23. Tartu Rattamaraton
Virtuaalrattamaraton

Search by ...
Gender
Country
Total: 457 Female: 220 Male: 237 Läbitud distants kokku: 229 km Aeg kokku: 94:47:02
Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Result
1 Joosep Aarna 2007 Male
Tartu maakond
  00:22:58
1 Lauri Aaslaid 2014 Male
Harju maakond
  00:04:39
1 Anette Ahu 2009 Female
Ida-Viru maakond
  00:19:49
1 Birgit Allik 2017 Female
Harju maakond
  00:04:19
1 Carolina Allik 2008 Female
Harju maakond
  00:02:27
1 Robin Allik 2010 Male
Harju maakond
  00:02:27
1 Hanna Ansen 2011 Female
Rapla maakond
  00:26:19
1 Henri Ansen 2016 Male
Rapla maakond
  00:38:33
1 Arno Arroval 2015 Male
Tartu maakond
  00:05:55
1 Lisette Aus 2012 Female
Hiiu maakond
  00:05:14
  Anni Avarsalu 2016 Female
Pärnu maakond
  00:02:59
  Arro Avarsalu 2015 Male
Pärnu maakond
  00:02:59
1 Agnes Blaško 2011 Female
Ida-Viru maakond
  00:38:10
  Heidy Blaško 2011 Female
Ida-Viru maakond
  00:38:11
  Henry Blaško 2013 Male
Ida-Viru maakond
  00:38:11
1 Andreas Bogdanov 2017 Male
Tartu maakond
  00:07:34
1 Laura Bogdanov 2015 Female
Tartu maakond
  00:12:48
1 Jarelin Borgmann 2018 Female
Põlva maakond
  00:13:29
1 Jarnis Borgmann 2013 Male
Põlva maakond
  00:02:51
  Jaron Borgmann 2017 Male
Põlva maakond
  00:08:16
1 Madis Dautancourt 2017 Male
Tartu maakond
  00:05:37
1 Gedmar Eensoo 2013 Male
Tartu maakond
  00:11:03
1 Hanna Marie Eensoo 2014 Female
Tartu maakond
  00:03:03
1 Andri Eit 2014 Male
Tartu maakond
  00:04:17
1 Fredy Eli 2014 Male
Tartu maakond
  00:03:14
1 Gerda Epler 2018 Female
Tartu maakond
  00:06:29
1 Gregor Epler 2016 Male
Tartu maakond
  00:06:29
1 Miya Erte 2014 Female
Tartu maakond
  00:08:00
1 Maribel Eskla 2018 Female
Võru maakond
  00:08:52
  Nele-Liis Eskla 2013 Female
Võru maakond
  00:09:05
  Rasmus Eskla 2016 Male
Võru maakond
  00:11:23
1 Brigita Fedorova 2014 Female
Harju maakond
  00:33:27
1 Nicole Fjodorov 2014 Female
Harju maakond
  00:04:14
1 Ronja Fomotškin 2018 Female
Tartu maakond
  00:05:50
1 Elisabeth Golding 2015 Female
Valga maakond
  00:04:04
1 Mairold Gorbunov 2013 Male
Tartu maakond
  00:07:10
1 Robin Gorbunov 2008 Male
Tartu maakond
  00:25:16
1 Oleg Gushuley 2012 Male
Tartu maakond
  00:04:51
1 Oliver Haabmets 2016 Male
Põlva maakond
  00:06:41
1 Markus Haav 2016 Male
Tartu maakond
  00:02:41
1 Rasmus Haav 2015 Male
Tartu maakond
  00:01:46
1 Marite Hainsoo 2013 Female
Tartu maakond
  00:02:53
1 Olivia Hale 2016 Female
Pärnu maakond
  00:07:20
1 Liisbet Hallist 2016 Female
Harju maakond
  00:03:44
  Siimeon Hallist 2014 Male
Harju maakond
  00:02:54
1 Keidy Hanko 2017 Female
Tartu maakond
  00:02:07
1 Kristofer Hanko 2012 Male
Tartu maakond
  00:02:07
1 Mait Hanni 2011 Male
Tartu maakond
  00:02:46
1 Linda Hannus 2009 Female
Harju maakond
  00:02:04
  Elisabeth Haossar 2011 Female
Tartu maakond
  00:04:17
1 Hans Gustav Haossar 2017 Male
Tartu maakond
  00:06:02
1 Katarina Haossar 2013 Female
Tartu maakond
  00:03:14
  Kaspar Hell 2013 Male
Tartu maakond
  00:02:04
1 Vanessa Hellamaa 2016 Female
Tartu maakond
  00:02:11
