39. Tartu Rattaralli

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 1110 Naisi: 334 Mehi: 776
Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Tulemus
1 Ain Aalma 1968
Harju maakond
  02:51:32
1 Matti Aalto 1955
  02:37:10
1 Annika Aas 1977
Tartu maakond
  02:36:37
1 Piret Aas 1983
Tartu maakond
  02:41:29
1 Aivar Aavik 1965
Harju maakond
Ramirent 01:55:22
1 Ivar Aavik 1994
Harju maakond
  02:01:23
1 Ilze Abola 1978
Harju maakond
  03:35:25
1 Allan Abroi 1973
Tartu maakond
Valga Puu 02:04:36
1 Merle Abroi 1975
Tartu maakond
Valga Puu 02:04:48
1 Adelle Ader 2003
Harju maakond
  02:58:44
1 Ago Adler 1977
Pärnu maakond
  01:51:05
1 Marek Adli 1974
Lääne-Viru maakond
  02:32:07
1 Ardo Aednik 1990
Tartu maakond
gotoAndPlay 02:56:50
1 Aiko Aigro 1981
Harju maakond
Tiim RADIUS 02:21:07
1 Markus Aigro 2004
Harju maakond
Tiim RADIUS 02:12:36
1 Ardi Ailt 1990
Pärnu maakond
  02:12:08
1 Jaan Ainelo 1958
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 02:09:03
1 Holger Ainso 1975
Tartu maakond
  02:35:42
1 Meelis Ajaots 1968
Tartu maakond
Suusahullud 02:28:41
1 Ingrid Alla 2002
Tartu maakond
Rahvatantsuansambel Tarbatu 03:36:58
1 Ann-Christine Allik 1994
Harju maakond
Jumek Team 02:54:55
1 Peeter Allik 1970
Harju maakond
  02:05:55
1 Helin Allikivi 1963
Pärnu maakond
UPM-Kymmene Otepää AS 03:39:35
1 Helen Alliksoo 1982
Harju maakond
  02:24:26
1 Marge Almre 1970
Viljandi maakond
  02:14:48
1 Silver Ambos 1958
Valga maakond
Tartu Suusaklubi 01:59:17
1 Peeter Änilane 1979
Harju maakond
  02:21:57
1 Reiko Anniko 1990
Valga maakond
Velomaniakid 01:56:51
1 Alar Annok 1978
Tartu maakond
A. Le Coq 01:53:10
1 Agu Annuk 1967
Tartu maakond
Omniva SK 02:04:49
1 Margus Antson 1972
Harju maakond
21CC Triatloniklubi 02:23:22
1 Urmas Antsov 1956
Harju maakond
  02:44:32
1 Kalev Arbus 1990
Ida-Viru maakond
  02:00:21
1 Kristjan Arras 1989
Harju maakond
  02:54:03
1 Dmitry Artamonov 1985
  02:16:19
1 Margus Audova 1980
Tartu maakond
  02:48:39
1 Diana Audru 1977
Valga maakond
AS G4S Eesti 02:24:30
1 Ilmar Aun 1974
Ida-Viru maakond
  02:29:35
1 Sten Aus 1992
Tartu maakond
  02:22:03
1 Eele Avalo 1980
Tartu maakond
  02:57:31
1 Anatoli Babkin 1976
Tartu maakond
  02:24:21
1 Peeter Balõnski 1949
Viljandi maakond
  02:21:13
1 Birgit Barbo 1989
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS 02:24:48
1 Adrian Blake 1954
Valga maakond
  02:19:38
1 Ahti Bleive 1967
Põlva maakond
OK Põlva Kobras 02:14:22
1 Bernhard Böckl 1978
  02:12:17
1 Jakob Böckl 2004
  02:17:29
1 Toms Boss 1987
Valga maakond
  02:13:51
1 Gatis Bridaks 1978
  02:02:39
1 Andres Brõsov 1981
Saare maakond
  02:37:58
1 Sander Brõsov 2005
Saare maakond
  02:29:09
1 Nancy Caviet 1950  
  04:18:55
1 Andris Dainis 1949
5A-Valka / LV 01:55:58
1 Andrus Danilov 1973
Harju maakond
Suusaakadeemia 02:28:04
1 Vincent Dautancourt 1984
Tartu maakond
Tartu Ülikool 02:25:32
1 Olga Dergacheva 1981
  02:29:16
1 Maxim Didenko 1974
  02:47:23
1 Ketlin Edela 1986
Tartu maakond
Sportland 02:14:05
1 Rainer Eelsoo 1980
Tartu maakond
  02:30:49
1 Priit Eenraid 1971
Pärnu maakond
  01:55:19
1 Heli Eerik 1972
Lääne-Viru maakond
  02:25:41
1 Albert Eher 1962
Ida-Viru maakond
  02:28:20
1 Ain Einard 1965
Harju maakond
  02:04:36
1 Alice Ellamik 1977
Tartu maakond
Salvest AS 02:23:45
1 Väino Ellamik 1971
Tartu maakond
Salvest AS 02:28:37
1 Helen Ennok 2000
Tartu maakond
  02:35:29
1 Vello Erik 1951
Ida-Viru maakond
  02:34:10
1 Pärt Erikson 1990
Tartu maakond
gotoAndPlay 02:52:39
1 Anneli Ernits 1976
Tartu maakond
  02:38:23
1 Christiane Ernits 1971
Harju maakond
  02:29:26
1 Rando Ernits 1997
Tartu maakond
SK ProRunner 02:17:58
1 Andres Eskla 1968
Võru maakond
  03:50:58
1 Loona Eskla 1972
Võru maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus 03:49:34
1 Rainar Essenson 1989
Harju maakond
Columbus Eesti AS 02:18:45
  Kuido Ever 1983
Harju maakond
  02:42:00
1 Airika Evestus 1977
Harju maakond
  02:25:43
1 Liia Fedorov 1974
Harju maakond
  04:13:50
1 Philipp Feniev 1974
Moscow region
AlkoStop 02:46:00
1 Kaido Ferents 1977
Tartu maakond
Astro Baltics 02:12:25
1 Monika Ulrike Feurle 1974  
  03:02:00
1 Roberts Fimbauers 1993
  02:11:52
1 Nikolai Fjodorov 1955
Tartu maakond
Omniva SK 01:53:01
1 Diana Genrihov 1968
Valga maakond
Swedbank AS 02:57:12
1 Galina Gladoseva 1960
Ida-Viru maakond
Alutaguse SUKL 02:37:41
1 Kristjan Gold 1982
Harju maakond
  02:46:42
1 Denis Golovtsov 1979
Harju maakond
  03:58:58
1 Kaspars Graudins 1979
  01:39:49
1 Urmas Grüning 1970
Harju maakond
  01:52:56
1 Roland Guläjev 1977
Harju maakond
  02:00:34
1 Stanislav Gurba 1986
Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi 02:05:47
