23. Tartu Rattamaraton
Virtuaalrattamaraton

Search by ...
Gender
Country
Total: 195 Female: 116 Male: 79 Läbitud distants kokku: 4095 km Aeg kokku: 269:22:34
Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Result
1 Elerin Aarma 1996 Female
Harju maakond
  01:19:26
1 Triinu Adason 1981 Female
Tartu maakond
  01:07:58
1 Merilin Algma 1984 Female
Harju maakond
  02:01:02
1 Urmas Arnik 1979 Male
Harju maakond
  00:59:59
1 Erik Bauman 1980 Male
Harju maakond
  01:29:38
1 Katrin Bauman 1955 Female
Harju maakond
  02:09:17
1 Liselle Bauman 2007 Female
Harju maakond
  01:29:38
1 Imre Drovtar 1987 Male
Harju maakond
  00:53:18
1 Eneli Eenraid 2010 Female
Pärnu maakond
  01:11:28
1 Albert Eher 1962 Male
Ida-Viru maakond
  00:43:27
1 Algo Eskla 1987 Male
Harju maakond
  00:47:21
1 Tiia Hallimäe 1957 Female
Harju maakond
  01:21:29
1 Kristofer Hanko 2012 Male
Tartu maakond
  01:44:01
1 Katrin Heinsar 1975 Female
Valga maakond
Tehvandi SK 00:52:24
1 Ingrid Hints 2006 Female
Harju maakond
  01:19:48
1 Iris Hints 2007 Female
Harju maakond
  01:20:27
1 Kaja Hints 1952 Female
Harju maakond
  01:18:46
1 Andrus Holz 1968 Male
Tartu maakond
  02:08:00
1 Helir Hoop 2009 Male
Võru maakond
  01:34:42
1 Janika Jakobson 1970 Female
Tartu maakond
IMPULS Spordiklubi 01:10:33
1 Vitalijs Jakovlevs 1982 Male
Latvia
  01:21:06
1 Cathleen Järvmägi 1976 Female
Pärnu maakond
Swedbank AS 01:18:45
1 Anneli Jaska 1981 Female
Tartu maakond
  01:11:13
1 Johanna Jõerand 1999 Female
Harju maakond
  01:00:18
1 Eve Jõgi 1979 Female
Tartu maakond
  01:31:44
1 Harald Jõgi 2005 Male
Tartu maakond
  01:32:09
1 Heidi Jürisoo 1973 Female
Harju maakond
  01:18:32
1 Piret Jürman 1963 Female
Harju maakond
  01:27:36
1 Krete Kaasik 2000 Female
Järva maakond
  01:05:09
1 Indrek Kade 1983 Male
Tartu maakond
A. Le Coq 00:47:46
1 Didzis Kalnins 1967 Male
Maratona Klubs 01:11:37
1 Nur Masita Kamarulzaman 1984 Female       00:59:21
1 Saima Kams 1976 Female
Järva maakond
  01:25:54
1 Rein Kane 1945 Male
Harju maakond
  01:19:01
1 Kaido Kariste 1985 Male
Tartu maakond
Bigbank AS 01:14:30
1 Alar Kattai 1960 Male
Tartu maakond
  01:13:49
1 Marika Kisand 1971 Female
Tartu maakond
  01:01:07
1 Argo Kivi 1969 Male
Harju maakond
  01:17:24
1 Kaidi Kivi 1972 Female
Tartu maakond
  01:34:27
1 Mairold Kivi 2013 Male
Saare maakond
Hawaii Express 01:29:31
1 Melissa Kivi 2011 Female
Saare maakond
Hawaii Express 01:11:18
1 Külliki Klaar 1976 Female
Tartu maakond
  01:19:01
1 Veronika Kossar 1980 Female
Ida-Viru maakond
  01:06:37
1 Sulev Kraam 1980 Male
Harju maakond
Finestmedia AS 00:55:36
1 Nikolay Krupin 1957 Male
Ida-Viru maakond
  01:49:17
1 Kaire Kruusamägi 1988 Female
Tartu maakond
  01:07:38
1 Marge Kruusimägi 1957 Female
Lääne-Viru maakond
  01:55:47
1 Uudo Kruusimägi 1955 Male
Lääne-Viru maakond
  01:55:47
1 Kalev Kuljus 1982 Male
Harju maakond
