38. Tartu Maastikumaraton

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 166 Naisi: 34 Mehi: 132
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Tulemus
1 Triinu Ahman 1979 Naine
Harju maakond
  04:17:14
1 Ülari Alamets 1967 Mees
Harju maakond
  03:45:10
1 Maie Alaots 1965 Naine
Lääne-Viru maakond
  04:39:46
1 Baiba Alksere 1991 Naine     04:25:26
  Harri Altroff 1972 Mees
Tartu maakond
  03:57:05
1 Merike Annuk 1978 Naine
Jõgeva maakond
SK ProRunner 04:26:52
1 Arvi Anton 1992 Mees
Tartu maakond
Seiklushunt 03:18:29
  Katrin Arendi 1976 Naine
Harju maakond
  05:06:15
  Marek Atonen 1977 Mees
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus 04:26:53
  Meelis Atonen 1966 Mees
Harju maakond
Viljandi VAK Staier 04:24:44
1 Andres Bauvald 1975 Mees
Harju maakond
Baltyre 03:15:27
1 Carlo Becchi 1974 Mees
  04:41:08
  Toomas Birk 1976 Mees
Harju maakond
  05:24:47
1 Sandis Breiers 1986 Mees
  03:16:31
  Edgars Dobelis 1981 Mees
  05:13:35
  Pavel Dvoinos 1984 Mees
Harju maakond
TransferWise 04:58:43
  Anu Ehrpais 1975 Naine
Harju maakond
  06:18:04
1 Mart Einasto 1969 Mees
Tartu maakond
TÜASK 04:54:04
1 Jaanus Enno 1974 Mees
Harju maakond
Logistikapataljon 05:06:35
1 Rando Ernits 1997 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 03:53:00
  Ainar Estra 1988 Mees
Harju maakond
#HeadInimesed 04:16:00
  Rustam Fakhretdinov 1975 Mees
  03:24:12
  Martins Freibergs 1984 Mees
Riga
  05:48:35
  Janno Greenbaum 1974 Mees
Harju maakond
  04:38:48
1 Toomas Gross 1971 Mees
Tartu maakond
  04:23:31
1 Henri Haldre 1978 Mees
Harju maakond
SEB Pank AS 04:22:35
  Peeter Hendrikson 1967 Mees
Harju maakond
Salvest AS 04:17:09
1 Tõnu Hendrikson 1973 Mees
Võru maakond
  04:17:15
  Kaie Henno 1970 Naine
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 04:56:19
  Tannar Henno 1962 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 05:04:00
1 Igor Ignatenko 1969 Mees
Pärnu maakond
  03:42:03
  Taavi Ilp 1983 Mees
Valga maakond
Playtech Estonia OÜ 04:36:25
1 Elin Ilves 1965 Naine
Tartu maakond
Kevek 03:39:25
1 Tõnu Ilves 1963 Mees
Tartu maakond
  03:39:08
  Sander Jaama 1987 Mees
Harju maakond
  04:36:20
  Eve Jaeski 1974 Naine
Tartu maakond
Lõuna Politsei Spordiklubi 04:41:33
1 Jaan Jagomägi 1975 Mees
Tartu maakond
SK Jooksupartner 03:04:33
  Valdo Jahilo 1972 Mees
Harju maakond
Keskkonnaagentuur 04:59:53
  Martti Järv 1985 Mees
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 04:01:50
1 Alo Järve 1976 Mees
Tartu maakond
  03:51:46
  Heilo Järve 1972 Mees
Viljandi maakond
  04:44:10
  Anneli Jõela 1976 Naine
Harju maakond
Scania Eesti AS 04:51:42
  Marek Jõela 1974 Mees
Harju maakond
Telia SK 05:35:35
  Tarmo Jõgi 1982 Mees
Harju maakond
  04:15:34
  Riho Juurik 1985 Mees
Harju maakond
Toetuse väejuhatus 05:15:58
  Mait Kadarpik 1989 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 05:43:00
  Targo Kalamees 1972 Mees
Harju maakond
Team TT 04:06:38
  Meelis Kalda 1975 Mees
Harju maakond
AS G4S Eesti 04:56:55
  Arto Karnaranta 1960 Mees
  05:29:22
1 Indrek Karolin 1973 Mees
Põlva maakond
  03:52:00
1 Kunnar Karu 1981 Mees
Tartu maakond
  08:28:28
  Juha Karvonen 1962 Mees
  03:22:20
  Erkki Kasenurm 1979 Mees
Harju maakond
Adduco kolimisteenused 07:07:27
  Mairo Kaseväli 1983 Mees
Harju maakond
  04:21:33
  Kate Kasvo 1996 Naine
Viljandi maakond
  04:00:27
  Jaanus Kaur 1963 Mees
Harju maakond
