38. Tartu Maastikumaraton

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 872 Naisi: 345 Mehi: 527
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Tulemus
1 Arno Aamisepp 1991 Mees
Harju maakond
Kiili Spordiklubi 02:53:27
1 Indrek Aarna 1969 Mees
Harju maakond
Viru Keemia Grupp AS 01:59:50
1 Andres Aas 1977 Mees
Viljandi maakond
Flexoil OÜ 02:05:39
1 Annika Aas 1977 Naine
Tartu maakond
  03:18:55
1 Erika Aas 1978 Naine
Viljandi maakond
  03:56:17
1 Merili Aaspalu 1994 Naine
Tartu maakond
Swedbank AS 02:45:00
1 Priit Aaspalu 1992 Mees
Lääne-Viru maakond
  02:47:06
1 Marius Aave 1986 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 01:56:55
  Anet Adamson 1993 Naine
Harju maakond
  02:06:44
  Anni Adamson 1992 Naine
Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK 02:25:01
1 Marek Adli 1974 Mees
Lääne-Viru maakond
  03:00:22
  Kerli Adosson 1990 Naine
Tartu maakond
LHV 02:02:51
  Risto Ahtijainen 1985 Mees
Rapla maakond
  02:00:10
  Andres Aia 1984 Mees
Tartu maakond
  02:26:52
  Ene Aigro 1960 Naine
Valga maakond
  02:39:26
  Ardi Ailt 1990 Mees
Pärnu maakond
  02:00:16
1 Priit Ailt 1983 Mees
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 01:43:46
  Katriin Alasoo 1981 Naine
Harju maakond
  02:32:30
1 Dmitri Aleksejev 1967 Mees
Ida-Viru maakond
Trismile 01:54:50
  Margus Algo 1981 Mees
Tartu maakond
  03:09:46
  Janne Allandi 1980 Naine
Harju maakond
  03:02:23
  Marge Almre 1970 Naine
Viljandi maakond
  02:33:39
1 Enelin Alter 1987 Naine
Valga maakond
  02:35:56
  Enn Altin 1971 Mees
Tartu maakond
  03:00:51
  Jaanus Altoja 1971 Mees
Ida-Viru maakond
  05:11:27
  Maike Altoja 1971 Naine
Ida-Viru maakond
  05:09:45
  Ingrid Alumaa 1976 Naine
Tartu maakond
  03:33:17
  Riivo Ambos 1980 Mees
Lääne-Viru maakond
  02:33:16
  Evelin Anderson 1984 Naine
Tartu maakond
  03:39:48
  Monika Andrejev 1979 Naine
Pärnu maakond
  03:34:38
1 Meelis Angerma 1979 Mees
Harju maakond
  01:59:22
1 Reiko Anniko 1990 Mees
Valga maakond
Velomaniakid 03:38:08
  Maris Annusver 1987 Naine
Tartu maakond
  02:22:18
  Rein Ansen 1983 Mees
Rapla maakond
  02:04:17
  Lauri Antalainen 1980 Mees
Tartu maakond
  02:52:12
  Kristin Arm 1972 Naine
Harju maakond
SK Jooksupartner 02:48:13
  Airi Arrak 1981 Naine
Harju maakond
  02:13:19
  Kairit Arrak 1982 Naine
Tartu maakond
  03:47:31
  Ago Arro 1981 Mees
Valga maakond
Trismile 03:14:02
  Mart Arro 1970 Mees
Harju maakond
SG WEBER Ehitustooted AS 02:52:26
  Tauri Arumäe 1987 Mees
Tartu maakond
TÜASK 02:20:09
1 Mait Arvi 1990 Mees
Tartu maakond
  02:15:45
  Barry Atkinson 1948 Mees
  03:56:32
  Marie Elise Aug 2002 Naine
Harju maakond
  04:30:08
1 Normunds Aumeisters 1973 Mees
  02:18:52
  Evelin Ausmees 1978 Naine
Harju maakond
  02:21:08
1 Arno Bachaus 1978 Mees
Tartu maakond
Baltyre 01:58:23
  Jens Bäckman 1989 Mees
Lovisa
  02:35:23
  Tamor Bakhoff 1989 Mees
Harju maakond
Lennuliiklusteeninduse AS 01:55:37
  Erik Bauman 1980 Mees
Harju maakond
  02:09:38
  Kadri Bauman 1979 Naine
Harju maakond
  03:14:02
  Pille Bekmann 1987 Naine
Pärnu maakond
  05:06:01
1 Guido Bergmann 1964 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 02:06:02
  Triinu Bergmann 1996 Naine
Tartu maakond
SK ProRunner 02:03:51
  Bernhard Böckl 1978 Mees
  02:06:24
1 Jakob Böckl 2004 Mees     02:09:35
  Illimar Born 1993 Mees
Tartu maakond
  02:31:53
  Veiko Busch 1975 Mees
Harju maakond
  02:18:19
  Mike Cavanaugh 1966 Mees
  02:15:06
  Arturs Ceirans 1984 Mees
  02:32:25
  Inga Danilova 1976 Naine
Ida-Viru maakond
  02:49:56
  Vincent Dautancourt 1984 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool 02:16:46
  Artem Derkunskiy 1983 Mees
Moscow area
  02:18:44
  Andrii Didenko 1983 Mees     03:44:02
  Iveta Dobele 1982 Naine
  03:30:52
  Asko Drobet 1977 Mees
Harju maakond
  02:14:05
  Ruth Dsilna 1980 Naine
Harju maakond
  03:02:23
  Gerli Edela 1982 Naine
Tartu maakond
  04:18:35
  Ketlin Edela 1986 Naine
Tartu maakond
Sportland 02:05:31
1 Ruth Ehandi 1972 Naine
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi 02:32:00
  Cris Ekholm 1990 Naine
Tartu maakond
  02:21:58
  Jaanus Elissaar 1974 Mees
Harju maakond
  02:19:47
  Tanja Elken 1964 Naine
Ida-Viru maakond
  03:49:17
  Alice Ellamik 1977 Naine
Tartu maakond
Salvest AS 02:21:02
  Rain Eller 1977 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 02:07:50
  Annika Elmet 1982 Naine
Tartu maakond
  03:11:12
  Märt Elmet 1968 Mees
Tartu maakond
  03:11:12
  Margo Engel 1975 Mees
Harju maakond
SEB Pank AS 02:08:17
  Lauri Enn 1980 Mees
Tartu maakond
  02:00:39
  Heddi Erikson-Kiveste 1982 Naine
Järva maakond
  04:09:57
  Anneli Ernits 1976 Naine
Tartu maakond
  04:20:03
  Ingrit Ernits 1965 Naine
Jõgeva maakond
SK Jooksupartner 02:34:59
  Airika Evestus 1977 Naine
Harju maakond
  02:57:45
  Alla Ferman 1984 Naine
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS 05:16:30
1 Mati Filatenko 1965 Mees
Tartu maakond
  02:27:38
  Ain Fjodorov 1972 Mees
Valga maakond
Seiklushunt 02:07:23
  Grete Gaim 1993 Naine
Valga maakond
  02:30:53
  Iurii Galiaev 1968 Mees
  01:56:41
  Triin Gede 1992 Naine
Harju maakond
Orkla Eesti AS 01:54:24
  Daniil Glinka 2000 Mees
Harju maakond