1 Miku Henk 2013 Male
Viljandi maakond
  00:07:58
1 Kassandra Hindrikson 2011 Female
Tartu maakond
  00:02:11
  Marta Marii Hint 2012 Female
Harju maakond
  00:12:00
1 Hugo Huopolainen 2015 Male
Järva maakond
  00:01:58
1 Joosep Huopolainen 2016 Male
Järva maakond
  00:03:29
1 Karl Huopolainen 2018 Male
Järva maakond
  00:16:57
1 Sonya Ivanov 2017 Female
Tartu maakond
  00:05:48
1 Kristjan Ivask 2018 Male
Tartu maakond
  00:10:11
1 Mariann Ivask 2014 Female
Tartu maakond
  00:06:16
1 Sten-Martin Ivask 2012 Male
Tartu maakond
  00:04:02
1 Kalev Jaaksalu 2011 Male
Pärnu maakond
  00:03:29
1 Henri Jaakson 2014 Male
Lääne-Viru maakond
  00:02:45
  Janar Jaakson 2012 Male
Lääne-Viru maakond
  00:02:45
1 Harald Jaeger 2019 Male
Tartu maakond
  00:17:16
1 Anni Jakobson 2017 Female
Tartu maakond
  00:05:41
1 Kris Jakobson 2015 Male
Tartu maakond
  00:03:00
1 Reiko Jakobson 2012 Male
Jõgeva maakond
  00:02:14
1 Riko Jakobson 2010 Male
Jõgeva maakond
  00:02:10
1 Miira Järve 2010 Female
Tartu maakond
  00:01:47
1 Anna-Liza Jaska 2012 Female
Tartu maakond
  00:06:58
1 Mark Jenin 2008 Male     00:03:36
1 Emma Jeret 2018 Female
Tartu maakond
  00:08:34
  Herko Jõemets 2017 Male
Tartu maakond
  00:08:24
1 Heidi Jõgisuu 2014 Female
Valga maakond
  00:02:09
1 Kelina Jõgisuu 2016 Female
Valga maakond
  00:03:59
1 Keiro Jurak 2011 Male
Tartu maakond
  00:42:39
1 Aksel Jüriado 2018 Male
Tartu maakond
  00:05:32
1 Johanna-Marie Jüris 2013 Female
Tartu maakond
  00:03:00
1 Lenna-Marii Jüris 2017 Female
Tartu maakond
  00:03:00
1 Tommy Jüris 2020 Male
Valga maakond
  00:05:49
1 Mairel Jürison 2011 Female
Tartu maakond
  00:47:31
1 Kenno Jürisoo 2018 Male
Tartu maakond
  00:06:07
1 Rafael Jusson 2018 Male
Põlva maakond
  00:04:41
1 Henri Juus 2011 Male
Tartu maakond
  00:20:15
1 Oliver Juus 2010 Male
Tartu maakond
  00:20:15
1 Kalle Käär 2018 Male
Tartu maakond
  00:09:52
1 Liina Käär 2015 Female
Tartu maakond
  00:02:16
1 Meeli Käär 2017 Female
Tartu maakond
  00:02:51
1 Kristjan Kaasik 2016 Male
Jõgeva maakond
  00:09:37
1 Elizabeth Kabral 2012 Female
Tartu maakond
  00:08:53
1 Franco Kabral 2017 Male
Tartu maakond
  00:05:25
1 Mairon Kabral 2010 Male
Viljandi maakond
  00:07:54
1 Mattias Kabral 2013 Male
Viljandi maakond
  00:04:27
1 Janne Kaeramaa 2014 Female
Jõgeva maakond
  00:02:36
1 Lenna Kaeramaa 2014 Female
Jõgeva maakond
  00:02:36
  Jasper Kägo 2011 Male
Jõgeva maakond
  00:02:53
1 Alisia Kalberg 2016 Female
Ida-Viru maakond
  00:04:31
1 Toomas-Viljar Kalberg 2011 Male
Ida-Viru maakond
  00:11:04
1 Erle Kaldamäe 2014 Female
Tartu maakond
  00:07:41
1 Erold Kaldamäe 2008 Male
Tartu maakond
  00:04:34
1 Liam Kallas 2018 Male
Harju maakond
  00:04:49
1 Miia Kalnapenkis 2011 Female
Võru maakond
  00:06:05
1 Emma Nora Känd 2014 Female
Valga maakond
  00:02:57
1 Greta Kanemägi 2018 Female
Tartu maakond
  00:10:12
1 Kärt Kanemägi 2013 Female
Tartu maakond
  00:12:44
1 Laureen Kangur 2017 Female
Tartu maakond
  00:12:31
1 Mattias Kants 2008 Male
Valga maakond
  00:02:10
1 Tobias Kants 2008 Male
Valga maakond
  00:02:01
