24. Tartu Rattamaraton
Virtuaalsõit

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 195 Naisi: 68 Mehi: 127 Läbitud distants kokku: 7800 km Aeg kokku: 451:53:13
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Tulemus
1 Oksana Aasa 1980 Naine
Võru maakond
  01:56:54
1 Allan Abroi 1973 Mees
Tartu maakond
Valga Puu 02:21:42
1 Merle Abroi 1975 Naine
Tartu maakond
Valga Puu 02:20:45
1 Risto Ahtijainen 1985 Mees
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts 01:40:19
1 Heli Ajaots 1972 Naine
Tartu maakond
Enics Eesti AS 02:24:21
1 Kaspars Aksenoks 1972 Mees
  02:27:25
1 Kristaps Aksenoks 2002 Mees
  02:30:46
1 Ander Alliksaar 2005 Mees
Valga maakond
  02:27:26
1 Nadezda Alliksaar 1970 Naine
Valga maakond
  02:27:27
1 Marge Almre 1970 Naine
Viljandi maakond
  02:00:24
1 Silver Ambos 1958 Mees
Valga maakond
  02:00:17
1 Reiko Anniko 1990 Mees
Valga maakond
Velomaniakid 01:45:12
1 Urmas Antsov 1956 Mees
Harju maakond
  02:20:07
1 Diana Audru 1977 Naine
Valga maakond
AS G4S Eesti 01:48:10
1 Nadežda Bekker 1960 Naine
Harju maakond
SA Eesti Lennundusmuuseum 02:57:29
1 Janno Broberg 1981 Mees
Harju maakond
Wihuri Team 02:18:40
1 Vincent Dautancourt 1984 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool 01:59:50
1 Oleg Dorohhov 1972 Mees
Harju maakond
  02:00:35
1 Alice Ellamik 1977 Naine
Tartu maakond
  01:55:35
1 Väino Ellamik 1971 Mees
Tartu maakond
Suusahullud 01:51:06
1 Teet Elstein 1979 Mees
Hiiu maakond
  01:55:22
1 Henri Haldre 1978 Mees
Harju maakond
SEB Pank AS 02:14:08
1 Tarmo Hanni 1951 Mees
Harju maakond
EWK 02:23:18
1 Veljo Haube 1961 Mees
Harju maakond
  01:45:15
1 Elisabeth Henno 2002 Naine
Tartu maakond
  02:00:41
1 Andrus Holz 1968 Mees
Tartu maakond
  01:53:00
1 Avo Hövel 1976 Mees
Pärnu maakond
Klubi Püha Loomaaed 02:20:41
1 Risto Hunt 1984 Mees
Rapla maakond
  01:58:04
1 Triin Hütt 1973 Naine
Tartu maakond
  02:31:33
1 Merike Ilves 1976 Naine
Pärnu maakond
  02:09:01
1 Kalev Israel 1955 Mees
Harju maakond
  02:42:37
1 Merit Israel 1965 Naine
Harju maakond
  02:45:23
1 Lii Isup 1974 Naine
Tartu maakond
  02:32:19
1 Taavi Isup 1976 Mees
Tartu maakond
  02:32:37
1 Yuriy Ivanov 1970 Mees
Velo+ Bottari Baltic 02:01:03
1 Heiki Jääger 1965 Mees
Tartu maakond
Päästeamet 01:37:10
1 Urmas Jaago 1967 Mees
Harju maakond
  01:32:29
1 Jaana Järve 1976 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:40:02
1 Marleen Järvela 1983 Naine
Harju maakond
  03:06:02
1 Ahto Jaska 1965 Mees
Tartu maakond
  01:51:43
1 Elar Jeeger 1987 Mees
Valga maakond
  02:35:37
1 Urmas Jegorov 1970 Mees
Harju maakond
Radisson Blu Sky Hotell 02:45:52
1 Liidia Jermolajeva 1978 Naine
Ida-Viru maakond
  03:11:51
1 John Johnson 1950 Mees
Ayrshire
  02:03:47
1 Indrek Jürgenson 1974 Mees
Tartu maakond
Omniva SK 01:50:15
1 Piia Jurman 1968 Naine
Tartu maakond
  03:14:14
1 Robert Jurman 1967 Mees
