39. Tartu Rattaralli

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 827 Naisi: 75 Mehi: 752
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Tulemus
1 Jaanus Aal 1981 Mees
Tartu maakond
Enics Eesti AS 03:54:00
1 Marko Aalik 1975 Mees
Harju maakond
Mikitamäe Aironmään Klubi 04:12:42
1 Andres Aamisepp 1980 Mees
Harju maakond
Kiili Spordiklubi 04:41:23
1 Arno Aamisepp 1991 Mees
Harju maakond
Kiili Spordiklubi 04:23:41
1 Tõnu Aamisepp 1953 Mees
Harju maakond
Kiili Spordiklubi 05:36:18
1 Indrek Aarna 1969 Mees
Harju maakond
Viru Keemia Grupp AS 04:30:00
1 Andres Aas 1977 Mees
Viljandi maakond
Flexoil OÜ 04:23:26
1 Innar Aas 1971 Mees
Harju maakond
  04:45:10
1 Jan Aasma 1972 Mees
Järva maakond
  04:37:36
1 Hanno Abras 1992 Mees
Tartu maakond
  04:57:34
1 Markus Adams 2001 Mees
Valga maakond
  04:33:29
1 Anni Adamson 1992 Naine
Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK 04:56:40
1 Monika Adamson 1977 Naine
Tartu maakond
  04:48:17
1 Peeter Adamson 1953 Mees
Tartu maakond
  05:06:25
1 Niklavs Adats 1972 Mees
  05:11:54
1 Mairold Agu 1977 Mees
Harju maakond
Krimelte Hundid 04:03:50
1 Priit Ailt 1983 Mees
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 03:38:40
1 Ivan Aksenov 1986 Mees
  05:59:09
1 Magnar Alev 1972 Mees
Valga maakond
  04:39:56
1 Erkki Allekõrs 1973 Mees
Harju maakond
  04:08:35
1 Alan Alliksoo 1991 Mees
Võru maakond
  04:19:25
1 Germo Alliksoo 1997 Mees
Võru maakond
  05:45:56
1 Matis Alusalu 1987 Mees
Harju maakond
Mamily Pro Team 03:50:43
1 Riivo Ambos 1980 Mees
Lääne-Viru maakond
  04:09:17
1 Raul Andresson 1967 Mees
Harju maakond
Tallinn-Pühajärve ODC 04:07:19
1 Meelis Angerma 1979 Mees
Harju maakond
  04:34:59
1 Aivo Anier 1983 Mees
Harju maakond
  04:03:44
1 Rain Annama 1981 Mees
Harju maakond
  04:30:51
1 Silver Annion 1983 Mees
Harju maakond
Hawaii Express 04:11:30
1 Merike Annuk 1978 Naine
Jõgeva maakond
SK ProRunner 05:42:17
1 Rein Ansen 1983 Mees
Rapla maakond
  04:08:16
1 Arvi Anton 1992 Mees
Tartu maakond
Seiklushunt 04:00:39
1 Edgars Argalis 1987 Mees
VALKAS NOVADS
  04:39:55
1 Endrus Arge 1974 Mees
Harju maakond
  04:46:03
1 Janek Arme 1987 Mees
Tartu maakond
  04:26:45
1 Mihkel Arro 1986 Mees
Valga maakond
Mapri Ehitus OÜ 04:26:27
1 Raul Arula 1958 Mees
Tartu maakond
  04:31:29
1 Tauri Arumäe 1987 Mees
Tartu maakond
TÜASK 06:10:09
1 Joel Arumets 1970 Mees
Tartu maakond
  05:35:54
1 Marek Atonen 1977 Mees
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus 06:17:38
1 Hanno Aua 1977 Mees
Harju maakond
  04:51:08
1 Krister Aule 1977 Mees
Viljandi maakond
Viimsi Sport 03:45:09
1 Evelin Ausmees 1978 Naine
Harju maakond
  06:01:33
1 Raiko Ausmees 1984 Mees
Harju maakond
  06:02:26
1 Annika Aust 1975 Naine
Põlva maakond
Eesti Tõukerattaliit 07:04:12
1 Arno Bachaus 1978 Mees
Tartu maakond
Baltyre 03:42:25
1 Jens Bäckman 1989 Mees
Lovisa
  04:43:23
1 Tamor Bakhoff 1989 Mees
Harju maakond
Lennuliiklusteeninduse AS 04:45:30
1 Vsevolod Barinov 1962 Mees
Harju maakond
  05:52:03
1 Mikk Bauer 2003 Mees
Lääne maakond
JK Paralepa 03:44:35
  Erik Bauman 1980 Mees
Harju maakond
  03:36:38
1 Priit Baumann 1980 Mees
Espoo
  04:26:54
1 Anton Bazõlev 1985 Mees
Harju maakond
Adduco kolimisteenused 08:20:16
1 Vladimir Beljajev 1966 Mees
Tartu maakond
SK VELO 04:32:45
1 Aivars Bergmanis 1975 Mees
  05:11:51
1 Heikki Bergson 1977 Mees
Harju maakond
  04:08:08
1 Erki Birnbaum 1975 Mees
Pärnu maakond
Klubi Püha Loomaaed 04:38:43
1 Viktor Biserov 1986 Mees
  04:13:03
  Mihhail Bõtškov 1986 Mees
Harju maakond
InFocus 05:35:50
1 Evgeniy Boyko 1986 Mees
temptraining.ru 03:46:16
1 Alan Brooks 1993 Mees
  04:23:03
1 Vsevolod Bul 1981 Mees
Russsian Federation
FreeCyclists Saint-Petersburg 05:53:37
1 Maximilian Burgin 1993 Mees
  04:23:03
1 Aleksandr Butorin 1978 Mees
Pärnu maakond
  04:43:39
1 Sinan Cakmak 1979 Mees
Harju maakond
  04:07:37
1 Aleksey Cheredilov 1957 Mees
  04:38:55
1 Dan Clarke 1993 Mees
  04:23:03
1 Richard De Lacy 1993 Mees
  04:23:03
1 Margo Dengo 1982 Mees
Harju maakond
  05:23:50
1 Andrey Denisov 1972 Mees
Pskov Ski Team 04:48:44
1 Artem Derkunskiy 1983 Mees
Moscow area
  04:42:15
1 Pavel Dvoinos 1984 Mees
Harju maakond
TransferWise 06:47:28
1 Kristo Ebras 1978 Mees
Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool 03:32:44
1 Don Eby 1952 Mees
  05:14:07
1 Ardi Eensoo 1973 Mees
Harju maakond
  04:07:52
1 Andrus Eesmaa 1971 Mees
Harju maakond
  05:21:37
1 Mikhail Efimov 1971 Mees
Ida-Viru maakond
  04:26:09
1 Marek Einla 1984 Mees
Pärnu maakond
  05:01:45
1 Tiit Einmaa 1977 Mees
Lääne-Viru maakond
Eesti Raudtee AS 05:02:42
1 Karel Ellermaa 1993 Mees
Harju maakond
  04:54:20
1 Teet Elstein 1979 Mees
Hiiu maakond
  05:09:37
1 Margo Engel 1975 Mees
Harju maakond
SEB Pank AS 05:42:41
1 Ardu Ernits 1960 Mees
Jõgeva maakond
  04:12:07
1 Ingrit Ernits 1965 Naine
Jõgeva maakond
SK Jooksupartner 04:58:58
1 Nikita Erofeev 1984 Mees
  04:20:15
1 Riho Ever 1966 Mees
Harju maakond
Velo Clubbers 03:39:53
1 Mati Filatenko 1965 Mees
Tartu maakond
  04:55:48
1 Ain Fjodorov 1972 Mees
Valga maakond
Seiklushunt 04:14:55
1 Bo-Christian Fransman 1947 Mees
  06:17:40
1 Vladislav Gabets 1966 Mees
