39. Tartu Maastikumaraton
Virtuaaljooks

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 307 Naisi: 131 Mehi: 176 Läbitud distants kokku: 7368 km Aeg kokku: 943:54:47
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Läbitud distants Tulemus
1 Indrek Aarna 1969 Mees
Harju maakond
Viru Keemia Grupp AS 24 km 02:04:57
1 Andres Aas 1977 Mees
Viljandi maakond
Flexoil OÜ 24 km 02:17:50
1 Oksana Aasa 1980 Naine
Võru maakond
  24 km 02:15:35
1 Merili Aaspalu 1994 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 24 km 02:40:55
1 Merit Aava 1981 Naine
Harju maakond
Sparta Spordiselts 24 km 02:59:22
1 Kerli Adosson 1990 Naine
Tartu maakond
LHV 24 km 02:44:56
1 Risto Ahtijainen 1985 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 24 km 02:02:30
1 Annely Ahtma 1982 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 24 km 02:28:33
1 Ardi Ailt 1990 Mees
Pärnu maakond
  24 km 02:16:16
1 Kaspars Aksenoks 1972 Mees
  24 km 02:45:56
1 Ülari Alamets 1967 Mees
Harju maakond
  24 km 02:12:47
1 Kadi Aloe 2000 Naine
Tartu maakond
  24 km 04:35:56
1 Enn Altin 1971 Mees
Tartu maakond
  24 km 03:11:57
1 Baklajev Andrei 1982 Mees
Harju maakond
Orkla Eesti AS 24 km 19:50:58
1 Meelis Angerma 1979 Mees
Harju maakond
  24 km 02:02:19
1 Mait Arvi 1990 Mees
Tartu maakond
  24 km 02:19:08
1 Barry Atkinson 1948 Mees
  24 km 03:52:24
1 Jens Bäckman 1989 Mees
Lovisa
  24 km 02:22:24
1 Kirill Barsukov 1988 Mees
  24 km 02:39:38
1 Triinu Bergmann 1996 Naine
Tartu maakond
SK ProRunner 24 km 02:17:46
1 Illimar Born 1993 Mees
Tartu maakond
  24 km 02:38:06
1 Gerli Edela 1982 Naine
Tartu maakond
  24 km 04:09:07
1 Keret Einaste 1992 Naine
Tartu maakond
Pärnu Sõudeklubi 24 km 02:54:31
1 Jaanus Elissaar 1974 Mees
Harju maakond
  24 km 01:59:02
1 Tanja Elken 1964 Naine
Ida-Viru maakond
  24 km 04:18:42
1 Tõnis Elling 1972 Mees
Harju maakond
  24 km 02:29:57
1 Arvo Elm 1979 Mees
Ida-Viru maakond
  24 km 05:16:06
1 Margo Engel 1975 Mees
Harju maakond
SK ProRunner 24 km 02:18:41
1 Joergen Eriksen 1976 Mees
  24 km 02:19:03
1 Nele Erikson 1990 Naine
Tartu maakond
gotoAndPlay 24 km 06:30:03
1 Pärt Erikson 1990 Mees
Tartu maakond
gotoAndPlay 24 km 06:06:34
1 Anneli Ernits 1976 Naine
Tartu maakond
  24 km 04:52:07
1 Ingrit Ernits 1965 Naine
Jõgeva maakond
SK Jooksupartner 24 km 02:16:47
1 Mati Filatenko 1965 Mees
Tartu maakond
  24 km 02:36:27
1 Kristo Goldberg 1996 Mees
Tartu maakond
  24 km 02:52:24
1 Aleksei Gorov 1980 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 24 km 02:27:19
1 Andrei Gorov 1984 Mees
Harju maakond
  24 km 02:51:43
1 Kaja Haavel 1964 Naine
Järva maakond
  24 km 05:40:48
1 Rita Hallimäe 1985 Naine
Tartu maakond
  24 km 02:36:25
1 Kauri Heidrits 1996 Mees
Valga maakond
Combiwood OÜ 24 km 02:36:10
1 Kristi Heilman 1973 Naine
Harju maakond
  24 km 02:32:09
1 Katrin Heinsar 1975 Naine
Valga maakond
