14. Tartu Rulluisumaraton

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 152 Naisi: 62 Mehi: 90
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Tulemus
1 Annika Aas 1977 Naine
Tartu maakond
  01:15:27
1 Anette Ahu 2009 Naine
Ida-Viru maakond
  01:24:05
1 Margit Ahu 1983 Naine
Ida-Viru maakond
  01:38:48
1 Airi Alaveer 1987 Naine
Harju maakond
  01:14:42
1 Annika Aru 1986 Naine
Pärnu maakond
SportID 02:08:03
1 Stella Arvi 1995 Naine
Valga maakond
Tartu Ülikool 02:24:06
1 Justina Bernyte 1994 Naine
Harju maakond
  01:40:29
1 Anneli Ernits 1976 Naine
Tartu maakond
  01:08:46
1 Rando Ernits 1997 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 01:18:35
1 Airika Evestus 1977 Naine
Harju maakond
  01:18:57
1 Leonids Feigus 1959 Mees
  00:58:03
1 Arne Fossoy 1950 Mees
  01:09:46
1 Kristjan Gold 1982 Mees
Harju maakond
  01:36:35
1 Anna Grishina 1981 Naine
Harju maakond
Rullibuss Team 00:55:57
1 Tauri Hainsoo 1987 Mees
Põlva maakond
  01:06:51
1 Veljo Haube 1961 Mees
Harju maakond
  01:11:05
1 Elela Heinam 1977 Naine
Pärnu maakond
  01:08:48
1 Indrek Hubel 1986 Mees
Viljandi maakond
Seiklushunt 00:53:29
1 Kerli Hurt 1983 Naine
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts 01:25:51
1 Merle Jakobson 1977 Naine
Jõgeva maakond
  01:12:22
1 Dmitri Jegorov 1978 Mees
Tartu maakond
Axinom 01:04:24
1 Urmas Jegorov 1970 Mees
Harju maakond
Radisson Blu Sky Hotell 01:28:13
1 Philip Jõgi 2005 Mees
Harju maakond
Rullibuss Team 00:48:25
1 Marianne Juhkental-Pajupuu 1984 Naine
Harju maakond
  00:58:39
1 Heidi Jürisoo 1973 Naine
Harju maakond
  01:03:39
1 Margus Kaasik 1970 Mees
Jõgeva maakond
Päästeamet 01:14:32
1 Iljar Kabral 1975 Mees
Valga maakond
  01:16:20
1 Gaido Kaeramaa 1968 Mees
Tartu maakond
  01:22:15
  Krister Kallas 1985 Mees
Viljandi maakond
TSK Joosu 00:58:45
1 Mati Kallas 1961 Mees
Viljandi maakond
TSK Joosu 00:58:55
1 Anti Kalle 1970 Mees
Harju maakond
Sportland 01:16:11
1 Triinu Kalle 1977 Naine
Harju maakond
Sportland 01:13:17
1 Mati Kallemets 1947 Mees
Lääne maakond
JK Paralepa 01:07:39
1 Joel Kallis 1982 Mees
Valga maakond
  00:57:59
1 Mart Kals 1981 Mees
Tartu maakond
  01:30:55
1 Dmitriy Karpovich 1981 Mees
  00:53:38
  Pilvi Kase 1971 Naine
Pärnu maakond
  01:05:37
1 Eeva Kattai 2007 Naine
Valga maakond
  02:24:06
1 Erkki Keerig 1973 Mees
Harju maakond
  01:07:28
1 Tanel Kelder 1975 Mees
Saare maakond
  01:11:01
1 Indrek Kelk 1969 Mees
Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton 01:15:53
1 Glein Kiissa 1980 Mees
Tartu maakond
  00:58:05
  Priit Kingo 1977 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 01:11:06
1 Kristel Kivimets 1978 Naine
Harju maakond
  01:40:25
1 Elen Kontkar 1987 Naine
Tartu maakond
  01:21:44
1 Janis Kreegimets 1968 Mees
Lääne-Viru maakond
Rakvere RK Siplased 01:10:51
1 Daisy Kroon 1967 Naine
Ida-Viru maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 01:22:58
1 Henery Kroon 1989 Naine
Tartu maakond
  01:48:19
1 Oskar Krull 2002 Mees
Tartu maakond
  01:11:09
1 Tiina Krusberg 1964 Naine
Tartu maakond
  01:29:57