Harju maakond
  04:27:33
1 Dmitrii Golovnev 1985 Mees
Velo+ Bottari Baltic 04:02:51
1 Siim Gontmacher 1978 Mees
Harju maakond
Rae Rattaklubi 04:21:26
1 Aleksei Gorov 1980 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 03:31:56
1 Dmitrii Govorov 1986 Mees
  04:22:48
1 Tommy Grahn 1953 Mees
  06:38:21
1 Fredrik Granlund 1966 Mees
  05:26:09
1 Marko Greenbaum 1979 Mees
Harju maakond
  05:05:17
1 Jaanus Grigorovits 1975 Mees
Põlva maakond
Baltyre 03:42:44
  Neeme Gross 1972 Mees
Järva maakond
  04:51:00
1 Üllar Gustavson 1977 Mees
Harju maakond
Elisa 03:51:22
1 Julia Gustjakova 1987 Naine
Harju maakond
  06:09:39
1 Viljar Haav 1975 Mees
Harju maakond
Viimsi Sport 03:34:59
1 Antti Haljak 1978 Mees
Harju maakond
  03:58:40
1 Janek Hamidžanov 1976 Mees
Harju maakond
  06:06:35
1 Igor Hamppu 1970 Mees
  05:11:08
1 Kaspar Hanni 1977 Mees
Harju maakond
  04:55:19
1 Toomas Hanni 1970 Mees
Tartu maakond
  05:02:31
1 Trevor Hansmeyer 1993 Mees
  04:23:03
1 Jaan Harak 1954 Mees
Hiiu maakond
  04:28:07
  Risto Härmatis 1984 Mees
Tartu maakond
  04:35:13
  Janar Heinaste 1993 Mees
Harju maakond
ProShopTeam 04:59:48
1 Hardi Heinsar 1972 Mees
Valga maakond
2. Jalaväebrigaad 04:31:59
1 Lauri Henno 1982 Mees
Harju maakond
  05:14:04
1 Jaanek Hermet 1975 Mees
Harju maakond
  04:09:46
1 Urmet Hiiekivi 1968 Mees
Harju maakond
Agro93 05:36:18
1 Härmo Hiiemäe 1983 Mees
Tartu maakond
  08:42:28
1 Janek Hiiemäe 1972 Mees
Lääne-Viru maakond
  04:32:22
1 Jüri Hiiemäe 1962 Mees
Järva maakond
Tamrex 04:51:25
1 Kristina Helery Hiiu 1994 Naine
Pärnu maakond
  04:14:52
1 Lauri Hingla 1985 Mees
Tartu maakond
Baltyre 04:04:26
1 Jaanus Hintser 1972 Mees
Harju maakond
Fixus 04:41:58
1 Aleksandr Hlebnikov 1971 Mees
Harju maakond
  03:59:53
1 Siim Holtsmann 1988 Mees
Tartu maakond
  04:24:54
1 Indrek Hubel 1986 Mees
Viljandi maakond
Seiklushunt 03:50:21
1 Kristo Hüdsi 1988 Mees
Lääne maakond
JK Paralepa 03:56:44
1 Toomas Hunt 1972 Mees
Tartu maakond
  04:47:35
1 Evar Ilisson 1983 Mees
Võru maakond
  05:24:39
1 Andrei Iljin 1963 Mees
Ida-Viru maakond
  04:57:39
1 Adam Illingworth 1984 Mees
Tartu maakond
  04:22:21
1 Marek Ilves 1975 Mees
Tartu maakond
  04:34:05
1 Mati Ilves 1962 Mees
Pärnu maakond
  03:57:17
1 Ott Ilves 1991 Mees
Harju maakond
  04:54:46
1 Teet Ilves 1965 Mees
Harju maakond
  04:54:43
1 Tambet Ingo 1977 Mees
Tartu maakond
  05:45:29
1 Olavi Israel 1971 Mees
Harju maakond
AT Sport OÜ 04:37:26
1 Alexey Ivanov 1983 Mees
Amateurs Club - glocksport.ru 04:02:57
1 Vadim Ivlijev 1975 Mees
Ida-Viru maakond
  03:51:32
1 Heigo Jaadla 1979 Mees
Harju maakond
  05:08:25
1 Sander Jaama 1987 Mees
Harju maakond
  05:48:02
  Alo Jakin 1986 Mees       04:12:20
1 Janar Jakovlev 1992 Mees
Ida-Viru maakond
  04:37:23
1 Eneken Jalast 1980 Naine
Harju maakond
Telia SK 05:33:00
1 Martti Järv 1985 Mees
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 04:03:56
1 Alo Järve 1976 Mees
Tartu maakond
  05:14:31
1 Heiti Järvet 1979 Mees
Tartu maakond
Järva-Jaani RSK 05:23:45
1 Kalevi Jeret 1963 Mees
Pärnu maakond
Klubi Püha Loomaaed 04:24:16
1 Toomas Jõgeva 1967 Mees
Harju maakond
  04:09:07
1 Johannes Jõgi 1989 Mees
Harju maakond
SK CFC 04:14:23
1 Joonas Jõgi 1991 Mees
Harju maakond
SK CFC 04:23:27
1 Jaana Jõgisuu 1985 Naine
Harju maakond
Enervit 05:09:52
1 Kristi Johanson 1978 Naine
Põlva maakond
Eesti Tõukerattaliit 07:02:12
1 Raoul Johanson 1962 Mees
Pärnu maakond
SK VELO 04:56:25
1 Jaanika Jundas 1975 Naine
Harju maakond
Trismile 05:59:14
1 Indrek Jürgenson 1974 Mees
Tartu maakond
Omniva SK 04:36:01
1 Lauri Jürgenson 2000 Mees
Tartu maakond
  03:36:08
1 Alar Just 1969 Mees
Harju maakond
Team TT 04:40:31
1 Laura-Liis Juursalu 1980 Naine
Pärnu maakond
SK Endla 04:13:35
1 Aaro Kaasik 1966 Mees
Tartu maakond
  03:41:22
1 Kaspar Kaasla 1994 Mees
Võru maakond
Sportland 04:04:59
1 Iljar Kabral 1975 Mees
Valga maakond
  04:53:04
1 Georgy Kadykov-Orbeliani 1970 Mees
  04:51:43
1 Gaido Kaeramaa 1968 Mees
Tartu maakond
  03:50:00
1 Rasmus Kagge 1977 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts 06:10:28
1 Janek Kähr 1983 Mees
Põlva maakond
OK Põlva Kobras 05:20:25
  Kaido Kaik 1979 Mees
Harju maakond
  05:12:15
1 Keidi Käis 1992 Naine
Põlva maakond
Eesti Tõukerattaliit 07:02:15
1 Karl-Oliver Kakko 1974 Mees
Tartu maakond
  06:23:26
1 Mihkel Kalamees 1987 Mees
Tartu maakond
  04:42:55
  Elar Kalda 1980 Mees
  03:54:24
1 Meelis Kalda 1975 Mees
Harju maakond
AS G4S Eesti 04:51:52
1 Rain Kalda 1981 Mees
Tartu maakond
Elisa 04:33:12
1 Avely Kaldoja 1987 Naine
Tartu maakond
TÜASK 04:05:04
1 Jaanus Kaldoja 1982 Mees
Tartu maakond
  04:45:11
1 Priit Kalja 1968 Mees
Tartu maakond
  05:35:54
1 Kersti Kaljulaid 1969 Naine
Harju maakond
Spordiklubi IKS 04:21:11
1 Aivo Kaljumäe 1972 Mees
Harju maakond
Areal Team 03:34:37
1 Rando Kall 1975 Mees
Tartu maakond
  03:51:02
1 Jaan Kallak 1981 Mees
Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi 04:25:26
1 Tarmo Kallaste 1974 Mees
Viljandi maakond
  04:43:44
1 Mati Kallemets 1947 Mees
Lääne maakond
JK Paralepa 04:59:45
1 Veiko Kalliste 1982 Mees
Harju maakond
Mikitamäe Aironmään Klubi 04:11:58
1 Jüri Kämärä 1966 Mees
