40. Tartu Rattaralli
Virtuaalsõit

Search by ...
Gender
Country
Total: 902 Female: 423 Male: 479 Läbitud distants kokku: 451 km Aeg kokku: 250:40:17
Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Participated
  Joosep Aarna 2007 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Andreas Aasmaa 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Argo Aasmaa 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Gregor Aasmaa 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Janno Abel 2007 Male
Harju maakond
  Participated
1 Laura Abel 2013 Female
Harju maakond
  Participated
1 Sofia Victoria Ader 2016 Female
Võru maakond
  Participated
1 Ramon Adosson 2014 Male
Harju maakond
  Participated
1 Melani Ait 2014 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Mattias Erik Aitman 2010 Male
Lääne-Viru maakond
SK Aaspere Participated
1 Claudia Alasoo 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Gloria Alasoo 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Lilileen Alekand 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Karel Allaje 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Atso Allik 2008 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Birgit Allik 2017 Female
Harju maakond
  Participated
1 Robin Allik 2010 Male
Harju maakond
  Participated
1 Matvei Amelin 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Jana Amelina 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Joosep Amor 2017 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Annaliisa Annama 2015 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Carola Annama 2014 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Björn Annion 2012 Male
Harju maakond
  Participated
1 Leandra Annion 2010 Female
Harju maakond
  Participated
1 Mattias Annok 2013 Male
Tartu maakond
Jalgpallikool Tammeka Participated
1 Pärtel Annok 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Hanna Ansen 2011 Female
Rapla maakond
  Participated
1 Henri Ansen 2016 Male
Rapla maakond
  Participated
1 Jasper Anvelt 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Ulyana Arhipova 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Markus Artel 2016 Male
Rapla maakond
  Participated
1 Marten Artel 2014 Male
Rapla maakond
  Participated
1 Annika Asu 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Gert Aun 2018 Male
Rapla maakond
  Participated
1 Gregor Aun 2016 Male
Rapla maakond
  Participated
1 Steven Aus 2015 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Oliver Keir Autor 2012 Male
Jõgeva maakond
  Participated
  Anni Avarsalu 2016 Female
Pärnu maakond
  Participated
  Arro Avarsalu 2015 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Dominik Edrick Baker 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Adam Bazõlev 2016 Male
Harju maakond
Adduco kolimisteenused Participated
1 Hugo Bazõlev 2013 Male
Harju maakond
Adduco kolimisteenused Participated
1 Abiline Betti 2016 Female
Võru maakond
  Participated
1 Kristofer Birk 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Andreas Bogdanov 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Laura Bogdanov 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
  Luisa Lorelise Bollverk 2011 Female
Rapla maakond
  Participated
1 Hendrik Borkmann 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Kristjan Brakmann 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Eliza Bridaka 2011 Female
  Participated
  Jaromir Bulatov 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
  Emily Bürkland 2016 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
  Rasmus Bürkland 2015 Male
Harju maakond
  Participated
1 Matvei Bušujev 2017 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Miron Bušujev 2015 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
  Madis Dautancourt 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Sandra Deljatintšuk 2014 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Kristjan Doll 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Gedmar Eensoo 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Annabel Elend 2014 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Fredy Eli 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Eleonora Ellamik 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Emily Ellmann 2018 Female
Harju maakond
Enervit Participated
1 Rebeka Ennomäe 2017 Female
Järva maakond
  Participated
  Carl Erit 2012 Male
Harju maakond
  Participated
1 Miya Erte 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
  Kristelle Esko 2013 Female
  Participated
1 Kristofer Esko 2018 Male
  Participated
1 Mihkel Ets 2014 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Brigita Fedorova 2014 Female
Harju maakond
  Participated
1 Nicole Fjodorov 2014 Female
Harju maakond
  Participated
1 Mirtel Frohberg 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Riko Gents 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Gert Gloor 2010 Male
Harju maakond
  Participated
1 Kirke Gloor 2013 Female
Harju maakond
  Participated
1 Mairold Gorbunov 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
  Christian Alex Grahhin 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Caroliina Grant 2017 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Janek Gribovski 2011 Male
Harju maakond
  Participated
1 Karolin Grihin 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Sandra Grihin 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
  Oleg Gushuley 2012 Male
Tartu maakond
Tartu Katoliku SK Participated
  Yaroslav Gushuley 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Ellen Hale 2010 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Olivia Hale 2016 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Andri Haljasmäe 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Emili Haljasmäe 2020 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Keidy Hanko 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristofer Hanko 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
  Mait Hanni 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Ketlin Hansson 2012 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Kristof Hansson 2018 Male
Viljandi maakond
  Participated
  Elisabeth Haossar 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
