38. Tartu Maastikumaraton

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 1341 Naisi: 762 Mehi: 579
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Tulemus
1 Lele Aak 1978 Naine
Harju maakond
  01:31:06
  Elerin Aarma 1996 Naine
Harju maakond
  01:39:37
  Jürgen Aas 2005 Mees
Viljandi maakond
Flexoil OÜ 00:54:14
1 Oksana Aasa 1980 Naine
Võru maakond
  00:58:55
  Eha Aaslaid 1993 Naine
Harju maakond
  01:36:54
1 Kädu Aasma 1979 Naine
Hiiu maakond
  01:05:32
1 Ott Aasma 2007 Mees
Harju maakond
  01:03:06
1 Erle Aasmäe 1984 Naine
Jõgeva maakond
  01:25:35
  Kristi Aavakivi 1975 Naine
Tartu maakond
  01:37:28
  Helina Aavik 1985 Naine
Harju maakond
  01:11:42
1 Maris Aavik 1986 Naine
Tartu maakond
  01:15:24
  Tatjana Abolina 1976 Naine
Maratona Klubs 01:03:33
1 Intars Abražuns 1980 Mees
  01:01:48
1 Allan Abroi 1973 Mees
Tartu maakond
Valga Puu 00:56:43
  Anni Adamson 1994 Naine
Tartu maakond
  01:44:45
  Kaire Adamson 1970 Naine
Tartu maakond
  01:44:45
  Liisi Adamson 1991 Naine
Tartu maakond
  01:44:43
  Kadri Aedmäe 1988 Naine
Rapla maakond
  01:22:39
1 Mia Aedmäe 2008 Naine
Rapla maakond
  01:32:39
  Simo Aedmäe 2011 Mees
Rapla maakond
  01:25:19
1 Ardo Aednik 1990 Mees
Tartu maakond
gotoAndPlay 01:04:57
  Virgo Agan 1993 Mees
Ida-Viru maakond
  00:44:48
  Anette Ahu 2009 Naine
Ida-Viru maakond
  01:03:36
1 Margit Ahu 1983 Naine
Ida-Viru maakond
  01:05:26
  Sirli Aia 1994 Naine
Tartu maakond
OK Põlva Kobras 01:58:59
1 Aile Ailt 1966 Naine
Pärnu maakond
  01:21:00
  Risto Alas 1981 Mees
Harju maakond
  01:47:27
  Rita Alas-Järv 1983 Naine
Harju maakond
Orkla Eesti AS 00:47:59
  Pille Alder 1986 Naine
Saare maakond
Jeld-Wen Eesti AS 01:00:49
  Ott Alekõrs 1997 Mees
Tartu maakond
  00:59:48
  Merilin Algma 1984 Naine
Harju maakond
  01:07:54
  Ingrid Alla 2002 Naine
Tartu maakond
Rahvatantsuansambel Tarbatu 00:58:02
1 Katrin Allas 1979 Naine
Tartu maakond
  02:18:56
1 Eveli Allik 1965 Naine
Tartu maakond
  01:30:33
  Lisett Alt 2004 Naine
Saare maakond
Anu Jooksutrennid 00:44:54
  Triin Altmäe 1982 Naine
Harju maakond
  01:02:28
  Matis Alusalu 1987 Mees
Harju maakond
Mamily Pro Team 00:46:34
  Silver Ambos 1958 Mees
Valga maakond
Tartu Suusaklubi 01:00:37
  Liina Amon 1985 Naine
Harju maakond
  01:41:15
  Kadi Anajev 1984 Naine
Põlva maakond
  01:43:52
  Elza Ananica 2009 Naine
  01:04:59
1 Maikls Niks Ananics 2006 Mees
  01:04:59
1 Tiina Anderson 1987 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 01:06:22
  Kristel Andresen 1998 Naine
Harju maakond
  01:09:46
1 Ilze Andrijauska 1970 Naine
  01:01:16
  Ainars Andzans 1981 Mees
  00:53:19
  Peeter Änilane 1979 Mees
Harju maakond
  01:15:40
  Ants Animägi 1963 Mees
Tartu maakond
  01:09:17
  Heili Anni 1992 Naine
Harju maakond
  01:08:08
  Alar Annok 1978 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 00:58:10
1 Rene Annuk 1986 Mees
Harju maakond
  00:56:52
  Eero Antons 1978 Mees
Pärnu maakond
  00:55:20
  Oskar Mathias Antons 2011 Mees
Harju maakond
  01:14:18
  Richard Antons 2007 Mees
Harju maakond
  00:55:39
  Urmas Antsov 1956 Mees
Harju maakond
  01:06:53
  Anneli Apuhtin 1977 Naine
Tartu maakond
  00:59:02
  Andres Arendi 1974 Mees
Harju maakond
  01:06:42
  Lilian Ariva 1978 Naine
Tartu maakond
  00:58:44
  Janek Arme 1987 Mees
Tartu maakond
  01:53:31
  Maria Aro 1962 Naine
  01:09:50
1 Ants Arras 1963 Mees
Harju maakond
  01:44:28
1 Kristjan Arras 1989 Mees
Harju maakond
  01:29:24
1 Maire Arras 1965 Naine
Harju maakond
  01:43:55
  Arabella Arro 1982 Naine
Harju maakond
Orkla Eesti AS 01:46:08
  Dmitry Artamonov 1985 Mees
  01:06:36
  Marek Aru 1972 Mees
Lääne-Viru maakond
  00:51:48
  Priit Arujõe 1981 Mees
Tartu maakond
  01:20:24
1 Merilin Aruots 1984 Naine
Põlva maakond
  01:47:34
  Margus Audova 1980 Mees
Tartu maakond
  00:54:29
1 Diana Audru 1977 Naine
Valga maakond
AS G4S Eesti 00:51:06
  Aiga Augustova 1972 Naine
  01:53:53
  Ivita Aumeistere 1974 Naine
  00:59:53
  Merike Aus 1974 Naine
Valga maakond
Combiwood OÜ 01:01:00
  Kätlin Ausin 1990 Naine
Harju maakond
  01:41:46
1 Aivar Avalo 1980 Mees
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi 01:38:58
  Eele Avalo 1980 Naine
Tartu maakond
  01:35:10
  Olga Ayyoub 1982 Naine
Harju maakond
  01:56:17
  Peeter Balõnski 1949 Mees
Viljandi maakond
  01:27:10
  Urve Balõnski 1952 Naine
Viljandi maakond
  01:29:27
1 Birgit Barbo 1989 Naine
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS 01:03:27
  Arturs Batars 1984 Mees
  01:05:40
  Ergo Bereznjov 1980 Mees
Tartu maakond
  01:06:04
1 Merilin Bereznjov 1987 Naine
Tartu maakond
  01:19:21
  Krista Bergmann 1966 Naine
Tartu maakond
  00:55:18
1 Valters Bergs 1978 Mees     01:21:34
  Kattrina Berting 1990 Naine
Tartu maakond
  01:44:52
  Adrian Blake 1954 Mees
Valga maakond
  00:56:14
  Colleen Blake 1986 Naine
  01:04:23
  Eduard Blaško 1987 Mees
Ida-Viru maakond
  01:49:04
1 Ahti Bleive 1967 Mees
Põlva maakond
OK Põlva Kobras 00:50:22
  Pille-Triin Borgmann 1996 Naine
Viljandi maakond
