40. Tartu Rattaralli
Virtuaalsõit

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 723 Naisi: 174 Mehi: 549 Läbitud distants kokku: 41934 km Aeg kokku: 1912:08:39
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Tulemus
1 Ain Aalma 1968 Mees
Harju maakond
  02:41:24
1 Martin Aalmann 1986 Mees
Harju maakond
  02:10:25
1 Oksana Aasa 1980 Naine
Võru maakond
  02:32:32
1 Aivar Aavik 1965 Mees
Harju maakond
Ramirent 02:08:53
1 Allan Abroi 1973 Mees
Tartu maakond
Valga Puu 02:55:14
1 Merle Abroi 1975 Naine
Tartu maakond
Valga Puu 02:55:12
1 Peeter Adamson 1953 Mees
Tartu maakond
  02:04:31
1 Ago Adler 1977 Mees
Pärnu maakond
  01:46:50
1 Annely Ahtma 1982 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 02:16:39
1 Robyn Aidnik 2000 Mees
Tartu maakond
  03:18:23
1 Holger Ainso 1975 Mees
Tartu maakond
  02:49:55
1 Heli Ajaots 1972 Naine
Tartu maakond
Enics Eesti AS 02:53:12
1 Andres Aland 1962 Mees
Tartu maakond
  02:41:50
1 Artur Aland 1997 Mees
Tartu maakond
  02:24:32
1 Ander Alliksaar 2005 Mees
Valga maakond
  03:06:43
1 Nadezda Alliksaar 1970 Naine
Valga maakond
  03:06:34
1 Gunnar Allmere 1986 Mees
Harju maakond
  03:11:30
1 Silver Ambos 1958 Mees
Valga maakond
  01:58:07
1 Alar Annok 1978 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 01:57:38
1 Agu Annuk 1967 Mees
Tartu maakond
Päästeamet 02:20:58
1 Rein Ansen 1983 Mees
Rapla maakond
  02:05:52
1 Arvi Anton 1992 Mees
Tartu maakond
Seiklushunt 02:05:40
1 Margus Antson 1972 Mees
Harju maakond
21CC Triatloniklubi 02:09:00
1 Urmas Antsov 1956 Mees
Harju maakond
  02:37:45
1 Kalev Arbus 1990 Mees
Ida-Viru maakond
  01:56:28
1 Aare Ärmpalu 1965 Mees
Tartu maakond
Ruuveni Spordiklubi 02:20:42
1 Joonas Ärmpalu 1992 Mees
Harju maakond
Ruuveni Spordiklubi 02:00:29
1 Christina Aro 1962 Naine
  03:12:08
1 Minna Aro 1987 Naine
  02:59:55
1 Kristjan Arras 1989 Mees
Harju maakond
  02:55:22
1 Diana Audru 1977 Naine
Valga maakond
AS G4S Eesti 02:34:32
1 Alo Aulik 1973 Mees
Harju maakond
  02:23:20
1 Sten Aus 1992 Mees
Tartu maakond
  02:27:33
1 Evelin Ausmees 1978 Naine
Harju maakond
  03:12:02
1 Raiko Ausmees 1984 Mees
Harju maakond
  02:56:10
1 Eele Avalo 1980 Naine
Tartu maakond
  02:51:49
1 Sergey Bashkatov 1988 Mees
  05:30:11
1 Adrian Blake 1954 Mees
Valga maakond
Alutaguse SUKL 02:08:09
1 Evzen Demcenko 1976 Mees
  01:57:10
1 Mykola Denysiuk 1984 Mees
Harju maakond
  02:22:28
1 Maxim Didenko 1974 Mees
  02:42:53
1 Oleg Dorohhov 1972 Mees
Harju maakond
  02:08:05
1 Ruslan Džukajev 1989 Mees
Ida-Viru maakond
  02:20:09
1 Emil Eensaar 2004 Mees
Tartu maakond
OK Ilves 02:00:15
1 Ardi Eensoo 1973 Mees
Harju maakond
  02:04:11
1 Gunnar Eensoo 1974 Mees
Viljandi maakond
  02:45:05
1 Albert Eher 1962 Mees
Ida-Viru maakond
  03:23:34
1 Alice Ellamik 1977 Naine
Tartu maakond
  02:26:49
1 Väino Ellamik 1971 Mees
Tartu maakond
  02:26:37
1 Arvo Elm 1979 Mees
Ida-Viru maakond
  03:54:44
1 Vello Erik 1951 Mees
Ida-Viru maakond
  02:32:28
1 Anneli Ernits 1976 Naine
Tartu maakond
  02:31:37
1 Christiane Ernits 1971 Naine
Harju maakond
  02:33:40
1 Nikolai Fjodorov 1955 Mees
Tartu maakond
Omniva SK 01:58:05
1 Kristo Golubov 1987 Mees
Tartu maakond
  02:05:50
1 Kirill Grebtsov 1991 Mees
Harju maakond
  02:11:15
1 Tarmo Gutmann 1972 Mees
Harju maakond
  02:21:45
1 Maiken Haarde 1983 Naine
Harju maakond
  02:25:56
1 Hannes Hagu 1977 Mees
Tartu maakond
  01:52:02
1 Indrek Hagu 1981 Mees
Tartu maakond
  01:52:02
1 Tauri Hainsoo 1987 Mees
Põlva maakond
  02:14:14
1 Artem Halas 1993 Mees
Tartu maakond
  03:08:53
1 Yana Halas 1989 Naine
Tartu maakond
  05:05:00
1 Henri Haldre 1978 Mees
Harju maakond
SEB Pank AS 02:49:30
1 Enn Hallik 1950 Mees
Pärnu maakond
  02:38:09
1 Kaarel Hallikas 1989 Mees
Harju maakond
Sportlove 02:35:12
1 Kärt Hallikas 1987 Naine
Harju maakond
Sportlove 02:35:40
1 Hannes Hanimägi 1972 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 03:15:23
1 Inga Hanni 1974 Naine
Tartu maakond
  02:44:57
1 Reeli Hansen 1984 Naine
Tartu maakond
  03:33:09
1 Leo Härm 1947 Mees
Viljandi maakond
  02:03:38
1 Toomas Härmson 1970 Mees
Tartu maakond
TMB Element SK 01:50:47
1 Veljo Haube 1961 Mees
Harju maakond
  02:26:29
1 Raido Heinla 1993 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 01:52:38
1 Joanna Helmik 1999 Naine
Harju maakond
SK CFC 02:46:39
1 Rait Helü 1984 Mees
Tartu maakond
  02:28:32
1 Elisabeth Henno 2002 Naine
Tartu maakond
  02:29:00
1 Kaie Henno 1970 Naine
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:30:37
