48. Tartu Maraton
Virtuaalsõit / Virtual Race

Otsingusõna
Sugu
Riik
Läbimise viis
Kokku: 1218 Naisi: 601 Mehi: 617 Läbitud distants kokku: 487 km Aeg kokku: 258:50:56
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Läbimise viis Tulemus
1 Martin Aaren 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:06:30
1 Magnus Aasamets 2017 Mees
Lääne maakond
Suusk 00:13:23
1 Joanna Eliisabet Aaslaid 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:04:48
1 Loviise Aasrand 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:04:48
1 Sören Aava 2012 Mees
Harju maakond
Suusk 00:03:55
1 Ethel Aavik 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:06:00
1 Artjom Abramenkov 2016 Mees
Harju maakond
Suusk 00:16:16
1 Vasilisa Abzalon 2015 Naine
Ida-Viru maakond
Suusk 00:10:50
1 Reno Adler 2015 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:10:21
1 Katarina Katre Aedma 2015 Naine
Järva maakond
Suusk 00:11:07
1 Maris Aedma 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:07:51
1 Anette Ahu 2009 Naine
Ida-Viru maakond
Suusk 02:05:19
1 Sham Al Salama 2015 Naine
Järva maakond
Suusk 00:09:35
1 Arti Aldošin 2016 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:14:47
1 Rasmus Aljas 2016 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:09:58
1 Elise Allik 2015 Naine
Järva maakond
Suusk 00:12:36
1 Lenna Allika 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:10:06
1 Hugo Alling 2014 Mees
Jõgeva maakond
Suusk 00:04:45
1 Madli Alling 2016 Naine
Jõgeva maakond
Suusk 00:13:38
1 Maikel Alpius 2016 Mees
Valga maakond
Kõnd 00:06:09
1 Lexy Altosaar 2015 Naine
Valga maakond
Kõnd 00:06:09
1 Adele Alttoa 2012 Naine
Harju maakond
Suusk 00:04:40
1 Ats Alttoa 2010 Mees
Harju maakond
Suusk 00:04:40
1 Jarlet Alve 2015 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:05:45
1 Joosep Amor 2017 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:10:22
1 Mirti-Jette Anderson 2011 Naine
Lääne maakond
Suusk 00:03:11
1 Tanel Anderson 2014 Mees
Lääne maakond
Suusk 00:03:25
1 Ann Saskia Anniko 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:08:23
1 Hanna Ansen 2011 Naine
Rapla maakond
Suusk 00:17:58
1 Henri Ansen 2016 Mees
Rapla maakond
Suusk 00:35:42
1 Jasper Anvelt 2015 Mees
Järva maakond
Suusk 00:09:21
1 Emily Arhipova 2014 Naine
Harju maakond
Suusk 00:06:30
1 Klim Arlauskas 2015 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:09:14
1 Leonora Aros 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:03:03
1 Lisandra Aros 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:02:27
1 Adele Arro 2015 Naine
Valga maakond
Suusk 00:03:53
1 Alexis Arro 2015 Naine
Rapla maakond
Suusk 00:18:18
1 Johan Arro 2019 Mees
Valga maakond
Suusk 00:12:33
1 Lydia Arro 2014 Naine
Valga maakond
Suusk 00:03:53
1 Marie Arro 2017 Naine
Valga maakond
Suusk 00:12:33
1 Miroslava Artemjeva 2015 Naine
Ida-Viru maakond
Suusk 00:10:46
1 Laura Aru 2015 Naine
Järva maakond
Suusk 00:10:30
1 Liisa Arulepp 2015 Naine
Järva maakond
Suusk 00:10:54
1 Miia Arumäe 2016 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:11:01
1 Andero Asi 2017 Mees
Valga maakond
Suusk 00:08:00
1 Artur Asi 2016 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:11:56
1 Diola Asi 2015 Naine
Valga maakond
Suusk 00:08:10
1 Lenna Asso 2015 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:05:00
1 Kren Astok 2015 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:08:16
1 Karl Käsper Asur 2015 Mees
Valga maakond
Suusk 00:05:54
1 Karl Kristjan Augva 2015 Mees
Valga maakond
Suusk 00:21:14
1 Lee Aulik 2014 Naine
Harju maakond
Suusk 00:35:12
1 Oliver Keir Aurelius 2012 Mees
Jõgeva maakond
Suusk 00:01:40
1 Arlis Ausin 2016 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Aaron Ausmees 2010 Mees
Harju maakond
Suusk 00:03:54
1 Riko Ausmees 2009 Mees
Harju maakond
Suusk 00:03:54
1 Mikk Marten Avi 2016 Mees
Järva maakond
Suusk 00:12:35
1 Artur-Marius Banko 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:10:54
1 Danila Bashukov 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:05:35
1 Annabel Bergmann 2015 Naine
Järva maakond
Suusk 00:06:05
1 Kren Bergmann 2015 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:02:07
1 Erik Beswick 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:03:02
1 Alisa Birjukova 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:06:10
1 Kristofer Birk 2016 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:03:11
1 Tanel Birnbaum 2015 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:05:00
1 Mia Bogdanov 2018 Naine
Valga maakond
Suusk 00:16:30
1 Matvei Bolonenkov 2015 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:13:01
1 Vera Bolonenkova 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:08:12
1 Julianna Bolšakova 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:06:30
1 Sofia Bolšakova 2015 Naine
Valga maakond
Suusk 00:16:17
1 Adriana Borissov 2018 Naine
Valga maakond
Suusk 00:08:31
1 Hendrik Borkmann 2017 Mees
Harju maakond
Suusk 00:35:50
1 Uljana Borzova 2015 Naine
Ida-Viru maakond
Suusk 00:08:05
1 Kristjan Brakmann 2017 Mees
Harju maakond
Suusk 00:15:35
1 Sandra Brežinskaja 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:12:00
1 Jan-Markus Brusnitsõn 2014 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:09:39
1 Belinda Bulatov 2019 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:23:55
1 Jaromir Bulatov 2017 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:10:08
1 Rommi Daum 2019 Mees
Valga maakond
Suusk 00:16:20
1 Lucas Davõdov 2014 Mees
Valga maakond
Suusk 00:06:35
1 Johannes Diits 2014 Mees
Jõgeva maakond
Suusk 00:04:24
1 Mark Dobroselski 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:10:00
1 Anna Donina 2015 Naine
Ida-Viru maakond
Suusk 00:15:05
1 Arjen Robi Dorbek 2014 Mees
Harju maakond
Suusk 00:09:20
1 Roel Martin Dorbek 2014 Mees
Harju maakond
Suusk 00:10:25
1 Ivan Dubljak 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:05:50
1 Daniel Dubov 2016 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:12:03
1 Emma-Liis Duhova 2013 Naine
Valga maakond
Suusk 00:04:06