Tehvandi SK 24 km 03:45:45
1 Ahto Hinn 1982 Mees
Ida-Viru maakond
  24 km 02:57:27
1 Kaidar Hussar 1971 Mees
Võru maakond
Areal Team 24 km 02:07:50
1 Margit Huttunen 1971 Naine
Pärnu maakond
  24 km 02:55:50
1 Heiki Jääger 1965 Mees
Tartu maakond
Päästeamet 24 km 02:30:49
1 Aimar Jaakson 1978 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 24 km 02:48:17
1 Erko Jalviste 1962 Mees
Tartu maakond
  24 km 07:24:03
1 Robin Järg 2000 Mees
Võru maakond
  24 km 02:28:29
1 Alar Jõeste 1967 Mees
Harju maakond
  24 km 03:50:30
1 John Johnson 1950 Mees
  24 km 04:56:51
1 Peeter Jõks 1972 Mees
Tartu maakond
  24 km 02:20:36
1 Tanel Jonas 1980 Mees
Tartu maakond
  24 km 02:39:04
1 Kadri Juhanson 1990 Naine
Võru maakond
  24 km 04:02:00
1 Indrek Jürgenson 1974 Mees
Tartu maakond
Omniva SK 24 km 02:23:42
1 Sander Jürgenson 1991 Mees
Põlva maakond
  24 km 03:55:51
1 Kadri Jürjan 1989 Naine
Harju maakond
ABB AS 24 km 04:40:11
1 Sander Juurik 1991 Mees
Tartu maakond
  24 km 04:40:15
1 Siiri Kaaver 1964 Naine
Tartu maakond
Spordiklubi Tervisesport 24 km 02:09:20
1 Mait Kadarpik 1989 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 24 km 03:20:27
1 Allar Kajandi 1988 Mees
Tartu maakond
Aasta Auto AS 24 km 02:06:55
1 Annika Kala 1986 Naine
Tartu maakond
  24 km 04:11:33
1 Targo Kalamees 1972 Mees
Harju maakond
Team TT 24 km 02:14:10
1 Jelena Kalames 1979 Naine
Valga maakond
  24 km 04:25:59
1 Allan Kaldoja 1979 Mees
Harju maakond
  24 km 03:34:09
1 Geidi-Gwendolen Kalev 1994 Naine
Jõgeva maakond
Salvest AS 24 km 02:52:52
1 Sirje Kaljumäe 1963 Naine
Tartu maakond
  24 km 02:47:25
1 Üllar Kaljumäe 1964 Mees
Tartu maakond
  24 km 02:18:07
1 Aivar Kaljusaar 1964 Mees
Viljandi maakond
  24 km 03:56:21
1 Uibo Kallas 1977 Mees
Saare maakond
Sparta Spordiselts 24 km 02:18:03
1 Külliki Karask 1972 Naine
Tartu maakond
  24 km 05:04:09
1 Aigar Kärgenberg 1978 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 24 km 02:35:43
1 Mait Kaup 1984 Mees
Harju maakond
Warmeston OÜ 24 km 03:34:54
1 Reelika Kiivit 1978 Naine
Tartu maakond
  24 km 02:57:02
1 Kareli Kilter 1987 Naine
Tartu maakond
  24 km 02:21:12
1 Priit Kingo 1977 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 24 km 01:45:53
1 Avo Kirsipuu 1967 Mees
Harju maakond
SK Kirss 24 km 02:20:14
1 Kristel Kivi 1973 Naine
Tartu maakond
  24 km 02:14:13
1 Vaiko Kivi 1980 Mees
Hiiu maakond
Päästeamet 24 km 02:24:51
1 Urmo Kivikas 1974 Mees
Tartu maakond
Baltic Defence College 24 km 04:16:44
1 Margus Kivirüüt 1979 Mees
Tartu maakond
Simuna Spordiklubi 24 km 01:46:09
1 Janne Klusova 1980 Naine
Viljandi maakond
  24 km 04:08:50
1 Priit Koha 1975 Mees
Valga maakond
Combiwood OÜ 24 km 04:06:01
1 Kaarel Koitne 1989 Mees
Harju maakond
  24 km 02:04:55
1 Kardon Kõiv 1975 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 24 km 02:10:15
1 Liudmila Kolobanova 1944 Naine
