24. Tartu Rattamaraton
Virtuaalsõit

Search by ...
Gender
Country
Total: 778 Female: 347 Male: 431 Läbitud distants kokku: 335 km Aeg kokku: 122:22:25
Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Participated
1 Ronja Aaboja 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Joosep Aarna 2007 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Rasmus Aarna 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Armin Aasma 2017 Male
Võru maakond
  Participated
1 Alicia Aavik 2015 Female
Saare maakond
  Participated
1 Mattias Aavik 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Janno Abel 2007 Male
Harju maakond
  Participated
1 Laura Abel 2013 Female
Harju maakond
  Participated
1 Ron Johannes Aia 2018 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Mattias Erik Aitman 2010 Male
Lääne-Viru maakond
SK Aaspere Participated
1 Tevon Alabert 2018 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Lilileen Alekand 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Heidi Alliksoo 2017 Female
Võru maakond
  Participated
1 Brandon Almar 2015 Male
Võru maakond
  Participated
1 Brigitte Almar 2019 Female
Võru maakond
  Participated
1 Joosep Amor 2017 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Hanna Ansen 2011 Female
Rapla maakond
  Participated
1 Henri Ansen 2016 Male
Rapla maakond
  Participated
1 Maksim Antonov 2017 Male
Võru maakond
  Participated
1 Jasper Anvelt 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Maribel Arens 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristen Aromäe 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Lisell Asi 2018 Female
Võru maakond
  Participated
1 Ranelle Asi 2017 Female
Võru maakond
  Participated
1 Kristofer Astafjev 2016 Male
Harju maakond
  Participated
1 Steven Aus 2015 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Oliver Keir Autor 2012 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Eliise Auväärt 2016 Female
Saare maakond
  Participated
1 Dominik Edrick Baker 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Erminia Batista 2015 Female
Saare maakond
  Participated
1 Johann Bergmann 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Karl Erik Bergmann 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kren Bergmann 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Anastassia Bezrukova 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristofer Birk 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Andreas Bogdanov 2017 Male
Harju maakond
Cybernetica AS Participated
1 Laura Bogdanov 2015 Female
Tartu maakond
Cybernetica AS Participated
1 Simon Hugo Bogdanov 2018 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Adriana Borissov 2018 Female
Valga maakond
  Participated
1 Jan-Markus Brusnitsõn 2014 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Jaromir Bulatov 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Emily Bürkland 2016 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Saskia Demtšuk 2015 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Marianne Eeriksoo 2016 Female
Saare maakond
  Participated
1 Oliver Ott Eisberg 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Hugo Eist 2017 Male
Saare maakond
  Participated
1 Kaspar Eist 2015 Male
Saare maakond
  Participated
1 Deron Eldemeel 2016 Male
Saare maakond
  Participated
1 Desiree Eldemeel 2015 Female
Saare maakond
  Participated
1 Evert Erik 2018 Male
Võru maakond
  Participated
1 Kristelle Esko 2013 Female
  Participated
1 Kristofer Esko 2018 Male
  Participated
1 Brigita Fedorova 2014 Female
Harju maakond
  Participated
1 Susanna Floren 2016 Female
Harju maakond
  Participated
1 Elisabeth Golding 2015 Female
Valga maakond
  Participated
1 Mark Golovenko 2016 Male
Harju maakond
  Participated
1 Aleksander Gomon 2015 Male
Harju maakond
  Participated
1 Christopher Gomon 2015 Male
Harju maakond
  Participated
1 Christian Alex Grahhin 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Karolin Grihin 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Sandra Grihin 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Ellen Hale 2010 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Olivia Hale 2016 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Keidy Hanko 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristofer Hanko 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mait Hanni 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Marelle Hannus 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Reno Hannus 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Alex Hansen 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Elisabeth Haossar 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Hans Gustav Haossar 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Katarina Haossar 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kaspar Hell 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Vanessa Hellamaa 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Meribel Henk 2019 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Miku Henk 2013 Male
Viljandi maakond
  Participated
1 Loreen Hepner 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Adeele Hiet 2016 Female
Saare maakond
  Participated
1 Oskar Hiet 2016 Male
Saare maakond
  Participated
1 Jens Hillak 2018 Male
Võru maakond
  Participated
1 Marta Marii Hint 2012 Female