1 Maksim Dushin 2016 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:08:30
1 Markus Eek 2015 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:09:01
1 Gerilyn Eelmets 2017 Naine
Võru maakond
Suusk 00:11:14
1 Gedmar Eensoo 2013 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:11:46
1 Emilia Eerik 2017 Naine
Võru maakond
Suusk 00:20:15
1 Katrin Efimova 2016 Naine
Harju maakond
Suusk 00:06:30
1 Dominik Egorov 2016 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:05:58
1 Krettel Ehamäe 2014 Naine
Järva maakond
Suusk 00:10:14
1 Kenneth Ehrberg 2016 Mees
Harju maakond
Suusk 00:06:43
1 Ander Einling 2008 Mees
Valga maakond
Suusk 00:02:34
1 Agnes Einmaa 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:06:48
1 Heleene Eisan 2017 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:12:36
1 Tristan Ereline 2015 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:05:57
1 Germo Erm 2014 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:07:08
1 Erik Erman 2015 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:05:00
1 Karl-Markkus Ermos 2017 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:09:48
1 Johann Esinurm 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:07:43
1 Rasmus Eskla 2016 Mees
Võru maakond
Suusk 00:10:18
1 Kristelle Esko 2013 Naine
Uusimaa
Suusk 00:13:38
1 Kristofer Esko 2018 Mees
Uusimaa
Suusk 00:13:38
1 Säde Falkenberg 2012 Naine
Valga maakond
Suusk 00:02:34
1 Brigita Fedorova 2014 Naine
Harju maakond
Suusk 00:26:53
1 Paavo Feldveber 2015 Mees
Viljandi maakond
Suusk 00:15:43
1 Nicole Fjodorov 2014 Naine
Harju maakond
Suusk 00:05:09
1 Vasyl Fleshar 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:07:05
1 Olivia Floren 2014 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:06:53
1 Platon Fomin 2016 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:12:15
1 Rasmus Fomotskin 2016 Mees
Võru maakond
Suusk 00:04:00
1 Lucia Freimuth 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:12:00
1 Alina Ganuljak 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:06:00
1 Hanna Loreen Gaver 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:07:14
1 Mariliis Gaver 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:05:46
1 Mark Gavrilin 2016 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:14:56
1 Alesja Gavrilova 2014 Naine
Ida-Viru maakond
Suusk 00:06:50
1 Nicole Gaydasheva 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:10:00
1 Nora George 2018 Naine
Valga maakond
Suusk 00:12:10
1 Gregor Gescheimer 2016 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:05:29
1 Kaspar Gilden 2016 Mees
Harju maakond
Suusk 00:11:41
1 Lukas Gilden 2011 Mees
Harju maakond
Suusk 00:07:18
1 Elisabeth Golding 2015 Naine
Valga maakond
Suusk 00:03:30
1 Christian Alex Grahhin 2019 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:07:04
1 Eva Milana Grigorjeva 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:10:18
1 Sandra Grihin 2015 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:03:04
1 Teili Gritšenko 2015 Naine
Järva maakond
Suusk 00:03:18
1 Maksim Gultyaev 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:06:00
1 Anna Gultyaeva 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:06:30
1 Damian Gussarov 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:10:00
1 Murad Gusseinov 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:10:00
1 Arto Hardi Haapsal 2011 Mees
Harju maakond
Suusk 00:23:50
1 Romet Haasma 2014 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:04:55
1 Trevor Haasma 2014 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:04:02
1 Markus Haav 2016 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:05:42
1 Rasmus Haav 2015 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:03:46
1 Olivia Hale 2016 Naine
Pärnu maakond
Suusk 00:09:52
1 Laurella Hani 2014 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:08:00
1 Laurent Hani 2016 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:10:53
1 Keidy Hanko 2017 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:06:08
1 Kristofer Hanko 2012 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:03:57
1 Tom Hanmer 2015 Mees
Järva maakond
Suusk 00:11:10
1 Arthe Hanni 2017 Naine
Harju maakond
Suusk 00:14:08
1 Reno Hannus 2014 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:03:29
1 Hans Gustav Haossar 2017 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:15:01
1 Lilian Harak 2016 Naine
Järva maakond
Suusk 00:10:35
1 Hans Markus Heinsaar 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:05:13
1 Oskar Eero Heinsaar 2017 Mees
Harju maakond
Suusk 00:13:56
1 Teelemari Heinsaar 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:07:20
1 Kenneth Hekki 2016 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:15:44
1 Kaspar Hell 2013 Mees
Tartu maakond
Suusk 01:02:00
1 Elisabeth Helm-Rosin 2017 Naine
Harju maakond
Suusk 00:16:27
1 Meribel Henk 2019 Naine
Viljandi maakond
Suusk 00:12:01
1 Miku Henk 2013 Mees
Viljandi maakond
Suusk 00:12:01
1 Kenneth Hiiesalu 2015 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:12:23
1 Andriana Hiis 2014 Naine
Valga maakond
Suusk 00:04:27
1 Andrias Hiis 2016 Mees
Valga maakond
Suusk 00:05:34
1 Kiara Hingus 2016 Naine
Võru maakond
Suusk 00:04:06
1 Susanna Hinnov 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:08:08
1 Marta Marii Hint 2012 Naine
Harju maakond
Suusk 00:07:10
1 Kaspar Hirmo 2015 Mees   Suusk 00:12:38
1 Andero Hollas 2014 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:05:00
1 Lenna Holm 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:04:00
1 Jakob Hõlpus 2014 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:23:35
1 Juhan Hõlpus 2009 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:21:11
1 Lenna Hõlpus 2016 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:23:41
1 Johannes Höövelson 2015 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:03:31
1 Renet Hulko 2015 Mees
Järva maakond
Suusk 00:07:50
1 Hanna Hunt 2016 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:06:39
1 Helena Hunt 2017 Naine
Võru maakond
Suusk 00:19:07
1 Alyssa Hüüs 2018 Naine
