10. Tartu Linnamaraton
Virtuaaljooks

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 356 Naisi: 197 Mehi: 159 Läbitud distants kokku: 3560 km Aeg kokku: 479:24:39
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Läbitud distants Tulemus
1 Andrus Aas 1975 Mees
Harju maakond
  10 km 02:02:28
1 Risto Ahtijainen 1985 Mees
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts 10 km 00:48:16
1 Annely Ahtma 1982 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 10 km 00:48:41
1 Sirli Aia 1994 Naine
Tartu maakond
OK Põlva Kobras 10 km 01:17:25
1 Ene Aigro 1960 Naine
Valga maakond
  10 km 00:57:50
1 Carmen Allik 1985 Naine
Harju maakond
  10 km 01:30:58
1 Risto Allik 1982 Mees
Harju maakond
  10 km 01:31:13
1 Marge Almre 1970 Naine
Viljandi maakond
  10 km 01:02:28
1 Olga Andrejeva 1985 Naine
Rapla maakond
AS G4S Eesti 10 km 00:49:23
1 Ants Animägi 1963 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:04:27
1 Rein Ansen 1983 Mees
Rapla maakond
  10 km 00:53:49
1 Allar-Raul Antson 1990 Mees
Rapla maakond
  10 km 00:52:43
1 Pauli Arbelius 1943 Mees
  10 km 01:16:04
1 Age Argel 1975 Naine
Harju maakond
  10 km 01:47:00
1 Maire Arras 1965 Naine
Harju maakond
  10 km 01:29:21
1 Tatjana Bogoljubov 1973 Naine
Tartu maakond
  10 km 02:07:31
1 Illimar Born 1993 Mees
Tartu maakond
  10 km 00:57:08
1 Annika Brikkel 1988 Naine
Tartu maakond
Sportland 10 km 01:38:25
1 Sirle Eelma 1975 Naine
Järva maakond
  10 km 02:02:25
1 Imre Eiche 1973 Mees
Võru maakond
  10 km 01:03:57
1 Marek Einla 1984 Mees
Pärnu maakond
  10 km 00:53:41
1 Jaanus Elissaar 1974 Mees
Harju maakond
  10 km 00:48:44
1 Arvo Elm 1979 Mees
Ida-Viru maakond
  10 km 02:00:33
1 Algo Eskla 1987 Mees
Harju maakond
  10 km 00:43:05
1 Janne Eskor 1976 Naine
Põlva maakond
  10 km 02:00:46
1 Ele Haabma 1989 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:16:00
1 Tiiu Haav 1967 Naine
Tartu maakond
A. Le Coq 10 km 01:39:20
1 Evelin Haava 1987 Naine
  10 km 01:03:08
1 Tiia Hallimäe 1957 Naine
Harju maakond
  10 km 01:31:57
1 Kaisa Hanko 2000 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:23:20
1 Marianne Hanson 1989 Naine
Järva maakond
  10 km 00:54:47
1 Gerli Hansschmidt 1999 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:06:08
1 Veljo Haube 1961 Mees
Harju maakond
  10 km 01:21:49
1 Elisabeth Henno 2002 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:02:57
1 Raul Hõlpus 1972 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 10 km 00:54:28
1 Marten Holter 2006 Mees
Pärnu maakond
  10 km 01:05:53
1 Helir Hoop 2009 Mees
Võru maakond
  10 km 01:44:07
1 Karin Hõrrak 1968 Naine
Tartu maakond
Warmeston OÜ 10 km 00:59:51
1 Urmas Hõrrak 1961 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool 10 km 00:58:33
1 Margus Hubel 1984 Mees
Viljandi maakond
  10 km 00:43:43
1 Lii Isup 1974 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:43:31
1 Taavi Isup 1976 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:44:05
1 Marilin Ivask 1987 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:45:18
1 Hele Järv 1979 Naine
Harju maakond
  10 km 01:38:49
1 Krista Järv 1988 Naine
Valga maakond
  10 km 01:13:09
1 Jaana Järve 1976 Naine
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:11:42
1 Anneli Jaska 1981 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:15:12
1 Erich Jeerik 1982 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 10 km 00:55:55
1 Urmas Jõesoo 1975 Mees
Harju maakond
  10 km 01:05:38
1 Janika Johannson 1981 Naine
Pärnu maakond