Harju maakond
  Participated
1 Henry Hollas 2016 Male
Harju maakond
  Participated
1 Evert Samuel Hollo 2020 Male
Võru maakond
  Participated
1 Ketlin Hollo 2015 Female
Võru maakond
  Participated
1 Jakob Hõlpus 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Juhan Hõlpus 2009 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Lenna Hõlpus 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Hugo Huopolainen 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Joosep Huopolainen 2016 Male
Järva maakond
  Participated
1 Karl Huopolainen 2018 Male
Järva maakond
  Participated
1 Sonya Ivanov 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Jasmiin Ivask 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristjan Ivask 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mariann Ivask 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Sten-Martin Ivask 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Harald Jaeger 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Hertha Jaeger 2021 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Joel Jasper Jagula 2015 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Rasmus Jalak 2016 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Liise-Marii Jalukse 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Anni Emilie Järv 2019 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Ants Theodor Järv 2012 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Ats Johannes Järv 2015 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Raio Rene Järve 2010 Male
Harju maakond
  Participated
1 Rasmus Järvpõld 2016 Male
Võru maakond
  Participated
1 Anna-Liza Jaska 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Emma Jeret 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Jakob Jõeäär 2017 Male
Saare maakond
  Participated
1 Chantelle Jõgeva 2018 Female
Võru maakond
  Participated
1 Teele Jõgeva 2016 Female
Võru maakond
  Participated
1 Tristan Jõgeva 2018 Male
Võru maakond
  Participated
1 Mia-Eleen Juhanson 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Oliver Jürgenson 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Aksel Jüriado 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Johanna-Marie Jüris 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Lenna-Marii Jüris 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Tommy Juris 2020 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mairel Jürison 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Joosep-Robin Juursoo 2017 Male
Saare maakond
  Participated
1 Richard Jyrgens 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Elizabeth Kabral 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Franco Kabral 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Janne Kaeramaa 2014 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Lenna Kaeramaa 2014 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Steveri Kaima 2015 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Maria Kalam 2016 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Markus Kalam 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mattias Kalam 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Erle Kaldamäe 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Erold Kaldamäe 2008 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Säde Linda Kaldoja 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Riko Kallast 2019 Male
Võru maakond
  Participated
1 Mia Kallaste 2018 Female
Võru maakond
  Participated
1 Miki Kallo 2014 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Kristjan Kampus 2014 Male
Viljandi maakond
  Participated
1 Lisandra Kampus 2011 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Gregor Kams 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Greta Kanemägi 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kärt Kanemägi 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Isabel Kangur 2016 Female
Harju maakond
  Participated
1 Kairo Kangur 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Karel Kangur 2020 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Laureen Kangur 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Mihkel Kann 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Maikon Kannela 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Liisa Kannik 2016 Female
Saare maakond
  Participated
1 Koit Karell 2017 Male
Järva maakond
  Participated
1 Kristofer Karell 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Hannes Kärgenberg 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Johanna Kärgenberg 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Joonas Kärgenberg 2007 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Tomi Kargu 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Maibrit Karik 2016 Female
Harju maakond
  Participated
1 Kardo Kariste 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kirill Kärkkänen 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kristina Kärkkänen 2010 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Bianca Lisandra Kärner 2016 Female
Harju maakond
  Participated
1 Laily-Liis Kärner 2012 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Liselle Karro 2012 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Mikael Kärson 2014 Male
  Participated
1 Karl Kärt 2015 Male
Harju maakond
  Participated