  01:38:03
  Kristjan Gold 1982 Mees
Harju maakond
  02:34:47
  Denis Golovtsov 1979 Mees
Harju maakond
  05:25:59
  Siim Gontmacher 1978 Mees
Harju maakond
Rae Rattaklubi 02:08:52
  Marko Greenbaum 1979 Mees
Harju maakond
  02:24:41
1 Valdis Groza 1962 Mees
  04:28:35
  Üllar Gustavson 1977 Mees
Harju maakond
Elisa 02:50:39
  Kerli Haas 1990 Naine
Harju maakond
  02:41:55
1 Tiiu Haav 1967 Naine
Tartu maakond
A. Le Coq 04:13:54
  Lauri Haidak 2003 Mees
Tartu maakond
  02:55:58
1 Tauri Hainsoo 1987 Mees
Põlva maakond
  02:16:00
  Uno Hakk 1975 Mees
Pärnu maakond
  02:31:56
1 Lubos Halgas 1968 Mees
  01:52:27
  Urmas Hallik 1978 Mees
Pärnu maakond
  02:12:40
1 Rain Hallimäe 1957 Mees
Harju maakond
  02:20:06
1 Sirli Hanni 1985 Naine
Võru maakond
  02:38:15
  Kalle Hansen 1958 Mees
Tartu maakond
  04:15:57
  Reeli Hansen 1984 Naine
Tartu maakond
  05:38:19
1 Renek Harsija 1978 Mees
Tartu maakond
  01:58:40
  Elela Heinam 1977 Naine
Pärnu maakond
  02:20:18
  Katrin Heinsar 1975 Naine
Valga maakond
Tehvandi SK 04:09:01
  Margus Herr 1979 Mees
Jõgeva maakond
  02:09:01
1 Härmo Hiiemäe 1983 Mees
Tartu maakond
  03:57:02
  Jaana Hiljurand 1991 Naine
Harju maakond
  02:19:09
  Lenna Hingla 1982 Naine
Valga maakond
  02:33:47
  Ahto Hinn 1982 Mees
Ida-Viru maakond
  02:20:25
  Sven Hinn 1967 Mees
Harju maakond
  02:19:41
  Raine Hirve 1987 Mees
Harju maakond
  02:37:08
  Aleksandr Hlebnikov 1971 Mees
Harju maakond
  02:53:49
1 Signe Holm 1978 Naine
Harju maakond
  02:31:15
1 Siim Holts 1992 Mees
Tartu maakond
Replace OÜ 01:42:26
  Indrek Hubel 1986 Mees
Viljandi maakond
Seiklushunt 01:52:06
1 Aimar Hussar 1981 Mees
Võru maakond
Areal Team 01:55:02
  Kaidar Hussar 1971 Mees
Harju maakond
Areal Team 01:55:31
1 Margit Huttunen 1971 Naine
Pärnu maakond
  02:32:14
  Maaris Hüür 1960 Naine
Järva maakond
  03:13:17
  Outi Hytönen 1988 Naine
Harju maakond
  02:30:16
  Kaur Idavain 1982 Mees
Harju maakond
  01:59:39
  Merike Ilves 1976 Naine
Tartu maakond
  02:34:00
  Raili Ilves 1976 Naine
Tartu maakond
  04:40:43
1 Ilze Irbe 1969 Naine
  02:56:37
  Ants Isak 1980 Mees
Tartu maakond
  01:44:50
  Taavi Isup 1976 Mees
Tartu maakond
  04:19:23
  Ingemars Ivanovskis 1985 Mees
  02:08:43
1 Karmen Jaanimägi 1970 Naine
Võru maakond
  02:43:57
  Jagnar Jakobson 1992 Mees
Harju maakond
  02:09:09
  Milvi Jallajas 1981 Naine
Tartu maakond
  03:05:34
  Kaupo Jansen 1977 Mees
Tartu maakond
  02:05:08
  Kirke-Maarja Järvesaar 1996 Naine
Tartu maakond
Sportland 03:40:14
  Andres Järvpõld 1970 Mees
Võru maakond
  02:01:44
  Dmitri Jegorov 1978 Mees
Tartu maakond
Axinom 02:52:14
  Urmas Jegorov 1970 Mees
Harju maakond
  03:32:56
  Madli Jentson 1992 Naine
Tartu maakond
Sportland 03:05:23
1 Jelena Jermišina 1990 Naine
Harju maakond
  04:47:39
  Aivar Jesse 1959 Mees
Valga maakond
Combiwood OÜ 01:58:01
  Imbi Joasaar 1958 Naine
Harju maakond
  02:54:09
  Reelika Jõe 1981 Naine
Valga maakond
  03:49:54
  Anneli Jõeloo 1975 Naine
Tartu maakond
  02:26:18
1 Alar Jõeste 1967 Mees
Harju maakond
  03:16:30
1 Toomas Jõgeva 1967 Mees
Harju maakond
  02:00:20
  Joonas Jõgi 1991 Mees
Harju maakond
SK CFC 02:12:54
  Rauno Jõgi 1993 Mees
Tartu maakond
Swedbank AS 02:52:55
1 Sten Jõgi 1982 Mees
Tartu maakond
  02:34:32
  Peeter Jõks 1972 Mees
Tartu maakond
  02:24:20
1 Tanel Jonas 1980 Mees
Tartu maakond
  02:54:09
  Kadri Juhanson 1990 Naine
Võru maakond
  04:24:11
  Marianne Juhkental-Pajupuu 1984 Naine
Harju maakond
  02:50:07
1 Jaanika Jundas 1975 Naine
Harju maakond
Trismile 02:36:00
  Ülle Juntson 1976 Naine
Tartu maakond
  03:26:02
  Jürgen Jürgenson 1990 Mees
Tartu maakond
  03:08:38
  Sander Jürgenson 1991 Mees
Põlva maakond
  03:13:18
  Hedi Jüriöö 1987 Naine
Harju maakond
Lennuliiklusteeninduse AS 02:29:25
  Alar Just 1969 Mees
Harju maakond
Team TT 02:27:30
  Kristjan Juur 1982 Mees
Tartu maakond
Simuna Spordiklubi 01:48:56
  Sander Juurik 1991 Mees
Tartu maakond
  04:36:00
1 Heldi Kaares 1970 Naine
Valga maakond
  02:42:45
  Henri Kaarma 1974 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 02:03:39
1 Ilmar Kaarna 1978 Mees
Tartu maakond
Suusahullud 04:05:31
1 Triinu Kaarna 1988 Naine
Valga maakond
  03:41:54
  Lea Kaasik 1974 Naine
Jõgeva maakond
  04:20:57
1 Margus Kaasik 1970 Mees
Jõgeva maakond
Päästeamet 02:45:56
  Signe Kaasik 1972 Naine
Tartu maakond
Eesti Tõukerattaliit 03:57:52
  Jaano Kaaver 1964 Mees
Tartu maakond
  02:48:29
  Siiri Kaaver 1964 Naine
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts 01:59:52
  Urmas Kadak 1967 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts 02:04:37
  Georgy Kadykov-Orbeliani 1970 Mees
  02:29:54
1 Margus Kaegas 1970 Mees
Lääne-Viru maakond
  02:07:05
1 Gaido Kaeramaa 1968 Mees
Tartu maakond
Simuna Spordiklubi 02:26:18
1 Rasmus Kagge 1977 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts 03:16:30
  Sander Kahu 1992 Mees
Viljandi maakond
  03:39:25
1 Allar Kajandi 1988 Mees
Tartu maakond
Aasta Auto AS 01:55:17
  Epp Kalamees 1972 Naine
Harju maakond
Team TT 03:30:43
  Vladislav Kalames 1997 Mees
Valga maakond
  03:06:17
  Helen Kalberg 1980 Naine
Tartu maakond
  02:57:49
  Pille Kalda 1982 Naine
Harju maakond