  10 km 01:34:36
1 John Johnson 1950 Mees
Ayrshire
  10 km 01:11:26
1 Tiina Juhani 1974 Naine
Harju maakond
  10 km 01:42:25
1 Marianne Juhkental-Pajupuu 1984 Naine
Harju maakond
  10 km 01:48:15
1 Ülle Juntson 1976 Naine
Tartu maakond
Bigbank AS 10 km 01:12:30
1 Aveli Jürimäe 1992 Naine
Harju maakond
  10 km 02:45:44
1 Piia Jurman 1968 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:34:13
1 Annika Juursoo 1974 Naine
Harju maakond
  10 km 01:17:33
1 Tiit Kaasik 1974 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:21:50
1 Rita Kadak 1982 Naine
Harju maakond
  10 km 00:56:09
1 Eiko Kadarik 1985 Mees
Harju maakond
  10 km 01:37:39
1 Liina Kaddarpik 1980 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:33:38
1 Kaido Kaik 1979 Mees
Harju maakond
  10 km 01:09:43
1 Mart Kainel 1945 Mees
Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi 10 km 01:58:37
1 Annika Kala 1986 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:23:47
1 Mari Kalda 1986 Naine
Rapla maakond
  10 km 00:59:10
1 Viia Kaldam 1973 Naine
Valga maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 10 km 01:33:28
1 Piia Kaldma 1968 Naine
Võru maakond
  10 km 01:24:58
1 Paul Kaliszczak 1978 Mees
  10 km 00:55:08
1 Mati Kallas 1961 Mees
Viljandi maakond
TSK Joosu 10 km 01:00:58
1 Tarmo Kallaste 1974 Mees
Viljandi maakond
  10 km 01:03:28
1 Mati Kallemets 1947 Mees
Lääne maakond
JK Paralepa 10 km 01:25:31
1 Merje Kallip 1963 Naine
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:09:43
1 Peep Kallip 1961 Mees
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:07:14
1 Joel Kallis 1982 Mees
Valga maakond
  10 km 00:54:37
1 Toomas Kalm 1971 Mees
Harju maakond
Orkla Eesti AS 10 km 01:26:58
1 Didzis Kalnins 1967 Mees
Maratona Klubs 10 km 00:53:50
1 Mart Kals 1981 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:10:38
1 Külliki Karask 1972 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:45:04
1 Janika Karivere 1976 Naine
Rapla maakond
  10 km 01:06:53
1 Riina Kartau 1989 Naine
Tartu maakond
  10 km 00:57:28
1 Marko Kaska 1974 Mees
Harju maakond
  10 km 01:48:59
1 Roman Kattai 1966 Mees
Valga maakond
Tartumaa Sangpommiklubi 10 km 01:48:00
1 Marika Kaubi 1978 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:37:38
1 Kristo Kent 1978 Mees
Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool 10 km 01:08:41
1 Nele Keres-Valvas 1975 Naine
Tartu maakond
  10 km 02:00:02
1 Krista Kesma 1970 Naine
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:46:06
1 Glein Kiissa 1980 Mees
Tartu maakond
  10 km 00:52:47
1 Marika Kisand 1971 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:02:05
1 Margus Kivi 1984 Mees
Saare maakond
Hawaii Express 10 km 00:52:32
1 Eero Kivikas 1976 Mees
Harju maakond
  10 km 00:56:29
1 Jaano Kivil 1976 Mees
Tartu maakond
  10 km 00:56:15
1 Sander Klaos 1982 Mees
Harju maakond
  10 km 00:56:48
1 Karin Klemmer 1989 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:59:52
1 Laura Klemmer 2008 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:59:52
1 Kristo Klippberg 1976 Mees
Harju maakond
  10 km 01:05:05
1 Kardon Kõiv 1975 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 10 km 00:48:44
1 Margit Kolats 1986 Naine
Põlva maakond
Keskkonnaagentuur 10 km 01:42:29
1 Urmas Kolga 1968 Mees
Lääne maakond
  10 km 01:02:02
1 Lea Kont 1959 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:33:55
1 Ave Kooskora 1983 Naine
Harju maakond
  10 km 01:35:30
1 Urmas Kõrgvee 1979 Mees
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 10 km 00:59:25