Harju maakond
Suusk 00:23:36
1 Elisabeth Ild 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:12:00
1 Mirtely Ilisson 2018 Naine
Valga maakond
Suusk 00:13:30
1 Martin Iljin 2016 Mees
Järva maakond
Suusk 00:04:36
1 Steven Iljin 2012 Mees
Järva maakond
Suusk 00:03:02
1 Mia Ilmjärv 2015 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:12:04
1 Heleene Ilves 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:09:08
1 Kätriin Ilves 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:06:01
1 Keit Ilves 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:11:03
1 Ranet Ilves 2016 Mees
Harju maakond
Suusk 00:11:24
1 Remit Ilves 2019 Mees
Harju maakond
Suusk 00:14:41
1 Romet Ilves 2012 Mees
Harju maakond
Suusk 00:07:00
1 Herman Innos 2016 Mees
Harju maakond
Suusk 00:20:55
1 Otto Innos 2014 Mees
Harju maakond
Suusk 00:06:15
1 Kirill Issatšenkov 2016 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:09:15
1 Damir Ivanov 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:06:40
1 Daniel Ivanov 2015 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:15:59
1 Daniil Ivanov 2016 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:14:55
1 Nikita Ivanov 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:07:00
1 Ruben Ivanov 2015 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:07:45
1 Polina Ivanova 2015 Naine
Ida-Viru maakond
Suusk 00:13:41
1 Jasmiin Ivask 2015 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:03:34
1 Janette Elfriede Jaago 2012 Naine
Järva maakond
Suusk 00:04:21
1 Harald Jaani 2015 Mees   Suusk 00:06:43
1 Laura Jaaska 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:05:10
1 Markus Jablonski 2011 Mees
Valga maakond
Suusk 00:02:58
1 Harald Jaeger 2019 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:09:18
1 Niklas Johan Jakin 2020 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:25:48
1 Jesper Jakk 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:04:44
1 Merili Jakobson 2016 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Marjana Jakovenko 2015 Naine
Ida-Viru maakond
Suusk 00:10:00
1 Amelia Jakovleva 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:12:00
1 Stefan Jakuškin 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:10:00
1 Rasmus Jallai 2015 Mees
Valga maakond
Suusk 00:09:44
1 Grethe Janson 2015 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:11:02
1 Alisia Jaroš 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:06:05
1 Ats Johannes Järv 2015 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:04:45
1 Emma Järv 2015 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:05:00
1 Säde Järv 2016 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:20:38
1 Raio Rene Järve 2010 Mees
Harju maakond
Suusk 00:03:01
1 Anna-Liza Jaska 2012 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:02:30
1 Timofei Jastremski 2016 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:11:49
1 Jarmo Jeeberg 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 01:12:12
1 Georg Jepisov 2011 Mees
Valga maakond
Suusk 00:02:20
1 Deniss Jermošin 2015 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:10:16
1 Kaspar Jeršov 2013 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:05:49
1 Andra Joala 2015 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:05:00
1 Karro Jõemees 2015 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:07:32
1 Richard Jõesalu 2015 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:05:29
1 Robin Jõesma 2015 Mees
Järva maakond
Suusk 00:14:27
1 Johanna Jõgeva 2016 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:11:39
1 Adeele Jõgiste 2016 Naine
Võru maakond
Suusk 00:11:18
1 Jarek Jõgisu 2014 Mees
Harju maakond
Suusk 00:04:48
1 Lilian Jõgisu 2014 Naine
Harju maakond
Suusk 00:04:48
1 Kelina Jõgisuu 2016 Naine
Valga maakond
Suusk 00:05:30
1 Joosep Juhe 2016 Mees
Järva maakond
Suusk 00:08:17
1 Ella Elisabeth Jukk 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:12:00
1 Laura Juks 2015 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:12:58
1 Marii Lore Jurask 2016 Naine
Võru maakond
Suusk 00:08:57
1 Laura Jürgenson 2019 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:14:31
1 Ruuben Jürgenstein 2018 Mees
Valga maakond
Suusk 00:11:42
1 Aksel Jüriado 2018 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:13:19
1 Karl-Rasmus Jüriöö 2016 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:10:19
1 Johanna-Marie Jüris 2013 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:04:25
1 Lenna-Marii Jüris 2017 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:14:05
1 Tommy Jüris 2020 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:14:05
1 Keity Juss 2016 Naine
Järva maakond
Suusk 00:06:28
1 Eliis Juust 2015 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Marleen Kaar 2015 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:04:39
1 Alicia-Mirell Kaaret 2016 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Milena Kaaret 2016 Naine
Järva maakond
Suusk 00:08:30
1 Andero Kaart 2015 Mees
Valga maakond
Suusk 00:11:30
1 Hermeliine Kaart 2010 Naine
Valga maakond
Suusk 00:02:53
1 Kristjan Kaasik 2016 Mees
Jõgeva maakond
Suusk 00:25:00
1 Marelle Kaasiku 2016 Naine
Järva maakond
Suusk 00:09:30
1 Eliise Heleen Kablukov 2015 Naine
Valga maakond
Suusk 00:07:12
1 Elizabeth Kabral 2012 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:05:43
1 Franco Kabral 2017 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:04:43
1 Marijete Kadaja 2015 Naine
Jõgeva maakond
Suusk 00:08:10
1 Janne Kaeramaa 2014 Naine
Jõgeva maakond
Suusk 00:03:42
1 Lenna Kaeramaa 2014 Naine
Jõgeva maakond
Suusk 00:03:47
1 Erki Kahre 2016 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:12:01
1 Mikael Kairjak 2013 Mees
Harju maakond
Suusk 00:11:00
1 Adele Kaits 2012 Naine
Harju maakond
Suusk 00:06:18
1 Karl Kaits 2014 Mees
Harju maakond
Suusk 00:36:00
1 Jarek Kaju 2017 Mees
Järva maakond
Suusk 00:12:10
1 Otto Johannes Kaju 2019 Mees
Järva maakond
Suusk 00:19:13
1 Georgy Kalachev 2016 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:09:53
