47. Tartu Maraton
Virtuaalsõit/Virtual race

Search by ...
Gender
Country
Discipline used
Total: 247 Female: 68 Male: 179 Läbitud distants kokku: 7657 km Aeg kokku: 699:25:15
Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Discipline used Result
1 Raul Aarma 1976 Male
Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi XC skiing 02:52:27
1 Hannes Aavaste 1976 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:15:00
  Maret Abel 1994 Female
Tartu maakond
  MTB cycling 01:54:04
1 Annika Adoberg 1986 Female
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA XC skiing 02:33:55
1 Heli Ajaots 1972 Female
Tartu maakond
Enics Eesti AS XC skiing 02:39:08
1 Aivars Aksenoks 1961 Male
  XC skiing 02:22:24
1 Kaspars Aksenoks 1972 Male
  XC skiing 03:19:00
1 Sandra Aleksius 1994 Female
Harju maakond
  XC skiing 03:01:26
1 Silver Ambos 1958 Male
Valga maakond
  XC skiing 02:31:17
1 Grete Ani 1984 Female
Põlva maakond
  XC skiing 01:55:55
1 Pekka Anttonen 1953 Male
Worldloppet Masters Finland XC skiing 03:38:06
1 Barry Atkinson 1948 Male
  XC skiing 03:30:34
1 Evelin Avi 1976 Female
Tartu maakond
  XC skiing 03:28:37
1 Michaela Bäckman 1974 Female
  XC skiing 02:40:40
1 Kirill Barsukov 1988 Male
  XC skiing 02:04:07
1 Erki Birnbaum 1975 Male
Pärnu maakond
Klubi Püha Loomaaed XC skiing 02:30:04
1 Bernhard Böckl 1978 Male
  XC skiing 02:25:36
1 Jakob Böckl 2004 Male
  XC skiing 02:29:35
1 Konstantin Bordukov 1975 Male
SF Vershina XC skiing 03:03:57
1 Martin Borkmann 1983 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:52:36
1 Monika Brauer 1980 Female
Viljandi maakond
  XC skiing 02:30:03
1 Armands Broks 1982 Male   VSK Burkanciems & Co XC skiing 03:03:25
1 William Brown 1961 Male
  XC skiing 02:26:29
1 Heather Bundy 1972 Female
  MTB cycling 01:23:00
1 Irena Burgar 1969 Female
  XC skiing 03:02:57
1 Nancy Caviet 1950 Female
  MTB cycling 02:31:48
1 Vincent Dautancourt 1984 Male
Tartu maakond
Tartu Ülikool XC skiing 02:01:03
1 Kwasi Debrah 1964 Male
  Roller skiing 02:06:27
1 Anna Demers 1984 Female
  MTB cycling 01:40:03
1 Aleksandr Dubov 1963 Male
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA XC skiing 02:12:05
1 Marc Ebanks 1970 Male
  Roller skiing 02:20:18
1 Priit Eenraid 1971 Male
Pärnu maakond
  XC skiing 02:01:58
1 Ardi Eensoo 1973 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:07:39
1 Margo Engel 1975 Male
Harju maakond
SK ProRunner XC skiing 03:28:46
1 Algo Eskla 1987 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:56:06
  Jaan Goltsov 1976 Male
Harju maakond
  XC skiing 03:17:01
1 Sabine Gravelsina 1988 Female
  XC skiing 03:19:22
1 Valdis Groza 1962 Male
  XC skiing 03:21:32
1 Kati-Riin Grünberg 1984 Female
Viljandi maakond
  XC skiing 02:45:56
1 Lubos Halgas 1968 Male
  MTB cycling 00:58:10
  Rain Hallimäe 1957 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:55:57
1 Uku Hänni 1943 Male
Tartu maakond
Rahandusministeerium XC skiing 03:07:13
1 Elela Heinam 1977 Female
Pärnu maakond
  XC skiing 02:09:25
  Oksana Iakimenko 1986 Female     XC skiing 02:07:28
1 Tiina Ilus 1980 Female
Harju maakond
  XC skiing 02:34:22
1 Mari Jääger 1983 Female
Harju maakond
Nortal MTB cycling 01:40:01
1 Urmas Jäe 1962 Male
Saare maakond
Pöide Spordiselts XC skiing 02:13:38