Eesti Sportlane 04:20:18
1 Oliver Kiho 2002 Mees
Valga maakond
Eesti Kelgukoerte Klubi 04:47:44
  Lauri Kikerpill 1976 Mees
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi 04:15:17
1 Liis Kilk 1985 Naine
Harju maakond
SK ProRunner 04:29:33
  Toomas Kogger 1974 Mees
Harju maakond
Hawaii Express 04:14:44
  Jürgen Koll 1998 Mees
Harju maakond
Nõmme Spordiklubi 03:37:17
1 Eero Kookla 1972 Mees
Harju maakond
SK Jooksupartner 05:03:21
  Konstantin Kopach 1978 Mees
Sparta Spordiselts 04:05:37
  Meelis Koskaru 1977 Mees
Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK 05:21:13
  Sulev Kraam 1980 Mees
Harju maakond
Finestmedia AS 04:10:44
1 Anne Krull 1970 Naine
Tartu maakond
  05:32:03
  Illar Kukk 1962 Mees
Harju maakond
  04:50:40
  Kalle Kukk 1970 Mees
Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi 05:56:25
  Rahul Kumar 1978 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool 04:14:44
  Kalmar Kurs 1973 Mees
Tartu maakond
  04:30:24
  Erko Kurvits 1982 Mees
Tartu maakond
SK Keremeister 03:35:31
  Johan Kütt 1983 Mees
Tartu maakond
Alpiklubi FIRN 04:41:02
  Anne Küttim-Rips 1970 Naine
Tartu maakond
  04:58:52
1 Ragnar Leimann 1981 Mees
Lääne-Viru maakond
  05:08:22
1 Andris Leja 1970 Mees
  03:36:25
  Ingrid Lindenberg 1966 Naine
Tartu maakond
  03:51:26
1 Sander Linnus 1991 Mees
Võru maakond
Areal Team 02:56:57
  Andres Lõhmus 1978 Mees
Tartu maakond
Korp! Ugala 03:38:34
1 Ulvi Lond 1967 Naine
Tartu maakond
  05:29:13
1 Kaido Maasen 1972 Mees
Tartu maakond
  05:06:23
  Leonid Malikov 1979 Mees
Harju maakond
  06:58:06
  Meelis Mälter 1975 Mees
Harju maakond
Harju Elekter AS 03:57:27
  Merike Meriküla 1982 Naine
Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi 06:21:40
  Randel Mets 1986 Mees
Harju maakond
  03:39:56
1 Taimar Midenbritt 1970 Mees
Pärnu maakond
Kükametsa Pritsuklubi 04:34:10
1 Maris Moor 1973 Naine
Võru maakond
Võru Suusaklubi 04:00:12
1 Maret Müür 1984 Naine
Järva maakond
  03:58:18
  Fred Needo 1983 Mees
Võru maakond
OK Võru 04:38:32
1 Hendrik Nigul 1983 Mees
Tartu maakond
  05:56:30
  Aleksei Nikolajenko 1975 Mees
Harju maakond
21CC Triatloniklubi 03:57:23
1 Valdis Nilovs 1975 Mees
Maratona Klubs 03:03:11
  Aivar Noormets 1960 Mees
Harju maakond
  04:54:23
1 Ahti Nuga 1984 Mees
Rapla maakond
SK ProRunner 03:21:29
  Ainar Ojasaar 1976 Mees
Lääne-Viru maakond
  04:36:59
1 Tauno Ojasaar 1972 Mees
Lääne-Viru maakond
Simuna Spordiklubi 04:48:19
  Kusti Org 1988 Mees
Viljandi maakond
Maanteeamet 04:37:11
  Kaido Orgulas 1966 Mees
Harju maakond
Hauka Üts Kilt 04:20:18
1 Uno Õunapuu 1954 Mees
Lääne-Viru maakond
  04:54:49
1 Randy Padar 1998 Mees
Harju maakond
  04:53:40
  Andres Pae 1970 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 03:44:05
  Janno Pajupuu 1984 Mees
Harju maakond
Päästeamet 04:36:16
  Rait Pallo 1974 Mees
Valga maakond
Areal Team 03:09:58
  Rein Pärn 1940 Mees
Harju maakond
  07:04:12
  Ott Pärna 1976 Mees
Harju maakond
  05:09:31
  Meelis Peterson 1974 Mees
Harju maakond
Team TT 06:17:44
  Marius Pihlak 1980 Mees
Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK 05:11:38
  Sander Pihlak 1978 Mees
Harju maakond
  03:28:00
  Urmas Pihlak 1972 Mees
Harju maakond
  04:14:59
1 Pärtel Piirimäe 1972 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 03:15:48
1 Siiri Pilt 1970 Naine
Tartu maakond
  03:57:15
1 Joonas Plaan 1983 Mees
Harju maakond
  03:57:04
