9. Tartu Linnamaraton
Virtuaaljooks

Search by ...
Gender
Country
Total: 98 Female: 38 Male: 60 Läbitud distants kokku: 2068 km Aeg kokku: 229:36:39
Bib Dist Birth year Country Residence Club/Firm/School Result
1 Marek Adli 1974
Lääne-Viru maakond
  02:09:58
1 Ardo Aednik 1990
Tartu maakond
gotoAndPlay 02:24:13
1 Reiko Anniko 1990
Valga maakond
Velomaniakid 02:19:11
1 Nikita Avvakoumov 1975
Tartu maakond
  02:14:02
1 Jens Bäckman 1989
Lovisa
  01:51:58
1 Vilnis Berzins 1992
  01:46:20
1 Vincent Dautancourt 1984
Tartu maakond
Tartu Ülikool 01:57:50
1 Sirle Eelma 1975
Järva maakond
  04:06:51
1 Emil Eensaar 2004
Tartu maakond
  01:53:18
1 Albert Eher 1962
Ida-Viru maakond
  02:22:55
1 Pärt Erikson 1990
Tartu maakond
gotoAndPlay 02:23:53
1 Anneli Ernits 1976
Tartu maakond
  02:32:04
1 Juris Gaidelis 1954
Maratona Klubs 02:03:44
1 Siim Gontmacher 1978
Harju maakond
Rae Rattaklubi 02:11:02
1 Elela Heinam 1977
Pärnu maakond
  02:04:05
1 Einar Hillep 1970
Harju maakond
  03:24:17
1 Margit Huttunen 1971
Pärnu maakond
  02:12:17
1 Merike Ilves 1976
Pärnu maakond
  02:00:12
1 Hele Järv 1979
Harju maakond
  04:07:16
1 Jaano Kaaver 1964
Tartu maakond
  02:18:42
1 Lauri Kadajane 1985
Tartu maakond
gotoAndPlay 02:25:27
1 Anti Kalle 1970
Harju maakond
Sportland 02:31:41
1 Triinu Kalle 1977
Harju maakond
Sportland 02:27:03
1 Mart Kals 1981
Tartu maakond
  02:00:38
1 Veiko Kase 1969
Harju maakond
Täppsportlased 02:11:44
1 Terje Kasesalu 1969
Tartu maakond
  02:14:31
1 Regino Kask 1977
Tartu maakond
Eesti Maaülikool 03:24:54
1 Roman Kattai 1966
Valga maakond
Tartumaa Sangpommiklubi 02:12:32
1 Kevin Kelder 1999
Tartu maakond
  02:06:31
1 Maarika Kelder 1972
Tartu maakond
  02:05:30
1 Tanel Kelder 1975
Saare maakond
Tallinki Spordiklubi 01:52:02
1 Janno Kikojan 1996
Viljandi maakond
  01:46:46
1 Avo Kirsipuu 1967
Harju maakond
SK Kirss 01:59:20
1 Marika Kisand 1971
Tartu maakond
  02:12:51
1 Tiit Kivisild 1954
Rapla maakond
  02:36:41
1 Kristiina Kõdar 1982
Tartu maakond
  02:01:42
1 Toivo Kogger 1976
Tartu maakond
  02:11:18
1 Sulev Kraam 1980
Harju maakond
Finestmedia AS 01:43:50
1 Enar Kraav 1993
Tartu maakond
Energex Energy Experts OÜ 01:52:15
1 Henery Kroon 1989
Tartu maakond
  01:39:06
1 Oskar Krull 2002
Tartu maakond
  01:54:25
1 Tommy Lahti 1980
  01:39:57
1 Indrek Laineveer 1978
Harju maakond
MKM Jooksuklubi 01:52:23
1 Kadi Laks 1996
Tartu maakond
  02:26:25
1 Sergei Lebedev 1952
  02:22:13
1 Dmitrii Lebedinskii 1977
Pskov Ski Team 01:38:25
1 Maris Lepik 1975
Tartu maakond
LHV 02:17:28
1 Piret Lood 1984
Tartu maakond
  02:42:13
1 Raivo Loost 1979
Tartu maakond
AS G4S Eesti 02:27:17
