 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Georg Kangur 2014 Male
Saare maakond
  Participated
1 Kairo Kangur 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Laureen Kangur 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Lisell Kangur 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Romer Kangur 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Hannali Kannel 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Lenna Kannel 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Magda Kannel 2010 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Joosep Kantsik 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Irene-Maya Käppa 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Miranda Karankevitš 2016 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Arseni Karasjov 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Karoliina Karba 2010 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kirke Karba 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Rasmus Karba 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Koit Karell 2017 Male
Järva maakond
  Participated
1 Kristofer Karell 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Nicole Kargajeva 2016 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Hannes Kärgenberg 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Johanna Kärgenberg 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Joonas Kärgenberg 2007 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Tomi Kargu 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Patrik Sebastian Karilaid 2010 Male
Harju maakond
  Participated
1 Ruuben Karing 2018 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Kardo Kariste 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kirill Kärkkänen 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kristina Kärkkänen 2010 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristo Kärmas 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Henry Karotamm 2015 Male
Harju maakond
  Participated
1 Sten Erik Karotamm 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Pärtel Karpov 2014 Male
Valga maakond
  Participated
1 Liselle Karro 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Karl Kärt 2015 Male
Harju maakond
  Participated
1 Kaspar Kärt 2013 Male
Harju maakond
  Participated
1 Mihkel Karu 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Otto Marten Karu 2012 Male
Järva maakond
  Participated
1 Stenver Karu 2015 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Mattias Markus Kasemaa 2016 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Miia Eliise Kasemets 2017 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Emilia Mea Kaseniit 2016 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Mariel Juuna Kaseniit 2018 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Brittlyn Kask 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Stefan Kask 2016 Male
Harju maakond
  Participated
1 Uku Lauri Kask 2014 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Kaarel Kasuk 2015 Male
Võru maakond
  Participated
1 Valter Katškan 2013 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Steffen Kattai 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Lysandra Kaugeranna 2010 Female
Järva maakond
  Participated
1 Kätriin Kaunismaa 2018 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Kreete Liisa Kaunismaa 2016 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Mia-Mai Kaunissaar 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kermo Kaupmees 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Silvar Kaurla 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Ida Elsa Kaurov 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Pavel Kazakov 2014 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Rasmus Keerd 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Lisete Keermann 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Romet Keermann 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kenneth Keian 2012 Male
Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool Participated
1 Noora Keis 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Anelle Kellner 2015 Female
Järva maakond
  Participated
1 Jako Kelt 2015 Male
Võru maakond
  Participated
1 Aksel Kelviste 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Greta Kelviste 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Gregor Kera 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Lenna Kera 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Mirtel Kerner 2016 Female
Järva maakond
  Participated
1 Karl Mattias Kerov 2016 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Alissa-Mirette Kerro 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Mia Kesamaa 2017 Female
Järva maakond
  Participated
1 Kaisa Kesas 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Ott Kesas 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Siret Kesas 1985 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Uku Kesas 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Meribel Keskrand 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Oliver Keskrand 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Ivan Khodosov 2015 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Mihkel Kiho 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Gregor Kihva 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Loora Kiis 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Tiia-Triin Kiis 2003 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Oliver Kiisk 2015 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Rainer Kiisk 2017 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Remi Kiisk 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Sofia Kiisveek 2014 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Mattias Kiiver 2010 Male
Valga maakond
  Participated
1 Toni Kiivramees 2013 Male
Harju maakond
  Participated
1 Grethe Kikkas 2017 Female
Võru maakond
  Participated
1 Kendra Kikkas 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Sandra Kikkas 2009 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Gerda Kimmel 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Hardi Kimmel 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Keiti Kimmel 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Karmo King 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Liisa-Nelly Kink 2014 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Nete-Ly Kink 2018 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Karl Kippasto 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Janne Kippel 2013 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Anna Matilda Kipper 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Liisi Miret Kipper 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Henri Kirch 2015 Male
Võru maakond
  Participated
1 Kaido Kirista 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Marilyn Kirs 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Ott Herman Kirs 2010 Male
Saare maakond
  Participated
1 Gregor Henrik Kirsimaa 2009 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Robert Kirss 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Randar Kirt 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Rasmus Kirt 2009 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Arabella Kiudmaa 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Marten Mathias Kiudorv 2014 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Kaur Kivaste 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Lars Päären Kivi 2014 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Meribel Kivi 2014 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Isabella Kivikalju 2015 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Karl Oskar Kivil 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Laura Roberta Kivil 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Gregor Kivimäe 2017 Male
Järva maakond
  Participated
1 Gren Kivimäe 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Hugo Jüri Kivimäe 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Liseth Kiviorg 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Maarja-Liis Kiviorg 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Rando Kivirand 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Emma-Maria Kivisaar 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristjan Kivisaar 2004 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Keio-Martin Kiviselg 2015 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Michael Kiviselg 2014 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Teele Kivit 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Grete-Liisa Klaas 2016 Female
Järva maakond
  Participated
1 Karoline Klaas 2015 Female
Järva maakond
  Participated
1 Evert Klaos 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kertu Kleitsmann 2014 Female
Järva maakond
  Participated
1 Heleli Klemmer 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Leane Klemmer 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Lili Marleen Klemmer 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Karl Marten Kliiman 2012 Male