1 Natalja Korpenkov 1970 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:17:44
1 Vairis Krauklis 1953 Mees
5A-Valka / LV 10 km 00:47:24
1 Daniil Krivko 1997 Mees
Harju maakond
  10 km 00:56:18
1 Marge Kruusimägi 1957 Naine
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:32:47
1 Uudo Kruusimägi 1955 Mees
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:32:47
1 Jaak Kukk 1984 Mees
Rapla maakond
  10 km 00:56:05
1 Rene Kurisoo 1973 Mees
Rapla maakond
  10 km 01:33:59
1 Mariliis Kurs 1974 Naine
Ida-Viru maakond
SK Järve 10 km 00:59:49
1 Triinu Kurvits 1989 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:40:06
1 Marko Kutman 1983 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:27:44
1 Kalle Kuusik 1972 Mees
Ida-Viru maakond
  10 km 01:22:46
1 Sergei Kuznetsov 1969 Mees
Tartu maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 10 km 01:48:38
1 Maarit Lääne 1973 Naine
Valga maakond
  10 km 00:50:41
1 Jüri Laanmets 1956 Mees
Harju maakond
  10 km 01:05:45
1 Evelin Lahesoo 1982 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:06:55
1 Küllike Lain 1964 Naine
Jõgeva maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus 10 km 01:17:42
1 Kristo Lang 1975 Mees
Harju maakond
  10 km 01:18:34
1 Aleksei Laptev 1985 Mees
Pärnu maakond
  10 km 00:57:44
1 Aivi Laur 1985 Naine
Jõgeva maakond
  10 km 01:43:16
1 Siret Lehtmaa 1986 Naine
Pärnu maakond
  10 km 00:58:05
1 Peeter Lelberd 1989 Mees
Põlva maakond
  10 km 01:13:09
1 Jane Lemendik 1984 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:05:17
1 Rein Lepberg 1962 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:33:19
1 Siret Letlane 1993 Naine
Valga maakond
  10 km 01:33:50
1 Jelena Levin 1979 Naine
Harju maakond
  10 km 01:48:43
1 Marjaana Liigvald 1983 Naine
Harju maakond
  10 km 01:04:14
1 Eve Liiv 1983 Naine
Valga maakond
  10 km 01:42:50
1 Aljona Liivak 1984 Naine
Tartu maakond
Sportland 10 km 01:35:45
1 Avo Lode 1963 Mees
Põlva maakond
  10 km 00:58:48
1 Egle Lomp 1986 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:37:08
1 Andrei Lopsik 1955 Mees
Ida-Viru maakond
  10 km 01:14:49
1 Sten Luiga 1968 Mees
Harju maakond
  10 km 00:52:47
1 Hellika Luik 1982 Naine
Harju maakond
  10 km 01:22:29
1 Juhan Lukk 1949 Mees
Lääne maakond
SK Sula 10 km 01:04:54
1 Margit Lunt 1971 Naine
Harju maakond
  10 km 01:21:02
1 Toomas Määrits 1966 Mees
Tartu maakond
  10 km 00:43:09
1 Angela Madisson 1973 Naine
Harju maakond
  10 km 00:51:30
1 Tatjana Maftuljak 1966 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:21:56
1 Maris Mägi 1986 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:10:15
1 Alari Maidla 2007 Mees
Põlva maakond
  10 km 01:29:30
1 Geidi Maidla 1991 Naine
Põlva maakond
  10 km 01:51:13
1 Maria Mällas 1982 Naine
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS 10 km 00:58:48
1 Marje Männisalu 1990 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:03:13
1 Raul Männisalu 1991 Mees
Tartu maakond
Tartu Vangla 10 km 01:26:41
1 Valdur Männiste 1969 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:04:25
1 Eve Mardo 1958 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:29:10
1 Tarmo Margat 1979 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 10 km 01:26:46
1 Danel Mark 1979 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 10 km 01:26:45
1 Sigrid Mark 1968 Naine
Põlva maakond
  10 km 01:06:30
1 Margit Marma 1998 Naine
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts 10 km 02:13:20