1 Kaspar Kärt 2013 Male
Harju maakond
  Participated
1 Kristelle Karu 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristofer Kasearu 2016 Male
Harju maakond
  Participated
1 Mattias Markys Kasemaa 2016 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Rasmus Kaseväli 2014 Male
Harju maakond
  Participated
1 Robin Kaseväli 2011 Male
Harju maakond
  Participated
1 Rosanna Kaseväli 2016 Female
Harju maakond
  Participated
1 Iris Eliise Kauba 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Ruudi Kaul 2015 Male
Harju maakond
  Participated
1 Karel Kaur 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Fred Erik Keerutaja 2019 Male
Võru maakond
  Participated
1 Kenneth Keian 2012 Male
Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool Participated
1 Jako Kelt 2015 Male
Võru maakond
  Participated
1 Karl Mattias Kerov 2016 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Stella Kert 2017 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Kaisa Kesas 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Ott Kesas 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Uku Kesas 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kaur Kiin 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Viire Katrina Kiin 2016 Female
Harju maakond
  Participated
1 Toni Kiivramees 2013 Male
Harju maakond
  Participated
1 Sirli Kikas 1979 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Grethe Kikkas 2017 Female
Võru maakond
  Participated
1 Elsa Marie Kirs 2008 Female
Saare maakond
  Participated
1 Ott Herman Kirs 2010 Male
Saare maakond
  Participated
1 Gregor Henrik Kirsimaa 2009 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kristjan Kittus 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Randel Kittus 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Karl Oskar Kivil 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Laura Roberta Kivil 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Oliver Kristjan Kivil 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Rico-Ricardo Kivinurm 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Ranol Amir Kivisalu 2018 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Olivia Kivisoo 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Milla Klaser 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Robi Klee 2016 Male
Saare maakond
  Participated
1 Heleli Klemmer 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Leane Klemmer 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Lili Marleen Klemmer 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Oskar Koit 2014 Male
Saare maakond
  Participated
1 Carlos Kõiv 2012 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Caroliina Kõiv 2008 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Mariell Kõiv 2015 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Märt Kõiva 2013 Male
Võru maakond
  Participated
1 Kaur Kolberg 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mariin Komendant 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Klim Konstantinov 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Denry Konts 2018 Male
Võru maakond
  Participated
1 Erik Koodi 2013 Male
Harju maakond
  Participated
1 Hans Holger Koolme 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Harri August Koolme 2011 Male
Harju maakond
  Participated
1 Hilde Lii Koolme 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Marten Kõomägi 2019 Male
Viljandi maakond
  Participated
1 Kaarel Koort 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Oskar Koort 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Ruudi Koort 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Sedrik Korb 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Liisi Kord 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Sander Kord 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Silver Kord 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mia Kreete Kornilova 2015 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Andro Korts 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Marite Kõrts 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Mirtel Kõrts 2010 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Ralf Julius Korts 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Martin Koskelainen 2016 Male
Valga maakond
  Participated
1 Saskia Koskor 2008 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Maria Kovalchuk 2011 Female
Harju maakond
  Participated
1 Jaagup Kraav 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Joosep Kraav 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Margarita Krauze 2008 Female
Harju maakond
  Participated
1 Rasmus Kreevald 2010 Male
Võru maakond
  Participated
1 Hubert Kriisa 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Jare-Mathias Kroon 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Leonard Krull 2017 Male
Võru maakond
  Participated
1 Perla Krull 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Karolin Krüünvald 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Raul Kübar 2017 Male
Harju maakond
Rae Rattaklubi Participated
1 Karl Kukk 2017 Male
Saare maakond
  Participated
1 Lenna Kukk 2018 Female
Saare maakond
  Participated
1 Ronja Kukkur 2016 Female
Harju maakond
  Participated
