15. Tartu Rulluisumaraton
Virtuaalsõit

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 115 Naisi: 49 Mehi: 66 Läbitud distants kokku: 2427 km Aeg kokku: 150:41:22
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Tulemus
1 Mihkel Adler 1990 Mees
Harju maakond
  01:17:22
1 Reiko Anniko 1990 Mees
Valga maakond
Velomaniakid 01:01:22
1 Stella Arvi 1995 Naine
Tartu maakond
Tartu Ülikool 01:32:22
1 Triin Eevardi 1990 Naine
Harju maakond
Nordecon AS 01:14:58
1 Tom Stian Finden Nundal 1987 Mees
  01:03:41
1 Arne Fossoy 1950 Mees
  00:59:21
1 Anna Grishina 1981 Naine
Harju maakond
Rullibuss Team 01:01:00
1 Veljo Haube 1961 Mees
Harju maakond
  01:12:55
1 Merike Ilves 1976 Naine
Pärnu maakond
  01:07:35
1 Marleen Järvela 1983 Naine
Harju maakond
  01:54:32
1 Urmas Jegorov 1970 Mees
Harju maakond
Radisson Blu Sky Hotell 01:34:24
1 Tuuli Jentson 1986 Naine
Järva maakond
  01:06:48
1 Marianne Juhkental-Pajupuu 1984 Naine
Harju maakond
  01:16:02
1 Margus Kaasik 1970 Mees
Jõgeva maakond
Päästeamet 01:13:07
1 Siiri Kaaver 1964 Naine
Tartu maakond
Spordiklubi Tervisesport 01:06:27
1 Iljar Kabral 1975 Mees
Valga maakond
  01:08:55
1 Gaido Kaeramaa 1968 Mees
Tartu maakond
Simuna Spordiklubi 01:08:45
1 Rasmus Kagge 1977 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts 02:02:29
1 Krister Kallas 1985 Mees
Viljandi maakond
TSK Joosu 01:00:20
1 Mati Kallas 1961 Mees
Viljandi maakond
TSK Joosu 00:59:41
1 Anti Kalle 1970 Mees
Harju maakond
Sportland 01:27:08
1 Triinu Kalle 1977 Naine
Harju maakond
Sportland 01:27:08
1 Janika Karivere 1976 Naine
Rapla maakond
  01:18:01
1 Dmitriy Karpovich 1981 Mees
  00:50:44
1 Katy Kartau 1973 Naine
Harju maakond
  01:10:46
1 Kadri Kase 2000 Naine
Pärnu maakond
  01:37:43
1 Pilvi Kase 1971 Naine
Pärnu maakond
  01:37:44
1 Veiko Kase 1969 Mees
Harju maakond
Täppsportlased 01:28:25
1 Marju Kelviste 1980 Naine
Tartu maakond
  02:10:13
1 Glein Kiissa 1980 Mees
Tartu maakond
  01:02:58
1 Kristo Klippberg 1976 Mees
Harju maakond
  01:22:33
1 Janis Kreegimets 1968 Mees
Lääne-Viru maakond
Rakvere RK Siplased 01:28:35
1 Piret Kruusimaa 1964 Naine
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi 01:00:04
1 Kaidi Külaots 1992 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:18:21
1 Jevgeni Kulikov 1948 Mees
Harju maakond
  01:00:26
1 Kaisa Kullas 1998 Naine
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 01:23:18
1 Kadri Kuller 1989 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 01:14:58
1 Marko Kutman 1983 Mees
Tartu maakond
  01:10:02
1 Jaan Küünal 1961 Mees
Pärnu maakond
  01:02:22
1 Herki Laanmets 1981 Mees
Tartu maakond
  01:07:32
1 Liisi Laaspere 1988 Naine
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi 01:10:10
1 Evelin Lahesoo 1982 Naine
Tartu maakond
  01:16:04
1 Tommy Lahti 1980 Mees
  01:32:15
1 Tarmo Leek 1955 Mees
Harju maakond
Rulluisuklubi 8R 01:10:20
1 Inga Lehiste 1984 Naine
Põlva maakond
  02:52:35
1 Liis Lehtse 1989 Naine
Tartu maakond
  01:34:04
1 Arvo Lepik 1957 Mees
Harju maakond
  01:28:04
1 Elis Leppik 2007 Naine
Tartu maakond
  02:00:22
1 Ivar Lilla 1963 Mees
Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi 00:52:42
1 Raivo Loost 1979 Mees
Tartu maakond
AS G4S Eesti 01:16:37
1 Jalmar Lorenz 1971 Mees
Tartu maakond
  01:31:49
1 Karoliina Lorenz 1999 Naine
Tartu maakond
  01:31:49
1 Margit Maidla 1976 Naine
Harju maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 01:10:28
1 Margus Maidla 1973 Mees
Harju maakond
Treeningpartner 01:11:39
1 Eve Mardo 1958 Naine