  Mairi Põder 1972 Naine
Harju maakond
  05:52:55
1 Piia Põder 2009 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 05:52:55
1 Andrus Prangli 1974 Mees
Harju maakond
Suusaakadeemia 03:29:01
  Viljo Prantsus 1971 Mees
Viljandi maakond
  04:56:10
  Ivo Pusnins 1982 Mees
  05:11:58
  Risto Puusepp 1976 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 04:16:44
1 Rein Raikna 1983 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 04:12:20
1 Priit Randpõld 1968 Mees
Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi 06:25:25
1 Kaspars Raubiškis 1983 Mees
  04:21:48
1 Piret Reinik 1973 Naine
Harju maakond
  04:52:02
  Enno Rohelpuu 1969 Mees
Viljandi maakond
  03:32:48
  Villi Romandi 1977 Mees
Hiiu maakond
  05:25:51
  Marika Roopärg 1967 Naine
Harju maakond
Täppsportlased 04:04:28
1 Andres Rosenstein 1998 Mees
Tartu maakond
Tartu Tervishoiu Kõrgkool 05:34:02
  Einar Rosin 1985 Mees
Harju maakond
  04:38:36
  Madis Rouhijainen 1984 Mees
Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK 03:29:47
  Raili Rüütel 1976 Naine
Saare maakond
  04:27:15
1 Andrus Rüütelmaa 1972 Mees
Harju maakond
SK ProRunner 04:39:00
  Tiina Säälik 1967 Naine
Jõgeva maakond
SK ProRunner 05:30:11
  Heli Säde 1979 Naine
Harju maakond
Radisson Blu Sky Hotell 04:59:16
  Martin Sagaja 1980 Mees
Harju maakond
Eesti Raudtee AS 03:08:41
  Lauri Saidla 1983 Mees
Tartu maakond
SportID 08:28:28
1 Janar Säkk 1980 Mees
Harju maakond
SK Jooksupartner 03:03:31
  Jane Saluorg 1992 Naine
Tartu maakond
Sportlove 04:17:43
  Raimo Saul 1976 Mees
Harju maakond
  05:38:34
1 Alar Siemann 1973 Mees
Järva maakond
  04:37:00
  Martin Siimer 1971 Mees
Harju maakond
Lival Sport 04:22:18
  Margo Siimumäe 1965 Mees
Harju maakond
Baltyre 03:45:12
  Siim Sildmäe 1986 Mees
Pärnu maakond
  04:48:00
  Meliko Siniorg 1975 Mees
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi 04:52:38
  Kristine Sliksane 1977 Naine
  04:05:08
  Ando Sõrmus 1979 Mees
Tartu maakond
  05:04:34
  Ivo Stolfot 1976 Mees
Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK 05:18:57
  Peeter Strikholm 1976 Mees
Pärnu maakond
  04:24:51
  Mihkel Tammaru 1983 Mees
Harju maakond
  04:53:25
  Leili Teeväli 1946 Naine
Tartu maakond
SK ProRunner 06:49:56
  Heiki Tiikoja 1981 Mees
Harju maakond
  03:36:41
  Diana Tint 1973 Naine
Harju maakond
  06:34:15
  Are Tints 1987 Mees
Viljandi maakond
Elamuspank 04:45:29
  Anti Toplaan 1968 Mees
Saare maakond
  03:24:27
1 Kaarel Tõruvere 1984 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 07:09:07
  Kairi Ustav 1977 Naine
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi 05:17:43
  Romet Uudeküll 1985 Mees
Järva maakond
RR Suusaklubi 03:51:34
  Morten Vaalma 1991 Mees
Tartu maakond
  05:19:24
1 Olev Vahemaa 1974 Mees
Lääne-Viru maakond
  03:57:22
  Kati Välimets 1991 Naine
Harju maakond
  05:43:05
1 Kristjan Vällik 1966 Mees
Jõgeva maakond
  05:38:01
  Janek Vana 1972 Mees
Tartu maakond
AS G4S Eesti 05:03:24
  Deniss Vanik 1981 Mees
Ida-Viru maakond
  03:37:34
  Signis Vavere 1977 Mees
VSK Noskrien 05:37:19
  Villu Veel 1971 Mees
Saare maakond
  06:39:16
  Evelin Vetevood-Järvelt 1983 Naine
Tartu maakond
SK ProRunner 05:29:01
  Urmas Voitka 1963 Mees
Võru maakond
Barrus AS 03:59:37
1 Ahti Vuks 1972 Mees
Harju maakond
Kolm Paksu 05:15:42
  Tiit Vunk 1983 Mees
Tartu maakond
Maanteeamet 03:54:55
Sulge

Tulemuse detailne info

...