24. Tartu Rattamaraton
Virtuaalsõit

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 45 Naisi: 23 Mehi: 22 Läbitud distants kokku: 945 km Aeg kokku: 58:17:02
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Tulemus
1 Maire Arras 1965 Naine
Harju maakond
  01:17:20
1 Algo Eskla 1987 Mees
Harju maakond
  00:47:04
1 Kaja Hints 1952 Naine
Harju maakond
  01:34:55
1 Mati Hussar 1956 Mees
Järva maakond
  01:12:16
1 Janika Jakobson 1970 Naine
Tartu maakond
IMPULS Spordiklubi 01:17:51
1 Milvi Jallajas 1981 Naine
Tartu maakond
  01:21:10
1 Benno Johanson 1963 Mees
Harju maakond
  00:54:11
1 Alar Kattai 1960 Mees
Tartu maakond
  00:52:37
1 Urmas Kolga 1968 Mees
Lääne maakond
  01:07:28
1 Oleksii Kovalchuk 1975 Mees
Harju maakond
  02:06:24
1 Sulev Kraam 1980 Mees
Harju maakond
Leguar Fitness Club 00:54:26
1 Nikolay Krupin 1957 Mees
Ida-Viru maakond
  01:26:37
1 Rene Kurisoo 1973 Mees
Rapla maakond
  00:59:01
1 Ülle Kuusma 1970 Naine
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 01:10:49
1 Regina Labent 1975 Naine
Tartu maakond
  01:06:41
1 Ilse Laur 1957 Naine
Harju maakond
  01:11:01
1 Liis Lehtse 1989 Naine
Tartu maakond
  01:05:24
1 Gennadi Leppik 1954 Mees
Tartu maakond
Päästeamet 02:19:26
1 Indrek Lippa 1973 Mees
Harju maakond
  01:24:07
1 Karl Lumiste 2003 Mees
Tartu maakond
  01:07:37
1 Maila Maisväli 1963 Naine
Tartu maakond
  01:28:44
1 Riina Mardla 1973 Naine
Viljandi maakond
  00:58:49
1 Sirje Mürk 1967 Naine
Hiiu maakond
  01:19:42
1 Kirsti Nikkolo 1971 Naine
Järva maakond
  01:48:09
1 Eleanor Oppo 2010 Naine
Viljandi maakond
  01:32:23
1 Erika Oppo 1982 Naine
Viljandi maakond
  01:31:42
1 Eneli Org 1977 Naine
Harju maakond
  01:26:56
1 Siiri Orman 1982 Naine
Harju maakond
  01:25:56
1 Marko Parksepp 1982 Mees
Tartu maakond
  00:54:26
1 Priidik Parmi 1980 Mees
Tartu maakond
  01:03:42
1 Randel Peerna 1980 Mees
Pärnu maakond
  02:09:52
1 Kairi Pihlak 1981 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:47:47
1 Alondra-Marita Rahnel 2007 Naine
Pärnu maakond
  01:03:50
1 Airi Raidma 1979 Naine
Viljandi maakond
  01:18:06
1 Marek Raud 1977 Mees
Saare maakond
  01:23:33
1 Rainer Reinberk 1976 Mees
Harju maakond
  01:07:11
1 Udo Reinsalu 1963 Mees
Valga maakond
  00:59:07
1 Kristjan Roosvald 1986 Mees
Ida-Viru maakond
  00:48:48
1 Kerly Saarna 1989 Naine
Tartu maakond
  00:53:56
1 Andres Soosaar 1949 Mees
Viljandi maakond
  01:08:43
1 Aija Sprivul-Dautancourt 1983 Naine
Tartu maakond
  01:20:40
1 Piret Suitso 1946 Naine
Pärnu maakond
  01:31:58
1 Sander Tamm 1992 Mees
Tartu maakond
  01:04:05
1 Tiina Teesalu 1973 Naine
Jõgeva maakond
  01:11:40
1 Algis Vaidila 1963 Mees
Pärnu maakond
  01:40:52
Sulge

Tulemuse detailne info

...