1 Sten-Olaf Kalbus 2016 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:05:26
1 Kren Kald 2016 Mees
Järva maakond
Suusk 00:08:23
1 Randel Kalda 2016 Mees
Võru maakond
Suusk 00:07:36
1 Raneli Kalda 2016 Naine
Harju maakond
Suusk 00:12:35
1 Erle Kaldamäe 2014 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:09:38
1 Erold Kaldamäe 2008 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:04:11
1 Simona Kaldma 2016 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Brita Kaldoja 2015 Naine
Valga maakond
Suusk 00:04:20
1 Sabina Kalinkina 2015 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:05:51
1 Viktoria Kalinkina 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:06:04
1 Rannel Kalinovski 2015 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:03:24
1 Keity Kaljusaar 2017 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:13:10
1 Mirelle Kaljusaar 2015 Naine
Järva maakond
Suusk 00:05:56
1 Mia-Alehandra Kalla 2015 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:05:00
1 Karel Kallas 2015 Mees
Jõgeva maakond
Suusk 00:05:23
1 Mia Eliis Kallaste 2020 Naine
Uusimaa
Suusk 00:13:38
1 Miki Kallo 2014 Mees
Jõgeva maakond
Suusk 00:05:02
1 Säde-Liset Kalm 2016 Naine
Harju maakond
Suusk 00:04:36
1 Kaspar Kalmiste 2015 Mees
Rapla maakond
Suusk 00:18:18
1 Kristina Viktoria Kamzarova 2015 Naine
Järva maakond
Suusk 00:12:10
1 Greta Kanemägi 2018 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:12:10
1 Kärt Kanemägi 2013 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:06:16
1 Aliisi-Marjelle Kangro 2014 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:08:52
1 Emma Lota Kängsepp 2010 Naine
Valga maakond
Suusk 00:02:55
1 Hugo Joosep Kängsepp 2012 Mees
Valga maakond
Suusk 00:03:07
1 Karl Oskar Kängsepp 2007 Mees
Valga maakond
Suusk 00:02:22
1 Miia Liisi Kängsepp 2015 Naine
Valga maakond
Suusk 00:05:03
1 Kensy Kangur 2014 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:06:18
1 Markusk Kangur 2015 Mees
Võru maakond
Suusk 00:04:16
1 Sofia Kannik 2016 Naine
Harju maakond
Suusk 00:06:00
1 Märten Kannisto 2010 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:08:42
1 Lisanne Käos 2021 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:10:53
1 Kadili Kapp 2016 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:06:17
1 Daniel Karamkov 2015 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:04:55
1 Koit Karell 2017 Mees
Järva maakond
Suusk 00:09:00
1 Kristofer Karell 2015 Mees
Järva maakond
Suusk 00:16:00
1 Eva Kärgenberg 2015 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:08:16
1 Tomi Kargu 2014 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:03:14
1 Kennet Kariste 2015 Mees
Valga maakond
Suusk 00:11:16
1 Kert Karja 2016 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:07:21
1 Romet Karoles 2016 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Kristofer-Robin Karolin 2015 Mees
Uusimaa
Suusk 00:13:38
1 Mikael Kärson 2014 Mees
Uusimaa
Suusk 00:13:38
1 Karl Kärt 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:06:28
1 Kaspar Kärt 2013 Mees
Harju maakond
Suusk 00:03:16
1 Bogdan Kase 2016 Mees
Valga maakond
Kõnd 00:06:09
1 Sander Kase 2015 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Martsin Kasemaa 2016 Mees
Järva maakond
Suusk 00:15:03
1 Mattias Markus Kasemaa 2016 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:08:19
1 Miia Eliise Kasemets 2017 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:45:33
1 Laura Kasepõld 2018 Naine
Valga maakond
Suusk 00:12:35
1 Adele Maria Kasepuu 2015 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:05:00
1 Riko Kaseväli 2015 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:08:00
1 Devis Kask 2015 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:04:59
1 Iti Kask 2014 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:05:14
1 Simona Katkosilt 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:08:04
1 Urmas Kattai 2011 Mees
Valga maakond
Suusk 00:03:42
1 Ida Elsa Kaurov 2014 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:06:05
1 Kristjan Keem 2015 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Amelia Kender 2014 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:10:04
1 Anabel Kender 2017 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:20:03
1 Ken Robert Kerm 2012 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:04:25
1 Karl Mattias Kerov 2016 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:10:51
1 Ott Kesas 2016 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Jakob Keskoja 2015 Mees
Valga maakond
Kõnd 00:06:09
1 Kamilla Kiik 2018 Naine
Ida-Viru maakond
Suusk 00:34:09
1 Olivia Kiik 2015 Naine
Ida-Viru maakond
Suusk 00:08:08
1 Jorg Osvald Kiilmaa 2016 Mees
Harju maakond
Suusk 00:17:32
1 Kreete Kiilo 2016 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:06:34
1 Mattias Kiis 2016 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Toni Kiivramees 2013 Mees
Harju maakond
Suusk 00:05:11
1 Lisett Kikerman 2016 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:11:57
1 Maria Dionne Kilch 2016 Naine
Võru maakond
Suusk 00:06:47
1 Nero Kindsiko 2015 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Adele Kinisver 2014 Naine
Järva maakond
Suusk 00:04:40
1 Rene Kink 2016 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:15:48
1 Konrad Kirjanen 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:12:00
1 Ott Herman Kirs 2010 Mees
Saare maakond
Suusk 00:04:08
1 Fred Kirsberg 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:04:30
1 Katarina Kirsiaed 2014 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:05:36
1 Kendra Kirsipuu 2018 Naine
Valga maakond
Suusk 00:15:10
1 Sten Kirss 2014 Mees
Valga maakond
Suusk 00:05:34
1 Karl Oskar Kivil 2016 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:06:44
1 Laura Roberta Kivil 2019 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:10:42
1 Rico-Ricardo Kivinurm 2015 Mees
Järva maakond
Suusk 00:07:05
1 Kairon Klaanberg 2015 Mees
Võru maakond
Suusk 00:04:59
1 Hugo Klaas 2016 Mees
Võru maakond
Suusk 00:07:51
1 Karl Leonhard Klein 2018 Mees