  24 km 03:05:25
1 Kertu Kook 1997 Naine
Tartu maakond
  24 km 02:34:30
1 Jaanika Kopli 1995 Naine
Põlva maakond
SK Serviti 24 km 03:00:58
1 Janis Kopmanis 1976 Mees  
  24 km 02:30:32
1 Timmo Kõrran 1980 Mees
Harju maakond
  24 km 01:34:55
1 Sulev Kraam 1980 Mees
Harju maakond
Leguar Fitness Club 24 km 02:18:53
1 Kaarel Kraus 1987 Mees
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia 24 km 02:43:40
1 Erki Kriks 1976 Mees
Harju maakond
  24 km 02:28:03
1 Romet Kriks 2007 Mees
Harju maakond
  24 km 02:28:03
1 Ringo Krilovs 1980 Mees
Ida-Viru maakond
  24 km 02:03:00
1 Leila Kristjan 1985 Naine
Ida-Viru maakond
  24 km 04:13:31
1 Henery Kroon 1989 Naine
Tartu maakond
  24 km 04:24:48
1 Liina Krünvald 1975 Naine
Tartu maakond
  24 km 02:39:44
1 Aldur Kruusa 1972 Mees
Tartu maakond
  24 km 02:35:08
1 Marge Kruusimägi 1957 Naine
Lääne-Viru maakond
  24 km 04:01:05
1 Helje Kruusmaa 1978 Naine
Harju maakond
  24 km 02:58:41
1 Jaak Kukk 1984 Mees
Rapla maakond
Kaitseliidu Peastaap 24 km 02:35:10
1 Astrid Külaots 1977 Naine
Tartu maakond
  24 km 02:30:27
1 Külli Kuld-Johanson 1970 Naine
Valga maakond
Combiwood OÜ 24 km 04:00:06
1 Rolands Kursišs 1982 Mees
  24 km 02:10:24
1 Mike-Gregor Kuus 2000 Mees
Tartu maakond
Tartu Vangla 24 km 02:07:31
1 Piret Kuusma 1968 Naine
Tartu maakond
  24 km 02:35:47
1 Mihkel Lääne 1984 Mees
Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi 24 km 02:36:21
1 Consuelo Laanemäe Räim 1977 Naine
Võru maakond
Võru Suusaklubi 24 km 02:07:40
1 Herki Laanmets 1981 Mees
Tartu maakond
  24 km 02:40:58
1 Riho Laar 1988 Mees
Valga maakond
Combiwood OÜ 24 km 02:18:18
1 Marge Lääts 1977 Naine
Tartu maakond
Salvest AS 24 km 03:57:10
1 Tommy Lahti 1980 Mees
  24 km 02:56:56
1 Andres Laineste 1971 Mees
Harju maakond
Koidu Suusaklubi 24 km 01:47:01
1 Liivar Larm 1966 Mees
Tartu maakond
  24 km 05:00:55
1 Leena Lättemägi 1960 Naine
Tartu maakond
  24 km 04:35:23
1 Liina Laugesaar 1987 Naine
Valga maakond
  24 km 03:57:47
1 Liina Laul 1991 Naine
Harju maakond
  24 km 02:27:11
1 Mart Laul 1993 Mees
Harju maakond
  24 km 02:21:42
1 Sigrid Lauren 1984 Naine
Tartu maakond
  24 km 04:43:06
1 Karre Lauring 1964 Mees
Harju maakond
SK ProRunner 24 km 02:34:35
1 Dmitrii Lebedinskii 1977 Mees
Pskov Ski Team 24 km 01:59:01
1 Are Lee 1951 Mees
Tartu maakond
  24 km 03:24:26
1 Inga Lehiste 1984 Naine
Põlva maakond
  24 km 04:39:16
1 Eha Lehtoja 1960 Naine
Pärnu maakond
Trismile 24 km 02:51:44
1 Siim Leisalu 1983 Mees
Harju maakond
Impuls racing team 24 km 02:07:05
1 Riivo Leiten 1981 Mees
Tartu maakond
  24 km 03:52:04
1 Kalle Lellep 1975 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 24 km 01:54:54
1 Aidi Lepik 1995 Naine
Valga maakond
  24 km 02:42:38
1 Raul Lepik 1980 Mees
Tartu maakond
MiSiMe MTÜ 24 km 02:31:16
1 Tiit Lepik 1983 Mees
Tartu maakond
  24 km 02:59:48
1 Gennadi Leppik 1954 Mees