tartu maakond
  04:18:50
  Mart Kangro 1988 Mees
Tartu maakond
  03:44:06
1 Ene Kangrumägi 1983 Naine
Rapla maakond
  07:08:08
1 Kaido Kangur 1968 Mees
Harju maakond
Orkla Eesti AS 04:19:32
1 Heiki Kanistik 1975 Mees
Harju maakond
Sportland 03:55:06
1 Martin Kannel 1983 Mees
Tartu maakond
Cybernetica AS 04:24:23
  Kaarle Kannelmäe 1981 Mees
Harju maakond
  05:30:43
1 Sander Kanter 1991 Mees
Harju maakond
  06:33:44
1 Bruno Kapp 1969 Mees
Tartu maakond
  04:03:01
1 Indrek Karolin 1973 Mees
Põlva maakond
  04:44:22
1 Ott Kärson 1990 Mees
Valga maakond
Jumek Team 06:02:53
1 Kaido Kaschan 1970 Mees
Harju maakond
Velo Clubbers 04:21:23
1 Andrus Kasekamp 1973 Mees
Viljandi maakond
MTÜ Spordiselts 03:48:46
1 Erkki Kasenurm 1979 Mees
Harju maakond
Adduco kolimisteenused 08:24:15
1 Mairo Kaseväli 1983 Mees
Harju maakond
  04:29:16
1 Aivo Käsnar 1968 Mees
Tartu maakond
IMPULS Spordiklubi 04:03:30
  Vladimir Katin 1960 Mees
Tartu maakond
  04:21:42
1 Ulvar Kaubi 1971 Mees
Harju maakond
  04:40:36
1 Jaanus Kaur 1963 Mees
Harju maakond
Eesti Sportlane 04:23:52
1 Erkki Keerig 1973 Mees
Harju maakond
  04:57:58
1 Tanel Kelder 1975 Mees
Saare maakond
  05:27:51
1 Indrek Kelk 1969 Mees
Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton 03:58:14
1 Margus Kelk 1967 Mees
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi 03:42:51
1 Raimond Kesa 1975 Mees
Lääne maakond
Mikitamäe Aironmään Klubi 04:12:41
1 Rain Kesperi 1980 Mees
Tartu maakond
  04:32:54
1 Andres Kesvatera 1979 Mees
Harju maakond
Helmes AS 04:03:34
1 Sergey Khachenkov 1976 Mees     05:24:27
1 Tair Kibal 1982 Mees
Võru maakond
Haanja Rattaklubi 04:47:36
1 Kaukko Kiisk 1975 Mees
Tartu maakond
Adduco kolimisteenused 05:12:59
1 Lauri Kiivit 1976 Mees
Tartu maakond
Kulgur Team 04:07:52
1 Hugo Gregor Kikerpill 2002 Mees
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi 05:13:10
1 Lauri Kikerpill 1976 Mees
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi 05:14:01
1 Riho Kikkas 1976 Mees
Tartu maakond
  04:23:38
1 Marko Kilp 1988 Mees
Tartu maakond
  05:00:01
1 Mikk Kilter 1984 Mees
Harju maakond
  04:53:35
1 Raiko Kimmel 1984 Mees
Pärnu maakond
Sindi SK KALJU 03:56:07
1 Anni Kingsepp 1990 Naine
Hiiu maakond
  05:15:39
1 Kaupo Kirikall 1968 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 04:23:41
1 Ivo Kirsiaed 1980 Mees
Tartu maakond
  05:29:34
1 Avo Kirsipuu 1967 Mees
Harju maakond
SK Kirss 04:07:18
1 Toomas Kirsipuu 1964 Mees
Tartu maakond
  04:11:13
1 Karol Kisant 1978 Mees
Harju maakond
  05:21:13
1 Alexandr Kiselev 1983 Mees
  03:57:01
  Eve Kitvel 1973 Naine
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi 04:14:06
1 Margus Kivi 1984 Mees
Saare maakond
Hawaii Express 03:58:55
1 Thor Erik Kivi 2006 Mees
Harju maakond
  07:51:48
1 Toivo Kivi 1963 Mees
Harju maakond
  07:51:48
1 Vaiko Kivi 1980 Mees
Hiiu maakond
Päästeamet 05:15:39
1 Eero Kivikas 1976 Mees
Harju maakond
  04:00:47
1 Dag Kivila 1964 Mees
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi 04:33:32
1 Rainer Kivimaa 1971 Mees
Tartu maakond
  06:50:38
1 Raul Kivimäe 1981 Mees
Harju maakond
Kulgur Team 04:16:45
1 Margus Kivirüüt 1979 Mees
Tartu maakond
Simuna Spordiklubi 03:32:16
1 Gert Kivistik 1995 Mees
Pärnu maakond
JK VIKO 03:56:11
1 Kristen Kivistik 1994 Mees
Pärnu maakond
JK VIKO 03:55:15
1 Edgar Kivit 1993 Mees
Harju maakond
Staabi- ja Sidepataljon 04:26:05
1 Indrek Klaos 1982 Mees
Harju maakond
Z Racing Team 03:41:28
1 Meelis Kleinson 1973 Mees
Tartu maakond
Kulgur Team 04:13:38
1 Sergei Kljujev 1978 Mees
Harju maakond
  03:59:53
1 Aleksandr Knjazetski 1986 Mees
Harju maakond
  04:19:32
1 Marek Kodasma 1976 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts 05:11:26
1 Toomas Kogger 1974 Mees
Harju maakond
Hawaii Express 04:27:10
1 Kardon Kõiv 1975 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 05:08:24
1 Marek Kõiv 1976 Mees
Harju maakond
  03:37:20
1 Sulev Kõiv 1955 Mees
Valga maakond
  04:50:06
1 Andres Kollo 1988 Mees
Harju maakond
SK CFC 04:14:52
1 Koit Kolsar 1977 Mees
Põlva maakond
OK Põlva Kobras 05:18:09
  Samuel Kolsar 2003 Mees
Põlva maakond
OK Põlva Kobras 05:16:38
1 Kalmer Kongo 1960 Mees
Võru maakond
  04:14:36
1 Ruudi Konrad 1975 Mees
Harju maakond
ProShopTeam 04:24:55
1 Tauno Koort 1969 Mees
Tartu maakond
Amserv Team 04:20:47
1 Marko Koosa 1985 Mees
Valga maakond
  04:40:35
1 Marek Koplus 1988 Mees
Tartu maakond
Trismile 04:21:27
1 Mart Enn Koppel 1970 Mees
Harju maakond
  05:06:57
1 Margo Kõrgesaar 1973 Mees
Tartu maakond
Velomaniakid 05:00:23
1 Urmas Kõrgvee 1979 Mees
Tartu maakond
  07:37:51
1 Indrek Köster 1970 Mees
Harju maakond
  04:38:32
1 Marko Kotkas 1978 Mees
Harju maakond
SK CFC 05:02:51
1 Raul Kotov 1966 Mees
Harju maakond
Velo Clubbers 04:29:09
1 Kai Kovanen 1976 Mees
Harju maakond
  05:22:24
1 Sulev Kraam 1980 Mees
Harju maakond
Finestmedia AS 04:28:30
1 Janis Kreegimets 1968 Mees
Lääne-Viru maakond
Rakvere RK Siplased 05:06:28
  Edgar Kriisk 1986 Mees
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi 04:47:45
1 Kaspar Kristal 1994 Mees
Harju maakond
Kose AMK ct 04:09:43
1 Tõnis Kristal 1965 Mees
Harju maakond
Kose AMK ct 04:09:14