1 Henri Kuljus 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Uku Ville Kull 2015 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Karl Sander Kullang 2015 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Krisi Kullerkupp 2018 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Keira Eliise Külm 2015 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Kasper Kungla 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Paula Kungla 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Loviisa Kuningas 2013 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Meliine Kurig 2019 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Meribel Kurig 2017 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Eliise Maria Kurik 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Hanna Grete Kurik 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Jako Kurs 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Jessika Kurs 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Markos Kutser 2014 Male
Rapla maakond
Raadio Uuno CT Participated
1 Oskar Kütt 2015 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Looreli Kuusniit 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Herman Kvell 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mattias Kvell 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Bert Laagemann 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Remi Laagemann 2017 Male
Järva maakond
  Participated
1 Sädeli Lääne 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Loora Laanelepp 2018 Female
Võru maakond
  Participated
1 Gregory Laanemäe 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Karl-Erik Laanesoo 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Geron Laar 2013 Male
Valga maakond
  Participated
1 Gert Laar 2018 Male
Valga maakond
  Participated
1 Grettel Laar 2017 Female
Valga maakond
  Participated
1 Ärnja-Erika Laats 2019 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Mirtel Laats 2017 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Saskia Labber 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Erik Lagodjuk 2009 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Maribel Lagodjuk 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Liisa Laht 2015 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Aleksander Laidoner 2016 Male
Võru maakond
  Participated
1 Andero Laidoner 2016 Male
Võru maakond
  Participated
1 Otto Laidre 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mirtel Laks 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kermo Lapina 2017 Male
Võru maakond
  Participated
1 Tauri Lapina 2015 Male
Võru maakond
  Participated
1 Arianna Lasn 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Rayan Lasn 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Lukas Lätt 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Rico Lauk 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Tomi Lauk 2017 Male
Järva maakond
  Participated
1 Lukas Laul 2015 Male
Saare maakond
  Participated
1 Marten Laumäe 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kristofer Robin Laur 2010 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Milana Lauri 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Naomi Lauri 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Annabel Laurimäe 2014 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Kaspar Marten Laus 2014 Male
Saare maakond
  Participated
1 Johanna Leeduks 2017 Female
Harju maakond
  Participated
1 Hardy Leesik 2020 Male
Valga maakond
  Participated
1 Kristofer Leesik 2011 Male
Valga maakond
  Participated
1 Rasmus Leesik 2013 Male
Valga maakond
  Participated
1 Sofi Lehemets 2014 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Kristella Leius 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Lisanna Lember 2016 Female
Saare maakond
  Participated
1 Henri Lensment 2013 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Lisette Lensment 2015 Female
Pärnu maakond
  Participated
1 Nette Ly Lepasild 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Reikon Lepp 2017 Male
Võru maakond
  Participated
1 Otto Lest 2015 Male
Harju maakond
  Participated
1 Daniil Levin 2013 Male
Harju maakond
  Participated
1 Kirill Levin 2010 Male
Harju maakond
  Participated
1 Christian Romet Liiv 2014 Male
Harju maakond
  Participated
1 Brenda Liiva 2017 Female
Võru maakond
  Participated
1 Madli Lillemägi 2014 Female
Harju maakond
  Participated
1 Lorena Lilleorg 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Annabel Lillmaa 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Johhanna Marii Limberg 2018 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Miia Sofia Limberg 2017 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Kermo Linde 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Elisabeth Linntam 2016 Female
Harju maakond
  Participated
1 Frederik Linntam 2014 Male
Harju maakond
  Participated
1 Karola Lõbus 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Mia Lõhmus 2019 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Vanessa Loog 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Maila Lõõnik 2016 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Even-Andre Loos 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Johan Lõvi 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Oliver Luik 2016 Male
Harju maakond
  Participated