Tartu maakond
Päästeamet 24 km 04:03:34
1 Siiri Leskov 1978 Naine
Harju maakond
SK Jooksupartner 24 km 01:54:22
1 Egle Letlane 1975 Naine
Valga maakond
  24 km 03:37:20
1 Sulev Liht 1964 Mees
Harju maakond
  24 km 02:08:13
1 Egle Liivamägi 1987 Naine
Valga maakond
Pühajärve Puhkekeskus 24 km 02:41:02
1 Kristel Liivapuu 1982 Naine
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts 24 km 04:31:04
1 Janne Listra 1980 Naine
Tartu maakond
  24 km 03:32:11
1 Reet Luhaäär 1953 Naine
Harju maakond
  24 km 02:43:29
1 Hellika Luik 1982 Naine
Harju maakond
  24 km 02:59:38
1 Karl Lumiste 2003 Mees
Tartu maakond
  24 km 02:25:07
1 Vello Luts 1976 Mees
Harju maakond
Trismile 24 km 02:53:54
1 Peeter Maamets 1976 Mees
Tartu maakond
Playtech Estonia OÜ 24 km 02:45:18
1 Margus Maantoa 1985 Mees
Harju maakond
  24 km 02:07:54
1 Ülo Madissoon 1962 Mees
Harju maakond
Saku Suusaklubi 24 km 03:06:57
1 Maili Mäehunt 1988 Naine
Viljandi maakond
  24 km 04:50:33
1 Meelis Maidla 1968 Mees
Põlva maakond
Põlva Matkaklubi 24 km 04:02:42
1 Alina Malinina 1984 Naine
Harju maakond
I Love Supersport 24 km 02:54:14
1 Tatjana Mannima 1980 Naine
Valga maakond
Cosmos Sport 24 km 02:41:09
1 Eve Mardo 1958 Naine
Tartu maakond
  24 km 04:17:25
1 Merike Marinitseva 1972 Naine
Võru maakond
  24 km 03:59:38
1 Linda Meiesaar 1967 Naine
Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi 24 km 02:48:25
1 Kristjan Melikov 1978 Mees
Harju maakond
#HeadInimesed 24 km 01:29:22
1 Olga Meltsas 1984 Naine
Valga maakond
Combiwood OÜ 24 km 03:10:57
1 Jaanus Metsar 1990 Mees
Harju maakond
  24 km 02:04:18
1 Hannes Metssalu 1993 Mees
Tartu maakond
  24 km 01:32:54
1 Marek Meus 1982 Mees
Tartu maakond
  24 km 01:55:56
1 Leila Mikk 1969 Naine
Valga maakond
Combiwood OÜ 24 km 04:38:00
1 Andro Mikkor 1984 Mees
Harju maakond
Transpordiamet 24 km 01:57:21
1 Piret Moisto 1988 Naine
Harju maakond
  24 km 03:11:13
1 Maria Mollok 1989 Naine
Viljandi maakond
  24 km 03:16:37
1 Annemari Muru 1979 Naine
Tartu maakond
  24 km 02:53:44
1 Taavi Muru 1985 Mees
Tartu maakond
Kaitseväe Peastaap 24 km 02:29:30
1 Eerik Muuli 1993 Mees
Tartu maakond
  24 km 01:51:29
1 Virve Neerot 1965 Naine
Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi 24 km 02:49:44
1 Renna Nelis 1977 Naine
Harju maakond
  24 km 02:16:02
1 Tõnu Niilo 1986 Mees
Võru maakond
Kuperjanovi JVP 24 km 02:28:21
1 Kerli Nikolajev 1983 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 24 km 02:49:42
1 Helle-Triin Nisumaa 1982 Naine
Hiiu maakond
  24 km 04:04:39
1 Raivo Nõmm 1976 Mees
Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi 24 km 02:02:05
1 Tiidrek Nurme 1985 Mees
Tartu maakond
TÜASK 24 km 01:58:17
1 Pille Nurmis 1961 Naine
Harju maakond
  24 km 03:52:29
1 Rein Oder 1972 Mees
Tartu maakond
21CC Triatloniklubi 24 km 01:55:26
1 Tiit Oinus 1987 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 24 km 02:05:50
