23. Tartu Rattamaraton
Virtuaalrattamaraton

Search by ...
Gender
Country
Total: 263 Female: 92 Male: 171 Läbitud distants kokku: 10520 km Aeg kokku: 590:38:09
Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Result
1 Aivar Aavik 1965 Male
Harju maakond
Ramirent 01:48:53
1 Andris Abolins 1963 Male
  02:33:02
1 Allan Abroi 1973 Male
Tartu maakond
Valga Puu 02:04:49
1 Merle Abroi 1975 Female
Tartu maakond
Valga Puu 02:04:49
1 Peeter Adamson 1953 Male
Tartu maakond
  02:05:31
1 Ardo Aednik 1990 Male
Tartu maakond
gotoAndPlay 02:14:56
1 Meelis Ajaots 1968 Male
Tartu maakond
Suusahullud 01:42:41
1 Silver Ambos 1958 Male
Valga maakond
Tartu Suusaklubi 02:21:07
1 Fred Ansip 1973 Male
Tartu maakond
  01:30:14
1 Urmas Antsov 1956 Male
Harju maakond
  02:23:08
1 Lilian Ariva 1978 Female
Tartu maakond
Tartu Ülikool 02:38:33
1 Kristjan Arras 1989 Male
Harju maakond
  01:58:04
1 Annika Aru 1986 Female
Pärnu maakond
SportID 03:38:06
1 Diana Audru 1977 Female
Valga maakond
AS G4S Eesti 01:53:23
1 Aho Augasmägi 1975 Male
harju maakond
Codeborne OÜ 01:20:32
1 Ivar Augasmägi 1980 Male
Lääne-Viru maakond
HAKA Plast OÜ 01:57:09
1 Kaul Augasmägi 1953 Male
Lääne-Viru maakond
HAKA Plast OÜ 01:42:25
1 Nadežda Bekker 1960 Female
Harju maakond
SA Eesti Lennundusmuuseum 03:02:27
1 Simon Boughton 1957 Male
Harju maakond
  02:36:57
1 Andris Dainis 1949 Male
5A-Valka / LV 02:16:40
1 Vincent Dautancourt 1984 Male
Tartu maakond
Tartu Ülikool 02:01:19
1 Pärt Erikson 1990 Male
Tartu maakond
gotoAndPlay 02:10:19
1 Anneli Ernits 1976 Female
Tartu maakond
  02:41:54
1 Rando Ernits 1997 Male
Tartu maakond
SK ProRunner 01:37:06
1 Andres Eskla 1968 Male
Võru maakond
  03:34:57
1 Loona Eskla 1972 Female
Võru maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus 03:27:10
1 Arne Fossoy 1950 Male
  01:44:25
1 Diana Genrihov 1968 Female
Valga maakond
Swedbank AS 02:03:29
1 Kristjan Gold 1982 Male
Harju maakond
  02:01:20
1 Kaisa Hanko 2000 Female
Tartu maakond
  02:01:24
1 Elela Heinam 1977 Female
Pärnu maakond
  02:10:09
1 Elisabeth Henno 2002 Female
Tartu maakond
  02:16:49
1 Kaie Henno 1970 Female
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:12:08
1 Tannar Henno 1962 Male
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:00:41
1 Lenna Hingla 1982 Female
Valga maakond
Valga-Valka Spordiklubi 01:48:27
1 Indrek Hubel 1986 Male
Viljandi maakond
Seiklushunt 01:38:18
1 Risto Hunt 1984 Male
Rapla maakond
SportID 02:15:55
1 Vahur Illak 1969 Male
Valga maakond
  02:47:13
1 Merike Ilves 1976 Female
Pärnu maakond
  01:58:29
1 Taavi Isup 1976 Male
Tartu maakond
  02:34:50
1 Yuriy Ivanov 1970 Male
Velo+ Bottari Baltic 01:56:18
1 Eneken Jalast 1980 Female
Harju maakond
Telia SK 02:18:51
1 Ahto Jaska 1965 Male
Tartu maakond
  01:56:27
1 Urmas Jegorov 1970 Male
Harju maakond
Radisson Blu Sky Hotell 02:43:57
1 Alar Jõeste 1967 Male
Harju maakond
  02:12:00
1 John Johnson 1950 Male
Ayrshire
  02:24:35
1 Marianne Juhkental-Pajupuu 1984 Female
Harju maakond
  01:58:27
1 Kadi Juht 1984 Female
Harju maakond
  02:40:11
1 Kadri Jürjan 1989 Female