1 Tannar Henno 1962 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:30:38
1 Lauri Hirvesaar 1986 Mees
Harju maakond
  03:11:09
1 Mari Hirvesaar 1987 Naine
Harju maakond
  03:07:25
1 Raul Hõlpus 1972 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 02:41:24
1 Indrek Hubel 1986 Mees
Viljandi maakond
Seiklushunt 01:52:47
1 Argo Hunt 1988 Mees
Põlva maakond
  02:10:18
1 Risto Hunt 1984 Mees
Rapla maakond
  02:24:53
1 Aimar Hussar 1981 Mees
Võru maakond
Areal Team 02:01:39
1 Kaidar Hussar 1971 Mees
Võru maakond
Areal Team 02:01:50
1 Margit Huttunen 1971 Naine
Pärnu maakond
  02:38:16
1 Maarika Illi 1978 Naine
Järva maakond
  02:44:31
1 Merike Ilves 1976 Naine
Pärnu maakond
  02:43:51
1 Aleksandr Ivanov 1964 Mees
Ida-Viru maakond
  02:10:22
1 Yuriy Ivanov 1970 Mees
Velo+ Bottari Baltic 01:45:57
1 Urmas Jaago 1967 Mees
Harju maakond
  01:47:46
1 Jevgeni Jablokov 1988 Mees
Harju maakond
  01:59:39
1 Joosep Jalajas 2003 Mees
Tartu maakond
  02:49:26
1 Jaana Järve 1976 Naine
Lääne-Viru maakond
  02:44:14
1 Märt Järve 2004 Mees
Tartu maakond
  02:54:21
1 Nora Järve 2006 Naine
Tartu maakond
  02:56:55
1 Marleen Järvela 1983 Naine
Harju maakond
  03:17:18
1 Heiti Järvet 1979 Mees
Tartu maakond
Järva-Jaani RSK 01:54:08
1 Ahto Jaska 1965 Mees
Tartu maakond
  02:20:26
1 Kristel Jaska 1980 Naine
Lääne-Viru maakond
Rixratas 02:08:53
1 Peeter Jaska 1959 Mees
Tartu maakond
  02:27:09
1 Toomas Jaska 1986 Mees
Tartu maakond
Spinal Developments OÜ 02:26:30
1 Elar Jeeger 1987 Mees
Valga maakond
  02:17:41
1 Dmitri Jegorov 1978 Mees
Tartu maakond
Axinom 02:57:09
1 Vilik Joa 1965 Mees
Harju maakond
  02:22:11
1 Anneli Jõeloo 1975 Naine
Tartu maakond
  02:20:06
1 Roland Jõesalu 1992 Mees
Harju maakond
SEB Pank AS 02:30:21
1 Alar Jõeste 1967 Mees
Harju maakond
  03:00:14
1 Kaupo Jõgi 1976 Mees
Jõgeva maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 02:34:19
1 Rauno Jõgi 1993 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 02:34:00
1 John Johnson 1950 Mees
  02:51:07
1 Rainer Jürgenson 1974 Mees
Tartu maakond
  02:08:31
1 Sulev Jürgenson 1969 Mees
Jõgeva maakond
  02:10:08
1 Erik Jürjens 1964 Mees
Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi 02:04:30
1 Piia Jurman 1968 Naine
Tartu maakond
  04:36:34
1 Robert Jurman 1967 Mees
Tartu maakond
  04:36:34
1 Alar Just 1969 Mees
Harju maakond
Team TT 02:34:35
1 Rokko Juudas 1970 Mees
Tartu maakond
  02:32:50
1 Veiko Juurikas 1981 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Eesti AS 01:59:01
1 Meelis Juursoo 1970 Mees
Tartu maakond
  02:20:54
1 Geir-Kristjan Kääri 2007 Mees
Tartu maakond
  05:05:43
1 Ruben Käärst 2007 Mees
Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi 02:32:29
1 Margus Kaasik 1970 Mees
Jõgeva maakond
Päästeamet 03:21:30
1 Peeter Kaasik 1977 Mees
Tartu maakond
  01:58:30
1 Tiit Kaasik 1974 Mees
Tartu maakond
  02:57:25
1 Siiri Kaaver 1964 Naine
Tartu maakond
Spordiklubi Tervisesport 02:22:59
1 Lauri Kadajane 1985 Mees
Tartu maakond
gotoAndPlay 02:33:24
1 Mait Kadarpik 1989 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 02:08:54
1 Mati Kainel 1984 Mees
Tartu maakond
  01:51:31
1 Imre Kala 1968 Mees
Harju maakond
  02:18:12
1 Targo Kalamees 1972 Mees
Harju maakond
Team TT 02:27:25
1 Kadri Kaldam 1978 Naine
Harju maakond
  02:45:35
1 Viia Kaldam 1973 Naine
Valga maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 02:47:03
1 Allan Kaldoja 1979 Mees
Harju maakond
  02:46:22
1 Jaak Kaljula 1995 Mees
Tartu maakond
  03:24:54
1 Kaarel Kallas 1986 Mees
Harju maakond
  02:24:53
1 Krister Kallas 1985 Mees
Viljandi maakond
TSK Joosu 02:06:48
1 Mati Kallas 1961 Mees
Viljandi maakond
TSK Joosu 02:06:59
1 Raul Kallas 1962 Mees
Harju maakond
  01:56:08
1 Anti Kalle 1970 Mees
Harju maakond
Sportland 02:38:20
1 Rein Kalle 1975 Mees
Tartu maakond
Keskkonnaamet 02:58:33
1 Mati Kallemets 1947 Mees
Lääne maakond
JK Paralepa 02:13:03
1 Joel Kallis 1982 Mees
Valga maakond
  02:15:30
1 Janar Kallson 1998 Mees
Põlva maakond
  02:13:57
1 Hannes Kalmus 1975 Mees
Harju maakond
Malmerk Klaasium 02:36:52
1 Lauri Kalvik 1969 Mees
Tartu maakond
  02:37:57
1 Ivo Känd 1958 Mees
Tartu maakond
  02:40:34
1 Märten Kannisto 2010 Mees
Tartu maakond
  06:31:51
1 Mati Kannisto 1977 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 06:29:29
1 Valdo Käos 1972 Mees
Võru maakond
Tasa ja Targu 02:06:49
1 Külliki Karask 1972 Naine
Tartu maakond
  03:57:24
1 Sten Karelson 1977 Mees
Tartu maakond
Aasta Auto AS 02:04:29