  00:57:05
1 Peeter Kümmel 1949 Male
Viljandi maakond
  01:45:40
1 Kariina Künnap 1985 Female
Pärnu maakond
  01:10:20
1 Marko Kutman 1983 Male
Tartu maakond
  00:56:36
1 Ülle Kuusma 1970 Female
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 01:11:53
1 Mehis Laanem 1988 Male
Lääne-Viru maakond
  01:07:57
1 Kristi Laatsarus 1985 Female
Pärnu maakond
  01:29:09
1 Terje Laatsarus 1964 Female
Pärnu maakond
  01:28:46
1 Evelin Lahesoo 1982 Female
Tartu maakond
  01:46:11
1 Küllike Lain 1964 Female
Jõgeva maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus 01:26:04
1 Karoliine Laks 1992 Female
Tartu maakond
  01:24:00
1 Ingrit Lang 1997 Female
Harju maakond
  01:04:28
1 Terje Lang 1976 Female
Harju maakond
  00:57:08
1 Keiron Laubert 2005 Male
Pärnu maakond
  02:03:36
1 Kerdon Laubert 2006 Male
Pärnu maakond
  01:23:46
1 Regina Laubert 1984 Female
Pärnu maakond
  01:52:11
1 Ilse Laur 1957 Female
Harju maakond
  01:28:46
1 Julia Lee 1980 Female
Pärnu maakond
Swedbank AS 01:16:48
1 Liis Lehtse 1989 Female
Tartu maakond
  01:01:53
1 Gennadi Leppik 1954 Male
Tartu maakond
Päästeamet 02:00:59
1 Jüri Liivamägi 1952 Male
Tartu maakond
  01:03:51
1 Margus Liivaru 1972 Male
Tartu maakond
  01:16:19
1 Kairit Lillepärg 1978 Female
Tartu maakond
  01:16:05
1 Maile Lilletai 1984 Female
Pärnu maakond
  01:29:43
1 Elise Lood 2009 Female
Tartu maakond
  01:38:37
1 Kevin Lood 2008 Male
Tartu maakond
  01:38:37
1 Piret Lood 1984 Female
Tartu maakond
  01:38:37
1 Tarmo Loog 1970 Male
Harju maakond
  01:04:15
1 Karmo Lõpp 2010 Male
Pärnu maakond
  02:59:53
1 Margit Maidla 1976 Female
Harju maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 01:16:11
1 Maila Maisväli 1963 Female
Tartu maakond
  01:28:53
1 Relika Maripuu 1983 Female
Lääne-Viru maakond
Simuna Spordiklubi 00:50:50
1 Kaido Mikk 1974 Male
Harju maakond
  01:40:29
1 Ruudi Hugo Mikk 2010 Male
Harju maakond
  01:39:04
1 Sirje Mürk 1967 Female
Hiiu maakond
  01:04:21
1 Viktor Muuli 1966 Male
Tartu maakond
  01:00:10
1 Kaupo Naal 1988 Male
Tartu maakond
A. Le Coq 01:34:58
1 Katrin Niinlaup 1983 Female
Harju maakond
ABC Grupi AS 02:05:53
1 Kirsti Nikkolo 1971 Female
Järva maakond
  01:33:42
1 Stanislav Novikov 1973 Male
  01:01:46
1 Hannalore Nurk 2005 Female
Pärnu maakond
  01:19:09
1 Marek Oja 1986 Male
Tartu maakond
  01:13:39
1 Hillar Orav 1960 Male
Rapla maakond
  01:42:51
1 Kadi Orav 1977 Female
Harju maakond
  01:29:49
1 Marje Orav 1964 Female
Rapla maakond
  01:41:14
1 Helen Orel 1999 Female
Ida-Viru maakond
  01:23:01
1 Randy Orel 1968 Male
Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi 01:23:03
1 Aivi Org 1990 Female
Viljandi maakond
  00:58:43
1 Siim Paasik 1985 Male
Harju maakond
  01:40:42
1 Kristi Pajo 1976 Female
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi 01:15:39
1 Kristiina Parissov 1994 Female