Eesti BMW Klubi 04:15:55
1 Ruth Kalda 1965 Naine
Tartu maakond
TÜASK 02:14:36
  Jaanus Kaldoja 1982 Mees
Tartu maakond
  02:30:16
  Merle Kale 1975 Naine
Harju maakond
Areal Team 02:21:43
  Aivo Kaljumäe 1972 Mees
Harju maakond
Areal Team 02:00:42
  Kai Kaljumäe 1986 Naine
Tartu maakond
  02:55:57
1 Sirje Kaljumäe 1963 Naine
Tartu maakond
  02:56:11
1 Üllar Kaljumäe 1964 Mees
Tartu maakond
  02:21:37
  Sille Kaljurand 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
  02:14:09
  Ergo Kaljuste 1991 Mees
Harju maakond
  02:07:13
  Rando Kall 1975 Mees
Tartu maakond
  02:21:21
  Urmo Kallakas 1984 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts 01:42:48
  Janar Kallson 1998 Mees
Põlva maakond
  02:38:40
  Jekaterina Kamarik 1988 Naine
Pärnu maakond
  05:05:46
1 Eva Kams 1972 Naine
Tartu maakond
  02:43:23
  Veiko Kandla 1978 Mees
Tartu maakond
Pekikõhu Reissing Tiim 02:26:09
  Edit Kannel 1976 Naine
Harju maakond
AS Norma 02:18:54
  Ando Käos 1982 Mees
Tartu maakond
  03:00:36
  Lemmit Kaplinski 1980 Mees
Tartu maakond
  01:59:41
  Kalev Kapp 1970 Mees
Harju maakond
  03:42:33
1 Sergei Karelin 1982 Mees
Harju maakond
AS G4S Eesti 05:24:56
1 Ago Kärema 1969 Mees
Harju maakond
  02:04:50
  Annely Kärema 1971 Naine
Harju maakond
  02:33:40
1 Aigar Kärgenberg 1978 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 02:18:53
  Jaanika Kärmas 1983 Naine
Tartu maakond
  03:44:53
  Indrek Kärner 1989 Mees
Harju maakond
  01:59:35
1 Margit Karu 1970 Naine
Jõgeva maakond
  04:42:00
  Urmo Karu 1991 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts 02:23:00
  Janno Kasemaa 1979 Mees
Ida-Viru maakond
SEB Pank AS 02:27:08
  Anne Kaseväli 1969 Naine
Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK 03:31:51
  Regino Kask 1977 Mees
Tartu maakond
Eesti Maaülikool 03:52:14
  Roman Kattai 1966 Mees
Valga maakond
KL Tartu malev 02:54:00
  Kristo Kattel 1985 Mees
Harju maakond
  02:12:15
  Margus Kaur 1968 Mees
Tartu maakond
Ikodor AS 02:05:42
  Erkki Keerig 1973 Mees
Harju maakond
  02:16:11
  Tanel Kelder 1975 Mees
Saare maakond
  03:25:11
  Rille Kelner 1983 Naine
Tartu maakond
  02:21:58
  Antti Kempi 1979 Mees
Harju maakond
RedBike 02:00:06
  Henri Kens 1991 Mees
Lääne maakond
  01:58:41
  Martin Kerge 1988 Mees
Tartu maakond
  02:39:51
  Andris Kiburs 1988 Mees
  02:37:46
  Kati Kiipsaar 1988 Naine
Tartu maakond
  02:45:22
  Kalle Kiiranen 1953 Mees
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi 02:06:23
  Marek Kiissa 1988 Mees
Lääne-Viru maakond
  03:12:00
  Kaarel Kiiver 2003 Mees
Tartu maakond
TÜASK 02:10:58
  Kaija Kikkas 1986 Naine
Tartu maakond
  02:24:56
  Riho Kikkas 1976 Mees
Tartu maakond
Valio Eesti AS 02:09:18
1 Aron-Sven Kilk 2001 Mees
Tartu maakond
  02:35:49
  Nele Kilk 1980 Naine
Harju maakond
Õhuvägi 02:00:06
  Raiko Kimmel 1984 Mees
Pärnu maakond
Sindi SK KALJU 03:27:54
  Priit Kingo 1977 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 01:42:22
  Jana Kink 1968 Naine
Tartu maakond
  02:20:20
  Margit Kink 1988 Naine
Tartu maakond
  04:50:07
  Andi Kipper 1988 Mees
Tartu maakond
  03:04:48
  Maris Kirikal 1968 Naine
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts 03:43:40
  Sigrid Kirriland 1980 Naine
Tartu maakond
  02:34:17
  Avo Kirsipuu 1967 Mees
Harju maakond
SK Kirss 02:15:46
  Riho Kirsipuu 1996 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts 01:42:23
  Monika Kirst 1974 Naine
Harju maakond
  04:03:00
  Marika Kisand 1971 Naine
Tartu maakond
  02:26:17
  Martti Kiuru 1990 Mees
Tartu maakond
  02:35:09
  Aivar Kivi 1974 Mees
Ida-Viru maakond
  03:05:48
1 Kristel Kivi 1973 Naine
Tartu maakond
  02:07:40
  Vaiko Kivi 1980 Mees
Hiiu maakond
Päästeamet 02:17:15
1 Dag Kivila 1964 Mees
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi 02:26:53
1 Rita Kivila 1974 Naine
Tartu maakond
Valio Eesti AS 03:51:05
  Margus Kivirüüt 1979 Mees
Tartu maakond
Simuna Spordiklubi 01:45:27
  Allan Kiviselg 1978 Mees
Hiiu maakond
Sparta Spordiselts 02:13:40
  Risto Kivisikk 1979 Mees
Harju maakond
  02:09:49
  Egert Kivistik 1988 Mees
Viljandi maakond
  03:05:41
  Janne Klusova 1980 Naine
Viljandi maakond
  03:50:44
  Rasmus Kodres 1991 Mees
Viljandi maakond
  04:10:00
  Priit Koha 1975 Mees
Valga maakond
Combiwood OÜ 02:07:30
  Kaarel Koitne 1989 Mees
Harju maakond
  02:07:44
  Kardon Kõiv 1975 Mees
Harju maakond
21CC Triatloniklubi 02:17:45
  Marek Kõiv 1976 Mees
Harju maakond
SportID 01:51:53
1 Andrey Kokunov 1972 Mees
Squirt race group 02:37:03
  Kaimar Kollom 1975 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 04:16:37
1 Liudmila Kolobanova 1944 Naine
  03:00:00
  Gerli Kolomojets 1988 Naine
Tartu maakond
  03:50:53
  Mait Kommusaar 1984 Mees
Tartu maakond
  02:50:15
1 Kuido Kond 1970 Mees
Lääne-Viru maakond
Rakvere RK Siplased 02:11:03
  Kristen Kontaveit 1997 Mees
Rapla maakond
  02:38:39
  Marek Koplus 1988 Mees
Tartu maakond
Trismile 01:50:36
  Janis Kopmanis 1976 Mees
  02:27:18
1 Ove Kõrgekuhi 1986 Mees
Tartu maakond
Replace OÜ 02:15:01
  Hans Leonhard Kõrgesaar 2000 Mees
Tartu maakond
  02:16:19
  Urmas Kõrgvee 1979 Mees
Tartu maakond
  02:37:01
  Timmo Kõrran 1980 Mees
Harju maakond
  01:42:36
  Jan Kõrva 1981 Mees