1 Grete Jaeski 2000 Female
Tartu maakond
  XC skiing 03:15:27
  Indrek Jaks 1969 Male
Tartu maakond
SK VELO XC skiing 02:52:42
1 John Johnson 1950 Male
Ayrshire
  MTB cycling 01:46:53
1 Mia Johnsson 1986 Female
  XC skiing 02:11:37
  Markus Juhkam 2007 Male
Põlva maakond
OK Põlva Kobras XC skiing 02:46:12
1 Tiiu Jüriado 1978 Female
Tartu maakond
  XC skiing 02:20:50
1 Meelis Juursoo 1970 Male
Tartu maakond
  XC skiing 03:22:46
1 Ilmar Kaarna 1978 Male
Tartu maakond
Suusahullud XC skiing 02:47:39
  Kaido Kaik 1979 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:14:21
  Mart Kainel 1945 Male
Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi XC skiing 02:48:52
1 Kalevi Kairemo 1955 Male   Worldloppet Masters Finland XC skiing 03:08:56
1 Viia Kaldam 1973 Female
Valga maakond
Politsei- ja Piirivalveamet XC skiing 02:36:37
1 Mati Kallemets 1947 Male
Lääne maakond
JK Paralepa XC skiing 03:05:10
1 Kadri Kalvo 1986 Female
  XC skiing 03:18:48
  Eva Kams 1972 Female
Tartu maakond
  XC skiing 03:33:12
1 Veiko Kase 1969 Male
Harju maakond
Täppsportlased XC skiing 02:54:51
  Tuuli Kattago 1972 Female
Harju maakond
  XC skiing 02:54:13
1 Aron Kaurit 2002 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:12:51
1 Hugo Markus Kelk 2005 Male
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi XC skiing 02:46:30
1 Margus Kelk 1967 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:57:11
1 Urmo Kiitam 1989 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:05:50
1 Reelika Kiivit 1978 Female
Tartu maakond
  XC skiing 03:07:48
1 Priit Kingo 1977 Male
Harju maakond
Swedbank AS XC skiing 01:58:30
1 Jüri-August Kirch 1984 Male
Harju maakond
  XC skiing 03:08:31
1 Jaano Kivil 1976 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:46:51
1 Margus Kivimäe 1984 Male
Harju maakond
  XC skiing 03:40:52
1 Wojciech Klimiuk 1956 Male
  MTB cycling 01:52:50
  Janis Kopmanis 1976 Male
  XC skiing 02:47:34
  Raul Koppel 1984 Male
Saare maakond
  XC skiing 02:48:43
1 Olga Korkina 1979 Female
SF Vershina XC skiing 03:12:52
1 Marge Kõrkjas 1974 Female
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi XC skiing 03:57:42
1 Michael Kornell 1960 Male
  XC skiing 02:00:59
  Aivars Krastinsh 1961 Male
Valka
  XC skiing 02:35:55
1 Ants Kraut 1955 Male
Järva maakond
  XC skiing 04:59:24
  Erki Kriks 1976 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:26:56
  Henery Kroon 1989 Female
Tartu maakond
  MTB cycling 01:33:42
1 Kristo Krumm 1972 Male
Harju maakond
  XC skiing 03:03:02
1 Toms Krumpans 1975 Male
  XC skiing 02:03:37
1 Roberts Krusts 1976 Male
Salaspils novads
  XC skiing 02:54:50
1 Marge Kruusimägi 1957 Female
Lääne-Viru maakond
  XC skiing 03:43:07
1 Uudo Kruusimägi 1955 Male
Lääne-Viru maakond
  XC skiing 03:21:05
1 Urmet Külaots 1974 Male
Tartu maakond
Suusahullud XC skiing 02:21:08
1 Enn Kurik 1962 Male
Harju maakond
  XC skiing 05:02:20
1 Kadi Kuru 1985 Female
Pärnu maakond
  XC skiing 03:28:42
1 Karmo Kurvits 1986 Male
Tartu maakond
  XC skiing 04:08:05
1 Karin Kütt 1964 Female
Tartu maakond
  XC skiing 02:33:22
1 Jüri Laanmets 1956 Male
Harju maakond
  Walking 04:57:37
1 Gunnar Laas 1970 Male
Harju maakond
  XC skiing 03:40:10
1 Johan Laas 1941 Male
Harju maakond
Saku Suusaklubi XC skiing 02:47:04