Tartu maakond
  01:04:34
1 Marko Parksepp 1982 Male
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 01:07:03
1 Kaidi Parman 1987 Female
Põlva maakond
  02:01:14
1 Priidik Parmi 1980 Male
Tartu maakond
  01:17:38
1 Risto Parri 1991 Male
Harju maakond
Korp! Sakala 01:34:36
1 Daire Pärtin 2003 Female
Tartu maakond
  00:57:42
1 Kairi Pihlak 1981 Female
Lääne-Viru maakond
  01:15:33
1 Alo Piho 2008 Male
Valga maakond
  01:06:03
1 Ivo Piho 2007 Male
Valga maakond
  01:04:16
1 Noora Piir 2007 Female
Tartu maakond
  01:21:32
1 Greta-Maria Pisarev 2002 Female
Ida-Viru maakond
MTÜ Spordiselts 01:10:07
1 Kennet Pisarev 2006 Male
Ida-Viru maakond
MTÜ Spordiselts 01:57:57
1 Jay Martin Ploomipuu 1997 Male
Tartu maakond
  01:08:12
1 Kristi Ploomipuu 1998 Female
Tartu maakond
  01:06:51
1 Kairit Põlgaste 1985 Female
Tartu maakond
  01:15:19
1 Rivo Põlgaste 1984 Male
Tartu maakond
  01:15:19
1 Helina Poom 1990 Female
Harju maakond
  01:07:14
1 Andre Priks 2006 Male
Järva maakond
  01:16:25
1 Birgita Priks 2008 Female
Järva maakond
  01:23:09
1 Karin Proovel 1979 Female
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi 01:08:00
1 Signe Pruul 1983 Female
Tartu maakond
  00:56:41
1 Veera Putan 1965 Female
Ida-Viru maakond
  01:00:51
1 Margus Rääk 1981 Male
Tartu maakond
Tervisenapsu klubi 01:13:35
1 Rebeka Rääk 2011 Female
Tartu maakond
Tervisenapsu klubi 02:25:13
1 Andrus Rahu 1978 Male
Pärnu maakond
  01:30:28
1 Gerli Raieste 1984 Female
Tartu maakond
Eesti Tõukerattaliit 01:01:00
1 Jaanika Raik 1998 Female
Harju maakond
  01:36:46
1 Piret Rajasaar 1984 Female
Ida-Viru maakond
  01:59:41
1 Kadriann Randmer 1982 Female
Harju maakond
  01:11:53
1 Janar Raudsepp 1980 Male
Tartu maakond
TMB Element SK 01:06:00
1 Kertu-Aliis Raudsepp 2007 Female
Harju maakond
Pühajärve Puhkekeskus 01:46:26
1 Lisete Raudsepp 2013 Female
Harju maakond
Pühajärve Puhkekeskus 02:03:26
1 Marlene-Mai Raudsepp 2011 Female
Harju maakond
Pühajärve Puhkekeskus 01:46:52
1 Raul Raudsepp 1981 Male
Harju maakond
Pühajärve Puhkekeskus 01:47:03
1 Revetta Reiljan 1990 Female
Ida-Viru maakond
  01:07:25
1 Erika Reimann 1954 Female
Järva maakond
  01:23:54
1 Udo Reinsalu 1963 Male
Valga maakond
  01:01:24
1 Marek Reppo 1976 Male
Tartu maakond
  01:50:04
1 Tiina Reppo 1973 Female
Tartu maakond
  01:50:36
1 Martin Riidamets 1955 Male
Pärnu maakond
  01:13:54
1 Tarmo Rikkinen 1972 Male
Harju maakond
  00:52:30
1 Kristjan Roosvald 1986 Male
Ida-Viru maakond
  00:51:23
1 Tiit Rosenberg 1946 Male
Tartu maakond
Tartu Ülikool 01:04:20
1 Getlin Saar 1989 Female
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 01:23:43
1 Katrin Saareleht 1976 Female
Tartu maakond
  01:48:46
1 Jelena Scharonberg 1969 Female
Ida-Viru maakond
  01:26:29
1 Nora Elisabeth Seero 2010 Female
Harju maakond
21CC Triatloniklubi 02:44:38
1 Ljubov Sindikova 1956 Female
