39. Tartu Maastikumaraton
Virtuaaljooks

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 488 Naisi: 256 Mehi: 232 Läbitud distants kokku: 4880 km Aeg kokku: 681:23:53
Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Läbitud distants Tulemus
1 Jürgen Aas 2005
Viljandi maakond
Flexoil OÜ 10 km 00:49:02
1 Maris Aavik 1986
Tartu maakond
  10 km 00:57:10
1 Rene Abel 1981
Rapla maakond
  10 km 00:47:59
1 Intars Abražuns 1980
  10 km 00:55:52
1 Julia Abubikirova 1983
Tartu maakond
  10 km 01:02:59
1 Ardo Aednik 1990
Tartu maakond
gotoAndPlay 10 km 01:04:27
1 Sirli Aia 1994
Tartu maakond
OK Põlva Kobras 10 km 01:57:21
1 Heli Ajaots 1972
Tartu maakond
Enics Eesti AS 10 km 00:54:44
1 Artur Aland 1997
Tartu maakond
  10 km 01:18:34
1 Carmen Allik 1985
Harju maakond
  10 km 01:38:00
1 Risto Allik 1982
Harju maakond
  10 km 01:38:31
1 Silver Ambos 1958
Valga maakond
  10 km 01:00:17
1 Kadi Anajev 1984
Põlva maakond
  10 km 02:16:47
1 Peeter Änilane 1979
Harju maakond
  10 km 00:59:52
1 Alar Annok 1978
Tartu maakond
A. Le Coq 10 km 00:56:18
1 Maire Arras 1965
Harju maakond
  10 km 01:38:55
1 Tauri Arumäe 1987
Tartu maakond
TÜASK 10 km 01:00:32
1 Merilin Aruots 1984
Põlva maakond
  10 km 01:44:22
1 Marju Asarov 1983
Tartu maakond
  10 km 01:43:47
1 Merike Aus 1974
Valga maakond
Combiwood OÜ 10 km 01:00:33
1 Eele Avalo 1980
Tartu maakond
  10 km 01:34:41
1 Peeter Balõnski 1949
Viljandi maakond
  10 km 01:39:05
1 Urve Balõnski 1952
Viljandi maakond
  10 km 01:32:21
1 Ahti Bleive 1967
Põlva maakond
OK Põlva Kobras 10 km 00:49:35
1 Pille-Triin Borgmann 1996
Tartu maakond
  10 km 00:56:50
1 Rasmus Born 1996
Tartu maakond
  10 km 01:17:06
1 Albert Eher 1962
Ida-Viru maakond
  10 km 01:31:35
1 Marek Einla 1984
Pärnu maakond
  10 km 00:53:55
1 Jakob Eskor 2011
Põlva maakond
  10 km 02:34:47
1 Janne Eskor 1976
Põlva maakond
  10 km 02:22:10
1 Tanel Esperk 1981
Tartu maakond
  10 km 00:53:43
1 Valdis Groza 1962
  10 km 01:06:45
1 Inge Grünvald 1969
Tartu maakond
  10 km 01:40:03
1 Üllar Gustavson 1977
Harju maakond
Elisa 10 km 00:50:40
1 Tiiu Haav 1967
Tartu maakond
A. Le Coq 10 km 01:41:32
1 Pirje Haljaste 1967
Tartu maakond
  10 km 01:34:51
1 Enn Hallik 1950
Pärnu maakond
  10 km 01:31:37
1 Tiia Hallimäe 1957
Harju maakond
  10 km 01:31:40
1 Kaisa Hanko 2000
Tartu maakond
  10 km 01:24:03
1 Toomas Härmson 1970
Tartu maakond
TMB Element SK 10 km 00:51:00
1 Veljo Haube 1961
Harju maakond
  10 km 01:31:34
1 Anu Heier 1971
Tartu maakond
  10 km 01:19:04
1 Elisabeth Henno 2002
Tartu maakond
  10 km 01:11:03
1 Einar Hillep 1970
Harju maakond
  10 km 01:02:15
1 Raul Hõlpus 1972
Tartu maakond
A. Le Coq 10 km 00:56:06
1 Hener Hoop 1991
Tartu maakond
gotoAndPlay 10 km 01:38:18
1 Urmas Hõrrak 1961
Tartu maakond
Tartu Ülikool 10 km 00:58:48
1 Kerttu Hrustaljov 1986
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor 10 km 01:48:50
1 Mariliis Huul 1992
Tartu maakond
Astro Baltics 10 km 01:12:41
1 Tiina Ilus 1980
Harju maakond
  10 km 01:09:41
1 Merike Ilves 1976
Pärnu maakond
  10 km 01:38:45
1 Lii Isup 1974
Tartu maakond
  10 km 01:34:39
1 Taavi Isup 1976
Tartu maakond
  10 km 01:39:59
1 Krista Jaago 1983
Valga maakond
Combiwood OÜ 10 km 01:26:52
1 Urmas Jaago 1967
Harju maakond
  10 km 00:50:37
1 Kristjan Jaaksoo 1990
Valga maakond
Combiwood OÜ 10 km 01:25:49
1 Joosep Jalajas 2003
Tartu maakond
  10 km 00:49:12
1 Kristi Jänesmägi 1991
Tartu maakond
Salvest AS 10 km 01:09:12
1 Heilo Järve 1972
Viljandi maakond
  10 km 00:58:05
1 Märt Järve 2004
Tartu maakond
  10 km 00:59:35
1 Nora Järve 2006