Harju maakond
ABB AS 01:47:26
1 Piia Jurman 1968 Female
Tartu maakond
  02:26:42
1 Robert Jurman 1967 Male
Tartu maakond
  02:29:42
1 Siim Kaare 1973 Male
Harju maakond
  02:36:43
1 Ilmar Kaarna 1978 Male
Tartu maakond
Suusahullud 02:35:20
1 Enno Kaasik 1976 Male
Tartu maakond
Tartu Ülikool 01:56:00
1 Lea Kaasik 1974 Female
Jõgeva maakond
  02:42:17
1 Margus Kaasik 1970 Male
Jõgeva maakond
Päästeamet 02:42:17
1 Jaano Kaaver 1964 Male
Tartu maakond
  01:56:45
1 Jaanus Kala 1969 Male
Harju maakond
  03:05:15
1 Martin Kaljula 1983 Male
Tartu maakond
  01:36:03
1 Krister Kallas 1985 Male
Viljandi maakond
TSK Joosu 01:36:14
1 Mati Kallas 1961 Male
Viljandi maakond
TSK Joosu 01:36:23
1 Anti Kalle 1970 Male
Harju maakond
Sportland 02:38:24
1 Triinu Kalle 1977 Female
Harju maakond
Sportland 02:37:07
1 Mati Kallemets 1947 Male
Lääne maakond
JK Paralepa 01:48:50
1 Hannes Kalmus 1975 Male
Harju maakond
Malmerk Klaasium 02:12:04
1 Tõnis Karki 1963 Male
Tartu maakond
  02:03:52
1 Roman Kattai 1966 Male
Valga maakond
Tartumaa Sangpommiklubi 02:42:32
1 Reinis Keiselis 2007 Male
  01:41:12
1 Tanel Kelder 1975 Male
Saare maakond
Tallinki Spordiklubi 02:04:58
1 Ene Kerge 1977 Female
Võru maakond
  01:56:31
1 Toivo Kivi 1963 Male
Harju maakond
  01:54:58
1 Liina Kodres 1992 Female
Viljandi maakond
TransferWise 01:53:07
1 Toivo Kogger 1976 Male
Tartu maakond
  02:33:27
1 Kardon Kõiv 1975 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 01:18:07
1 Andrey Kokunov 1972 Male
Squirt race group 02:28:05
1 Grigory Kokunov 2009 Male
none
Squirt race group 02:30:33
1 Kaido Koorits 1979 Male
Tartu maakond
  01:55:26
1 Aavo Koppel 1972 Male
Harju maakond
SA Eesti Lennundusmuuseum 02:07:05
1 Aivars Krastinsh 1961 Male
Valka
5A-Valka / LV 02:07:58
1 Henery Kroon 1989 Female
Tartu maakond
  02:44:12
1 Olev Kroon 1959 Male
Harju maakond
  01:37:26
1 Oskar Krull 2002 Male
Tartu maakond
  02:00:46
1 Merle Kruusamägi 1977 Female
Ida-Viru maakond
MTÜ Spordiselts 02:19:36
1 Alexander Kubeev 1962 Male
  01:56:55
1 Dmitrijs Kucerenko 1984 Male
LGS Cycling team 02:21:31
1 Taavi Kuha 1983 Male
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur 02:00:31
1 Tiia Kukk 1960 Female
Viljandi maakond
  02:19:49
1 Raivo Külasepp 1959 Male
Tartu maakond
EWK 02:02:12
1 Arko Kurg 1989 Male
Harju maakond
  02:16:02
1 Herki Laanmets 1981 Male
Viljandi maakond
  02:29:34
1 Ivars Lacis 1963 Male
5A-Valka / LV 01:29:32
1 Tommy Lahti 1980 Male
  01:54:27
1 Rein Laikoja 1968 Male
Tartu maakond
  02:18:06
1 Mari-Liis Länik 1997 Female
Põlva maakond
1. Jalaväebrigaad 02:28:21
1 Elina Lasseron 1967 Female
Harju maakond
EWK 02:22:45
1 Raines Laul 1981 Male
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:36:56
1 Henn Laur 1962 Male
Harju maakond
  01:52:18
1 Sergei Lebedev 1952 Male
  02:26:09
1 Heikki Lehis 1962 Male
Viljandi maakond
  02:07:34
1 Märt-Villem Lehis 2006 Male
Harju maakond
  03:07:12
1 Janek Leo 1974 Male
Hiiu maakond
  01:49:43
1 Rein Lepberg 1962 Male
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:25:47
1 Arvo Lepik 1957 Male