1 Tarmo Gutmann 1972
Harju maakond
  02:02:26
1 Alar Haabma 1960
Rapla maakond
EWK 02:36:56
1 Lii Haabma 1989
Rapla maakond
  02:28:01
1 Maiken Haarde 1983
Harju maakond
  02:42:16
1 Meelis Haav 1987
Tartu maakond
  03:16:17
1 Tiiu Haav 1967
Tartu maakond
A. Le Coq 03:15:09
1 Mart Haavik 1969
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi 04:33:24
1 Wlorian Haiba 1977
Tartu maakond
  02:06:40
1 Tauri Hainsoo 1987
Põlva maakond
  02:10:30
1 Piret Hallast 1984
Tartu maakond
  02:52:17
1 Enn Hallik 1950
Pärnu maakond
  02:42:04
1 Urmas Hallik 1978
Pärnu maakond
SportID 02:37:47
1 Rain Hallimäe 1957
Harju maakond
  02:08:58
1 Kaido Hanikat 1967
Harju maakond
Conviso 02:39:11
1 Kaisa Hanko 2000
Tartu maakond
  02:55:29
1 Inga Hanni 1974
Tartu maakond
  02:33:25
  Eve Härm 1982
Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK 02:05:16
1 Leo Härm 1947
Viljandi maakond
  02:11:05
1 Margus Härm 1981
Järva maakond
Graanul Invest AS 02:06:21
1 Merje Härm 1980
Järva maakond
Graanul Invest AS 02:06:52
1 Toomas Härmson 1970
Tartu maakond
TMB Element SK 01:46:04
1 Veljo Haube 1961
Harju maakond
  02:20:03
  Anu Heier 1971
Tartu maakond
  02:33:32
1 Elela Heinam 1977
Pärnu maakond
  02:52:30
1 Raido Heinla 1993
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 01:53:35
1 Siim Heinla 1990
Harju maakond
Replace OÜ 04:02:06
1 Reiko Hell 1983
Tartu maakond
  02:11:43
1 Oliver Hellaste 1994
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi 02:27:26
  Joanna Helmik 1999
Harju maakond
SK CFC 02:12:45
1 Elisabeth Henno 2002
Tartu maakond
  02:31:00
1 Kaie Henno 1970
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:35:22
1 Tannar Henno 1962
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:15:00
1 Erki Hiiuväin 1985
Harju maakond
  02:02:33
1 Lenna Hingla 1982
Valga maakond
  02:08:04
  Lauri Hirvesaar 1986
Harju maakond
  03:14:28
  Mari Hirvesaar 1987
Harju maakond
  03:13:58
1 Sergei Hodõrev 1968
Ida-Viru maakond
  03:27:38
1 Raul Hõlpus 1972
Tartu maakond
A. Le Coq 02:34:55
1 Taivo Huik 1972
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi 02:59:56
1 Aire Hulkko 1974
Valga maakond
  03:22:35
1 Igor Hulkko 1967
Valga maakond
  03:22:35
  Argo Hunt 1988
Põlva maakond
  02:14:00
1 Risto Hunt 1984
Rapla maakond
  02:25:57
1 Aimar Hussar 1981
Võru maakond
Areal Team 02:29:12
1 Kaidar Hussar 1971
Harju maakond
Areal Team 02:29:00
1 Triin Hütt 1973
Tartu maakond
  02:36:31
1 Margit Huttunen 1971
Pärnu maakond
  02:26:35
1 Indrek Idvand 1992
Tartu maakond
  02:24:02
1 Kristaps Igars 1987
  02:11:45
1 Stanislav Iljin 1984
Harju maakond
  02:24:57
  Maarika Illi 1978
Järva maakond
  02:44:18
1 Merike Ilves 1976
Tartu maakond
  02:34:00
1 Roland Ilves 1986
Harju maakond
  03:15:42
1 Teet Ilves 1964
Tartu maakond
  01:53:41
  Lii Isup 1974
Tartu maakond
  03:27:26
1 Taavi Isup 1976
Tartu maakond
  03:18:01
1 Aleksandr Ivanov 1964
Ida-Viru maakond
  02:08:40
1 Yuriy Ivanov 1970
Velo+ Bottari Baltic 01:39:47
1 Martin Jaakson 1982
Tartu maakond
  02:22:44
1 Meelis Jaguson 1984
Tartu maakond
  02:27:52
1 Valdo Jahilo 1972
Harju maakond
Keskkonnaagentuur 02:00:32
1 Joosep Jalajas 2003
Tartu maakond
  02:54:40
  Sigrid Janke 1972
Viljandi maakond
  02:20:35
1 Mihkel Järv 1981
Tartu maakond
  02:02:00
1 Ülle Järv 1982
Tartu maakond
  02:56:17
1 Liana Järve 1963
Pärnu maakond
  04:09:02
1 Märt Järve 2004
Tartu maakond
  02:36:00
1 Nora Järve 2006
Tartu maakond
  02:36:00
1 Toomas Järveoja 1961
Tartu maakond
  01:58:57
1 Ahto Jaska 1965
Tartu maakond
  02:23:29
1 Elar Jeeger 1987
Valga maakond
  02:20:35
1 Dmitri Jegorov 1978
Tartu maakond
Axinom 02:48:53
1 Urmas Jegorov 1970
Harju maakond
Radisson Blu Sky Hotell 03:45:18
1 Anneli Jõeloo 1975
Tartu maakond
  02:09:07
1 Alar Jõeste 1967
Harju maakond
  02:50:30
1 Jaan Jõgi 1958
Saare maakond
Omniva SK 02:01:03
1 Kaupo Jõgi 1976
Jõgeva maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 02:26:50
1 Rauno Jõgi 1993
Tartu maakond
Swedbank AS 01:59:58
1 John Johnson 1950
Ayrshire
  02:53:25
1 Indrek Juhanson 1977
Harju maakond
Agrovarustus OÜ 01:53:47
  Marianne Juhkental-Pajupuu 1984
Harju maakond
  02:32:24
1 Kadi Juht 1984
Harju maakond
  03:29:23
1 Rainer Jürgenson 1974
Tartu maakond
  02:14:16
1 Sander Jürgenson 1991
Põlva maakond
  02:31:29
1 Sulev Jürgenson 1969
Jõgeva maakond
  02:02:53
1 Hedi Jüriöö 1987
Harju maakond
Lennuliiklusteeninduse AS 03:28:05
1 Erik Jürjens 1964
Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi 02:15:11
1 Robert Jurman 1967
Tartu maakond
  03:44:41
1 Rokko Juudas 1970
Tartu maakond
  02:51:44
1 Meelis Juursoo 1970