  Tomi Kargu 2014 Male
Tartu maakond
  00:03:10
1 Kirill Kärkkänen 2013 Male
Tartu maakond
  00:01:51
1 Kristina Kärkkänen 2010 Female
Tartu maakond
  00:02:02
1 Kenert Karner 2016 Male
Harju maakond
  00:02:15
1 Elsa Kirke Kärsin 2013 Female
Tartu maakond
  00:02:46
1 Lenna Kaisa Kärsin 2015 Female     00:05:02
1 Mia Grete Kärsin 2010 Female
Tartu maakond
  00:02:40
1 Marleen Kartsep 2007 Female
Tartu maakond
  00:08:37
1 Simona Karuse 2013 Female
Viljandi maakond
  00:02:27
1 Mattias Markus Kasemaa 2016 Male
Ida-Viru maakond
  00:04:52
1 Mya Kask 2017 Female
Tartu maakond
  00:03:09
1 Kenneth Keian 2012 Male
Harju maakond
  00:02:02
1 Kirsika Kelder 2010 Female
Tartu maakond
  00:02:46
1 Teele Kelder 2013 Female
Tartu maakond
  00:02:46
1 Kiur Kersen 2016 Male
Tartu maakond
  00:05:18
1 Toni Kiivramees 2013 Male
Harju maakond
  00:02:33
1 Karl Kikas 2014 Male
Tartu maakond
  00:03:07
1 Kirke Kikas 2018 Female
Tartu maakond
  00:03:07
1 Sten Kikas 2016 Male
Tartu maakond
  00:03:07
1 Karl Henri Kikkas 2012 Male
Valga maakond
  00:33:08
1 Karl Oskar Kivil 2016 Male
Tartu maakond
  00:16:02
1 Laura Roberta Kivil 2019 Female
Tartu maakond
  00:13:33
1 Oliver Kristjan Kivil 2010 Male
Tartu maakond
  00:01:55
1 Kaspar Friedrich Kivimets 2012 Male
Harju maakond
  00:01:02
1 Rico-Ricardo Kivinurm 2015 Male
Järva maakond
  00:06:17
1 Maarja Klaas 2011 Female
Tartu maakond
  00:02:09
1 Heleli Klemmer 2017 Female
Tartu maakond
  00:03:17
1 Laura Klemmer 2008 Female
Tartu maakond
  00:02:24
1 Leane Klemmer 2016 Female
Tartu maakond
  00:03:17
1 Liisi Klemmer 2006 Female
Tartu maakond
  00:02:24
  Lili Marleen Klemmer 2013 Female
Tartu maakond
  00:05:44
1 Jako Kohv 2010 Male
Pärnu maakond
  00:01:42
1 Maria Kohv 2014 Female
Pärnu maakond
  00:02:07
1 Jessica Kolesnikova 2007 Female
Harju maakond
  00:07:45
1 Saara Kolga 2019 Female
Viljandi maakond
  00:10:47
1 Liisi Kord 2011 Female
Tartu maakond
  00:10:30
1 Sander Kord 2018 Male
Tartu maakond
  00:06:17
1 Silver Kord 2016 Male
Tartu maakond
  00:06:53
  Kaspar Korela 2011 Male
Tartu maakond
  00:02:59
1 Andro Korts 2018 Male
Valga maakond
  00:04:36
1 Ralf Julius Korts 2015 Male
Valga maakond
  00:02:30
1 Martin Koskelainen 2016 Male     00:02:49
1 Hubert Kriisa 2012 Male
Tartu maakond
  00:02:56
1 Brendon Kruuse 2014 Male
Tartu maakond
  00:04:23
1 Jessika Kruuse 2016 Female
Tartu maakond
  00:05:29
1 Karlis Kübar 2011 Male
Tartu maakond
  00:03:03
1 Keron Kübar 2019 Male
Tartu maakond
  00:07:00
1 Kregor Kübar 2017 Male
Tartu maakond
  00:07:00
1 Raldo Kukk 2011 Male
Tartu maakond
  00:30:15
1 Kaija-Liisa Kuklane 2007 Female
Võru maakond
  00:01:50
1 Charlotta Künnap 2018 Female
Pärnu maakond
  00:08:49
1 Kaspar Kure 2011 Male
Lääne maakond
  00:01:37
1 Rebeka Kure 2015 Female
Lääne maakond
  00:06:07
1 Meribel Kurig 2017 Female
Viljandi maakond
  00:04:19
  Eliise Maria Kurik 2018 Female
Tartu maakond
  00:04:20
1 Hanna Grete Kurik 2016 Female
Tartu maakond
  00:03:02
1 Jessika Kurs 2017 Female
Tartu maakond
  00:19:13
1 Georg Kutman 2016 Male
Tartu maakond