  Reno Laidre 1977 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:56:40
1 Rejean Larouche 1953 Male
gatineau
Gatineau Loppet XC skiing 02:36:28
1 Mary Lee 1947 Female
  MTB cycling 01:46:57
1 Raul Lehismets 1990 Male
Valga maakond
  MTB cycling 02:00:25
1 Inga Lehiste 1984 Female
Põlva maakond
  XC skiing 04:44:45
  Andres Lehtla 1976 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:57:22
1 Andrus Lehtmets 1974 Male
Tartu maakond
  XC skiing 03:32:59
1 Rain Leisi 1968 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:59:18
1 Cal Lenz 1957 Male
  XC skiing 03:26:00
1 Rein Lepberg 1962 Male
Tartu maakond
  XC skiing 03:00:15
1 Riina Lepistik 1965 Female
Võru maakond
MTÜ Spordiselts XC skiing 02:10:37
1 Sandris Lidums 1970 Male
  Walking 07:05:23
1 Madis Ligi 1954 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:16:01
1 Milvi Lojander 1969 Female
Jõgeva maakond
  XC skiing 03:02:17
1 Ats Lokutsievski 1978 Male
Tartu maakond
  XC skiing 03:10:27
  Heigo Lomp 1978 Male
Tartu maakond
AC Racing XC skiing 02:25:56
1 Jalmar Lorenz 1971 Male
Tartu maakond
  MTB cycling 02:22:00
1 Olga Lozinski 1984 Female
Harju maakond
  XC skiing 03:06:05
1 Einar Luiga 1973 Male
Lääne maakond
  XC skiing 02:38:48
  Ilmar Luup 1973 Male
Harju maakond
  XC skiing 04:07:50
1 Margit Maidla 1976 Female
Harju maakond
Politsei- ja Piirivalveamet XC skiing 02:14:29
1 Margus Maidla 1973 Male
Harju maakond
Treeningpartner XC skiing 01:55:43
1 Peeter Maipuu 1970 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:53:46
1 Michele Marshall 1966 Female
  Roller skiing 02:07:00
  Tiit Mauer 1968 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:46:37
1 Ivan Maurakh 1960 Male
Moscow region
Sparta Spordiselts Walking 05:42:00
1 Vilis Mednis 1951 Male
Smiltenes novads
  XC skiing 02:37:59
1 Andrey Medvedev 1981 Male
  XC skiing 02:40:13
1 Jaanus Metsar 1990 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:39:44
1 Arthur Michalek 1981 Male
  XC skiing 02:41:35
1 Ragnar Mikson 1980 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:27:36
1 Tatsunori Munakata 1964 Male
  XC skiing 04:26:18
1 Olev Murd 1960 Male
Rapla maakond
  XC skiing 02:12:56
1 Viktor Murnikov 1961 Male
Pskov region
Pskov Ski Team XC skiing 02:47:20
1 Gatis Neimanis 1968 Male
5A-Valka / LV XC skiing 02:08:25
1 Renno Nellis 1982 Male
Lääne maakond
  XC skiing 02:16:29
1 Andrei Nesterov 1959 Male
Ida-Viru maakond
  XC skiing 02:42:38
1 Valentina Nesterova 1984 Female   SF Vershina XC skiing 02:21:42
1 Maili Nestor 1990 Female
Tartu maakond
  XC skiing 02:39:15
1 Minna Nieminen 1972 Female
  XC skiing 02:23:35
1 Anre Nõmme 1973 Male
Saare maakond
Saaremaa JK Viiking XC skiing 03:00:09
1 Antti Nöps 1969 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:44:40
  Wolfgang Nuding 1968 Male
  Roller skiing 01:45:35
  Kalle Nurmik 1973 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:25:12
1 Anders Nygard 1974 Male
  XC skiing 03:03:33
1 Margus Oks 1973 Male
Tartu maakond
  Walking 04:55:25
1 Mikk Orasmaa 1988 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:32:50
1 Rihard Orav 1989 Male
Tartu maakond
  XC skiing 03:15:30
1 Riho Ots 1965 Male
Viljandi maakond
  XC skiing 02:02:57
1 Epp Paal 1975 Female
Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton XC skiing 02:24:14
1 Robert Page 1972 Male
  MTB cycling 01:42:02
1 Märt Pais 1970 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:54:26
1 Rain Pajur 1976 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:39:02
  Ele Pajusaar 1983 Female
Harju maakond
  XC skiing 02:48:03
1 Meelis Palover 1975 Male
Tartu maakond
Suusahullud XC skiing 03:10:21
1 Dmitry Parygin 1974 Male
Pskovskaya oblast
Pskov Ski Team XC skiing 02:32:15
1 Pille-Riin Piirmets 1980 Female
Harju maakond
Õhuvägi XC skiing 02:14:41
1 Karl Põder 1972 Male
Jõgeva maakond
  XC skiing 02:40:16
1 Kimmo Pohjola 1970 Male
  XC skiing 01:47:21
1 Sanna Pohjola 1976 Female
  XC skiing 02:27:26
  Sven Põierpaas 1969 Male
Harju maakond
Politsei- ja Piirivalveamet XC skiing 05:43:05
1 Nadezda Poljakova 1946 Female
Ida-Viru maakond
Äkke XC skiing 02:34:39
  Neeme Ponder 1958 Male
Viljandi maakond
  XC skiing 02:41:58
1 Neeme Praks 1978 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:38:10
1 Jaanus Pruuli 1971 Male
Võru maakond
Hauka Veloklubi XC skiing 02:47:02
1 Kaia Pruuli 1976 Female
Võru maakond
Hauka Veloklubi XC skiing 02:59:11
1 Paul Pruuli 2006 Male
Võru maakond
Hauka Veloklubi XC skiing 02:30:48
1 Tõnu Pullerits 1947 Male
Harju maakond
  MTB cycling 01:51:33
1 Kalev Pullonen 1964 Male
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus XC skiing 02:02:26
1 Birgi Putkonen 1965 Female
  XC skiing 02:28:24
1 Joosep Püüa 1989 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:52:21
1 Tammo Puura 1982 Male
  XC skiing 02:22:59
1 Matti Rajasaari 1943 Male
  XC skiing 03:10:00
1 Kadriann Randmer 1982 Female
Harju maakond
  XC skiing 03:17:05
1 Mati Randoja 1949 Male
Ida-Viru maakond
Äkke XC skiing 02:59:05
1 Henn Rast 1974 Male
Tartu maakond
  XC skiing 03:06:17
1 Kristiina Ratt 1971 Female
Harju maakond
  XC skiing 05:18:16
1 Endel Raud 1942 Male
Saare maakond
  XC skiing 04:08:43
  Marek Raud 1977 Male
Saare maakond
  XC skiing 04:12:09
1 Veli Rautiainen 1948 Male
Finland
  XC skiing 03:10:00
1 Jaan Reinson 1955 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:39:54
1 Andres Riismann 1972 Male
Harju maakond
  XC skiing 03:00:06
1 Giorgio Rota Negroni 1967 Male
  XC skiing 02:05:16
1 Friederike Rümelin 1993 Female
  XC skiing 04:05:00
1 Gowtham S 1979 Male
  XC skiing 02:59:44
1 Härmo Saag 1975 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:06:48
  Marek Saar 1970 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:51:53
1 Mart Saareoja 1972 Male
Pärnu maakond
  XC skiing 02:35:23
1 Reigo Saarmas 1982 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:45:07
1 Raymond Alexander Sabur 1999 Male
Tartu maakond
  XC skiing 03:19:25
1 Bjorn Sagmo 1962 Male
  XC skiing 02:32:01
1 Silver Sauman 1980 Male
Tartu maakond
Eesti Raudtee AS XC skiing 02:30:34
1 Thorsten Schmidt 1970 Male
  XC skiing 02:16:53
1 Annika Seero 1983 Female
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi XC skiing 02:53:14
1 Jurijs Seleznovs 1958 Male
  XC skiing 03:04:31
1 Triin Seli 1990 Female
Tartu maakond
  XC skiing 02:39:00
1 Hille Sepa 1970 Female
Harju maakond
  XC skiing 02:37:00
1 Leons Seškens 1956 Male
  XC skiing 02:21:31
1 Katrin Sihver 1970 Female
Pärnu maakond
  XC skiing 03:36:56