1 Arno Kärg 1992 Mees
Tartu maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 02:58:48
1 Leiu Kari 1973 Naine
Harju maakond
  02:53:40
1 Kaido Kariste 1985 Mees
Tartu maakond
Bigbank AS 03:05:39
1 Janika Karivere 1976 Naine
Rapla maakond
  03:17:29
1 Tõnis Karki 1963 Mees
Tartu maakond
  02:57:43
1 Veiko Karlis 1983 Mees
Jõgeva maakond
  01:54:55
1 Margus Karro 1973 Mees
Tartu maakond
  04:18:09
1 Arne Karu 1984 Mees
Harju maakond
  03:07:49
1 Merlis Karu 1983 Mees
Tartu maakond
SK Keremeister 02:09:40
1 Veiko Kase 1969 Mees
Harju maakond
Täppsportlased 03:16:50
1 Tõnis Kasekamp 1993 Mees
Tartu maakond
Bigbank AS 02:39:13
1 Janno Kasemaa 1979 Mees
Ida-Viru maakond
SEB Pank AS 01:59:22
1 Lauri Kask 1966 Mees
Tartu maakond
  02:39:44
1 Regino Kask 1977 Mees
Tartu maakond
Eesti Maaülikool 02:48:36
1 Sven Kassatik 1981 Mees
Harju maakond
  02:09:08
1 Argo Kästik 1980 Mees
Harju maakond
  02:12:08
1 Mait Kaup 1984 Mees
Harju maakond
Warmeston OÜ 02:36:13
1 Margus Kaur 1968 Mees
Tartu maakond
Ikodor AS 01:48:43
1 Küllike Kaver 1979 Naine
Harju maakond
  03:32:08
1 Marko Keerberg 1976 Mees
Tartu maakond
  02:13:18
1 Hugo Markus Kelk 2005 Mees
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi 01:57:00
1 Ott Kelpman 1981 Mees
Harju maakond
  03:31:32
1 Marju Kelviste 1980 Naine
Tartu maakond
  03:30:00
1 Algirdas Kemtys 1961 Mees
  02:15:25
1 Kristo Kent 1978 Mees
Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool 02:44:30
1 Tiit Keppart 1985 Mees
Tartu maakond
  03:03:30
1 Külvi Kevvai 1973 Naine
Tartu maakond
  03:51:01
1 Tormi Kevvai 1969 Mees
Tartu maakond
  03:25:00
1 Anti Kiho 1970 Mees
Tartu maakond
  02:23:33
1 Veljo Kiigemägi 1962 Mees
Tartu maakond
  02:16:58
1 Glein Kiissa 1980 Mees
Tartu maakond
  02:25:02
1 Reelika Kiivit 1978 Naine
Tartu maakond
  02:25:44
1 Priit Kingo 1977 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 01:45:37
1 Kristi Kiri 1983 Naine
Harju maakond
  02:12:07
1 Kaupo Kirikall 1968 Mees
Harju maakond
  01:53:15
1 Eivo Kisand 1988 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 02:27:22
1 Urmas Kisand 1961 Mees
Tartu maakond
  02:29:23
1 Arkadi Kislitsõn 1960 Mees
Ida-Viru maakond
  02:32:32
1 Konstantin Kislitsõn 1985 Mees
Harju maakond
  02:50:25
1 Tiia Kiusalaas 1967 Naine
Valga maakond
LEC 02:14:10
1 Dag Kivila 1964 Mees
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi 01:57:53
1 Oliver Kivimäe 1992 Mees
Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton 02:29:20
1 Kristjan Kivisikk 1997 Mees
Harju maakond
  02:54:31
1 Alice Kivistik 1985 Naine
Harju maakond
  04:21:24
1 Sirli Kleitz 1975 Naine
Järva maakond
  02:21:42
1 Maia Klettenberg 1978 Naine
Jõgeva maakond
Graanul Invest AS 02:04:42
1 Kristo Klippberg 1976 Mees
Harju maakond
  02:02:23
1 Agris Knope 1953 Mees
Valga maakond
5A-Valka / LV 01:58:35
1 Kalju Koch 1942 Mees
Harju maakond
Hawaii Express 02:07:16
1 Reet Koit 1972 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 02:58:59
1 Andrey Kokunov 1972 Mees
Squirt race group 02:10:21
1 Kalle Kollin 1970 Mees
Rapla maakond
  03:56:22
1 Kaido Kontro 1968 Mees
Tartu maakond
  02:18:38
1 Kristian Kool 1980 Mees
Tartu maakond
  01:36:17
1 Kaido Koorits 1979 Mees
Tartu maakond
  02:24:27
1 Willy Koorits 1979 Mees
Tartu maakond
  03:37:24
1 Rando Koort 1987 Mees
Tartu maakond
  02:24:18
1 Priidu Kooskora 1984 Mees
Tartu maakond
  02:11:36
1 Toomas Kooskora 1957 Mees
Tartu maakond
  02:11:12
1 Jaanika Kopli 1995 Naine
Tartu maakond
SK Serviti 02:37:05
1 Meelis Kopp 1950 Mees
Tartu maakond
Omniva SK 03:07:33
1 Hans Leonhard Kõrgesaar 2000 Mees
Tartu maakond
  02:16:43
1 Giorgi Koridze 1996 Mees
Tartu maakond
  02:14:12
1 Helmer Kostabi 1982 Mees
Põlva maakond
  02:34:16
1 Jevgeni Kotov 1940 Mees
Harju maakond
  02:25:02
1 Rain Kotov 1969 Mees
Tartu maakond
  02:35:05
1 Kristiina Kraav 1994 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 03:26:05
1 Kristo Kraft 1990 Mees
Harju maakond
  02:26:32
1 Märt Kraft 1966 Mees
Harju maakond
  02:26:19
1 Janis Kreegimets 1968 Mees
Lääne-Viru maakond
Rakvere RK Siplased 02:26:42
1 Hardi Kreis 1972 Mees
Tartu maakond
  02:14:50
1 Margit Krieger 1968 Naine
Harju maakond
  02:19:52
1 Hanno Kroon 1977 Mees
Tartu maakond
  02:08:06
1 Henery Kroon 1989 Naine
Tartu maakond
  03:52:02
1 Kristjan Krull 1981 Mees
Harju maakond
  02:13:35
1 Tiit Krull 1946 Mees
Harju maakond
  03:35:38
1 Merle Kruusamägi 1977 Naine
Ida-Viru maakond
MTÜ Spordiselts 03:36:42