  00:02:31
1 Markos Kutser 2014 Male
Rapla maakond
  00:01:28
1 Kaspar Kutter 2006 Male
Tartu maakond
  00:18:15
1 Herman Kvell 2016 Male
Tartu maakond
  00:04:11
1 Marta Kvell 2014 Female
Tartu maakond
  00:03:04
1 Bert Laagemann 2015 Male
Järva maakond
  00:02:42
1 Remi Laagemann 2017 Male
Järva maakond
  00:07:00
1 Sädeli Lääne 2011 Female
Valga maakond
  00:06:54
1 Geron Laar 2013 Male
Valga maakond
  00:03:46
1 Grettel Laar 2017 Female
Valga maakond
  00:04:27
1 Eleonor Laas 2006 Female
Tartu maakond
  00:02:47
1 Johannes Osvald Laas 2010 Male
Tartu maakond
  00:02:54
1 Olivia Laas 2014 Female
Tartu maakond
  00:02:47
1 Wilma Lahti 2018 Female     00:05:41
1 Trevor Mattias Laine 2014 Male
Tartu maakond
  00:28:33
1 Lenna Lastik 2018 Female
Tartu maakond
  00:12:02
1 Saskia Lätt 2011 Female
Põlva maakond
OK Põlva Kobras 00:02:01
  Kirkelin Laubert 2014 Female
Pärnu maakond
  00:05:47
1 Annabel Laurimäe 2014 Female
Jõgeva maakond
  00:22:16
  Karl Mirko Leinus 2014 Male
Tartu maakond
  00:03:02
1 Kristella Leius 2014 Female
Tartu maakond
  00:02:19
1 Maiken Elisabeth Leosk 2012 Female
Tartu maakond
  00:03:26
1 Mirtel Marii Leosk 2016 Female
Tartu maakond
  00:09:52
1 Laura Lilhein 2014 Female
Harju maakond
  00:08:07
1 Annabel Lillmaa 2013 Female
Tartu maakond
  00:05:52
1 Rommel Linnas 2009 Male
Viljandi maakond
  00:02:14
1 Eliise Linnus 2011 Female
Põlva maakond
  00:03:04
1 Emma Linnus 2013 Female
Põlva maakond
  00:03:20
1 Heleen Lomp 2013 Female
Jõgeva maakond
  00:02:56
1 Oskar London 2014 Male
Tartu maakond
  00:04:07
1 Elise Lood 2009 Female
Tartu maakond
  00:59:28
1 Hugo Lood 2011 Male
Tartu maakond
  00:59:28
1 Kevin Lood 2008 Male
Tartu maakond
  00:59:28
1 Even-Andre Loos 2014 Male
Tartu maakond
  00:11:04
1 Nora Mariette Lõppe 2018 Female
Hiiu maakond
  00:08:55
1 Ardo Luik 2014 Male
Tartu maakond
  00:03:31
1 Josep Luik 2014 Male
Pärnu maakond
  00:16:26
1 Loviisa Luik 2009 Female
Pärnu maakond
  00:22:37
1 Mirko Luik 2016 Male
Tartu maakond
  00:07:30
1 Liisa Lundve 2006 Female
Harju maakond
  00:02:04
1 Trevor-Tristen Lüütsepp 2014 Male
Tartu maakond
  00:03:47
1 Grete Mägi 2015 Female
Jõgeva maakond
  00:02:07
1 Alari Maidla 2007 Male
Põlva maakond
  00:01:56
1 Jarko Maidla 2014 Male
Põlva maakond
  00:03:34
1 Sten Erik Männik 2017 Male
Tartu maakond
  00:02:10
1 Kadri Maripuu 2014 Female
Harju maakond
  00:05:52
1 Merili Maripuu 2016 Female
Harju maakond
  00:05:33
  Mia-Merily Mark 2014 Female
Tartu maakond
  00:13:00
1 Marten Meeling 2013 Male
Võru maakond
  00:05:59
1 Kristy Melnik 2009 Female
Järva maakond
  00:30:59
1 Margus Melnik 2014 Male
Järva maakond
  00:17:21
1 Markkus Melnik 2011 Male
Järva maakond
  00:17:21
1 Gregor Metsaots 2016 Male
Tartu maakond
  00:03:06
1 Mirtel Mikkor 2009 Female
Harju maakond
  00:02:19
1 Rahel Mikkor 2013 Female
Harju maakond
  00:02:34
1 Ares Minenko 2013 Male
Tartu maakond
  00:03:26
1 Marta Muradyan 2012 Female
Tartu maakond
  00:02:42
  Margaret Mustkivi 2014 Female
Lääne-Viru maakond
  00:05:16
1 Annabel Nahksepp 2015 Female