  Hans Gustav Haossar 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
  Henry William Haossar 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
  Katarina Haossar 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Berit Härmaste 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Johann Härra 2016 Male
Võru maakond
  Participated
  Isabella Hein 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Oskar Hein 2014 Male
Saare maakond
  Participated
1 Ursula Hein 2012 Female
Saare maakond
  Participated
1 Vanessa Hellamaa 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
  Meribel Henk 2019 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Miku Henk 2013 Male
Viljandi maakond
  Participated
1 Hendrik Henno 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mia Henno 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Loreen Hepner 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Rika Maretta Hilimon 2016 Female
Harju maakond
  Participated
  Riko Marius Hilimon 2016 Male
Harju maakond
  Participated
  Marta Marii Hint 2012 Female
Harju maakond
  Participated
1 Eliise Hirvesaar 2012 Female
Harju maakond
  Participated
1 Loviise Hirvesaar 2016 Female
Harju maakond
  Participated
1 Oliver Hirvesaar 2018 Male
Harju maakond
  Participated
  Mia-Mari Hobolainen 2009 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Hugo Huopolainen 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Joosep Huopolainen 2016 Male
Järva maakond
  Participated
1 Karl Huopolainen 2018 Male
Järva maakond
  Participated
1 Damir Ibragimov 2016 Male
Harju maakond
  Participated
1 Heleene Ilves 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Lisete Ilves 2010 Female
Võru maakond
  Participated
1 Romet Ilves 2017 Male
Võru maakond
  Participated
1 Sonya Ivanov 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Jasmiin Ivask 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Janette Elfriede Jaago 2012 Female
Järva maakond
  Participated
1 Kalev Jaaksalu 2011 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Henri Jaakson 2014 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Janar Jaakson 2012 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Harald Jaeger 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Lukas Jalasto 2017 Male
Harju maakond
  Participated
  Ramon Janson 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
  Serena Janson 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Raio Rene Järve 2010 Male
Harju maakond
  Participated
1 Artur Järvemets 2010 Male
Harju maakond
  Participated
1 Konrad Järvemets 2012 Male
Harju maakond
  Participated
1 Anna-Liza Jaska 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Johannes-Raju Jeedas 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Kristella Jeedas 2018 Female
Harju maakond
  Participated
1 Vladislav Jegorov 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Emma Jeret 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Denis Jermakov 2014 Male
Harju maakond
  Participated
1 Glen Jõelain 2016 Male
Harju maakond
Nõmme Rattaklubi Participated
1 Keiro Jurak 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Oliver Jürgenson 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Aksel Jüriado 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Johanna-Marie Jüris 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Lenna-Marii Jüris 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Tommy Jüris 2020 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mairel Jürison 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Henri Juus 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Oliver Juus 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
  Kalle Käär 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
  Liina Käär 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
  Meeli Käär 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
  Helmi Laura Kaasik 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kaspar Kabin 2015 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Savely Kablukov 2013 Male
Harju maakond
  Participated
1 Elizabeth Kabral 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Franco Kabral 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Marijete Kadaja 2015 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Drevon Kadak 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
  Janne Kaeramaa 2014 Female
Jõgeva maakond
  Participated
  Lenna Kaeramaa 2014 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Kelly Kalam 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
  Sten-Olaf Kalbus 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Erle Kaldamäe 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Erold Kaldamäe 2008 Male
Tartu maakond
  Participated
  Kaspar Kaldoja 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Säde Linda Kaldoja 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Katrin Elisabeth Kaljapulk 2012 Female
Harju maakond
  Participated
1 Keity Kaljusaar 2017 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
  Aleks Kallas 2011 Male
Saare maakond
Sparta Spordiselts Participated
1 Elenora Kallas 2018 Female
Jõgeva maakond
  Participated
  Gregor Kallas 2009 Male
Saare maakond
Sparta Spordiselts Participated
1 Karel Kallas 2015 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Hugo Kallaste 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
  Lukas Kallikorm 2014 Male
Harju maakond
  Participated
1 Greta Kanemägi 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kärt Kanemägi 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Isabel Kangur 2016 Female
Harju maakond
  Participated
1 Kairo Kangur 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
  Lenna Kannel 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Maikon Kannela 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Joosep Kantsik 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Koit Karell 2017 Male
Järva maakond
  Participated
1 Kristofer Karell 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Hannes Kärgenberg 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Johanna Kärgenberg 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Joonas Kärgenberg 2007 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Tomi Kargu 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kerlin Karjus 2016 Female
