48. Tartu Maraton
Virtuaalsõit / Virtual Race

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 50 Naisi: 8 Mehi: 42 Läbitud distants kokku: 3150 km Aeg kokku: 253:38:25
Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Võistkond Vkl Läbimise viis Tulemus
Andres Aamisepp 1980 Mees
Harju maakond
  M40 Suusk 04:50:14
Bengt Anders Abrahamsson 1964 Mees
WA
  M55 Suusk 03:55:18
Arvi Anton 1992 Mees
Tartu maakond
Viljandi Suusaklubi M21 Suusk 03:42:26
Imre Avalo 1980 Mees
Harju maakond
  M40 Suusk 03:48:15
Arno Bachaus 1978 Mees
Tartu maakond
  M40 Suusk 03:25:27
Mart Einasto 1969 Mees
Tartu maakond
  M50 Jooks 08:52:17
Joergen Eriksen 1976 Mees
Zurich
  M45 Suusk 03:28:07
Ain Fjodorov 1972 Mees
Valga maakond
AT Spordiklubi M50 Suusk 04:38:24
Urmas Hallik 1978 Mees
Pärnu maakond
  M40 Suusk 04:55:15
Andrus Heinsoo 1967 Mees
Viljandi maakond
  M55 Suusk 04:54:44
Satu Immonen 1970 Naine
Finland
  N50 Suusk 05:46:03
Heiki Jääger 1965 Mees
Tartu maakond
  M55 Suusk 04:17:34
Gaido Kaeramaa 1968 Mees
Tartu maakond
  M50 Suusk 03:48:57
Anti Kalle 1970 Mees
Harju maakond
  M50 Suusk 03:38:47
Tõnu Karelson 1966 Mees
Viljandi maakond
  M55 Suusk 05:36:56
Rait Kärner 1984 Mees
Harju maakond
  M35 Suusk 04:20:46
Andrus Kasekamp 1973 Mees
Viljandi maakond
  M45 Suusk 03:47:04
Reelika Kikkas 1973 Naine
Harju maakond
  N45 Suusk 03:54:54
Kristo Klippberg 1976 Mees
Harju maakond
  M45 Suusk 03:32:38
Vahur Kotkas 1971 Mees
Harju maakond
  M50 Suusk 09:09:12
Herki Laanmets 1981 Mees
Tartu maakond
  M40 Suusk 05:21:07
Elina Lasseron 1967 Naine
Harju maakond
  N55 Ratas 04:37:40
Indrek Lillo 1977 Mees
Harju maakond
  M45 Suusk 04:36:32
Matti Mäkinen 1955 Mees
Finland
  M65 Suusk 05:46:03
Raido Matson 1970 Mees
Tartu maakond
  M50 Suusk 05:30:57
Märt Meriloo 1981 Mees
Harju maakond
  M40 Suusk 05:05:10
Alger Närska 1970 Mees
Harju maakond
  M50 Suusk 05:04:04
Kurmo Neemela 1970 Mees
Tartu maakond
  M50 Suusk 03:27:32
Ramon Nikkarev 1983 Mees
Pärnu maakond
  M35 Suusk 05:22:59
Väino Olev 1964 Mees
Viljandi maakond
  M55 Suusk 06:08:24
Silver Pijon 1993 Mees
Tartu maakond
  M21 Suusk 03:48:37
Koit Põldmaa 1981 Mees
Tartu maakond
  M40 Suusk 04:58:18
Hannes Pool 1963 Mees
Harju maakond
  M55 Suusk 04:30:29
Raimo Raudik 1968 Mees
Tartu maakond
  M50 Suusk 03:45:14
Anto Roots 1971 Mees
Tartu maakond
  M50 Suusk 06:41:00
Uuno Ruus 1953 Mees
Võru maakond
  M65 Suusk 05:49:46
Maichl Suur 1976 Naine
Põlva maakond
  N45 Suusk 04:49:17
Märt Tars 1965 Mees
Tartu maakond
  M55 Suusk 07:43:06
Siim Toomik 1976 Mees
Harju maakond
  M45 Suusk 05:10:59
Maris Tuisk 1971 Naine
Tartu maakond
  N50 Suusk 05:02:03
Reeda Tuula-Fjodorov 1977 Naine
Harju maakond
AT Spordiklubi N45 Suusk 04:39:53
Kätlin Ulk 1973 Naine
Viljandi maakond
  N45 Suusk 06:05:58
Alar Vaarend 1971 Mees
Valga maakond
  M50 Suusk 05:04:56
Jürgo Vahtra 1976 Mees
Harju maakond
  M45 Suusk 04:04:19
Ahti Vares 1975 Mees
Viljandi maakond
  M45 Suusk 04:46:19
Ain Veemees 1979 Mees
Tartu maakond
  M40 Suusk 03:56:47
Toomas Velka 1980 Mees
Tartu maakond
  M40 Suusk 06:13:14
Evelin Vetevood-Järvelt 1983 Naine
Tartu maakond
  N35 Suusk 12:11:08
Andrus Vonk 1967 Mees
Rapla maakond
  M55 Suusk 04:55:06
Johannes Zeilinger 1963 Mees
Steiermark
  M55 Suusk 03:58:10
Sulge

Tulemuse detailne info

...