Tartu maakond
  00:07:43
1 Emma Harriet Narusk 2014 Female
Põlva maakond
  00:03:05
1 Kenert Nautras 2012 Male
Tartu maakond
  00:09:00
1 Ross Nõmme 2012 Male
Tartu maakond
  00:17:58
1 Norman Nõmmistu 2016 Male
Harju maakond
  00:05:18
1 Vilhelmas Noreika 2017 Male
Tartu maakond
  03:58:27
1 Ula Jore Noreikaite 2013 Female
Tartu maakond
  10:22:52
1 Grete-Ly Nugis 2013 Female
Tartu maakond
  00:06:10
1 Oliver Nugis 2015 Male
Tartu maakond
  00:06:10
1 Mia-Linda Nurm 2011 Female
Harju maakond
  00:02:52
1 Clement Ojo 2011 Male
Harju maakond
  00:02:35
1 Mattias Oks 2009 Male
Viljandi maakond
  00:01:17
1 Mirtel Oks 2011 Female
Viljandi maakond
  00:01:17
1 Kertu Lilian Oper 2010 Female
Põlva maakond
  00:02:22
  Eleanor Oppo 2010 Female
Viljandi maakond
  00:02:08
1 Emily Orav 2019 Female
Valga maakond
  00:08:38
1 Freddi Orav 2014 Male
Valga maakond
  00:07:21
1 Olivia Orav 2013 Female
Valga maakond
  00:05:36
1 Georg Erik Org 2010 Male
Põlva maakond
  00:03:08
1 William Henry Org 2012 Male
Põlva maakond
  00:02:15
1 Karlos Ots 2014 Male
Tartu maakond
  00:01:10
1 Marcus Ots 2016 Male
Tartu maakond
  00:02:58
1 Rasmus Ots 2012 Male
Tartu maakond
  00:01:03
1 Lenna Ottisaar 2013 Female
Järva maakond
  00:01:52
1 Märt Ottisaar 2015 Male
Järva maakond
  00:02:05
1 Ott Ottisaar 2009 Male
Järva maakond
  00:01:50
1 Tuule Pai 2014 Female
Tartu maakond
Tähtvere valla SK 00:12:01
1 Harley-Daniel Paide 2018 Male
Tartu maakond
  00:04:02
1 Henry-Dominic Paide 2015 Male
Tartu maakond
  00:04:02
1 Airon Paiso 2010 Male
Tartu maakond
  00:02:08
1 Emma-Luisa Pajur 2010 Female
Harju maakond
  00:02:07
1 Jakob Pajur 2014 Male
Harju maakond
  00:02:07
1 Johan Pajur 2010 Male
Harju maakond
  00:01:10
1 Kenert Pajus 2014 Male
Harju maakond
  00:03:32
1 Karl-Sander Paluoja 2010 Male
Harju maakond
  00:01:49
1 Emilia Pant 2016 Female
Võru maakond
  00:02:40
  Marilyn Pant 2014 Female
Võru maakond
  00:02:38
1 Deivid Parisalu 2013 Male
Põlva maakond
  00:08:07
1 Steven Parisalu 2007 Male
Põlva maakond
  11:13:24
1 Maris Parksepp 2010 Female
Tartu maakond
  00:32:10
1 Markus Parksepp 2012 Male
Tartu maakond
  00:32:10
1 Marttis Parksepp 2018 Male
Tartu maakond
  00:06:08
1 Meriliis Parksepp 2015 Female
Tartu maakond
  00:06:08
1 Loviisa Pärnamets 2012 Female
Tartu maakond
  00:02:40
1 Grete Pärnapuu 2014 Female
Tartu maakond
  00:04:44
1 Roald Pärnapuu 2015 Male
Tartu maakond
  00:06:00
1 Andri Parts 2006 Male
Võru maakond
  00:22:19
1 Arabella Peedor 2019 Female
Tartu maakond
  00:10:35
1 Rando Peedor 2016 Male
Tartu maakond
  00:06:02
1 Andero Penner 2010 Male
Tartu maakond
  00:01:40
1 Emil Penner 2008 Male
Tartu maakond
  00:01:36
1 Rando Penner 2011 Male
Tartu maakond
  00:01:52
1 Änny Petolai 2018 Female
Valga maakond
  00:09:17
1 Henry Petolai 2011 Male
Valga maakond
  00:03:27
1 Marta Piir 2010 Female
Tartu maakond
  00:36:34
1 Lenne Piiroja 2010 Female
Tartu maakond
  00:05:09
1 Klaara Brit Pikma 2012 Female
Tartu maakond
  00:02:59
1 Nora Brita Pikma 2009 Female
Tartu maakond
  00:02:07
1 Mia Elise Pitka 2007 Female