Võru maakond
  Participated
1 Kirill Kärkkänen 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kristina Kärkkänen 2010 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Grete Karina Kärner 2013 Female
Harju maakond
  Participated
1 Sten Markus Kärner 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Pärtel Karpov 2014 Male
Valga maakond
  Participated
1 Liselle Karro 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristelle Karu 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Mihkel Karu 2014 Male
Tartu maakond
JK Welco Participated
1 Simona Karuse 2013 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Mattias Matkus Kasemaa 2016 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Rasmus Kaseväli 2014 Male
Hiiu maakond
  Participated
1 Robin Kaseväli 2011 Male
Hiiu maakond
  Participated
1 Rosanna Kaseväli 2016 Female
Hiiu maakond
  Participated
1 Kermo Kaupmees 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Rolf Kaur 2017 Male
Põlva maakond
  Participated
  Tauri Kaurilind 2009 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Ida Elsa Kaurov 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Carmen Kazantseva 2007 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Rasmus Mathias Keerberg 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kenneth Keian 2012 Male
Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool Participated
  Kirsika Kelder 2010 Female
Tartu maakond
  Participated
  Teele Kelder 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Aksel Kelviste 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Greta Kelviste 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kaili Kerge 2008 Female
Harju maakond
  Participated
1 Karl Mattias Kerov 2016 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Kaisa Kesas 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Ott Kesas 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Uku Kesas 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Meribel Keskrand 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Oliver Keskrand 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kessu Kesler 1983 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Karl Rudolf Kevvai 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Ivan Khodosov 2015 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
  Nadezda Kiik 1989 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
  Olivia Kiik 2015 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Roosi Kiilu 2014 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Viire Katrina Kiin 2016 Female
Harju maakond
  Participated
1 Toni Kiivramees 2013 Male
Harju maakond
  Participated
  Kendra Kikkas 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
  Sandra Kikkas 2009 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Mia Kirn 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Elsa Marie Kirs 2008 Female
Saare maakond
  Participated
1 Ott Herman Kirs 2010 Male
Saare maakond
  Participated
1 Tanya Kirs 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Kärt Kirsiaed 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kertu Kirsiaed 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Gregor Henrik Kirsimaa 2009 Male
Tartu maakond
  Participated
  Rauno Kirss 2016 Male
Viljandi maakond
  Participated
1 Kristjan Kittus 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Randel Kittus 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
  Mairold Kivi 2013 Male
Saare maakond
Hawaii Express Participated
  Melissa Kivi 2011 Female
Saare maakond
Hawaii Express Participated
1 Isabella Kivikalju 2015 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Karl Oskar Kivil 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Laura Roberta Kivil 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Oliver Kristjan Kivil 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Rico-Ricardo Kivinurm 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Ranol Amir Kivisalu 2018 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Evert Klaos 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Herman Klaos 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
  Heleli Klemmer 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
  Leane Klemmer 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
  Lili Marleen Klemmer 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
  Karl Marten Kliiman 2012 Male
Tartu maakond
SAK Tartu Participated
1 Derly Kogger 2013 Female
Harju maakond
  Participated
1 Keiti Kogger 2011 Female
Harju maakond
  Participated
1 Martin Kohv 2010 Male
Viljandi maakond
  Participated
  Carlos Kõiv 2012 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
  Caroliina Kõiv 2008 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Mariell Kõiv 2015 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Kirsi Kokk 2010 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Melani Kokk 2016 Female
Harju maakond
  Participated
1 Raido Kokk 2014 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Mesike Kolberg 2015 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Kaupo Kolbin 2018 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Teele Kolbin 2016 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Merily Kolga 2015 Female
Võru maakond
  Participated
1 Daniel Kolpakov 2008 Male
Põlva maakond
  Participated
  Kaisa Konrad 2019 Female
Harju maakond
  Participated
1 Kian Ain Kont 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Hans Holger Koolme 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Harri August Koolme 2011 Male
Harju maakond
  Participated
1 Hilde Lii Koolme 2015 Female
Harju maakond
  Participated
  Kaarel Koort 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
  Oskar Koort 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
  Ruudi Koort 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Lisete Koosa 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Liisi Kord 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
  Sander Kord 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
  Silver Kord 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 German Kordjukov 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Andro Korts 2018 Male
