9. Tartu Linnamaraton
Virtuaaljooks

Search by ...
Gender
Country
Total: 328 Female: 184 Male: 144 Läbitud distants kokku: 3280 km Aeg kokku: 435:13:50
Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Result
1 Andrus Aas 1975 Male
Harju maakond
  01:36:31
1 Maris Aavik 1986 Female
Tartu maakond
  01:08:01
1 Andris Abolins 1963 Male
  01:12:41
1 Intars Abražuns 1980 Male
  01:03:13
1 Allan Abroi 1973 Male
Tartu maakond
Valga Puu 00:54:56
1 Ele Adamson 1984 Female
Tartu maakond
AS Postimees Grupp 01:28:19
1 Risto Ahtijainen 1985 Male
Rapla maakond
  00:48:11
1 Anette Ahu 2009 Female
Ida-Viru maakond
  01:03:05
1 Margit Ahu 1983 Female
Ida-Viru maakond
  01:04:01
1 Carmen Allik 1985 Female
Harju maakond
  01:31:39
1 Risto Allik 1982 Male
Harju maakond
  01:30:50
1 Marge Almre 1970 Female
Viljandi maakond
  00:59:43
1 Silver Ambos 1958 Male
Valga maakond
Tartu Suusaklubi 01:00:37
1 Irina Andrejeva 1965 Female
Rapla maakond
  01:37:05
1 Valdek Anniste 1981 Male
Saare maakond
  00:45:18
1 Illimar Born 1993 Male
Tartu maakond
  01:02:36
1 Nancy Caviet 1950 Female  
  01:24:08
1 Andris Dainis 1949 Male
5A-Valka / LV 00:50:03
1 Andrey Denisov 1972 Male
Pskov Ski Team 01:32:34
1 Teele Eensaar 1975 Female
Tartu maakond
  00:59:10
1 Marek Einla 1984 Male
Pärnu maakond
  00:54:48
1 Õie Ekbaum 1953 Female
Viljandi maakond
  01:37:32
1 Krista Elmet 1971 Female
Harju maakond
  00:58:32
1 Algo Eskla 1987 Male
Harju maakond
  00:41:26
1 Andres Eskla 1968 Male
Võru maakond
  01:48:18
1 Loona Eskla 1972 Female
Võru maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus 01:40:07
1 Liisa Lisette Evert 2008 Female
Jõgeva maakond
  01:18:00
1 Liisi Evert 1983 Female
Jõgeva maakond
  01:18:13
1 Leonids Feigus 1959 Male
  01:10:23
1 Diana Genrihov 1968 Female
Valga maakond
Swedbank AS 01:03:55
1 Jüri Ginter 1954 Male
Tartu maakond
  01:00:52
1 Julia Grigorieva 1985 Female
Harju maakond
  00:52:43
1 Valdis Groza 1962 Male
  00:58:57
1 Lisa Marie Haabmets 1996 Female
Põlva maakond
  01:09:04
1 Erik Patrik Hainsoo 1998 Male
Tartu maakond
  01:01:00
1 Tiia Hallimäe 1957 Female
Harju maakond
  01:33:11
1 Veljo Haube 1961 Male
Harju maakond
  01:29:09
1 Heini Heinlaid 1994 Male
Lääne maakond
  01:08:57
1 Tuuli Hiiesalu 1977 Female
Tartu maakond
  01:14:35
1 Helir Hoop 2009 Male
Võru maakond
  01:57:05
1 Karin Hõrrak 1968 Female
Tartu maakond
  00:56:01
1 Kätlin Hõrrak 1992 Female
Tartu maakond
  01:26:11
1 Urmas Hõrrak 1961 Male
Tartu maakond
Tartu Ülikool 00:52:14
1 Argo Hunt 1988 Male
Põlva maakond
  01:10:56
1 Mati Hussar 1956 Male
Järva maakond
  01:14:09
1 Signe Ivask 1989 Female
Tartu maakond
Tartu Ülikool 00:55:01
1 Reelika Jaanverk 1981 Female