1 Arthur Lukner 2015 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Niko Lumeste 2016 Male
Harju maakond
  Participated
1 Aron Lunts 2018 Male
Järva maakond
  Participated
1 Gervin Luts 2019 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Henry Luts 2010 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Kenneth Luts 2015 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Romet Luug 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Miia Lüüs 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Trevor-Tristen Lüütsepp 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Jakob Maasik 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Sonja Mäekala 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Marleen Mäeots 2014 Female
Saare maakond
  Participated
1 Elisabeth Mägi 2016 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Miabel Mägi 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Jarko Maidla 2014 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Arabella Maisvee 2014 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Hannes Maisvee 2017 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Karolin Maisvee 2012 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Marten Mällas 2010 Male
Jõgeva maakond
SK Adavere Participated
1 Rahel Mällas 2012 Female
Jõgeva maakond
SK Adavere Participated
1 Mia Elisabeth Malmberg 2016 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Martin Mamai 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Karel Mändla 2016 Male
Järva maakond
  Participated
1 Ramon Mändmets 2018 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Mirell Mändoja 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Jarko Maran 2008 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Döme Marton 2016 Male
Harju maakond
  Participated
1 Rico Märts 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Madli Martsepp 2012 Female
Harju maakond
  Participated
1 Mette Martsepp 2013 Female
Harju maakond
  Participated
1 Marten Meeling 2013 Male
Võru maakond
  Participated
1 Anete Meitern 2010 Female
Saare maakond
  Participated
1 Kristella Maria Meri 2014 Female
Harju maakond
  Participated
1 Jasmin Mets 2017 Female
Võru maakond
  Participated
1 Gregor Metsaots 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kenert Metsjärv 2015 Male
Saare maakond
  Participated
1 Riko Metsküll 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Emma Marie Mihkels 2013 Female
Tartu maakond
Tartu Uisukool Participated
1 Mariann Eleri Miller 2016 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Mariette Elise Miller 2018 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Ares Minenko 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Elena Mõttus 2012 Female
Valga maakond
  Participated
1 Lisandra Mõttus 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Oliver Mõttus 2015 Male
Valga maakond
  Participated
1 Kädily Muru 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Tommy Muru 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kristjan Must 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kaspar Müür 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Marieleen Müürsep 2009 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Melerin Müürsep 2008 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Markus Nachbar 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Demy Naigla 2016 Male
Harju maakond
  Participated
1 Derec Naigla 2018 Male
Harju maakond
  Participated
1 Isabella Narits 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Patrick Narits 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Jako Niitsoo 2015 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Kätriin Niklus 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kirtel Niklus 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Marta Niklus 2008 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kärt Nõmmemees 2016 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Norman Nõmmistu 2016 Male
Harju maakond
  Participated
1 Karl Märten Nõu 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Geiti Nurk 2018 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Naomi Nurk 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Oliver Ohov 2020 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Marie Oja 2020 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Matilde Oja 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristofer Erik Ojamaa 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Liisa Dora Ojamaa 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Carl Jarek Ojaste 2015 Male
Harju maakond
  Participated
1 Sandra Olevi 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristjan Olgo 2018 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Maria Olop 2015 Female
Saare maakond
  Participated
1 Nora Oolup 2017 Female
Harju maakond
  Participated
1 Kertu Lilian Oper 2010 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Arthur Orhidejev 2020 Male
Võru maakond
  Participated
1 Rander Orman 2013 Male
Harju maakond
  Participated
1 Rednar Orman 2011 Male
Harju maakond
  Participated
1 Arko Ots 2016 Male
Saare maakond
  Participated
1 Erko Ots 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Henri Ots 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Karlos Ots 2014 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Marcus Ots 2016 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Rasmus Ots 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Lenna Ottisaar 2013 Female