1 Ander Markus Kroon 2002 Mees
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi 04:47:58
1 Paavo Kroon 1985 Mees
Tartu maakond
Suusahullud 05:40:18
1 Anne Krull 1970 Naine
Tartu maakond
  06:40:33
1 Klen Krünberg 1990 Mees
Lääne-Viru maakond
  04:57:49
1 Nikolay Krupin 1957 Mees
Ida-Viru maakond
  04:06:48
1 Kaupo Kruus 1972 Mees
Harju maakond
SK CFC 05:20:22
1 Maarja Kruusimaa 1989 Naine
Harju maakond
Elisa 05:14:41
1 Laura Kruusmann 1993 Naine
Tartu maakond
Swedbank AS 04:53:06
1 Aaro Kruve 1979 Mees
Harju maakond
  04:08:50
1 Kaur Kruve 2006 Mees
Harju maakond
  04:08:50
1 Alexey Kukin 1962 Mees
  04:18:58
1 Argo Kukk 1982 Mees
Tartu maakond
ProVan/Sortimo 04:28:58
1 Kalle Kukk 1970 Mees
Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi 04:09:51
1 Dmitry Kulik 1981 Mees
Zenon CC 04:17:09
1 Urmas Kulm 1968 Mees
Harju maakond
  03:45:30
  Hannes Külv 1985 Mees
Tartu maakond
TÜASK 03:53:11
1 Andres Kungla 1986 Mees
Harju maakond
  06:34:04
1 Arko Kurg 1989 Mees
Harju maakond
  04:13:07
1 Eke Kurg 1966 Mees
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 04:36:28
1 Jaanika Kurgjärv 1988 Naine
Tartu maakond
Tartu Vangla 04:52:00
1 Reimo Kuriks 1972 Mees
Harju maakond
  04:19:31
1 Rauno Kurusk 1990 Mees
Tartu maakond
Palmako AS 05:01:55
1 Janek Kutsch 1974 Mees
Tartu maakond
Haanja Rattaklubi 05:01:43
1 Johan Kütt 1983 Mees
Tartu maakond
Alpiklubi FIRN 04:51:36
1 Laura Kütt 1989 Naine
Tartu maakond
  05:11:57
1 Jaan Küünal 1961 Mees
Pärnu maakond
  05:26:38
1 Marek Küünarpuu 1983 Mees
Tartu maakond
Arens Mööbel AS 04:46:23
  Tanel Kuusk 1975 Mees
Harju maakond
  03:44:21
1 Timmo Kuuskla 1992 Mees
Harju maakond
  04:12:17
1 Raivo Küüt 1969 Mees
Harju maakond
  04:08:37
1 Ivo Laan 1980 Mees
Harju maakond
Krimelte Hundid 04:04:39
1 Jaak Lääne 1980 Mees
Järva maakond
  04:13:27
1 Mihkel Lääne 1984 Mees
Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi 05:02:53
1 Siim Läänelaid 1979 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool 04:35:21
1 Janek Laanisto 1975 Mees
Harju maakond
  03:56:03
1 Martin Laas 1993 Mees
Tartu maakond
  04:16:06
1 Märt Lääts 1961 Mees
Pärnu maakond
  03:50:10
  Urmas Laht 1975 Mees
Harju maakond
  05:09:44
1 Tommy Lahti 1980 Mees
  04:51:49
1 Mart Laid 1970 Mees
Harju maakond
  04:22:00
1 Rauno Lainemäe 1993 Mees
Jõgeva maakond
  04:39:33
1 Riina Laiv 1974 Naine
Harju maakond
  05:30:27
1 Timo Lanno 1993 Mees
Tartu maakond
  04:36:35
1 Margo Laul 1983 Mees
Tartu maakond
  04:32:35
1 Raines Laul 1981 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 04:50:00
  Caress Laur 1968 Mees
Tartu maakond
Trismile 04:04:57
1 Karre Lauring 1964 Mees
Harju maakond
SK ProRunner 05:36:43
1 Marc-Antoine Le Page 1985 Mees
  05:57:23
1 Igor Lebedev 1958 Mees
pskov
Pskov Ski Team 04:27:36
1 Dmitrii Lebedinskii 1977 Mees
Pskov Ski Team 04:20:36
1 Are Lee 1951 Mees
Tartu maakond
  04:47:43
1 Priit Lee 1975 Mees
Tartu maakond
  04:47:38
1 Rasmus Lehe 1977 Mees
Harju maakond
Ikodor AS 04:26:30
1 Eha Lehtoja 1960 Naine
Pärnu maakond
Trismile 05:05:00
1 Meelis Leidt 1969 Mees
Tartu maakond
Peloton 04:15:37
1 Andris Leja 1970 Mees
  05:07:22
1 Toomas Lelumees 1965 Mees
Tartu maakond
SAK Tartu 04:19:54
1 Tiit Lepik 1983 Mees
Tartu maakond
  08:45:02
1 Urmas Lepik 1975 Mees
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi 03:53:58
1 Madis Lepiksaar 1989 Mees
Lääne-Viru maakond
Koidu Suusaklubi 05:16:42
1 Rauno Leskov 1978 Mees
Harju maakond
Õhuvägi 04:43:43
1 Ugis Lielmanis 1983 Mees
Engures Sportam 04:01:48
1 Jaan Liiders 1955 Mees
Rapla maakond
  06:45:33
1 Tanel Liiker 1980 Mees
Harju maakond
  03:21:49
1 Alar Liin 1978 Mees
Tartu maakond
  04:17:55
1 Madis Liiv 1976 Mees
Harju maakond
  04:59:51
1 Ülle Liiv 1972 Naine
Lääne-Viru maakond
  06:10:06
1 Raul Liivrand 1991 Mees
Harju maakond
Sportland 04:55:47
1 Kristo Lilleoja 1987 Mees
Lääne-Viru maakond
1. Jalaväebrigaad 04:50:51
1 Tanel Lillesaar 1980 Mees
Harju maakond
Viimsi Sport 03:32:30
1 Indrek Lillo 1977 Mees
Harju maakond
Advokaadibüroo Lillo & Partnerid 04:55:09
1 Anneli Lind 1986 Naine
Tartu maakond
Respo Haagised AS 04:00:45
1 Kaspar Lind 1978 Mees
Tartu maakond
  03:43:09
1 Indrek Lindsaar 1973 Mees
Tartu maakond
  04:53:06
1 Kauri Link 1979 Mees
Pärnu maakond
  04:44:47
1 Sander Linnus 1991 Mees
Võru maakond
Areal Team 03:46:11
  Aleksei Lipintsov 1982 Mees
Harju maakond
Freesport 04:29:27
1 Heigo Lomp 1978 Mees
Tartu maakond
AC Racing 04:31:59
1 Raivo Loost 1979 Mees
Tartu maakond
AS G4S Eesti 06:28:00
1 Merje Luik 1968 Naine
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi 04:33:15
1 Juhan Lukk 1949 Mees
Lääne maakond
SK Sula 04:46:10
1 Sandis Lusis 1983 Mees   Engures Sportam 05:02:36
1 Ahti Luts 1972 Mees
Tartu maakond
  05:35:54
1 Lembitu Luts 1972 Mees
Tartu maakond
  04:58:14
1 Taavi Luts 1968 Mees
Tartu maakond
Henkel Balti 04:15:43
1 Lauri Lüüs 1983 Mees
Harju maakond
  08:06:50
1 Jekaterina Luzik 1987 Naine
Harju maakond
I Love Supersport 06:28:35
1 Andres Maarits 1973 Mees
Harju maakond
  04:00:58
1 Kaido Maasen 1972 Mees
Tartu maakond
  04:52:51
1 Ülo Madissoon 1962 Mees
Harju maakond
Saku Suusaklubi 04:35:28