Tartu maakond
  02:23:07
1 Siim Kaare 1973
Harju maakond
  02:30:29
1 Ilmar Kaarna 1978
Tartu maakond
Suusahullud 03:04:24
1 Rene Kaas 1982
Harju maakond
Omniva SK 03:17:27
1 Enno Kaasik 1976
Tartu maakond
  02:20:56
1 Krete Kaasik 2000
Järva maakond
  01:59:17
1 Lea Kaasik 1974
Jõgeva maakond
  03:20:02
1 Margus Kaasik 1970
Jõgeva maakond
Päästeamet 03:19:48
1 Signe Kaasik 1972
Tartu maakond
Eesti Tõukerattaliit 03:44:59
1 Tiit Kaasik 1974
Tartu maakond
  02:54:05
1 Siiri Kaaver 1964
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts 02:00:14
1 Lauri Kadajane 1985
Tartu maakond
gotoAndPlay 02:56:27
1 Indrek Kadak 1995
Valga maakond
  01:56:16
1 Mait Kadarpik 1989
Harju maakond
Swedbank AS 02:22:36
  Maili Kahu 1972
Viljandi maakond
  02:15:20
1 Mart Kainel 1945
Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi 02:28:45
1 Imre Kala 1968
Harju maakond
  02:19:16
1 Kalle Kalda 1958
Tartu maakond
  03:01:19
1 Pille Kalda 1982
Harju maakond
Eesti BMW Klubi 03:13:55
1 Kadri Kaldam 1978
Harju maakond
  02:28:58
1 Allan Kaldoja 1979
Harju maakond
  02:28:32
1 Jaak Kaljula 1995
Tartu maakond
  03:59:40
1 Kaarel Kallas 1986
Harju maakond
  02:01:52
1 Karl Kallas 1991
Tartu maakond
DNF Cycling Team 01:49:57
1 Krister Kallas 1985
Viljandi maakond
TSK Joosu 02:02:58
1 Mati Kallas 1961
Viljandi maakond
TSK Joosu 02:02:57
1 Raul Kallas 1962
Harju maakond
  02:00:44
  Anti Kalle 1970
Harju maakond
Sportland 03:14:02
1 Rein Kalle 1975
Põlva maakond
Keskkonnaamet 02:40:09
1 Triinu Kalle 1977
Harju maakond
Sportland 03:16:21
1 Rasmus Kallion 1986
Harju maakond
  02:48:20
1 Joel Kallis 1982
Valga maakond
  01:59:21
1 Janar Kallson 1998
Põlva maakond
  01:59:39
1 Andreas Stefen Kalmu 2009
Harju maakond
  02:23:22
1 Hannes Kalmus 1975
Harju maakond
Malmerk Klaasium 02:53:00
  Mart Kals 1981
Tartu maakond
  04:00:41
1 Tanel Kalson 1983
Tartu maakond
  02:37:47
1 Dmitri Kalugin 1980
Tartu maakond
  01:55:01
1 Lauri Kalvik 1969
Tartu maakond
  02:24:52
  Jaanus Kamber 1975
Harju maakond
  02:02:53
1 Kevin Kanarbik 1994
Tartu maakond
Tartu Ülikool 02:28:36
1 Ivo Känd 1958
Tartu maakond
  02:48:17
1 Grete-Helena Kandar 2002
Harju maakond
  04:09:29
1 Reno Kangro 1983
Tartu maakond
  02:04:31
1 Robert Kangur 1989
Tartu maakond
  02:34:42
1 Emma Kann 1974
Harju maakond
  02:19:55
1 Tiiu Kannes 1972
Valga maakond
  02:53:49
1 Ando Käos 1982
Tartu maakond
  02:06:38
1 Valdo Käos 1972
Võru maakond
  02:20:25
1 Aldo Karelson 1965
Tartu maakond
  07:49:57
1 Sten Karelson 1977
Tartu maakond
  02:18:49
1 Marku Karhu 1964
Lääne-Viru maakond
  02:27:30
1 Veiko Karlis 1983
Jõgeva maakond
  01:52:09
  Endel Karp 1960
Harju maakond
AS Norma 02:41:31
1 Margus Karro 1973
Tartu maakond
  03:42:27
1 Karl-Kristjan Karu 2007
Tartu maakond
TÜASK 02:22:43
1 Merlis Karu 1983
Tartu maakond
SK Keremeister 02:37:37
1 Üllar Karu 1975
Harju maakond
  03:20:23
1 Veiko Kase 1969
Harju maakond
  02:41:46
1 Tõnis Kasekamp 1993
Tartu maakond
Bigbank AS 02:38:33
1 Janno Kasemaa 1979
Ida-Viru maakond
SEB Pank AS 02:17:23
1 Anne Kasemäe 1971
Harju maakond
  02:35:54
1 Risto Kasemäe 1972
Harju maakond
  02:41:51
1 Lauri Kask 1966
Tartu maakond
  03:00:46
1 Regino Kask 1977
Tartu maakond
Eesti Maaülikool 02:51:59
1 Roman Kattai 1966
Valga maakond
KL Tartu malev 02:55:55
1 Kristo Kaugija 1987
Harju maakond
Tiim RADIUS 02:15:51
1 Margit Kaur 1989
Pärnu maakond
  03:40:57
1 Margus Kaur 1968
Tartu maakond
Ikodor AS 01:45:21
  Hugo Markus Kelk 2005
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi 02:11:36
  Kristo Kent 1978
Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool 02:23:06
1 Ene Kerge 1977
Võru maakond
  02:52:59
1 Martin Kerge 1988
Tartu maakond
  02:02:38
1 Kullar Kert 1984
Tartu maakond
  02:13:25
1 Külvi Kevvai 1973
Tartu maakond
  03:27:52
1 Tormi Kevvai 1969
Tartu maakond
  03:24:09
  Anti Kiho 1970
Tartu maakond
  02:19:34
1 Martin Kiigemaa 1986
Harju maakond
  03:57:51
1 Veljo Kiigemägi 1962
Tartu maakond
  02:24:34
1 Glein Kiissa 1980
Tartu maakond
  02:24:18
1 Reelika Kiivit 1978
Tartu maakond
  02:39:33
1 Peeter Kikas 1958
Tartu maakond
  02:47:40
1 Priit Kingo 1977
Harju maakond
Swedbank AS 01:43:53
1 Eivo Kisand 1988
Tartu maakond
Swedbank AS 02:24:49
1 Urmas Kisand 1961
Tartu maakond
  02:26:06
1 Dmitry Kitchenko 1964
  02:48:40
1 Ruudi Kitsapea 1986
Rapla maakond
Telia SK 02:25:23
1 Martti Kiuru 1990
Tartu maakond
  02:37:46
1 Tiia Kiusalaas 1967
Valga maakond
LEC 02:20:57
  Argo Kivi 1969
Harju maakond
  02:52:05
1 Rita Kivila 1974
Tartu maakond
  02:02:12
1 Sigrid Kivimaa 1982
Saare maakond
  04:02:12
1 Kristel Kivimets 1978
Harju maakond