Tartu maakond
  00:25:40
1 Kaspar Pius 2011 Male
Tartu maakond
  00:02:49
1 Aleksander Põldsepp 2016 Male
Tartu maakond
  00:03:42
1 Emeline Põldsepp 2013 Female
Tartu maakond
  00:25:48
1 Christian Poll 2012 Male
Tartu maakond
  00:07:03
1 Fred Prost 2011 Male
Põlva maakond
  00:02:28
1 Jan Prost 2013 Male
Põlva maakond
  00:02:28
1 Anastasia Protopopova 2012 Female
Tartu maakond
  00:03:38
1 Noora Pruunsild 2019 Female
Tartu maakond
  00:07:45
1 Oskar Pruunsild 2015 Male
Tartu maakond
  00:03:00
1 Roosi Pruunsild 2017 Female
Tartu maakond
  00:06:56
1 Treik Puis 2012 Male
Tartu maakond
  00:03:46
1 Treston Puis 2019 Male
Tartu maakond
  00:06:28
1 Eliise Pungar 2014 Female
Jõgeva maakond
  00:12:22
1 Kärt Pürn 2006 Female
Tartu maakond
  00:01:53
1 Kert Pürn 2012 Male
Tartu maakond
  00:01:53
1 Kennet Puusalu 2016 Male
Põlva maakond
  00:03:13
1 Robert Raak 2011 Male
Valga maakond
  00:01:38
  Gendra-Marie Rahnel 2012 Female
Rapla maakond
  00:04:42
1 Viktoria Rahnel 1988 Female
Rapla maakond
  00:19:00
1 Arabella Raie 2011 Female
Harju maakond
  00:02:12
  Cathrine Raie 2013 Female
Harju maakond
  00:19:36
  Karin Rand 1988 Female
Võru maakond
  00:01:53
1 Estella Randi 2016 Female
Harju maakond
  00:03:52
1 Isabella Randi 2014 Female
Harju maakond
  00:06:47
1 Ranmar Rasin 2015 Male
Tartu maakond
  00:07:56
1 Maribel Rätsep 2011 Female
Tartu maakond
  00:40:28
1 Chris Trevor Raudsepp 2015 Male
Valga maakond
  00:33:37
1 Gervin Gregor Raudsepp 2012 Male
Valga maakond
  00:33:37
1 Oliver Raudsik 2014 Male
Harju maakond
  00:01:44
1 Anna Helene Rauk 2012 Female
Harju maakond
  00:01:26
1 Oskar Rauk 2015 Male
Harju maakond
  00:02:13
1 Mirtel Raus 2012 Female
Harju maakond
  00:02:23
1 Ragnar Raus 2014 Male
Harju maakond
  00:03:31
1 Richard Raus 2016 Male
Harju maakond
  00:04:11
1 Kadri Reilent 2013 Female
Harju maakond
  00:02:50
1 Rosanna Reinbach 2015 Female
Viljandi maakond
  00:03:30
1 Mirelli Reino 2010 Female
Põlva maakond
  00:02:55
1 Meribel Reinvart 2016 Female
Tartu maakond
  00:04:09
1 Mirell Reinvart 2018 Female
Tartu maakond
  00:06:57
1 Kristofer Riik 2018 Male
Tartu maakond
  00:19:11
1 Noora Riik 2012 Female
Tartu maakond
  00:42:09
1 Robin Riik 2009 Male
Tartu maakond
  00:27:35
1 Raiko Rooleht 2018 Male
Tartu maakond
  00:06:04
1 Rauno Rooleht 2020 Male
Tartu maakond
  00:04:12
1 Renate Rooleht 2015 Female
Tartu maakond
  00:07:47
1 Kertu Roost 2014 Female
Tartu maakond
  00:05:11
1 Aleksander Rosenberg 2011 Male
Tartu maakond
  00:25:21
1 Alexandra-Mariah Rõuk 2009 Female
Lääne-Viru maakond
  00:11:43
1 Kristella Rõuk 2014 Female
Lääne-Viru maakond
  00:11:15
1 Liise Rum 2010 Female
Harju maakond
  00:02:19
1 Tuuli Rum 2012 Female
Harju maakond
  00:02:19
1 Oliver Rummel 2011 Male
Tartu maakond
  00:25:20
1 Henri Saar 2013 Male
Jõgeva maakond
  00:02:27
1 Kristoffer Saar 2017 Male
Harju maakond
  00:03:23
1 Rando Saar 2013 Male
Jõgeva maakond
  00:02:57
1 Griselle Saaremets 2014 Female
Tartu maakond
  00:17:49
1 Tomi Saarmas 2009 Male
Tartu maakond
  00:01:50