  01:05:47
  Olga Bõtškova 1990 Naine
Harju maakond
  01:04:23
  Risto Brandman 1998 Mees
Pärnu maakond
  00:54:09
  Maija Briska 1985 Naine
Harju maakond
  01:25:39
  Andres Brõsov 1981 Mees
Saare maakond
  01:10:37
  Sander Brõsov 2005 Mees
Saare maakond
  00:54:53
  Irena Budanova 2001 Naine
Pärnu maakond
  01:12:30
1 Andris Bukšs 1989 Mees
VSK Noskrien 01:13:06
  Nancy Caviet 1950 Naine  
  01:27:57
1 Dace Cederstrema 1975 Naine
  01:36:46
  Elena Cheban 1959 Naine
  01:45:46
  Meelis Daaniel 1972 Mees
Tartu maakond
  00:54:15
1 Andris Dainis 1949 Mees
5A-Valka / LV 00:49:56
  Guna Danga 1973 Naine
  01:41:38
1 Andrey Denisov 1972 Mees
Pskov Ski Team 01:32:15
1 Rafael Dihtjar 1986 Mees
Harju maakond
Orkla Eesti AS 01:07:57
1 Edijs Dobelis 2008 Mees
  01:21:14
1 Guntis Domburs 1992 Mees
  00:56:08
  Eleri Eedla 1986 Naine
Tartu maakond
  01:10:11
  Marko Eedla 1986 Mees
Tartu maakond
  01:15:42
  Priit Eenraid 1971 Mees
Pärnu maakond
  01:01:20
  Gunnar Eensoo 1974 Mees
Viljandi maakond
  01:05:32
  Heli Eerik 1972 Naine
Lääne-Viru maakond
  00:53:17
1 Albert Eher 1962 Mees
Ida-Viru maakond
  01:08:00
  Henri Einard 1998 Mees
Harju maakond
  00:51:43
  Marek Einla 1984 Mees
Pärnu maakond
  00:54:07
1 Elmar Ekholm 1966 Mees
Tartu maakond
  00:51:21
  Andreas Ellervee 1993 Mees
Tartu maakond
  00:56:45
  Mia Elmet 2009 Naine
Tartu maakond
  01:44:12
  Regina Entson 1982 Naine
Harju maakond
  01:58:02
  Oliver Enula 2001 Mees
Rapla maakond
  01:10:52
  Pärt Erikson 1990 Mees
Tartu maakond
gotoAndPlay 01:03:53
  Kristina Ernits 1979 Naine
Ida-Viru maakond
  01:12:20
  Urme Ernits 1978 Naine
Tartu maakond
  00:59:44
  Algo Eskla 1987 Mees
Harju maakond
  00:41:47
  Andres Eskla 1968 Mees
Võru maakond
  01:37:00
  Loona Eskla 1972 Naine
Võru maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus 01:29:41
  Tanel Esperk 1981 Mees
Tartu maakond
  00:56:01
1 Lilian Estorn 1955 Naine
Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi 01:03:19
1 Inga Fatejeva 1988 Naine
Võru maakond
Bigbank AS 00:52:55
  Leonids Feigus 1959 Mees
  00:59:11
  Eda Fink 1974 Naine
Harju maakond
  01:43:27
  Dmytro Fishman 1991 Mees
Tartu maakond
  01:01:54
  Evita Francenko 1984 Naine     01:03:47
  Edgars Gargurnis 1971 Mees
  00:45:08
  Christoph Gasche 1986 Mees  
  00:42:12
1 Hans Gasche 1951 Mees  
  01:15:08
1 Alexander Gijbels 2004 Mees     00:44:16
  Kristo Goldberg 1996 Mees
Tartu maakond
  00:59:03
  Boris Goncharov 1952 Mees
  00:59:57
  Alisa Gorbatšev 2000 Naine
Tartu maakond
  01:09:25
  Gerli Gorneva 1987 Naine
Tartu maakond
  01:17:01
  Normunds Gornevs 1981 Mees
  01:08:14
  Diana Griffel 1996 Naine
Harju maakond
  00:54:50
  Urmas Grüning 1970 Mees
Ida-Viru maakond
Päästeamet 00:49:37
  Kaspars Gulbis 1990 Mees
  00:41:30
1 Külli Haab 1978 Naine
Harju maakond
  01:13:14
  Meelis Haav 1987 Mees
Tartu maakond
  01:27:31
  Hannes Hagu 1977 Mees
Tartu maakond
  00:49:15
  Margus Haidak 1973 Mees
Tartu maakond
  01:48:04
  Terje Haidak 1976 Naine
Tartu maakond
  01:48:00
  Triinu Hajanen 1978 Naine
Viljandi maakond
  01:57:25
  Pirje Haljaste 1967 Naine
Tartu maakond
  01:27:05
1 Piret Hallast 1984 Naine
Tartu maakond
  01:53:52
1 Kristel Haller 1973 Naine
Tartu maakond
  01:18:45
  Andres Hallik 1979 Mees
Harju maakond
  01:03:18
  Enn Hallik 1950 Mees
Pärnu maakond
  01:11:50
1 Kristina Hallik 1977 Naine
Tartu maakond
  01:52:02
  Kaisa Hanko 2000 Naine
Tartu maakond
  01:07:55
  Ele Hansen 1978 Naine
Tartu maakond
  02:06:00
  Inta Hansone 1979 Naine
Maratona Klubs 01:00:27
1 Neeme Hansschmidt 1967 Mees
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS 01:43:51
  Heiki Hanvere 1984 Mees
Tartu maakond
  01:06:04
  Riina Harik 1977 Naine
Harju maakond
  01:13:12
  Toomas Härmson 1970 Mees
Tartu maakond
TMB Element SK 00:49:58
  Veljo Haube 1961 Mees
Harju maakond
  01:18:52
  Kairi Heermeyer 1983 Naine
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 01:23:30
  Anu Heier 1971 Naine
Tartu maakond
  01:18:50
  Janar Heinaste 1993 Mees
Harju maakond
ProShopTeam 01:07:21
1 Heini Heinlaid 1994 Mees
Lääne maakond
  01:01:10
1 Kadi Hekki 1986 Naine
Tartu maakond
  02:00:06
  Elisabeth Henno 2002 Naine
Tartu maakond
  01:11:00
  Ene-Ly Henno 1992 Naine
Tartu maakond
  01:18:55
  Ülle Henno 1966 Naine
Tartu maakond
SportID 01:24:43
  Aivo Hiieste 1977 Mees
Põlva maakond
  01:11:18
1 Indrek Hiieste 2007 Mees
Põlva maakond
  01:08:21
  Kaili Hiieste 1979 Naine
Põlva maakond
  01:10:56
1 Helena Hildunen 1992 Naine
Tartu maakond
Sportland 00:58:05
1 Einar Hillep 1970 Mees
Harju maakond
  01:00:53
  Genely Hindrikson 1988 Naine
Tartu maakond
  02:12:07
  Lauri Hirvesaar 1986 Mees
Harju maakond
  01:15:14
1 Mari Hirvesaar 1987 Naine
Harju maakond
  01:13:53
  Ly Hõbe 1977 Naine
Harju maakond
  01:07:29
  Reet Holland 1965 Naine
Harju maakond
  01:10:41
1 Janno Hollo 1970 Mees
Tartu maakond
Schulz Sportreisen 00:55:41
1 Raili Hollo 1976 Naine
Valga maakond
  01:38:05