1 Kurmet Kruuse 1979 Mees
Tartu maakond
Salvest AS 03:04:30
1 Marge Kruusimägi 1957 Naine
Lääne-Viru maakond
  02:52:44
1 Uudo Kruusimägi 1955 Mees
Lääne-Viru maakond
  02:52:44
1 Laura Kruusmann 1993 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 02:20:53
1 Kadri Kruusvee 1983 Naine
Harju maakond
Sportlove 02:33:37
1 Raido Kübar 1979 Mees
Tartu maakond
  02:06:31
1 Konstantin Kudrjavtsev 1985 Mees
Tartu maakond
  03:47:53
1 Rainer Kuhi 1977 Mees
Hiiu maakond
  01:40:28
1 Erkki Kukk 1978 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool 02:14:00
1 Jürgen Kukk 1989 Mees
Tartu maakond
  02:29:29
1 Heikki Kukke 1973 Mees
Harju maakond
Kaera Antsud 02:33:30
1 Erki Külaots 2000 Mees
Tartu maakond
Suusahullud 04:11:43
1 Kaidi Külaots 1992 Naine
Lääne-Viru maakond
  03:52:36
1 Raivo Külasepp 1959 Mees
Tartu maakond
Eesti Worldloppeti Klubi 02:10:21
1 Kaisa Kullas 1998 Naine
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 03:06:31
1 Peeter Kumberg 1959 Mees
Tartu maakond
  03:07:33
1 Peeter Kümmel 1949 Mees
Viljandi maakond
  02:21:22
1 Anni Kurik 1992 Naine
Harju maakond
  01:56:20
1 Peeter Kurm 1983 Mees
Pärnu maakond
  01:54:58
1 Jaan Kurvits 1989 Mees
Tartu maakond
  02:37:22
1 Silver Kütt 1967 Mees
Tartu maakond
  03:40:57
1 Jaan Küünal 1961 Mees
Pärnu maakond
  02:01:18
1 Keijo Kuusk 1982 Mees
Tartu maakond
  02:04:49
1 Alar Kvell 1985 Mees
Tartu maakond
  03:02:13
1 Urmas Kvell 1987 Mees
Tartu maakond
  03:08:00
1 Piia Laan 1994 Naine
Harju maakond
  04:17:33
1 Jaak Lääne 1980 Mees
Järva maakond
  01:57:18
1 Viktor Laane 1970 Mees
Pärnu maakond
  02:10:43
1 Jüri Laanmets 1956 Mees
Harju maakond
  02:47:10
1 Gunnar Laas 1970 Mees
Harju maakond
  02:35:00
1 Johan Laas 1941 Mees
Harju maakond
Saku Suusaklubi 02:26:14
1 Kaido Laas 1952 Mees
Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi 02:32:29
1 Aimar Laasi 1981 Mees
Harju maakond
  03:23:49
1 Annabel Laasi 1996 Naine
Harju maakond
ABB AS 03:23:02
1 Kristofer Laasi 2007 Mees
Harju maakond
  03:23:49
1 Viljar Laasi 1986 Mees
Harju maakond
  03:25:07
1 Marge Lääts 1977 Naine
Tartu maakond
Salvest AS 02:56:30
1 Raimond Laats 1979 Mees
Pärnu maakond
  03:39:34
1 Allan Ladva 1983 Mees
Valga maakond
Transpordiamet 02:23:42
1 Helen Laikoja 1993 Naine
Tartu maakond
  02:43:19
1 Rein Laikoja 1968 Mees
Tartu maakond
  02:24:58
1 Rauno Lainemäe 1993 Mees
Jõgeva maakond
  01:53:30
1 Riina Laiv 1974 Naine
Harju maakond
  02:30:54
1 Hendrik Lakk 1950 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:40:06
1 Liivar Laks 1993 Mees
Jõgeva maakond
Transpordiamet 02:26:48
1 Taivo Läll 1972 Mees
Tartu maakond
  02:30:03
1 Liina Laugesaar 1987 Naine
Valga maakond
  03:26:19
1 Anar Laur 1979 Mees
Lääne maakond
  01:58:01
1 Tristan Laur 2004 Mees
Tartu maakond
  02:45:31
1 Igor Lebedev 1958 Mees
pskov
Pskov Ski Team 02:19:24
1 Laura Leben 2010 Naine
Harju maakond
Kose AMK ct 03:14:14
1 Marek Leben 1976 Mees
Harju maakond
Kose AMK ct 02:08:23
1 Aili Lee 1979 Naine
Tartu maakond
  02:50:36
1 Alar Leemet 1995 Mees
Tartu maakond
  01:53:43
1 Margus Leetberg 1986 Mees
Tartu maakond
  02:15:55
1 Andrus Lehtmets 1974 Mees
Tartu maakond
  04:42:47
1 Kaur Robert Lehtmets 2006 Mees
Tartu maakond
  02:59:58
1 Laura-Liisa Lehtmets 2005 Naine
Tartu maakond
  03:15:13
1 Margus Lehtmets 1972 Mees
Satakunta
Korp! Ugala 03:33:53
1 Marta Lehtmets 2009 Naine
Satakunta
  03:31:08
1 Mihkel Lehtmets 1995 Mees
Tartu maakond
Korp! Ugala 03:32:41
1 Kaido Leiten 1972 Mees
Viljandi maakond
  02:14:07
1 Raavo Leiten 1984 Mees
Tartu maakond
  02:38:07
1 Riivo Leiten 1981 Mees
Tartu maakond
  02:56:30
1 Ester Leiten-Kukk 1976 Naine
Harju maakond
  02:45:17
1 Peeter Lelberd 1989 Mees
Põlva maakond
  02:10:32
1 Janek Leo 1974 Mees
Hiiu maakond
  02:17:46
1 Kristjan Lepa 1976 Mees
Pärnu maakond
  02:31:42
1 Rein Lepberg 1962 Mees
Tartu maakond
  02:28:43
1 Arvo Lepik 1957 Mees
Harju maakond
  03:12:01
1 Janno Lepik 1985 Mees
Harju maakond
  02:09:37
1 Aimo Liblik 1981 Mees
Tartu maakond
  03:23:45
1 Heimar Liblik 1975 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 02:18:56
1 Lauri Liblik 2000 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 02:18:56
1 Martin Liblik 2005 Mees
Tartu maakond
  02:11:51
1 Rainar Liblik 1976 Mees
Tartu maakond
  02:11:51
1 Silver Liblik 2007 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 02:18:56
1 Marin Lieberg 1984 Naine
Järva maakond
Türi Rattaklubi 02:38:45
1 Taavi Lillepärg 1978 Mees
Saare maakond