1 Carmen Masing-Jugaste 1982 Naine
Tartu maakond
Hanza Tartu team 10 km 02:02:50
1 Arvi Matvei 1963 Mees
Harju maakond
  10 km 01:30:00
1 Vilis Mednis 1951 Mees
Smiltenes novads
  10 km 01:09:39
1 Pille-Riin Meerits 1984 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:14:29
1 Veiko Meltsas 1974 Mees
Harju maakond
  10 km 01:03:20
1 Joosep Merelaht 1990 Mees
Tartu maakond
Rahvatantsuansambel Tarbatu 10 km 01:00:34
1 Eda Merilain 1972 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:50:59
1 Illimar Merilain 1969 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:02:52
1 Aili Metsamaa 1961 Naine
Harju maakond
  10 km 01:28:32
1 Monika Michelson 1985 Naine
Harju maakond
SportID 10 km 01:05:50
1 Erkki Mikenberg 1972 Mees
Lääne-Viru maakond
Rakvere RK Siplased 10 km 01:44:16
1 Ave Mikk 1970 Naine
Harju maakond
  10 km 01:28:12
1 Ergo Mikkor 1982 Mees
Harju maakond
Telia SK 10 km 01:17:04
1 Mirtel Mikkor 2009 Naine
Harju maakond
Telia SK 10 km 01:16:17
1 Ragnar Mikson 1980 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:03:11
1 Susanne Müller 1987 Naine
  10 km 01:08:23
1 Bruno Münter 1956 Mees
Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid 10 km 01:05:45
1 Ira Münter 1961 Naine
Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid 10 km 01:08:16
1 Sirje Mürk 1967 Naine
Hiiu maakond
  10 km 02:07:29
1 Aivi Must 1963 Naine
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:57:40
1 Enno Must 1963 Mees
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:56:36
1 Tiina Muts 1977 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 10 km 01:20:55
1 Anneli Muttik 1974 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:27:06
1 Tiiu Müürsepp 1955 Naine
Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton 10 km 00:55:14
1 Urmas Neerot 1972 Mees
Põlva maakond
  10 km 00:56:07
1 Kadri Nestra 1985 Naine
Tartu maakond
Baltic Defence College 10 km 01:10:05
1 Margo Nigul 1972 Mees
Harju maakond
  10 km 01:10:00
1 Hannes Nigulas 1977 Mees
Jõgeva maakond
Päästeamet 10 km 01:48:00
1 Kirsti Nikkolo 1971 Naine
Järva maakond
  10 km 01:53:42
1 Priit Nisloni 1987 Mees
Tartu maakond
  10 km 00:53:29
1 Sigrid Nuude 1985 Naine
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 10 km 01:33:45
1 Marek Oja 1986 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:09:39
1 Jaagup Ojalill 1990 Mees
Tartu maakond
  10 km 00:40:37
1 Margus Oks 1973 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:47:20
1 Marko Oldermann 1981 Mees
Harju maakond
  10 km 01:10:31
1 Cathlyn Olev 1992 Naine
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid 10 km 01:00:38
1 Siiri Orman 1982 Naine
Harju maakond
  10 km 02:20:15
1 Mariliis Paal 1981 Naine
Tartu maakond
  10 km 00:53:21
1 Liina Padrik 1977 Naine
Tartu maakond
  10 km 00:59:25
1 Kristi Paimla 1983 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:33:18
1 Tiia Palm 1966 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:07:53
1 Juliana Palmiste 1982 Naine
Järva maakond
  10 km 01:36:49
1 Meelis Palover 1975 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:37:42
1 Arvo-Artur Palu 1979 Mees
Saare maakond
  10 km 01:03:56
1 Marko Parksepp 1982 Mees
Tartu maakond
  10 km 00:54:22
1 Kaidi Parman 1987 Naine
Põlva maakond
  10 km 02:13:14
1 Priidik Parmi 1980 Mees
Tartu maakond
  10 km 00:54:56
1 Monika Pärna 1978 Naine
Viljandi maakond
  10 km 01:49:00
1 Kristi Parro 1986 Naine
Harju maakond
  10 km 02:40:39
1 Katren Parve 1971 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 10 km 01:21:47