Tartu maakond
  10 km 00:59:54
1 Ahto Jaska 1965
Tartu maakond
  10 km 00:57:00
1 Anneli Jaska 1981
Tartu maakond
  10 km 01:16:50
1 Elar Jeeger 1987
Valga maakond
  10 km 01:09:27
1 Diana Jõesaar 1994
Pärnu maakond
  10 km 01:42:21
1 Indrek Jõgi 1989
Tartu maakond
  10 km 00:58:54
1 Kaja Juhkam 1983
Tartu maakond
  10 km 01:28:26
1 Rainer Jürgenson 1974
Tartu maakond
  10 km 00:57:04
1 Tiiu Jüriado 1978
Tartu maakond
Suusahullud 10 km 01:01:34
1 Aveli Jürimäe 1992
Harju maakond
  10 km 02:57:24
1 Siiri Jüriso 1962
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 10 km 01:52:31
1 Alar Just 1969
Harju maakond
Team TT 10 km 01:15:09
1 Margus Kaasik 1970
Jõgeva maakond
Päästeamet 10 km 01:00:51
1 Lauri Kadajane 1985
Tartu maakond
gotoAndPlay 10 km 00:49:01
1 Eiko Kadarik 1985
Harju maakond
  10 km 01:44:19
1 Liina Kaddarpik 1980
Tartu maakond
  10 km 01:35:46
1 Getlyn Kaevats 1992
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 10 km 01:36:00
1 Marika Kahem 1981
Tartu maakond
Salvest AS 10 km 01:17:14
1 Kaido Kaik 1979
Harju maakond
  10 km 01:07:21
1 Mart Kainel 1945
Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi 10 km 02:15:12
1 Annika Käis 1984
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 10 km 01:34:16
1 Relika Kalbus 1976
Tartu maakond
  10 km 01:56:37
1 Mari Kalda 1986
Rapla maakond
  10 km 00:59:53
1 Jaak Kaljula 1995
Tartu maakond
  10 km 01:03:29
1 Mati Kallas 1961
Viljandi maakond
TSK Joosu 10 km 00:59:04
1 Tarmo Kallaste 1974
Viljandi maakond
  10 km 00:58:40
1 Anti Kalle 1970
Harju maakond
Sportland 10 km 01:34:56
1 Merje Kallip 1963
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:05:01
1 Peep Kallip 1961
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:02:20
1 Joel Kallis 1982
Valga maakond
  10 km 00:51:32
1 Janar Kallson 1998
Põlva maakond
  10 km 00:57:19
1 Karel Kallson 2001
Põlva maakond
  10 km 01:09:42
1 Maris Kallus 1991
Harju maakond
  10 km 01:11:35
1 Lauri Kalvik 1969
Tartu maakond
  10 km 01:00:16
1 Ethel Kambek 1988
Viljandi maakond
  10 km 00:59:10
1 Merike Kangro 1983
Tartu maakond
  10 km 00:53:53
1 Arno Kärg 1992
Tartu maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 10 km 00:49:45
1 Kaido Kariste 1985
Tartu maakond
Bigbank AS 10 km 01:14:45
1 Annika Kartsepp 1996
Harju maakond
Swedbank AS 10 km 01:30:46
1 Terje Kastehein 1976
Harju maakond
  10 km 01:20:36
1 Roman Kattai 1966
Valga maakond
Tartumaa Sangpommiklubi 10 km 01:03:28
1 Gertu Kendra 1992
Harju maakond
  10 km 00:48:19
1 Kristo Kent 1978
Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool 10 km 01:07:17
1 Helene Kents 1990
Harju maakond
  10 km 01:15:35
1 Maarika Kerb 1972
Valga maakond
Combiwood OÜ 10 km 01:31:55
1 Nele Keres-Valvas 1975
Tartu maakond
  10 km 02:32:02
1 Martin Kerge 1988
Tartu maakond
  10 km 00:55:47
1 Kaidi Ketner 1976
Valga maakond
Combiwood OÜ 10 km 01:12:17
1 Veljo Kiigemägi 1962
Tartu maakond
  10 km 00:57:23
1 Kristina Kiisler 1972
Tartu maakond
  10 km 01:38:15
1 Jana Kindsiko 1981
Tartu maakond
  10 km 01:12:17
1 Ljubov Kiritšuk 1983
Harju maakond
Swedbank AS 10 km 01:04:05
1 Aivar Kivi 1974
Ida-Viru maakond
  10 km 01:23:40
1 Jaano Kivil 1976
Tartu maakond
  10 km 01:07:55
1 Oliver Kristjan Kivil 2010
Tartu maakond
  10 km 01:07:49
1 Katri Kivisikk 1975
Tartu maakond
  10 km 01:29:05
1 Eleri Kivistik 1983
Tartu maakond
  10 km 01:10:16
1 Pille Klein 1967
Pärnu maakond
  10 km 01:26:44
1 Maia Klettenberg 1978
Jõgeva maakond
Graanul Invest AS 10 km 01:31:39
1 Kristo Klippberg 1976
Harju maakond
  10 km 00:58:00