1 Raul Hõlpus 1972 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 00:55:26
1 Ave Holtsmeier 1973 Naine
Tartu maakond
  01:30:58
  Merilin Hoolemaa 1992 Naine
Valga maakond
Combiwood OÜ 01:23:15
  Hener Hoop 1991 Mees
Tartu maakond
gotoAndPlay 01:34:05
1 Urmas Hõrrak 1961 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool 00:58:33
  Deniss Hudilainen 1982 Mees
Ida-Viru maakond
  01:01:18
1 Eerik Hudilainen 2005 Mees
Ida-Viru maakond
Treeningpartner 01:01:18
1 Aire Hulkko 1974 Naine
Valga maakond
  01:37:39
  Ivo Hunt 1982 Mees
Tartu maakond
  00:59:25
1 Jaan Jesper Hunt 2010 Mees
Tartu maakond
  01:26:57
  Jete Miia Hunt 2012 Naine
Tartu maakond
  01:25:47
1 Pihel Hunt 1982 Naine
Tartu maakond
  01:27:33
  Mati Hussar 1956 Mees
Järva maakond
  01:28:01
  Triin Hütt 1973 Naine
Tartu maakond
  01:05:50
1 Kristaps Igars 1987 Mees
  01:18:49
  Olga Ignatjeva 1976 Naine
Harju maakond
Orkla Eesti AS 01:38:12
1 Gerli Ikla 1972 Naine
Viljandi maakond
  01:24:34
1 Jaanika Iljas 1974 Naine
Tartu maakond
Ahh&Ohh matkaklubi 01:31:46
  Stanislav Iljin 1984 Mees
Harju maakond
  00:56:27
1 Tiina Ilus 1980 Naine
Harju maakond
  01:03:58
1 Ahtos Ilves 1971 Mees
Tartu maakond
  01:03:49
  Eili Ilves 1973 Naine
Tartu maakond
  01:03:57
  Helen Ilves 1981 Naine
Pärnu maakond
  02:04:49
  Helena Ilves 1992 Naine
Harju maakond
  01:16:48
  Marek Ilves 1975 Mees
Tartu maakond
  00:58:04
  Viktor Ilves 1943 Mees
Tartu maakond
  01:57:30
  Lii Isup 1974 Naine
Tartu maakond
  01:47:32
  Maris Ivanans 1992 Mees
  00:56:39
  Aleksandr Ivanov 1984 Mees
Harju maakond
  00:52:58
  Anna Ivanova 1995 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA 01:43:04
  Signe Ivask 1989 Naine
Tartu maakond
Tartu Ülikool 01:55:45
  Vadim Ivlijev 1975 Mees
Ida-Viru maakond
  01:41:50
1 Kristjan Jaaksoo 1990 Mees
Valga maakond
Combiwood OÜ 01:04:23
  Üllas Jaaska 1954 Mees
Põlva maakond
SK Serviti 01:48:20
  Eha Jakobi 1976 Naine
Harju maakond
  01:43:11
  Kerli Jakovleva 1982 Naine
Pärnu maakond
  01:39:54
1 Joosep Jalajas 2003 Mees
Tartu maakond
  00:47:47
  Gaidar Jalla 1983 Mees
Tartu maakond
  01:05:36
  Kristi Jänesmägi 1991 Naine
Tartu maakond
Salvest AS 01:14:02
1 Helen Janisoo 1992 Naine
Viljandi maakond
  00:50:46
  Mihkel Järv 1981 Mees
Tartu maakond
  01:07:08
  Ülle Järv 1982 Naine
Tartu maakond
  01:32:20
1 Märt Järve 2004 Mees
Tartu maakond
  00:59:35
1 Nora Järve 2006 Naine
Tartu maakond
  00:58:15
  Hanna Järvelaid 1996 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA 01:05:41
  Mailis Järveots 1984 Naine
Tartu maakond
  01:21:05
  Katri-Miili Järvesaar 2002 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:40:11
  Ahto Jaska 1965 Mees
Tartu maakond
  00:58:04
  Anneli Jaska 1981 Naine
Tartu maakond
  01:29:59
1 Elar Jeeger 1987 Mees
Valga maakond
  01:04:48
  Leelo Jegorova 1983 Naine
Järva maakond
  01:29:50
  Sarmite Ježaka 1984 Naine
  01:02:28
  Anna-Triin Jezova 2002 Naine
Viljandi maakond
  01:13:23
  Johanna Jõerand 1999 Naine
Harju maakond
  01:20:53
  Riina Jõgi 1977 Naine
Saare maakond
  01:07:46
  Helen Johanson 1987 Naine
Tartu maakond
  02:02:00
1 John Johnson 1950 Mees
Ayrshire
  01:38:43
  Tiina Juhani 1974 Naine
Harju maakond
  01:27:03
  Rasmus Juhanson 1999 Mees
Harju maakond
  01:43:57
  Kaja Juhkam 1983 Naine
Tartu maakond
  01:50:08
1 Kaljo Julge 1957 Mees
Tartu maakond
  00:54:14
  Tiiu Jüriado 1978 Naine
Tartu maakond
Suusahullud 01:02:41
  Siiri Jüriso 1962 Naine
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 01:42:05
  Heidi Jürisoo 1973 Naine
Harju maakond
  01:31:36
  Meelis Juursoo 1970 Mees
Tartu maakond
  01:04:32
  Kärt Käära 1986 Naine
Tartu maakond
  01:23:50
  Ain Kaare 1964 Mees
Tartu maakond
Suusahullud 00:44:59
  Johan Villem Kaare 2004 Mees
Tartu maakond
Jalgpallikool Tammeka 00:41:48
  Indrek Kaarlep 1978 Mees
Harju maakond
  01:00:38
1 Annabel Kaas 2006 Naine
Valga maakond
  01:07:23
  Krete Kaasik 2000 Naine
Järva maakond
  00:55:43
  Marko Kaasik 1966 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool 01:03:42
  Natalja Kaasik 1981 Naine
Harju maakond
  01:30:29
  Andres Kaaver 1998 Mees
Järva maakond
  00:43:43
  Aivi Käba 1959 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:13:32
  Iljar Kabral 1975 Mees
Valga maakond
  01:47:08
  Lauri Kadajane 1985 Mees
Tartu maakond
gotoAndPlay 00:52:15
  Birgit Kadastik 1993 Naine
Tartu maakond
Swedbank AS 00:59:46
  Liina Kaddarpik 1980 Naine
Tartu maakond
  01:35:26
  Raivo Kaegas 1970 Mees
Lääne-Viru maakond
  00:49:38
  Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996 Mees
Tartu maakond
  01:03:21
  Getlyn Kaevats 1992 Naine
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 01:37:00
  Maili Kahu 1972 Naine
Viljandi maakond
  01:42:36
  Sandra Kahu 1994 Naine
Harju maakond
  01:42:24
  Vahur Kahu 1970 Mees
Viljandi maakond
  01:15:47
  Kaido Kaik 1979 Mees
Harju maakond
  01:05:46
  Mart Kainel 1945 Mees
Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi 00:55:31
  Annika Käis 1984 Naine