1 Jevgeni Kulikov 1948 Mees
Harju maakond
  00:56:52
1 Nikita Kulikov 1981 Mees
Harju maakond
  01:06:17
1 Marko Kutman 1983 Mees
Tartu maakond
  01:03:42
1 Jaan Küünal 1961 Mees
Pärnu maakond
  01:04:49
1 Hans Kvalsoeren 1942 Mees
  00:51:09
1 Mehis Laanem 1988 Mees
Lääne-Viru maakond
  01:31:00
1 Herki Laanmets 1981 Mees
Viljandi maakond
  01:16:42
1 Tommy Lahti 1980 Mees
  01:41:24
1 Elina Lasseron 1967 Naine
Harju maakond
EWK 02:15:08
1 Raines Laul 1981 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 01:02:00
1 Kaia Liisa Leet 2001 Naine
Harju maakond
Rulluisuklubi 8R 00:57:55
1 Maarja Lepamets 1990 Naine
Tartu maakond
Tartu Ülikool 01:19:42
1 Arvo Lepik 1957 Mees
Harju maakond
  01:50:40
1 Maris Lepik 1975 Naine
Tartu maakond
LHV 01:24:07
1 Ivar Lillemets 1983 Mees
Harju maakond
  01:21:25
1 Raivo Loost 1979 Mees
Tartu maakond
AS G4S Eesti 01:18:12
1 Jalmar Lorenz 1971 Mees
Tartu maakond
  01:29:09
1 Karoliina Lorenz 1999 Naine
Tartu maakond
  01:29:09
1 Juhan Lukk 1949 Mees
Lääne maakond
SK Sula 01:10:39
1 Lenno Luks 1980 Mees
Pärnu maakond
  00:54:31
1 Margit Maidla 1976 Naine
Harju maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 01:01:21
1 Margus Maidla 1973 Mees
Harju maakond
Treeningpartner 01:05:06
1 Alina Malinina 1984 Naine
Harju maakond
I Love Supersport 01:18:36
1 Eva Männigo 1993 Naine
Järva maakond
  01:35:49
1 Hegi Mark 1990 Naine
Harju maakond
  01:48:58
1 Ivan Maurakh 1960 Mees
Moscow region
Sparta Spordiselts 01:10:00
1 Vilis Mednis 1951 Mees
Smiltenes novads
5A-Valka / LV 01:12:47
1 Sille Meikop 1983 Naine
Tartu maakond
Swedbank AS 01:03:59
1 Illimar Merilain 1969 Mees
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 01:23:10
1 Andras Metsa 1972 Mees
Tartu maakond
  01:03:05
1 Erkki Metsa 1975 Mees
Tartu maakond
  01:09:03
  Madli Meus 1999 Naine
Tartu maakond
  01:06:12
1 Erkki Mikenberg 1972 Mees
Lääne-Viru maakond
Rakvere RK Siplased 01:12:06
1 Bruno Münter 1956 Mees
Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid 01:27:26
1 Kristi Mustkivi 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:54:02
1 Aivaras Narbutaitis 1994 Mees
Harju maakond
  01:15:44
1 Arne Nesheim 1948 Mees
Norge
  01:09:46
1 Annika Õisnurm 1998 Naine
Saare maakond
Tallinna Tehnikaülikool 01:05:00
1 Keidi Õisnurm 1996 Naine
Harju maakond
  01:05:00
1 Madis Ojaliiv 1977 Mees
Lääne-Viru maakond
RedBike 01:22:12
1 Tauno Ojasaar 1972 Mees
Lääne-Viru maakond
Simuna Spordiklubi 01:11:09
1 Rihard Orav 1989 Mees
Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton 01:16:43
1 Marek Orumaa 1982 Mees
Saare maakond
Õhuvägi 01:10:10
  Ainars Ozolins 1960 Mees
  00:56:15
1 Mare Padu 1975 Naine
Harju maakond
FB Jooksmine 01:17:19
1 Kristi Pajo 1976 Naine
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi 01:02:35
1 Rain Pajur 1976 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 01:33:54
1 Hannula-Katrin Pandis 1990 Naine
Tartu maakond
Swedbank AS 00:54:27
1 Marko Parksepp 1982 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 00:58:32
1 Marleen Parm 1996 Naine
Pärnu maakond