1 Kristiina Kõdar 1982
Tartu maakond
  10 km 00:52:09
1 Kersti Kõiv 1975
Valga maakond
Combiwood OÜ 10 km 01:35:45
1 Margit Kolats 1986
Põlva maakond
Keskkonnaagentuur 10 km 01:17:06
1 Kalmer Kongo 1960
Võru maakond
Baltic Agro Team 10 km 01:13:44
1 Kaido Kontro 1968
Tartu maakond
  10 km 01:19:18
1 Sander Koobak 2007
Võru maakond
Võru Spordikeskus 10 km 00:59:20
1 Ellen Kooskora 1959
Tartu maakond
  10 km 01:36:09
1 Kaido Koppel 1971
Pärnu maakond
  10 km 01:04:12
1 Janis Kreegimets 1968
Lääne-Viru maakond
Rakvere RK Siplased 10 km 01:45:54
1 Paavo Kroon 1985
Tartu maakond
  10 km 01:01:16
1 Kristjan Krull 1981
Harju maakond
  10 km 01:06:29
1 Merle Kruusamägi 1977
Ida-Viru maakond
MTÜ Spordiselts 10 km 01:17:39
1 Uudo Kruusimägi 1955
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:42:17
1 Triin Kukk 1984
Tartu maakond
NKK Tartu ringkond 10 km 01:49:40
1 Erki Külaots 2000
Tartu maakond
Suusahullud 10 km 01:02:29
1 Pirje Külaots 1975
Harju maakond
Swedbank AS 10 km 01:10:47
1 Raivo Külasepp 1959
Tartu maakond
Eesti Worldloppeti Klubi 10 km 01:27:27
1 Kaisa Kullas 1998
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 10 km 01:31:20
1 Arko Kurg 1989
Harju maakond
  10 km 01:06:14
1 Rene Kurisoo 1973
Rapla maakond
  10 km 01:31:47
1 Mariliis Kurs 1974
Ida-Viru maakond
SK Järve 10 km 01:04:26
1 Jaan Kurvits 1989
Tartu maakond
  10 km 01:17:20
1 Avo Kuslap 1967
Rapla maakond
  10 km 02:14:44
1 Kerli Elisabet Kustavson 2011
Tartu maakond
  10 km 02:21:00
1 Riin Kustavson 1994
Harju maakond
Sportland 10 km 02:00:28
1 Enely Kuusik 1977
Tartu maakond
A. Le Coq 10 km 02:06:25
1 Jaana Kuusik 1987
Tartu maakond
  10 km 01:42:38
1 Maarit Lääne 1973
Valga maakond
  10 km 01:13:00
1 Siim Läänelaid 1979
Tartu maakond
  10 km 00:52:32
1 Mehis Laanem 1988
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:08:56
1 Laivi Laanemets 1988
Harju maakond
  10 km 01:03:16
1 Jüri Laanmets 1956
Harju maakond
  10 km 01:01:51
1 Maret Laas 1972
Harju maakond
  10 km 01:00:00
1 Sille Laas 1986
Tartu maakond
  10 km 01:08:18
1 Margita Lagzdina 1971
  10 km 01:02:03
1 Karmen Laikre 1989
Tartu maakond
Astro Baltics 10 km 00:57:15
1 Küllike Lain 1964
Jõgeva maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus 10 km 01:26:07
1 Sten Laineste 1982
Tartu maakond
  10 km 01:07:49
1 Liivar Laks 1993
Jõgeva maakond
Transpordiamet 10 km 00:49:21
1 Marit Lapp 1980
Pärnu maakond
Swedbank AS 10 km 01:58:00
1 Aleksei Laptev 1985
Pärnu maakond
  10 km 00:58:01
1 Kaia Laur 1968
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:34:45
1 Markus Laur 2001
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:34:05
1 Julia Lee 1980
Harju maakond
Swedbank AS 10 km 01:52:28
1 Andres Lehtla 1976
Harju maakond
  10 km 01:18:40
1 Andrus Lehtmets 1974
Tartu maakond
  10 km 00:59:00
1 Laura-Liisa Lehtmets 2005
Tartu maakond
  10 km 01:19:58
1 Margus Lehtmets 1972
Satakunta
Korp! Ugala 10 km 01:33:03
1 Marta Lehtmets 2009
Satakunta
  10 km 01:33:10
1 Mihkel Lehtmets 1995
Tartu maakond
Korp! Ugala 10 km 01:14:31
1 Liis Lehtse 1989
Tartu maakond
  10 km 01:03:16
1 Katrin Lemsalu 1978
Tartu maakond
  10 km 02:02:00
1 Kristjan Lepa 1976
Pärnu maakond
  10 km 00:46:55
1 Rein Lepberg 1962
Tartu maakond
  10 km 01:37:44
1 Siret Letlane 1993
Valga maakond
  10 km 01:35:21
1 Alan Levy 1961
ACT
  10 km 04:11:42
1 Madis Ligi 1954
Tartu maakond
  10 km 01:31:00
1 Maare Liiv 1985
Harju maakond
  10 km 01:00:36
1 Katrin Liivamägi 1960
Tartu maakond
  10 km 02:15:58
1 Sigrid Lillo 1984
Tartu maakond
  10 km 01:30:38
1 Tiivi Lind 1978