1 Indrek Mägi 1977 Mees
Viljandi maakond
  04:50:27
1 Rain Mägi 1976 Mees
Tartu maakond
Scania Eesti AS 05:35:08
1 Siim Mägi 1989 Mees
Harju maakond
Rullibuss Team 04:10:13
1 Rene Mainsoo 1979 Mees
Harju maakond
ProShopTeam 05:36:12
1 Mikk Maiste 1984 Mees
Harju maakond
Columbus Eesti AS 05:29:24
1 Vahur Makke 1964 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool 04:50:49
1 Alina Malinina 1984 Naine
Harju maakond
I Love Supersport 05:36:21
1 Nikita Malorossiiantsev 1980 Mees
  03:34:38
1 Janno Mangelsoo 1982 Mees
Harju maakond
RedBike 04:33:26
1 Viljar Mangelsoo 1976 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 04:13:23
1 Indrek Mannik 1982 Mees
  03:20:58
1 Marek Maranik 1974 Mees
Valga maakond
TÜASK 04:44:13
1 Jüri Marcinkevicz 1966 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts 06:10:40
1 Mario Mardim 2000 Mees
Viljandi maakond
Hawaii Express 04:06:33
1 Raiko Maremäe 1981 Mees
Tartu maakond
Trismile 04:32:23
1 Sander Märs 1992 Mees
Tartu maakond
DNF Cycling Team 04:29:28
1 Kevin Marsh 1993 Mees
  04:23:03
1 Andrius Martinonis 1986 Mees
  04:35:26
1 Andres Martins 1962 Mees
Jõgeva maakond
  05:24:52
1 Tõnu Martis 1987 Mees
Tartu maakond
  05:18:08
1 Märt-Martin Märtson 1991 Mees
Harju maakond
Hawaii Express 04:24:13
1 Raido Matson 1970 Mees
Tartu maakond
  04:41:01
1 Vallo Matto 1969 Mees
Tartu maakond
  06:28:06
1 Andrey Matveev 1971 Mees
  03:57:14
1 Tiit Matvejev 1999 Mees
Harju maakond
  04:22:07
1 Toomas Matvejev 1990 Mees
Tartu maakond
  04:17:21
1 Ants Meisalu 1962 Mees
Saare maakond
  05:31:55
1 Martin Meisalu 1985 Mees
Harju maakond
  05:30:24
  Kristjan Melikov 1978 Mees
Harju maakond
  03:47:50
1 Veiko Meltsas 1974 Mees
Harju maakond
  04:48:52
  Ahto Meri 1969 Mees
Harju maakond
  05:23:58
1 Merike Meriküla 1982 Naine
Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi 04:22:40
1 Taimo Mets 1970 Mees
Tartu maakond
  05:15:21
1 Raul Metsaäär 1976 Mees
Rapla maakond
  04:58:49
1 Merilin Metsalu 1987 Naine
Harju maakond
Adduco kolimisteenused 08:20:56
1 Karl Metsand 1993 Mees
Tartu maakond
Axinom 05:29:05
1 Martin Metsmaaker 1983 Mees
Harju maakond
AC Racing 04:15:38
1 Eric Victor Mettus 2002 Mees
Viljandi maakond
  04:24:42
  Marek Meus 1982 Mees
Tartu maakond
  05:36:18
1 Dmitrii Miachin 1976 Mees
  06:18:51
1 Rauno Mihkelsaar 1985 Mees
Harju maakond
  05:03:33
1 Kaido Mikk 1974 Mees
Harju maakond
  04:17:54
1 Karin Mikk 1979 Naine
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi 04:49:00
1 Mait Mikk 1975 Mees
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi 04:47:52
1 Mart Mikkelsaar 1960 Mees
Tartu maakond
Trismile 04:47:56
1 Andro Mikkor 1984 Mees
Harju maakond
Maanteeamet 03:53:27
1 Margus Mikson 1975 Mees
Tartu maakond
  04:13:01
1 Meelis Milistver 1975 Mees
Pärnu maakond
  03:45:36
1 Argo Miller 1986 Mees
Harju maakond
  04:46:09
1 Tarmo Milva 1968 Mees
  05:38:53
1 Jan Minski 1973 Mees
Harju maakond
Kulgur Team 04:14:23
1 Raivo Möll 1967 Mees
Tartu maakond
  04:09:42
1 Ülar Morel 1976 Mees
Võru maakond
Hauka Veloklubi 04:16:55
1 Andrei Morjakov 1971 Mees
Tartu maakond
SK VELO 05:26:27
1 Alexey Moskalenko 1974 Mees
Saint-Petersburg
LIDER Kingisepp 04:06:46
1 Olavi Mõts 1968 Mees
Võru maakond
Haanja Rattaklubi 04:45:29
1 Mati Mõttus 1975 Mees
Valga maakond
  04:58:43
  Erik Mukk 1998 Mees
Tartu maakond
  04:44:13
1 Merike Mumme 1975 Naine
Harju maakond
Elisa 05:00:55
1 Märt Murd 1979 Mees
Harju maakond
  04:32:59
1 Üllar Murumäe 1972 Mees
Harju maakond
  04:28:10
1 Urmas Murumets 1970 Mees
Harju maakond
  04:56:09
1 Hannes Must 1977 Mees
Harju maakond
Nordecon AS 04:57:27
1 Lennart Must 1982 Mees
Valga maakond
  05:05:00
1 Tauri Must 1988 Mees
Järva maakond
Türi Rattaklubi 04:21:20
1 Maik Müür 1987 Mees
Tartu maakond
  05:04:04
  Aivo Nadel 1967 Mees
Harju maakond
  04:31:33
  Rainer Nagel 1981 Mees
Harju maakond
Kulgur Team 04:07:02
1 Taavi Nagel 1990 Mees
Harju maakond
  06:33:58
1 Indrek Nägelik 1991 Mees
Tartu maakond
Juvente MTÜ 07:03:34
1 Mait Nanits 1962 Mees
Harju maakond
SK VELO 05:24:47
1 Alger Närska 1970 Mees
Harju maakond
  04:18:46
1 Kurmo Neemela 1970 Mees
Tartu maakond
Baltyre 03:38:07
1 Kati Nelis 1977 Naine
Hiiu maakond
Rae Rattaklubi 04:47:46
1 Kristjan Nelis 1985 Mees
Harju maakond
Rae Rattaklubi 04:15:47
1 Alar Nigul 1965 Mees
Harju maakond
SK CFC 03:48:47
1 Hendrik Nigul 1983 Mees
Tartu maakond
  05:53:54
1 Raido Niitav 1968 Mees
Harju maakond
  05:36:35
1 Sergey Nikiforov 1974 Mees
  06:03:31
1 Andrei Nikitin 1972 Mees
  03:58:01
1 Evgeni Nikolaevski 1987 Mees
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi 03:35:21
1 Tarvo Nippolainen 1994 Mees
Tartu maakond
  06:02:02
1 Eiko Nõgols 1972 Mees
Viljandi maakond
  05:17:00
1 Anre Nõmme 1973 Mees
Saare maakond
Saaremaa JK Viiking 04:06:43
1 Priit Nõmmeots 1975 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts 04:48:40
1 Alar Nõmmik 1991 Mees
Järva maakond
  04:50:57
1 Aivar Noormets 1960 Mees
Harju maakond
  04:37:17
  Ando Noormets 1974 Mees
Harju maakond
  04:39:16
1 Tarmo Nork 1968 Mees
Harju maakond
Krimelte Hundid 03:51:15
1 Argo Normak 1973 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 05:27:39
