47. Tartu Maraton
Virtuaalsõit/Virtual race

Search by ...
Gender
Country
Discipline used
Total: 321 Female: 164 Male: 157 Läbitud distants kokku: 5136 km Aeg kokku: 657:24:04
Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Discipline used Result
1 Sirli Aia 1994 Female
Tartu maakond
OK Põlva Kobras XC skiing 02:03:36
1 Robyn Aidnik 2000 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:54:43
  Harri Alliku 1954 Male
Pärnu maakond
Zinzino OÜ XC skiing 02:05:45
1 Heili Anni 1992 Female
Harju maakond
  XC skiing 02:21:30
1 Minna Aro 1987 Female
  XC skiing 02:24:04
1 Kristjan Arras 1989 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:11:01
1 Maire Arras 1965 Female
Harju maakond
  XC skiing 02:36:29
1 Ken Blatt 1946 Male
  XC skiing 01:58:09
1 Herbert Böckl 1985 Male
  XC skiing 01:45:13
1 Pille-Triin Borgmann 1996 Female
Tartu maakond
  XC skiing 02:18:47
1 Gatis Bridaks 1978 Male
  XC skiing 01:46:12
  Irene Chawko 1959 Female
  Roller skiing 01:29:30
1 Sandi Coleman 1946 Female
  MTB cycling 01:04:00
1 William Combes 1966 Male
Tartu maakond
Baltic Defence College XC skiing 02:04:52
1 Radoslaw Czekirda 1966 Male
  XC skiing 01:53:59
1 Evzen Demcenko 1976 Male
  XC skiing 00:55:58
  Kseniia Dzerzhinskaia 1984 Female   SF Vershina XC skiing 01:34:29
1 Merili Eenraid 2003 Female
Pärnu maakond
  XC skiing 01:44:10
1 Raimond Elblaus 1966 Male
Viljandi maakond
  Running 01:12:08
1 Eliise Elviira Eljaste 2002 Female
Lääne-Viru maakond
  XC skiing 02:10:06
  Arvo Elm 1979 Male
Ida-Viru maakond
  XC skiing 02:30:06
  Eliisa Epro 1995 Female
Harju maakond
  XC skiing 01:41:35
1 Janne Eskor 1976 Female
Põlva maakond
  Walking 03:20:32
1 Gernot Feischl 1983 Male
  XC skiing 01:33:18
1 Desmond Goff 1948 Male
London Loppeters Roller skiing 01:33:51
1 David Grist 1954 Male
  Running 02:15:35
1 Claudia Hahn 1963 Female
  XC skiing 01:30:06
1 Tiia Hallimäe 1957 Female
Harju maakond
  XC skiing 02:08:07
1 Tarmo Hanni 1951 Male
Harju maakond
EWK XC skiing 01:39:01
1 Einar Hillep 1970 Male
Harju maakond
  Walking 02:30:31
1 Evelyn Himma 1972 Female
Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi XC skiing 02:29:25
  Ly Hõbe 1977 Female
Harju maakond
  Running 02:11:01
1 Hannes Hollo 2003 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:09:30
1 Mihkel Hollo 1975 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:15:05
1 Roger Homyer 1954 Male
  XC skiing 01:34:29
  Helir Hoop 2009 Male
Võru maakond
  Walking 02:56:48
1 Karin Hõrrak 1968 Female
Tartu maakond
Warmeston OÜ XC skiing 02:15:42
1 Matti Huotari 1943 Male
  XC skiing 02:00:51
1 Mati Hussar 1956 Male
Järva maakond
  XC skiing 02:07:39
1 Merike Ilves 1976 Female
Pärnu maakond
  XC skiing 01:35:12
1 Lii Isup 1974 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:17:06
1 Taavi Isup 1976 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:18:32
1 Valdo Jahilo 1972 Male
Harju maakond
Keskkonnaagentuur XC skiing 01:28:02
1 Jagnar Jakobson 1992 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:13:11
1 Janika Jakobson 1970 Female
Tartu maakond
IMPULS Spordiklubi MTB cycling 01:21:30
1 Robin Järg 2000 Male