Harju maakond
Suusk 00:16:39
1 Ekaterina Klemtšenko 2016 Naine
Ida-Viru maakond
Suusk 00:18:07
1 Randel Kliimar 2015 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:05:00
1 Hedi Klimov 2015 Naine
Rapla maakond
Suusk 00:18:18
1 Brayan Klis 2015 Mees
Järva maakond
Suusk 00:08:43
1 Derly Kogger 2013 Naine
Harju maakond
Suusk 00:03:05
1 Keiti Kogger 2011 Naine
Harju maakond
Suusk 00:03:05
1 Kenneth Kohv 2017 Mees
Viljandi maakond
Suusk 00:11:12
1 Kevin Christopher Kohv 2012 Mees
Viljandi maakond
Suusk 00:05:53
1 Aliis Koik 2014 Naine
Võru maakond
Suusk 00:03:27
1 Mariette Koitve 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:44:36
1 Carlos Kõiv 2012 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:06:00
1 Caroliina Kõiv 2008 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:05:00
1 Mariell Kõiv 2015 Naine
Jõgeva maakond
Suusk 00:08:35
1 Robin Kõiv 2009 Mees
Valga maakond
Suusk 00:02:39
1 Märt Kõiva 2013 Mees
Võru maakond
Suusk 00:24:33
1 Kertu-Liisu Koks 2016 Naine
Järva maakond
Suusk 00:16:20
1 Kristofer-Andreas Koks 2014 Mees
Järva maakond
Suusk 00:05:50
1 Elisabeth Kõlamets 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:12:00
1 Mesike Kolberg 2015 Naine
Jõgeva maakond
Suusk 00:08:43
1 Ats Kõll 2015 Mees
Järva maakond
Suusk 00:03:08
1 Kevin Kollamaa 2016 Mees
Järva maakond
Suusk 00:09:04
1 Jakob Kolossov 2016 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Arabella Kolsar 2015 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:14:09
1 Lumi Selene Kongi 2015 Naine
Rapla maakond
Suusk 00:18:18
1 Liilia Konks 2016 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:09:21
1 Nils Artur Konts 2014 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:05:00
1 Hans Holger Koolme 2017 Mees
Harju maakond
Suusk 00:21:00
1 Harri August Koolme 2011 Mees
Harju maakond
Suusk 00:03:39
1 Hilde Lii Koolme 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:08:00
1 Kaarel Koort 2017 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:09:18
1 Oskar Koort 2014 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:05:41
1 Ruudi Koort 2019 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:09:18
1 Joonas Kooser 2014 Mees
Valga maakond
Suusk 00:03:41
1 Gerreth Koov 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:10:00
1 Platon Kopiev 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:06:00
1 Roan Kopli 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:12:00
1 Bianca Koppel 2014 Naine
Harju maakond
Suusk 00:06:00
1 Liana Kopteva 2014 Naine
Harju maakond
Suusk 00:06:00
1 Kaisa Korbus 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:07:32
1 Liisi Kord 2011 Naine
Tartu maakond
Jooks 00:07:59
1 Sander Kord 2018 Mees
Tartu maakond
Jooks 00:07:13
1 Silver Kord 2016 Mees
Tartu maakond
Jooks 00:08:57
1 Sandra-Katriin Kõrgesaar 2015 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:05:00
1 Mia Kreete Kornilova 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:08:12
1 Marite Kõrts 2017 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:11:27
1 Mirtel Kõrts 2010 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:04:19
1 Kevin Kosemaa 2016 Mees
Viljandi maakond
Suusk 00:16:03
1 Saskia Koskor 2008 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:04:49
1 Emma Liise Kotov 2016 Naine
Viljandi maakond
Suusk 00:08:41
1 Joonatan Kotsjuba 2017 Mees
Harju maakond
Suusk 00:09:39
1 Brianna Kõvatu 2016 Naine
Võru maakond
Suusk 00:08:18
1 Cris-Daniel Kovbasnjuk 2014 Mees
Jõgeva maakond
Suusk 00:07:35
1 Luckas Kõverik 2015 Mees
Rapla maakond
Suusk 00:18:18
1 Mari Kõverik 2018 Naine
Valga maakond
Suusk 00:14:00
1 Maksim Koževnikov 2015 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:08:53
1 Aleksei Kozhemyakin 2015 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:15:08
1 Arina Kozlovtseva 2016 Naine
Ida-Viru maakond
Suusk 00:12:15
1 Victoria Kraam 2011 Naine
Harju maakond
Suusk 01:15:22
1 Marleen Kraavik 2016 Naine
Harju maakond
Suusk 00:05:50
1 Raheel Krause 2016 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Aron Krebetsk 2016 Mees
Harju maakond
Suusk 00:10:21
1 Nora Krebetsk 2018 Naine
Harju maakond
Suusk 00:06:01
1 Hubert Kriisa 2012 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:03:25
1 Liisabel Kristovald 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:12:00
1 Kevin Kroll 2015 Mees
Järva maakond
Suusk 00:06:50
1 Jare-Mathias Kroon 2015 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:03:02
1 Karolin Krüünvald 2013 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:24:20
1 Helerin Kruusement 2013 Naine
Harju maakond
Suusk 00:05:17
1 Meribel Kruusement 2006 Naine
Harju maakond
Suusk 00:05:47
1 Greete-Liis Kruusimaa 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:13:11
1 Kert Kubi 2015 Mees
Võru maakond
Suusk 00:08:23
1 Maia Kukk 2014 Naine
Ida-Viru maakond
Suusk 00:06:14
1 Breneth Aston Küla 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:06:08
1 Mirabel Liseth Kulbin 2012 Naine
Harju maakond
Suusk 00:57:35
1 Janelle Kuld 2015 Naine
Valga maakond
Suusk 00:06:08
1 Henri Kuljus 2016 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Uku Ville Kull 2015 Mees
Jõgeva maakond
Suusk 00:07:41
1 Tristan Kullasepp 2011 Mees
Harju maakond
Suusk 06:10:55
1 Mirelle Kullmann 2015 Naine
Võru maakond
Suusk 00:09:56
1 Emma Külm 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:10:00
1 Keira Eliise Külm 2015 Naine
Jõgeva maakond
Suusk 00:11:00
1 Vesse Kulper 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:07:18
1 Loviisa Kuningas 2013 Naine
Viljandi maakond
Suusk 00:10:02
1 Saskia Saara Kuningas 2015 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Daisy Kupri 2016 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Anastasia Kuran 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:07:05
1 Konrad Kuresson 2014 Mees
Harju maakond
Suusk 00:03:23
1 Saskia Kuresson 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:12:00
1 Meribel Kurig 2017 Naine
Viljandi maakond
Suusk 00:09:25
1 Eliise Maria Kurik 2018 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:13:42