1 Markus Saarna 2011 Male
Tartu maakond
  00:04:28
1 Andero Stig Saarpere 2011 Male
Pärnu maakond
  00:19:49
1 Ander Safronov 2007 Male
Harju maakond
  00:42:00
1 Gregor Sahk 2012 Male
Tartu maakond
  00:02:13
1 Marii Salus 2015 Female
Tartu maakond
  00:10:33
1 Markus Salus 2010 Male
Tartu maakond
  00:28:07
1 Aule Sangernebo 2012 Female
Tartu maakond
  00:05:26
1 Kaarel Edgar Sarapuu 2016 Male
Pärnu maakond
  00:04:38
1 Ketter Sassi 2010 Female
Harju maakond
  00:02:13
  Tatjana Saulits 2011 Female
Ida-Viru maakond
  00:38:10
1 Romek Serpov 2013 Male
Valga maakond
  00:02:17
1 Ahaan Sharma 2014 Male
Tartu maakond
  00:06:15
1 Triin Siilbek 2015 Female
Tartu maakond
  00:03:00
1 Reiko Sillaste 2016 Male
Jõgeva maakond
  00:06:45
1 Dener Silm 2016 Male
Järva maakond
  00:05:03
1 Doris Silm 2017 Female
Järva maakond
  00:04:33
1 Sander Siska 2011 Male
Võru maakond
  00:02:32
1 Steven Siska 2008 Male
Võru maakond
  00:02:33
1 Darina Skolozhabskyy 2017 Female
Ida-Viru maakond
  00:06:25
1 Sofia Skolozhabskyy 2015 Female
Ida-Viru maakond
  00:07:53
1 Kristjan Soll 2013 Male
Võru maakond
  00:02:07
1 Sander Soll 2009 Male
Võru maakond
  00:02:07
1 Christopher Sõna 2017 Male
Tartu maakond
  00:05:58
1 Adriana Soodla 2012 Female
Harju maakond
  00:02:23
  Sander Soodla 2010 Male
Tartu maakond
  00:02:19
  Silver Soodla 2013 Male
Tartu maakond
  00:02:19
1 Kertu Söönurm 2015 Female
Rapla maakond
  00:06:35
1 Kirke Söönurm 2010 Female
Rapla maakond
  00:04:24
1 Maru Marcus Sõrmus 2019 Male
Tartu maakond
  00:10:47
1 Hubert Sorokin 2017 Male
Harju maakond
  00:06:47
1 Mia Mirell Sügis 2015 Female
Põlva maakond
  00:05:43
1 Sandra Suik 2017 Female
Tartu maakond
  00:05:35
1 Kaisa Suits 2014 Female
Tartu maakond
  00:45:23
1 Kristin Suits 2011 Female
Tartu maakond
  00:45:23
1 Alandra Sukamägi 2010 Female
Tartu maakond
  00:02:50
1 Elora Sukamägi 2014 Female
Tartu maakond
  00:02:50
1 Helene Sulg 2013 Female
Tartu maakond
  00:04:35
1 Ander Suur 2013 Male
Tartu maakond
  01:05:47
1 Trevor Suur 2012 Male
Tartu maakond
  01:05:47
1 Kert Gregor Tagamets 2006 Male
Tartu maakond
  01:44:53
1 Therese Thora Tagamets 2013 Female
Tartu maakond
  01:44:28
1 Tristan Thor Tagamets 2011 Male
Tartu maakond
  01:45:25
1 Rico Täht 2013 Male
Tartu maakond
  00:02:22
1 Marjanne Tammekivi 2016 Female
Valga maakond
  00:04:38
1 Mathias Tammekivi 2012 Male
Valga maakond
  00:01:57
1 Mihkel Tammekivi 2014 Male
Valga maakond
  00:01:49
1 Egert Tammeleht 2009 Male
Harju maakond
  00:01:18
1 Emma Emilie Tammeleht 2016 Female
Harju maakond
  00:02:02
1 Kenneth Tartu 2013 Male
Tartu maakond
  00:04:52
1 Isabel Tasuja 2018 Female
Tartu maakond
  00:06:03
1 Grettel Tatra 2014 Female
Pärnu maakond
  00:02:50
1 Joosep Tekku 2004 Male
Tartu maakond
  00:03:02
1 Joosep Franz Tender 2014 Male
Tartu maakond
  00:09:08
1 Ranel Tenson 2006 Male
Tartu maakond
  00:22:04
  Paul-Robin Teppan 2013 Male
Tartu maakond
  00:02:07
1 Laureen Tiidrus 2018 Female
Harju maakond
  00:12:49
1 Maren Tiidrus 2008 Female
Tartu maakond
  00:28:37
1 Marten Tiidrus 2011 Male