1 Ele Oja 1991 Naine
Tartu maakond
  24 km 04:37:24
1 Peeter Oranen 1978 Mees
Jõgeva maakond
SK ProRunner 24 km 02:07:21
1 Mikk Orasmaa 1988 Mees
Tartu maakond
  24 km 01:41:55
1 Kärt Orm 1988 Naine
Harju maakond
  24 km 02:15:14
1 Marek Orumaa 1982 Mees
Saare maakond
Õhuvägi 24 km 02:44:06
1 Janeli Õun 1995 Naine
Tartu maakond
gotoAndPlay 24 km 06:05:33
1 Ainars Ozolins 1960 Mees
  24 km 02:20:01
1 Raigo Paas 1976 Mees
Harju maakond
  24 km 02:38:39
1 Anari Pabort 1984 Naine
Tartu maakond
  24 km 03:11:30
1 Brit Padjus 1984 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 24 km 02:37:29
1 Harles Paesüld 1974 Mees
Harju maakond
  24 km 02:01:11
1 Erik Pallase 1976 Mees
Harju maakond
  24 km 03:06:25
1 Reet Pallase 1977 Naine
Harju maakond
Klubi Tartu Maraton 24 km 03:04:16
1 Liisi Park 1987 Naine
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 24 km 02:28:09
1 Tiia Pärnamäe 1977 Naine
Tartu maakond
AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg 24 km 04:18:37
1 Taivo Pärnamets 1996 Mees
Jõgeva maakond
  24 km 01:45:07
1 Risto Pärnapuu 1995 Mees
Tartu maakond
  24 km 01:42:19
1 Dmitry Parygin 1974 Mees
Pskovskaya oblast
Pskov Ski Team 24 km 02:14:38
1 Tõnis Pechter 1984 Mees
Tartu maakond
  24 km 02:10:52
1 Andrus Pedai 1972 Mees
Harju maakond
Trismile 24 km 02:13:16
1 Helena Peik 1992 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 24 km 03:04:53
1 Kristin Peterson 1995 Naine
Valga maakond
  24 km 02:55:10
1 Laura Pihlak 1989 Naine
Põlva maakond
  24 km 03:58:07
1 Margo Pihlak 1974 Mees
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi 24 km 02:12:39
1 Helene Pihlap 2009 Naine
Tartu maakond
  24 km 04:35:56
1 Raimond Pihlap 1985 Mees
Tartu maakond
  24 km 04:30:03
1 Taavi Piiper 1984 Mees
Tartu maakond
Respo Haagised AS 24 km 02:13:51
1 Pille-Riin Piirmets 1980 Naine
Harju maakond
Õhuvägi 24 km 02:15:27
1 Liis Põder 1982 Naine
Tartu maakond
SK ProRunner 24 km 02:13:12
1 Priit Põder 1963 Mees
Pärnu maakond
SK Jõulu 24 km 02:27:57
1 Argo Põldoja 1982 Mees
Harju maakond
  24 km 02:40:33
1 Heiki Prants 1964 Mees
Võru maakond
Võru Suusaklubi 24 km 02:45:41
1 Jelena Prants 1967 Naine
Võru maakond
Võru Suusaklubi 24 km 03:31:46
1 Melissa Priidel 2002 Naine
Harju maakond
  24 km 03:09:28
1 Signe Pruul 1983 Naine
Tartu maakond
  24 km 04:26:16
1 Andre Pukk 1977 Mees
Harju maakond
Viimsi Rattaklubi 24 km 02:14:48
1 Kalle Rahu 1971 Mees
Pärnu maakond
Hansab 24 km 02:27:11
1 Rait Rahu 1992 Mees
Tartu maakond
  24 km 03:06:18
1 Kai Räisa 1979 Naine
Tartu maakond
  24 km 04:10:04
1 Risto Räisa 1974 Mees
Tartu maakond
  24 km 04:10:02
1 Heivi Rästa 1978 Naine
Valga maakond
Combiwood OÜ 24 km 03:41:27
1 Vahur Rästa 1976 Mees
Valga maakond
Combiwood OÜ 24 km 03:41:36
1 Ilze Rata 1961 Naine
  24 km 03:45:39
1 Raul Rätsep 1992 Mees
Harju maakond
  24 km 02:02:38