  02:04:47
1 Triinu Lillepärg 1983 Naine
Saare maakond
  02:04:22
1 Raino Lilo 1987 Mees
Tartu maakond
  02:14:48
1 Ingrid Lindenberg 1966 Naine
Tartu maakond
  02:14:19
1 Mart Linsi 1980 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 02:21:54
1 Elar Lippur 1973 Mees
  02:54:34
1 Indrek Lõhmus 1962 Mees
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 02:31:45
1 Mikk Lõhmus 1976 Mees
Lääne maakond
  02:19:58
1 Silja Lõhmus 1961 Naine
Tartu maakond
SEB Pank AS 02:32:15
1 Ats Lokutsievski 1978 Mees
Tartu maakond
  02:17:44
1 Peeter Lõoke 1967 Mees
Tartu maakond
21CC Triatloniklubi 02:11:15
1 Richard Lõoke 2006 Mees
Harju maakond
21CC Triatloniklubi 02:11:33
1 Henri Loosaar 1999 Mees
Võru maakond
SK Serviti 01:54:00
1 Vahur Loosaar 1964 Mees
Võru maakond
  01:54:06
1 Jalmar Lorenz 1971 Mees
Tartu maakond
  02:45:00
1 Karoliina Lorenz 1999 Naine
Tartu maakond
  02:45:00
1 Neeme Lugima 1961 Mees
Rapla maakond
Eesti Energia Spordiklubi 02:15:03
1 Villu Luht 1964 Mees
Harju maakond
  02:01:07
1 Einar Luiga 1973 Mees
Lääne maakond
  02:03:20
1 Merje Luik 1968 Naine
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi 02:32:49
1 Kristjan Lusikas 1985 Mees
Tartu maakond
eratreening.ee 02:30:30
1 Toomas Lust 1957 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:04:44
1 Peeter Maamets 1976 Mees
Tartu maakond
Playtech Estonia OÜ 03:24:02
1 Toomas Määrits 1966 Mees
Tartu maakond
  01:57:50
1 Triin Määrits 1989 Naine
Tartu maakond
  02:07:11
1 Tannar Maasing 2004 Mees
Tartu maakond
  02:12:30
1 Kaspar Maata 1993 Mees
Tartu maakond
  03:15:26
1 Helena Maddison 2009 Naine
Tartu maakond
  02:38:09
1 Liivi Maddison 1980 Naine
Tartu maakond
  02:38:09
1 Martin Maddison 1981 Mees
Tartu maakond
  02:38:07
1 Rasmus Maddison 2011 Mees
Tartu maakond
  02:38:07
1 Kätlin Madis 1981 Naine
Valga maakond
Päästeamet 02:30:01
1 Ülo Madissoon 1962 Mees
Harju maakond
Saku Suusaklubi 02:51:45
1 Markus Mäeväli 1982 Mees
Rapla maakond
  01:41:50
1 Meelis Maidla 1968 Mees
Põlva maakond
Põlva Matkaklubi 03:03:21
1 Priit Maidla 1982 Mees
Tartu maakond
  01:56:41
1 Lauri Makke 1976 Mees
Harju maakond
  03:54:10
1 Aleksei Maksimenko 1985 Mees
Harju maakond
  02:49:37
1 Maria Mällas 1982 Naine
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS 02:29:26
1 Maria Mänd 1979 Naine
Harju maakond
  02:14:26
1 Vallo Mänd 1975 Mees
Harju maakond
  02:11:58
1 Erhard Mandel 1968 Mees
Põlva maakond
  02:08:05
1 Maris Mändoja 1993 Naine
Tartu maakond
  03:05:54
1 Raul Männisalu 1991 Mees
Tartu maakond
Tartu Vangla 03:02:29
1 Valdur Männiste 1969 Mees
Tartu maakond
  02:41:30
1 Mario Mardim 2000 Mees
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi 02:00:59
1 Eve Mardo 1958 Naine
Tartu maakond
  03:50:17
1 Raul Maripuu 1976 Mees
Harju maakond
  02:38:59
1 Haljand Martinson 1979 Mees
Tartu maakond
  02:37:43
1 Verner Mäsak 1951 Mees
Järva maakond
  04:28:15
1 Mait Massakas 1982 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 02:24:00
1 Indrek Matson 1980 Mees
Harju maakond
  02:37:56
1 Tiit Mauer 1968 Mees
Tartu maakond
  02:23:30
1 Vilis Mednis 1951 Mees
Smiltenes novads
  02:07:23
1 Jüri Meidla 1951 Mees
Harju maakond
  02:56:19
1 Tiit Meidla 1975 Mees
Harju maakond
  02:12:03
1 Sille Meikop 1983 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 02:21:13
1 Juri Melnitšuk 1966 Mees
Tartu maakond
  02:29:11
1 Anrijs Mengelsons 1979 Mees
  02:24:48
1 Kristel Meos 1973 Naine
Harju maakond
SA Eesti Lennundusmuuseum 03:02:00
1 Illimar Merilain 1969 Mees
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 01:59:52
1 Margus Merisalu 1955 Mees
Tartu maakond
SK VELO 02:00:20
1 Jüri Mets 1957 Mees
Pärnu maakond
  02:13:40
1 Taimo Mets 1970 Mees
Tartu maakond
  02:08:09
1 Erkki Metsa 1975 Mees
Tartu maakond
  02:11:04
1 Taivo Metsa 1974 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 02:42:37
1 Marek Meus 1982 Mees
Tartu maakond
  02:03:35
1 Kaspar Mihailov 1986 Mees
Tartu maakond
Telia SK 02:26:12
1 Mirjam Minin 1990 Naine
Jõgeva maakond
Palmako AS 02:49:26
1 Argo Mitt 1986 Mees
Lääne-Viru maakond
  02:41:00
1 Risto Mitt 1982 Mees
Tartu maakond
  02:48:38
1 Enn Moks 1952 Mees
Pärnu maakond
  03:21:10
1 Priit Mölder 1978 Mees
Harju maakond
  02:31:03
1 Andrei Morjakov 1971 Mees
Tartu maakond
SK VELO 02:18:08
1 Jaan Mõtsnik 1968 Mees
Järva maakond
Järva-Jaani RSK 03:02:06
1 Andra Mõttus 1975 Naine
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts 02:19:21
1 Ken Moylan 1961 Mees
A.C.T.