  03:46:25
1 Rait Kivimets 1972
Harju maakond
  03:46:25
1 Veiko Kivipõld 1977
Harju maakond
  02:01:34
1 Märt Klaassen 1981
Tartu maakond
  04:11:50
  Reino Kleband 1983
Pärnu maakond
  02:27:59
1 Sirli Kleitz 1975
Järva maakond
  02:55:45
1 Maia Klettenberg 1978
Jõgeva maakond
Graanul Invest AS 02:07:03
1 Tarvi Kliimask 1970
Tartu maakond
  01:55:38
1 Kristo Klippberg 1976
Harju maakond
  01:53:48
1 Agris Knope 1953
Valga maakond
5A-Valka / LV 01:59:09
1 Andre Kobak 1978
Viljandi maakond
  01:53:40
1 Kalju Koch 1942
Harju maakond
Hawaii Express 01:48:08
1 Rait Koch 1978
Võru maakond
Hauka Veloklubi 02:28:43
1 Rasmus Kodres 1991
Viljandi maakond
  03:10:00
1 Toivo Kogger 1976
Tartu maakond
  02:29:34
1 Undo Koitmäe 1965
Viljandi maakond
Espak Viljandi 02:29:52
1 Andrey Kokunov 1972
Squirt race group 02:19:46
1 Grigory Kokunov 2009
none
Squirt race group 01:59:31
  Kalev Kolk 1963
Harju maakond
  02:59:33
1 Kalle Kollin 1970
Rapla maakond
  02:56:43
1 Maret Kollin 1974
Rapla maakond
  02:56:41
1 Raido Kollina 1996
Tartu maakond
  03:11:34
1 Raigo Kollina 1994
Tartu maakond
  03:31:11
1 Kaimar Kollom 1975
Tartu maakond
A. Le Coq 02:22:00
1 Mait Kommusaar 1984
Tartu maakond
  03:03:16
1 Henri Konnimois 2004
Harju maakond
Tiim RADIUS 02:13:30
1 Veljo Konnimois 1978
Harju maakond
Tiim RADIUS 02:13:30
1 Kristen Kontaveit 1997
Rapla maakond
  02:48:16
1 Elen Kontkar 1987
Tartu maakond
  03:51:16
1 Kaido Kontro 1968
Tartu maakond
  02:32:52
1 Kristian Kool 1980
Tartu maakond
  01:36:15
1 Ilmar Koolmeister 1979
Harju maakond
SK ProRunner 03:23:52
1 Willy Koorits 1979
Tartu maakond
  03:02:31
1 Rando Koort 1987
Tartu maakond
  02:34:33
  Konstantin Kopach 1978
Sparta Spordiselts 02:27:45
1 Meelis Kopp 1950
Tartu maakond
Omniva SK 02:55:37
1 Kaspar Koppel 2010
Tartu maakond
  04:04:25
1 Kätlin Koppel 2002
Harju maakond
  04:07:40
1 Hans Leonhard Kõrgesaar 2000
Tartu maakond
  02:11:55
1 Laura Kõrgvee 1984
Tartu maakond
Orkla Eesti AS 03:35:31
  Aveli Kornel 1982
Harju maakond
  02:00:16
1 Helmer Kostabi 1982
Põlva maakond
  03:10:56
1 Jevgeni Kotov 1940
Harju maakond
  02:13:48
1 Rain Kotov 1969
Tartu maakond
  02:24:26
1 Kristiina Kraav 1994
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 03:04:01
  Mirell Krain 1990
Harju maakond
21CC Triatloniklubi 02:11:02
1 Aivars Krastinsh 1961
Valka
5A-Valka / LV 01:56:28
1 Vairis Krauklis 1953
5A-Valka / LV 01:57:01
1 Andrii Kravets 1990
Harju maakond
  03:02:02
1 Evelin Kreis 1976
Tartu maakond
  02:16:05
1 Hardi Kreis 1972
Tartu maakond
  02:06:11
1 Margit Krieger 1968
Harju maakond
  02:47:07
1 Cornelia Kroon 1990
Võru maakond
  02:43:56
1 Hanno Kroon 1977
Tartu maakond
  02:20:43
  Henery Kroon 1989
Tartu maakond
  04:03:35
1 Olev Kroon 1959
Harju maakond
  02:28:13
1 Kristjan Krull 1981
Harju maakond
  02:27:05
1 Oskar Krull 2002
Tartu maakond
  02:59:14
1 Tiit Krull 1946
Harju maakond
  03:41:43
1 Sandra Krusel 1986
Harju maakond
  03:17:27
1 Kainar Kruus 1981
Harju maakond
  02:24:33
1 Katrin Kruusamägi 1980
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 02:16:28
1 Merle Kruusamägi 1977
Ida-Viru maakond
MTÜ Spordiselts 04:06:24
1 Kaur Kruusement 1986
Tartu maakond
  02:27:52
1 Piret Kruusimaa 1964
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi 03:00:01
1 Tarmo Kruusimäe 1968
Harju maakond
  02:36:11
1 Marge Kruusimägi 1957
Lääne-Viru maakond
  02:57:37
1 Uudo Kruusimägi 1955
Lääne-Viru maakond
  02:57:37
1 Liis Kübarsepp 1986
Lääne maakond
  02:51:00
1 Alexander Kubeev 1962
  02:15:56
1 Dmitrijs Kucerenko 1984
LGS Cycling team 03:10:24
1 Taavi Kuha 1983
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur 02:36:07
1 Erki Kukk 1980
Harju maakond
  01:52:48
1 Erkki Kukk 1978
Tartu maakond
Tartu Ülikool 02:23:59
1 Jürgen Kukk 1989
Tartu maakond
  02:48:23
1 Heikki Kukke 1973
Harju maakond
Kaera Antsud 03:00:10
1 Heiki Küla 1986
Tartu maakond
Eesti Raudtee AS 02:21:12
1 Mariliis Kulamaa 1990
Harju maakond
  03:12:31
1 Erki Külaots 2000
Tartu maakond
Suusahullud 03:31:28
1 Raivo Külasepp 1959
Tartu maakond
EWK 02:06:27
1 Kaspar Kull 1984
Harju maakond
AS Schenker 02:39:35
1 Peeter Kumberg 1959
Tartu maakond
  02:55:11
1 Rauno Kurg 1972
Tartu maakond
  02:10:21
1 Anni Kurik 1992
Harju maakond
  02:00:18
1 Peeter Kurm 1983
Pärnu maakond
  01:29:04
1 Raivo Kurm 1983
Tartu maakond
  02:14:44
1 Rolands Kursišs 1982
  02:40:17
1 Ilmar Kutman 1958
Tartu maakond
  02:17:00
1 Ljubov Kutovaja 1984
Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool 02:29:39
1 Raul Kütt 1978
Valga maakond
  02:29:55
1 Silver Kütt 1967
Tartu maakond
  03:11:27
1 Ivo Kuus 1971
Rapla maakond