Valga maakond
  Participated
1 Marite Kõrts 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Mirtel Kõrts 2010 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Ralf Julius Korts 2015 Male
Valga maakond
  Participated
1 Martin Koskelainen 2016 Male
Valga maakond
  Participated
1 Saskia Koskor 2008 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Maria Kovalchuk 2011 Female
Harju maakond
  Participated
  Victoria Kraam 2011 Female
Harju maakond
  Participated
  Jaagup Kraav 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
  Joosep Kraav 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
  Kaisa Kraav 2012 Female
Rapla maakond
  Participated
  Mattias Kraav 2013 Male
Rapla maakond
  Participated
1 Remi Krasmanis 2014 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Hubert Kriisa 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
  Piia Kriisa 2014 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
  Tambet Kriisa 2020 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
  Ragnar Kroonberg 2012 Male
Viljandi maakond
  Participated
  Regor Kroonberg 2015 Male
Viljandi maakond
  Participated
1 Karolin Krüünvald 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Annabel Kruusen 2014 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Maribel Kruusen 2014 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Raul Kübar 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Devon Kukk 2009 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Raldo Kukk 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Ronan Kukk 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Glara Kukka 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Karl Gustav Kuld 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
  Henri Kuljus 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Uku Ville Kull 2015 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Keira Eliise Külm 2015 Female
Jõgeva maakond
  Participated
  Aksel Kulpsoo 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
  Pärtel Kulpsoo 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Loviisa Kuningas 2013 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Mirell Kuningas 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Charlotta Künnap 2018 Female
Pärnu maakond
  Participated
  Kirke Liis Kurgjärv 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
  Regor Kurgjärv 2008 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Meliine Kurig 2019 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Meribel Kurig 2017 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Eliise Maria Kurik 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Hanna Grete Kurik 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Alessandra Kurm 2014 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Armin Kurm 2016 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Keir Kristjan Kustavson 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kerli Elisabet Kustavson 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Riko Jaak Kustavson 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
  Georg Kutman 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Lisanna Kutsar 2017 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Markos Kutser 2014 Male
Rapla maakond
  Participated
  Noora Liisa Kütt 2012 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Oskar Kütt 2015 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Janely Kuuseste 2012 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Kristella Kuuseste 2010 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Bairon Kuusik 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Andre Kuusk 2014 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Laura Kuusk 2017 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Triinu Kuusniit 1990 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Maris Kuustik 1983 Female
Jõgeva maakond
  Participated
  Kirke Kuutma 2018 Female
Harju maakond
  Participated
1 Anastassia Kuzmina 2015 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
  Herman Kvell 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Bert Laagemann 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Remi Laagemann 2017 Male
Järva maakond
  Participated
1 Laura Lääne 2015 Female
Järva maakond
  Participated
  Mattias Lääne 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
  Sädeli Lääne 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
  Lisandra Laanes 2017 Female
Harju maakond
  Participated
1 Karl-Erik Laanesoo 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Olivia Laaniste 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Roland Laaniste 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Geron Laar 2013 Male
Valga maakond
  Participated
1 Gert Laar 2018 Male
Valga maakond
  Participated
  Mirtel Laats 2017 Female
Pärnu maakond
  Participated
  Erik Lagodjuk 2009 Male
Tartu maakond
  Participated
  Maribel Lagodjuk 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Liisa Laht 2015 Female
Viljandi maakond
  Participated
  Carmel Lang 2004 Female
Harju maakond
  Participated
1 Konstantin Lass 2014 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Saskia Lätt 2011 Female
Põlva maakond
OK Põlva Kobras Participated
1 Gerda Laul 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Marite Laul 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Marten Laumäe 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Gretely Laur 2014 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Laura Lisette Laur 2012 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Lisandra Laur 2014 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Susan Laur 2015 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Liisbeth Laurimaa 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Rometh Laurimaa 2012 Male
Harju maakond
  Participated
  Annabel Laurimäe 2014 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Hardy Leesik 2020 Male
Valga maakond
  Participated
1 Kristofer Leesik 2011 Male
Valga maakond
  Participated
1 Rasmus Leesik 2013 Male
Valga maakond
  Participated
  Henri Alari Lehtla 2014 Male
Harju maakond
  Participated