  03:44:41
1 Aivi Must 1963 Naine
Lääne-Viru maakond
  03:53:32
1 Enno Must 1963 Mees
Lääne-Viru maakond
  03:56:04
1 Tauri Must 1988 Mees
Järva maakond
Türi Rattaklubi 02:39:28
1 Aivar Müürsepp 1967 Mees
Harju maakond
Rilak 01:45:10
1 Margus Nääs 1978 Mees
Tartu maakond
  02:29:26
1 Hegri Narusk 1977 Mees
Põlva maakond
  01:56:21
1 Konstantin Nemtsov 1971 Mees
Safe Technology Russian Team 02:48:00
1 Margo Nigul 1972 Mees
Harju maakond
  02:30:36
1 Hannes Nigulas 1977 Mees
Jõgeva maakond
Päästeamet 02:45:37
1 Marilin Niilus 1993 Naine
Tartu maakond
Hauka Veloklubi 03:15:18
1 Ardi Niinepuu 1984 Mees
Tartu maakond
  03:05:36
1 Enar Nilp 1987 Mees
Järva maakond
Graanul Invest AS 02:20:06
1 Henari Nõu 1981 Mees
Tartu maakond
Eesti Rahva Muuseum 02:12:46
1 Kirill Novikov 1987 Mees
Harju maakond
  03:19:11
1 Oleg Novikov 1963 Mees
Pihkva maakond
PskovRoadRace 01:48:01
1 Stanislav Novikov 1973 Mees
  02:06:15
1 Mairo Nurmela 1984 Mees
Tartu maakond
  02:21:57
1 Marek Nurmela 1979 Mees
Harju maakond
  02:36:15
1 Pille Nurmis 1961 Naine
Harju maakond
  02:42:24
1 Mari-Liis Oberg 1991 Naine
Tartu maakond
  03:38:27
1 Tiit Oinus 1987 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 02:56:03
1 Joonas Õispuu 2004 Mees
Harju maakond
  03:12:00
1 Siim Henrik Õispuu 1997 Mees
Harju maakond
  03:09:58
1 Toomas Õispuu 1967 Mees
Harju maakond
  01:58:00
1 Mihkel Ojamets 1982 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Eesti AS 02:25:58
1 Tarmo Ojasaar 1978 Mees
Tartu maakond
  01:57:32
1 Marko Oldermann 1981 Mees
Harju maakond
  03:07:49
1 Raivo Olesk 1967 Mees
Tartu maakond
  02:36:06
1 Alar Ollerma 1962 Mees
Rapla maakond
  02:57:46
1 Andres Ollino 1977 Mees
Harju maakond
  02:37:17
1 Jaan Ollino 1944 Mees
Järva maakond
  02:37:56
1 Jaan Olvet 1969 Mees
Harju maakond
RaOK.ee 02:37:03
1 Mikk Orasmaa 1988 Mees
Tartu maakond
  02:08:51
1 Kadi Orav 1977 Naine
Harju maakond
  07:54:45
1 Marje Orav 1964 Naine
Rapla maakond
  03:08:50
1 Rihard Orav 1989 Mees
Tartu maakond
  02:24:40
1 Merike Orgmäe 1992 Naine
Rapla maakond
  02:56:17
1 Tiit Orlovski 1981 Mees
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts 02:22:52
1 Piret Õun 1979 Naine
Harju maakond
  02:56:38
1 Ragnar Õun 1976 Mees
Pärnu maakond
  02:20:47
1 Kaido Õunapuu 1972 Mees
Tartu maakond
Päästeamet 02:22:24
1 Aivar Paapsi 1958 Mees
Tartu maakond
  02:44:44
1 Lauri Paas 1981 Mees
Tartu maakond
Bigbank AS 02:57:05
1 Meelis Paas 1973 Mees
Jõgeva maakond
  02:05:55
1 Silja Paavle 1976 Naine
Tartu maakond
  04:54:18
1 Anari Pabort 1984 Naine
Tartu maakond
  03:45:46
1 Liina Padrik 1977 Naine
Tartu maakond
  03:10:28
1 Tanel Padrik 1969 Mees
Tartu maakond
  03:12:42
1 Marget Pähkel 1977 Naine
Harju maakond
  02:06:52
1 Ardo Pajur 1974 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 02:07:49
1 Maris Pajur 1986 Naine
Järva maakond
  02:26:13
1 Rain Pajur 1976 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 02:57:25
1 Roger Pajur 2008 Mees
Harju maakond
  02:57:25
1 Pait Palgi 1980 Mees
Tartu maakond
  02:06:11
1 Triinu Palo 1975 Naine
Tartu maakond
  02:43:50
1 Madis Paluoja 1970 Mees
Tartu maakond
Trismile 01:58:59
1 Hannula-Katrin Pandis 1990 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 02:02:11
1 Aalo Parmas 1957 Mees
Harju maakond
  02:41:00
1 Birgit Pärsim 1984 Naine
  03:53:30
1 Priit Pärsim 1967 Mees
Tartu maakond
Korp! Leola 02:44:05
1 Margit Partei 1992 Naine
Tartu maakond
TÜASK 02:56:35
1 Katren Parve 1971 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 03:02:45
1 Aare Paulov 1976 Mees
Tartu maakond
Ikodor AS 02:31:05
1 Ants Pedaja 1951 Mees
Rapla maakond
  02:05:52
1 Taavi Pedaja 1982 Mees
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 02:14:46
1 Karel Pedaste 2006 Mees
Tartu maakond
  02:14:27
1 Aare Pedras 1954 Mees
Võru maakond
  02:57:18
1 Anna-Liisa Pehlak 1989 Naine
Tartu maakond
Salvest AS 03:05:24
1 Elisabet Peterson 2006 Naine
Tartu maakond
  03:18:43
1 Kristin Peterson 1995 Naine
Valga maakond
  02:56:03
1 Tiit Peterson 1979 Mees
Tartu maakond
  02:46:38
1 Egert Pflug 1963 Mees
Harju maakond
  02:29:00
1 Evelin Pihlak 1977 Naine
Tartu maakond
  02:03:23
1 Marek Pihlak 1977 Mees
Tartu maakond
  02:03:17
1 Margo Pihlak 1974 Mees
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi 02:16:04
1 Merje Pihlak 1978 Naine
Harju maakond
  04:30:59
1 Katrin Pihlakas 1980 Naine
Harju maakond
  02:36:28
1 Anna-Liisa Pihlap 2003 Naine
Tartu maakond
  02:32:28
1 Raimond Pihlap 1985 Mees
Tartu maakond
  02:57:00
1 Janek Pihtjõe 1975 Mees
Harju maakond
Viimsi Sport 02:19:38