Võru maakond
  XC skiing 01:24:59
1 Frank Jargon 1965 Male
  Roller skiing 01:27:46
1 Jaana Järve 1976 Female
Lääne-Viru maakond
  Walking 02:52:23
1 Märt Järve 2004 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:32:12
1 Nora Järve 2006 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:43:33
1 Anneli Jaska 1981 Female
Tartu maakond
  Walking 02:47:54
  Urmas Jegorov 1970 Male
Harju maakond
Radisson Blu Sky Hotell XC skiing 02:57:08
1 Siivi Jõgi 1970 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:25:38
1 Marianne Juhkental-Pajupuu 1984 Female
Harju maakond
  XC skiing 02:05:56
1 Tarmo Jukarainen 1968 Male
  XC skiing 01:17:14
1 Rainer Jürgenson 1974 Male
Tartu maakond
Lamberts Eesti MTB cycling 00:50:21
1 Taimi Jürgenstein 1964 Female
Järva maakond
  Walking 02:56:51
1 Kaja Käär 1984 Female
Rapla maakond
  XC skiing 02:19:05
1 Tiiu-Tiivi Kahr 1995 Female
Viljandi maakond
  XC skiing 01:28:18
1 Triin Kahr 1994 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:27:47
1 Kai Kaljumäe 1986 Female
Tartu maakond
  Running 01:49:09
1 Didzis Kalnins 1967 Male
Maratona Klubs XC skiing 01:28:19
1 Mairis Kangro 1970 Female
Harju maakond
  XC skiing 01:14:56
1 Monika Kannelaud 1984 Female
Jõgeva maakond
  XC skiing 02:42:59
  Külliki Karask 1972 Female
Tartu maakond
  XC skiing 02:27:43
  Anton Kärkkänen 1984 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:07:41
1 Annika Kartsepp 1996 Female
Tartu maakond
Swedbank AS XC skiing 02:11:31
1 Kelly Kasepuu 1993 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:58:25
  Anton Kashin 1985 Male   SF Vershina XC skiing 01:07:22
1 Menduri Kasper 1977 Male
  XC skiing 01:02:55
1 Terje Kastehein 1976 Female
Harju maakond
  XC skiing 02:12:00
  Paul Kaye 1969 Male
  Roller skiing 01:52:34
1 Jonathan-Lukas Keedus 2011 Male
Harju maakond
Telia SK XC skiing 03:03:39
1 Taavi Keedus 1979 Male
Harju maakond
Telia SK XC skiing 03:03:39
1 Aime Keis 1968 Female
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi XC skiing 02:11:00
1 Maarika Kelder 1972 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:56:23
1 Nele Keres-Valvas 1975 Female
Tartu maakond
  Walking 03:25:22
1 Hendrik Kibus 2010 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:35:54
1 Martin Kiis 1989 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:10:06
  Piret Kilgi 1969 Female
Tartu maakond
  XC skiing 03:11:47
1 Otto Conrad Kippasto 2008 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:57:41
  Sander Kipper 2008 Male
Harju maakond
SK CFC XC skiing 01:18:29
1 Marika Kisand 1971 Female
Tartu maakond
  XC skiing 03:11:47
1 Eero Kivikas 1976 Male
Harju maakond
  XC skiing 00:57:49
1 Villem Kivimäe 1953 Male
Järva maakond
  XC skiing 02:39:31
1 Merilin Kiviorg 1973 Female
Tartu maakond
Tartu Ülikool XC skiing 02:10:35
1 Külliki Klaar 1976 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:50:34
  Nicole Maria Klais 1996 Female
Harju maakond
  Running 02:10:51
1 Karily Klaus 2001 Female
Põlva maakond
  XC skiing 02:04:58
1 Grete Kleitsmann 1985 Female
Järva maakond
  XC skiing 01:16:49
1 Chris Kluiters 1958 Male