Järva maakond
  01:25:08
1 Margus Sinimäe 1969 Male
Tartu maakond
  02:01:01
1 Andrus Sirge 1961 Male
Harju maakond
  01:13:49
1 Serafima Sirman 1985 Female
Tartu maakond
SEB Pank AS 01:31:37
1 Nikita Skolozhabskyy 2010 Male
Ida-Viru maakond
  01:15:41
1 Dmitri Smoljannikov 1983 Male
Harju maakond
AS G4S Eesti 00:57:35
1 Jevgeni Solovjov 1948 Male
Ida-Viru maakond
  01:24:26
1 Andres Soosaar 1949 Male
Viljandi maakond
  01:06:10
1 Helene Sukamägi 1984 Female
Tartu maakond
  01:13:00
1 Joosep Sula 2006 Male
Harju maakond
  01:18:32
1 Merily Tagamets 1980 Female
Tartu maakond
  01:24:26
1 Kauri Täht 1983 Male
Tartu maakond
  01:00:32
1 Elisa Tamm 2003 Female
Harju maakond
  01:14:09
1 Marju Tammeleht 1970 Female
Harju maakond
  01:08:51
1 Janika Tasane 1974 Female
Tartu maakond
  01:04:09
1 Toomas Teder 1951 Male
Harju maakond
  01:00:36
1 Kaija Teemägi 1976 Female
Harju maakond
Elisa 01:24:25
1 Sirly Tenson-Ringvee 1979 Female
Tartu maakond
  01:05:25
1 Tiia Teppan 1961 Female
Tartu maakond
  01:20:00
1 Merete Tiik 2008 Female
Harju maakond
  01:47:42
1 Merike Tiik 1976 Female
Harju maakond
  01:51:40
1 Margus Tiiman 1977 Male
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 01:35:29
1 Markus Tiiman 2011 Male
Tartu maakond
  01:35:29
1 Annika Tilga 2002 Female
Tartu maakond
  00:56:11
1 Marilin Tisler 2006 Female
Hiiu maakond
  01:56:16
1 Märt Tomp 1961 Male
Viljandi maakond
Päästeamet 01:05:20
1 Katrin Tomson 1956 Female
Harju maakond
  01:13:11
1 Taimi Tõnisson 1981 Female
Harju maakond
  01:12:44
1 Eve Toomast 1985 Female
Pärnu maakond
Swedbank AS 01:16:41
1 Vahur Toots 1969 Male
Harju maakond
SVK Dünamo 00:50:10
1 Laivi Troon 1983 Female
Tartu maakond
A. Le Coq 01:45:03
1 Katrin Trumm 1974 Female
Tartu maakond
Maanteeamet 01:17:06
1 Andres Luka Uksov 2007 Male
Tartu maakond
  01:31:10
1 Ain Ülenurm 1974 Male
Võru maakond
  01:14:01
1 Kairi Uueni 1979 Female
Lääne-Viru maakond
  01:17:13
1 Rauno Vahimets 1985 Male
Lääne-Viru maakond
  00:34:10
1 Janeli Vana 2011 Female
Tartu maakond
AS G4S Eesti 01:50:28
1 Janika Vana 1977 Female
Tartu maakond
AS G4S Eesti 01:54:58
1 Johanna Vana 1999 Female
Harju maakond
AS G4S Eesti 01:08:16
1 Maire Vares 1974 Female
Valga maakond
  01:10:45
1 Dante Veldemann 2008 Male
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi 01:00:50
1 Hannes Viherpuu 1972 Male
Harju maakond
Trismile 01:09:01
1 Evelin Viilukas 1978 Female
Hiiu maakond
  01:56:16
1 Helen Viilukas 1975 Female
Hiiu maakond
  01:56:16
1 Helsanna Viilukas 2001 Female
Hiiu maakond
  01:56:16
1 Kristina Vikat 1979 Female
Järva maakond
  01:18:10
1 Evelin Vilk 1976 Female
Tartu maakond
  02:01:01
1 Kristjan Vinni 1990 Male
Tartu maakond
  00:57:16
1 Oksana Zahharova 1980 Female
Tartu maakond
  01:15:59
1 Patrizia Zeilinger-Harbich 1963 Female
  01:46:07
Sulge

Tulemuse detailne info

...