Tartu maakond
  01:54:31
1 Valdo Matkamäe 1976 Mees
Harju maakond
  01:29:12
1 Illimar Merilain 1969 Mees
Tartu maakond
  01:03:01
1 Laina Mesila-Kaarmann 1987 Naine
Harju maakond
Orkla Eesti AS 01:15:06
1 Erkki Metsa 1975 Mees
Tartu maakond
  01:30:23
1 Erkki Mikenberg 1972 Mees
Lääne-Viru maakond
Rakvere RK Siplased 01:11:31
1 Arne Nesheim 1948 Mees
Norge
  01:03:41
1 Keidi Õisnurm 1996 Naine
Harju maakond
  01:03:49
1 Piret Õun 1979 Naine
Harju maakond
  01:54:55
1 Kaare Oyri 1948 Mees
  01:03:41
1 Ainars Ozolins 1960 Mees
  01:00:22
1 Victoria Pagar 2009 Naine
Rapla maakond
Team Uus Maa Dimension 00:57:04
1 Hannula-Katrin Pandis 1990 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 00:58:58
1 Kristiina Parissov 1994 Naine
Tartu maakond
  01:32:15
1 Marko Parksepp 1982 Mees
Tartu maakond
  01:03:58
1 Margus Pedaste 1976 Mees
Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi 00:43:51
1 Tarvo Piir 1974 Mees
Tartu maakond
  01:08:23
1 Pille-Riin Piirmets 1980 Naine
Harju maakond
Õhuvägi 01:17:44
1 Koit Põldmaa 1981 Mees
Tartu maakond
Simuna Spordiklubi 01:01:53
1 Jelena Prants 1967 Naine
Võru maakond
Võru Suusaklubi 01:57:19
1 Kaider Puniste 1976 Mees
Tartu maakond
  01:02:23
1 Jarno Raid 1981 Mees
Tartu maakond
  01:09:51
1 Janar Raudsepp 1980 Mees
Tartu maakond
  01:04:00
1 Jaan Reinson 1955 Mees
Tartu maakond
  01:17:32
1 Emma Reinumägi 2002 Naine
Tartu maakond
  01:37:47
1 Martin Riidamets 1955 Mees
Pärnu maakond
  01:51:22
1 Andres Riismann 1972 Mees
Harju maakond
  01:08:45
1 Raivo Rimm 1967 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts 01:34:40
1 Helis Rohelpuu 1996 Naine
Põlva maakond
  01:14:03
1 Krisliin Rohtla 2003 Naine
Tartu maakond
  00:57:01
1 Kristjan Roosvald 1986 Mees
Ida-Viru maakond
  01:00:09
1 Giorgio Rota Negroni 1967 Mees
  01:00:13
1 Kersti Saar 1984 Naine
Jõgeva maakond
  01:14:46
1 Raymond Alexander Sabur 1999 Mees
Tartu maakond
  01:35:44
1 Kaarel Salumäe 1983 Mees
Tartu maakond
Ruuveni Spordiklubi 01:14:23
1 Margot Saluse 1986 Naine
Tartu maakond
  01:29:55
1 Annika Seero 1983 Naine
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 01:21:52
1 Janika Seero 1984 Naine
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 01:21:42
1 Ahto Selter 1970 Mees
Järva maakond
AS Eesti Pagar 01:09:27
1 Leons Seškens 1956 Mees
  00:50:39
1 Liina Siirak 1982 Naine
Jõgeva maakond
  01:21:54
1 Edvin Skjerven 1947 Mees
  01:03:41
1 Kristi Soll 1981 Naine
Võru maakond
  01:37:35
1 Sven Soll 1984 Mees
Võru maakond
  01:37:35
1 Jevgeni Solovjov 1948 Mees
Ida-Viru maakond
  01:21:12
1 Jan Bjoern Sorensen 1951 Mees
  01:26:22
1 Kirsti Süvaorg 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:13:48
1 Tore Ingar Sviggum 1953 Mees
  01:26:22
1 Kalvar Tammine 1974 Mees
Tartu maakond
Päästeamet 01:12:10
1 Grete-Janette Teesalu 2000 Naine
Võru maakond
  01:45:09
1 Jaan Tell 1983 Mees
Tartu maakond
TMB Element SK 01:13:34
1 Juhan Telling 1967 Mees
Lääne maakond
JK Hermes 01:17:28
1 Taavi Tiido 1992 Mees
Viljandi maakond
  01:06:30
1 Kersti Toots 1971 Naine
Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi 00:48:37
1 Rain Martin Torpats 1998 Mees
Tartu maakond
  01:35:29
1 Urmas Udobin 1972 Mees
Viljandi maakond
  01:08:41
1 Andrei Uksov 1980 Mees
Tartu maakond
  01:13:52
1 Kalle Vaalma 1968 Mees
Tartu maakond
  01:36:21
1 Lee Vaalma 1999 Naine
Tartu maakond
  01:34:57
1 Veronika Versh 1977 Naine
Harju maakond
  01:22:06
1 Tiina Voogne 1973 Naine
Harju maakond
EWK 01:10:03
Sulge

Tulemuse detailne info

...