Harju maakond
  02:46:40
1 Maris Lepik 1975 Female
Tartu maakond
LHV 01:56:04
1 Natalja Lepik 1977 Female
Tartu maakond
Astro Baltics 02:13:07
1 Erkki Lepp 1986 Male
Tartu maakond
Raintree Estonia OÜ 02:39:30
1 Agris Liepins 1964 Male
Latvia
  02:07:34
1 Uldis Liepins 1986 Male
  02:08:01
1 Madis Ligi 1954 Male
Tartu maakond
  01:56:41
1 Ivar Lillemets 1983 Male
Harju maakond
  02:27:26
1 Merle Lint 1961 Female
Tartu maakond
  02:09:59
1 Ats Lokutsievski 1978 Male
Tartu maakond
  01:51:37
1 Heigo Lomp 1978 Male
Tartu maakond
AC Racing 01:59:38
1 Raivo Loost 1979 Male
Tartu maakond
AS G4S Eesti 01:52:12
1 Jalmar Lorenz 1971 Male
Tartu maakond
  02:15:51
1 Karoliina Lorenz 1999 Female
Tartu maakond
  02:15:51
1 Ennike Luhtaru 1980 Female
Rapla maakond
  02:21:19
1 Jaanika Maaniit 1984 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 02:33:51
1 Margus Maidla 1973 Male
Harju maakond
Treeningpartner 01:39:38
1 Vahur Makke 1964 Male
Tartu maakond
Tartu Ülikool 01:26:36
1 Kaupo Mändla 1985 Male
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur 01:50:03
1 Marko Männiste 1971 Male
Lääne maakond
JK Paralepa 02:10:44
1 Ingrid Mardisoo 1985 Female
Tartu maakond
  02:14:18
1 Varvara Matina 1989 Female
  01:53:37
1 Ivan Maurakh 1960 Male
Moscow region
Sparta Spordiselts 02:46:20
1 Vilis Mednis 1951 Male
Smiltenes novads
5A-Valka / LV 02:02:36
1 Jaanus Meier 1974 Male
Põlva maakond
  02:17:10
1 Sille Meikop 1983 Female
Tartu maakond
Swedbank AS 02:20:35
1 Kairi Meos 1976 Female
Tartu maakond
SA Eesti Lennundusmuuseum 02:40:37
1 Kristel Meos 1973 Female
Harju maakond
SA Eesti Lennundusmuuseum 02:34:55
1 Jaan Mõtsnik 1968 Male
Järva maakond
Järva-Jaani RSK 02:24:27
1 Bruno Münter 1956 Male
Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid 01:35:09
1 Margarita Mürk 1986 Female
Tartu maakond
  02:32:44
1 Aivar Müürsepp 1967 Male
Harju maakond
Rilak 01:24:32
1 Kaarel Niit 1997 Male
Hiiu maakond
  01:43:50
1 Pille Nurmis 1961 Female
Harju maakond
  02:15:20
1 Marta Olvet 1992 Female
Tartu maakond
  02:58:02
1 Eiko Onga 1985 Male
Lääne-Viru maakond
HAKA Plast OÜ 01:41:01
1 Rihard Orav 1989 Male
Tartu maakond
  02:28:25
1 Tom Osa 1982 Male
Harju maakond
  02:45:43
1 Riho Ots 1965 Male
Viljandi maakond
  01:41:19
1 Ragnar Õun 1976 Male
Pärnu maakond
  02:24:07
1 Piret Paal 1977 Female
Viljandi maakond
  01:47:17
1 Lauri Paas 1981 Male
Tartu maakond
Bigbank AS 02:55:25
1 Mare Padu 1975 Female
Harju maakond
FB Jooksmine 01:41:31
1 Indrek Pähn 1976 Male
Harju maakond
  02:13:26
1 Reet Pähn 1989 Female
Võru maakond
  01:38:58
1 Jarl Patrick Paide 2001 Male
Harju maakond
  01:39:19
1 Tanel Paide 1972 Male
Tartu maakond
  01:40:48
1 Janno Pajupuu 1984 Male
Harju maakond
Päästeamet 03:39:52
1 Meelis Palover 1975 Male
Tartu maakond
Suusahullud 02:48:39
1 Heiki Paltser 1985 Male
Harju maakond
SportID 02:02:30
1 Helen Paltser 1984 Female
Harju maakond
  02:15:20
1 Marleen Parm 1996 Female
Pärnu maakond
  02:30:36
1 Katren Parve 1971 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 02:26:58
1 Karl-Andres Peärnberg 1985 Male