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 01:37:06
  Britt Kalam 1989 Naine
Tartu maakond
  01:20:52
  Jelena Kalames 1979 Naine
Valga maakond
  02:11:00
  Relika Kalbus 1976 Naine
Tartu maakond
  01:42:13
  Mai Kalda 1981 Naine
Rapla maakond
  01:07:04
  Mari Kalda 1986 Naine
Rapla maakond
  01:10:39
1 Sandra Kaldasaun 1996 Naine
Pärnu maakond
  01:29:34
  Ieva Kalere 1989 Naine
  00:56:57
  Geidi-Gwendolen Kalev 1994 Naine
Tartu maakond
Salvest AS 01:12:35
  Jaak Kaljula 1995 Mees
Tartu maakond
  01:00:14
  Karl Kaljumäe 1990 Mees
Harju maakond
  01:00:47
  Kaarel Kaljurand 1975 Mees     01:04:45
  Kalmer Kallas 1982 Mees
Võru maakond
  01:00:03
  Krister Kallas 1985 Mees
Viljandi maakond
TSK Joosu 00:58:57
  Mario Kallas 1991 Mees
Harju maakond
  00:43:54
  Mati Kallas 1961 Mees
Viljandi maakond
TSK Joosu 00:59:14
  Maili Kallaste 1983 Naine
Tartu maakond
  01:08:28
  Mathilde Kallaste 2005 Naine
Viljandi maakond
  01:31:18
  Tarmo Kallaste 1974 Mees
Viljandi maakond
  01:14:45
  Anti Kalle 1970 Mees
Harju maakond
Sportland 01:02:35
  Triinu Kalle 1977 Naine
Harju maakond
  01:01:21
  Merje Kallip 1963 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:12:45
  Peep Kallip 1961 Mees
Lääne-Viru maakond
  00:59:30
  Joel Kallis 1982 Mees
Valga maakond
  00:50:19
  Karel Kallson 2001 Mees
Põlva maakond
  01:04:02
  Didzis Kalnins 1967 Mees
Maratona Klubs 00:55:07
  Karina Kalvist 1995 Naine
Jõgeva maakond
  01:46:57
  Marina Kamardina 1989 Naine
Harju maakond
  01:18:43
  Ivo Känd 1958 Mees
Tartu maakond
  01:20:43
  Rein Kane 1945 Mees
Harju maakond
  00:59:30
  Merike Kangro 1983 Naine
Tartu maakond
  01:29:12
1 Birgit Kangur 1990 Naine
Tartu maakond
Tartu Kurtide Spordiselts Kaar 01:43:24
  Robert Kangur 1989 Mees
Tartu maakond
  00:45:27
1 Martin Kannel 1983 Mees
Tartu maakond
Cybernetica AS 00:48:58
  Tiiu Kannes 1972 Naine
Valga maakond
  01:03:17
1 Mati Kannisto 1977 Mees
Tartu maakond
  01:21:00
  Sigrid Käos 1977 Naine
Tartu maakond
  01:40:50
1 Ilze Kaparsmite 1981 Naine
  01:43:01
  Martin Karelson 1984 Mees
Tartu maakond
  01:52:30
  Aivar Karjane 1965 Mees
Tartu maakond
  01:42:28
  Juta Karjane 1968 Naine
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 01:42:19
  Keitlin Kärmas 2006 Naine
Tartu maakond
  01:35:31
  Kaspar Karolin 2005 Mees
Põlva maakond
  00:47:27
  Johanna Karp 2003 Naine
Ida-Viru maakond
  01:30:09
1 Lilian Karp 1975 Naine
Ida-Viru maakond
  01:34:05
  Annika Kartsepp 1996 Naine
Jõgeva maakond
Swedbank AS 01:32:59
  Kadri Kase 2000 Naine
Pärnu maakond
  02:07:08
  Pilvi Kase 1971 Naine
Pärnu maakond
  02:07:09
  Tõnis Kasekamp 1993 Mees
Tartu maakond
Bigbank AS 00:54:26
  Kelly Kasepuu 1993 Naine
Tartu maakond
  01:05:53
  Annika Kask 1992 Naine
Tartu maakond
  01:01:54
  Kristiina Kask 1969 Naine
Harju maakond
Orkla Eesti AS 00:58:14
  Ravo Kask 1989 Mees
Harju maakond
KV TVJ 00:47:02
  Lauri Kasvand 1990 Mees
Põlva maakond
  01:13:25
  Mihkel Keemu 1983 Mees
Valga maakond
  00:55:36
  Katarina Keerd 2000 Naine
Saare maakond
  01:17:11
  Jaanus Keert 1975 Mees
Saare maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 00:49:26
1 Maarika Kelder 1972 Naine
Tartu maakond
  01:08:22
  Tiit Keldo 1989 Mees
Valga maakond
  01:03:30
  Hugo Markus Kelk 2005 Mees
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi 00:42:39
  Indrek Kelk 1969 Mees
Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton 00:51:52
  Margus Kelk 1967 Mees
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi 00:56:27
  Kristo Kent 1978 Mees
Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool 01:06:00
  Kerli Kera 1988 Naine
Valga maakond
  01:33:49
  Siret Kesas 1985 Naine
Tartu maakond
  01:34:51
  Viivika Keskküla 1978 Naine
Tartu maakond
  01:27:21
  Kaidi Ketner 1976 Naine
Valga maakond
Combiwood OÜ 01:12:25
  Anti Kiho 1970 Mees
Tartu maakond
  00:59:12
  Laidi Kiigemägi 1967 Naine
Tartu maakond
  01:14:23
  Veljo Kiigemägi 1962 Mees
Tartu maakond
  01:12:14
  Kaimar Kiisel 1998 Mees
Ida-Viru maakond
  01:07:56
  Eke Karel Kiisk 2007 Mees
Tartu maakond
  01:29:44
  Ele Kiisk 1979 Naine
Tartu maakond
  01:38:58
  Kaukko Kiisk 1975 Mees
Tartu maakond
  01:13:45
  Kristina Kiisler 1972 Naine
Tartu maakond
  01:38:59
  Glein Kiissa 1980 Mees
Tartu maakond
  01:32:23
  Reelika Kiivit 1978 Naine
Tartu maakond
  01:28:27
  Otto Georg Kikerpill 2005 Mees
Tartu maakond
Tartu Katoliku SK 01:05:44
  Reena Kikerpill 1972 Naine
Tartu maakond
  01:31:46
  Jaak Kilmi 1973 Mees
Harju maakond
Eesti Sportlane 00:55:00
  Elis Kindlam 1997 Naine
Saare maakond
  01:00:53
  Jana Kindsiko 1981 Naine
Tartu maakond
  01:13:38
  Viigi Kipper 1988 Naine
Viljandi maakond
  00:55:34
  Rasmus Kiss 2006 Mees
Tartu maakond
  01:02:13
  Daivi Kitsapea 1975 Naine
Harju maakond
Sportland 01:21:41
1 Alvin Kiuru 2007 Mees
Tartu maakond
  02:09:25
1 Lilia Kiuru 1980 Naine
Tartu maakond
  01:30:26
  Andrus Kivari 1976 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 00:48:48
  Saale Kivi 1971 Naine