  Roller skiing 15:42:20
1 Cassandra Knight 1972 Female
  MTB cycling 01:19:49
1 Sander Koks 1991 Male
Viljandi maakond
  XC skiing 01:02:01
1 Annela Kolk 1967 Female
Harju maakond
  MTB cycling 00:57:26
  Liudmila Kolobanova 1944 Female
  XC skiing 02:06:22
1 Natalja Korpenkov 1970 Female
Tartu maakond
  Walking 02:18:35
  Veronika Kossar 1980 Female
Ida-Viru maakond
  XC skiing 01:37:34
1 Triinu Kree 2005 Female
Viljandi maakond
  Walking 03:39:46
1 Kädi Krillo 1982 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:53:30
1 Ander Markus Kroon 2002 Male
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi XC skiing 00:59:43
1 Siret Kruk 1972 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:16:03
1 Rihards Krusts 2007 Male
  XC skiing 01:59:50
1 Merle Kruusamägi 1977 Female
Ida-Viru maakond
  XC skiing 02:26:14
  Nikolai Kuha 1941 Male
Tartu maakond
  Walking 03:56:36
1 Raivo Külasepp 1959 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:10:53
1 Krzysztof Kulig 1955 Male
  XC skiing 02:04:52
1 Jevgeni Kulikov 1948 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:58:20
1 Kaisa Kullas 1998 Female
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ XC skiing 02:00:05
1 Peeter Kümmel 1949 Male
Viljandi maakond
  XC skiing 01:30:17
1 Ivo Künnapuu 1982 Male
Saare maakond
  XC skiing 01:28:58
1 Rene Kurisoo 1973 Male
Rapla maakond
  XC skiing 02:09:32
1 Riho Kurisoo 1976 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:13:37
1 Mariliis Kurs 1974 Female
Ida-Viru maakond
SK Järve XC skiing 01:24:09
  Triinu Kurvits 1989 Female
Tartu maakond
Tartu Tervishoiu Kõrgkool Walking 02:49:49
1 Marko Kutman 1983 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:35:58
1 Ingrid Kuusik 1986 Female
Harju maakond
  XC skiing 01:47:07
1 Anneli Laaneväli 1969 Female
Harju maakond
  XC skiing 01:40:23
1 Evelin Lahesoo 1982 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:23:17
1 Anneli Laigu 1978 Female
Lääne-Viru maakond
  XC skiing 02:44:06
  Sten Laineste 1982 Male
Tartu maakond
  MTB cycling 00:56:24
1 Imre Lall 1978 Male
Tartu maakond
Tartu Ülikool XC skiing 01:46:30
1 Markus Lall 2003 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:10:06
1 Franco Landra 1962 Male
  XC skiing 01:23:12
1 Kristo Lang 1975 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:40:08
1 Siiri Latik 1977 Female
Põlva maakond
  XC skiing 02:29:25
1 Ilse Laur 1957 Female
Harju maakond
  XC skiing 02:09:05
1 Igor Lebedev 1958 Male
pskov
Pskov Ski Team XC skiing 01:17:47
1 Louis-Philippe Leclerc 1989 Male
  XC skiing 01:14:09
1 Liis Lehtse 1989 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:29:30
1 Gunnar Lepamets 1962 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:43:05
  Maarja Lepamets 1990 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:30:18
1 Elis Leppik 2007 Female
Tartu maakond
  XC skiing 02:00:40
1 Alan Levy 1961 Male
ACT
  MTB cycling 01:23:45
  Elvar Liiv 1989 Male
Harju maakond
Korp! Sakala Walking 03:07:55
1 Raul Liivrand 1991 Male
Harju maakond
Sportland Running 02:11:38
  Merle Lillik 1971 Female
Tartu maakond
  Walking 02:11:32
1 Lisell Linkholm 2002 Female