  01:57:22
1 Kalle Kuusik 1972
Ida-Viru maakond
  02:43:44
1 Keijo Kuusk 1982
Tartu maakond
  02:16:05
1 Liis Kuusnõmm 1988
Harju maakond
  02:16:09
1 Alar Kvell 1985
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts 03:23:50
1 Urmas Kvell 1987
Tartu maakond
  03:24:41
1 Matti Laan 1944
Tartu maakond
  03:23:51
1 Viktor Laane 1970
Pärnu maakond
  02:17:00
1 Angela Laaneleht 1969
Tartu maakond
  02:21:54
1 Aivo Laaneväli 1970
Harju maakond
  01:49:26
1 Herki Laanmets 1981
Tartu maakond
  03:07:56
1 Jüri Laanmets 1956
Harju maakond
  02:32:09
1 Meelis Laansalu 1965
Tartu maakond
  02:04:52
1 Gunnar Laas 1970
Harju maakond
  02:36:26
1 Johan Laas 1941
Harju maakond
  02:43:57
1 Aimar Laasi 1981
Harju maakond
  05:22:41
1 Annabel Laasi 1996
Harju maakond
  05:21:49
1 Kristofer Laasi 2007
Harju maakond
  05:30:28
1 Mikko Laaster 1989
Saare maakond
  02:16:36
1 Marge Lääts 1977
Tartu maakond
  03:04:41
1 Regina Labent 1975
Tartu maakond
  02:15:12
1 Allan Ladva 1983
Valga maakond
Maanteeamet 02:05:30
  Jussi Lahti 1949
  03:02:23
1 Helen Laikoja 1993
Tartu maakond
  02:53:07
1 Rein Laikoja 1968
Tartu maakond
  02:16:35
1 Kaido Laine 1974
Saare maakond
  02:24:53
1 Allan Lainemäe 1969
Ida-Viru maakond
  02:47:26
1 Sten Laineste 1982
Tartu maakond
  02:55:58
  Janek Laisaar 1979
Tartu maakond
AC Racing 01:49:20
1 Hendrik Lakk 1950
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:28:12
1 Taivo Läll 1972
Tartu maakond
  02:43:40
1 Enn Lamp 1976
Harju maakond
  01:54:53
1 Peter Landl 1972
  02:16:23
1 Kristo Lang 1975
Harju maakond
  02:00:57
1 Tauno Lang 1967
Tartu maakond
  02:18:50
1 Mariia Lantsova 1962
  03:10:05
1 Eva Lassen 1978
Tartu maakond
  02:49:19
1 Elina Lasseron 1967
Harju maakond
EWK 04:59:14
1 Indrek Lasseron 1940
Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi 04:28:21
1 Anar Laur 1979
Lääne maakond
  02:13:03
1 Ulvi Lauri 1974
Tartu maakond
AS Postimees Grupp 03:03:55
1 Karin Laurik 1976
Harju maakond
  03:13:21
1 Jane Laus 1986
Järva maakond
  03:15:16
1 Janne Laus 1986
Harju maakond
  03:21:43
1 Viktor Lavrikov 1961
  01:59:00
1 Sergei Lebedev 1952
  02:50:56
1 Marek Leben 1976
Harju maakond
Kose AMK ct 02:20:34
1 Andrus Lehtmets 1974
Tartu maakond
  04:26:54
1 Laura-Liisa Lehtmets 2005
Tartu maakond
  04:26:55
1 Margus Lehtmets 1972
Tartu maakond
Korp! Ugala 03:54:54
1 Marta Lehtmets 2009
Tartu maakond
  03:56:00
1 Mihkel Lehtmets 1995
Tartu maakond
Korp! Ugala 03:49:09
1 Tõnis Leier 1952
Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi 02:23:30
1 Kaido Leiten 1972
Viljandi maakond
  02:15:57
1 Raavo Leiten 1984
Tartu maakond
Graanul Invest AS 03:05:09
1 Ragnar Leiten 1989
Harju maakond
  02:06:51
1 Riivo Leiten 1981
Tartu maakond
  03:04:50
1 Ester Leiten-Kukk 1976
Harju maakond
  02:19:07
  Peeter Lelberd 1989
Põlva maakond
  02:14:08
1 Heiti Lemmats 1979
Valga maakond
Velomaniakid 01:58:30
1 Rein Lepberg 1962
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:26:43
  Aidi Lepik 1995
Valga maakond
  03:27:11
1 Arvo Lepik 1957
Harju maakond
  03:23:06
1 Maris Lepik 1975
Tartu maakond
LHV 03:08:06
  Kristi Leping 1977
Tartu maakond
SK Keremeister 02:17:05
1 Aimo Liblik 1981
Tartu maakond
  02:55:15
1 Heimar Liblik 1975
Tartu maakond
A. Le Coq 02:23:08
1 Lauri Liblik 2000
Tartu maakond
A. Le Coq 02:29:00
1 Margo Liblik 2002
Tartu maakond
A. Le Coq 02:33:00
1 Monika Liblik 1987
Tartu maakond
  03:46:14
1 Rainar Liblik 1976
Tartu maakond
  02:26:11
1 Silver Liblik 2007
Tartu maakond
  02:29:00
1 Andro Lichtfeldt 1972
Lääne-Viru maakond
AC Racing 02:02:43
1 Elvis Lielmanis 2006
  02:08:41
1 Karl-Johannes Lihtsa 1998
Põlva maakond
  03:26:44
1 Birgit Liira 1991
Tartu maakond
  03:01:17
1 Tanel Liira 1981
Tartu maakond
  03:19:32
1 Ivar Lillemets 1983
Harju maakond
  02:36:57
1 Taavi Lillepärg 1978
Saare maakond
Maanteeamet 02:12:30
1 Triinu Lillepärg 1983
Saare maakond
  02:12:04
1 Merle Lillik 1971
Tartu maakond
  02:43:48
1 Tiivi Lind 1978
Harju maakond
  03:29:35
1 Ingrid Lindenberg 1966
Tartu maakond
  01:58:32
1 Epp Linnasmägi 1973
Tartu maakond
  02:30:43
1 Merle Lint 1961
Tartu maakond
  02:23:20
1 Aira Lõhmus 1972
Tartu maakond
  02:58:20
1 Indrek Lõhmus 1962
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 02:27:41
1 Kaur Lõhmus 2004
Tartu maakond
  02:58:20
1 Mikk Lõhmus 1976
Lääne maakond
  02:15:41
1 Rait Lõhmus 1977
Tartu maakond
  03:45:30
1 Rünno Lõhmus 1972
Tartu maakond
  02:58:20
1 Silja Lõhmus 1961
Tartu maakond
SEB Pank AS 02:27:43
1 Einar Löiv 1968
Tartu maakond
  02:40:28
1 Janika Lõiv 1989
Harju maakond
Hawaii Express 02:05:39
1 Ats Lokutsievski 1978
Tartu maakond