Järva maakond
  Participated
1 Märt Ottisaar 2015 Male
Järva maakond
  Participated
1 Ott Ottisaar 2009 Male
Järva maakond
  Participated
1 Jakob Paal 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Angelina Pääro 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Grete Pääro 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Eleriin Paavel 2018 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Johan Padar 2018 Male
Võru maakond
  Participated
1 Britt Pae 2017 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Tuule Pai 2014 Female
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi Participated
1 Uku Laur Pai 2011 Male
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi Participated
1 Anette Paiste 2016 Female
Saare maakond
  Participated
1 Rebeka Pajur 2010 Female
Harju maakond
  Participated
1 Roger Pajur 2008 Male
Harju maakond
  Participated
1 Kenert Pajus 2014 Male
Harju maakond
Rae Rattaklubi Participated
1 Kaspar Pakkanen 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mihkel Palm 2018 Male
  Participated
1 Saskia Palover 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kirke Palusoo 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Raul Paomees 2015 Male
Saare maakond
  Participated
1 Andrias Pari 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Marttis Parksepp 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kärolin Pärnamaa 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Triinu Pärnamägi 2009 Female
Harju maakond
  Participated
1 Rasmus Pärnaste 2016 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Andri Parts 2006 Male
Võru maakond
  Participated
1 Deivid Parts 2020 Male
Võru maakond
  Participated
1 Rando Patrael 2015 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Roosi Peäske 2015 Female
Saare maakond
  Participated
1 Markus Pedaja 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Gerda Peedor 2020 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Rasmus Peit 2016 Male
Saare maakond
  Participated
1 Alissa Penna 2017 Female
  Participated
1 Rubert Pennar 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Andero Penner 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Emil Penner 2008 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Rando Penner 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Robert Peri 2017 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Triinu Pettai 2017 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Simmo-Romet Pettaig 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Lily Leonoore Pettersson 2015 Female
Saare maakond
  Participated
1 Robert Pihlak 2016 Male
Harju maakond
  Participated
1 Joonas Piho 2014 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Mona Piho 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Frank Aaron Pihor 2018 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Lenna Piir 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Marta Piir 2010 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Jorma Pilt 2015 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Alvar Pilv 2017 Male
Saare maakond
  Participated
1 Kregor Pilv 2017 Male
Saare maakond
  Participated
1 Kristen Pilv 2015 Male
Saare maakond
  Participated
1 Mirell Pindmaa 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Lennart Pitk 2015 Male
Saare maakond
  Participated
1 Pätrik Pitk 2015 Male
Saare maakond
  Participated
1 Paula Pitk 2017 Female
Saare maakond
  Participated
1 Adeele Põdder 2018 Female
Võru maakond
  Participated
1 Elisabelle Põder 2018 Female
Harju maakond
  Participated
1 Lucas Christopher Põder 2019 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Marta Põldsam 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Aleksander Põldsepp 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Emeline Põldsepp 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Christian Poll 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Adele Polli 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Helene Põlluäär 2015 Female
Saare maakond
  Participated
1 Robert Popov 2015 Male
Harju maakond
  Participated
1 Anette-Marie Popovics 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Donatella Post 2017 Female
Harju maakond
  Participated
1 Rebekka Post 2017 Female
Harju maakond
  Participated
1 Eric Prits 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Fred Prost 2011 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Jan Prost 2013 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Kevin Ülar Pruel 2015 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Mirell Pruul 2015 Female
Saare maakond
  Participated
1 Noora Pruunsild 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Oskar Pruunsild 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Roosi Pruunsild 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Mathias Pukk 2015 Male
Saare maakond
  Participated
1 Eliise Pungar 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kärt Pürn 2006 Female
Tartu maakond
Ikodor AS Participated
1 Kert Pürn 2012 Male
Tartu maakond
Ikodor AS Participated
1 Robert Raak 2011 Male
Valga maakond
  Participated
1 Cristella Raamat 2015 Female
Saare maakond