1 Rait Nurm 1980 Mees
Harju maakond
  04:17:07
  Lennart Nurmiste 1979 Mees
Harju maakond
  04:26:25
1 Rain Nurmsalu 1967 Mees
Harju maakond
Spordiklubi IKS 04:21:04
1 Sigrid Nuude 1985 Naine
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 04:46:24
1 Hans Nyqvist 1953 Mees
-
  06:13:22
1 Rein Oder 1972 Mees
Tartu maakond
21CC Triatloniklubi 04:41:51
  Imre Õispuu 1971 Mees
Pärnu maakond
  04:22:40
1 Eero Oja 1981 Mees
Harju maakond
Mamily Pro Team 03:48:41
1 Madis Ojaliiv 1977 Mees
Lääne-Viru maakond
RedBike 05:51:46
  Imre Ojamaa 1971 Mees
Harju maakond
  03:37:30
1 Jaanus Ojamäe 1985 Mees
Pärnu maakond
Harmet SK 06:17:11
1 Tarmo Ojasalu 1966 Mees
Pärnu maakond
Volvo Estonia OÜ 04:18:27
1 Ave Ojasoon 1987 Naine
Harju maakond
SK CFC 04:21:10
1 Sigrid Oks 1976 Naine
Tartu maakond
  06:47:53
1 Jaap Ora 1968 Mees
  06:19:26
1 Daniil Ostrovskiy 1989 Mees
  04:23:14
1 Hendrik Osula 1993 Mees
Harju maakond
  06:26:54
1 Aimar-Alarik Ots 1969 Mees
Lääne maakond
JK Paralepa 05:01:22
1 Diana Ots 1974 Naine
Lääne maakond
JK Paralepa 05:05:24
1 Ivar-Illimar Ots 1977 Mees
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 04:58:57
1 Piret Õunap 1966 Naine
Tartu maakond
  06:10:06
1 Maksim Ovchinnikov 1983 Mees
  03:44:03
1 Ainars Ozolins 1960 Mees
  03:41:44
1 Harles Paesüld 1974 Mees
Harju maakond
  04:11:05
1 Heigo Paglant 1976 Mees
Harju maakond
Järva-Jaani RSK 03:55:45
1 Allar Pähn 1987 Mees
Tartu maakond
Baltyre 04:05:59
1 Kristi Pajo 1976 Naine
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi 05:06:38
  Janno Pajupuu 1984 Mees
Harju maakond
Päästeamet 05:12:52
1 Tarmo Pajusaar 1969 Mees
Harju maakond
  04:54:55
1 Pait Palgi 1980 Mees
Tartu maakond
  04:42:12
1 Indro Päll 1978 Mees
Harju maakond
AC Racing 04:31:36
1 Lembit Pallas 1953 Mees
Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool 05:02:03
  Kert Pallo 2005 Mees
Valga maakond
Areal Team 04:56:25
1 Rait Pallo 1974 Mees
Valga maakond
Areal Team 04:06:42
1 Taivo Pallotedder 1975 Mees
Tartu maakond
Sportland 04:06:39
1 Anne-Ly Palm 1976 Naine
Harju maakond
SK ProRunner 05:38:10
1 Ingemar Palm 1975 Mees
Võru maakond
  05:07:33
1 Andrus Palu 1970 Mees
Hiiu maakond
  05:09:09
1 Roland Palu 1979 Mees
Lääne-Viru maakond
Hawaii Express 04:46:31
1 Raino Parder 1984 Mees
Harju maakond
  06:12:45
1 Peeter Parmask 1961 Mees
Tartu maakond
SK VELO 04:25:00
1 Riho Pärn 1982 Mees
Tartu maakond
  04:58:39
1 Ott Pärna 1976 Mees
Harju maakond
  04:18:01
1 Risto Pärnapuu 1995 Mees
Tartu maakond
  04:58:16
1 Erki Parri 1983 Mees
Tartu maakond
Suusahullud 05:03:54
1 Rasmus Pärsim 1980 Mees
Tartu maakond
Trismile 04:28:44
1 Ahto Pärt 1962 Mees
Viljandi maakond
  04:06:15
1 Ingmar Pärtelpoeg 1973 Mees
Tartu maakond
  05:05:10
1 Aldur Parts 1960 Mees
Harju maakond
  04:29:36
1 Jaanika Parts 1976 Naine
Harju maakond
Elisa 04:54:11
1 Martin Parv 1991 Mees
Tartu maakond
Raplamaa Rattaklubi 03:32:32
1 Dmitry Parygin 1974 Mees
Pskov Ski Team 04:46:13
1 Alexey Pavlov 1987 Mees
FreeCyclists Saint-Petersburg 05:53:17
1 Raul Pavlov 1984 Mees
Tartu maakond
Aasta Auto AS 04:10:09
1 Andrus Pedai 1972 Mees
Harju maakond
Trismile 03:56:44
1 Martin Pedai 1974 Mees
Harju maakond
SK ProRunner 04:19:10
1 Margus Pedaste 1976 Mees
Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi 03:49:40
1 Kadi Peedo 1982 Naine
Tartu maakond
  07:08:08
1 Reijo Peenema 1987 Mees
Ida-Viru maakond
Fixus 04:36:27
1 Vivika Peets 1969 Naine
Tartu maakond
Ravimiamet 04:29:26
1 Helena Peik 1992 Naine
Tartu maakond
Swedbank AS 04:35:16
1 Toomas Penner 1974 Mees
Tartu maakond
  05:03:28
1 Kaido Pern 1988 Mees
Harju maakond
  04:37:20
1 Dmitriy Pershikov 1985 Mees
  05:51:24
1 Indrek Peterkopf 1970 Mees
Tartu maakond
  04:44:01
1 Ivar Petersen 1986 Mees
  05:31:12
1 Mikhail Petrochenko 1988 Mees
Symposiym Elite 04:50:54
1 Janek Piho 1968 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 04:14:28
1 Priit Piilberg 1967 Mees
Tartu maakond
Peloton 05:10:02
1 Taivo Piir 1980 Mees
Tartu maakond
  05:35:58
1 Peeter Piirimägi 1979 Mees
Võru maakond
  05:14:12
1 Madis Pilt 1986 Mees
Harju maakond
Tiim RADIUS 03:46:49
1 Sergey Pimenov 1973 Mees
  05:16:43
1 Toomas Pindis 1971 Mees
Võru maakond
Haanja Rattaklubi 04:35:53
1 Paavo Planken 1984 Mees
Tartu maakond
Baltyre 03:43:25
1 Andrei Pluzhnikov 1992 Mees
  04:42:34
1 Kaspar Põder 1996 Mees
Harju maakond
Põltsamaa Jalgrattaklubi 03:40:55
1 Priit Põder 1963 Mees
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi 04:33:47
1 Aivar Põlda 1981 Mees
Harju maakond
  04:01:38
1 Alo Põldmaa 1987 Mees
Lääne-Viru maakond
Simuna Spordiklubi 22:02:44
1 Koit Põldmaa 1981 Mees
Tartu maakond
Simuna Spordiklubi 04:09:42
  Aivar Põllu 1985 Mees
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi 04:48:08
1 Kaido Polt 1978 Mees
Harju maakond
  04:31:21
1 Dave Pooley 1980 Mees
Harju maakond
  04:37:36
  Pekka Porkanen 1969 Mees
Harju maakond
  04:42:16
1 Aleksandr Povaljuhhin 1973 Mees
Harju maakond
  04:49:12
1 Kristo Prangel 1998 Mees
Harju maakond
Areal Team 03:54:33
1 Andrus Prangli 1974 Mees
Harju maakond
Suusaakadeemia 04:10:57
1 Ivo Prans 1985 Mees     05:05:51