  02:12:32
1 Ketlin Loob 1997
Harju maakond
AS G4S Eesti 03:06:36
1 Henri Loosaar 1999
Võru maakond
SK Serviti 02:08:22
1 Vahur Loosaar 1964
Võru maakond
  02:08:22
1 Jalmar Lorenz 1971
Tartu maakond
  03:28:02
1 Karoliina Lorenz 1999
Tartu maakond
  03:28:02
1 Kristiina-Maria Lorenz 1974
Tartu maakond
  03:28:02
1 Neeme Lugima 1961
Rapla maakond
Eesti Energia Spordiklubi 02:17:54
1 Villu Luht 1964
Harju maakond
  02:27:00
1 Einar Luiga 1973
Lääne maakond
JK Paralepa 01:54:14
1 Margo Luik 1979
Ida-Viru maakond
  02:25:23
  Rene Lust 1988
Järva maakond
  02:02:28
1 Taavi Lutsar 1990
Tartu maakond
  02:32:24
1 Helen Lutsoja 1987
Harju maakond
  02:54:16
1 Kerli Luukas 1993
Harju maakond
  03:22:21
1 Armo Lüütsepp 1995
Jõgeva maakond
  02:24:51
1 Toomas Määrits 1966
Tartu maakond
  01:50:59
1 Triin Määrits 1989
Tartu maakond
  02:03:06
1 Egert Maasik 1989
Tartu maakond
A. Le Coq 02:19:06
1 Marko Maasing 1974
Tartu maakond
Ikodor AS 02:21:26
1 Tannar Maasing 2004
Tartu maakond
  02:37:40
1 Kaspar Maata 1993
Tartu maakond
  03:18:35
1 Evelin Maddison 1983
Harju maakond
  02:19:32
1 Helena Maddison 2009
Tartu maakond
  02:51:33
1 Liivi Maddison 1980
Tartu maakond
  02:51:33
1 Martin Maddison 1981
Tartu maakond
  03:28:22
1 Rasmus Maddison 2011
Tartu maakond
  03:28:22
1 Kätlin Madis 1981
Valga maakond
SK Jooksupartner 03:12:05
1 Mart Madissoo 1988
Tartu maakond
2. Jalaväebrigaad 02:13:56
1 Maigi Mäela 1986
Põlva maakond
Eesti Tõukerattaliit 02:55:14
1 Merilin Mäeots 1991
Ida-Viru maakond
  03:20:37
1 Heiki Mäesalu 1961
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:15:59
  Erik Mäesepp 2009
Tartu maakond
  02:20:27
  Kuldar Mäesepp 1970
Tartu maakond
  02:20:48
1 Laura Mäesepp 1983
Harju maakond
Uuesalu Spordiklubi 01:52:32
1 Taavi Mäesepp 1977
Harju maakond
Uuesalu Spordiklubi 01:52:33
1 Tanel Mäger 1988
Tartu maakond
Korp! Revelia 02:21:31
1 Heiki Mägi 1967
Tartu maakond
Autospirit Tartu OÜ 02:44:23
1 Maarja Johanna Mägi 1997
Tartu maakond
  02:39:37
1 Eerika Mägimaa 1966
Ida-Viru maakond
  02:57:56
1 Alo Maidla 1967
Harju maakond
Hawaii Express 02:08:54
  Margus Maidla 1973
Harju maakond
Treeningpartner 02:03:05
1 Meelis Maidla 1968
Põlva maakond
Põlva Matkaklubi 03:27:45
1 Priit Maidla 1982
Tartu maakond
  02:25:07
1 Mati Maine 1967
Tartu maakond
  02:07:03
1 Maila Maisväli 1963
Tartu maakond
  03:41:07
1 Aleksei Maksimenko 1985
Harju maakond
  02:41:48
1 Sergei Maksimov 1961     02:33:50
  Ustina Malinina 2011
Harju maakond
  03:59:44
  Alla Maltseva 1972
Valga maakond
  04:08:08
  Margus Mänd 1972
Tartu maakond
Agrovarustus OÜ 01:54:19
1 Maria Mänd 1979
Harju maakond
  02:49:45
1 Vallo Mänd 1975
Harju maakond
  02:46:09
1 Erhard Mandel 1968
Põlva maakond
  02:26:48
1 Kaupo Mändla 1985
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur 02:31:00
1 Maris Mändoja 1993
Tartu maakond
  03:17:05
1 Riho Männi 1951
Harju maakond
Keskkonnaagentuur 03:15:54
1 Valdur Männiste 1969
Tartu maakond
  02:33:30
1 Taavi Maran 1985
Põlva maakond
  02:02:15
1 Ints Marcinkevics 1973
  02:14:52
1 Rudis Marcinkevics 2002
  02:14:46
1 Raul Maripuu 1976
Harju maakond
  02:16:47
1 Relika Maripuu 1983
Lääne-Viru maakond
Simuna Spordiklubi 02:58:21
1 Marko Märks 1977
Tartu maakond
  02:03:20
1 Marit Martens 1992
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 04:27:52
1 Mihkel Martinfeld 1985
Harju maakond
Arras Construction Furniture OÜ 02:33:42
1 Aleksandra Maskova 1994
  01:37:25
1 Ilian Matin 1991
  01:57:23
1 Varvara Matina 1989
  02:19:01
  Indrek Matson 1980
Harju maakond
  02:22:20
1 Tiit Mauer 1968
Tartu maakond
  02:27:25
1 Ivan Maurakh 1960
Moscow region
Sparta Spordiselts 02:47:00
1 Juri Maurin 1970
Ida-Viru maakond
  01:52:16
1 Ainars Mazurs 1968   5A-Valka / LV 01:58:32
1 Vilis Mednis 1951
Smiltenes novads
5A-Valka / LV 01:58:32
1 Jüri Meidla 1951
Harju maakond
  02:54:53
1 Tiit Meidla 1975
Harju maakond
  02:52:25
1 Toomas Meiel 1971
Põlva maakond
Maanteeamet 02:21:09
1 Jaanus Meier 1974
Põlva maakond
  02:12:38
1 Mait Meigas 1978
Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi 02:03:55
1 Sille Meikop 1983
Tartu maakond
Swedbank AS 02:34:54
1 Tuuli Mekk 1968
Valga maakond
  03:15:09
1 Jüri Melih 1982
Harju maakond
  03:28:58
1 Laura-Lota Melih 2009
Harju maakond
  03:29:36
1 Anrijs Mengelsons 1979
  02:16:16
  Aksel Meola 1987
Harju maakond
  03:00:07
1 Illimar Merilain 1969
Tartu maakond
  02:07:43
1 Margus Merisalu 1955
Tartu maakond
SK VELO 01:52:47
1 Ingrid Mesila 1959
Tartu maakond
Orkla Eesti AS 03:38:48
1 Jüri Mets 1957
Pärnu maakond
  02:11:42
1 Erkki Metsa 1975
Tartu maakond
  02:38:09