Jõgeva maakond
  01:08:46
1 Thor Erik Kivi 2006 Mees
Harju maakond
  01:44:54
  Toivo Kivi 1963 Mees
Harju maakond
  01:44:54
  Riina Kivikas 1952 Naine
Tartu maakond
OK Ilves 01:43:01
  Rainer Kivimaa 1971 Mees
Tartu maakond
  01:09:05
  Sigrid Kivimaa 1982 Naine
Saare maakond
  01:20:45
  Maria Kivimäe 1990 Naine
Harju maakond
  01:04:20
  Nele Kivimäe 1987 Naine
Järva maakond
  00:59:45
  Katri Kivisikk 1975 Naine
Tartu maakond
  01:34:42
  Erle Kivisoo 1985 Naine
Tartu maakond
  01:07:42
  Eleri Kivistik 1983 Naine
Tartu maakond
  01:18:38
  Külliki Klaar 1976 Naine
Tartu maakond
  01:09:50
  Kaire Klaus 1977 Naine
Võru maakond
TÜASK 00:59:15
  Liivi Kleberg 1979 Naine
Rapla maakond
  00:55:25
  Sirli Kleitz 1975 Naine
Järva maakond
  01:16:57
  Inita Klidzeja 1993 Naine
  01:08:58
  Kärol Klippberg 2005 Naine
Harju maakond
  01:11:35
  Kristo Klippberg 1976 Mees
Harju maakond
  01:12:05
  Roy Knechtel 1972 Mees
  01:22:15
1 Agris Knope 1953 Mees
Valga maakond
5A-Valka / LV 00:59:57
  Kristiina Kõdar 1982 Naine
Tartu maakond
  01:02:02
  Marek Kodasma 1976 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts 01:15:09
1 Laivi Koit 1982 Naine
Harju maakond
  00:57:39
  Martin Kokk 1997 Mees
Harju maakond
  00:48:50
  Grigory Kokunov 2009 Mees
none
Squirt race group 01:07:02
  Margit Kolats 1986 Naine
Põlva maakond
Keskkonnaagentuur 01:08:29
  Denis Kolesnikov 1978 Mees
Ida-Viru maakond
Narva Baza 01:03:28
  Marleen Koll 2005 Naine
Harju maakond
SK Audentes 00:45:14
  Märten Koll 2005 Mees
Harju maakond
  00:56:35
  Tarmo Koll 1969 Mees
Harju maakond
  01:32:38
  Erlend Kollom 1997 Mees
Tartu maakond
  01:12:47
  Daniel Kolpakov 2008 Mees
Põlva maakond
  01:34:42
1 Andrus Kompus 1958 Mees
Tartu maakond
Eesti Worldloppeti Klubi 01:09:34
  Virpi Komulainen 1978 Naine
  01:07:03
  Kalmer Kongo 1960 Mees
Võru maakond
  01:42:19
  Kristi Kongo 1989 Naine
Tartu maakond
  00:54:01
1 Kaido Kontro 1968 Mees
Tartu maakond
  01:19:09
  Sander Koobak 2007 Mees
Võru maakond
Võru Spordikeskus 01:06:55
  Kristo Kookla 1993 Mees
Viljandi maakond
  01:27:33
  Marika Kookla 1995 Naine
Viljandi maakond
SK ProRunner 01:29:32
  Ares Kool 2009 Mees
Tartu maakond
TÜASK 01:05:54
  Inge Kool 1975 Naine
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 01:04:18
  Viktoria Kopp 1985 Naine
Viljandi maakond
  01:04:04
  Kaido Koppel 1971 Mees
Pärnu maakond
  01:01:42
  Mart Enn Koppel 1970 Mees
Harju maakond
  00:57:29
  Ülle Koppel 1962 Naine
Tartu maakond
  01:30:09
  Laura Kõrgvee 1984 Naine
Harju maakond
Orkla Eesti AS 01:20:32
  Veronika Kõrkjas 1987 Naine
Valga maakond
  01:46:32
  Liisbeth Kose 1991 Naine
Pärnu maakond
  01:04:16
  Merly Kristi Kosenkranius 1991 Naine
Pärnu maakond
  00:49:18
1 Veronika Kossar 1980 Naine
Ida-Viru maakond
  00:54:40
  Agnes Kostin 1995 Naine
Järva maakond
  02:12:21
  Signe Kotkas 1986 Naine
Järva maakond
  00:57:48
  Svetlana Kozlova 1985 Naine
Tartu maakond
  01:29:18
  Enar Kraav 1993 Mees
Tartu maakond
  00:52:13
  Aivars Krastinsh 1961 Mees
Valka
5A-Valka / LV 00:57:26
  Andrei Kravets 1978 Mees
  00:53:23
  Margit Krieger 1968 Naine
Harju maakond
  00:53:09
  Kersti Kriisk 1977 Naine
Harju maakond
  01:28:50
  Eha Kriks 1951 Naine
Lääne-Viru maakond
RaOK.ee 01:26:46
1 Rein Kriks 1951 Mees
Lääne-Viru maakond
RaOK.ee 00:52:14
  Kristjan Krips 1987 Mees
Tartu maakond
  01:04:10
  Kätlin Kroll 1988 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:03:07
1 Aivars Kronbergs 1951 Mees
  01:42:41
  Olga Kronk 1984 Naine
Ida-Viru maakond
  01:14:13
  Ander Markus Kroon 2002 Mees
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi 00:44:53
  Berit Kroon 1981 Naine
Tartu maakond
  01:38:32
1 Daisy Kroon 1967 Naine
Ida-Viru maakond
  01:22:43
  Hanno Kroon 1977 Mees
Tartu maakond
  01:38:41
  Olev Kroon 1959 Mees
Harju maakond
  01:00:09
  Siret Kruk 1972 Naine
Tartu maakond
  01:35:12
  Kristjan Krull 1981 Mees
Harju maakond
  00:49:05
  Anne-Maria Krüünvald 1992 Naine
Harju maakond
  01:05:25
  Kersti Kruusa 1987 Naine
Valga maakond
  01:31:00
  Merle Kruusamägi 1977 Naine
Ida-Viru maakond
MTÜ Spordiselts 01:34:55
  Kurmet Kruuse 1979 Mees
Tartu maakond
Salvest AS 01:05:57
  Tiia Kruuse 1973 Naine
Rapla maakond
  01:06:46
  Kaur Kruusement 1986 Mees
Tartu maakond
  01:10:07
  Merilyn Kruusimaa 1986 Naine
Harju maakond
  01:48:46
  Piret Kruusimaa 1964 Naine
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi 01:14:04
  Uudo Kruusimägi 1955 Mees
Lääne-Viru maakond
  01:38:16
  Helje Kruusmaa 1978 Naine
Harju maakond
  01:03:31
  Alari Kruusvall 1979 Mees
Harju maakond
  01:25:17
  Renee-Armas Kübar 1975 Mees
Harju maakond
  01:08:30
1 Kairi Kübarsepp 1990 Naine
Harju maakond
Helmes AS 01:31:38
  Liis Kübarsepp 1986 Naine
Lääne maakond
  01:33:15
1 Taavi Kuha 1983 Mees
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur 01:04:47
  Andrus Kukk 1970 Mees
Jõgeva maakond
  01:26:55
  Angela Kukk 1981 Naine
Jõgeva maakond
  01:26:55
  Erki Kukk 1980 Mees
Harju maakond
