40. Tartu Rattaralli
Virtuaalsõit

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 213 Naisi: 84 Mehi: 129
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Seisund Läbitud distants Tulemus
1 Annika Aas 1977 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:11:40
1 Hanno Abras 1992 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:50:17
1 Jaan Ainelo 1958 Mees
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus Distants läbitud 128 km 05:42:19
1 Ann-Christine Allik 1994 Naine
Harju maakond
Jumek Team Distants läbitud 128 km 06:42:10
1 Peeter Allik 1970 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 05:03:09
1 Ülle Allik 1982 Naine
Rapla maakond
  Distants läbitud 128 km 07:45:10
1 Peeter Änilane 1979 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 05:02:59
1 Rain Annama 1981 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 04:30:24
1 Fred Ansip 1973 Mees
Tartu maakond
Eesti Rahva Muuseum Distants läbitud 128 km 04:41:31
1 Nicolai Antiferov 1984 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 06:52:13
1 Tauri Arumäe 1987 Mees
Tartu maakond
TÜASK Distants läbitud 128 km 05:33:04
  Triinu Bergmann 1996 Naine
Tartu maakond
SK ProRunner Distants läbitud 128 km 05:07:56
  Alexander Boyko 1998 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 06:25:45
1 Gatis Bridaks 1978 Mees
  Distants läbitud 128 km 04:50:13
  Vincent Dautancourt 1984 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool Distants läbitud 128 km 04:59:47
1 Anna Demers 1984 Naine
  Distants läbitud 128 km 08:28:27
  Imre Drovtar 1987 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 05:38:34
1 Heli Eerik 1972 Naine
Lääne-Viru maakond
  Distants läbitud 128 km 05:44:00
  Heiti Elster 1976 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 04:29:42
1 Kalle Elster 1953 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 04:31:02
1 Gitana Gasiunaite-Demcenko 1976 Naine
  Distants läbitud 128 km 06:13:05
1 Rain Hallimäe 1957 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 04:42:23
1 Kaisa Hanko 2000 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 06:47:13
1 Kati Heering 1998 Naine
Põlva maakond
  Distants läbitud 128 km 06:29:16
1 Härmo Hiiemäe 1983 Mees
Tartu maakond
Eesti Maaülikool Distants läbitud 128 km 07:40:39
1 Liina Hindremäe 1986 Naine
Harju maakond
SEB Pank AS Distants läbitud 128 km 06:57:43
1 Andrus Holz 1968 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 07:54:09
1 Valdo Jahilo 1972 Mees
Harju maakond
Keskkonnaagentuur Distants läbitud 128 km 04:34:23
1 Raimonds Jansons 1971 Mees
  Distants läbitud 128 km 06:03:34
1 Urmas Jegorov 1970 Mees
Harju maakond
Radisson Blu Sky Hotell Distants läbitud 128 km 06:52:33
1 Reelika Jõe 1981 Naine
Valga maakond
  Distants läbitud 128 km 07:55:45
1 Urmas Jõesoo 1975 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 05:56:17
1 Alar Jõgi 1974 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 04:34:02
1 Siivi Jõgi 1970 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 06:55:50
  Urmas Kadak 1967 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts Distants läbitud 128 km 07:38:31
1 Mart Kainel 1945 Mees
Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi Distants läbitud 128 km 05:50:22
1 Annika Kaldoja 1986 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 09:03:11
1 Sigrid Kaljula 1973 Naine
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 13:19:46
1 Merje Kallip 1963 Naine
Lääne-Viru maakond
  Distants läbitud 128 km 06:40:13
1 Peep Kallip 1961 Mees
Lääne-Viru maakond
  Distants läbitud 128 km 06:35:24
1 Didzis Kalnins 1967 Mees
Maratona Klubs Distants läbitud 128 km 06:47:05
1 Tiiu Kannes 1972 Naine
Valga maakond
  Distants läbitud 128 km 06:07:43
1 Üllar Karu 1975 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 04:42:57
1 Triinu Kase 1982 Naine
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 08:27:46
1 Marek Kask 1972 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:06:43
1 Erkki Keerig 1973 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 05:06:24
1 Kessu Kesler 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
  Distants läbitud 128 km 06:52:48
1 Anu Kilki 1970 Naine
Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi Distants läbitud 128 km 06:33:01
  Mikk Kilter 1984 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 04:48:07
1 Dmitry Kitchenko 1964 Mees
  Distants läbitud 128 km 06:45:56
1 Toivo Kivi 1963 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 05:03:28
1 Rainer Kivimaa 1971 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 07:07:38
