24. Tartu Rattamaraton
Virtuaalsõit

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 46 Naisi: 18 Mehi: 28 Läbitud distants kokku: 1840 km Aeg kokku: 103:09:45
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Tulemus
1 Risto Ahtijainen 1985 Mees
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts 01:40:19
1 Veljo Haube 1961 Mees
Harju maakond
  01:45:15
1 Yuriy Ivanov 1970 Mees
Velo+ Bottari Baltic 02:01:03
1 Jaana Järve 1976 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:40:02
1 Marleen Järvela 1983 Naine
Harju maakond
  03:06:02
1 John Johnson 1950 Mees
Ayrshire
  02:03:47
1 Siiri Kaaver 1964 Naine  
Kevek 01:37:04
1 Kadri Kaldam 1978 Naine
Harju maakond
  02:26:09
1 Viia Kaldam 1973 Naine
Valga maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 02:29:21
1 Mati Kallemets 1947 Mees
Lääne maakond
JK Paralepa 01:58:04
1 Joel Kallis 1982 Mees
Valga maakond
  02:06:53
1 Veiko Kase 1969 Mees
Harju maakond
Täppsportlased 02:24:58
1 Anti Kiho 1970 Mees
Tartu maakond
  01:44:09
1 Anu Kilki 1970 Naine
Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi 02:34:04
1 Andrey Kokunov 1972 Mees
Squirt race group 02:40:20
1 Grigory Kokunov 2009 Mees
none
Squirt race group 02:41:09
1 Jaanika Kopli 1995 Naine
Tartu maakond
SK Serviti 02:19:50
1 Peeter Kümmel 1949 Mees
Viljandi maakond
  02:01:49
1 Kertu Kurg 2004 Naine
Tartu maakond
  03:28:39
1 Andrus Kütisaar 1981 Mees
Tartu maakond
  02:18:54
1 Tommy Lahti 1980 Mees
  01:54:30
1 Rauno Lainemäe 1993 Mees
Jõgeva maakond
  01:45:10
1 Rein Lepberg 1962 Mees
Tartu maakond
  01:49:14
1 Arvo Lepik 1957 Mees
Harju maakond
  02:47:10
1 Elis Leppik 2007 Naine
Tartu maakond
  02:56:23
1 Madis Ligi 1954 Mees
Tartu maakond
  01:58:07
1 Riho Linnas 1971 Mees
Pärnu maakond
  03:22:08
1 Andrei Maksimov 1975 Mees
Harju maakond
  02:08:59
1 Ragnar Mikson 1980 Mees
Tartu maakond
  01:36:51
1 Sigrid Nuude 1985 Naine
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 01:50:32
1 Reelika Pihl 1986 Naine
Saare maakond
  03:09:23
1 Margo Pihlak 1974 Mees
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi 01:26:12
1 Heiki Raimets 1966 Mees
Jõgeva maakond
  01:51:00
1 Ivi Randmaa 1966 Naine
Harju maakond
  01:53:13
1 Taavi Reimets 1982 Mees
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid 01:21:35
1 Rein Rohtla 1974 Mees
Tartu maakond
  01:40:05
1 Margot Saluse 1986 Naine
Tartu maakond
  02:21:24
1 Leons Seškens 1956 Mees
5A-Valka / LV 01:40:38
1 Maris Soonsein 1981 Naine
Tartu maakond
  02:00:06
1 Jan Bjorn Sorensen 1951 Mees
  01:45:01
1 Deivy Tamm 1989 Naine
Tartu maakond
  03:41:40
1 Ly Tamm 1970 Naine
Tartu maakond
  03:43:41
1 Vilma Trummal 1958 Naine
Jõgeva maakond
  03:28:39
1 Liivo Urm 1970 Mees
Tartu maakond
  01:58:26
1 Tiina Voogne 1973 Naine
Harju maakond
EWK 02:04:59
1 Toivo Võsu 1950 Mees
Harju maakond
  01:46:48
Sulge

Tulemuse detailne info

...