Saare maakond
  02:02:14
1 Leszek Kosiorowski 1970 Mees
Team Bieg-Piastow 03:19:59
  Priit Kotkas 1979 Mees
Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK 02:04:09
  Epp Kottisse 1982 Naine
Võru maakond
  02:20:39
  Rene Kottisse 1977 Mees
Võru maakond
AS G4S Eesti 01:59:10
  Oleksii Kovalchuk 1975 Mees
Harju maakond
  03:44:02
1 Natalja Kovtunova 1982 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 02:50:23
  Henri Kraavi 1997 Mees
Valga maakond
  02:45:07
  Mario Kramin 1983 Mees
Tartu maakond
  02:00:06
  Aiva Kramina 1981 Naine
  02:48:22
  Vairis Krauklis 1953 Mees
5A-Valka / LV 02:30:09
  Kaarel Kraus 1987 Mees
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia 02:10:10
1 Andrii Kravets 1990 Mees
Harju maakond
  02:20:40
  Janis Kreegimets 1968 Mees
Lääne-Viru maakond
Rakvere RK Siplased 04:30:56
  Ringo Krilovs 1980 Mees
Ida-Viru maakond
  02:03:26
  Lauri Kristjan 1985 Mees
Ida-Viru maakond
  03:08:38
1 Leila Kristjan 1985 Naine
Ida-Viru maakond
  03:50:33
1 Ilze Kronberga 1980 Naine
  02:57:19
  Henery Kroon 1989 Naine
Tartu maakond
  04:24:01
  Kristjan Kruk 2001 Mees
Tartu maakond
  01:47:08
  Oskar Krull 2002 Mees
Tartu maakond
  02:48:28
  Liina Krünvald 1975 Naine
Tartu maakond
  02:22:01
  Kaupo Kruus 1972 Mees
Harju maakond
SK CFC 02:20:20
  Aldur Kruusa 1972 Mees
Tartu maakond
  03:08:18
  Annely Kruusa 1974 Naine
Tartu maakond
TÜASK 02:03:35
  Rasmus Kruusa 2000 Mees
Tartu maakond
  02:05:43
  Marge Kruusimägi 1957 Naine
Lääne-Viru maakond
  04:24:21
  Laura Kruusmann 1993 Naine
Tartu maakond
Swedbank AS 02:56:14
  Oleksandr Kuchynskyi 1997 Mees
Tartu maakond
  02:34:30
  Argo Kukk 1982 Mees
Tartu maakond
ProVan/Sortimo 02:22:56
1 Jaanika Kukk 1990 Naine
Pärnu maakond
  02:25:36
1 Kaisa Kukk 1984 Naine
Harju maakond
  01:38:26
  Imre Kuklase 1984 Mees
Võru maakond
SK ProRunner 01:42:52
1 Kristjan Kuljus 1991 Mees
Võru maakond
  02:15:15
  Aet Kull 1964 Naine
Harju maakond
  02:46:16
  Ave Külter 1983 Naine
Tartu maakond
  02:06:26
  Andres Kungla 1986 Mees
Harju maakond
  02:29:47
  Sirje Kupp-Sazonov 1982 Naine
Tartu maakond
  03:27:02
  Katre Küppar 1991 Naine
Harju maakond
  02:35:33
  Rolands Kursišs 1982 Mees
  02:11:25
  Artemi Kurski 2001 Mees
Harju maakond
  02:02:37
  Katrin Kütt 1991 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 02:40:58
  Laura Kütt 1989 Naine
Tartu maakond
  02:32:48
  Kadri Kuurmann 1976 Naine
Järva maakond
Naiskodukaitse Järva ringkond 03:21:17
  Erik Kuus 1970 Mees
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 02:22:00
  Mait Kuusalu 1976 Mees
Harju maakond
  02:18:13
  Carmen Kuusik 1982 Naine
Tartu maakond
  02:32:38
  Piret Kuusma 1968 Naine
Tartu maakond
  02:30:07
  Anne Küüsmaa 1956 Naine
Harju maakond
  03:46:40
  Evely Lääne 1977 Naine
Võru maakond
Valio Eesti AS 02:33:58
  Jaak Lääne 1980 Mees
Järva maakond
  02:20:08
  Mihkel Lääne 1984 Mees
Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi 02:34:05
  Mehis Laanem 1988 Mees
Lääne-Viru maakond
  04:19:38
  Consuelo Laanemäe Räim 1977 Naine
Võru maakond
Võru Suusaklubi 01:59:55
1 Piia Laanemets 1969 Naine
Harju maakond
  03:45:15
  Herki Laanmets 1981 Mees
Viljandi maakond
  02:29:54
1 Riho Laar 1988 Mees
Valga maakond
Combiwood OÜ 02:28:59
  Tarvi Laar 1982 Mees
Tartu maakond
  02:24:56
  Märt Lääts 1961 Mees
Pärnu maakond
  02:04:06
  Tommy Lahti 1980 Mees
  02:42:41
  Mart Laid 1970 Mees
Harju maakond
  02:16:33
  Anneli Laigu 1978 Naine
Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ 04:24:31
  Pille Laine 1980 Naine
Tartu maakond
  02:57:29
  Andres Laineste 1971 Mees
Harju maakond
Koidu Suusaklubi 01:46:31
  Vaido Laitus 1971 Mees
Harju maakond
  02:14:18
1 Märten Lamp 2003 Mees
Tartu maakond
  02:59:27
  Kristine Langi 1982 Naine
Harju maakond
  04:54:32
  Irina Larionova 1984 Naine
Harju maakond
  03:32:00
  Liina Laul 1991 Naine
Harju maakond
  02:37:33
  Raines Laul 1981 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:26:59
  Ilse Laur 1957 Naine
Harju maakond
  03:54:14
  Marko Laur 1978 Mees
Tartu maakond
Pekikõhu Reissing Tiim 02:07:37
  Sigrid Lauren 1984 Naine
Tartu maakond
  03:51:34
  Heli Laurimaa 1988 Naine
Tartu maakond
  03:58:50
  Karre Lauring 1964 Mees
Harju maakond
SK ProRunner 01:56:34
  Sergei Lebedev 1952 Mees
  03:49:10
  Dmitrii Lebedinskii 1977 Mees
Pskov Ski Team 01:50:51
  Are Lee 1951 Mees
Tartu maakond
  02:49:52
1 Erkki Leek 1972 Mees
Lääne-Viru maakond
  02:43:15
  Inga Lehiste 1984 Naine
Põlva maakond
  04:30:32
  Eha Lehtoja 1960 Naine
Pärnu maakond
Trismile 02:58:25
  Ester Leiten-Kukk 1976 Naine
Harju maakond
  02:17:06
  Kalle Lellep 1975 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 01:56:30
  Olivia Lenssens 1997 Naine
Tartu maakond
  02:32:47
  Aidi Lepik 1995 Naine
Valga maakond
  03:04:06
  Margus Lepik 1969 Mees
Valga maakond
  02:46:07
  Maris Lepik 1975 Naine
Tartu maakond
LHV 03:01:31
  Raul Lepik 1980 Mees
Tartu maakond
MiSiMe MTÜ 03:03:22
  Sander Lepik 1998 Mees
Valga maakond
  02:43:05
  Tiit Lepik 1983 Mees
Tartu maakond
  03:04:08
  Mattis Lepistik 1990 Mees
Võru maakond
  02:16:38
  Riina Lepistik 1965 Naine
Võru maakond