1 Külliki Klaar 1976 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 06:24:06
1 Undo Koitmäe 1965 Mees
Viljandi maakond
Espak Viljandi Distants läbitud 128 km 05:43:07
1 Raul Köster 1971 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 09:14:02
1 Reelika Kreitsberg 1985 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 08:09:58
1 Paavo Kroon 1985 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 04:44:56
1 Katrin Kruusamägi 1980 Naine
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 05:12:49
1 Piret Kruusimaa 1964 Naine
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi Distants läbitud 128 km 04:55:31
1 Dmitrijs Kucerenko 1984 Mees
LGS Cycling team Distants läbitud 128 km 08:06:49
  Kaspar Kull 1984 Mees
Harju maakond
AS Schenker Distants läbitud 128 km 04:42:12
1 Kariina Künnap 1985 Naine
Pärnu maakond
  Distants läbitud 128 km 07:46:14
1 Maarja Küttim 1991 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 07:01:27
  Ivo Kuus 1971 Mees
Rapla maakond
  Distants läbitud 128 km 04:36:11
1 Mike-Gregor Kuus 2000 Mees
Tartu maakond
Tartu Vangla Distants läbitud 128 km 04:48:14
1 Mait Kuusalu 1976 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 04:45:11
1 Kalle Kuusik 1972 Mees
Ida-Viru maakond
  Distants läbitud 128 km 05:57:55
1 Regina Labent 1975 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:52:19
1 Imre Lall 1978 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool Distants läbitud 128 km 05:34:40
  Raines Laul 1981 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE Distants läbitud 128 km 05:07:05
1 Ilse Laur 1957 Naine
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 07:05:06
1 Riina Lepistik 1965 Naine
Võru maakond
MTÜ Spordiselts Distants läbitud 128 km 05:56:49
1 Elis Leppik 2007 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 07:41:16
1 Erlend Leppoja 1995 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:25:09
1 Jaan Liiders 1955 Mees
Rapla maakond
  Distants läbitud 128 km 06:11:39
1 Rene Rainer Liiver 2013 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 13:19:46
1 Merle Lillik 1971 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:46:35
1 Indrek Lillo 1977 Mees
Harju maakond
Advokaadibüroo Lillo & Partnerid Distants läbitud 128 km 08:06:41
1 Andres Linnasmägi 1978 Mees
Harju maakond
ABB AS Distants läbitud 128 km 05:38:00
1 Merle Lint 1961 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 06:21:40
1 Maris Luht 1983 Naine
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 10:17:00
  Marko Maasing 1974 Mees
Tartu maakond
Ikodor AS Distants läbitud 128 km 04:42:40
1 Tanel Mäger 1988 Mees
Tartu maakond
Korp! Revelia Distants läbitud 128 km 05:36:46
1 Aili Mägi 1981 Naine
Viljandi maakond
  Distants läbitud 128 km 08:02:31
1 Kaidi Mägi 1990 Naine
Jõgeva maakond
  Distants läbitud 128 km 06:23:18
1 Helis Mahmastol 1983 Naine
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 06:16:34
1 Tarmo Mahmastol 1978 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 06:29:33
1 Jaanus Mainla 1972 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:40:02
1 Leila Mainla 1981 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 06:16:21
1 Maila Maisväli 1963 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 11:54:35
1 Kaupo Mändla 1985 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:29:55
1 Sami Mannelin 1975 Mees
  Distants läbitud 128 km 05:45:28
1 Sulo Mannine 1975 Mees
Harju maakond
Team TT Distants läbitud 128 km 04:56:14
1 Riina Mardla 1973 Naine
Viljandi maakond
  Distants läbitud 128 km 06:11:00
  Veiko Meltsas 1974 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 04:26:16
  Ave Metsar 1974 Naine
Pärnu maakond
Pärnu Sõudekeskus Kalev Distants läbitud 128 km 05:46:15
1 Erkki Mikenberg 1972 Mees
Lääne-Viru maakond
Rakvere RK Siplased Distants läbitud 128 km 04:47:34
1 Igor Minin 1955 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 07:55:31
1 Jaak Mölder 1969 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 05:50:00
1 Moorits Mihkel Muru 1993 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool Distants läbitud 128 km 05:06:11
1 Meelis Muts 1973 Mees
Viljandi maakond
  Distants läbitud 128 km 05:15:47
  Marden Muuk 1986 Mees
Harju maakond
Hawaii Express Distants läbitud 128 km 04:08:34
1 Kaupo Naal 1988 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq Distants läbitud 128 km 07:00:01
1 Kerly Nahkur 1982 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 08:39:38
1 Kaarel Niit 1997 Mees
Hiiu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:10:03