  00:49:21
1 Ille Kukk 1957 Naine
Tartu maakond
Eesti Sportlane 01:25:50
  Jaak Kukk 1984 Mees
Rapla maakond
Kaitseliidu Peastaap 01:02:37
  Kaidi Kukk 1987 Naine
Tartu maakond
Selver 01:54:14
1 Kaisa Kukk 1990 Naine
Harju maakond
  01:02:16
  Kaivi Kukk 1979 Naine
Harju maakond
FB Jooksmine 00:53:29
  Triin Kukk 1984 Naine
Tartu maakond
NKK Tartu ringkond 01:42:08
  Astrid Külaots 1977 Naine
Tartu maakond
  00:56:35
  Erki Külaots 2000 Mees
Tartu maakond
Suusahullud 01:01:53
  Meelis Külaots 1975 Mees
Tartu maakond
  00:59:38
  Pirje Külaots 1975 Naine
Tartu maakond
Suusahullud 01:04:59
  Sigrid Külaots 1991 Naine
Tartu maakond
Sportland 01:06:40
  Urmet Külaots 1974 Mees
Tartu maakond
Suusahullud 01:07:48
  Siim Külasepp 1986 Mees
Tartu maakond
EWK 01:30:52
  Külli Kuld-Johanson 1970 Naine
Valga maakond
Combiwood OÜ 01:26:20
  Kaisa Kullas 1998 Naine
Tartu maakond
Tartu Tervishoiu Kõrgkool 01:19:28
1 Keidi Kullerkupp 1983 Naine
Harju maakond
  00:56:55
  Margus Kullerkupp 1979 Mees
Harju maakond
  00:56:35
  Greta Külvet 1994 Naine
Tartu maakond
  00:56:41
  Kariina Künnap 1985 Naine
Pärnu maakond
  01:59:52
1 Tauno Kure 1957 Mees
Jõgeva maakond
  00:53:50
  Raimo Kurg 1982 Mees
Tartu maakond
  00:39:43
  Kevin Kurm 1993 Mees
Tartu maakond
  01:37:00
  Peeter Kurm 1983 Mees
Pärnu maakond
  00:47:01
1 Mariliis Kurs 1974 Naine
Ida-Viru maakond
SK Järve 00:59:58
  Kuldar Kurvits 1981 Mees
Ida-Viru maakond
  00:59:58
  Triinu Kurvits 1989 Naine
Tartu maakond
  01:33:22
  Avo Kuslap 1967 Mees
Rapla maakond
  01:59:36
  Eva Kuslap 1990 Naine
Tartu maakond
  01:15:28
  Ave Kutman 1988 Naine
Tartu maakond
  00:51:30
  Marko Kutman 1983 Mees
Tartu maakond
  01:24:30
  Grete Kutsar 1990 Naine
Tartu maakond
  01:08:05
  Karin Kütt 1964 Naine
Tartu maakond
  01:24:05
  Silver Kütt 1967 Mees
Tartu maakond
  01:24:22
  Veiko Kütt 1986 Mees
Tartu maakond
  00:54:36
  Viivika Kütt 1972 Naine
Tartu maakond
  01:23:52
  Moonika Küttim 1986 Naine
Harju maakond
  01:02:20
  Liina Küttis 1981 Naine
Võru maakond
  01:00:52
1 Tarmo Kuub 1978 Mees
Harju maakond
  00:47:37
  Raido Kuus 1992 Mees
Tartu maakond
Playtech Estonia OÜ 00:46:09
  Enely Kuusik 1977 Naine
Tartu maakond
A. Le Coq 01:50:04
  Ketlin Kuusk 1989 Naine
Tartu maakond
  00:57:57
  Helerin Lääne 1993 Naine
Tartu maakond
  01:08:08
1 Karl Läänelaid 2003 Mees
Tartu maakond
Jalgpallikool Tammeka 00:46:07
  Siim Läänelaid 1979 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool 00:49:26
1 Siret Läänelaid 1978 Naine
Tartu maakond
  01:36:03
  Laivi Laanemets 1988 Naine
Harju maakond
Kaitseressursside Amet 01:04:50
  Anneli Laaneväli 1969 Naine
Harju maakond
  01:07:00
  Angelina Laaniste 1987 Naine
Tartu maakond
  01:34:51
  Jüri Laanmets 1956 Mees
Harju maakond
  00:59:10
  Meelis Laansalu 1965 Mees
Tartu maakond
  00:54:46
  Tiina Laansoo 1970 Naine
Tartu maakond
  02:01:11
1 Sille Laas 1986 Naine
Tartu maakond
  01:10:23
  Marge Lääts 1977 Naine
Tartu maakond
  01:16:17
1 Riin Laeneste 1974 Naine
Viljandi maakond
  01:14:34
  Evelin Lahesoo 1982 Naine
Tartu maakond
  01:11:29
  Kalmer Lain 1968 Mees
Tartu maakond
  01:39:16
  Küllike Lain 1964 Naine
Jõgeva maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus 01:22:46
  Sten Laineste 1982 Mees
Tartu maakond
  01:18:24
  Hendrik Lakk 1950 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 00:52:07
  Karoliine Laks 1992 Naine
Tartu maakond
  01:03:32
  Marina Lall 1985 Naine
Valga maakond
  01:39:25
  Tiina Lall 1978 Naine
Valga maakond
  01:44:12
  Ingrid Lamp 1976 Naine
Tartu maakond
Palmako AS 01:37:46
  Veljo Lamp 1968 Mees
Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton 01:37:46
  Nele Lanno 1989 Naine
Pärnu maakond
  01:42:57
1 Suvi Lantz 1971 Naine  
  01:17:31
  Olga Lapp 1985 Naine
Ida-Viru maakond
  01:30:01
  Maarja-Liis Laprik 1990 Naine
Tartu maakond
  01:53:25
  Andre Larionov 1983 Mees
Lääne-Viru maakond
Õhuvägi 00:51:59
  Annika Lass 1982 Naine
Tartu maakond
  01:43:59
  Javier Lassa Iglesias 1995 Mees
  00:46:45
  Eva Lassen 1978 Naine
Tartu maakond
  02:01:42
  Elina Lasseron 1967 Naine
Harju maakond
EWK 01:39:02
  Leena Lättemägi 1960 Naine
Tartu maakond
  01:40:33
  Maarja Lauk 1988 Naine
Harju maakond
Sportland 01:10:56
  Eleryn Laul 1994 Naine
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 00:54:31
  Kerli Laur 1981 Naine
Tartu maakond
  01:19:54
1 Mary H Lee 1947 Naine
  01:29:07
  Kadri Lees 1988 Naine
Tartu maakond
  01:32:10
  Siret Lehtmaa 1986 Naine
Pärnu maakond
  01:02:07
  Margus Lehtmets 1972 Mees
Tartu maakond
Korp! Ugala 01:36:04
  Marta Lehtmets 2009 Naine
Tartu maakond
  01:40:23
  Mihkel Lehtmets 1995 Mees
Tartu maakond
Korp! Ugala 01:19:36
  Kaido Leiten 1972 Mees
Viljandi maakond
  01:28:44
  Riivo Leiten 1981 Mees
Tartu maakond
  01:06:10
  Jane Lemendik 1984 Naine
Tartu maakond
  01:00:22
  Rivo Leo 1989 Mees
Harju maakond
  00:54:58
  Heily Leola 1980 Naine
Tartu maakond
Tartu Ülikool 01:26:36
  Marianne Leotoots 1995 Naine
