24. Tartu Rattamaraton
Virtuaalsõit

Search by ...
Gender
Country
Total: 59 Female: 8 Male: 51 Läbitud distants kokku: 5251 km Aeg kokku: 293:46:53
Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Result
1 Tõnu Aamisepp 1953 Male
Harju maakond
Kiili Spordiklubi 06:31:55
1 Meelis Angerma 1979 Male
Harju maakond
  03:32:42
1 Marko Aro 1979 Male
Harju maakond
Rae Rattaklubi 03:12:53
1 Imre Avalo 1980 Male
Harju maakond
Team TT 03:21:00
1 Martin Borkmann 1983 Male
Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi 08:39:37
1 Martin Carlsson 1973 Male
  04:16:57
1 Marika Dodjak 1987 Female
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA 08:41:18
1 Tiit Einmaa 1977 Male
Lääne-Viru maakond
Eesti Raudtee AS 06:17:25
1 Joergen Eriksen 1976 Male
  03:36:33
1 Urmas Hallik 1978 Male
Pärnu maakond
SportID 03:42:10
1 Valdo Jahilo 1972 Male
Harju maakond
Tervise Arengu Instituut 06:17:27
1 Rene Johanson 1978 Male
Harju maakond
  04:42:18
1 Kristina Judina 1991 Female
Harju maakond
Elisa 04:02:02
1 Lauri Kadajane 1985 Male
Tartu maakond
gotoAndPlay 06:48:57
1 Kaido Kaik 1979 Male
Harju maakond
  04:29:00
1 Mart Kainel 1945 Male
Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi 05:10:36
1 Mati Kainel 1984 Male
Tartu maakond
  03:45:14
1 Karl-Oliver Kakko 1974 Male
Tartu maakond
  04:35:47
1 Rando Kall 1975 Male
Tartu maakond
  04:56:27
1 Merlis Karu 1983 Male
Tartu maakond
SK Keremeister 07:20:26
1 Tanel Kelder 1975 Male
Saare maakond
Tallinki Spordiklubi 04:36:19
1 Kristo Kent 1978 Male
Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool 04:50:28
1 Lauri Kikerpill 1976 Male
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi 04:59:59
1 Riho Kikkas 1976 Male
Tartu maakond
Valio Eesti AS 04:11:57
1 Margus Kivi 1984 Male
Saare maakond
Hawaii Express 03:16:25
1 Kristo Klippberg 1976 Male
Harju maakond
  03:11:41
1 Kalmer Kongo 1960 Male
Võru maakond
Baltic Agro Team 03:38:56
1 Paul Kulas 1961 Male
  03:56:25
1 Dmitrii Lebedinskii 1977 Male
Pskov Ski Team 04:41:40
1 Ingrid Lindenberg 1966 Female
Tartu maakond
  05:11:55
1 Andres Linnasmägi 1978 Male
Harju maakond
ABB AS 05:13:00
1 Juhan Lukk 1949 Male
Lääne maakond
SK Sula 03:22:18
1 Sami Mannelin 1975 Male
  07:12:42
1 Andro Mikkor 1984 Male
Harju maakond
Transpordiamet 04:10:22
1 Igor Modin 1966 Male
  03:54:56
1 Maret Müür 1984 Female
Järva maakond
  03:56:21
1 Indrek Nägelik 1991 Male
Ida-Viru maakond
Juvente MTÜ 06:49:24
1 Alger Närska 1970 Male
Harju maakond
  04:43:18
1 Dmitry Parygin 1974 Male
Pskov Ski Team 05:16:46
1 Jekaterina Pihlak 1970 Female
Järva maakond
  04:35:28
1 Evelin Piir 1980 Female
Tartu maakond
  05:21:55
1 Taivo Piir 1980 Male
Tartu maakond
  05:23:20
1 Kairon Põldver 2004 Male
Tartu maakond
JK Welco 07:20:26
1 Peeter Puhke 1963 Male
Järva maakond
Ambla SK 06:12:15
1 Tarmo Rei 1971 Male
Harju maakond
SK CFC 03:27:02
1 Reet Reimann 1961 Female
Lääne-Viru maakond
  05:39:46
1 Marko Saar 1981 Male
Jõgeva maakond
  04:09:47
1 Aleksey Serov 1980 Male
Severo-Zapad
  05:11:00
1 Anton Serov 1980 Male
  05:37:16
1 Denis Shiryaev 1978 Male
  06:09:40
1 Jüri Suluste 1963 Male
Saare maakond
Saaremaa JK Viiking 04:32:14
1 Janar Tähepõld 1987 Male
Harju maakond
  04:49:40
1 Tormi Talv 1986 Male
Tartu maakond
  04:49:55
1 Vahur Teller 1981 Male
Tartu maakond
  05:06:04
1 Urmas Tokman 1968 Male
Ida-Viru maakond
  04:29:09
1 Tauno Topkin 1979 Male
Harju maakond
  05:43:19
1 Toomas Uudeberg 1960 Male
Lääne-Viru maakond
SK LosToros 04:59:43
1 Tatjana Varik 1969 Female
Rapla maakond
  04:38:18
1 Tanel Vassiljev 1990 Male
Pärnu maakond
  04:15:00
Sulge

Tulemuse detailne info

...