  Participated
1 Jarek Raet 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Gendra-Marie Rahnel 2012 Female
Rapla maakond
  Participated
1 Viktoria Rahnel 1988 Female
Rapla maakond
  Participated
1 Merilyn Raidma 2018 Female
Võru maakond
  Participated
1 Nele Raidsaar 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Arabella Raie 2011 Female
Harju maakond
  Participated
1 Jako Raig 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Uku Raig 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Joanna Raja 2016 Female
Harju maakond
  Participated
1 Lenna Raja 2014 Female
Harju maakond
  Participated
1 Sandra Liis Ränk 2016 Female
Harju maakond
  Participated
1 Anete Rannala 2017 Female
Saare maakond
  Participated
1 Berit Rannala 2015 Female
Saare maakond
  Participated
1 Laura Rannok 2016 Female
Harju maakond
  Participated
1 Ranmar Rasin 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Ragnar Ratasepp 2010 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Romet Ratasepp 2012 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Maribel Rätsep 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Gregor Rattasepp 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Henri Raud 2010 Male
Saare maakond
  Participated
1 Maria Raud 2012 Female
Saare maakond
  Participated
1 Ranel Raudam 2015 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Anu-Liis Raudsepp 2007 Female
Lääne maakond
  Participated
1 Oliver Raudsik 2014 Male
Harju maakond
  Participated
1 Anna Helene Rauk 2012 Female
Harju maakond
  Participated
1 Oskar Rauk 2015 Male
Harju maakond
  Participated
1 Braien Rego 2017 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Mirja Rehtla 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Reio Rehtla 2019 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kadri Reilent 2013 Female
Harju maakond
  Participated
1 Hendrik Reim 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Karl Reim 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Heleene Reima 2009 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Risto Reima 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Meribel Renvart 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Brigitta Maria Riipus 2009 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Kristofer Aurelius Riipus 2007 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Elizabeth Riives 2011 Female
Harju maakond
  Participated
1 Felisity Riives 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Lukas Rikkinen 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Zanna Ring 2016 Female
Saare maakond
  Participated
1 Aronemo Rist 2010 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Tristan Rist 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Joel Stefan Ristioja 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Ralf Rohtla 2018 Male
  Participated
1 Sixten Roodi 2013 Male
Harju maakond
  Participated
1 Steven Roodi 2015 Male
Harju maakond
  Participated
1 Rebecca Rooger 2018 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Emma Roos 2015 Female
Võru maakond
  Participated
1 Anete Roosimägi 2015 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Romet Rosenberg 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Anette Rosin 2016 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Karoliina Rosin 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Alexandra-Mariah Rõuk 2009 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Kristella Rõuk 2014 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Gertrud Saar 2019 Female
Harju maakond
  Participated
1 Henri Saar 2013 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Karola Saar 2018 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Kristoffer Saar 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Lisandra Saar 2017 Female
Saare maakond
  Participated
1 Maik Saar 2015 Male
Saare maakond
  Participated
1 Rando Saar 2013 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Stiiv Saar 2017 Male
Saare maakond
  Participated
1 Griselle Saaremets 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Markus Saarna 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Ronan Saarniit 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kenert Saavaste 2014 Male
Valga maakond
  Participated
1 Dina Sabirzianova 2013 Female
Harju maakond
I Love Cycling Participated
1 Darja Šablovskaja 2017 Female
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Gregor Sahk 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Sten Sala 2016 Male
Järva maakond
  Participated
1 Miia Sambas 2018 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Marten Sander 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Lisee Sarapik 2019 Female
Põlva maakond
  Participated
1 Rico Sarapik 2014 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Kaarel Edgar Sarapuu 2016 Male
Pärnu maakond
  Participated
1 Ketter Sassi 2010 Female
Harju maakond
  Participated
1 Joosep Saviir 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kaarel Saviir 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Sander Saviir 2011 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Delissa Seemen 2014 Female
Valga maakond
  Participated
1 Elisabel Seemen 2016 Female
Valga maakond
  Participated
1 Markus Seer 2015 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Harri Selks 2014 Male