Põlva maakond
  01:33:38
1 Rein Lepberg 1962 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 01:07:45
  Jane Lepik 1978 Naine
Tartu maakond
  01:13:50
  Astrid Lepp 1990 Naine
Tartu maakond
  01:11:25
  Hanna-Eliise Lepp 1994 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:42:36
  Rait Leppik 1981 Mees
Harju maakond
  00:53:57
  Egle Letlane 1975 Naine
Valga maakond
  01:24:37
  Marten Letlane 2007 Mees
Valga maakond
  01:41:00
  Siret Letlane 1993 Naine
Valga maakond
  01:39:49
  Ina Libeka 1973 Naine
  01:01:51
  Elina Liblik 2003 Naine
Tartu maakond
  02:15:00
  Heimar Liblik 1975 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 01:13:59
  Lauri Liblik 2000 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 01:05:20
  Margo Liblik 2002 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 01:36:30
  Rainar Liblik 1976 Mees
Tartu maakond
  00:45:59
  Silver Liblik 2007 Mees
Tartu maakond
  01:24:00
  Dagne Libov 1995 Naine
Tartu maakond
  01:48:37
  Kertu Liebert 1987 Naine
Jõgeva maakond
  00:57:41
1 Monta Liepina 1986 Naine
  00:47:52
  Madis Ligi 1954 Mees
Tartu maakond
  01:09:00
  Rein Liharadov 1946 Mees
Tartu maakond
  01:25:12
  Urmas Liibert 1984 Mees
Tartu maakond
  01:12:39
  Peeter Liik 1987 Mees
Tartu maakond
  00:56:35
  Urmas Liin 1976 Mees
Järva maakond
  00:59:11
  Karin Liipa 1982 Naine
Harju maakond
  01:06:36
  Jan Liister 1974 Mees
Lääne-Viru maakond
Kaitseväe Peastaap 01:11:44
  Merli Liivakant 1972 Naine
Tartu maakond
  01:00:01
  Katrin Liivamägi 1960 Naine
Tartu maakond
  02:30:24
  Laura Liivamägi 1991 Naine
Tartu maakond
  00:59:11
  Kristi Lill 1983 Naine
Tartu maakond
  02:02:54
  Berit Lille 2005 Naine
Tartu maakond
  01:25:31
  Joosep Lille 2008 Mees
Tartu maakond
  00:56:55
  Tanel Lille 2004 Mees
Tartu maakond
  00:46:54
  Eli Lilles 1982 Naine
Harju maakond
  01:51:31
  Maile Lilletai 1984 Naine
Pärnu maakond
  01:17:57
  Tiivi Lind 1978 Naine
Harju maakond
  01:06:27
  Heiki Lindus 1975 Mees
Ida-Viru maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 01:26:48
  Kristina Lindus 1988 Naine
Ida-Viru maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 01:26:39
  Heiki Linnus 1981 Mees
Põlva maakond
  01:29:14
  Gabriela Lint 1963 Naine
Tartu maakond
  01:52:02
  Maarja Lint 1990 Naine
Pärnu maakond
  01:10:21
  Deniss Lobans 1980 Mees
  01:24:00
1 Avo Lode 1963 Mees
Põlva maakond
  01:25:47
  Karola Lohk 2008 Naine
Pärnu maakond
  02:08:52
  Jaana Lõhmus 1976 Naine
Tartu maakond
A. Le Coq 01:46:13
  Malvi Lõhmus 1973 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 00:58:13
  Liisi Loim 1987 Naine
Harju maakond
  01:47:16
  Ats Lokutsievski 1978 Mees
Tartu maakond
  01:11:06
  Aune Lõo 1979 Naine
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 01:42:46
  Elise Lood 2009 Naine
Tartu maakond
  02:06:46
  Hugo Lood 2011 Mees
Tartu maakond
  02:06:46
  Kevin Lood 2008 Mees
Tartu maakond
  02:06:46
1 Margit Lood 1984 Naine
Tartu maakond
  01:01:03
  Piret Lood 1984 Naine
Tartu maakond
  02:06:46
  Grete-Liis Loog 1996 Naine
Harju maakond
Sportland 00:58:45
  Janno Loomus 1972 Mees
Lääne-Viru maakond
  00:52:20
  Evelina Loorand 2006 Naine
Ida-Viru maakond
  01:51:06
  Liivi Loost 1951 Naine
Tartu maakond
  02:13:06
  Ardi Loot 1990 Mees
Tartu maakond
  00:59:23
  Andrei Lopsik 1955 Mees
Ida-Viru maakond
  01:06:53
1 Jalmar Lorenz 1971 Mees
Tartu maakond
  01:15:51
1 Jesper Lorenz 2009 Mees
Tartu maakond
  01:15:51
1 Karoliina Lorenz 1999 Naine
Tartu maakond
  01:46:39
1 Katariina Lorenz 2002 Naine
Tartu maakond
  01:46:39
1 Kristiina-Maria Lorenz 1974 Naine
Tartu maakond
  01:46:39
  Karl Lubja 1994 Mees
Harju maakond
  01:17:00
1 Mery-Lii Luhamaa 1989 Naine
Tartu maakond
  01:34:12
  Nora Lee Luht 2008 Naine
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi 01:04:42
  Vahur Luik 1986 Mees
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi 00:43:55
  Orm Leopold Lukas 2004 Mees
Tartu maakond
TÜASK 00:48:20
1 Juhan Lukk 1949 Mees
Lääne maakond
SK Sula 01:08:54
  Klaarika Lükko 1987 Naine
Tartu maakond
  01:31:41
  Arkadiy Lukyanov 1981 Mees
  00:52:24
  Kreete Lüll 1992 Naine
Tartu maakond
  01:43:17
1 Ain Lust 2003 Mees
Harju maakond
  00:55:55
1 Karoli Lust 1994 Naine
Harju maakond
  01:01:04
  Vello Luts 1976 Mees
Harju maakond
Trismile 01:03:04
  Kadri Lutsoja 1979 Naine
Harju maakond
  01:21:08
  Udo Lüüs 1955 Mees
Tartu maakond
OK Ilves 01:14:41
  Liisa Maalder 1984 Naine
Harju maakond
  01:09:41
  Marek Maalder 1978 Mees
Harju maakond
  01:03:01
1 Egert Maasik 1989 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 00:44:48
  Deniss Macevics 1985 Mees
  00:48:09
  Kätlin Madis 1981 Naine
Valga maakond
SK Jooksupartner 01:03:20
  Enelin Madissoo 1991 Naine
Tartu maakond
  01:35:37
  Mart Madissoo 1988 Mees
Tartu maakond
2. Jalaväebrigaad 01:17:02
  Merilin Mäeots 1991 Naine
Ida-Viru maakond
  01:08:43
  Hans Mäesalu 1988 Mees
Tartu maakond
  01:13:32
  Heiki Mäesalu 1961 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 00:42:14