Harju maakond
  10 km 01:05:38
1 Andres Linnasmägi 1978
Harju maakond
ABB AS 10 km 01:17:37
1 Avo Lode 1963
Põlva maakond
  10 km 01:02:21
1 Ats Lokutsievski 1978
Tartu maakond
  10 km 01:16:53
1 Egle Lomp 1986
Jõgeva maakond
  10 km 01:49:00
1 Andrei Lopsik 1955
Ida-Viru maakond
  10 km 01:08:55
1 Merje Luik 1968
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi 10 km 01:45:56
1 Juhan Lukk 1949
Lääne maakond
SK Sula 10 km 01:09:42
1 Armo Lüütsepp 1995
Jõgeva maakond
  10 km 00:41:49
1 Triin Määrits 1989
Tartu maakond
  10 km 00:49:42
1 Jaanus Mägi 1987
Tartu maakond
Astro Baltics 10 km 00:58:17
1 Maila Maisväli 1963
Tartu maakond
  10 km 02:03:18
1 Katrin Malinin 1984
Harju maakond
  10 km 02:30:00
1 Maria Mällas 1982
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS 10 km 01:04:24
1 Margit Marma 1998
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts 10 km 02:08:40
1 Mihkel Märtson 1985
Tartu maakond
  10 km 01:17:49
1 Silje Märtson 1988
Tartu maakond
  10 km 01:20:05
1 Carmen Masing-Jugaste 1982
Tartu maakond
Hanza Tartu team 10 km 01:51:07
1 Anne-Liis Matsi 1994
Harju maakond
Swedbank AS 10 km 01:51:00
1 Arvi Matvei 1963
Harju maakond
  10 km 01:31:46
1 Tiit Mauer 1968
Tartu maakond
  10 km 01:03:50
1 Vilis Mednis 1951
Smiltenes novads
  10 km 01:11:19
1 Krista Meri 1979
Pärnu maakond
  10 km 01:34:10
1 Heino Miina 1967
Tartu maakond
  10 km 00:51:55
1 Marju Möldre 1971
Valga maakond
Combiwood OÜ 10 km 01:26:14
1 Stella Möldre 2000
Valga maakond
Combiwood OÜ 10 km 01:25:23
1 Brigitta Mõttus 1979
Tartu maakond
  10 km 02:16:47
1 Bruno Münter 1956
Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid 10 km 01:03:46
1 Ira Münter 1961
Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid 10 km 01:08:25
1 Sirje Mürk 1967
Hiiu maakond
  10 km 01:52:13
1 Sander Muru 1983
Tartu maakond
Embach 10 km 01:07:17
1 Aivi Must 1963
Lääne-Viru maakond
  10 km 02:35:30
1 Enno Must 1963
Lääne-Viru maakond
  10 km 02:35:09
1 Anneli Muttik 1974
Tartu maakond
  10 km 01:27:22
1 Maarika Muuli 1982
Tartu maakond
  10 km 01:32:41
1 Tiiu Müürsepp 1955
Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton 10 km 01:23:24
1 Hegri Narusk 1977
Tartu maakond
  10 km 00:49:11
1 Urmas Neerot 1972
Põlva maakond
  10 km 00:56:28
1 Maili Nestor 1990
Tartu maakond
  10 km 01:04:14
1 Eiko Nõgols 1972
Viljandi maakond
  10 km 01:53:01
1 Marika Nokkur 1964
Rapla maakond
  10 km 02:36:45
1 Reelika Noormägi 1975
Tartu maakond
Enics Eesti AS 10 km 01:29:17
1 Henari Nõu 1981
Tartu maakond
Eesti Rahva Muuseum 10 km 00:53:29
1 Stanislav Novikov 1973
  10 km 00:57:36
1 Hannalore Nurk 2005
Pärnu maakond
  10 km 01:48:11
1 Ursula Nurk 2008
Tartu maakond
  10 km 02:14:51
1 Janek Nurmeots 1974
Viljandi maakond
  10 km 01:38:23
1 Sigrid Nuude 1985
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 10 km 01:09:53
1 Mari-Liis Oberg 1991
Tartu maakond
  10 km 01:43:10
1 Terje Odamus 1969
Harju maakond
  10 km 00:55:10
1 Margus Oks 1973
Tartu maakond
  10 km 01:45:10
1 Marko Oldermann 1981
Harju maakond
  10 km 01:30:18
1 Sandra Õnne 1991
Tartu maakond
Astro Baltics 10 km 00:57:03
1 Merike Orgmäe 1992
Rapla maakond
  10 km 01:14:17
1 Kadri Orgusaar 1975
Valga maakond
  10 km 01:17:25
1 Agur Ostrak 1959
Tartu maakond
  10 km 01:28:01
1 Uno Õunapuu 1954
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:03:10
1 Inita Ozolina 1962
  10 km 01:10:23
1 Mariliis Paal 1981
Tartu maakond
  10 km 01:00:20
1 Toomas Padjus 1954
Pärnu maakond
Keskkonnaamet 10 km 01:53:10
1 Jaanika Paglant 1973
Tartu maakond