Harju maakond
Sportland XC skiing 01:15:09
  Andres Linnasmägi 1978 Male
Harju maakond
ABB AS XC skiing 01:35:15
1 Merle Lint 1961 Female
Tartu maakond
  XC skiing 02:11:06
1 Hilary Lodge 1957 Female
  Running 02:14:21
1 Egle Lomp 1986 Female
Jõgeva maakond
  XC skiing 03:27:38
1 Andrei Lopsik 1955 Male
Ida-Viru maakond
  Running 02:12:25
1 Jesper Lorenz 2009 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:30:45
1 Karoliina Lorenz 1999 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:45:03
1 Kristiina-Maria Lorenz 1974 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:30:45
1 Maris Luht 1983 Female
Harju maakond
  XC skiing 02:17:33
1 Lauri Luige 1986 Male
Harju maakond
  MTB cycling 01:08:36
1 Ain Lust 2003 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:18:38
1 Charlie Maddaus 1951 Male
  XC skiing 01:17:49
1 Marti Mäger 1979 Male
Pärnu maakond
  XC skiing 01:10:45
1 Geidi Maidla 1991 Female
Põlva maakond
  Walking 03:09:59
1 Maila Maisväli 1963 Female
Tartu maakond
  MTB cycling 01:12:50
1 Konstantin Malinin 1971 Male
  XC skiing 01:46:57
1 Marje Männisalu 1990 Female
Tartu maakond
  XC skiing 02:02:56
1 Raul Männisalu 1991 Male
Tartu maakond
Tartu Vangla XC skiing 01:40:15
1 Riina Mardla 1973 Female
Viljandi maakond
  XC skiing 01:39:58
  Eve Mardo 1958 Female
Tartu maakond
  XC skiing 02:43:20
1 Allan Marsland 1944 Male
  MTB cycling 01:04:00
1 Ellen Matla 1958 Female
Lääne-Viru maakond
  Running 01:56:23
1 Karin Mestiläinen-Ventsel 1976 Female
  XC skiing 02:10:28
1 Koit Milder 1967 Male
Harju maakond
  Walking 03:09:36
1 Terje-Margitta Milder 1968 Female
Harju maakond
  Walking 03:02:05
1 Libor Mokroš 1973 Male
  Walking 02:45:43
  Liliia Monakhova 1998 Female   SF Vershina XC skiing 01:21:51
1 Tarmo Moor 1960 Male
Lääne-Viru maakond
  XC skiing 01:33:17
  Shauna Moroney 1968 Female
  Roller skiing 02:05:20
1 Hanno Mosov-Hallik 1976 Male
Tartu maakond
Swedbank AS XC skiing 01:36:29
1 Aivi Must 1963 Female
Lääne-Viru maakond
  Walking 03:33:21
  Indrek Nägelik 1991 Male
Ida-Viru maakond
Juvente MTÜ XC skiing 02:13:23
1 Ekke Nellis 2008 Male
Lääne maakond
  XC skiing 02:45:07
1 Kaidi Nellis 1984 Female
Saare maakond
  XC skiing 02:57:00
1 Kaur Nellis 2006 Male
Lääne maakond
  XC skiing 01:49:31
  Kadri Nestra 1985 Female
Tartu maakond
Baltic Defence College XC skiing 01:37:10
1 Markku Nieminen 1967 Male
  XC skiing 01:07:20
1 Hannes Nigulas 1977 Male
Jõgeva maakond
Päästeamet XC skiing 01:22:00
1 Kirsti Nikkolo 1971 Female
Järva maakond
  Walking 03:09:12
1 Ingrid Niklus 1976 Female
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur XC skiing 01:51:23
1 Marika Nokkur 1964 Female
Rapla maakond
  XC skiing 02:44:48
1 Anuliine Noobel 2004 Female
Tartu maakond
  XC skiing 02:29:25
1 Stanislav Novikov 1973 Male
  XC skiing 01:20:34
  Oskar Nurmik 2009 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:57:58
1 Jim Nye 1969 Male
  Roller skiing 01:34:14
1 Mairis Õispuu 1997 Female
Harju maakond
Sportland XC skiing 01:33:14
1 Marek Oja 1986 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:55:28
1 Mathias Oja 2001 Male