Tartu maakond
SAK Tartu Participated
1 Brayan Klis 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Liisbet Knude 2015 Female
Järva maakond
  Participated
1 Marta Kobrusepa 2015 Female
Pärnu maakond
Enervit Participated
1 Kenneth Aron Koddala 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Henry Koemets 2004 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Derly Kogger 2013 Female
Harju maakond
  Participated
1 Keiti Kogger 2011 Female
Harju maakond
  Participated
1 Paul Pärtel Koho 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Renar Koht 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mirtel Kohtla 2017 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Armando Kohv 2016 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Kertu Koidu 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Astrid Koitla 2015 Female
Saare maakond
  Participated
1 Carlos Kõiv 2012 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Caroliina Kõiv 2008 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Renno Kõiv 2009 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Devon Ruben Kojoni 2018 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Charlene Kokk 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Raido Kokk 2014 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Maido Kolats 2018 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Mairo Kolats 2013 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Lisanne Kolberg 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Saara Kolga 2019 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Kristofer Kolk 2009 Male
Harju maakond
  Participated
1 Kevin Kollamaa 2016 Male
Järva maakond
  Participated
1 Bairon Koller 2014 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Daniel Kolpakov 2008 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Arabella Kolsar 2015 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Liisbet Koltsov 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Artur Kommer 2017 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Katariina Kond 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Maria Kondratjeva 2019 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Mairo Kõnnusaar 2012 Male
Järva maakond
  Participated
1 Kaisa Konrad 2019 Female
Harju maakond
  Participated
1 Jette Konts 2014 Female
Võru maakond
  Participated
1 Adeele Kontus 2010 Female
Järva maakond
  Participated
1 Kristofer Kool 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Sebastian Kool 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Larhette Kõoleht 2014 Female
Võru maakond
  Participated
1 Mirtel Koolman 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Hans Holger Koolme 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Harri August Koolme 2011 Male
Harju maakond
  Participated
1 Hilde Lii Koolme 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Mattias Kõonurm 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Heleene Koort 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kaarel Koort 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Nora Sofia Koort 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Oskar Koort 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Ruudi Koort 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Stella Koort 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Marilin Koplus 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Emily Dione Kopp 2014 Female
Valga maakond
  Participated
1 Robin Koppel 2016 Male
Järva maakond
  Participated
1 Liisi Kord 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Sander Kord 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Silver Kord 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Roonland Kõrgemäe 2014 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Laura Kõrgesaar 2014 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Gustav Koroljov 2017 Male
Järva maakond
  Participated
1 Aaron Korss 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Andro Korts 2018 Male
Valga maakond
  Participated
1 Marite Kõrts 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Mirtel Kõrts 2010 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Ralf Julius Korts 2015 Male
Valga maakond
  Participated
1 Martin Koskelainen 2016 Male
Valga maakond
  Participated
1 Saskia Koskor 2008 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Marleen Kosso 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Aleks Kossov 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Albina Kotšetkova 2014 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Uljana Kotšetkova 2018 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Georg Kozinjatko 2015 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Victoria Kraam 2011 Female
Harju maakond
  Participated
1 Jaagup Kraav 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Joosep Kraav 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Lysandra Krahe 2015 Female
Järva maakond
  Participated
1 Emil Lukas Krasilnikov 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Raiko Krasman 2013 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Georg Kravtšenko 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Eliise Krigulson 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Hubert Kriisa 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kelina Kriisa 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Marta Kriisa 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Romet K Kriisa 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Roland Krik 2004 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Hanna-Eliise Krispin 2009 Female
Järva maakond
  Participated
1 Kevin Kroll 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Kristofer Kroll 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Timofei Krõlov 2014 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Roald Andre Kroon 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Tõnu Kroon 2015 Male
Võru maakond
  Participated
1 Gregor Krooni 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Sandra Krusenvald 2008 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Karolin Krüünvald 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Taavi Kruus 2002 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Brendon Kruuse 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Jessika Kruuse 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Annabel Kruusement 2015 Female
Järva maakond
  Participated
1 Annabel Kruusen 2014 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Maribel Kruusen 2014 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Elisabeth-Naomi Kruusimäe 2017 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Sergio Kubpart 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Brita Kukk 2013 Female
Saare maakond
  Participated
1 Kaarel Kukk 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Karoli Kukk 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kaspar Kukk 2018 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Raldo Kukk 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Rahel Külaots 2014 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Mirabel Liseth Kulbin 2012 Female
Harju maakond
  Participated
1 Henri Kuljus 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Deron Kull 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Sandra Kullam 2014 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Aksel Kulpsoo 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Pärtel Kulpsoo 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Anette Külter 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kevin Kumari 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Rasmus Küngas 2014 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Karoliina Kunila 2011 Female
Järva maakond
  Participated
1 Loviisa Kuningas 2013 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Oliver Kuningas 2014 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Charlotta Künnap 2018 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Myroslav Kupchykov 2014 Male
Järva maakond
  Participated
1 Kaspar Kure 2011 Male
Lääne maakond
  Participated
1 Rebeka Kure 2015 Female
Lääne maakond
  Participated
1 Kirke Liis Kurgjärv 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Meliine Kurig 2019 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Meribel Kurig 2017 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Eliise Maria Kurik 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Hanna Grete Kurik 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kaur Kurist 2003 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Alessandra Kurm 2014 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Armin Kurm 2016 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Reili Kurm 2013 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Jessika Kurs 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Alex Kürvits 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kateriina Kurvits 2011 Female
Järva maakond
  Participated