Harju maakond
  01:00:29
1 Cathleen Järvmägi 1976 Female
Pärnu maakond
Swedbank AS 01:48:26
1 Anneli Jaska 1981 Female
Tartu maakond
  01:06:26
1 Helina Jõesaar 1984 Female
Tartu maakond
If P&C Insurance AS 01:22:37
1 Alar Jõeste 1967 Male
Harju maakond
  01:23:05
1 Eve Jõgi 1979 Female
Tartu maakond
  01:34:57
1 Benno Johanson 1963 Male
Harju maakond
  01:42:07
1 John Johnson 1950 Male
Ayrshire
  01:12:07
1 Tiina Juhani 1974 Female
Harju maakond
  01:35:55
1 Aveli Jürimäe 1992 Female
Harju maakond
  02:00:34
1 Alar Just 1969 Male
Harju maakond
Team TT 00:58:58
1 Anneli Justus 1978 Female
Tartu maakond
  01:51:08
1 Helina Juvanen 1988 Female
Jõgeva maakond
  01:18:57
1 Tuuli Kaalep 1970 Female
Tartu maakond
  01:15:27
1 Iljar Kabral 1975 Male
Valga maakond
  01:03:56
1 Kaido Kaik 1979 Male
Harju maakond
  01:07:25
1 Mart Kainel 1945 Male
Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi 00:59:52
1 Mati Kallas 1961 Male
Viljandi maakond
TSK Joosu 00:55:59
1 Maili Kallaste 1983 Female
Tartu maakond
  01:35:49
1 Mati Kallemets 1947 Male
Lääne maakond
JK Paralepa 01:10:47
1 Didzis Kalnins 1967 Male
Maratona Klubs 00:54:03
1 Siret Kask 1980 Female
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 01:34:25
1 Anu Käver 1980 Female
Harju maakond
Bondora AS 01:10:31
1 Erkki Keerig 1973 Male
Harju maakond
  00:44:59
1 Indrek Kelk 1969 Male
Tartu maakond
  00:57:39
1 Kristo Kent 1978 Male
Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool 01:07:15
1 Vambola Kesli 1968 Male
Tartu maakond
  01:49:42
1 Krista Kesma 1970 Female
Lääne-Viru maakond
  01:47:29
1 Reelika Kiivit 1978 Female
Tartu maakond
  01:02:26
1 Jaak Kilmi 1973 Male
Harju maakond
Eesti Sportlane 00:52:45
1 Kaidi Kivi 1972 Female
Tartu maakond
  01:39:35
1 Kristel Kivimets 1978 Female
Harju maakond
  01:02:07
1 Ebeli Kivisoo 1988 Female
Harju maakond
Sportland 01:12:14
1 Veronika Kivistik 1978 Female
Tartu maakond
SportID 01:49:48
1 Külliki Klaar 1976 Female
Tartu maakond
  01:05:24
1 Maik Kolats 2003 Male
Põlva maakond
  00:55:52
1 Margit Kolats 1986 Female
Põlva maakond
Keskkonnaagentuur 01:08:51
1 Helme Kold 1983 Female
Harju maakond
  01:37:07
1 Urmas Kolga 1968 Male
Lääne maakond
  01:04:15
1 Natalja Korpenkov 1970 Female
Tartu maakond
  01:23:56
1 Veronika Kossar 1980 Female
Ida-Viru maakond
  00:53:09
1 Marjo Kraavi 1985 Male
Tartu maakond
  01:17:52
1 Karl Johan Krasilnikov 2004 Male
Tartu maakond
  01:26:46
1 Jane Krasilnikova 1970 Female
Tartu maakond
  01:25:47
1 Aivars Krastinsh 1961 Male
Valka
5A-Valka / LV 00:53:50
1 Vairis Krauklis 1953 Male
5A-Valka / LV 00:53:54
1 Daisy Kroon 1967 Female
Ida-Viru maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 01:39:40