A. Le Coq 10 km 01:48:58
1 Angela Paidre 2007
Valga maakond
  10 km 01:00:22
1 Kristi Paimla 1983
Tartu maakond
  10 km 01:49:03
1 Svetlana Paiste 1986
Ida-Viru maakond
Sportland 10 km 01:23:13
1 Kuldar Pajula 1987
Harju maakond
  10 km 01:07:13
1 Margareta Palgi 1964
Põlva maakond
  10 km 01:22:23
1 Marko Palm 1983
Saare maakond
Telia SK 10 km 00:50:00
1 Meelis Palover 1975
Tartu maakond
Suusahullud 10 km 01:47:41
1 Katri Palsi 1969
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 10 km 01:49:25
1 Morten Paluteder 1993
Tartu maakond
Astro Baltics 10 km 01:07:58
1 Karolin Parmi 1991
Tartu maakond
  10 km 00:51:06
1 Margit Partei 1992
Tartu maakond
TÜASK 10 km 01:13:37
1 Elizaveta Pechurichko 2001
Ida-Viru maakond
Sportland 10 km 01:38:32
1 Ants Pedaja 1951
Rapla maakond
  10 km 01:33:15
1 Taavi Pedaja 1982
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 10 km 00:59:15
1 Berit Pedaste 2004
Tartu maakond
  10 km 01:37:12
1 Küllike Pedaste 1976
Tartu maakond
  10 km 01:35:23
1 Anna-Liisa Pehlak 1989
Tartu maakond
Salvest AS 10 km 00:58:41
1 Anni-Mari Pehlak 1996
Harju maakond
  10 km 00:50:12
1 Üllo Pendra 1978
Tartu maakond
Astro Baltics 10 km 01:05:55
1 Elvina Pening 1975
Tartu maakond
A. Le Coq 10 km 02:00:00
1 Rene Pere 1963
Harju maakond
  10 km 00:46:52
1 Teele Pern 1986
Tartu maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA 10 km 01:32:23
1 Evelin Pihlak 1977
Tartu maakond
  10 km 00:56:52
1 Karin Pihlak 1976
Harju maakond
Orkla Eesti AS 10 km 01:38:02
1 Marek Pihlak 1977
Tartu maakond
  10 km 00:56:45
1 Ants Pihlap 1943
Tartu maakond
  10 km 01:36:53
1 Kaja Pihlap 1976
Tartu maakond
  10 km 01:14:52
1 Mikko Pihtje 1989
Valga maakond
Combiwood OÜ 10 km 01:03:05
1 Evelin Piir 1980
Tartu maakond
  10 km 01:12:45
1 Noora Piir 2007
Tartu maakond
  10 km 01:25:55
1 Marje Piirsalu 1982
Tartu maakond
  10 km 01:05:34
1 Silver Pijon 1993
Tartu maakond
TMB Element SK 10 km 00:58:11
1 Janne Piller 1988
Järva maakond
  10 km 02:32:41
1 Märt Pilme 1989
Pärnu maakond
  10 km 01:01:16
1 Dmitriy Poltorukho 1981
Ida-Viru maakond
  10 km 00:57:58
1 Andres Pool 1966
Tartu maakond
  10 km 01:08:50
1 Artur Pool 1995
Tartu maakond
  10 km 01:08:04
1 Merlin Praks 1983
Tartu maakond
  10 km 01:16:35
1 Elle Prangli 1951
Võru maakond
  10 km 01:44:54
1 Kaile Priimets 1976
Harju maakond
  10 km 01:25:43
1 Anna Protopopova 1979
Tartu maakond
A. Le Coq 10 km 01:48:52
1 Aire Pruus 1998
Tartu maakond
Salvest AS 10 km 01:01:35
1 Hardi Pukk 1986
Tartu maakond
  10 km 01:15:13
1 Ruudi Pukk 1982
Tartu maakond
  10 km 01:14:26
1 Kristiina Pullerits 1988
Harju maakond
  10 km 00:58:32
1 Tõnu Pullerits 1947
Harju maakond
  10 km 01:39:28
1 Jaanus Pulles 1964
Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton 10 km 01:51:40
1 Terje Purga 1995
Viljandi maakond
  10 km 02:05:46
1 Tiina Purga 1975
Valga maakond
Combiwood OÜ 10 km 01:35:01
1 Martin Purre 1974
Harju maakond
  10 km 01:38:56
1 Merili Purre 1978
Harju maakond
  10 km 01:38:56
1 Veera Putan 1965
Ida-Viru maakond
  10 km 01:39:54
1 Siiri Raamets 1975
Valga maakond
  10 km 01:16:16
1 Roland Rae 1991
Tartu maakond
  10 km 01:08:26
1 Marina Raja 1969
Harju maakond
SportID 10 km 01:09:32
1 Romet Rammulüüs 1975
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 10 km 00:57:09
1 Priit Rämson 1979
Tartu maakond
  10 km 01:18:01
1 Merike Randoja 1987
Tartu maakond
  10 km 01:23:39
1 Kalle Rassadkin 1971
Harju maakond
Spordiklubi IKS 10 km 01:06:43
1 Henn Rast 1974
Tartu maakond
  10 km 01:09:43
1 Angela Rätsep 1967
Ida-Viru maakond