1 Ilya Prokh 1985 Mees
  05:24:47
1 Marcus Puhke 1991 Mees
Tartu maakond
  04:44:02
1 Peeter Puhke 1963 Mees
Järva maakond
Ambla SK 05:01:45
1 Sille Puhu 1984 Naine
Viljandi maakond
Hawaii Express 04:02:06
1 Andre Pukk 1977 Mees
Harju maakond
Viimsi Rattaklubi 04:22:21
  Björn Puna 1975 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 05:33:09
1 Rainer Punga 1986 Mees
Tartu maakond
Bigbank AS 05:28:13
1 Rainer Pungar 1978 Mees
Põlva maakond
  03:49:10
1 Nils Pure 1969 Mees
Tartu maakond
  04:48:20
1 Kristjan Püttsepp 1977 Mees
Tartu maakond
  04:16:15
1 Joosep Püüa 1989 Mees
Harju maakond
Columbus Eesti AS 05:20:21
1 Risto Puusepp 1976 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 04:05:40
1 Margus Püvi 1970 Mees
Tartu maakond
Trismile 06:14:53
1 Indrek Raadik 1975 Mees
Harju maakond
RedBike 05:22:24
1 Tõnis Raamets 1975 Mees
Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool 04:39:54
1 Ahti Raasuke 1973 Mees
Saare maakond
Hawaii Express 03:58:10
1 Vigants Radzins 1974 Mees
  04:39:08
1 Mait Rahi 1967 Mees
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi 04:48:25
1 Priit Rahnel 1971 Mees
Saare maakond
  04:29:50
1 Kristjan Raid 1977 Mees
Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK 04:40:12
1 Risto Raid 1990 Mees
Tartu maakond
Simuna Spordiklubi 03:57:55
1 Rein Raikna 1983 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 04:56:27
1 Mihkel Räim 1993 Mees
Saare maakond
  04:01:50
1 Naima Raiv-Altosaar 1976 Naine
Valga maakond
Hauka Veloklubi 04:42:38
1 Jaak Raivo 1973 Mees
Harju maakond
SEB Pank AS 04:25:11
1 Romet Rand 1976 Mees
Tartu maakond
  04:58:14
1 Ahti Randmere 1969 Mees
Pärnu maakond
  04:52:09
1 Priit Randpõld 1968 Mees
Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi 04:22:28
1 Kalle Rassadkin 1971 Mees
Harju maakond
Spordiklubi IKS 04:20:56
1 Raul Rätsep 1992 Mees
Harju maakond
  04:47:28
1 Kristjan Raud 1984 Mees
Valga maakond
  04:41:38
1 Janek Raudsepp 1978 Mees
Harju maakond
  04:00:53
1 Andrus Rebane 1968 Mees
Harju maakond
  05:07:30
1 Renato Rebane 1978 Mees
Tartu maakond
  05:33:47
1 Urmas Rebane 1973 Mees
Harju maakond
SK Jooksupartner 06:17:06
1 Peip Reedi 1968 Mees
Tartu maakond
Peloton 04:06:14
1 Maila Rehi 1972 Naine
Tartu maakond
A. Le Coq 04:39:31
1 Rivo Reila 1981 Mees
Harju maakond
Mamily Pro Team 03:49:51
1 Kristjan Reili 1981 Mees
Valga maakond
Tartu Suusaklubi 06:54:13
1 Martin Reim 1988 Mees
Tartu maakond
  04:52:03
1 Arkadijs Reimanis 1971 Mees
  03:50:18
1 Anti Reimann 1973 Mees
Pärnu maakond
  04:20:57
1 Andres Riismann 1972 Mees
Harju maakond
  04:31:23
1 Raivo Rimm 1967 Mees
Harju maakond
Eesti Meedia 05:23:44
1 Andrus Rinde 1971 Mees
Harju maakond
  07:20:53
1 Marika Rohtla 1965 Naine
Tartu maakond
TMB Element SK 05:52:13
1 Rein Rohtla 1974 Mees
Tartu maakond
  05:14:49
1 Ivo Rohtmets 1973 Mees
Harju maakond
Hawaii Express 04:27:10
1 Ruttar Ronimois 1964 Mees
Viljandi maakond
Päästeamet 04:47:54
1 Andres Ronk 1981 Mees
Harju maakond
RedBike 04:26:23
1 Martti Rooba 1984 Mees
Harju maakond
  04:19:30
1 Andrey Roop 1958 Mees
Ida-Viru maakond
  04:45:17
  Kristin Roosmäe 1980 Naine
Tartu maakond
  04:59:06
1 Tõnu Roosmäe 1964 Mees
Tartu maakond
  04:58:08
1 Peeter Roosmann 1967 Mees
Harju maakond
  05:06:21
1 Anto Roots 1971 Mees
Tartu maakond
  06:14:20
1 Raul Roots 1990 Mees
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi 03:50:03
1 Reiko Rosenthal 1981 Mees
Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi 04:13:29
  Madis Rouhijainen 1984 Mees
Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK 04:09:15
1 Paul Ruubel 1984 Mees
Pärnu maakond
SK Keremeister 04:47:31
1 Runo Ruubel 1960 Mees
Pärnu maakond
Klubi Püha Loomaaed 04:48:06
1 Marek Ruud 1974 Mees
Harju maakond
  04:55:56
  Raimo Ruus 1984 Mees
Pärnu maakond
  04:09:31
1 Uuno Ruus 1953 Mees
Võru maakond
  06:10:05
1 Sergey Ryabov 1975 Mees
MOSKOVSKAYA
  04:32:37
1 Kaarel Saar 1996 Mees
Rapla maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 04:59:39
1 Marek Saar 1981 Mees
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS 04:31:05
1 Oliver Saare 1992 Mees
Rapla maakond
  04:20:43
1 Liivar Saaremäe 1985 Mees
Harju maakond
  04:38:13
1 Reigo Saarmas 1982 Mees
Tartu maakond
TMB Element SK 04:05:25
1 Rene Saarsoo 1981 Mees
Tartu maakond
  04:37:43
1 Silver Saarva 1981 Mees
Viljandi maakond
  06:11:27
1 Heli Säde 1979 Naine
Harju maakond
Radisson Blu Sky Hotell 06:20:04
1 Anton Saevich 1998 Mees
Ida-Viru maakond
  04:48:12
1 Kristjan Sahtel 1980 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 05:36:12
1 Priit Saksniit 1982 Mees
Harju maakond
  05:00:06
1 Sven Salep 1965 Mees
Lääne-Viru maakond
Hawaii Express 05:33:00
1 Kairi Salu 1992 Naine
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 04:37:01
1 Andre Salumets 1984 Mees
Põlva maakond
  04:25:55
1 Silver Salundi 1977 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 06:09:37
1 Aivar Sarana 1969 Mees
Harju maakond
  07:33:19
1 Nonna Sarana 1967 Naine
Harju maakond
  07:33:19
1 Mati Šarikov 1977 Mees
Harju maakond
  05:27:41
1 Maria Sarv 1983 Naine
Tartu maakond
TÜASK 06:08:15