1 Carlos Niitsoo 1979 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 06:39:32
1 Sander Niitsoo 2006 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 06:44:03
1 Eveli Nõgesmäe 1976 Naine
Tartu maakond
Eesti Tõukerattaliit Distants läbitud 128 km 06:22:25
  Eke Nurm 1967 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 04:22:17
1 Siiri Oad 1980 Naine
Pärnu maakond
Pärnu Sõudekeskus Kalev Distants läbitud 128 km 06:21:18
1 Kaido Ojaperv 1974 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 06:32:33
1 Margus Oks 1973 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 06:26:28
1 Sigrid Oks 1976 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 06:26:28
1 Liina Olgo 1989 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 07:31:05
1 Kusti Org 1988 Mees
Viljandi maakond
Transpordiamet Distants läbitud 128 km 05:46:33
1 Kadri Orula 1980 Naine
Tartu maakond
TÜASK Distants läbitud 128 km 05:38:11
1 Ainars Ozolins 1960 Mees
  Distants läbitud 128 km 04:05:17
1 Brit Padjus 1984 Naine
Harju maakond
Swedbank AS Distants läbitud 128 km 05:08:36
1 Kaidi Parman 1987 Naine
Põlva maakond
  Distants läbitud 128 km 07:55:49
1 Risto Parri 1991 Mees
Harju maakond
Korp! Sakala Distants läbitud 128 km 08:45:36
1 Jüri Pärtelpoeg 1969 Mees
Tartu maakond
Certex Distants läbitud 128 km 05:49:06
1 Karin Pärtelpoeg 2005 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:40:19
1 Jekaterina Pihlak 1970 Naine
Järva maakond
  Distants läbitud 128 km 05:50:50
1 Moonika Pindis 1999 Naine
Võru maakond
  Distants läbitud 128 km 06:43:30
1 Rando Pitkäärt 1981 Mees
Tartu maakond
Tamrex Distants läbitud 128 km 04:47:01
1 Mariliis Põld 1980 Naine
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 08:07:56
1 Liidia Põllu 1954 Naine
Ida-Viru maakond
  Distants läbitud 128 km 09:08:08
1 Katsiaryna Popakul 1986 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 08:22:00
1 Sergei Porotsin 1983 Mees
Ida-Viru maakond
  Distants läbitud 128 km 04:17:20
1 Kaur Praks 2006 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:25:10
1 Neeme Praks 1978 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:25:10
1 Kai Priks 1975 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 06:29:32
1 Kalmer Priks 1980 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 07:17:25
1 Ingemar Prual 1981 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 07:08:29
1 Kaire Prüüs 1972 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 10:54:34
1 Peeter Puhke 1963 Mees
Järva maakond
Ambla SK Distants läbitud 128 km 05:00:20
  Sille Puhu 1984 Naine
Viljandi maakond
Hawaii Express Distants läbitud 128 km 04:09:06
  Kalev Pullonen 1964 Mees
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus Distants läbitud 128 km 05:39:23
1 Kaider Puniste 1976 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:28:04
1 Tõnis Raamets 1975 Mees
Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool Distants läbitud 128 km 04:54:40
1 Toomas Rähn 1958 Mees
Viljandi maakond
  Distants läbitud 128 km 05:38:19
  Gerli Raieste 1984 Naine
Tartu maakond
Eesti Tõukerattaliit Distants läbitud 128 km 05:40:26
  Naima Raiv-Altosaar 1976 Naine
Valga maakond
Hauka Veloklubi Distants läbitud 128 km 06:46:46
1 Romet Rammulüüs 1975 Mees
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ Distants läbitud 128 km 05:55:42
1 Merike Randoja 1987 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 04:45:18
1 Toomas Randoja 1983 Mees
Harju maakond
SEB Pank AS Distants läbitud 128 km 08:21:39
1 Margus Raudla 1979 Mees
Tartu maakond
Salvest AS Distants läbitud 128 km 05:50:33
  Urmas Rebane 1973 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 06:00:33
  Vaido Rego 1976 Mees
Lääne-Viru maakond
  Distants läbitud 128 km 05:29:58
1 Anti Reiman 1982 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 06:42:44
1 Reet Reimann 1961 Naine
Lääne-Viru maakond
  Distants läbitud 128 km 06:36:19
1 Jaan Reinson 1955 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:42:04
1 Tiina Rekand 1985 Naine
Harju maakond
Eesti Panga SK Distants läbitud 128 km 05:06:15
  Andres Ronk 1981 Mees
Harju maakond
RedBike Distants läbitud 128 km 04:27:02
  Martti Rooba 1984 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 04:31:16
1 Kristjan Roosvald 1986 Mees
Ida-Viru maakond
  Distants läbitud 128 km 05:04:52
1 Elvis Rosse 1975 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:54:42
1 Ranno Rüütsalu 1969 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 04:31:21
1 Kajar Saarejõe 1976 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 06:29:05