  02:16:10
  Keithi Lepla 1997 Naine
Tartu maakond
  04:05:33
  Gennadi Leppik 1954 Mees
Tartu maakond
Päästeamet 03:56:05
1 Adam Lesak 1992 Mees
  02:09:54
  Siiri Leskov 1978 Naine
Harju maakond
SK Jooksupartner 01:49:21
  Monika Liblik 1987 Naine
Tartu maakond
  04:35:39
  Sandris Lidums 1970 Mees
  02:54:18
  Sulev Liht 1964 Mees
Harju maakond
  01:58:31
  Mari-Liis Liipa 1979 Naine
Harju maakond
SK Jooksupartner 02:51:12
  Ülle Liiv 1972 Naine
Lääne-Viru maakond
  03:40:10
  Laura Liivrand 1992 Naine
Harju maakond
  03:47:35
  Raul Liivrand 1991 Mees
Harju maakond
Sportland 02:36:29
  Meelis Lill 1970 Mees
Valga maakond
  02:06:52
  Allan Lillend 1980 Mees
Harju maakond
  02:24:12
  Merle Lilleoru 1977 Naine
Harju maakond
  02:14:11
  Merle Lillik 1971 Naine
Tartu maakond
  04:11:35
  Indrek Lillo 1977 Mees
Harju maakond
Advokaadibüroo Lillo & Partnerid 02:24:52
  Kadri Limberg 1982 Naine
Tartu maakond
  03:52:41
  Karin Lindemann 1969 Naine
Harju maakond
  03:37:04
  Tõnis Linnamägi 1989 Mees
Harju maakond
  02:14:46
1 Renita Linnjärv 1994 Naine
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi 03:39:12
  Indrek Lõhmus 1962 Mees
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 02:33:32
  Rait Lõhmus 1977 Mees
Tartu maakond
  04:40:59
  Silja Lõhmus 1961 Naine
Tartu maakond
SEB Pank AS 02:32:02
1 Sirle Loigo 1977 Naine
Harju maakond
  02:48:16
1 Lauri Loodsalu 1979 Mees
Harju maakond
  01:43:53
  Raivo Loost 1979 Mees
Tartu maakond
AS G4S Eesti 02:17:17
  Reet Luhaäär 1953 Naine
Harju maakond
  02:25:09
1 Jessika Luhamaa 1987 Naine
Tartu maakond
  02:46:54
1 Mihkel Luht 1985 Mees
Tartu maakond
Päästeamet 02:09:22
1 Hellika Luik 1982 Naine
Harju maakond
  04:05:53
  Merje Luik 1968 Naine
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi 02:34:23
  Liselle Luks 1994 Naine
Tartu maakond
  02:02:06
  Karin Lusikas 1986 Naine
Tartu maakond
Swedbank AS 05:02:25
1 Kristjan Lusikas 1985 Mees
Tartu maakond
eratreening.ee 02:07:06
  Tiiu Luup 1966 Naine
Harju maakond
  03:45:29
  Armo Lüütsepp 1995 Mees
Jõgeva maakond
  02:09:21
  Margus Maantoa 1985 Mees
Harju maakond
  01:46:28
  Triin Määrits 1989 Naine
Tartu maakond
  02:40:32
  Marko Maasing 1974 Mees
Tartu maakond
Ikodor AS 02:27:58
  Ülo Madissoon 1962 Mees
Harju maakond
Saku Suusaklubi 02:40:48
  Roland Mäe 1979 Mees
Harju maakond
  01:50:46
  Taavi Mäesepp 1977 Mees
Harju maakond
Uuesalu Spordiklubi 03:04:36
  Raido Mägi 1987 Mees
Harju maakond
  03:59:35
  Margit Maidla 1976 Naine
Harju maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 02:14:15
  Margus Maidla 1973 Mees
Harju maakond
Treeningpartner 02:01:14
  Meelis Maidla 1968 Mees
Põlva maakond
Põlva Matkaklubi 04:19:44
  Hanna Maiste 1991 Naine
Tartu maakond
  04:10:23
  Madis Maks 1980 Mees
Tartu maakond
  02:59:22
  Alina Malinina 1984 Naine
Harju maakond
I Love Supersport 03:07:19
1 Margus Mäll 1985 Mees
Valga maakond
  02:25:14
  Allar Mällo 1998 Mees
Võru maakond
Radisson Blu Sky Hotell 02:13:07
  Toomas Männasoo 1974 Mees
Harju maakond
SEB Pank AS 01:56:23
  Kristiina Männi 1986 Naine
Harju maakond
  02:57:00
  Kert Männik 1996 Mees
Viljandi maakond
LHV 02:25:53
  Merle Männik 1972 Naine
Harju maakond
Täppsportlased 02:20:26
  Sille Männiste 1978 Naine
Tartu maakond
  03:51:03
  Taavi Maran 1985 Mees
Põlva maakond
  02:35:02
  Kaire Maranik 1977 Naine
Valga maakond
  04:10:23
  Olga Marchuk 1989 Naine
Harju maakond
  04:52:42
1 Ints Marcinkevics 1973 Mees
  01:59:08
  Jüri Marcinkevicz 1966 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts 03:16:40
  Peep Mardiste 1972 Mees
Tartu maakond
  02:36:02
  Karoliine Marinitseva 2003 Naine
Võru maakond
  04:23:00
  Merike Marinitseva 1972 Naine
Võru maakond
  04:23:00
  Ivar Maripuu 1982 Mees
Hiiu maakond
DSV spordiklubi 02:14:00
1 Relika Maripuu 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
Simuna Spordiklubi 02:35:55
  Raido Matson 1970 Mees
Tartu maakond
  02:10:42
1 Ainars Mazurs 1968 Mees   5A-Valka / LV 02:30:09
  Mikk Medijainen 1984 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 02:15:58
  Maarika Meier 1974 Naine
Viljandi maakond
  03:56:17
  Linda Meiesaar 1967 Naine
Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi 02:37:25
1 Edgars Meijers 1986 Mees
  02:16:34
  Sille Meikop 1983 Naine
Tartu maakond
Swedbank AS 02:23:46
  Jüri Melih 1982 Mees
Harju maakond
  02:20:00
  Laura-Lota Melih 2009 Naine
Harju maakond
  03:01:31
  Kristjan Melikov 1978 Mees
Harju maakond
  01:39:18
  Olga Meltsas 1984 Naine
Valga maakond
Combiwood OÜ 03:17:04
  Veiko Meltsas 1974 Mees
Harju maakond
  02:32:49
  Toomas Meresma 1971 Mees
Harju maakond
  02:26:55
  Margus Merilo 1985 Mees
Harju maakond
  03:01:47
  Kristine Mets 1989 Naine
Harju maakond
  02:21:54
  Raul Metsaäär 1976 Mees
Rapla maakond
  02:52:27
  Kätlin Metsar 1980 Naine
Valga maakond
  03:43:41
  Hannes Metssalu 1993 Mees
Tartu maakond
  01:38:36
  Heigo Metsvaht 1986 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:50:40
1 Marek Meus 1982 Mees
Tartu maakond
  02:06:34
  Kaspar Mihailov 1986 Mees
Tartu maakond
SK Jooksupartner 02:08:28
  Dagmar Miil 1980 Naine
Tartu maakond
  03:55:29