1 Erki Sing 1983 Male
Lääne-Viru maakond
  XC skiing 02:59:22
1 Kadri-Anna Sklave 1988 Female
Harju maakond
ABB AS XC skiing 03:41:00
1 Charlie Snow 1959 Male
  XC skiing 02:33:24
1 Lori Steinbach 1949 Female
  XC skiing 03:24:41
  Andrei Stepanov 1990 Male
SF Vershina XC skiing 02:22:45
1 Andrey Storozhuk 1982 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:45:26
1 Christoph Strutz 1979 Male
  XC skiing 02:36:52
  Kristo Subi 1979 Male
Viljandi maakond
  XC skiing 02:10:48
1 Kirsti Süvaorg 1982 Female
Lääne-Viru maakond
  Walking 04:59:01
1 Jarek Swiercz 1961 Male
  XC skiing 03:34:55
1 Merle Sirje Tael 1997 Female
Tartu maakond
  XC skiing 03:41:00
  Urmas Tamm 1977 Male
Tartu maakond
  XC skiing 03:19:27
1 Kalev Tammik 1955 Male
Pärnu maakond
  XC skiing 03:46:29
1 Silver Tammik 1979 Male
Harju maakond
  XC skiing 03:21:16
1 Kalvar Tammine 1974 Male
Tartu maakond
Päästeamet XC skiing 02:28:21
1 Maali Tars 1997 Female
Tartu maakond
  XC skiing 04:20:36
1 Aare Tatsi 1962 Male
Valga maakond
  XC skiing 04:16:55
1 Tarmo Terreping 1978 Male
Tartu maakond
  XC skiing 03:26:59
1 Parvin Tiks 2003 Male
Tartu maakond
  XC skiing 03:23:43
1 Priit Tiks 1979 Male
Tartu maakond
  XC skiing 03:21:29
1 Andri Tõnstein 1975 Male
Harju maakond
Nõmme Spordiklubi XC skiing 02:20:22
1 Getter Toome 1985 Female
Harju maakond
Nortal XC skiing 02:45:36
1 Külli Tootsi 1967 Female
Tartu maakond
  XC skiing 02:21:27
1 Risto Treksler 1978 Male
Alberta
  XC skiing 02:20:54
1 Jüri Truus 1967 Male
Tartu maakond
  XC skiing 03:58:53
4035 Vladimir Tshaikin 1948 Male
Ida-Viru maakond
  XC skiing 02:32:14
1 Urmas Udobin 1972 Male
Viljandi maakond
  MTB cycling 01:28:53
1 Andrei Uksov 1980 Male
Tartu maakond
  MTB cycling 01:27:47
1 Lee Vaalma 1999 Female
Tartu maakond
  XC skiing 03:56:39
1 Gerly Vahe 1977 Female
Harju maakond
  XC skiing 02:50:58
1 Tõnu Vahtra 1986 Male
Tartu maakond
Trismile XC skiing 03:07:29
1 Mait Vaino 2007 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:01:35
1 Enric Valencia 1964 Male
  Roller skiing 01:44:45
  Lisbeth Vallimäe 2002 Female
Tartu maakond
  XC skiing 04:06:59
  Kalmer Valtin 1967 Male
Võru maakond
Hauka Veloklubi XC skiing 02:25:17
1 Eero Vanaale 1981 Male
Harju maakond
Orkla Eesti AS XC skiing 03:05:55
1 Merike Vanjuk 1976 Female
Hiiu maakond
  XC skiing 02:46:35
1 Martin Veeroos 1981 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:18:59
1 Raul Velt 1964 Male
Harju maakond
  XC skiing 03:35:57
1 Veronika Versh 1977 Female
Harju maakond
  XC skiing 02:22:29
1 Hannes Viherpuu 1972 Male
Harju maakond
  XC skiing 03:25:25
1 Raimond Viiding 1978 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:56:32
1 Mihkel Vijar 1983 Male
Tartu maakond
  MTB cycling 01:57:12
1 Voova Vilberg 1945 Male
Harju maakond
  XC skiing 04:36:02
1 Ago Vill 1966 Male
Harju maakond
  XC skiing 03:22:32
1 Andrey Volodin 1991 Male   SF Vershina XC skiing 02:12:10
1 Andrus Voolaine 1954 Male
Rapla maakond
  XC skiing 03:06:06
1 Kevin Walter 1968 Male
  XC skiing 02:43:19
1 Jacques Wong 1945 Male
  XC skiing 03:20:10
1 Florian Zeilinger 1991 Male
  XC skiing 03:41:25
1 Hannes Zeilinger 1963 Male
  XC skiing 02:52:45
1 Mihail Zuev 1954 Male
Ida-Viru maakond
  XC skiing 02:09:41
Sulge

Tulemuse detailne info

...