1 Priit Paulus 1986 Mees
Pärnu maakond
  10 km 00:53:56
1 Ants Pedaja 1951 Mees
Rapla maakond
  10 km 01:29:00
1 Kadi Peedo 1982 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:37:52
1 Andres Peekman 1984 Mees
Harju maakond
  10 km 00:44:44
1 Randel Peerna 1980 Mees
Pärnu maakond
  10 km 01:19:39
1 Anna-Liisa Pehlak 1989 Naine
Tartu maakond
Salvest AS 10 km 01:01:35
1 Kairi Pihlak 1981 Naine
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:06:09
1 Kaja Põldmaa 1966 Naine
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:46:31
1 Jael Põldnurk 1980 Mees
Harju maakond
  10 km 00:59:05
1 Jana Põldnurk 1974 Naine
Harju maakond
Keskkonnaagentuur 10 km 00:59:05
1 Merlin Praks 1983 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:10:08
1 Birgita Priks 2008 Naine
Järva maakond
  10 km 01:14:08
1 Signe Pruul 1983 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:46:28
1 Sille Puhu 1984 Naine
Viljandi maakond
Hawaii Express 10 km 00:41:27
1 Ene Pungar 1971 Naine
Tartu maakond
Warmeston OÜ 10 km 01:11:16
1 Martin Purre 1974 Mees
Harju maakond
  10 km 01:51:09
1 Merili Purre 1978 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:44:32
1 Veera Putan 1965 Naine
Ida-Viru maakond
  10 km 01:34:15
1 Rait Rahu 1992 Mees
Tartu maakond
  10 km 00:59:47
1 Kristjan Raid 1977 Mees
Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK 10 km 01:15:08
1 Airi Raidma 1979 Naine
Viljandi maakond
  10 km 01:05:31
1 Naima Raiv-Altosaar 1976 Naine
Valga maakond
Hauka Veloklubi 10 km 01:32:57
1 Erik Rajamäe 1970 Mees
Harju maakond
  10 km 01:10:29
1 Reimo Randlo 1982 Mees
Võru maakond
  10 km 00:53:24
1 Andres Ratassepp 1976 Mees
Harju maakond
  10 km 01:15:02
1 Janar Raudsepp 1980 Mees
Tartu maakond
  10 km 00:59:51
1 Heli Reimann 1965 Naine
Tartu maakond
Salvest AS 10 km 01:37:44
1 Ramon Reimets 1985 Mees
Tartu maakond
  10 km 00:52:27
1 Rasmus Reinson 2009 Mees
Harju maakond
Sportlove 10 km 01:42:31
1 Liis Remmelg 1983 Naine
Hiiu maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus 10 km 02:08:59
1 Sten Remmelg 1983 Mees
Ida-Viru maakond
  10 km 01:26:32
1 Merle Rentik 1971 Naine
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:37:56
1 Marek Reppo 1976 Mees
Tartu maakond
  10 km 02:02:15
1 Tiina Reppo 1973 Naine
Tartu maakond
  10 km 02:02:19
1 Rasmus Ridari 1994 Mees
Jõgeva maakond
  10 km 01:04:44
1 Andres Riismann 1972 Mees
Harju maakond
  10 km 00:52:16
1 Tarmo Rikkinen 1972 Mees
Harju maakond
  10 km 01:21:06
1 Raivo Rimm 1967 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts 10 km 01:08:47
1 Rasmus Rimm 2006 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts 10 km 01:08:46
1 Alexander Rodionov 1986 Mees
Harju maakond
I Love Supersport 10 km 00:48:37
1 Getlin Saar 1989 Naine
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 10 km 01:32:00
1 Kerli Saar 1993 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:29:05
1 Mai Saar 1968 Naine
Pärnu maakond
  10 km 01:54:32
1 Sigrid Saar 1987 Naine
Järva maakond
  10 km 02:04:34
1 Triin Saar 1988 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:08:37
1 Taago Saaremets 1979 Mees
Tartu maakond
  10 km 03:08:38
1 Reigo Saarmas 1982 Mees
Tartu maakond
TMB Element SK 10 km 01:08:37
1 Janika Saarnak 1984 Naine
Pärnu maakond
  10 km 01:16:48
1 Kaarel Salumäe 1983 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:44:09
1 Katrin Salumäe 1986 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:43:01