1 Lauri Oliver Lehtla 2012 Male
Harju maakond
  Participated
1 Hanna-Liisa Lehtpuu 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Eliine Lehtsaar 2015 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Emilie Lehtsaar 2010 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Loore Lehtsaar 2017 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Oliver Lehtsaar 2012 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
  Paula Leiste 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristella Leius 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
  Maiken Elisabeth Leosk 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
  Mirtel Marii Leosk 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Marta Lenne Lepa 2016 Female
Harju maakond
  Participated
  Delisa Lepik 2013 Female
Harju maakond
  Participated
1 Henri Lepik 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Otto Lest 2015 Male
Harju maakond
  Participated
1 Daniil Levin 2013 Male
Harju maakond
  Participated
1 Kirill Levin 2010 Male
Harju maakond
  Participated
1 Christian Romet Liiv 2014 Male
Harju maakond
  Participated
1 Oskar Liiv 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Ellen Liivak 2018 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Lukas Liivak 2014 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Ralf Liivamägi 2015 Male
Valga maakond
  Participated
1 Laura Lilhein 2014 Female
Harju maakond
  Participated
  Laura Lill 2007 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Madli Lillemägi 2014 Female
Harju maakond
  Participated
1 Lorena Lilleorg 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Samuel Oskar Lillepärg 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
  Annabel Lillmaa 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Johhanna Marii Limberg 2018 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Miia Sofia Limberg 2017 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Elisabeth Linntam 2016 Female
Harju maakond
  Participated
1 Amina Linnus 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Yuheng Liu 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Erik Luukas Lõhmus 2016 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Mia Lõhmus 2019 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Oskar London 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Delisa-Laurell Loos 2015 Female
Valga maakond
  Participated
  Even-Andre Loos 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Joosep Luik 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Otto Luik 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kaupo Gustav Luks 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Lenna Lung 2014 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Kaspar Lust 2014 Male
Võru maakond
  Participated
  Marten Lust 2018 Male
Võru maakond
  Participated
1 Gervin Luts 2019 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Henry Luts 2010 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Kenneth Luts 2015 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Romet Luug 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
  Mirelle Lüütsepp 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Trevor-Tristen Lüütsepp 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Eha Mari Maasik 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Indrek Maasik 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Jakob Maasik 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Johanna Maasik 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Ida Maasikas 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
  Matthias Hugo Maasikas 2012 Male
Harju maakond
  Participated
1 Cristelle Mäe 2014 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Grete Mägi 2015 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Mait Mägi 2019 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Miabel Mägi 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Jarko Maidla 2014 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Sten Maidla 2013 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
  Maribel Mais 2016 Female
Rapla maakond
  Participated
1 Arabella Maisvee 2014 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Hannes Maisvee 2017 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Karolin Maisvee 2012 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Mia Elisabeth Malmberg 2016 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Hans Hugo Mänd 2011 Male
Harju maakond
  Participated
1 Mariel Mänd 2010 Female
Harju maakond
  Participated
1 Karel Mändla 2016 Male
Järva maakond
  Participated
  Mirell Mändoja 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Mirtel-Mia Männisalu 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Annabel Mark 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Martin Markus 2012 Male
Hiiu maakond
  Participated
1 Rasmus Markus 2015 Male
Hiiu maakond
  Participated
1 Döme Marton 2016 Male
Harju maakond
  Participated
1 Lianna Maslovskaja 2017 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Simon Massakas 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Namejs Mednis 2016 Male
  Participated
1 Marten Meeling 2013 Male
Võru maakond
  Participated
1 Mona Natalie Meos 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Henry Mere 2016 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Karl Anders Mets 2015 Male
Harju maakond
  Participated
1 Gregor Metsaots 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Emma Marie Mihkels 2013 Female
Tartu maakond
Tartu Uisukool Participated
1 Emmett Mihkelson Clair 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Rahel Mikkor 2013 Female
Harju maakond
  Participated
1 Marten Miljukov 2012 Male
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi Participated
1 Mariann Eleri Miller 2016 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Joosep Minin 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Elena Mõttus 2012 Female
Valga maakond
  Participated
1 Lisandra Mõttus 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Oliver Mõttus 2015 Male
Valga maakond
  Participated
  Ani Muradyan 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