1 Hanna Grete Kurik 2016 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:13:40
1 Marili Kurm 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:05:49
1 Rasmus Kurm 2015 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:04:05
1 Otto Voldemar Kütt 2009 Mees
Valga maakond
Suusk 00:03:53
1 Steven-Marcus Kütt 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:12:36
1 Anete Kuusenõmm 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:11:03
1 Mattias Kuusmaa 2013 Mees
Harju maakond
Suusk 00:03:30
1 Oliver Kuusmaa 2014 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:03:00
1 Viktoria Kuznetsova 2016 Naine
Ida-Viru maakond
Suusk 00:13:06
1 Bert Laagemann 2015 Mees
Järva maakond
Suusk 00:11:10
1 Remi Laagemann 2017 Mees
Järva maakond
Suusk 00:11:10
1 Laura Lääne 2015 Naine
Järva maakond
Suusk 00:05:44
1 Mattias Lääne 2015 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:16:15
1 Sädeli Lääne 2011 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:31:47
1 Morgan Laanemäe 2016 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:13:38
1 Maru Laaniste 2016 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Iti Loore Laanmets 2017 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:15:08
1 Geira Laar 2016 Naine
Valga maakond
Suusk 00:11:10
1 Mattias Laas 2010 Mees
Harju maakond
Suusk 00:03:03
1 Andre Laaspere 2017 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:16:18
1 Looreliis Laaspere 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:10:19
1 Jako Laast-Laas 2016 Mees
Harju maakond
Suusk 00:08:47
1 Loviise Laats 2017 Naine
Võru maakond
Suusk 00:19:03
1 Merili Lain 2015 Naine
Järva maakond
Suusk 00:04:31
1 Jesse Laiverik 2012 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:03:57
1 Serena Laiverik 2015 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:13:54
1 Loore Liisa Land 2014 Naine
Võru maakond
Suusk 00:04:32
1 Hannes Sebastian Lang 2016 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:06:47
1 Martin Lani 2014 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:08:02
1 Mihhail Larionov 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:06:30
1 Platon Latõntsev 2014 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:10:28
1 Saskia Lätt 2011 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:01:56
1 Marten Laumäe 2013 Mees
Tartu maakond
Kõnd 00:04:18
1 Liisa Laurand 2015 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:05:00
1 Saara Laurimaa 2016 Naine
Harju maakond
Suusk 00:15:54
1 Annabel Laurimäe 2014 Naine
Jõgeva maakond
Suusk 00:06:54
1 Jete-Liise Laurits 2016 Naine
Võru maakond
Suusk 00:10:04
1 Aureelia Lauter 2011 Naine
Võru maakond
Suusk 00:04:33
1 Andreas Lavrinenko 2016 Mees
Järva maakond
Suusk 00:08:05
1 Artjom Ledukhovskiy 2016 Mees
Valga maakond
Kõnd 00:06:09
1 Johanna Leeduks 2017 Naine
Harju maakond
Suusk 00:11:36
1 Lenna Leeduks 2018 Naine
Valga maakond
Suusk 00:12:30
1 Saskia Leeduks 2016 Naine
Valga maakond
Suusk 00:11:45
1 Hardy Leesik 2020 Mees
Valga maakond
Kõnd 00:08:05
1 Kristofer Leesik 2011 Mees
Valga maakond
Suusk 00:08:05
1 Rasmus Leesik 2013 Mees
Valga maakond
Suusk 00:03:56
1 Kärolin Lehemets 2017 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:13:37
1 Sofi Lehemets 2014 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:07:55
1 Mia Leheste 2015 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:08:07
1 Keidi Lehtmets 2015 Naine
Viljandi maakond
Suusk 00:10:36
1 Maribel Lehtsaar 2016 Naine
Rapla maakond
Suusk 00:18:18
1 Lenore Leichter 2016 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:05:44
1 Markus Leies 2015 Mees
Võru maakond
Suusk 00:09:34
1 Doris Leis 2015 Naine
Võru maakond
Suusk 00:04:41
1 Sebastian Leis 2016 Mees
Võru maakond
Suusk 00:07:10
1 Kristella Leius 2014 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:05:27
1 Laura Ly Lember 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:08:38
1 Aleksei Lemeštšuk 2015 Mees
Valga maakond
Suusk 00:15:34
1 Aleksandr Leontjev 2015 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:11:58
1 Maksim Leontjev 2015 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:09:47
1 Maiken Elisabeth Leosk 2012 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:23:57
1 Mirtel Marii Leosk 2016 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:14:15
1 Agnes Lepik 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:04:42
1 Joosep Lepik 2016 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Sander Lepiste 2008 Mees
Valga maakond
Suusk 00:01:58
1 Rasmus Lepp 2015 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:13:52
1 Otto Lest 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:06:36
1 Kaidar Liige 2014 Mees
Järva maakond
Suusk 00:07:08
1 Jan Liinat 2018 Mees
Harju maakond
Suusk 00:22:14
1 Siim Johannes Liiva 2015 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:07:11
1 Kadri Liive 2009 Naine
Valga maakond
Suusk 00:03:12
1 Kaspar Liive 2009 Mees
Valga maakond
Suusk 00:02:07
1 Aleksandr Lilleberg 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:06:30
1 Lorena Lilleorg 2014 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:07:33
1 Polina Lillepea 2014 Naine
Harju maakond
Suusk 00:06:00
1 Annabel Lillmaa 2013 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:06:20
1 Eliise Limbak 2014 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:11:57
1 Henri Limbak 2015 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:13:29
1 Lisandra Limbak 2016 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:09:20
1 Johhanna Marii Limberg 2018 Naine
Jõgeva maakond
Suusk 00:05:28
1 Miia Sofia Limberg 2017 Naine
Jõgeva maakond
Suusk 00:05:08
1 Nora Helena Limberg 2020 Naine
Jõgeva maakond
Suusk 00:12:23
1 Eleanora Lina 2019 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:30:08
1 Kevin Lind 2015 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:09:12
1 Mart Lindeberg 2013 Mees
Harju maakond
Suusk 00:05:24
1 Adeele Rosali Linder 2019 Naine
Võru maakond
Suusk 00:26:03
1 Jasper Linder 2016 Mees
Võru maakond
Suusk 00:04:53
1 Rolf Linna 2015 Mees
Rapla maakond
Suusk 00:18:18