  10 km 00:52:11
1 Kaili Rätsep 1978
Tartu maakond
  10 km 00:58:14
1 Sandra Rätsep-Kirss 1994
Tartu maakond
  10 km 01:43:01
1 Kristo Raud 1987
Tartu maakond
Salvest AS 10 km 00:52:35
1 Tiia Raud 1983
Tartu maakond
  10 km 01:45:18
1 Janar Raudsepp 1980
Tartu maakond
  10 km 01:08:54
1 Erki Rehkli 2000
Valga maakond
  10 km 00:56:15
1 Alari Reiman 2010
Tartu maakond
  10 km 01:24:16
1 Anna Marie Reimann 1993
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS 10 km 00:59:21
1 Heli Reimann 1965
Tartu maakond
Salvest AS 10 km 01:39:58
1 Margus Reimann 1998
Harju maakond
  10 km 01:32:44
1 Taavi Reimets 1982
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid 10 km 00:45:06
1 Jaan Reimo 1985
Tartu maakond
  10 km 00:54:51
1 Jaan Reinson 1955
Tartu maakond
  10 km 01:34:55
1 Emma Reinumägi 2002
Tartu maakond
  10 km 01:24:34
1 Marek Reppo 1976
Tartu maakond
  10 km 01:59:12
1 Tiina Reppo 1973
Tartu maakond
  10 km 02:02:15
1 Martin Riidamets 1955
Pärnu maakond
  10 km 01:43:50
1 Andres Riismann 1972
Harju maakond
  10 km 00:53:54
1 Jana Rolitš 1976
Ida-Viru maakond
Sportland 10 km 01:32:41
1 Janna Romanovich 1973
Moscow region
  10 km 01:21:41
1 Priit Rooden 1975
Tartu maakond
Alpiklubi FIRN 10 km 00:56:07
1 Kristjan Roosvald 1986
Ida-Viru maakond
  10 km 00:54:55
1 Tiit Rosenberg 1946
Tartu maakond
Tartu Ülikool 10 km 01:48:20
1 Margus Rosin 1982
Põlva maakond
Bigbank AS 10 km 00:54:03
1 Elvis Rosse 1975
Tartu maakond
  10 km 02:02:27
1 Diana Ruitlane-Rüütli 1982
Võru maakond
  10 km 01:16:05
1 Ly Ruul 1979
Järva maakond
  10 km 00:53:12
1 Pille Säälik 1979
Tartu maakond
Ravimiamet 10 km 01:14:38
1 Arno Saar 1990
Tartu maakond
  10 km 00:46:36
1 Getlin Saar 1989
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 10 km 01:47:02
1 Taago Saaremets 1979
Tartu maakond
  10 km 02:12:08
1 Mart Saareoja 1972
Pärnu maakond
  10 km 00:55:35
1 Ivo Saarniit 1981
Tartu maakond
  10 km 01:10:28
1 Lili Saksing 1962
Rapla maakond
  10 km 02:07:34
1 Merle Salmistu 1978
Harju maakond
  10 km 01:22:55
1 Kaarel Salumäe 1983
Tartu maakond
  10 km 01:21:35
1 Katrin Salumäe 1986
Tartu maakond
  10 km 01:16:58
1 Margot Saluse 1986
Tartu maakond
  10 km 01:07:39
1 Kristi Sarap 1992
Tartu maakond
Ravimiamet 10 km 01:04:36
1 Arvo Sarapuu 1965
Harju maakond
  10 km 01:24:12
1 Sigrit Sarapuu 1990
Harju maakond
  10 km 01:41:00
1 Rivo Savioja 1992
Tartu maakond
Replace OÜ 10 km 01:11:07
1 Rein Schihalejev 1973
Tartu maakond
  10 km 01:04:19
1 Katleen Schmeiman 2003
Põlva maakond
  10 km 01:06:18
1 Hanna Seeder 1990
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 10 km 01:38:14
1 Nikoleta Seleznova 2005
Yle 10 km 04:45:00
1 Anti Seli 1973
Tartu maakond
  10 km 02:06:39
1 Kersti Seli 1965
Tartu maakond
  10 km 03:00:16
1 Neinar Seli 1959
Tartu maakond
  10 km 02:57:30
1 Leons Seškens 1956
  10 km 00:49:45
1 Ahto Siilaberg 1958
Rapla maakond
  10 km 02:35:53
1 Hendrik Sikk 1996
Jõgeva maakond
  10 km 01:50:55
1 Birgit Silm 1978
Harju maakond
  10 km 02:16:47
1 Aino Sirkel 1945
Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton 10 km 01:28:48
1 Raili Sohard 1981
Võru maakond
  10 km 01:30:22
1 Janar Soidla 1974
Harju maakond
  10 km 01:00:00
1 Timo Soiunen 1990
Tartu maakond
gotoAndPlay 10 km 02:21:12
1 Kristi Soll 1981
Võru maakond
  10 km 01:01:17
1 Tanel Solman 1979
Tartu maakond
  10 km 01:30:36
1 Reelika Sõmer 1984
Tartu maakond
NKK Tartu ringkond 10 km 01:30:35
1 Raivo Sonn 1972
Tartu maakond
  10 km 01:19:13
1 Raul Soodla 1968
Jõgeva maakond
  10 km 01:40:20
1 Maris Soonsein 1981