  Marta Muradyan 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kädily Muru 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Tommy Muru 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Margaret Mustkivi 2014 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Kaspar Müür 2017 Male
Harju maakond
  Participated
  Markus Nachbar 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Demy Naigla 2016 Male
Harju maakond
  Participated
1 Derec Naigla 2018 Male
Harju maakond
  Participated
1 Rihard Nano 2014 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Isabella Narits 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Patrick Narits 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Emma Harriet Narusk 2014 Female
Põlva maakond
  Participated
  Kerli Neumann 2012 Female
Harju maakond
  Participated
  Reimo Neumann 2008 Male
Harju maakond
  Participated
  Kätriin Niklus 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kirtel Niklus 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
  Marta Niklus 2008 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Christopher Nisloni 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kermo Nõlvak 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Kärt Nõmmemees 2016 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Norman Nõmmistu 2016 Male
Harju maakond
  Participated
  Andro-Steve Nurk 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
  Geiti Nurk 2018 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Kertu Nurk 2012 Female
Harju maakond
  Participated
  Mike-Maxwell Nurk 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Rasmus Nurk 2016 Male
Harju maakond
  Participated
1 Ursula Nurk 2008 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Laura Nurmetalo 2016 Female
Võru maakond
  Participated
1 Kaspar Nurmsalu 2008 Male
Järva maakond
  Participated
1 Marie Oja 2020 Female
Tartu maakond
  Participated
  Matilde Oja 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristofer Erik Ojamaa 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Liisa Dora Ojamaa 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Sandra Olevi 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
  Andreas Henri Ollino 2016 Male
Harju maakond
  Participated
1 Nora Oolup 2017 Female
Harju maakond
  Participated
1 Kertu Lilian Oper 2010 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Marten Õras 2014 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Chris Orav 2019 Male
Valga maakond
  Participated
1 Johanna Orav 2014 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Karlotte Orav 2005 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Remy Orav 2017 Male
Valga maakond
  Participated
  Rander Orman 2013 Male
Harju maakond
  Participated
  Rednar Orman 2011 Male
Harju maakond
  Participated
1 Erko Ots 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Henri Ots 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Karlos Ots 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
  Kusti Kaarel Ots 2016 Male
Lääne maakond
  Participated
1 Marcus Ots 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Rasmus Ots 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Lenna Ottisaar 2013 Female
Järva maakond
  Participated
1 Märt Ottisaar 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Ott Ottisaar 2009 Male
Järva maakond
  Participated
1 Lee Otto 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Karolina Oviir 2012 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Katarina Oviir 2010 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Kretelisa Oviir 2015 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Sanna-Stella Pääbus 2010 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Sanne-Stiina Pääbus 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
  Jakob Paal 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Julius Aksel Padari 2014 Male
Harju maakond
  Participated
1 Antti Pae 2014 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
  Karl-Kustav Pae 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Martin Pai 2010 Male
Harju maakond
  Participated
1 Kätlyn Paju 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Oskar Mihkel Paju 2012 Male
Harju maakond
  Participated
1 Teele Miia Paju 2014 Female
Harju maakond
  Participated
  Rebeka Pajur 2010 Female
Harju maakond
  Participated
  Roger Pajur 2008 Male
Harju maakond
  Participated
1 Mihkel Palm 2018 Male
  Participated
1 Grettely Palmiste 2017 Female
Järva maakond
  Participated
1 Priit Palooja 2016 Male
Võru maakond
  Participated
  Saskia Palover 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
  Kirke Palusoo 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
  Kirsika Palusoo 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Andrias Pari 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Deivid Parisalu 2013 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Steven Parisalu 2007 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Maris Parksepp 2010 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Markus Parksepp 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Marttis Parksepp 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Meriliis Parksepp 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Hannes Pärn 2014 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Kärolin Pärnamaa 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Triinu Pärnamägi 2009 Female
Harju maakond
  Participated
1 Grete Pärnapuu 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Roald Pärnapuu 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Rasmus Pärnaste 2016 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Andri Parts 2006 Male
Võru maakond
  Participated
1 Deivid Parts 2020 Male
Võru maakond
  Participated
1 Marlee Parts 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Trevor Parts 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Arabella Peedor 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Gerda Peedor 2020 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Rando Peedor 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
  Amelia Peedu 2010 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Romet Peenema 2014 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
  Christiano Peetmaa 2014 Male
Harju maakond
  Participated