Tartu maakond
  13:14:14
1 Margus Kaasik 1970 Mees
Jõgeva maakond
Päästeamet 01:50:31
1 Jaano Kaaver 1964 Mees
Tartu maakond
  01:50:45
1 Siiri Kaaver 1964 Naine  
Kevek 01:37:04
1 Targo Kalamees 1972 Mees
Harju maakond
Team TT 01:52:42
1 Kadri Kaldam 1978 Naine
Harju maakond
  02:26:09
1 Viia Kaldam 1973 Naine
Valga maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 02:29:21
1 Mati Kallas 1961 Mees
Viljandi maakond
TSK Joosu 01:52:05
1 Anti Kalle 1970 Mees
Harju maakond
Sportland 01:55:19
1 Triinu Kalle 1977 Naine
Harju maakond
Sportland 01:56:25
1 Mati Kallemets 1947 Mees
Lääne maakond
JK Paralepa 01:58:04
1 Joel Kallis 1982 Mees
Valga maakond
  02:06:53
1 Hannes Kalmus 1975 Mees
Harju maakond
Malmerk Klaasium 01:56:22
1 Tõnis Karki 1963 Mees
Tartu maakond
  02:30:43
1 Veiko Kase 1969 Mees
Harju maakond
Täppsportlased 02:24:58
1 Roman Kattai 1966 Mees
Valga maakond
Tartumaa Sangpommiklubi 03:48:29
1 Marju Kelviste 1980 Naine
Tartu maakond
  03:18:00
1 Anti Kiho 1970 Mees
Tartu maakond
  01:44:09
1 Anu Kilki 1970 Naine
Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi 02:34:04
1 Kardon Kõiv 1975 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 01:26:02
1 Andrey Kokunov 1972 Mees
Squirt race group 02:40:20
1 Grigory Kokunov 2009 Mees
none
Squirt race group 02:41:09
1 Jaanika Kopli 1995 Naine
Tartu maakond
SK Serviti 02:19:50
1 Janis Kreegimets 1968 Mees
Lääne-Viru maakond
Rakvere RK Siplased 01:56:19
1 Henery Kroon 1989 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA 01:57:00
1 Andrus Kruusamäe 1974 Mees
Järva maakond
  01:51:03
1 Cretu Marie Kruusamäe 2004 Naine
Järva maakond
  01:51:03
1 Marge Kruusimägi 1957 Naine
Lääne-Viru maakond
  02:28:15
1 Uudo Kruusimägi 1955 Mees
Lääne-Viru maakond
  02:28:15
1 Raivo Külasepp 1959 Mees
Tartu maakond
Eesti Worldloppeti Klubi 01:54:34
1 Peeter Kümmel 1949 Mees
Viljandi maakond
  02:01:49
1 Kertu Kurg 2004 Naine
Tartu maakond
  03:28:39
1 Katrin Kurvits 1985 Naine
Valga maakond
Ravimiamet 01:59:45
1 Andrus Kütisaar 1981 Mees
Tartu maakond
  02:18:54
1 Kalle Kuusik 1972 Mees
Ida-Viru maakond
  01:49:51
1 Viktor Laane 1970 Mees
Pärnu maakond
  02:20:50
1 Johan Laas 1941 Mees
Harju maakond
Saku Suusaklubi 02:36:51
1 Tommy Lahti 1980 Mees
  01:54:30
1 Rauno Lainemäe 1993 Mees
Jõgeva maakond
  01:45:10
1 Henn Laur 1962 Mees
Harju maakond
  02:05:59
1 Mihkel Lehtmets 1995 Mees
Tartu maakond
Korp! Ugala 02:02:47
1 Mihkel Lensment 1989 Mees
Pärnu maakond
  01:59:20
1 Janek Leo 1974 Mees
Hiiu maakond
  01:49:38
1 Rein Lepberg 1962 Mees
Tartu maakond
  01:49:14
1 Arvo Lepik 1957 Mees
Harju maakond
  02:47:10
1 Maris Lepik 1975 Naine
Tartu maakond
LHV 02:57:40
1 Elis Leppik 2007 Naine
Tartu maakond
  02:56:23
1 Madis Ligi 1954 Mees
Tartu maakond
  01:58:07
1 Taavi Lillepärg 1978 Mees
Saare maakond
  01:32:03
1 Merle Lillik 1971 Naine