1 Irene Salumets 1973 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:35:11
1 Margot Saluse 1986 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:30:08
1 Triin Sasi 1983 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:11:29
1 Viacheslav Sedykh 1979 Mees
  10 km 01:24:56
1 Janika Seero 1984 Naine
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 10 km 02:17:10
1 Valeri Šemjakin 1949 Mees
Tartu maakond
  10 km 00:59:30
1 Leons Seškens 1956 Mees
5A-Valka / LV 10 km 00:49:17
1 Vladimir Shokman 1948 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:41:48
1 Kristel Siimula-Saar 1976 Naine
Tartu maakond
  10 km 00:51:41
1 Signe Sikk 1973 Naine
Ida-Viru maakond
  10 km 01:15:27
1 Ljubov Šindikova 1956 Naine
Järva maakond
  10 km 01:35:51
1 Aino Sirkel 1945 Naine
Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton 10 km 01:27:41
1 Anneli Sitska 1966 Naine
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi 10 km 01:31:35
1 Juri Sobolewski 1988 Mees
Harju maakond
  10 km 00:56:31
1 Riina Soggar-Henk 1982 Naine
Viljandi maakond
  10 km 02:16:39
1 Janar Soidla 1974 Mees
Harju maakond
  10 km 01:06:42
1 Jevgeni Solovjov 1948 Mees
Ida-Viru maakond
  10 km 01:12:21
1 Reelika Sõmer 1984 Naine
Tartu maakond
NKK Tartu ringkond 10 km 01:26:50
1 Siiri Sõna 1971 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:42:17
1 Maris Soonsein 1981 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:22:47
1 Andres Soosaar 1949 Mees
Viljandi maakond
  10 km 01:03:45
1 Marii Soosaar 2009 Naine
Harju maakond
  10 km 01:38:19
1 Katharina Sowa 1989 Naine
Harju maakond
  10 km 00:54:19
1 Reigo Stamm 1982 Mees
Valga maakond
Combiwood OÜ 10 km 00:56:18
1 Jevgenia Stepanova 1987 Naine
Tartu maakond
A. Le Coq 10 km 00:41:30
1 Dainius Stulgys 1960 Mees
  10 km 01:23:48
1 Alexey Suslov 1978 Mees
Ida-Viru maakond
  10 km 00:45:57
1 Annika Suur 1975 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:40:49
1 Janek Suur 1971 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:40:49
1 Kirsti Süvaorg 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:35:57
1 Triin Suvi 1985 Naine
Tartu maakond
  10 km 02:05:20
1 Signe Svikša 1989 Naine
5A-Valka / LV 10 km 01:00:20
1 Merily Tagamets 1980 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:36:54
1 Deivy Tamm 1989 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:48:11
1 Ly Tamm 1970 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:47:01
1 Marge Tamm 1999 Naine
Valga maakond
  10 km 02:03:45
1 Sander Tamm 1992 Mees
Tartu maakond
  10 km 00:57:32
1 Karmen Tammiste 1976 Naine
Harju maakond
Eesti Maksu- ja Tolliameti SK 10 km 01:47:02
1 Priit Tannik 1971 Mees
Tartu maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor 10 km 00:57:38
1 Saale Tartes 1991 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:45:00
1 Tõnis Tartes 1986 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:20:13
1 Kati Teemägi 1981 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:15:53
1 Tiina Teesalu 1973 Naine
Jõgeva maakond
  10 km 01:40:55
1 Karin Tein 1985 Naine
Tartu maakond
  10.1 km 01:38:42
1 Jaan Tell 1983 Mees
Tartu maakond
TMB Element SK 10 km 01:26:50
1 Pille Teller 1972 Naine
Saare maakond
  10 km 01:01:03
1 Taavi Tiido 1992 Mees
Viljandi maakond
  10 km 00:57:51
1 Tiina Tilling 1984 Naine
Harju maakond
  10 km 01:41:38
1 Aare Tinn 1960 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:25:41
1 Ljudmia Titova 1985 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:31:20
1 Hugo Toll 1976 Mees
Harju maakond