1 Olev Kroon 1959 Male
Harju maakond
  01:00:00
1 Tiia Kruuse 1973 Female
Rapla maakond
  01:11:17
1 Taavi Kuha 1983 Male
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur 00:52:43
1 Mariliis Kurs 1974 Female
Ida-Viru maakond
SK Järve 00:55:42
1 Triinu Kurvits 1989 Female
Tartu maakond
  01:43:23
1 Kaire Kuškis 1981 Female
Tartu maakond
  01:11:00
1 Marko Kutman 1983 Male
Tartu maakond
  01:26:41
1 Ülle Kuusma 1970 Female
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 00:59:17
1 Mehis Laanem 1988 Male
Lääne-Viru maakond
  01:33:47
1 Meelis Laansalu 1965 Male
Tartu maakond
  01:05:21
1 Evelin Lahesoo 1982 Female
Tartu maakond
  01:03:12
1 Küllike Lain 1964 Female
Jõgeva maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus 03:12:16
1 Pille Laine 1980 Female
Tartu maakond
  01:04:14
1 Ingrit Lang 1997 Female
Harju maakond
  01:36:47
1 Kristo Lang 1975 Male
Harju maakond
  01:15:15
1 Julia Lee 1980 Female
Pärnu maakond
Swedbank AS 01:47:54
1 Siire Leiger 1964 Female
Hiiu maakond
  01:41:58
1 Peeter Lelberd 1989 Male
Põlva maakond
  01:10:59
1 Marjana Lember 1981 Female
Jõgeva maakond
  01:24:59
1 Rein Lepberg 1962 Male
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 01:12:46
1 Siret Letlane 1993 Female
Valga maakond
  01:25:06
1 Rein Liharadov 1946 Male
Tartu maakond
  01:52:25
1 Maare Liiv 1985 Female
Harju maakond
  00:59:06
1 Ülle Liiv 1972 Female
Lääne-Viru maakond
  01:09:11
1 Laura Liivamägi 1991 Female
Tartu maakond
  01:03:47
1 Kaili Lilleleht 1979 Female
Põlva maakond
  01:44:43
1 Kaire Lilleleht 1973 Female
Pärnu maakond
  01:43:55
1 Ivar Lillemets 1983 Male
Harju maakond
  01:14:37
1 Maile Lilletai 1984 Female
Pärnu maakond
  01:30:29
1 Tiit Linde 1971 Male
Põlva maakond
  01:14:03
1 Merle Lint 1961 Female
Tartu maakond
  02:06:11
1 Mart Lintsi 1943 Male
Tartu maakond
  02:10:00
1 Avo Lode 1963 Male
Põlva maakond
  00:57:25
1 Triinu Loorents 1988 Female
Tartu maakond
  01:51:15
1 Andrei Lopsik 1955 Male
Ida-Viru maakond
  01:06:27
1 Jalmar Lorenz 1971 Male
Tartu maakond
  01:13:14
1 Jesper Lorenz 2009 Male
Tartu maakond
  01:16:00
1 Karoliina Lorenz 1999 Female
Tartu maakond
  01:31:23
1 Katariina Lorenz 2002 Female
Tartu maakond
  01:31:23
1 Kristiina-Maria Lorenz 1974 Female
Tartu maakond
  01:31:23
1 Margo Luik 1979 Male
Harju maakond
Eesti Maksu- ja Tolliameti SK 01:11:11
1 Juhan Lukk 1949 Male
Lääne maakond
SK Sula 01:00:49
1 Anu Lust 1985 Female
Võru maakond
  01:57:43
1 Veiko Luug 1974 Male
Tartu maakond
SK ProRunner 01:17:28
1 Kätlin Madis 1981 Female
Valga maakond
Päästeamet 01:02:09
1 Hele-Kaja Mäesepp 1946 Female
Tartu maakond
Herbalife 01:22:55
1 Meril Mägi 1995 Female