Tartu maakond
  02:28:58
1 Raino Lilo 1987 Mees
Tartu maakond
  02:30:01
1 Riho Linnas 1971 Mees
Pärnu maakond
  03:22:08
1 Merle Lint 1961 Naine
Tartu maakond
  02:28:11
1 Ats Lokutsievski 1978 Mees
Tartu maakond
  01:57:29
1 Jalmar Lorenz 1971 Mees
Tartu maakond
  02:23:15
1 Karoliina Lorenz 1999 Naine
Tartu maakond
  02:23:15
1 Olga Lozinski 1984 Naine
Harju maakond
Orkla Eesti AS 02:21:17
1 Toomas Määrits 1966 Mees
Tartu maakond
  01:39:11
1 Ülo Madissoon 1962 Mees
Harju maakond
Saku Suusaklubi 02:37:36
1 Andrei Maksimov 1975 Mees
Harju maakond
  02:08:59
1 Maria Mällas 1982 Naine
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS 02:03:19
1 Eve Mardo 1958 Naine
Tartu maakond
  03:21:04
1 Verner Mäsak 1951 Mees
Järva maakond
  03:17:33
1 Sille Meikop 1983 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 02:06:38
1 Kristel Meos 1973 Naine
Harju maakond
SA Eesti Lennundusmuuseum 03:00:00
1 Mati Meos 1946 Mees
Tartu maakond
SA Eesti Lennundusmuuseum 03:00:00
1 Laina Mesila-Kaarmann 1987 Naine
Harju maakond
Orkla Eesti AS 02:18:23
1 Ragnar Mikson 1980 Mees
Tartu maakond
  01:36:51
1 Jaan Mõtsnik 1968 Mees
Järva maakond
Järva-Jaani RSK 02:35:45
1 Kadri Nestra 1985 Naine
Tartu maakond
Baltic Defence College 01:57:48
1 Hannes Nigulas 1977 Mees
Jõgeva maakond
Päästeamet 02:09:00
1 Stanislav Novikov 1973 Mees
  01:49:10
1 Sigrid Nuude 1985 Naine
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 01:50:32
1 Mikk Orasmaa 1988 Mees
Tartu maakond
  01:32:39
1 Tiia Palm 1966 Naine
Tartu maakond
  02:03:53
1 Arvo-Artur Palu 1979 Mees
Saare maakond
  02:08:22
1 Anett Pärismaa 1999 Naine
Harju maakond
  02:13:41
1 Katren Parve 1971 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 02:10:54
1 Ants Pedaja 1951 Mees
Rapla maakond
  01:29:50
1 Reelika Pihl 1986 Naine
Saare maakond
  03:09:23
1 Margo Pihlak 1974 Mees
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi 01:26:12
1 Sirli Põldmaa 1976 Naine
Jõgeva maakond
MTÜ Spordiselts 02:03:26
1 Tarvo Puusepp 1977 Mees
Harju maakond
  03:01:51
1 Heiki Raimets 1966 Mees
Jõgeva maakond
  01:51:00
1 Ivi Randmaa 1966 Naine
Harju maakond
  01:53:13
1 Taavi Raudla 1966 Mees
Tartu maakond
  03:11:51
1 Renno Rehtla 1985 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 01:44:52
1 Taavi Reimets 1982 Mees
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid 01:21:35
1 Emma Reinumägi 2002 Naine
Tartu maakond
  02:16:51
1 Tarmo Rikkinen 1972 Mees
Harju maakond
  01:52:11
1 Raivo Rimm 1967 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts 02:44:20
1 Marje Rimmel 1980 Naine
Harju maakond
  01:54:27
1 Rosemary Rits 1992 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA 01:45:59
1 Rein Rohtla 1974 Mees
Tartu maakond
  01:40:05
1 Rando Roomets 1971 Mees
Tartu maakond
  01:48:53
1 Kertu Rünkorg 1973 Naine
Tartu maakond
  02:28:04
1 Mart Saareoja 1972 Mees