Lääne-Viru maakond
  XC skiing 02:29:25
1 Kaido Ojaperv 1974 Male
Harju maakond
  Walking 02:47:22
1 Sigrid Oks 1976 Female
Tartu maakond
  Running 01:50:15
1 Marko Oldermann 1981 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:31:02
1 Ondrej Andreas Ondryas 2010 Male       XC skiing 03:56:44
1 Radek Ondryas 1971 Male  
  XC skiing 02:18:24
1 Veronika Ondryasova 2008 Female
  XC skiing 03:56:44
  Kusti Org 1988 Male
Viljandi maakond
Transpordiamet Running 01:39:06
1 Doris Oriehovs 2005 Female
Saare maakond
  XC skiing 01:40:19
1 Cäroly Paatsi 2002 Female
Pärnu maakond
  XC skiing 02:10:06
1 Tiiu Pajur 1957 Female
Harju maakond
  MTB cycling 01:43:57
  Tarmo Pajusaar 1969 Male
Harju maakond
  Walking 02:59:38
1 Marko Parksepp 1982 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:35:45
1 Karin Pärtelpoeg 2005 Female
Tartu maakond
  XC skiing 02:47:25
1 Katren Parve 1971 Female
Harju maakond
  Walking 02:36:15
  Allar Peetmaa 1980 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:55:01
  Christiano Peetmaa 2014 Male
Harju maakond
  XC skiing 03:02:00
  Kaupo Peetmaa 1946 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:02:15
1 Ray Peterson 1952 Male
  XC skiing 01:41:30
1 Torbjoern Pettersson 1960 Male
  Walking 02:32:39
1 Ulrika Pettersson 1969 Female
  Walking 02:32:39
  Jekaterina Pihlak 1970 Female
Järva maakond
  XC skiing 01:49:41
1 Liia Piho 1972 Female
Valga maakond
  XC skiing 01:37:00
1 Ave Pilt 1977 Female
Harju maakond
  XC skiing 01:53:19
1 Dmitriy Poltorukho 1981 Male
Ida-Viru maakond
  Running 01:35:48
1 Artur Pool 1995 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:02:57
1 Malle Poska 1953 Female
Viljandi maakond
  Running 02:17:10
1 Hergo Prei 1976 Male
Tartu maakond
Korp! Fraternitas Liviensis XC skiing 01:19:30
1 Signe Pruul 1983 Female
Tartu maakond
  Walking 02:46:33
1 Kadi Puusepp 1987 Female
Tartu maakond
  XC skiing 02:35:58
  Jaanika Raik 1998 Female
Harju maakond
  XC skiing 02:35:26
1 Heiki Raimets 1966 Male
Jõgeva maakond
  XC skiing 01:23:48
1 Erik Rajamäe 1970 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:05:32
  Priit Rämson 1979 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:52:38
  Raul Ratas-Pähnapuu 1996 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:17:27
1 Kristo Raud 1987 Male
Tartu maakond
Salvest AS XC skiing 01:53:28
1 Eva-Maria Raudsepp 2004 Female
Järva maakond
  XC skiing 01:10:01
1 Janar Raudsepp 1980 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:37:59
1 Jaan Rea 1979 Male
Ida-Viru maakond
Transpordiamet XC skiing 01:31:03
1 Jüri Rea 1976 Male
Pärnu maakond
  XC skiing 01:15:34
  Judith Reid 1955 Female
  MTB cycling 01:05:39
  Lagle Reidma 1972 Female
Harju maakond
  XC skiing 02:09:00
1 Anti Reiman 1982 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:13:44
1 Margus Reimann 1998 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:30:30
1 Rainer Reinberk 1976 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:17:49
  Koit Reinik 1956 Male
Harju maakond
  MTB cycling 01:43:57
1 Anne Reppo 1972 Female
Tartu maakond
  XC skiing 02:28:11