1 Martin Sagaja 1980 Mees
Harju maakond
Eesti Raudtee AS Distants läbitud 128 km 04:40:29
  Sven Salep 1965 Mees
Lääne-Viru maakond
Hawaii Express Distants läbitud 128 km 05:40:49
  Erki Saluveer 1980 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 04:53:38
1 Annika Seero 1983 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Distants läbitud 128 km 05:47:47
1 Ahto Selter 1970 Mees
Järva maakond
  Distants läbitud 128 km 04:39:37
1 Valeri Šemjakin 1949 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 04:08:14
1 Vladimir Shokman 1948 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 07:36:35
1 Jevgeni Solovjov 1948 Mees
Ida-Viru maakond
  Distants läbitud 128 km 07:09:06
1 Vladimir Šor 1979 Mees
Tartu maakond
Alpiklubi FIRN Distants läbitud 128 km 06:08:11
  Aija Sprivul-Dautancourt 1983 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 07:00:06
1 Piret Suitso 1946 Naine
Pärnu maakond
  Distants läbitud 128 km 07:24:46
1 Liina Sukk 1986 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 07:05:07
1 Maiken Sulg 1987 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 07:56:23
1 Virge Tähemäe 1979 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 06:18:49
1 Kaili Tamm 1971 Naine
Põlva maakond
  Distants läbitud 128 km 06:34:55
1 Marge Tamm 1999 Naine
Valga maakond
  Distants läbitud 128 km 05:51:07
1 Andres Tammesoo 1975 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 06:50:41
1 Aleksandr Tamp 1985 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 03:57:23
1 Taivo Teder 1989 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:19:35
  Karin Tein 1985 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 06:34:03
1 Tiia Tenno 1969 Naine
Põlva maakond
  Distants läbitud 128 km 06:58:56
1 Marko Tiisler 1969 Mees
Põlva maakond
  Distants läbitud 128 km 05:04:40
1 Lauri Tikk 1972 Mees
Tartu maakond
Suusahullud Distants läbitud 128 km 04:53:12
1 Markus Tikk 2004 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:07:33
1 Vaike Tomann 1954 Naine
Tartu maakond
OK Ilves Distants läbitud 128 km 15:40:36
1 Katrin Tomson 1956 Naine
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 08:01:28
1 Andres Tootsman 1959 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:43:07
1 Maimu Torn 1983 Naine
Rapla maakond
  Distants läbitud 128 km 06:33:32
1 Maris Tustit 1990 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 09:17:20
1 Reeda Tuula-Fjodorov 1977 Naine
Harju maakond
Seiklushunt Distants läbitud 128 km 04:48:09
1 Urmas Udobin 1972 Mees
Viljandi maakond
  Distants läbitud 128 km 04:58:19
1 Andrei Uksov 1980 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:34:07
1 Kairi Ustav 1977 Naine
Tartu maakond
Eesti Rahva Muuseum Distants läbitud 128 km 04:44:49
1 Teet Vaher 1978 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:25:10
1 Indrek Vaino 1975 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 05:11:03
  Lisbeth Vallimäe 2002 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 06:12:07
  Rasmus Vallimäe 2005 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 06:12:07
  Valmar Vallimäe 1974 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 06:12:07
  Kalmer Valtin 1967 Mees
Võru maakond
Hauka Veloklubi Distants läbitud 128 km 04:33:03
1 Ergo Veedler 1988 Mees
Harju maakond
Elisa Distants läbitud 128 km 04:23:45
1 Evald Veldemann 1956 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 06:24:02
1 Janno Veldemann 1982 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:48:43
1 Merlin Villik 1978 Naine
Põlva maakond
  Distants läbitud 128 km 07:14:39
1 Madle-Helena Vilu 2006 Naine
Lääne-Viru maakond
Rixratas Distants läbitud 128 km 07:16:43
1 Eeva Vitsut 2002 Naine
Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi Distants läbitud 128 km 05:29:08
1 Martin Vlassov 1982 Mees
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 04:48:28
1 Jürjo Voitka 1975 Mees
Jõgeva maakond
Graanul Invest AS Distants läbitud 128 km 04:23:35
1 Johannes Volt 2000 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 05:25:25
1 Tiina Voogne 1973 Naine
Harju maakond
EWK Distants läbitud 128 km 06:31:15
1 Iiris Vunk 2012 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 10:22:09
1 Regina Vunk 1982 Naine
Tartu maakond
  Distants läbitud 128 km 05:52:02
1 Tiit Vunk 1983 Mees
Tartu maakond
Transpordiamet Distants läbitud 128 km 04:58:35
1 Villu Zirnask 1966 Mees
Harju maakond
  Distants läbitud 128 km 05:39:50
1 Jaak Veskimeister 1976 Mees
Harju maakond
Tallinki Spordiklubi Pooleli 16.4 km 00:49:55
Sulge

Tulemuse detailne info

...