  Margit Miil 1959 Naine
Tartu maakond
  03:58:48
  Mart Mikkelsaar 1960 Mees
Tartu maakond
Trismile 02:56:02
  Andro Mikkor 1984 Mees
Harju maakond
Maanteeamet 01:56:49
  Alex Minakov 1980 Mees
  02:44:19
  Risto Mitt 1982 Mees
Tartu maakond
  03:51:52
1 Piret Moisto 1988 Naine
Harju maakond
  04:04:58
  Joosep Mölder 1990 Mees
Jõgeva maakond
  02:26:24
1 Tauno Mölder 1986 Mees
Võru maakond
Simuna Spordiklubi 01:44:11
  Piret Morsevitski 1987 Naine
Pärnu maakond
  05:30:00
  Lauma Muceniece 1985 Naine
  02:36:46
  Meelika Muiso 1979 Naine
Harju maakond
LHV 02:16:38
  Margus Muld 1975 Mees
Harju maakond
Simuna Spordiklubi 01:54:14
  Bruno Münter 1956 Mees
Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid 02:43:25
  Aita Murdsalu 1975 Naine
Ida-Viru maakond
  05:09:48
  Margus Murdsalu 1972 Mees
Ida-Viru maakond
  05:03:34
  Margarita Mürk 1986 Naine
Tartu maakond
  02:57:28
  Annemari Muru 1979 Naine
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi 03:00:27
  Taavi Muru 1985 Mees
Tartu maakond
Kaitseväe Peastaap 02:37:14
  Gerle Must 1980 Naine
Valga maakond
  03:44:24
  Merle Must 1975 Naine
Valga maakond
  03:35:11
1 Viktor Muuli 1966 Mees
Tartu maakond
  02:22:06
  Anneli Müürsalu 1978 Naine
Lääne-Viru maakond
  04:18:57
  Paavo Nael 1972 Mees
Harju maakond
Porter Racing 02:22:22
  Riho Namsing 1982 Mees
Tartu maakond
  02:58:01
  Jana Napritson 1975 Naine
Viljandi maakond
MTÜ Spordiselts 03:58:53
  Jurijs Nazarovs 1985 Mees
  02:33:13
  Alo Neerot 1966 Mees
Harju maakond
  02:24:10
  Eva Nigulas 1979 Naine
Jõgeva maakond
  04:04:58
  Tõnu Niilo 1986 Mees
Võru maakond
2. Jalaväebrigaad 02:28:17
  Marilin Niilus 1993 Naine
Tartu maakond
  03:40:30
  Virge Niilus 1966 Naine
Võru maakond
  03:52:37
  Niina Nikitina 1976 Naine
Harju maakond
I Love Running Tallinn 02:48:29
  Kerli Nikolajev 1983 Naine
Harju maakond
  02:47:30
  Nelli Nilson 1984 Naine
Harju maakond
Sportland 03:18:20
  Helle-Triin Nisumaa 1982 Naine
Hiiu maakond
  03:49:47
  Enar Nõmmiste 1987 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 01:55:19
  Henari Nõu 1981 Mees
Tartu maakond
1. Jalaväebrigaad 02:06:32
  Kamil Novak 1973 Mees
  02:35:18
1 Nicol Novakova 2004 Naine     02:28:29
1 Tereza Novakova 2004 Naine     02:52:17
1 Peep Nurm 1977 Mees
Tartu maakond
  02:04:53
  Pille Nurmis 1961 Naine
Harju maakond
  03:19:56
  Rein Oder 1972 Mees
Tartu maakond
21CC Triatloniklubi 01:56:10
1 Tiit Oinus 1987 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 02:23:58
  Kuno Oja 1972 Mees
Valga maakond
  02:07:16
  Tiit Oja 1995 Mees
Tartu maakond
  02:16:36
  Rait Ojanurme 1983 Mees
Tartu maakond
  02:14:10
  Ave Ojasoon 1987 Naine
Harju maakond
SK CFC 02:01:05
  Ats Olesk 1966 Mees
Põlva maakond
  02:48:11
  Eve Olgo 1970 Naine
Harju maakond
  03:39:13
  Maksim Olissov 1981 Mees
Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi 02:07:56
  Peeter Oranen 1978 Mees
Jõgeva maakond
SK ProRunner 02:52:48
  Mikk Orasmaa 1988 Mees
Tartu maakond
  01:51:23
1 Randy Orel 1968 Mees
Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi 02:09:29
  Edgaras Oriolas 1987 Mees
  02:47:40
  Marek Orumaa 1982 Mees
Saare maakond
Õhuvägi 02:25:10
  Piret Õun 1979 Naine
Harju maakond
Radisson Blu Sky Hotell 02:28:15
1 Piret Õunap 1966 Naine
Tartu maakond
  04:38:03
  Marko Paal 1984 Mees
Tartu maakond
  04:51:10
1 Anari Pabort 1984 Naine
Tartu maakond
  03:14:55
  Regina Padar 1981 Naine
Tartu maakond
  02:34:29
  Mare Padu 1975 Naine
Harju maakond
FB Jooksmine 02:18:38
  Harles Paesüld 1974 Mees
Harju maakond
  02:15:52
  Erik Pahlberg 1996 Mees
Harju maakond
Trismile 02:18:15
  Allar Pähn 1987 Mees
Tartu maakond
Baltyre 02:55:29
1 Katrin Paju 2001 Naine
Harju maakond
  02:13:59
1 Marek Paju 1978 Mees
Harju maakond
  02:35:44
  Ermo Pajuväli 1986 Mees
Pärnu maakond
  02:05:21
  Eneli Pall 1974 Naine
Harju maakond
  02:20:34
  Reet Pallase 1977 Naine
Harju maakond
Klubi Tartu Maraton 03:25:05
  Taivo Pallotedder 1975 Mees
Tartu maakond
Sportland 02:07:59
  Priit Pallum 1977 Mees
Harju maakond
  02:16:02
1 Kristjan Palm 1990 Mees
Lääne-Viru maakond
  01:46:39
  Meelis Palover 1975 Mees
Tartu maakond
Suusahullud 04:30:41
  Hannula-Katrin Pandis 1990 Naine
Tartu maakond
Swedbank AS 01:54:09
  Raino Parder 1984 Mees
Harju maakond
  02:51:40
  Triin Pärna 1980 Naine
Järva maakond
  02:35:57
  Taivo Pärnamets 1996 Mees
Jõgeva maakond
  01:46:39
1 Risto Pärnapuu 1995 Mees
Tartu maakond
  01:45:14
  Edith Pärnik 1998 Naine
Harju maakond
Areal Team 02:31:24
  Piret Pärnik 1993 Naine
Harju maakond
Areal Team 02:32:04
  Kristi Parro 1986 Naine
Harju maakond
  02:31:50
  Ingmar Pärtelpoeg 1973 Mees
Tartu maakond
  02:23:21
  Jaanika Parts 1976 Naine
Harju maakond
Elisa 02:36:18
  Aimar Parve 1979 Mees
Võru maakond
  02:54:51
  Dmitry Parygin 1974 Mees
Pskov Ski Team 04:01:12
  Meelis Paumets 1976 Mees
Tartu maakond
  01:56:44
  Tõnis Pechter 1984 Mees
Tartu maakond
  02:33:58
  Andrus Pedai 1972 Mees
Harju maakond
Trismile 01:59:07
  Taavi Pedaja 1982 Mees
Tartu maakond
  02:22:27
  Kaupo Pedosk 1982 Mees
Tartu maakond
  02:19:07
  Anneli Peegel 1974 Naine
Pärnu maakond
  02:48:24