  Alissa Penna 2017 Female
  Participated
1 Rubert Pennar 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
  Andero Penner 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
  Emil Penner 2008 Male
Tartu maakond
  Participated
  Rando Penner 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Triinu Pettai 2017 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Simmo-Romet Pettaig 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
  Jakob Pihlak 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
  Joonas Piho 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
  Mona Piho 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Frank Aaron Pihor 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mary-Lee Piibur 2015 Female
Rapla maakond
  Participated
1 Marta Piir 2010 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Marken Piirisalu 2016 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Helene Mai Piirits 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Paul Gustav Piirits 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Eneli Piirme 2009 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Lenne Piiroja 2010 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Lisetta Piirsalu 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Markus Pikkmets 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Klaara Brit Pikma 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Nora Brita Pikma 2009 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Mia-Elise Pitka 2007 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Dmitrii Pleshkan 2009 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Maria Pljutina 2013 Female
Harju maakond
  Participated
  Annabel Ploompuu 2011 Female
Harju maakond
  Participated
1 Ellie Ploompuu 2016 Female
Võru maakond
  Participated
1 Sonja Ploompuu 2014 Female
Võru maakond
  Participated
1 Elisabelle Põder 2018 Female
Harju maakond
  Participated
1 Johan Põldmaa 2018 Male
Tartu maakond
Simuna Spordiklubi Participated
1 Paul Põldmaa 2016 Male
Tartu maakond
Simuna Spordiklubi Participated
1 Marta Põldsam 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Emils Poluškins 2019 Male
Võru maakond
  Participated
1 Ailin Popakul 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Damian Popakul 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Emilia Popakul 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
  Anette-Marie Popovics 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Liisbeth Prans 2010 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Hendrik Prei 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kaspar Prei 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Fred Prost 2011 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Jan Prost 2013 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Anastasia Protopopova 2012 Female
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi Participated
1 Janeli Pruuli 2011 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Katriin Pruuli 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Noora Pruunsild 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Oskar Pruunsild 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Roosi Pruunsild 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Eliise Pungar 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kärt Pürn 2006 Female
Tartu maakond
Ikodor AS Participated
1 Kert Pürn 2012 Male
Tartu maakond
Ikodor AS Participated
  Kennet Puusalu 2016 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Adeele Puusepp 2014 Female
Jõgeva maakond
  Participated
  Keron Dominic Raadik 2011 Male
Harju maakond
  Participated
  Revo Nicholas Raadik 2011 Male
Harju maakond
  Participated
  Robert Raak 2011 Male
Valga maakond
  Participated
1 Robin Raat 2011 Male
Võru maakond
  Participated
  Jarek Raet 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Nele Raidsaar 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
  Arabella Raie 2011 Female
Harju maakond
  Participated
1 Henric Raja 2015 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Joanna Raja 2016 Female
Harju maakond
  Participated
  Triinu Randoja 2014 Female
Harju maakond
  Participated
1 Ranmar Rasin 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Ragnar Ratasepp 2010 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Romet Ratasepp 2012 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Ranel Raudam 2015 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Jaanika Raudhain 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kätriin Raudhain 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Anu-Liis Raudsepp 2007 Female
Järva maakond
  Participated
1 Chris Trevor Raudsepp 2015 Male
Valga maakond
  Participated
1 Eliisabet Raudsepp 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Gervin Gregor Raudsepp 2012 Male
Valga maakond
  Participated
1 Johanna Raudsepp 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Sofi Raudsepp 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Oliver Raudsik 2014 Male
Harju maakond
  Participated
1 Rando Raudsik 2012 Male
Harju maakond
  Participated
1 Anna Helene Rauk 2012 Female
Harju maakond
  Participated
1 Oskar Rauk 2015 Male
Harju maakond
  Participated
1 Braien Rego 2017 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Kristjan Kennert Rego 2014 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Iiris Rehe 2017 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Mirja Rehtla 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
  Reio Rehtla 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kadri Reilent 2013 Female
Harju maakond
  Participated
  Heleene Reima 2009 Female
Tartu maakond
  Participated
  Risto Reima 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Agnes Reiman 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Christofer Reimets 2016 Male
Võru maakond
  Participated
1 Mia Rezaei 2016 Female
Harju maakond
  Participated
1 Brigitta Maria Riipus 2009 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Kristofer Aurelius Riipus 2007 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Tristan Rist 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
  Lisanna Rooden 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
  L