Tartu maakond
  10 km 01:13:03
1 Laura Sööt 1992
Tartu maakond
gotoAndPlay 10 km 01:31:04
1 Diana Sopova 1986
Harju maakond
  10 km 02:30:00
1 Annika Sossi 1973
Tartu maakond
  10 km 01:20:35
1 Anastasija Spitsõna 1985
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor 10 km 00:55:09
1 Lasma Stabina 1976
  10 km 00:58:18
1 Reigo Stamm 1982
Valga maakond
Combiwood OÜ 10 km 00:58:21
1 Gleb Stsenov 1986
Tartu maakond
  10 km 00:49:57
1 Grete Suik 1994
Tartu maakond
  10 km 01:47:09
1 Andrus Suits 1964
Tartu maakond
  10 km 01:19:54
1 Kaja-Kirsten Sune 1983
Harju maakond
  10 km 01:16:00
1 Annika Suur 1975
Tartu maakond
  10 km 01:39:52
1 Janek Suur 1971
Tartu maakond
  10 km 01:42:38
1 Kaja Suur 1968
Viljandi maakond
  10 km 01:13:12
1 Maichl Suur 1976
Põlva maakond
SK ProRunner 10 km 02:16:47
1 Kirsti Süvaorg 1982
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:03:30
1 Merily Tagamets 1980
Tartu maakond
  10 km 01:34:16
1 Deivy Tamm 1989
Tartu maakond
  10 km 01:30:22
1 Marge Tamm 1999
Valga maakond
  10 km 01:47:56
1 Taago Tamm 1981
Pärnu maakond
  10 km 00:59:38
1 Marju Tammeleht 1970
Harju maakond
  10 km 01:00:30
1 Kalvar Tammine 1974
Tartu maakond
Päästeamet 10 km 00:53:40
1 Priit Tannik 1971
Tartu maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor 10 km 00:59:41
1 Mari Tarendi 1985
Tartu maakond
SportID 10 km 01:15:29
1 Kalev Tark 1983
Pärnu maakond
A. Le Coq 10 km 01:01:47
1 Tõnis Tartes 1986
Tartu maakond
  10 km 01:56:46
1 Janika Tasane 1974
Tartu maakond
  10 km 00:48:28
1 Kristof Teekivi 2009
Harju maakond
  10 km 02:08:56
1 Tanel Teekivi 1983
Harju maakond
  10 km 02:08:56
1 Jaan Tell 1983
Tartu maakond
TMB Element SK 10 km 01:27:17
1 Sirly Tenson-Ringvee 1979
Tartu maakond
  10 km 01:38:34
1 Moonika Teppo 1979
Tartu maakond
  10 km 01:06:01
1 Andrus Tigane 1973
Tartu maakond
Telia SK 10 km 01:24:14
1 Merle Tigane 1973
Tartu maakond
Enics Eesti AS 10 km 01:12:14
1 Taavi Tiido 1992
Viljandi maakond
  10 km 00:57:15
1 Maire Tiidu 1982
Võru maakond
  10 km 01:43:16
1 Margus Tiiman 1977
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 10 km 02:05:08
1 Markus Tiiman 2011
Tartu maakond
  10 km 02:05:08
1 Marten Tiiman 2013
Tartu maakond
  10 km 02:05:08
1 Aare Tinn 1960
Tartu maakond
  10 km 01:18:23
1 Žanna Tisler 1970
Tartu maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 10 km 01:38:13
1 Signe Tölp 1975
Tartu maakond
  10 km 01:13:51
1 Vaike Tomann 1954
Tartu maakond
OK Ilves 10 km 01:43:29
1 Karina Toming 1998
Jõgeva maakond
Suusahullud 10 km 01:01:48
1 Markus Toom 1978
Tartu maakond
Ravimiamet 10 km 01:05:34
1 Eve Toomast 1985
Harju maakond
Swedbank AS 10 km 02:23:25
1 Siim Toomik 1976
Harju maakond
  10 km 00:50:45
1 Siiri Toomik 1955
Võru maakond
  10 km 01:59:06
1 Gaily Toomsalu 2002
Valga maakond
  10 km 00:54:17
1 Jaano Tootsi 1965
Tartu maakond
  10 km 01:35:30
1 Külli Tootsi 1967
Tartu maakond
  10 km 01:35:06
1 Rein Traus 1948
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:27:35
1 Kirsi Treilmann 1986
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 10 km 01:36:17
1 Aita Trolla 1950
Võru maakond
  10 km 01:48:52
1 Signe Trolla 1984
Võru maakond
  10 km 01:01:47
1 Tamika Trolla 1977
Tartu maakond
  10 km 01:47:42
1 Laivi Troon 1983
Tartu maakond
A. Le Coq 10 km 01:13:25
1 Jüri Truus 1967
Tartu maakond
  10 km 01:33:11
1 Kristjan Tuisk 1981
Harju maakond
Õhuvägi 10 km 00:57:17
1 Maris Tustit 1990
Tartu maakond
  10 km 01:05:57
1 Kaarel Tuulis 1979
Tartu maakond
A. Le Coq 10 km 01:07:21
1 Marju Tuulis 1980
Tartu maakond