1 Marek Reppo 1976 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:58:24
1 Tiina Reppo 1973 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:58:13
1 Albert Reynaste 1959 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:04:11
1 Martin Riidamets 1955 Male
Pärnu maakond
  XC skiing 01:36:22
1 Martin Rits 1987 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:46:48
1 Arvo Rodi 1946 Male
Harju maakond
  XC skiing 03:03:52
1 Kristjan Roosvald 1986 Male
Ida-Viru maakond
  XC skiing 01:20:28
1 Marge Rootalu 1975 Female
Harju maakond
  XC skiing 01:45:04
1 Tiit Rosenberg 1946 Male
Tartu maakond
Tartu Ülikool XC skiing 01:37:00
1 Aino Saava 1971 Female
Tartu maakond
  XC skiing 11:52:00
1 Andres Salumäe 1960 Male
Harju maakond
  MTB cycling 01:08:01
1 Meelis Sarapuu 1986 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:37:26
  Tatjana Saulits 1987 Female
Ida-Viru maakond
  Walking 02:41:46
  Asko Seeba 1975 Male
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi XC skiing 01:39:55
  Ilmar Šelemba 1977 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:07:55
1 Nikoleta Seleznova 2005 Female
Yle XC skiing 01:46:52
1 Emilia Sell 2008 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts XC skiing 03:00:02
  Raili Sell 1983 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts XC skiing 02:57:57
1 Simona Sell 2012 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts XC skiing 03:00:00
1 Vladimir Shokman 1948 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:55:03
  Ahto Siilaberg 1958 Male
Rapla maakond
  XC skiing 02:25:55
1 Anneliis Siim 1995 Female
Viljandi maakond
  XC skiing 02:03:59
1 Anneli Sitska 1966 Female
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi XC skiing 02:16:09
  Marina Smirnova 1988 Female   SF Vershina XC skiing 01:16:00
  Janar Soidla 1974 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:54:22
1 Kaire Sokolov 1978 Female
Harju maakond
Rahandusministeerium XC skiing 01:29:05
  Irina Soldatova 1973 Female
Harju maakond
  XC skiing 02:02:10
1 Andres Soosaar 1949 Male
Viljandi maakond
  XC skiing 01:35:42
1 Paul Sorokin 1984 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:39:05
1 Aija Sprivul-Dautancourt 1983 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:55:16
1 Piret Suitso 1946 Female
Pärnu maakond
  XC skiing 02:14:44
1 Signe Svikša 1989 Female
5A-Valka / LV XC skiing 01:20:49
1 Liliana Szczeparska 1991 Female
  XC skiing 02:14:14
1 Deivy Tamm 1989 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:35:46
1 Kai Tamm 1970 Female
Lääne-Viru maakond
  XC skiing 02:45:02
1 Kaja Tamm 1973 Female
Tartu maakond
  XC skiing 02:45:02
  Kristina Tannenberg 1976 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:47:12
1 Karina Tasa 1998 Female
Harju maakond
  Walking 02:52:22
  Janika Tasane 1974 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:38:22
1 Taivo Teder 1989 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:17:57
1 Eha Teever 1969 Female
Viljandi maakond
  XC skiing 01:41:09
1 Veljo Tiimus 1964 Male
Tartu maakond
Trismile XC skiing 02:45:02
1 Kadri Tinits 1955 Female
Harju maakond
  XC skiing 01:21:12