1 Marko Mägi 1972
Harju maakond
  01:59:58
1 Alina Malinina 1984
Harju maakond
I Love Supersport 02:25:41
1 Andrejs Masalskis 1987
Ida-Viru maakond
  01:38:39
1 Ivan Maurakh 1960
Moscow region
Sparta Spordiselts 02:28:05
1 Illimar Merilain 1969
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 02:28:25
1 Tea Mey 1974
Tartu maakond
  01:37:32
1 Risto Mitt 1982
Tartu maakond
  03:26:10
1 Kaja Mulla 1966
Harju maakond
AS G4S Eesti 02:04:10
1 Margarita Mürk 1986
Tartu maakond
Baltyre 02:33:23
1 Marilin Niilus 1993
Tartu maakond
Hauka Veloklubi 04:11:41
1 Janek Oblikas 1972
Harju maakond
Marathon100 03:22:53
1 Bernadette Otter 1993
  02:23:39
1 Piret Paal 1977
Viljandi maakond
  02:27:31
1 Mare Padu 1975
Harju maakond
FB Jooksmine 01:55:32
1 Harles Paesüld 1974
Harju maakond
  01:43:06
1 Allar Pähn 1987
Tartu maakond
Baltyre 02:33:05
1 Dmitry Parygin 1974
Pskovskaya oblast
Pskov Ski Team 02:03:21
1 Kristin Peterson 1995
Valga maakond
  02:24:43
1 Kairi Pihlak 1981
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts 03:49:05
1 Raivo Pruuel 1966
Jõgeva maakond
SK ProRunner 01:55:28
1 Veera Putan 1965
Ida-Viru maakond
  02:26:00
1 Veena Randväli 1970
Lääne-Viru maakond
  02:32:40
1 Aigi Rein 1967
Harju maakond
  02:52:12
1 Lea Ridamäe 1970
Harju maakond
Areal Team 02:21:03
1 Tiit Riismaa 1949
Harju maakond
  02:59:04
1 Kristiina Roht 1985
Tartu maakond
Mapri Ehitus OÜ 02:41:29
1 Roger Rooma 1984
Harju maakond
Sportland 02:12:06
1 Giorgio Rota Negroni 1967
  01:59:19
1 Jurijs Seleznovs 1958
  03:15:48
1 Ahto Selter 1970
Järva maakond
AS Eesti Pagar 01:56:24
1 Teesi Sepp 1989
Lääne-Viru maakond
  02:28:38
1 Argo Sildvee 1983
Harju maakond
  01:59:38
1 Oleksandr Skolozhabskyy 1975
Ida-Viru maakond
  02:14:49
1 Andres Soosaar 1949
Viljandi maakond
  02:25:06
1 Tanel Steinberg 1977
Harju maakond
  01:52:44
1 Aimar Suik 1974
Tartu maakond
  02:11:52
1 Piret Suitso 1946
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi 03:12:06
1 Kalvar Tammine 1974
Tartu maakond
Päästeamet 01:58:28
1 Taavi Tiido 1992
Viljandi maakond
  02:05:42
1 Merle Tiits 1974
Lääne-Viru maakond
  02:36:52
1 Vladimir Tiškin 1991
Tartu maakond
  02:04:16
1 Peeter Toomik 1989
Tartu maakond
  02:52:20
1 Maris Tustit 1990
Tartu maakond
  02:32:19
1 Lauri Uusmaa 1993
Tartu maakond
  01:48:52
1 Ülar Vaadumäe 1977
Harju maakond
  01:53:28
1 Annika Vaher 1972
Saare maakond
KL Saaremaa Malev 01:48:15
1 Külli Vainola 1968
Harju maakond
Eesti Maksu- ja Tolliameti SK 02:15:46
1 Kristel Vilipuu 1974
Tartu maakond
Salvest AS 02:03:12
1 Oksana Zahharova 1980
Tartu maakond
  03:02:48
Sulge

Tulemuse detailne info

...