Harju maakond
Bondora AS 01:10:43
1 Maila Maisväli 1963 Female
Tartu maakond
  01:35:25
1 Eve Mälgand 1965 Female
Viljandi maakond
  01:37:32
1 Kaupo Mändla 1985 Male
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur 00:45:41
1 Eva Männigo 1993 Female
Järva maakond
  01:10:06
1 Sigrid Mark 1968 Female
Harju maakond
  01:34:05
1 Vilis Mednis 1951 Male
Smiltenes novads
5A-Valka / LV 01:07:11
1 Kristiine Melk 1977 Female
Tartu maakond
  11:18:42
1 Eda Merilain 1972 Female
Tartu maakond
  01:08:42
1 Erkki Metsa 1975 Male
Tartu maakond
  00:56:45
1 Madli Meus 1999 Female
Tartu maakond
  00:57:08
1 Ragnar Mikson 1980 Male
Tartu maakond
  01:09:28
1 Marek Mooste 1990 Male
Tartu maakond
Tartu Ülikool 01:08:36
1 Sirje Mürk 1967 Female
Hiiu maakond
  01:48:52
1 Tiina Muts 1977 Female
Harju maakond
Spordiklubi Tervisesport 01:06:55
1 Anneli Muttik 1974 Female
Tartu maakond
  01:31:45
1 Indrek Nägelik 1991 Male
Ida-Viru maakond
Juvente MTÜ 01:18:43
1 Jana Napritson 1975 Female
Viljandi maakond
MTÜ Spordiselts 01:20:13
1 Eva Nigulas 1979 Female
Jõgeva maakond
  01:24:02
1 Kirsti Nikkolo 1971 Female
Järva maakond
  01:47:39
1 Nelli Nilson 1984 Female
Harju maakond
Sportland 00:59:09
1 Kalev Nõmmiste 1972 Male
Lääne-Viru maakond
Simuna Spordiklubi 01:04:03
1 Karel Nõmmiste 2004 Male
Lääne-Viru maakond
Simuna Spordiklubi 01:03:37
1 Maris Nõmmiste 2002 Female
Lääne-Viru maakond
Simuna Spordiklubi 01:06:15
1 Merit Nõmmiste 2009 Female
Lääne-Viru maakond
Simuna Spordiklubi 01:02:18
1 Stanislav Novikov 1973 Male
  00:57:22
1 Martin Oberndörfer 1972 Male  
  00:43:51
1 Ilona Oeselg-Tigasing 1982 Female
Põlva maakond
  01:52:40
1 Marek Oja 1986 Male
Tartu maakond
  01:07:05
1 Margus Oks 1973 Male
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 01:17:00
1 Sigrid Oks 1976 Female
Tartu maakond
  01:04:10
1 Marje Orav 1964 Female
Rapla maakond
  01:43:05
1 Rihard Orav 1989 Male
Tartu maakond
  01:03:19
1 Riho Ots 1965 Male
Viljandi maakond
  00:52:17
1 Ainars Ozolins 1960 Male
  00:52:44
1 Liina Padrik 1977 Female
Tartu maakond
  00:59:50
1 Terje Pahk 1968 Female
Pärnu maakond
  01:25:45
1 Kristi Paimla 1983 Female
Tartu maakond
Salvest AS 01:35:45
1 Margareta Palgi 1964 Female
Põlva maakond
  01:21:10
1 Eneli Pall 1974 Female
Harju maakond
  00:54:59
1 Meelis Palover 1975 Male
Tartu maakond
Suusahullud 01:38:25
1 Kristiina Parissov 1994 Female
Tartu maakond
  01:05:07
1 Marko Parksepp 1982 Male
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 00:53:40
1 Marleen Parm 1996 Female
Pärnu maakond
  01:20:25
1 Priidik Parmi 1980 Male
Tartu maakond
  00:40:13
1 Monika Pärna 1978 Female
Viljandi maakond
  01:42:41
1 Pille-Kadri Pärna 1963 Female