Tartu maakond
  00:21:49
1 Kermo Tiidu 2011 Male
Võru maakond
  00:02:10
1 Mia-Lee Tiidu 2009 Female
Võru maakond
  00:02:10
  Geidi Tilger 1986 Female
Tartu maakond
  00:02:13
1 Kristjan Tilk 2013 Male
Tartu maakond
  00:47:59
1 Anete Tilsen 2019 Female
Tartu maakond
  00:24:21
1 Aron Tilsen 2013 Male
Tartu maakond
  00:06:47
  Mia Eliseti Tisler 2011 Female
Hiiu maakond
  00:13:11
1 Demid Titov 2017 Male
Tartu maakond
  00:08:01
1 Merlinda Toom 2015 Female
Tartu maakond
  00:06:58
  Iko Toomik 2017 Male
Põlva maakond
  00:03:39
1 Isabel Toomsalu 2017 Female
Harju maakond
  00:03:41
1 Oliver Toomsalu 2014 Male
Harju maakond
  00:02:02
1 Richard Hugo Toomsalu 2012 Male
Harju maakond
  00:02:38
1 Nikolas Toots 2018 Male
Tartu maakond
  00:07:24
1 Kendra-Liis Topkin 2011 Female
Harju maakond
  00:17:40
1 Reimo Kristen Treial 2015 Male
Tartu maakond
  00:06:32
1 Jakob Truus 2008 Male
Tartu maakond
  00:16:21
1 Johannes Truus 2010 Male
Tartu maakond
  00:02:13
1 Matteo Tubli 2015 Male
Tartu maakond
  00:06:43
1 Gregor Uibo 2010 Male
Põlva maakond
  00:02:12
1 Cenna Uibopuu 2016 Female
Valga maakond
  00:04:34
  Teele Uiboupin 2015 Female
Tartu maakond
  00:02:48
1 Aleks Uksov 2018 Male
Tartu maakond
  00:12:03
1 Andreas Robin Uljas 2016 Male
Harju maakond
  00:12:02
  Elise Marie Urb 2011 Female
Tartu maakond
  00:39:23
1 Pille Riin Urb 2015 Female
Tartu maakond
  00:06:13
1 Kaspar Uueni 2011 Male
Lääne-Viru maakond
  00:02:08
1 Tobias Vaaks 2017 Male
Tartu maakond
  00:03:57
1 Hugo Vaht 2014 Male
Harju maakond
  00:02:19
1 Maikel Magnus Välja 2011 Male
Harju maakond
  00:40:06
1 Marten Väljak 2016 Male
Harju maakond
  00:02:39
1 Mirtel Vända 2016 Female
Valga maakond
  00:07:37
1 Marta Variku 2016 Female
Tartu maakond
  00:07:30
1 Triinu-Liis Varjus 2013 Female
Tartu maakond
  00:03:27
1 Grete Estelle Värv 2012 Female
Tartu maakond
  00:24:58
1 Aron Veedla 2015 Male
Tartu maakond
  00:20:11
1 Kristelle Veedla 2011 Female
Rapla maakond
  00:06:04
1 Robert Vendelin 2013 Male
Harju maakond
  00:05:48
1 Loviise Ventman 2015 Female
Tartu maakond
  00:06:02
1 Harriet Vestel 2016 Female
Jõgeva maakond
  00:03:26
1 Richard Vestel 2014 Male
Jõgeva maakond
  00:02:33
1 Karola Viinapuu 2009 Female
Harju maakond
SK Audentes 00:01:20
1 Keit Ree Viira 2009 Female
Tartu maakond
  00:08:46
1 Kert-Kristjan Vikat 2008 Male
Järva maakond
  00:03:15
1 Krete-Liisa Vikat 2016 Female
Järva maakond
  00:03:15
1 Laura-Liis Vikat 2011 Female
Järva maakond
  00:03:15
1 Marten Viks 2012 Male
Tartu maakond
  00:02:09
1 Johann Vinni 2016 Male
Tartu maakond
  00:04:20
1 Alisa Višnjakova 2012 Female
Tartu maakond
  00:02:35
1 Vanessa Višnjakova 2017 Female
Tartu maakond
  00:04:50
1 Liset Vitkar 2014 Female
Tartu maakond
  00:04:49
1 Ronaldo Voitka 2012 Male
Tartu maakond
  00:02:11
1 Uma Volgerad 2016 Female
Tartu maakond
  00:02:41
1 Robin Sebastian Voogla 2011 Male
Harju maakond
  00:15:57
1 Maria Zahharenkova 2009 Female
Harju maakond
  00:03:04
1 Emma Zuzjonok 2017 Female
Rapla maakond
  00:05:09
Sulge

Tulemuse detailne info

...