1 Marek Metsis 1978
Harju maakond
  02:27:36
1 Mariann Metsis 1991
Harju maakond
  03:24:38
1 Mart Metsnõmm 1959
Tartu maakond
  02:04:22
1 Hannes Metssalu 1993
Tartu maakond
  01:55:10
1 Reemo Michelson 1974
Tartu maakond
Trismile 02:10:31
1 Kaspar Mihailov 1986
Tartu maakond
Telia SK 02:25:10
1 Jaan Mihkelsaar 1988
Tartu maakond
  02:34:08
  Erkki Mikenberg 1972
Lääne-Viru maakond
Rakvere RK Siplased 01:59:10
1 Guido Miller 1981
Harju maakond
  02:01:58
1 Mirjam Minin 1990
Jõgeva maakond
Palmako AS 02:47:07
1 Argo Mitt 1986
Lääne-Viru maakond
  03:32:31
1 Risto Mitt 1982
Tartu maakond
  02:56:10
1 Enn Moks 1952
Pärnu maakond
  03:01:52
1 Jaak Mölder 1969
Harju maakond
  02:20:01
  Joosep Mölder 1990
Jõgeva maakond
  02:02:00
1 Tauno Mölder 1986
Võru maakond
Simuna Spordiklubi 02:07:45
1 Hanno Mosov-Hallik 1976
Tartu maakond
Swedbank AS 02:36:34
1 Jaan Mõtsnik 1968
Järva maakond
Järva-Jaani RSK 02:03:07
1 Andra Mõttus 1975
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts 02:22:37
1 Ardo Mõttus 1983
Tartu maakond
  02:31:02
1 Magnar Mõttus 2007
Valga maakond
  03:09:43
1 Mairo Mugra 1969
Tartu maakond
Eesti Tõukerattaliit 03:42:27
1 Svetlana Mulevanova 1988
  02:57:50
1 Bruno Münter 1956
Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid 02:13:41
  Margarita Mürk 1986
Tartu maakond
  02:58:23
1 Taavi Muru 1985
Tartu maakond
Kaitseväe Peastaap 02:17:26
1 Aivi Must 1963
Lääne-Viru maakond
  03:02:03
1 Enno Must 1963
Lääne-Viru maakond
  03:04:23
1 Gerle Must 1980
Valga maakond
  03:09:43
1 Merle Must 1975
Valga maakond
  02:45:00
1 Meelis Muts 1973
Viljandi maakond
  02:13:09
1 Tiina Muts 1977
Harju maakond
Spordiklubi Tervisesport 02:17:47
1 Viktor Muuli 1966
Tartu maakond
  02:39:00
  Maret Müür 1984
Järva maakond
  02:03:55
1 Aivar Müürsepp 1967
Harju maakond
Rilak 03:10:00
1 Markus Müürsepp 2009
Harju maakond
  03:09:57
1 Ilmar Nahkur 1982
Harju maakond
  02:29:18
1 Marti Narõskin 1986
Tartu maakond
  04:18:51
1 Hegri Narusk 1977
Tartu maakond
  01:48:12
1 Konstantin Nemtsov 1971
Safe Technology Russian Team 02:36:35
1 Frederick New 1951
Harju maakond
SEB Pank AS 01:45:40
1 Margo Nigul 1972
Harju maakond
  02:14:31
1 Eva Nigulas 1979
Jõgeva maakond
  03:11:10
1 Hannes Nigulas 1977
Jõgeva maakond
Päästeamet 03:12:49
1 Harles Nigulas 1980
Tartu maakond
Kulgur Team 02:04:01
  Handro Nihvelt 1987
Tartu maakond
  02:19:49
1 Kertu Niilus 1992
Võru maakond
Hauka Veloklubi 03:11:28
1 Marilin Niilus 1993
Tartu maakond
  03:11:26
1 Merike Niitepõld 1977
  02:58:04
1 Mihkel Nikolai 1997
Harju maakond
  02:05:38
1 Nelli Nilson 1984
Harju maakond
Sportland 02:19:53
1 Joel Nõgene 1988
Harju maakond
  04:17:02
1 Ain Noor 1961
Harju maakond
AS Norma 02:09:03
1 Triin Nooska 1982
Tartu maakond
  03:40:48
1 Riho Nöps 1970
Tartu maakond
Scania Eesti AS 02:22:11
1 Oleg Novikov 1963
Pihkva maakond
PskovRoadRace 01:45:58
1 Stanislav Novikov 1973
  02:24:15
1 Ahti Nuga 1984
Rapla maakond
SK ProRunner 02:21:40
1 Samu Numminen 1970
  02:30:53
1 Eke Nurm 1967
Tartu maakond
  02:02:00
1 Peep Nurm 1977
Tartu maakond
  02:25:22
1 Mairo Nurmela 1984
Tartu maakond
  02:30:55
1 Marek Nurmela 1979
Harju maakond
  02:28:36
1 Pille Nurmis 1961
Harju maakond
  02:51:21
1 Mari-Liis Oberg 1991
Tartu maakond
  03:43:00
1 Andrey Obrezkov 1982
Harju maakond
Axinom 02:05:33
1 Tiit Oinus 1987
Tartu maakond
SK ProRunner 03:26:18
1 Joonas Õispuu 2004
Harju maakond
  02:35:29
1 Siim Henrik Õispuu 1997
Harju maakond
  02:35:29
1 Toomas Õispuu 1967
Harju maakond
  02:35:29
1 Andreas Oja 1993
Tartu maakond
KL Tartu malev 03:02:34
1 Tiit Oja 1995
Tartu maakond
  02:00:04
  Arno Ojamets 1968
Harju maakond
  02:48:27
  Tiia Ojamets 1969
Harju maakond
  02:48:27
1 Saale Ojapõld 1978
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 02:47:50
1 Tarmo Ojasaar 1978
Tartu maakond
  01:57:01
1 Tauno Ojasaar 1972
Lääne-Viru maakond
Simuna Spordiklubi 03:04:16
1 Mart Ojasalu 1989
Hiiu maakond
  02:05:51
1 Indrek Ojaste 1981
Tartu maakond
  02:13:24
1 Raivo Olesk 1967
Tartu maakond
  03:11:14
1 Alar Ollerma 1962
Rapla maakond
  03:01:35
  Andres Ollino 1977
Harju maakond
  02:31:01
  Marta Olvet 1992
Tartu maakond
  02:14:58
1 Mikk Orasmaa 1988
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts 02:01:54
1 Kaspar Orasmäe 1993
Harju maakond
AS Postimees Grupp 02:02:41
1 Marje Orav 1964
Rapla maakond
  02:37:44
  Piia-Mai Orav 1990
Tartu maakond
  02:44:58
  Marek Orumaa 1982
Saare maakond
Õhuvägi 02:21:41
1 Riho Ots 1965
Viljandi maakond
  02:09:39
  Piret Õun 1979
Harju maakond
  02:37:38
1 Ragnar Õun 1976
Pärnu maakond
  02:15:15
1 Kaido Õunapuu 1972
Tartu maakond