Pärnu maakond
  01:33:48
1 Andres Salumäe 1960 Mees
Harju maakond
  01:48:58
1 Margot Saluse 1986 Naine
Tartu maakond
  02:21:24
1 Silver Sauman 1980 Mees
Tartu maakond
  02:10:29
1 Viljar Schmidt 1976 Mees
Valga maakond
Päästeamet 01:49:00
1 Anti Seli 1973 Mees
Tartu maakond
  02:16:00
1 Ahto Selter 1970 Mees
Järva maakond
  01:37:14
1 Leons Seškens 1956 Mees
5A-Valka / LV 01:40:38
1 Kristina Siimann 1984 Naine
Valga maakond
Combiwood OÜ 03:05:29
1 Janar Soidla 1974 Mees
Harju maakond
  01:58:43
1 Jevgeni Solovjov 1948 Mees
Ida-Viru maakond
  02:50:54
1 Maris Soonsein 1981 Naine
Tartu maakond
  02:00:06
1 Jüri Soovik 1958 Mees
Viljandi maakond
  02:04:11
1 Jan Bjorn Sorensen 1951 Mees
  01:45:01
1 Gleb Stsenov 1986 Mees
Tartu maakond
  02:04:16
1 Andrus Suits 1964 Mees
Tartu maakond
  02:00:41
1 Igor Sulemenkov 1965 Mees
Ida-Viru maakond
  02:54:49
1 Maichl Suur 1976 Naine
Põlva maakond
SK ProRunner 02:42:44
1 Kirsti Süvaorg 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
  02:41:27
1 Oskar Robert Tagel 2008 Mees
Harju maakond
SK CFC 02:15:29
1 Deivy Tamm 1989 Naine
Tartu maakond
  03:41:40
1 Kaili Tamm 1971 Naine
Põlva maakond
  03:07:07
1 Ly Tamm 1970 Naine
Tartu maakond
  03:43:41
1 Merike Tamm 1967 Naine
Tartu maakond
  01:24:18
1 Kalev Tammik 1955 Mees
Pärnu maakond
  03:02:06
1 Remi Tammik 2005 Mees
Pärnu maakond
  02:01:58
1 Kalvar Tammine 1974 Mees
Tartu maakond
Päästeamet 01:59:53
1 Juhan Telling 1967 Mees
Lääne maakond
JK Hermes 03:19:32
1 Taavi Tiido 1992 Mees
Viljandi maakond
  02:05:34
1 Aare Tinn 1960 Mees
Tartu maakond
  02:38:35
1 Märt Tomp 1961 Mees
Viljandi maakond
Päästeamet 01:49:57
1 Jaano Tootsi 1965 Mees
Tartu maakond
  03:08:51
1 Külli Tootsi 1967 Naine
Tartu maakond
  02:59:05
1 Kaarel Tõruvere 1984 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 03:01:30
1 Vilma Trummal 1958 Naine
Jõgeva maakond
  03:28:39
1 Jüri Truus 1967 Mees
Tartu maakond
  02:16:35
1 Urmas Udobin 1972 Mees
Viljandi maakond
  01:31:55
1 Liivo Urm 1970 Mees
Tartu maakond
  01:58:26
1 Kalle Vaalma 1968 Mees
Tartu maakond
  02:42:07
1 Lee Vaalma 1999 Naine
Tartu maakond
  02:41:52
1 Erko Vaher 1982 Mees
Tartu maakond
  01:58:36
1 Urmas Vahi 1961 Mees
Tartu maakond
  02:01:23
1 Mait Vaiksaar 1983 Mees
Tartu maakond
  02:01:55
1 Indrek Vaino 1975 Mees
Harju maakond
  01:58:00
1 Lisbeth Vallimäe 2002 Naine
Tartu maakond
  03:07:42
1 Rasmus Vallimäe 2005 Mees
Tartu maakond
  03:07:42
1 Eero Vanaale 1981 Mees
Harju maakond
Orkla Eesti AS 01:59:06
1 Merike Vanjuk 1976 Naine
Hiiu maakond
  01:42:51
1 Merli Vesingi 1995 Naine
Harju maakond
  02:04:04
1 Ivo Volt 1968 Mees
Harju maakond
  01:52:39
1 Tiina Voogne 1973 Naine
Harju maakond
EWK 02:04:59
1 Toivo Võsu 1950 Mees
Harju maakond
  01:46:48
1 Aleksei Zaitsev 1962 Mees
Tartu maakond
  02:19:30
Sulge

Tulemuse detailne info

...