  Sigre Peetrimägi 1981 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 02:18:36
  Vivika Peets 1969 Naine
Tartu maakond
Ravimiamet 03:56:14
  Helena Peik 1992 Naine
Tartu maakond
Swedbank AS 01:59:07
  Berthold Perm 1999 Mees
Tartu maakond
  02:46:34
  Kaari Perm 1995 Naine
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 02:33:24
  Marko Perm 1968 Mees
Tartu maakond
  02:34:24
  Marie Pihlap 2006 Naine
Tartu maakond
  03:47:34
  Raimond Pihlap 1985 Mees
Tartu maakond
  04:12:36
  Kerli Piho 1988 Naine
  02:18:10
  Laura Piiper 1991 Naine
Rapla maakond
  02:09:56
  Taivo Piir 1980 Mees
Tartu maakond
  02:24:41
  Pille-Riin Piirmets 1980 Naine
Harju maakond
Õhuvägi 01:47:05
  Raigo Pillaroo 1989 Mees
Rapla maakond
  02:15:12
1 Sergio Pires Pimentel 1981 Mees
Harju maakond
  02:31:09
  Margus Pirksaar 1974 Mees
Tartu maakond
SK Jooksupartner 01:32:00
  Anne Pirn 1973 Naine
Tartu maakond
  04:50:04
1 Leili Põder 1977 Naine
Viljandi maakond
  03:06:30
  Markus Põder 2012 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 03:26:58
  Priit Põder 1963 Mees
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi 02:28:33
  Priit Põder 1982 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 03:26:58
  Kristi Põdra 1978 Naine
Lääne-Viru maakond
  02:18:33
1 Koit Põldmaa 1981 Mees
Tartu maakond
Simuna Spordiklubi 02:24:11
  Piret Põldsaar 1976 Naine
Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK 02:04:54
  Kairit Põlgaste 1985 Naine
Tartu maakond
  02:19:00
  Rivo Põlgaste 1984 Mees
Tartu maakond
  02:20:00
  Aivar Põllu 1985 Mees
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi 01:55:30
  Liidia Põllu 1954 Naine
Ida-Viru maakond
  03:29:21
1 Even Poltan 1993 Mees
Tartu maakond
  01:55:00
  Mette-Marit Poltan 2001 Naine
Tartu maakond
  02:34:35
  Kaspar Pormeister 2008 Mees
Harju maakond
Sportland 03:18:20
  Sergei Porotsin 1983 Mees
Ida-Viru maakond
  02:06:46
  Andrei Porõvkin 1983 Mees
Harju maakond
  04:59:09
1 Kristiina Praakli 1977 Naine
Tartu maakond
  02:46:03
  Heiki Prants 1964 Mees
Võru maakond
Võru Suusaklubi 02:36:43
  Jelena Prants 1967 Naine
Võru maakond
Võru Suusaklubi 03:31:54
  Hanno Priks 1963 Mees
Valga maakond
Viljandi VAK Staier 02:08:11
  Anneli Prodel 1978 Naine
Harju maakond
  02:21:26
  Laidy Proosväli 1980 Naine
Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK 02:13:58
  Gatis Pucitis 1981 Mees
  02:05:03
  Björn Puna 1975 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 01:57:08
1 Merilin Punder 1997 Naine
Tartu maakond
  03:01:22
  Siiri Pungas 1973 Naine
Tartu maakond
  03:44:15
  Kaider Puniste 1976 Mees
Tartu maakond
  02:21:59
  Nils Pure 1969 Mees
Tartu maakond
  02:39:53
  Arno Pusnins 2008 Mees
Sigulda
  03:13:10
  Lukass Pusnins 2006 Mees
Sigulda
  02:43:05
  Heigo Puurand 1982 Mees
Harju maakond
  02:35:54
  Joonas Püvi 1994 Mees
Tartu maakond
Salvest AS 02:08:50
  Kaupo Püvi 1968 Mees
Harju maakond
  02:25:11
1 Tarmo Rääk 1972 Mees
Harju maakond
AS G4S Eesti 01:57:59
  Lauri Räbin 1979 Mees
Ida-Viru maakond
SK ProRunner 01:44:30
1 Madis Rahu 1964 Mees
Harju maakond
  02:23:03
  Rait Rahu 1992 Mees
Tartu maakond
  02:44:49
  Kirsika Rahuelu 1993 Naine
Tartu maakond
  02:49:05
1 Risto Raid 1990 Mees
Tartu maakond
Simuna Spordiklubi 02:00:59
  Liina Raidma 1986 Naine
Tartu maakond
  04:14:02
  Naima Raiv-Altosaar 1976 Naine
Valga maakond
Hauka Veloklubi 02:50:48
  Piret Rajasaar 1984 Naine
Ida-Viru maakond
  04:10:32
  Mikk Rajaver 1988 Mees
Harju maakond
Alpiexpress OÜ 01:38:04
1 Urmas Rajaver 1988 Mees
Saare maakond
Toetuse väejuhatus 01:53:34
  Reimo Randlo 1982 Mees
Võru maakond
  02:13:01
  Helena Ranna 1985 Naine
Järva maakond
  04:09:44
1 Ingrid Ranna 1963 Naine
Tartu maakond
OK Ilves 03:36:42
  Lilian Raspel 1977 Naine
Harju maakond
Areal Team 01:48:44
  Heivi Rästa 1978 Naine
Valga maakond
Combiwood OÜ 02:50:31
  Vahur Rästa 1976 Mees
Valga maakond
Combiwood OÜ 02:10:54
1 Ilze Rata 1961 Naine  
  03:05:08
  Raul Rätsep 1992 Mees
Harju maakond
  02:28:31
  Kristo Raud 1987 Mees
Tartu maakond
Salvest AS 02:00:30
1 Margus Raud 1986 Mees
Tartu maakond
Tartu Kurtide Spordiselts Kaar 02:55:26
  Üllar Raud 1980 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 02:28:07
  Marken Raudnagel 1995 Mees
Tartu maakond
#HeadInimesed 02:13:15
1 Madis Raudsaar 1979 Mees
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur 03:01:35
  Jan Raudsepp 1972 Mees
Harju maakond
Eesti Sportlane 02:35:35
  Jane Raudsepp 1992 Naine
Viljandi maakond
  02:29:06
  Otto Raudsepp 2002 Mees
Harju maakond
Eesti Sportlane 02:35:35
  Priit Raudsepp 1983 Mees
Harju maakond
Pühajärve Puhkekeskus 02:33:10
  Kadri Raudvere 1983 Naine
Tartu maakond
TÜASK 02:16:20
  Eveli Rebane 1974 Naine
Harju maakond
SK Jooksupartner 02:59:40
  Paavo Rebane 1972 Mees
Harju maakond
SK Jooksupartner 03:02:02
  Tarvo-Jaan Rebane 1974 Mees
Harju maakond
  02:06:28
  Urmas Rebane 1973 Mees
Harju maakond
SK Jooksupartner 02:53:26
  Karin Redi 1993 Naine
Tartu maakond
SK ProRunner 02:28:03
  Maila Rehi 1972 Naine
Tartu maakond
A. Le Coq 02:40:32
  Renno Rehtla 1985 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 01:52:26
  Heli Reimann 1965 Naine
Tartu maakond