1 Eva-Maria Raudsepp 2004 Naine
Järva maakond
  24 km 03:05:20
1 Raido Raudsepp 1968 Mees
Võru maakond
  24 km 02:59:23
1 Kadri Raudvere 1983 Naine
Tartu maakond
TÜASK 24 km 02:06:06
1 Renno Rehtla 1985 Mees
Tartu maakond
  24 km 02:24:06
1 Aigi Rein 1967 Naine
Harju maakond
  24 km 04:46:49
1 Peter Repkin 1971 Mees
Tartu maakond
  24 km 02:25:01
1 Riho Riisman 1987 Mees
Harju maakond
  24 km 03:04:26
1 Raivo Rimm 1967 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts 24 km 03:05:37
1 Rasmus Rimm 2006 Mees
Harju maakond
  24 km 03:05:35
1 Sigrit Risttee 1979 Naine
Tartu maakond
  24 km 04:12:02
1 Martin Rits 1987 Mees
Harju maakond
  24 km 04:14:58
1 Janika Rohtla 1989 Naine
Viljandi maakond
  24 km 02:29:14
1 Marika Rohtla 1965 Naine
Tartu maakond
TMB Element SK 24 km 02:48:40
1 Rein Rohtla 1974 Mees
Tartu maakond
  24 km 02:21:49
1 Regina Roosmann 1992 Naine
  24 km 02:36:10
1 Helis Rosenthal 1982 Naine
Valga maakond
  24 km 04:01:11
1 Priit Rosenthal 1982 Mees
Tartu maakond
  24 km 04:01:47
1 Giorgio Rota Negroni 1967 Mees
  24 km 03:59:10
1 Timmu Ründal 1990 Mees
Tartu maakond
  24 km 03:01:25
1 Jüri Saar 1973 Mees
Harju maakond
  24 km 02:15:04
1 Laura Saar 1994 Naine
Hiiu maakond
  24 km 04:06:57
1 Kaimar Saareleht 2002 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 24 km 01:49:27
1 Maris Salekešin 1982 Naine
Harju maakond
SK ProRunner 24 km 02:12:59
1 Marko Salumaa 1979 Mees
Harju maakond
  24 km 02:10:31
1 Ago Saluveer 1979 Mees
Harju maakond
  24 km 02:38:02
1 Silva Sammelsaar 1986 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 24 km 02:31:42
1 Maria Sarv 1983 Naine
Tartu maakond
TÜASK 24 km 02:29:34
1 Jaan Saviir 1961 Mees
Lääne maakond
JK Paralepa 24 km 02:31:15
1 Piret Savimägi 1981 Naine
Tartu maakond
  24 km 04:13:19
1 Annika Seero 1983 Naine
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 24 km 03:52:07
1 Janika Seero 1984 Naine
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 24 km 03:52:21
1 Jurijs Seleznovs 1958 Mees
  24 km 01:29:21
1 Aleksey Serov 1980 Mees
Severo-Zapad
  24 km 02:04:44
1 Anton Serov 1980 Mees
  24 km 01:56:14
1 Matti Silber 1949 Mees
Tartu maakond
JK Hermes 24 km 03:19:55
1 Riina Sinimägi 1975 Naine
Tartu maakond
  24 km 04:05:20
1 Õnnela Skobiej 1987 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 24 km 02:39:07
1 Nikita Skolozhabskyy 2010 Mees
Ida-Viru maakond
Alutaguse SUKL 24 km 03:15:53
1 Oleksandr Skolozhabskyy 1975 Mees
Ida-Viru maakond
  24 km 03:15:53
1 Lauri Sõõro 1978 Mees
Tartu maakond
  24 km 01:51:38
1 Jüri Soovik 1958 Mees
Viljandi maakond
  24 km 02:28:12
1 Vladislav Stafinjak 1994 Mees
Tartu maakond
gotoAndPlay 24 km 06:28:05
1 Signe Täär 1995 Naine
Valga maakond
  24 km 02:58:51
1 Annika Taimur 1985 Naine
Valga maakond
Combiwood OÜ 24 km 03:27:00
1 Mari Talvik 1988 Naine
Tartu maakond
  24 km 02:59:32