1 Aare Tinn 1960 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:42:47
1 Signe Tölp 1975 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:31:34
1 Märt Tomp 1961 Male
Viljandi maakond
  XC skiing 02:10:06
1 Katrin Tomson 1956 Female
Harju maakond
  XC skiing 01:46:48
1 Jaano Tootsi 1965 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:37:13
  Tauno Topkin 1979 Male
Harju maakond
  XC skiing 02:32:41
  Kaarel Tõruvere 1984 Male
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE Running 03:23:42
1 Kristjan Tuisk 1981 Male
Harju maakond
Õhuvägi MTB cycling 00:37:16
1 Katre Uibo 1999 Female
Tartu maakond
  XC skiing 02:49:22
1 Kuldar Uibomägi 1967 Male
Valga maakond
  XC skiing 01:44:00
1 Kati Uibopuu 1980 Female
Tartu maakond
  XC skiing 01:43:24
1 Joosep Ülper 2007 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:54:25
  Erik-Voldemar Üprus 1942 Male
Harju maakond
  Running 02:27:00
1 Teele Uudeberg 2010 Female
Valga maakond
  XC skiing 02:00:14
1 Toomas Uudeberg 1960 Male
Lääne-Viru maakond
SK LosToros XC skiing 01:27:17
  Kairi Uueni 1979 Female
Lääne-Viru maakond
  XC skiing 02:29:31
1 Liivo Uueni 1977 Male
Lääne-Viru maakond
  XC skiing 01:43:47
1 Eneli Vadi 1994 Female
Jõgeva maakond
  XC skiing 01:17:24
1 Sille Vadi 1979 Female
Tartu maakond
Tartu Ülikool XC skiing 01:31:37
  Andres Vaga 1975 Male
Tartu maakond
  MTB cycling 00:59:20
  Reet Vaga 1976 Female
Tartu maakond
  MTB cycling 00:58:27
1 Maila Vahtra 1977 Female
Võru maakond
Eesti Energia Spordiklubi XC skiing 01:38:35
1 Jaak Vaiknemets 1979 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:12:53
1 Katrin Vainola 1970 Female
Pärnu maakond
  Walking 03:08:00
1 Heli Välba 1960 Female
Harju maakond
  XC skiing 01:30:43
1 Janika Vana 1977 Female
Harju maakond
  XC skiing 01:35:29
1 Johanna Vana 1999 Female
Tartu maakond
AS G4S Eesti XC skiing 01:47:34
  Kersti Varik 1976 Female
Järva maakond
  Walking 02:56:45
1 Matti Varik 1945 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:47:28
1 Erich Veitmaa 1967 Male
Tartu maakond
  XC skiing 02:29:25
1 Hele Viilukas 1975 Female
Hiiu maakond
  XC skiing 02:03:23
  Kristina Vikat 1979 Female
Järva maakond
  XC skiing 01:58:14
  Marii-Kristiin Vikat 2003 Female
Järva maakond
  XC skiing 01:51:08
  Juha Viljamaa 1954 Male
Worldloppet Masters Finland XC skiing 01:49:44
1 Sari Viljamaa 1958 Female
  XC skiing 01:49:44
1 Vaidika Viljat 1993 Female
Harju maakond
Sportland Running 02:11:38
1 Merlin Villik 1978 Female
Põlva maakond
  XC skiing 01:49:08
1 Triinu Virgepuu 1978 Female
Harju maakond
  XC skiing 02:21:59
1 Christian Vogelgsang 1983 Male
  XC skiing 01:57:18
  Aire Võidula 1984 Female
Harju maakond
  Walking 02:26:02
1 Cristina Vonzun 1963 Female
  XC skiing 01:05:00
1 Kai Voolaine 1958 Female
Harju maakond
  XC skiing 04:10:28
1 Toivo Võsu 1950 Male
Harju maakond
  XC skiing 01:38:59
1 Mart Weber 1991 Male
Tartu maakond
  XC skiing 01:57:59
  Konrad Wiltmann 1990 Male
  XC skiing 01:16:36
1 Ramona Zarina 1998 Female
  XC skiing 01:15:00
1 Pati Zeilinger-Harbich 1963 Female
  XC skiing 01:33:06
Sulge

Tulemuse detailne info

...