  01:35:25
1 Tarvo Piir 1974 Mees
Tartu maakond
  01:08:00
1 Pille-Riin Piirmets 1980 Naine
Harju maakond
Õhuvägi 01:11:12
1 Koit Põldmaa 1981 Mees
Tartu maakond
Simuna Spordiklubi 00:56:17
1 Jelena Prants 1967 Naine
Võru maakond
Võru Suusaklubi 01:54:21
1 Kadriann Randmer 1982 Naine
Harju maakond
  01:22:21
1 Janar Raudsepp 1980 Mees
Tartu maakond
TMB Element SK 01:03:00
1 Arkadijs Reimanis 1971 Mees
  01:00:08
1 Jaan Reinson 1955 Mees
Tartu maakond
  01:08:51
1 Martin Riidamets 1955 Mees
Pärnu maakond
  01:34:06
1 Tiit Riismaa 1949 Mees
Harju maakond
  01:15:11
1 Helis Rohelpuu 1996 Naine
Põlva maakond
  01:05:43
1 Giorgio Rota Negroni 1967 Mees
  01:02:40
1 Kersti Saar 1984 Naine
Jõgeva maakond
  01:12:47
1 Ulvi Saar 1971 Naine
Viljandi maakond
  01:28:39
1 Tuuli Saksa 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
Simuna Spordiklubi 01:11:33
1 Marit Salus 1983 Naine
Tartu maakond
  01:14:56
  Jelena Scharonberg 1969 Naine
Ida-Viru maakond
  01:13:21
1 Ahto Selter 1970 Mees
Järva maakond
  01:30:04
1 Leons Seškens 1956 Mees
5A-Valka / LV 01:12:07
1 Edvin Skjerven 1947 Mees
  01:09:46
1 Janar Soidla 1974 Mees
Harju maakond
  01:35:20
  Jevgeni Solovjov 1948 Mees
Ida-Viru maakond
  01:05:33
1 Jan Bjorn Sorensen 1951 Mees
  01:09:46
1 Gleb Stsenov 1986 Mees
Tartu maakond
  01:04:05
1 Joosep Sula 2006 Mees
Harju maakond
  00:58:49
1 Eleri Sutt 1981 Naine
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 01:14:00
1 Kirsti Süvaorg 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:07:00
1 Tore Ingar Sviggum 1953 Mees
  01:09:46
1 Annabel Taaber 2006 Naine
Tartu maakond
  01:15:45
  Alari Talv 1975 Mees
Tartu maakond
  00:49:29
1 Kalev Tammik 1955 Mees
Pärnu maakond
  01:16:38
1 Silver Tammik 1979 Mees
Harju maakond
MKM Jooksuklubi 01:18:06
1 Kalvar Tammine 1974 Mees
Tartu maakond
  01:14:55
1 Mariliis Tasuja 1987 Naine
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 01:10:47
1 Tambet Tasuja 1985 Mees
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 01:06:17
1 Grete-Janette Teesalu 2000 Naine
Võru maakond
  01:43:22
1 Triin Teppo 1990 Naine
Tartu maakond
  01:12:00
1 Airi Tikerpuu 1970 Naine
Rapla maakond
  01:12:39
1 Allan Toim 1955 Mees
Harju maakond
SportID 01:15:15
1 Ragnar Toom 1969 Mees
Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi 00:57:25
1 Peeter Toomik 1989 Mees
Tartu maakond
  01:17:40
1 Kersti Toots 1971 Naine
Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi 00:47:15
  Ants Turb 1945 Mees
Järva maakond
  01:02:35
1 Andrei Uksov 1980 Mees
Tartu maakond
  01:15:39
  Denis Uksov 1984 Mees
Tartu maakond
Rahvatantsuansambel Tarbatu 00:59:15
1 Kalle Vaalma 1968 Mees
Tartu maakond
  01:37:16
1 Lee Vaalma 1999 Naine
Tartu maakond
  01:36:33
1 Janne Vaigurand 1981 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:09:14
1 Julija Varušina 1994 Naine
Pärnu maakond
SportID 02:04:13
1 Indrek Virumäe 1975 Mees
Ida-Viru maakond
  01:15:50
1 Marge Visnapuu 1976 Naine
Harju maakond
  01:12:05
1 Igors Vucans 1979 Mees
  00:53:32
Sulge

Tulemuse detailne info

...