Võru maakond
  01:07:13
1 Jana Pärtel 1975 Female
Lääne-Viru maakond
  01:24:48
1 Daire Pärtin 2003 Female
Tartu maakond
  01:22:02
1 Karl-Andres Peärnberg 1985 Male
Harju maakond
  00:47:51
1 Ants Pedaja 1951 Male
Rapla maakond
  01:23:00
1 Karin Pihlak 1976 Female
Harju maakond
Orkla Eesti AS 01:34:10
1 Maarja Liisa Pikkmaa 1985 Female
Jõgeva maakond
  01:50:42
1 Piret Pikma 1985 Female
Tartu maakond
  00:59:10
1 Greta-Maria Pisarev 2002 Female
Ida-Viru maakond
MTÜ Spordiselts 00:54:16
1 Rando Pitkäärt 1981 Male
Tartu maakond
Tamrex 01:37:08
1 Jay Martin Ploomipuu 1997 Male
Tartu maakond
  01:14:34
1 Kristi Ploomipuu 1998 Female
Tartu maakond
  01:14:40
1 Kristi Põdra 1978 Female
Lääne-Viru maakond
  00:53:59
1 Kaisa Põlder 1991 Female
Harju maakond
Sportland 00:55:02
1 Monika Poll 1985 Female
Tartu maakond
  01:09:19
1 Taimi Posti 1975 Female
Tartu maakond
  01:11:11
1 Leili Prans 1951 Female
Tartu maakond
OK Ilves 01:09:23
1 Karin Proovel 1979 Female
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi 01:43:25
1 Signe Pruul 1983 Female
Tartu maakond
  01:30:00
1 Ruudi Pukk 1982 Male
Tartu maakond
  01:08:59
1 Ene Pungar 1971 Female
Tartu maakond
  01:06:55
1 Kadi Puusepp 1987 Female
Tartu maakond
  01:19:40
1 Siiri Raamets 1975 Female
Valga maakond
  01:17:36
1 Andrus Rahu 1978 Male
Pärnu maakond
  00:47:33
1 Rait Rahu 1992 Male
Tartu maakond
  01:03:44
1 Jaanika Raik 1998 Female
Harju maakond
  03:29:34
1 Naima Raiv-Altosaar 1976 Female
Valga maakond
Hauka Veloklubi 01:39:38
1 Ingrid Rajapu 1981 Female
Tartu maakond
A. Le Coq 01:27:24
1 Mihkel Rammo 1979 Male
Tartu maakond
  00:55:41
1 Kadriann Randmer 1982 Female
Harju maakond
  01:41:35
1 Janar Raudsepp 1980 Male
Tartu maakond
TMB Element SK 01:06:38
1 Heli Rebane 1977 Female
Tartu maakond
Velomaniakid 01:44:33
1 Keiti-Eliise Rebane 2005 Female
Harju maakond
  00:49:34
1 Heli Reimann 1965 Female
Tartu maakond
Salvest AS 01:26:17
1 Ramon Reimets 1985 Male
Tartu maakond
  01:02:54
1 Evelin Reinhold 1980 Female
Tartu maakond
  01:39:45
1 Jaan Reinson 1955 Male
Tartu maakond
  01:00:38
1 Emma Reinumägi 2002 Female
Tartu maakond
  01:08:49
1 Tiina Rekand 1985 Female
Harju maakond
Eesti Panga SK 01:42:12
1 Marek Reppo 1976 Male
Tartu maakond
  01:59:46
1 Tiina Reppo 1973 Female
Tartu maakond
  01:59:38
1 Martin Riidamets 1955 Male
Pärnu maakond
  01:35:17
1 Aires Riiel 1972 Female
Pärnu maakond
  01:26:08
1 Tarmo Rikkinen 1972 Male
Harju maakond
  01:21:38
1 Jaak Ritso 1988 Male
Harju maakond
  00:51:55
1 Laura Rogenbaum 1993 Female
Harju maakond
  02:04:35
1 Veikko Roos 1977 Male
Harju maakond
  00:57:40
1 Õnne Roosileht 1969 Female
Järva maakond
  01:58:40