Täppsportlased 10 km 00:58:53
1 Signe Tölp 1975 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:31:32
1 Katrin Tomson 1956 Naine
Harju maakond
  10 km 01:12:33
1 Ilmar Tomusk 1964 Mees
Harju maakond
  10 km 00:57:50
1 Astrid Traagel 1995 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:40:19
1 Merle Treier 1988 Naine
Harju maakond
  10 km 01:43:33
1 Ingrid Treu 1983 Naine
Harju maakond
  10 km 01:00:00
1 Aita Trolla 1950 Naine
Võru maakond
  10 km 01:38:24
1 Tamika Trolla 1977 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:38:50
1 Laivi Troon 1983 Naine
Tartu maakond
A. Le Coq 10 km 01:23:27
1 Gunnar Tungal 1964 Mees
Viljandi maakond
  10 km 00:58:07
1 Mare Tungal 1965 Naine
Viljandi maakond
SEB Pank AS 10 km 01:16:52
1 Ants Turb 1945 Mees
Järva maakond
  10 km 01:06:27
1 Tuuli Türk 1990 Naine
Harju maakond
  10 km 01:03:01
1 Urmas Udobin 1972 Mees
Viljandi maakond
  10 km 01:03:01
1 Laine Ülemaante 1982 Naine
Pärnu maakond
  10 km 01:26:13
1 Triinu Ülemaante 1996 Naine
Rapla maakond
  10 km 01:23:32
1 Kairi Uueni 1979 Naine
Lääne-Viru maakond
Lamberts Eesti 10 km 01:58:37
1 Liivo Uueni 1977 Mees
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:09:16
1 Kalle Vaalma 1968 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:53:01
1 Lee Vaalma 1999 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:55:38
1 Annika Vaher 1972 Naine
Saare maakond
  10 km 00:54:57
1 Rene Vähi 1979 Mees
Põlva maakond
  10 km 00:52:31
1 Urmas Vahi 1961 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:35:50
1 Laura Väikemaa 1998 Naine
Harju maakond
Eesti Maksu- ja Tolliameti SK 10 km 01:14:14
1 Risto Väljak 1994 Mees
Harju maakond
  10 km 00:50:38
1 Lisbeth Vallimäe 2002 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:53:45
1 Rasmus Vallimäe 2005 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:53:45
1 Janika Vana 1977 Naine
Tartu maakond
AS G4S Eesti 10 km 01:32:00
1 Johanna Vana 1999 Naine
Tartu maakond
AS G4S Eesti 10 km 01:32:00
1 Maire Vares 1974 Naine
Valga maakond
  10 km 01:01:02
1 Priit Värnomasing 1983 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:03:08
1 Liili Vatsar 1980 Naine
Tartu maakond
TÜASK 10 km 01:37:58
1 Janek Veedla 1988 Mees
Harju maakond
  10 km 00:53:00
1 Jaan Vehlmann 1945 Mees
Harju maakond
JK Hermes 10 km 01:30:58
1 Janno Veldemann 1982 Mees
Tartu maakond
  10 km 00:55:25
1 Paul Pärtel Vellerind 2004 Mees
Harju maakond
  10 km 01:12:12
1 Veronika Versh 1977 Naine
Harju maakond
  10 km 01:08:04
1 Lauri Veski 1983 Mees
Harju maakond
KL Põhja kompanii 10 km 00:49:48
1 Natalja Videl 1978 Naine
Harju maakond
  10 km 01:12:34
1 Hannes Viherpuu 1972 Mees
Harju maakond
Trismile 10 km 01:10:09
1 Kadri Viilu 1988 Naine
Põlva maakond
  10 km 01:43:06
1 Pille Viira 1971 Naine
Tartu maakond
A. Le Coq 10 km 01:47:31
1 Mihkel Vijar 1983 Mees
Tartu maakond
  10 km 01:19:47
1 Kristina Vikat 1979 Naine
Järva maakond
  10 km 01:28:13
1 Evelin Vilk 1976 Naine
Pärnu maakond
  10 km 01:31:29
1 Merlin Villik 1978 Naine
Põlva maakond
  10 km 01:37:47
1 Kärol Vinn 1995 Naine
Tartu maakond
  10 km 01:02:38
1 Aire Võidula 1984 Naine
Harju maakond
  10 km 01:21:10
1 Ivo Volt 1968 Mees
Harju maakond
  10 km 00:49:33
1 Tiina Voogne 1973 Naine
Harju maakond
EWK 10 km 00:58:35
1 Aleksei Zahharov 1965 Mees
Ida-Viru maakond
  10 km 00:57:23
1 Johannes Zeilinger 1963 Mees
  10 km 00:56:42
1 Patrizia Zeilinger-Harbich 1963 Naine
  10 km 01:00:16
1 Karl Zorn 1966 Mees
  10 km 00:45:55
Sulge

Tulemuse detailne info

...