1 Kaisa Linnus 2014 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:12:58
1 Saara Linnus 2016 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:11:25
1 Mattias Lint 2015 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:02:03
1 Nora Lohvart 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:05:12
1 Ruudi Lokk 2015 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:06:14
1 Maila Lõõnik 2016 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:10:49
1 Nora Looper 2016 Naine
Võru maakond
Suusk 00:03:25
1 Jeremy Matthew Lugu 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:03:36
1 Oskar Luhamaa 2015 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:11:55
1 Aron Luik 2016 Mees
Harju maakond
Suusk 00:20:29
1 Kenert Luik 2015 Mees
Järva maakond
Suusk 00:11:20
1 Arthur Lukner 2015 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:03:39
1 Helyssa Lukomets 2015 Naine
Võru maakond
Suusk 00:08:56
1 Tristan Lumiste 2015 Mees
Lääne maakond
Suusk 00:04:16
1 Melissa Rafaella Lundmans 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:06:30
1 Kaspar Lust 2014 Mees
Võru maakond
Suusk 00:06:35
1 Marten Lust 2018 Mees
Võru maakond
Suusk 00:05:49
1 Sten Markus Lust 2016 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Hanna-Brit Lusti 2014 Naine
Harju maakond
Suusk 00:13:01
1 Kheira Lusti 2015 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:09:18
1 Luise Luukas 2015 Naine
Järva maakond
Suusk 00:06:06
1 Miia Lüüs 2017 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:16:25
1 Märten Maala 2016 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Greete-Melany Maasik 2011 Naine
Jõgeva maakond
Suusk 19:55:01
1 Rasmus Mäekivi 2015 Mees
Järva maakond
Suusk 00:11:53
1 Genor Mäeots 2015 Mees
Võru maakond
Suusk 00:05:01
1 Tristan Mäesepp 2013 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:09:17
1 Alexandra Mägi 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:07:01
1 Isabel Mägi 2014 Naine
Valga maakond
Suusk 00:06:35
1 Mirtel Mägi 2015 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:13:37
1 Romet Mägi 2014 Mees
Võru maakond
Suusk 00:06:30
1 Morten Mahla 2015 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:13:31
1 Oliver Maipoom 2017 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:15:02
1 Õnneliis Laura Mäits 2014 Naine
Järva maakond
Suusk 00:09:23
1 Marjana Makarenko 2016 Naine
Ida-Viru maakond
Suusk 00:08:03
1 Mi Makejev 2014 Naine
Harju maakond
Suusk 00:04:58
1 Mia Elisabeth Malmberg 2016 Naine
uusimaa
Suusk 00:04:52
1 Adeele Mander 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:12:00
1 Arabella Mander 2017 Naine
Harju maakond
Suusk 00:09:43
1 Ronja Mander 2016 Naine
Harju maakond
Suusk 00:08:47
1 Mirell Mändoja 2017 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:10:42
1 Mirtel-Mia Männisalu 2014 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:12:21
1 Simon Männiste 2015 Mees
Võru maakond
Suusk 00:06:00
1 Melany Manukjan 2016 Naine
Järva maakond
Suusk 00:11:12
1 Triin Maran 2016 Naine
Viljandi maakond
Suusk 00:04:50
1 Albert Märdin 2016 Mees
Võru maakond
Suusk 00:10:16
1 Evonen Mariliis 2016 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:15:03
1 Jegor Markov 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:06:30
1 Mirelle Marton 2016 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:06:01
1 Alisa Matviyuk 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:06:20
1 Marten Meeling 2013 Mees
Võru maakond
Suusk 00:03:24
1 Eliisabret Meidra 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:10:00
1 Kristian Mekk 2012 Mees
Valga maakond
Suusk 00:03:06
1 Krsitiina Mekk 2013 Naine
Valga maakond
Suusk 00:04:21
1 Stefan Eke Meldre 2016 Mees
Võru maakond
Suusk 00:04:30
1 Marite Meresmaa 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:10:00
1 Emma Elisabeth Merman 2012 Naine
Harju maakond
Suusk 00:04:35
1 Hans Markus Merman 2016 Mees
Harju maakond
Suusk 00:11:02
1 Rein Villu Metsar 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:04:30
1 Markus Metsare 2015 Mees
Järva maakond
Suusk 00:06:49
1 Getriin Metsaveer 2016 Naine
Valga maakond
Kõnd 00:06:09
1 Mattias Metskaev 2015 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:07:19
1 Eliisabet Mettis 2016 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Oliver Mey 2015 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Helanna Midri 2018 Naine
Valga maakond
Suusk 00:15:40
1 Mirella Midri 2016 Naine
Valga maakond
Suusk 00:14:40
1 Gete Miralda Miemis 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:09:31
1 Mikk Mihailišin 2016 Mees
Viljandi maakond
Suusk 00:04:44
1 Viktoria Mihhaltšenkov 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:05:55
1 Rahel Mikkor 2013 Naine
Harju maakond
Suusk 00:04:56
1 Minna Milling 2019 Naine
Rapla maakond
Suusk 00:21:09
1 Mirtel Milling 2017 Naine
Rapla maakond
Suusk 00:13:20
1 Ilja Mishin 2014 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:13:56
1 Ksenia Mišin 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:05:06
1 Andrei Mjakošin 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:07:00
1 Nikita Mõkolenko 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:06:30
1 Elias Mölder 2015 Mees
Võru maakond
Suusk 00:04:37
1 Harold Mölder 2017 Mees
Võru maakond
Suusk 00:12:16
1 Jonathan Mölder 2019 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:32:54
1 Liisbeth Mölder 2015 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:05:00
1 Lisanna Mölder 2018 Naine
Võru maakond
Suusk 00:22:20
1 Sandra Elisabeth Mölder 2013 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:13:14
1 Markus Moor 2015 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:06:52
1 Len Lennart Mõtsar 2015 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:05:54
1 Lisandra Mõttus 2011 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:05:00
1 Kaur Kõu Mumm 2017 Mees
Valga maakond
Suusk 00:13:40
1 Kädily Muru 2011 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:04:18
1 Tommy Muru 2015 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:12:39