1 Anneliis Tamm 1977 Naine
Tartu maakond
  24 km 03:36:07
1 Karin Tamm 1975 Naine
Pärnu maakond
SK Jõulu 24 km 02:28:30
1 Kristo Tamsalu 1987 Mees
Järva maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 24 km 02:30:17
1 Kristo Tamsalu 1974 Mees
Lääne maakond
  24 km 02:33:09
1 Piret Teder 1980 Naine
Tartu maakond
Playtech Estonia OÜ 24 km 02:32:56
1 Tiina Teearu 1989 Naine
Valga maakond
  24 km 03:58:10
1 Urmas Teeorg 1962 Mees
Harju maakond
  24 km 02:24:39
1 Karin Tein 1985 Naine
Tartu maakond
  24 km 04:14:24
1 Vahur Teller 1981 Mees
Tartu maakond
  24 km 04:14:18
1 Juhan Telling 1967 Mees
Lääne maakond
JK Hermes 24 km 02:20:26
1 Triin Teppo 1990 Naine
Tartu maakond
21CC Triatloniklubi 24 km 02:42:46
1 Heigo Tinn 1984 Mees
Võru maakond
  24 km 02:30:48
1 Marko Tõll 1980 Mees
Harju maakond
  24 km 02:18:46
1 Raini Tommingas 1978 Mees
Harju maakond
AS G4S Eesti 24 km 04:00:28
1 Lauri Tõnise 1977 Mees
Harju maakond
  24 km 02:22:22
1 Ruth Trääder 1979 Naine
Harju maakond
  24 km 02:39:03
1 Targo Trepp 2002 Mees
Harju maakond
  24 km 03:14:36
1 Madis Uibo 1984 Mees
Harju maakond
  24 km 02:02:37
1 Jaana Üksik 1986 Naine
Hiiu maakond
Tallinna Lennujaama SK 24 km 04:06:27
1 Andrei Uksov 1980 Mees
Tartu maakond
  24 km 03:15:40
1 Margit Unt 1991 Naine
Valga maakond
Combiwood OÜ 24 km 03:25:10
1 Erik-Voldemar Üprus 1942 Mees
Harju maakond
  24 km 04:51:58
1 Hektor Uustalo 1983 Mees
Harju maakond
  24 km 01:56:12
1 Ain Uustare 1978 Mees
Tartu maakond
  24 km 02:05:32
1 Hanna Vahter 1995 Naine
Saare maakond
  24 km 03:14:16
1 Marge Vaikjärv 1989 Naine
Tartu maakond
Fitlife Tartu 24 km 02:31:48
1 Jane Vain 1975 Naine
Pärnu maakond
  24 km 06:37:31
1 Kaili Vainumaa 1970 Naine
Harju maakond
  24 km 02:18:32
1 Lisbeth Vallimäe 2002 Naine
Tartu maakond
  24 km 04:03:13
1 Rasmus Vallimäe 2005 Mees
Tartu maakond
  24 km 04:03:13
1 Valmar Vallimäe 1974 Mees
Tartu maakond
  24 km 04:03:13
1 Eero Vanaale 1981 Mees
Harju maakond
Orkla Eesti AS 24 km 02:38:24
1 Priit Värnomasing 1983 Mees
Tartu maakond
  24 km 02:38:02
1 Rainis Värv 1992 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 24 km 02:19:16
1 Liili Vatsar 1980 Naine
Tartu maakond
TÜASK 24 km 04:21:31
1 Henrik Veenpere 1979 Mees
Tartu maakond
Päästeamet 24 km 02:00:44
1 Markus Vernik 1999 Mees
Tartu maakond
  24 km 01:59:45
1 Kalev Viigipuu 1973 Mees
Tartu maakond
Agrovarustus OÜ 24 km 02:19:40
1 Toomas Viira 1973 Mees
Harju maakond
  24 km 02:21:22
1 Egle Villik 1981 Naine
Tartu maakond
SK ProRunner 24 km 01:56:00
1 Eeva Vitsut 2002 Naine
Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi 24 km 03:31:22
1 Jürjo Voitka 1975 Mees
Jõgeva maakond
Graanul Invest AS 24 km 02:22:32
1 Maia-Liisa Voolaid 1991 Naine
Tartu maakond
  24 km 02:50:14
1 Ibrahim Mukunga Wachira 1989 Mees
Tartu maakond
  24 km 01:58:17
Sulge

Tulemuse detailne info

...