  Marlen Mäesalu 1987 Naine
Tartu maakond
  00:48:57
  Hele-Kaja Mäesepp 1946 Naine
Tartu maakond
Herbalife 01:20:47
  Liisabeth Mäger 2000 Naine
Viljandi maakond
  01:25:15
  Gerly Mägi 1994 Naine
Harju maakond
  01:10:51
  Tiina Mägi 1987 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:06:38
  Geidi Maidla 1991 Naine
Põlva maakond
  02:13:03
1 Maarja Maisla 1992 Naine
Tartu maakond
  01:16:16
1 Maila Maisväli 1963 Naine
Tartu maakond
  01:58:08
  Andrei Makarov 1985 Mees
  00:50:03
1 Maria Mällas 1982 Naine
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS 00:58:38
  Kaupo Mändla 1985 Mees
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur 00:49:34
  Maris Mändoja 1993 Naine
Tartu maakond
  01:23:19
  Andrus Männi 1965 Mees
Harju maakond
  02:05:41
1 Tatjana Mannima 1980 Naine
Valga maakond
SAS Pro Team 01:18:00
  Marje Männisalu 1990 Naine
Tartu maakond
  02:21:28
  Valdur Männiste 1969 Mees
Tartu maakond
  00:55:04
  Volodymyr Manytskyi 1981 Mees     00:55:14
  Anna Marinits 1985 Naine
Harju maakond
  01:41:10
  Jesper Marist 2010 Mees
Harju maakond
  01:00:35
  Marilyn Marjapuu 1988 Naine
Harju maakond
  01:48:44
  Mirtel Marjapuu 2007 Naine
Tartu maakond
  01:27:14
  Virko Marjapuu 1978 Mees
Tartu maakond
  01:27:19
  Helje Martinfeld 1981 Naine
Harju maakond
  01:05:00
  Mihkel Martinfeld 1985 Mees
Harju maakond
Arras Construction Furniture OÜ 01:20:33
1 Mihkel Märtson 1985 Mees
Tartu maakond
  01:18:18
1 Silje Märtson 1988 Naine
Tartu maakond
  01:18:13
  Carmen Masing-Jugaste 1982 Naine
Tartu maakond
Hanza Tartu team 02:06:52
  Rayn Matt 1977 Mees
Tartu maakond
  00:46:05
  Arvi Matvei 1963 Mees
Harju maakond
  01:33:45
  Maia Matvejev 1965 Naine
Tartu maakond
  01:28:48
1 Tõnis Matvejev 1986 Mees
Tartu maakond
  01:28:50
  Tiit Mauer 1968 Mees
Tartu maakond
  01:06:24
  Ivan Maurakh 1960 Mees
Moscow region
Sparta Spordiselts 01:07:00
  Yan Maurakh 1984 Mees
Trismile 01:03:30
  Vilis Mednis 1951 Mees
Smiltenes novads
5A-Valka / LV 01:09:17
  Maire Meeling 1977 Naine
Võru maakond
  01:53:08
  Helin Meier 1992 Naine
Harju maakond
Orkla Eesti AS 00:39:10
1 Jana Meier 1983 Naine
Tartu maakond
  01:16:56
  Rainer Meier 2008 Mees
Tartu maakond
  01:16:03
1 Tarmo Meier 1981 Mees
Tartu maakond
  00:43:20
1 Tuuli Mekk 1968 Naine
Valga maakond
  01:05:31
  Christofer-Marten Melk 1999 Mees
Tartu maakond
  00:55:11
  Illimar Merilain 1969 Mees
Tartu maakond
  01:01:13
  Ketevan Meshkova 1973 Naine
  01:00:05
  Ingrid Mesila 1959 Naine
Harju maakond
Orkla Eesti AS 01:20:06
  Laina Mesila-Kaarmann 1987 Naine
Harju maakond
Orkla Eesti AS 00:59:34
  Sergei Mestiljainen 1980 Mees
Põlva maakond
  01:48:58
  Marge Mets 1989 Naine
Valga maakond
  01:27:38
  Tarvo Mets 1990 Mees
Lääne maakond
  01:03:19
  Erkki Metsa 1975 Mees
Tartu maakond
  01:03:49
  Julia Metsakuru 1986 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:23:24
  Epp Metsaluik 1969 Naine
Põlva maakond
  01:12:01
  Melani Metsaluik 1994 Naine
Tartu maakond
  01:14:52
  Madli Meus 1999 Naine
Tartu maakond
  00:58:09
  Jaan Mihkelsaar 1988 Mees
Tartu maakond
  00:56:44
  Heino Miina 1967 Mees
Tartu maakond
  00:51:30
  Andrus Mikelsaar 1985 Mees
Harju maakond
  00:55:40
  Leila Mikk 1969 Naine
Valga maakond
Combiwood OÜ 01:31:05
  Tarmo Milva 1968 Mees
  00:53:02
  Ira Misane 1975 Naine
  01:10:50
  Kristel Möller 1977 Naine
Tartu maakond
  00:55:39
  Marcos Mõrd 2002 Mees
Harju maakond
A. Le Coq 00:55:57
  Merje Muiso 1974 Naine
Harju maakond
  01:44:03
  Triin Muld 1979 Naine
Harju maakond
  00:59:38
  Triin Muna 1981 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:26:07
  Aili Münt 1983 Naine
Järva maakond
SportID 01:41:41
1 Mirja Murumaa 1979 Naine
Viljandi maakond
  01:48:12
  Rait Murumets 1987 Mees
Tartu maakond
  01:08:51
  Meelis Muts 1973 Mees
Viljandi maakond
  00:58:53
  Tiina Muts 1977 Naine
Harju maakond
Spordiklubi Tervisesport 01:21:56
  Rita Muttel 1982 Naine
Harju maakond
  00:51:48
  Anneli Muttik 1974 Naine
Tartu maakond
  01:30:59
  Maarika Muuli 1982 Naine
Tartu maakond
  01:15:03
  Aivar Müürsepp 1967 Mees
Harju maakond
Rilak 01:28:21
  Markus Müürsepp 2009 Mees
Harju maakond
  01:29:04
  Tiiu Müürsepp 1955 Naine
Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton 00:53:19
  Indrek Nägelik 1991 Mees
Tartu maakond
Juvente MTÜ 00:59:06
  Alari Nahkur 1977 Mees
Tartu maakond
  00:58:38
1 Elliot Napier 1986 Mees
  00:57:50
  Hegri Narusk 1977 Mees
Tartu maakond
  00:45:30
  Lea Nautras 1989 Naine
Tartu maakond
  01:31:03
  Ülle Neeme 1964 Naine
Tartu maakond
  01:36:27
  Urmas Neerot 1972 Mees
Põlva maakond
  00:50:55
  Džeina Nerbule 1986 Naine
  01:20:50
  Kadri Nestra 1985 Naine
Tartu maakond
Baltic Defence College 01:06:31
  Merle Nestra 1983 Naine
Tartu maakond
  01:21:30
  Katrin Niinlaup 1983 Naine
Harju maakond
ABC Grupi AS 01:52:07
  Merike Niitepõld 1977 Naine
  01:57:24
  Kirsti Nikkolo 1971 Naine
Järva maakond
  01:39:27
1 Jaanika Niklus 1992 Naine