1 Markus Murumets 2014 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:07:43
1 Karl Kristofer Muruvee 2015 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:06:11
1 Marten Muruvee 2015 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:05:42
1 Lisandra Muttik 2011 Naine
Valga maakond
Suusk 00:04:03
1 Randel Müür 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 12:28:00
1 Rosabel Müür 2018 Naine
Harju maakond
Suusk 15:55:12
1 Marieleen Müürsep 2009 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:07:13
1 Melerin Müürsep 2008 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:07:13
1 Adeele Nael 2016 Naine
Võru maakond
Suusk 00:04:32
1 Eva Nagajeva 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:05:30
1 Anette Nahkur 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:12:00
1 Derec Naigla 2018 Mees
Harju maakond
Suusk 00:24:57
1 Gertrud Nakkurt 2015 Naine
Rapla maakond
Suusk 00:18:18
1 Artur Nakonechny 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:07:50
1 Jakob Narusk 2016 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:10:11
1 Damir Naumov 2015 Mees
Harju maakond
Suusk 00:06:30
1 Roland Needo 2015 Mees
Võru maakond
Suusk 00:05:49
1 Ekke Nellis 2008 Mees
Lääne maakond
Suusk 00:03:56
1 Kaur Nellis 2006 Mees
Lääne maakond
Suusk 00:02:11
1 Päike Lee Nellis 2013 Naine
Lääne maakond
Suusk 00:03:27
1 Mark Niitmets 2017 Mees
Harju maakond
Suusk 00:12:26
1 Tambet Niittee 2017 Mees
Valga maakond
Suusk 00:14:45
1 Kätriin Niklus 2016 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:16:52
1 Kirtel Niklus 2013 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:12:40
1 Alexander Nikolnikov 2014 Mees
Harju maakond
Suusk 00:06:30
1 Anmarii Nirgi 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:07:50
1 Kertu Nõmm 2014 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:04:08
1 Kadi Nõmmela 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:11:34
1 Marcus Nõmmemees 2014 Mees
Harju maakond
Suusk 00:06:00
1 Säde-Lii Norak 2016 Naine
Järva maakond
Suusk 00:17:15
1 Geiti Nurk 2018 Naine
Viljandi maakond
Suusk 00:07:25
1 Kirke Nurk 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:05:05
1 Fänni Nurm 2015 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:05:00
1 William Nurmet 2016 Mees
Rapla maakond
Suusk 00:18:18
1 Andero Nuuma 2014 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:06:45
1 Mariliis Õigus 2016 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:15:32
1 Daniel Oja 2010 Mees
Valga maakond
Suusk 00:03:14
1 Matilde Oja 2017 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:25:01
1 Mirtel Oja 2014 Naine
Valga maakond
Suusk 00:05:12
1 Keron Ojasoo 2016 Mees
Võru maakond
Suusk 00:06:43
1 Brenden Ojatamm 2016 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:17:19
1 Mirtel Ojavere 2015 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:13:53
1 Tamela Okot 2017 Naine
Harju maakond
Suusk 00:16:44
1 Marten-Margus Oksmann 2018 Mees
Järva maakond
Suusk 00:16:42
1 Martin-Magnus Oksmann 2016 Mees
Järva maakond
Suusk 00:12:03
1 Oluwagbemisola Olawoyin 2015 Naine
Harju maakond
Suusk 00:10:00
1 Miia Karoliina Olesk 2015 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:04:43
1 Marta Olevi 2018 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:16:22
1 Sandra Olevi 2016 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:02:02
1 Aliide Olgo 2016 Naine
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:13:52
1 Margit Olveti 2013 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:07:34
1 Lisette Onkel 2015 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:05:00
1 Kertu Lilian Oper 2010 Naine
Põlva maakond
Suusk 00:02:07
1 Mertin Orav 2016 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:10:00
1 Henry Ormus 2014 Mees
Järva maakond
Suusk 00:08:56
1 Jana-Ly Ormus 2015 Naine
Järva maakond
Suusk 00:07:27
1 Berthold Orula 2017 Mees
Võru maakond
Suusk 00:12:08
1 Ricarda Osik 2014 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:25:10
1 Andra-Liis Ossipov 2014 Naine
Võru maakond
Suusk 00:04:50
1 Miralda Otsing 2016 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:05:20
1 Kasper Ott 2015 Mees
Järva maakond
Suusk 00:08:31
1 Lenna Ottisaar 2013 Naine
Järva maakond
Suusk 00:05:22
1 Märt Ottisaar 2015 Mees
Järva maakond
Suusk 00:05:22
1 Ott Ottisaar 2009 Mees
Järva maakond
Suusk 00:05:22
1 Jakob Paal 2015 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:12:42
1 Everon Paas 2015 Mees
Võru maakond
Suusk 00:06:05
1 Jete Paavel 2015 Naine
Järva maakond
Suusk 00:05:10
1 Julius Aksel Padari 2014 Mees
Harju maakond
Kõnd 00:06:18
1 Madis Paekivi 2015 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:09:22
1 Eliise Pähn 2014 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:03:12
1 Ranno Pähn 2016 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:03:28
1 Tuule Pai 2014 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:13:52
1 Uku Laur Pai 2011 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:11:01
1 Marten Paide 2015 Mees
Tartu maakond
Suusk 00:07:32
1 Remi Paju 2016 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:15:30
1 Maribel Pajur 2015 Naine
Rapla maakond
Suusk 00:18:18
1 Rebeka Pajur 2010 Naine
Harju maakond
Suusk 00:05:55
1 Roger Pajur 2008 Mees
Harju maakond
Suusk 00:05:55
1 Kärolin Pakkal 2018 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:20:01
1 Brent Pakkonen 2016 Mees
Harju maakond
Suusk 00:19:12
1 Kiron Pala 2015 Mees
Põlva maakond
Suusk 00:09:59
1 Mihkel Palm 2018 Mees
Uusimaa
Suusk 00:13:38
1 Kregor Palmik 2016 Mees
Võru maakond
Suusk 00:07:22
1 Grettely Palmiste 2017 Naine
Järva maakond
Suusk 00:14:24
1 Delon Paluoja 2017 Mees
Lääne-Viru maakond
Suusk 00:14:07
1 Emilia Pant 2016 Naine
Võru maakond
Suusk 00:06:09
1 Marilyn Pant 2014 Naine
Võru maakond
Suusk 00:04:25
1 Lev Pantelejev 2016 Mees
Ida-Viru maakond
Suusk 00:15:34
1 Eva Parbus 2009 Naine
Tartu maakond
Suusk 00:03:22
1 Eduard Johannes Pärenson 2015 Mees
Järva maakond
Suusk 00:04:53
1 Helene Marie Pärenson 2015 Naine
Järva maakond
Suusk 00:07:00
1 Kennert Parijõgi 2016 Mees
Võru maakond
Suusk 00:06:05