Päästeamet 02:24:12
1 Piret Paal 1977
Viljandi maakond
  03:15:35
1 Aivar Paapsi 1958
Tartu maakond
  02:34:36
1 Lauri Paas 1981
Tartu maakond
Bigbank AS 04:13:10
1 Silja Paavle 1976
Tartu maakond
  01:23:19
1 Anari Pabort 1984
Tartu maakond
  03:01:26
1 Liina Padrik 1977
Tartu maakond
  03:03:50
1 Tanel Padrik 1969
Tartu maakond
  03:07:03
  Mare Padu 1975
Harju maakond
FB Jooksmine 02:34:26
  Andres Pae 1970
Tartu maakond
SK ProRunner 02:37:26
1 Eleri Pähn 1988
Tartu maakond
  02:29:52
1 Siiri Pajo 1985
Harju maakond
  03:21:59
1 Tarmo Pajumägi 1979
Harju maakond
  02:03:27
  Ardo Pajur 1974
Harju maakond
Swedbank AS 01:47:14
1 Maris Pajur 1986
Järva maakond
  02:03:00
1 Rain Pajur 1976
Harju maakond
Swedbank AS 02:04:36
1 Nele Pajuste 1984
Harju maakond
  03:08:08
1 Ermo Pajuväli 1986
Pärnu maakond
  02:50:06
1 Meelis Palover 1975
Tartu maakond
Suusahullud 02:13:10
1 Heiki Paltser 1985
Harju maakond
  02:28:07
1 Tanel Palu 1986
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts 02:15:29
1 Anton Palubinskas 1955
Tartu maakond
  03:39:25
1 Hannula-Katrin Pandis 1990
Tartu maakond
Swedbank AS 01:41:02
1 Liisi Park 1987
Tartu maakond
TÜASK 02:35:00
1 Marleen Parm 1996
Pärnu maakond
  02:40:02
1 Kaidi Parman 1987
Põlva maakond
  02:48:12
1 Aalo Parmas 1957
Harju maakond
  02:43:21
1 Margis Pärn 1978
Tartu maakond
  03:28:16
1 Piret Pärnik 1993
Valga maakond
Areal Team 02:02:39
1 Rein Parri 1953
Tartu maakond
  02:42:57
1 Risto Parri 1991
Harju maakond
Korp! Sakala 03:14:18
1 Priit Pärsim 1967
Tartu maakond
Korp! Leola 02:23:55
1 Margit Partei 1992
Tartu maakond
TÜASK 03:22:25
1 Jüri Pärtelpoeg 1969
Tartu maakond
Certex 02:01:10
1 Janek Parts 1973
Tartu maakond
  02:52:32
1 Kunnar Parts 1974
Tartu maakond
  02:28:48
1 Marge Parts 1974
Tartu maakond
  02:46:00
1 Katren Parve 1971
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 03:06:12
1 Gen-Marten Paul 2003
Valga maakond
  02:32:23
1 Arno Pavel 1946
Harju maakond
  01:52:20
1 Karl-Andres Peärnberg 1985
Harju maakond
  02:34:04
1 Ants Pedaja 1951
Rapla maakond
  01:54:04
1 Peeter Pedaja 1969
Tartu maakond
  04:07:02
1 Taavi Pedaja 1982
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 02:15:41
1 Karel Pedaste 2006
Tartu maakond
  02:14:38
1 Heiki Pensa 1959
Võru maakond
  02:42:06
1 Sergio Jose Perez Dominguez 1975
Harju maakond
  03:37:33
1 Olev Pert 1983
Tartu maakond
  03:04:30
1 Igor Pertsev 1985
Tartu maakond
  03:55:11
  Andreas Peterson 1988
Harju maakond
Telia SK 02:10:35
1 Elisabet Peterson 2006
Tartu maakond
  03:20:38
1 Karl Erik Peterson 2003
Tartu maakond
  03:28:55
1 Kristin Peterson 1995
Valga maakond
  02:40:51
1 Peep Peterson 1975
Tartu maakond
  03:18:19
1 Tiit Peterson 1979
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts 03:20:04
1 Toomas Peterson 1974
Tartu maakond
  03:22:58
1 Igor Petrovitski 1970
Ida-Viru maakond
Investment Agency Jõhvi 02:28:17
1 Egert Pflug 1963
Harju maakond
  02:26:13
1 Aleksander Pihlak 1994
Lääne-Viru maakond
  03:10:13
1 Evelin Pihlak 1977
Tartu maakond
  02:20:25
1 Marek Pihlak 1977
Tartu maakond
  02:20:12
1 Margo Pihlak 1974
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi 01:59:41
1 Anna-Liisa Pihlap 2003
Tartu maakond
  02:24:36
  Raimond Pihlap 1985
Tartu maakond
  02:55:13
1 Andrus Pihlau 1976
Tartu maakond
  02:09:59
1 Toomas Pihlau 1968
Tartu maakond
  02:29:14
1 Kerli Piho 1988
  02:45:09
1 Liia Piho 1972  
Omniva SK 02:26:41
1 Janek Pihtjõe 1975
Harju maakond
Viimsi Sport 01:52:26
1 Aldo Piipuu 1965
Harju maakond
  03:19:00
1 Tarvo Piir 1974
Tartu maakond
  02:42:14
1 Piret Pikma 1985
Tartu maakond
  01:57:04
1 Aleksander Pimenov 1958
Ida-Viru maakond
  02:28:22
1 Vahur Pindma 1965
Harju maakond
Hauka Veloklubi 02:11:25
1 Greta-Maria Pisarev 2002
Ida-Viru maakond
MTÜ Spordiselts 01:57:09
1 Rando Pitkäärt 1981
Tartu maakond
Tamrex 02:18:37
1 Siim Plaado 1992
Põlva maakond
  02:20:44
1 Ave Ploomipuu 1973
Tartu maakond
  01:54:03
1 Jay Martin Ploomipuu 1997
Tartu maakond
  03:01:15
1 Kristi Ploomipuu 1998
Tartu maakond
  02:57:42
1 Indrek Põder 1968
Tartu maakond
  03:43:51
1 Karl Robert Põder 1998
Tartu maakond
  03:49:57
1 Margus Pokkinen 1964
Tartu maakond
  02:15:11
1 Alar Põldoja 1968
Tartu maakond
  03:10:10
1 Juunika Põldoja 1973
Tartu maakond
  03:10:10
1 Ülle Põldoja 1958
Tartu maakond
  02:43:51
1 Urmas Põldoja 1967
Tartu maakond
  01:45:54
  Piret Põldsaar 1976
Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK 02:15:17
1 Heigo Põldsam 1967
Pärnu maakond
Volvo Estonia OÜ 02:06:33
1 Urmas Põlgast 1973
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 01:49:13
1 Kairit Põlgaste 1985