Salvest AS 04:13:54
1 Aigi Rein 1967 Naine
Harju maakond
  04:20:03
  Merge Reining 1977 Naine
Viljandi maakond
  03:58:53
  Alina Reinmäe 1988 Naine
Harju maakond
  02:13:12
  Hanna-Maria Reinumägi 1989 Naine
Tartu maakond
eratreening.ee 02:17:43
  Risto Reinumägi 1990 Mees
Tartu maakond
  02:05:32
  Tarmo Reitsnik 1972 Mees
Harju maakond
Klubi Tartu Maraton 01:36:22
  Peter Repkin 1971 Mees
Tartu maakond
  02:19:48
  Merili Retter 1994 Naine
Tartu maakond
  03:42:27
  Lea Ridamäe 1970 Naine
Harju maakond
Areal Team 02:42:33
  Tiit Riisalo 1967 Mees
Harju maakond
  02:23:07
  Otto Riisenberg 1978 Mees
Harju maakond
SK Jooksupartner 02:57:31
1 Tiit Riismaa 1949 Mees
Harju maakond
  03:27:25
1 Andres Riismann 1972 Mees
Harju maakond
  02:28:05
1 Raivo Rimm 1967 Mees
Harju maakond
Eesti Meedia 03:20:20
  Martin Rits 1987 Mees
Harju maakond
  03:28:53
  Jaak Ritso 1988 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 02:20:00
  Sven Rohlin 1966 Mees
Harju maakond
  02:17:08
  Marika Rohtla 1965 Naine
Tartu maakond
TMB Element SK 02:51:02
  Rein Rohtla 1974 Mees
Tartu maakond
  02:18:18
  Urmas Rohtla 1968 Mees
Tartu maakond
  01:39:30
1 Priit Rooden 1975 Mees
Tartu maakond
Alpiklubi FIRN 02:11:21
1 Margot Roodi 1987 Naine
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 02:16:00
  Andrey Roop 1958 Mees
Ida-Viru maakond
  02:34:21
1 Ingmar Roos 1983 Mees
Harju maakond
SK ProRunner 02:11:41
1 Tõnu Roosve 1971 Mees
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi 02:25:43
  Raul Roots 1990 Mees
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi 01:46:23
  Tiit Rosenberg 1982 Mees
Viljandi maakond
KL Põhja kompanii 02:34:31
  Giorgio Rota Negroni 1967 Mees
  04:42:45
1 Alo Rull 1970 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool 02:35:39
1 Kristiina Rull 1972 Naine
Tartu maakond
  02:11:19
  Andrus Ründal 1964 Mees
Rapla maakond
  02:17:38
  Timmu Ründal 1990 Mees
Tartu maakond
  02:14:14
  Tommi Ründal 1991 Mees
Harju maakond
SK ProRunner 02:13:22
  Uuno Ruus 1953 Mees
Võru maakond
  03:50:08
  Jüri Saar 1973 Mees
Tartu maakond
AS Postimees Grupp 02:07:35
  Maidu Saar 1978 Mees
Tartu maakond
  01:54:15
1 Marc Sachsze 1971 Mees  
  02:57:10
  Kristjan Sahtel 1980 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 01:59:05
  Ardo Säks 1979 Mees
Harju maakond
Korp! Fraternitas Liviensis 03:46:25
1 Tuuli Saksa 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
Simuna Spordiklubi 02:35:36
  Helen Saliste 1978 Naine
Harju maakond
  03:09:35
  Marko Salumaa 1979 Mees
Harju maakond
  02:07:00
  Ago Saluveer 1979 Mees
Harju maakond
  02:08:57
1 Riin Saluveer 1977 Naine
Harju maakond
  03:29:00
  Jaana Sandmann 1981 Naine
Tartu maakond
  03:02:38
  Maria Sarv 1983 Naine
Tartu maakond
TÜASK 02:21:31
  Sandra Tina Sauser Martins 1981 Naine
  02:30:50
  Jaan Saviir 1961 Mees
Lääne maakond
JK Paralepa 02:11:09
  Piret Savimägi 1981 Naine
Tartu maakond
  04:19:02
  Natalja Sazonova 1979 Naine
Ida-Viru maakond
  02:20:00
1 Rein Schihalejev 1973 Mees
Tartu maakond
  03:00:47
  Annika Seero 1983 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 03:25:35
  Janika Seero 1984 Naine
Harju maakond
  03:26:32
  Jurijs Seleznovs 1958 Mees
  04:11:21
  Ahto Selter 1970 Mees
Järva maakond
  02:36:50
  Aare Sepp 1986 Mees
Rapla maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA 03:27:48
  Aivo Sepp 1968 Mees
Harju maakond
  03:36:16
  Aleksandr Sepp 1984 Mees
Harju maakond
  02:09:36
1 Eedi Sepp 1978 Mees
Harju maakond
Rahandusministeerium 02:09:21
  Regiina Sepp 1982 Naine
Harju maakond
  02:57:22
  Aleksey Serov 1980 Mees
Severo-Zapad
  02:07:29
  Anton Serov 1980 Mees
  02:02:47
  Leons Seškens 1956 Mees
5A-Valka / LV 02:09:14
  Ove Sesmin 1973 Mees
Harju maakond
AS G4S Eesti 02:25:06
  Matti Silber 1949 Mees
Tartu maakond
JK Hermes 03:29:33
  Taavi Silber 1980 Mees
Tartu maakond
  03:32:05
  Guntars Silins 1976 Mees
  02:09:07
  Riina Sinimägi 1975 Naine
Tartu maakond
  04:14:25
  Õnnela Skobiej 1987 Naine
Tartu maakond
Swedbank AS 02:24:45
1 Oleksandr Skolozhabskyy 1975 Mees
Ida-Viru maakond
  02:20:27
  Allar Soo 1991 Mees
Jõgeva maakond
Areal Team 01:59:58
  Guido Soodla 1967 Mees
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi 02:19:09
1 Anneli Soop 1991 Naine
Tartu maakond
  04:09:22
  Lauri Sõõro 1978 Mees
Tartu maakond
  02:10:41
  Marti Soosaar 1977 Mees
Tartu maakond
SportID 01:59:44
1 Ene Sõrmus 1972 Naine
Valga maakond
  04:15:57
  Kadri Steinbach 1981 Naine
Viljandi maakond
Tartu Ülikool 02:19:05
  Jaan Sudak 1988 Mees
Harju maakond
  04:19:00
  Aimar Suik 1974 Mees
Tartu maakond
  02:32:14
  Piret Suitso 1946 Naine
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi 03:31:46
1 Omari Sulamanidze 1972 Mees
Põlva maakond
  02:39:18
  Janek Sumberg 1975 Mees
Valga maakond
  01:50:06
1 Arvi Suur 1970 Mees
Pärnu maakond
  03:18:44
  Teet Suursild 1971 Mees
Pärnu maakond
  03:01:00
  Karin Täär 1986 Naine
Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi 02:00:33
1 Virge Tähemäe 1979 Naine
Tartu maakond
  03:50:27
  Urmas Talimaa 1990 Mees
Tartu maakond
eratreening.ee 02:01:26
  Are Tallmeister 1991 Mees
Viljandi maakond
Elamu