Harju maakond
  01:29:59
1 Ants Pedaja 1951 Male
Rapla maakond
  02:02:33
1 Ester Peterson 1972 Female
Valga maakond
Valga Motoklubi 02:03:39
1 Kristin Peterson 1995 Female
Valga maakond
  02:28:21
1 Liia Piho 1972 Female  
  01:51:36
1 Ingrid Piir 1972 Female
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi 02:05:31
1 Kaupo Plado 1993 Male
Põlva maakond
  01:53:08
1 Kaidi Põder 1972 Female
Lääne-Viru maakond
HAKA Plast OÜ 02:29:43
1 Airi Poola 1984 Female
Valga maakond
  02:43:15
1 Katsiaryna Popakul 1986 Female
Tartu maakond
  02:13:05
1 Heiki Prants 1964 Male
Võru maakond
Võru Suusaklubi 02:20:23
1 Jelena Prants 1967 Female
Võru maakond
Võru Suusaklubi 02:20:42
1 Hardi Pukk 1986 Male
Tartu maakond
  02:04:29
1 Ruudi Pukk 1982 Male
Tartu maakond
  02:04:38
1 Hans Voldemar Puri 2008 Male
Harju maakond
  02:13:30
1 Karl Puri 2007 Male
Harju maakond
  02:16:18
1 Heiki Raimets 1966 Male
Jõgeva maakond
  01:40:16
1 Tiit Rämmal 1950 Male
Pärnu maakond
  03:36:51
1 Ivi Randmaa 1966 Female
Harju maakond
  02:10:13
1 Veena Randväli 1970 Female
Lääne-Viru maakond
  01:55:23
1 Ingrid Ranna 1963 Female
Tartu maakond
OK Ilves 03:05:20
1 Timo Rantanen 1960 Male
  02:40:29
1 Henn Rast 1974 Male
Tartu maakond
  02:10:45
1 Margus Raudla 1979 Male
Tartu maakond
Salvest AS 02:08:45
1 Taavi Raudla 1966 Male
Tartu maakond
  02:25:54
1 Heli Rebane 1977 Female
Tartu maakond
Velomaniakid 02:22:28
1 Emma Reinumägi 2002 Female
Tartu maakond
  02:14:55
1 Lea Ridamäe 1970 Female
Harju maakond
Areal Team 01:58:20
1 Tiit Riismaa 1949 Male
Harju maakond
  01:59:43
1 Martin Rits 1987 Male
Harju maakond
  02:10:50
1 Kertu Rünkorg 1973 Female
Tartu maakond
  02:05:11
1 Eliise-Eva Saar 1993 Female
Lääne maakond
  02:23:07
1 Ulvi Saar 1971 Female
Viljandi maakond
  02:34:19
1 Mart Saareoja 1972 Male
Pärnu maakond
  01:39:49
1 Peeter Saariste 1987 Male
Lääne-Viru maakond
HAKA Plast OÜ 01:37:50
1 Jaanus Saarlaid 1968 Male
Harju maakond
  02:37:47
1 Ivo Saarniit 1981 Male
Tartu maakond
  02:21:05
1 Sven Salep 1965 Male
Lääne-Viru maakond
Hawaii Express 02:18:51
1 Marit Saviir 1988 Female
Tartu maakond
  02:25:13
1 Anti Seli 1973 Male
Tartu maakond
  02:21:41
1 Ahto Selter 1970 Male
Järva maakond
  01:45:12
1 Candela Sepp 1988 Female
Tartu maakond
  02:09:09
1 Leons Seškens 1956 Male
5A-Valka / LV 01:44:31
1 Siret Siilbaum 1981 Female
Tartu maakond
  02:10:52
1 Reili Silm 1982 Female
Harju maakond
  02:20:41
1 Anneli Sitska 1966 Female
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi 02:05:50
1 Jan Bjoern Soerensen 1951 Male
  01:44:25
1 Janar Soidla 1974 Male
Harju maakond
  01:51:57
1 Maris Soonsein 1981 Female
Tartu maakond
  02:16:38
1 Aija Sprivul-Dautancourt 1983 Female
Tartu maakond
  02:13:17
1 Gleb Stsenov 1986 Male
Tartu maakond
  02:03:22
1 Elar Sumberg 1982 Male
Harju maakond
SportID 02:41:00
1 Klaarika Sutov 1982 Female
Harju maakond
  01:47:56
1 Eleri Sutt 1981 Female
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 02:23:05
1 Maichl Suur 1976 Female
Põlva maakond
SK ProRunner 03:16:19
1 Kirsti Süvaorg 1982 Female