1 Kristjan Roosvald 1986 Male
Ida-Viru maakond
  00:49:37
1 Tiit Rosenberg 1946 Male
Tartu maakond
Tartu Ülikool 01:37:35
1 Margus Rosin 1982 Male
Põlva maakond
Bigbank AS 00:59:25
1 Diana Ruitlane-Rüütli 1982 Female
Võru maakond
  01:05:48
1 Uuno Ruus 1953 Male
Võru maakond
  00:55:06
1 Getlin Saar 1989 Female
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 01:38:48
1 Mai Saar 1968 Female
Pärnu maakond
  01:56:00
1 Katrin Saareleht 1976 Female
Tartu maakond
  01:20:24
1 Taago Saaremets 1979 Male
Tartu maakond
  02:01:41
1 Silver Sahku 1968 Male
Tartu maakond
  01:49:47
1 Andre Salumets 1984 Male
Põlva maakond
  01:41:26
1 Egle Sarapik 1978 Female
Tartu maakond
  01:10:21
1 Nikolai Satsuk 1966 Male
Ida-Viru maakond
  00:54:34
1 Kristjan Oliver Saul 2006 Male
Harju maakond
  01:34:22
  Jelena Scharonberg 1969 Female
Ida-Viru maakond
  01:12:29
1 Annika Seero 1983 Female
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 01:41:31
1 Leons Seškens 1956 Male
5A-Valka / LV 00:48:50
1 Nikita Skolozhabskyy 2010 Male
Ida-Viru maakond
  01:06:30
1 Riina Soggar-Henk 1982 Female
Viljandi maakond
  01:53:09
1 Jevgeni Solovjov 1948 Male
Ida-Viru maakond
  01:12:10
1 Pilleriin Soodla 1983 Female
Tartu maakond
eratreening.ee 01:14:04
1 Anneli Soop 1991 Female
Tartu maakond
  01:03:32
1 Jüri Soovik 1958 Male
Viljandi maakond
  00:56:44
1 Paul Sorokin 1984 Male
Harju maakond
  01:16:22
1 Aija Sprivul-Dautancourt 1983 Female
Tartu maakond
  01:05:02
1 Gleb Stsenov 1986 Male
Tartu maakond
  00:57:21
1 Kairi Suija 1999 Female
Lääne-Viru maakond
  01:21:22
1 Madis Sulg 1990 Male
Tartu maakond
21CC Triatloniklubi 00:55:17
1 Liina Sumberg 1977 Female
  01:03:52
1 Janek Suur 1971 Male
Tartu maakond
  01:16:29
1 Teet Suursild 1971 Male
Pärnu maakond
  01:24:30
1 Kirsti Süvaorg 1982 Female
Lääne-Viru maakond
  00:55:17
1 Merily Tagamets 1980 Female
Tartu maakond
  01:30:08
1 Erlend Tamberg 1973 Male
Harju maakond
  00:42:10
1 Elisa Tamm 2003 Female
Harju maakond
  01:29:30
1 Marge Tamm 1999 Female
Valga maakond
  01:37:47
1 Priit Tamm 1975 Male
Tartu maakond
  01:44:23
1 Marju Tammeleht 1970 Female
Harju maakond
  00:59:54
1 Raidi Tammeveski 1965 Female
Tartu maakond
Estiko-Plastar AS 00:55:13
1 Ülle Tammoja 1973 Female
Tartu maakond
  01:11:01
1 Aveli Tättar 1996 Female
Valga maakond
Eesti Maksu- ja Tolliameti SK 00:43:08
1 Margus Tiiman 1977 Male
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 01:39:10
1 Diana Tiiter 1975 Female
Lääne-Viru maakond
  01:39:47
1 Agne Tiits 1990 Female
Tartu maakond
Salvest AS 01:48:57
1 Martti Tiivoja 1985 Male
Tartu maakond
  00:58:24
1 Tiina Tilling 1984 Female
Harju maakond
Swedbank AS 01:47:14
1 Aare Tinn 1960 Male