1 Aldo Piipuu 1965 Mees
Harju maakond
  05:40:48
1 Evelin Piir 1980 Naine
Tartu maakond
  02:17:18
1 Tarvo Piir 1974 Mees
Tartu maakond
  02:39:02
1 Heiko Pillesaar 1980 Mees
Jõgeva maakond
  02:54:22
1 Märt Pilme 1989 Mees
Pärnu maakond
  02:55:40
1 Tiina Pindis 1970 Naine
Võru maakond
  03:01:15
1 Vahur Pindma 1965 Mees
Harju maakond
Hauka Veloklubi 02:13:54
1 Indrek Põder 1983 Mees
Tartu maakond
  02:36:36
1 Indrek Põder 1968 Mees
Tartu maakond
  03:44:13
1 Karl Robert Põder 1998 Mees
Tartu maakond
  04:21:19
1 Rein Pokk 1968 Mees
Harju maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 02:12:14
1 Margus Pokkinen 1964 Mees
Tartu maakond
  02:04:30
1 Ülle Põldoja 1958 Naine
Tartu maakond
OK Ilves 03:10:39
1 Kairon Põldver 2004 Mees
Tartu maakond
JK Welco 02:09:40
1 Urmas Põlgast 1973 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:19:04
1 Dmitriy Poltorukho 1981 Mees
Ida-Viru maakond
  02:10:39
1 Andres Pool 1966 Mees
Tartu maakond
  02:13:23
1 Artur Pool 1995 Mees
Tartu maakond
  02:12:37
1 Varno Porovarde 1973 Mees
Harju maakond
Baltic Industrial 02:20:10
1 Leili Prans 1951 Naine
Tartu maakond
OK Ilves 02:59:51
1 Paavo Prans 1972 Mees
Tartu maakond
SportID 02:19:21
1 Heiki Prants 1964 Mees
Võru maakond
Võru Suusaklubi 03:06:27
1 Jelena Prants 1967 Naine
Võru maakond
Võru Suusaklubi 03:06:51
1 Hergo Prei 1976 Mees
Tartu maakond
Korp! Fraternitas Liviensis 03:20:12
1 Klaarika Prii 1985 Naine
Pärnu maakond
  02:45:59
1 Hanno Priks 1963 Mees
Valga maakond
Viljandi VAK Staier 02:02:15
1 Jaanus Prits 1966 Mees
Lääne-Viru maakond
  02:21:18
1 Raivo Pruuel 1966 Mees
Harju maakond
SK ProRunner 01:53:05
1 Signe Pruul 1983 Naine
Tartu maakond
  03:25:10
1 Jaanus Pulles 1964 Mees
Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton 01:59:18
1 Hans Voldemar Puri 2008 Mees
Harju maakond
  02:43:10
1 Heino Puri 1942 Mees
Tartu maakond
  02:44:09
1 Karl Puri 2007 Mees
Harju maakond
  02:45:27
1 Tarvo Puri 1973 Mees
Harju maakond
  02:44:09
1 Martin Purre 1974 Mees
Harju maakond
  02:39:53
1 Veera Putan 1965 Naine
Ida-Viru maakond
  03:23:34
1 Tiit Pütt 1980 Mees
Tartu maakond
  03:32:59
1 Margus Rääk 1981 Mees
Tartu maakond
Splitter 02:14:30
1 Ragnar Raam 1983 Mees
Tartu maakond
  01:57:10
1 Kaire Raasik 1980 Naine
Tartu maakond
  03:21:53
1 Marko Raasik 1977 Mees
Tartu maakond
  03:22:16
1 Uku Raasik 2007 Mees
Tartu maakond
  03:22:16
1 Kalle Rahu 1971 Mees
Pärnu maakond
Hansab 02:03:10
1 Margus Rahula 1971 Mees
Pärnu maakond
  01:52:33
1 Jarno Raid 1981 Mees
Tartu maakond
  02:24:45
1 Eldur Raiesmaa 1967 Mees
Pärnu maakond
  02:13:40
1 Remo Raiesmaa 2003 Mees
Pärnu maakond
  02:34:18
1 Risto Raig 1990 Mees
Põlva maakond
  02:08:05
1 Mihkel Räim 1993 Mees
Saare maakond
  01:56:49
1 Riho Räim 1968 Mees
Saare maakond
Saaremaa JK Viiking 01:56:49
1 Heiki Raimets 1966 Mees
Jõgeva maakond
  02:14:29
1 Aapo Rammo 1951 Mees
Põlva maakond
SK VELO 01:58:43
1 Priit Rämson 1979 Mees
Tartu maakond
  02:30:22
1 Romet Rand 1976 Mees
Tartu maakond
  02:17:44
1 Timo Rantanen 1960 Mees
  02:51:32
1 Riina Raudla 1967 Naine
Tartu maakond
  04:17:57
1 Taavi Raudla 1966 Mees
Tartu maakond
  04:29:58
1 Gerda Raudsepp 1988 Naine
Tartu maakond
  03:18:46
1 Rannu Raudsepp 1980 Mees
Tartu maakond
  02:52:36
1 Taavi Rauniste 1987 Mees
Saare maakond
  01:48:32
1 Kermo Rea 2005 Mees
Harju maakond
  02:42:59
1 Marina Rebane 1977 Naine
Harju maakond
  02:09:37
1 Erki Rehkli 2000 Mees
Valga maakond
  02:26:18
1 Renno Rehtla 1985 Mees
Tartu maakond
  02:20:46
1 Karel Gustav Rei 2008 Mees
Harju maakond
SK CFC 02:41:47
1 Andrus Reimaa 1972 Mees
Viljandi maakond
Tarvastu ratturid 01:58:53
1 Hillary Reimann 1963 Mees
Tartu maakond
AS G4S Eesti 02:35:00
1 Jaan Reimo 1985 Mees
Tartu maakond
  02:06:44
1 Joonas Reimo 2007 Mees
Tartu maakond
  02:31:24
1 Kristi Reinberg 1984 Naine
Järva maakond
  01:57:18
1 Olev Reinmägi 1974 Mees
Tartu maakond
  02:19:23
1 Rasmus Reinson 2009 Mees
Harju maakond
Sportlove 03:18:30
1 Emma Reinumägi 2002 Naine
Tartu maakond
  03:14:17
1 Peter Repkin 1971 Mees
Tartu maakond
  01:53:06
1 Martin Riidamets 1955 Mees
Pärnu maakond
  02:37:15
1 Tarmo Rikkinen 1972 Mees
Harju maakond
  02:59:17
1 Martin Rikolas 1977 Mees
Harju maakond
  02:24:45
1 Siiri Rist 1992 Naine
Pärnu maakond
Suusahullud 02:38:43
1 Martin Rits 1987 Mees
Harju maakond
  02:02:48
1 Janika Rohtla 1989 Naine
Viljandi maakond
  02:47:05
1 Rein Rohtla 1974 Mees
Tartu maakond
  02:25:29
1 Rando Roomets 1971 Mees
Tartu maakond
  02:04:24
1 Veikko Roos 1977 Mees
Harju maakond
  02:34:09
1 Margus Rosin 1982 Mees
Põlva maakond