Lääne-Viru maakond
  02:45:09
1 Tore Ingar Sviggum 1953 Male
  01:44:25
1 Reimo Taaramäe 1986 Male
Tartu maakond
  01:53:32
1 Jaan Talving 1981 Male
Pärnu maakond
Volvo Estonia OÜ 02:02:17
1 Pearu Tamm 1960 Male
Harju maakond
Telia SK 02:48:57
1 Toivo Tammekivi 1991 Male
Valga maakond
  02:28:42
1 Aveli Tättar 1996 Female
Valga maakond
Valga-Valka Spordiklubi 01:52:16
1 Kaja Tättar 1969 Female
Valga maakond
Valga-Valka Spordiklubi 01:52:16
1 Taivo Teder 1989 Male
Tartu maakond
  02:22:29
1 Annika Teesalu 1975 Female
Pärnu maakond
  01:52:08
1 Simo Teesalu 1974 Male
Pärnu maakond
  01:52:00
1 Margus Teska 1984 Male
Viljandi maakond
  01:58:18
1 Jaan Tiideberg 1973 Male
Tartu maakond
  02:21:32
1 Aare Tinn 1960 Male
Tartu maakond
  02:11:44
1 Annika Tirmaste 1987 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 02:35:52
1 Pille Tisler 1989 Female
Saare maakond
Orkla Eesti AS 02:06:38
1 Allan Toim 1955 Male
Harju maakond
SportID 02:03:17
1 Signe Tölp 1975 Female
Tartu maakond
  02:23:21
1 Peeter Toomik 1989 Male
Tartu maakond
  01:49:15
1 Jaano Tootsi 1965 Male
Tartu maakond
  02:28:18
1 Külli Tootsi 1967 Female
Tartu maakond
  02:23:19
1 Kaarel Tõruvere 1984 Male
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:11:01
1 Ants Turb 1945 Male
Järva maakond
  01:42:59
1 Kristo-Kalvet Tursman 1980 Male
Harju maakond
Hawaii Express 02:19:28
1 Kairi Ustav 1977 Female
Tartu maakond
Eesti Rahva Muuseum 02:01:40
1 Arturs Utinans 1967 Male
riia
Rilak 01:41:00
1 Toomas Uudeberg 1960 Male
Lääne-Viru maakond
  01:47:09
1 Liivo Uueni 1977 Male
Lääne-Viru maakond
  02:27:30
1 Kadi-Liis Uus 1988 Female
Jõgeva maakond
  03:26:43
1 Kalle Vaalma 1968 Male
Tartu maakond
  02:46:47
1 Lee Vaalma 1999 Female
Tartu maakond
  02:47:55
1 Tuuli Vaarak 1987 Female
Viljandi maakond
  02:02:44
1 Tarmo Vadi 1974 Male
Harju maakond
  02:25:22
1 Algis Vaidila 1963 Male
Pärnu maakond
  03:34:13
1 Janne Vaigurand 1981 Female
Lääne-Viru maakond
  02:36:39
1 Mart Välba 1959 Male
Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi 02:43:56
1 Veiko Valdner 1975 Male
Harju maakond
SportID 01:56:09
1 Lisbeth Vallimäe 2002 Female
Tartu maakond
  02:15:04
1 Rasmus Vallimäe 2005 Male
Tartu maakond
  02:15:04
1 Helle Vana 1964 Female
Lääne maakond
  03:36:51
1 Richald Vana 2002 Male
Lääne maakond
  03:36:51
1 Alar Värnik 1975 Male
Tartu maakond
Velomaniakid 02:22:30
1 Julija Varušina 1994 Female
Pärnu maakond
SportID 03:42:08
1 Janno Veldemann 1982 Male
Tartu maakond
Eesti Tõukerattaliit 02:05:11
1 Paul Pärtel Vellerind 2004 Male
Harju maakond
  03:13:59
1 Rain Vellerind 1965 Male
Harju maakond
  03:13:59
1 Markus Velling 2004 Male
Harju maakond
  02:17:20
1 Ago Vill 1966 Male
Harju maakond
  02:36:35
1 Anzelika Volkova 1973 Female
Harju maakond
  02:04:26
1 Ivo Volt 1968 Male
Harju maakond
  01:56:03
1 Kaido Voogla 1978 Male
Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool 01:32:07
1 Toivo Võsu 1950 Male
Harju maakond
  01:55:38
1 Aleksei Zaitsev 1962 Male
Tartu maakond
  02:20:05
Sulge

Tulemuse detailne info

...