1 Silver Sauman 1980 Mees
Tartu maakond
Eesti Raudtee AS 05:08:28
1 Indrek Sauväli 1974 Mees
Pärnu maakond
Sindi SK KALJU 04:09:00
1 Jaan Saviir 1961 Mees
Lääne maakond
JK Paralepa 04:33:04
1 Heikki Savolainen 1986 Mees
Tartu maakond
Flexoil OÜ 03:46:57
1 Egor Sazonov 1985 Mees
  05:18:51
1 Rein Schihalejev 1973 Mees
Tartu maakond
Suusahullud 04:24:30
1 Raido Schmidt 1984 Mees
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 03:53:24
1 Danel Schvalbe 1990 Mees
Tartu maakond
  04:22:54
  Ivo Seeba 1977 Mees
Tartu maakond
  05:22:13
1 Annika Seero 1983 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 07:01:28
1 Marko Seli 1990 Mees
Tartu maakond
  04:46:21
1 Ahto Selter 1970 Mees
Järva maakond
AS Eesti Pagar 05:37:42
1 Aare Sepp 1986 Mees
Rapla maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA 07:17:17
1 Aivo Sepp 1968 Mees
Harju maakond
  07:19:23
1 Aleksandr Sepp 1984 Mees
Harju maakond
  03:32:24
1 Eedi Sepp 1978 Mees
Harju maakond
Rahandusministeerium 05:13:58
1 Taimo Sepp 1985 Mees
Lääne-Viru maakond
  06:39:55
1 Raul Seppa 1971 Mees
Harju maakond
  04:16:12
1 Argo Sibul 1985 Mees
Võru maakond
Scoutspataljon Team 03:55:01
1 Eduard Sidorenko 1962 Mees
Ida-Viru maakond
Äkke 04:52:08
1 Alar Siemann 1973 Mees
Järva maakond
  04:50:48
1 Kaimar Siidra 1975 Mees
Võru maakond
XTeam-KSV.ee 05:05:09
1 Martin Siimer 1971 Mees
Harju maakond
Lival Sport 05:51:35
  Juli-Ann Siimpoeg 1969 Naine
Harju maakond
SK Kirss 04:42:32
1 Tarmo Siimsaare 1981 Mees
Tartu maakond
OK Võru 04:39:06
1 Toomas Silluste 1964 Mees
Saare maakond
Päästeamet 04:03:13
1 Richard Sinicins 1986 Mees
  07:04:01
1 Indrek Sitska 1963 Mees
Viljandi maakond
  05:06:55
1 Aleksei Sokolov 1986 Mees
  03:55:59
1 Mihkel Solvak 1982 Mees
Saare maakond
  04:53:25
1 Allar Soo 1991 Mees
Jõgeva maakond
Areal Team 03:54:14
1 Guido Soodla 1967 Mees
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi 04:39:08
1 Oole Soodla 1971 Mees
Järva maakond
Järva-Jaani RSK 03:57:03
  Andres Soojärv 1976 Mees
Harju maakond
Kulgur Team 04:16:29
1 Mairold Soome 1981 Mees
Harju maakond
  04:23:10
1 Art Soonets 1967 Mees
Tartu maakond
Haanja Rattaklubi 04:46:53
1 Tarmo Soonets 1974 Mees
Tartu maakond
  04:55:22
1 Lauri Sõõro 1978 Mees
Tartu maakond
  04:29:58
1 Andres Sööt 1983 Mees
Harju maakond
Columbus Eesti AS 05:22:36
1 Nikolay Sosynov 1958 Mees
  04:38:56
1 Peeter Strikholm 1976 Mees
Pärnu maakond
  04:44:38
1 Alari Sukamägi 1984 Mees
Tartu maakond
  04:55:16
  Tarmo Sulg 1978 Mees
Tartu maakond
  05:22:28
1 Jüri Suluste 1963 Mees
Saare maakond
Saaremaa JK Viiking 04:10:56
1 Jüri Sutting 1955 Mees
  03:50:12
1 Teet Suursild 1971 Mees
Pärnu maakond
  05:12:51
1 Risto Suvikas 1961 Mees
  06:24:35
1 Regina Suzi 1975 Naine
Harju maakond
  04:00:30
1 Graham Sweetman 1990 Mees
  04:23:03
1 Rein Taaramäe 1987 Mees
Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi 03:37:27
1 Rainer Tagel 1978 Mees
Harju maakond
ProShopTeam 04:18:43
1 Virge Tähemäe 1979 Naine
Tartu maakond
  08:11:08
1 Jannar Tähepõld 1979 Mees
Tartu maakond
Baltyre 03:43:07
1 Are Tallmeister 1991 Mees
Viljandi maakond
Elamuspank 05:09:38
1 Tarvi Talviste 1970 Mees
Pärnu maakond
Tripassion Triatloniklubi 03:55:47
1 Janari Talvistu 1981 Mees
Harju maakond
Krimelte Hundid 04:03:08
1 Herki Tamm 1974 Mees
Harju maakond
  06:07:12
1 Kaili Tamm 1971 Naine
Põlva maakond
  06:36:12
1 Taago Tamm 1981 Mees
Pärnu maakond
  04:12:40
1 Tarmo Tammearu 1979 Mees
Harju maakond
RedBike 04:01:04
1 Joosep Tammemäe 1990 Mees
Viljandi maakond
Seiklushunt 06:12:25
  Kaupo Tammemäe 1995 Mees
Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi 05:06:00
  Raul Tammesalu 1985 Mees
Lääne maakond
  06:31:24
1 Andres Tammesoo 1975 Mees
Harju maakond
  06:50:38
1 Aleksander Tammik 2000 Mees
Harju maakond
  05:43:35
1 Margus Tammik 1976 Mees
Harju maakond
  05:43:35
1 Silver Tammik 1979 Mees
Harju maakond
MKM Jooksuklubi 10:31:58
  Kalvar Tammine 1974 Mees
Tartu maakond
  04:59:39
  Priit Tammisto 1957 Mees
Harju maakond
SK CFC 04:11:42
1 Kristjan Tammsaar 1984 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 04:23:41
1 Paul-Bryan Tanilsoo 2002 Mees
Tartu maakond
  04:55:13
1 Siim Tanilsoo 1989 Mees
Tartu maakond
MP&Puitmeister OÜ 06:10:12
1 Tambet-Telvis Tanilsoo 1996 Mees
Tartu maakond
MP&Puitmeister OÜ 06:10:09
1 Igor Tarassov 1965 Mees
Harju maakond
Nõmme Rattaklubi 06:09:10
1 Sander Tars 1994 Mees
Tartu maakond
  04:14:09
1 Peeter Tarvis 1993 Mees
Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi 03:18:53
1 Peeter Tarvis 1956 Mees
Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi 04:01:55
1 Vahur Tasane 1983 Mees
Harju maakond
  04:26:08
1 Timo Tatar 1982 Mees
Harju maakond
  05:24:25
  Feeliks Teder 1984 Mees
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi 03:54:21
1 Hardi Teder 1981 Mees
Tartu maakond
Haaslava MTB 04:23:26
1 Rinaldo Teder 1978 Mees
Valga maakond
Liivimaa Rattaklubi 04:33:30
1 Hans Teearu 1991 Mees
Valga maakond
Karupesa Team 04:46:17
1 Karl Teearu 1955 Mees
Valga maakond
  04:52:12
1 Paul Teearu 1989 Mees
Valga maakond
  04:40:39
1 Urmas Teeorg 1962 Mees
Harju maakond
  04:57:10
1 Martin Teetsov 1985