Harju maakond
  Participated
1 Karolin Selks 2016 Female
Harju maakond
  Participated
1 Miraslava Shuktomov 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Triin Siilbek 2015 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Nele-Liis Siim 2015 Female
  Participated
1 Kalmer Siimer 2015 Male
Saare maakond
  Participated
1 Sirelin Siiner 2017 Female
Saare maakond
  Participated
1 Mattias Siinmaa 2018 Male
Valga maakond
  Participated
1 Romer Sild 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Robin Sillari 2015 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Reiko Sillaste 2016 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Dener Silm 2016 Male
Järva maakond
  Participated
1 Doris Silm 2017 Female
Järva maakond
  Participated
1 Arthur Sims 2015 Male
Harju maakond
  Participated
1 Sander Siska 2011 Male
Võru maakond
  Participated
1 Steven Siska 2008 Male
Võru maakond
  Participated
1 Hanna Sofia Smidt 2018 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Hans Sebastian Smidt 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Oliver Smirnov 2018 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Johannes Soidla 2018 Male
Harju maakond
  Participated
1 Maksim Sokolov 2007 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kristjan Soll 2013 Male
Võru maakond
  Participated
1 Herman Solna 2020 Male
Põlva maakond
  Participated
1 Kelli Solo 2012 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Christopher Sõna 2017 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Adriana Soodla 2012 Female
Harju maakond
  Participated
1 Sander Soodla 2010 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Silver Soodla 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Kirke-Liis Soomaa 2017 Female
Harju maakond
  Participated
1 Lisandra Soome 2013 Female
Viljandi maakond
  Participated
1 Hermin Soon 2016 Male
Harju maakond
  Participated
1 Kertu Söönurm 2015 Female
Rapla maakond
  Participated
1 Kirke Söönurm 2010 Female
Rapla maakond
  Participated
1 Rebecca Soonvald 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Marii Soosaar 2009 Female
Harju maakond
  Participated
1 Rosanna Soots 2015 Female
Jõgeva maakond
  Participated
1 Melinda Sõrmus 2010 Female
Tartu maakond
Tartu Katoliku SK Participated
1 Aron Stamm 2017 Male
Valga maakond
  Participated
1 Olari Stamm 2010 Male
Valga maakond
  Participated
1 Ron Stepulov 2015 Male
Võru maakond
  Participated
1 Kaisa Suits 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristin Suits 2011 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Helene Sulg 2013 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Kristofer Sussen 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Ander Suur 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Trevor Suur 2012 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Eleri Suurkivi 1979 Female
Harju maakond
  Participated
1 Martin Suurkivi 2012 Male
Harju maakond
  Participated
1 Markus Johannes Suvi 2014 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Sofia Viktoria Suvi 2017 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Oskar Suvisild 2015 Male
Saare maakond
  Participated
1 Sander Suvisild 2017 Male
Saare maakond
  Participated
1 Mariela Sverdlik 2015 Female
Harju maakond
  Participated
1 Devian Talimäe 2015 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 River Talimäe 2018 Male
Ida-Viru maakond
  Participated
1 Sebastian Tall 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Maite Tallo 2014 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Uko Tallo 2016 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Nestor Talsi 2015 Male
Harju maakond
  Participated
1 Timon Talsi 2017 Male
Harju maakond
  Participated
1 Berit Talvar 2016 Female
Harju maakond
  Participated
1 Liisa Tambik 2015 Female
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Remo Tambik 2015 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Isabella Tamm 2018 Female
  Participated
1 Marleen Tamm 2010 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Mia-Maria Tamm 2017 Female
Võru maakond
  Participated
1 Oliver Tamm 2018 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Robert Tamm 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Tormi Tamm 2013 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Wille-Axl Tammi 2012 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Andree Tamuri 2016 Male
Lääne-Viru maakond
  Participated
1 Silver Tänav 2015 Male
Saare maakond
  Participated
1 Elsa Tartes 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Säsil Taurus 2017 Female
Järva maakond
  Participated
1 Ats Arman Teesaar 2018 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Ranel Tenson 2006 Male
Tartu maakond
  Participated
1 Johannes Teppan 2015 Male
Jõgeva maakond
  Participated
1 Tormi Tihemets 2017 Male
Järva maakond
  Participated
1 Marta Tihomirova 2017 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Laureen Tiidrus 2018 Female
Harju maakond
  Participated
1 Maren Tiidrus 2008 Female
Harju maakond
  Participated
1 Marten Tiidrus 2011 Male
Harju maakond
  Participated
1 Kermo Tiidu 2011 Male
Võru maakond
  Participated
1 Mia-Lee Tiidu 2009 Female
Võru maakond
  Participated
1 Katariina Tiirmaa 2019 Female
Tartu maakond
  Participated
1 Liisa Tiisler 2015 Female