  10 km 01:44:12
1 Siim Tuulis 2009
Tartu maakond
  10 km 01:44:12
1 Teele Tuulis 2007
Tartu maakond
  10 km 01:44:12
1 Reet Uibo 1954
Põlva maakond
  10 km 02:16:47
1 Lii Ula 1968
Hiiu maakond
  10 km 01:59:43
1 Ain Ülenurm 1974
Võru maakond
  10 km 01:29:39
1 Ats Umbleja 1986
Valga maakond
Combiwood OÜ 10 km 01:38:16
1 Juhani Uri 1981
Tartu maakond
  10 km 00:56:49
1 Kait Urmann 1983
Tartu maakond
  10 km 00:58:42
1 Riina Ütt 1988
Harju maakond
Sportland 10 km 01:00:24
1 Liivo Uueni 1977
Lääne-Viru maakond
  10 km 01:11:56
1 Kadi-Liis Uus 1988
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS 10 km 01:42:33
1 Marite Uustal 1985
Harju maakond
  10 km 01:34:02
1 Kalle Vaalma 1968
Tartu maakond
  10 km 01:42:47
1 Lee Vaalma 1999
Tartu maakond
  10 km 01:40:56
1 Teele Vaarak 1987
Viljandi maakond
  10 km 01:15:08
1 Tuuli Vaarak 1987
Viljandi maakond
  10 km 01:13:58
1 Rene Vähi 1979
Põlva maakond
  10 km 00:50:00
1 Urmas Vahi 1961
Tartu maakond
  10 km 01:27:09
1 Rain Vaikmäe 1989
Jõgeva maakond
  10 km 00:59:26
1 Jaak Vaiknemets 1979
Tartu maakond
  10 km 00:58:27
1 Mathias Vain 1994
Tartu maakond
gotoAndPlay 10 km 00:41:19
1 Juhan Valge 1990
Tartu maakond
gotoAndPlay 10 km 01:11:37
1 Pärtel Valge 2007
Tartu maakond
SK VELO 10 km 00:57:34
1 Kristo Valtin 1995
Võru maakond
Hauka Veloklubi 10 km 00:57:30
1 Emilie Valvas 2010
Tartu maakond
  10 km 02:32:02
1 Janika Vana 1977
Tartu maakond
AS G4S Eesti 10 km 01:40:30
1 Johanna Vana 1999
Tartu maakond
AS G4S Eesti 10 km 01:40:30
1 Kaido Värbu 1984
Tartu maakond
  10 km 02:16:29
1 Kristel Värnik Pindma 1976
Harju maakond
  10 km 00:54:15
1 Jaan Vehlmann 1945
Harju maakond
JK Hermes 10 km 01:36:11
1 Aili Veider 1980
Tartu maakond
  10 km 01:28:26
1 Karolin Veider 2006
Tartu maakond
Embach 10 km 01:15:14
1 Anneli Vellerind 1966
Harju maakond
  10 km 01:59:20
1 Triin Ventsel 1986
Järva maakond
  10 km 01:58:22
1 Veronika Versh 1977
Harju maakond
  10 km 01:09:43
1 Hannes Viherpuu 1972
Harju maakond
  10 km 01:14:08
1 Jaana Viiberg 1982
Tartu maakond
  10 km 01:11:30
1 Marek Viilol 1975
Tartu maakond
Salvest AS 10 km 00:49:00
1 Alvaro-Mati Viilver 1996
Rapla maakond
  10 km 01:58:07
1 Pille Viira 1971
Tartu maakond
A. Le Coq 10 km 01:46:01
1 Mihkel Vijar 1983
Tartu maakond
  10 km 01:48:58
1 Frank Vilipuu 2007
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi 10 km 00:56:34
1 Pillerin Vilipuu 2006
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi 10 km 00:48:59
1 Liisi Viljalo 1981
Harju maakond
SK Saue Tammed 10 km 01:28:34
1 Evelin Vilk 1976
Pärnu maakond
  10 km 01:44:54
1 Sven Vind 1983
Tartu maakond
Astro Baltics 10 km 01:23:53
1 Egert Virkunen 1994
Jõgeva maakond
Tartu Ülikool 10 km 01:31:23
1 Indrek Viron 1978
Harju maakond
  10 km 00:48:28
1 Eliise Visk 1996
Tartu maakond
gotoAndPlay 10 km 01:32:14
1 Aire Võidula 1984
Harju maakond
  10 km 01:35:35
1 Marianne Võime 1988
Tartu maakond
gotoAndPlay 10 km 01:31:42
1 Kaido Voogla 1978
Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool 10 km 00:56:54
1 Tiina Voogne 1973
Harju maakond
EWK 10 km 01:12:08
1 Villem Voormansik 1991
Tartu maakond
  10 km 00:54:08
1 Toivo Võsu 1950
Harju maakond
  10 km 01:09:51
1 Adeele Vulf 2009
Tartu maakond
  10 km 01:59:34
1 Annika Vulf 1986
Tartu maakond
  10 km 01:54:51
1 Mart Weber 1991
Tartu maakond
  10 km 00:56:50
1 Igor Zahharov 1990
Viljandi maakond
MTÜ Spordiselts 10 km 00:52:30
1 Ramona Zarina 1998
  10 km 00:59:57
1 Sandra Zarina 1975
  10 km 01:22:22
1 Ugis Zarins 1972
  10 km 01:18:40
Sulge

Tulemuse detailne info

...