Bigbank AS 02:26:50
1 Kertu Rünkorg 1973 Naine
Tartu maakond
  02:55:36
1 Mikk Mihkel Ruus 2010 Mees
Tartu maakond
  02:43:50
1 Reimo Rüütelmann 1971 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 02:08:29
1 Härmo Saag 1975 Mees
Tartu maakond
  02:13:58
1 Marek Saar 1981 Mees
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS 02:00:46
1 Tarmo Saar 1977 Mees
Harju maakond
Harju Elekter AS 02:23:07
1 Ragner Saard 1977 Mees
Pärnu maakond
  01:51:48
1 Viktor Saaremets 1978 Mees
Pärnu maakond
Päästeamet 01:53:40
1 Mati Saarend 1951 Mees
Lääne-Viru maakond
  02:35:16
1 Mart Saareoja 1972 Mees
Pärnu maakond
  02:15:59
1 Kerly Saarna 1989 Naine
Tartu maakond
  02:40:11
1 Ivo Saarniit 1981 Mees
Tartu maakond
  03:18:44
1 Toomas Saaroja 1972 Mees
Tartu maakond
  02:36:45
1 Oleg Safonov 1961 Mees
Pärnu maakond
  01:53:46
1 Heljus Saks 1989 Mees
Saare maakond
  02:05:58
1 Tuuli Saksa 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
Simuna Spordiklubi 02:45:47
1 Maris Salekešin 1982 Naine
Harju maakond
SK ProRunner 04:37:11
1 Pärn Villem Salm 2007 Mees
Võru maakond
  03:09:19
1 Andres Salumäe 1960 Mees
Harju maakond
  02:36:45
1 Silver Salundi 1977 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Eesti AS 02:11:45
1 Margot Saluse 1986 Naine
Tartu maakond
  02:40:18
1 Leili Särg 1965 Naine
Viljandi maakond
Hawaii Express 02:41:48
1 Siim Sarv 1989 Mees
Harju maakond
  02:09:45
1 Janika Seero 1984 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 02:35:58
1 Janelle Seiler 1978 Naine
Tartu maakond
  02:53:43
1 Ilmar Šelemba 1977 Mees
Harju maakond
  02:02:49
1 Jurijs Seleznovs 1958 Mees
  04:41:23
1 Anti Seli 1973 Mees
Tartu maakond
  02:38:10
1 Aleksey Serov 1980 Mees
Severo-Zapad
  02:47:20
1 Anton Serov 1980 Mees
  02:43:23
1 Leons Seškens 1956 Mees
  02:00:46
1 Marten Siiber 1993 Mees
Tartu maakond
  02:44:47
1 Juli-Ann Siimpoeg 1969 Naine
Harju maakond
SK Kirss 02:03:22
1 Signe Sikk 1973 Naine
Ida-Viru maakond
  02:43:35
1 Mikk Sikka 1989 Mees
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts 02:30:36
1 Jaan Silvet 1978 Mees
Harju maakond
Telia SK 02:48:07
1 Ketlin Silvet 2005 Naine
Harju maakond
Telia SK 02:48:07
1 Jekabs Skolnieks 2006 Mees
  02:18:55
1 Janar Soidla 1974 Mees
Harju maakond
  02:12:05
1 Reelika Sõmer 1984 Naine
Tartu maakond
NKK Tartu ringkond 03:01:04
1 Raul Soodla 1968 Mees
Jõgeva maakond
  02:50:05
1 Maris Soonsein 1981 Naine
Tartu maakond
  02:34:49
1 Aleksandr Šorin 1983 Mees
Tartu maakond
  02:42:49
1 Aimar Suik 1974 Mees
Tartu maakond
  02:00:06
1 Andrus Suits 1964 Mees
Tartu maakond
  02:52:35
1 Eleri Sutt 1981 Naine
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 02:38:05
1 Maichl Suur 1976 Naine
Põlva maakond
SK ProRunner 02:54:11
1 Kirsti Süvaorg 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
  03:08:27
1 Jarek Swiercz 1961 Mees
  02:30:46
1 Annes Täht 1985 Mees
Harju maakond
  01:54:46
1 Sven Talts 1972 Mees
Harju maakond
  02:05:27
1 Alari Talv 1975 Mees
Tartu maakond
  02:34:20
1 Tormi Talv 1986 Mees
Tartu maakond
  02:35:46
1 Hando Tamm 1982 Mees
Pärnu maakond
  02:39:21
1 Pearu Tamm 1960 Mees
Harju maakond
Telia SK 02:16:35
1 Priit Tamm 1973 Mees
Tartu maakond
  02:19:25
1 Raimond Tamm 1978 Mees
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 02:30:30
1 Joosep Tammemäe 1990 Mees
Viljandi maakond
Seiklushunt 02:56:01
1 Marcella Tammes 1973 Naine
Harju maakond
  02:39:00
1 Tiia Tammik 1965 Naine
Harju maakond
  04:49:40
1 Meelis Tammsalu 1980 Mees
Võru maakond
Telia SK 03:04:50
1 Ain Tammvere 1962 Mees
Tartu maakond
  02:43:54
1 Kristo Tamsalu 1974 Mees
Lääne maakond
  02:00:54
1 Kristina Tannenberg 1976 Naine
Tartu maakond
  02:56:34
1 Kalev Tark 1983 Mees
Pärnu maakond
A. Le Coq 02:20:42
1 Tiimar Tartes 1982 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 02:42:00
1 Tõnis Tartes 1986 Mees
Tartu maakond
  03:23:25
1 Aivi Tarvis 1959 Naine
Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi 02:15:47
1 Peeter Tarvis 1956 Mees
Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi 02:07:40
1 Raul Taul 1964 Mees
Jõgeva maakond
Voorema Centrum/Rattabaas 02:04:57
1 Ruttar Teder 1955 Mees
Järva maakond
  01:24:54
1 Tiina Teearu 1989 Naine
Valga maakond
  03:26:36
1 Jaan Tell 1983 Mees
Tartu maakond
TMB Element SK 03:01:04
1 Juhan Telling 1967 Mees
Lääne maakond
JK Hermes 02:58:46
1 Marju Tempel 1974 Naine
Harju maakond
  02:21:20
1 Margus Teska 1984 Mees
Jõgeva maakond
  02:33:08
1 Andrus Tigane 1973 Mees
Tartu maakond
Telia SK 02:33:21
1 Merle Tigane 1973 Naine
Tartu maakond
Enics Eesti AS 02:45:20