Tartu maakond
  01:11:31
1 Erich Tohvre 1984 Male
Tartu maakond
  01:42:57
1 Signe Tölp 1975 Female
Tartu maakond
  01:17:25
1 Markus Toom 1978 Male
Tartu maakond
Ravimiamet 00:53:26
1 Eve Toomast 1985 Female
Pärnu maakond
Swedbank AS 01:50:15
1 Anu Toomjõe 1969 Female
Võru maakond
Hauka Veloklubi naised 00:55:01
1 Aita Trolla 1950 Female
Tartu maakond
  01:38:40
1 Tamika Trolla 1977 Female
Tartu maakond
  01:38:40
1 Laivi Troon 1983 Female
Tartu maakond
A. Le Coq 01:27:04
1 Gunnar Tungal 1964 Male
Viljandi maakond
  00:58:16
1 Mare Tungal 1965 Female
Viljandi maakond
SEB Pank AS 01:02:27
1 Kaarel Tuulis 1979 Male
Tartu maakond
A. Le Coq 01:08:49
1 Urmas Udobin 1972 Male
Viljandi maakond
  01:16:19
1 Ain Ülenurm 1974 Male
Võru maakond
  01:25:16
1 Kairi Uueni 1979 Female
Lääne-Viru maakond
  01:50:52
1 Liivo Uueni 1977 Male
Lääne-Viru maakond
  01:07:17
1 Kadi-Liis Uus 1988 Female
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS 01:44:51
1 Martin Uustalu 1991 Male
Ida-Viru maakond
  01:50:02
1 Kalle Vaalma 1968 Male
Tartu maakond
  01:36:46
1 Lee Vaalma 1999 Female
Tartu maakond
  01:39:07
1 Rene Vähi 1979 Male
Põlva maakond
  00:48:49
1 Jaanika Vahtra 1992 Female
Valga maakond
  01:23:10
1 Merily Vaiknurme 2000 Female
Tartu maakond
  01:30:18
1 Kaire Vaino 1972 Female
Lääne-Viru maakond
  01:34:27
1 Kerli Väisanen 1989 Female
Järva maakond
  00:56:41
1 Rasmus Vallimäe 2005 Male
Tartu maakond
  01:00:51
1 Janeli Vana 2011 Female
Tartu maakond
AS G4S Eesti 01:09:54
1 Janika Vana 1977 Female
Tartu maakond
AS G4S Eesti 01:09:34
1 Johanna Vana 1999 Female
Harju maakond
AS G4S Eesti 01:40:01
1 Tarmo Vanamb 1987 Male
Põlva maakond
  01:22:06
1 Maire Vares 1974 Female
Valga maakond
  00:59:25
1 Alar Värnik 1975 Male
Tartu maakond
Velomaniakid 01:44:56
1 Grete Veepere-Ots 1985 Female
Tartu maakond
  00:55:59
1 Jaan Vehlmann 1945 Male
Harju maakond
JK Hermes 01:56:57
1 Anneli Vellerind 1966 Female
Harju maakond
  01:41:21
1 Rain Vellerind 1965 Male
Harju maakond
  00:49:26
1 Kaarel Vene 2002 Male
Järva maakond
  00:48:09
1 Hannes Viherpuu 1972 Male
Harju maakond
Trismile 01:07:50
1 Erki Viirand 1973 Male
  00:48:42
1 Marko Viirand 1975 Male
Harju maakond
  00:52:41
1 Evelin Vilk 1976 Female
Tartu maakond
  01:27:44
1 Aire Võidula 1984 Female
Harju maakond
  01:34:48
1 Ivo Volt 1968 Male
Harju maakond
  00:48:27
1 Olivia Voltri 1978 Female
Tartu maakond
  01:12:11
1 Igors Vucans 1979 Male
  00:54:51
1 Efecan Yildiz 1989 Male
Harju maakond
  01:15:12
1 Aleksei Zahharov 1965 Male
Ida-Viru maakond
  00:52:39
1 Ramona Zarina 1998 Female
  01:03:03
1 Maarja Žugova 1980 Female
Harju maakond
  01:06:18
Sulge

Tulemuse detailne info

...