39. Tartu Maastikumaraton
Virtuaaljooks

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 227 Naisi: 138 Mehi: 89 Läbitud distants kokku: 1135 km Aeg kokku: 165:55:43
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Läbitud distants Tulemus
1 Ave Allik 1986 Naine
Tartu maakond
  5 km 01:09:32
1 Egle Ambo 1984 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:44:38
1 Riivo Ambos 1980 Mees
Lääne-Viru maakond
  5 km 00:50:00
1 Saskia Ambos 2007 Naine
Lääne-Viru maakond
  5 km 00:36:09
1 Tauri Ambos 2010 Mees
Lääne-Viru maakond
  5 km 00:50:00
1 Rein Ansen 1983 Mees
Rapla maakond
  5 km 00:23:23
1 Pauli Arbelius 1944 Mees
  5 km 00:50:51
1 Christina Aro 1962 Naine
  5 km 00:34:39
1 Minna Aro 1987 Naine
  5 km 00:34:34
1 Oskar Jonathan Arro 2010 Mees
Harju maakond
  5 km 00:45:02
1 Kristi Dede-Ausin 1979 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:33:37
1 Anna Demers 1984 Naine
  5 km 00:32:02
1 Ereli Eenraid 2010 Naine
Pärnu maakond
  5 km 00:36:54
1 Merili Eenraid 2003 Naine
Pärnu maakond
  5 km 00:37:43
1 Imre Eiche 1973 Mees
Võru maakond
  5 km 00:27:41
1 Teele Ellermaa 2010 Naine
Harju maakond
  5 km 00:45:49
1 Ivika Enula 1984 Naine
Harju maakond
  5 km 00:37:11
1 Algo Eskla 1987 Mees
Harju maakond
  5 km 00:18:58
1 Tarmo Gede 1967 Mees
Harju maakond
  5 km 01:09:54
1 Koidula Grauberg 1955 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:49:45
1 Ele Haabma 1989 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:48:48
1 Evelin Haava 1987 Naine
Espoo
  5 km 00:31:56
1 Taisi Hale 1986 Naine
Pärnu maakond
  5 km 00:47:32
1 Andres Hallik 1979 Mees
Harju maakond
  5 km 00:30:22
1 Kaido Hanikat 1967 Mees
Harju maakond
Conviso 5 km 00:43:47
1 Inga Hanni 1974 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:50:44
1 Neeme Hansschmidt 1967 Mees
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS 5 km 01:05:12
1 Tiia Hansschmidt 1971 Naine
Jõgeva maakond
  5 km 01:05:12
1 Loona Helimets 1970 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:49:29
1 Ave Hiiemäe 1995 Naine
Hiiu maakond
  5 km 00:31:28
1 Marta Marii Hint 2012 Naine
Harju maakond
  5 km 01:08:33
1 Marten Holter 2006 Mees
Pärnu maakond
  5 km 00:50:25
1 Helir Hoop 2009 Mees
Võru maakond
  5 km 00:43:33
1 Karin Hõrrak 1968 Naine
Tartu maakond
Warmeston OÜ 5 km 00:28:57
1 Ants Illus 1951 Mees
Tartu maakond
  5 km 00:55:05
1 Tiiu Illus 1947 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:55:05
1 Georg-Marten Jäe 2009 Mees
Harju maakond
  5 km 00:29:26
1 Urmas Jäe 1962 Mees
Saare maakond
Pöide Spordiselts 5 km 01:08:33
1 Janika Jakobson 1970 Naine
Tartu maakond
IMPULS Spordiklubi 5 km 00:45:46
1 Airi-Liis Jakutovitš 2008 Naine
Harju maakond
  5 km 00:59:37
1 Milvi Jallajas 1981 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:31:58
1 Jaana Järve 1976 Naine
Lääne-Viru maakond
  5 km 00:49:52
1 Miira Järve 2010 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:37:15
1 Reelika Jõe 1981 Naine
Valga maakond
  5 km 00:46:02
1 Benno Johanson 1963 Mees
Harju maakond
  5 km 00:53:11
1 Tiina Juhani 1974 Naine
Harju maakond
  5 km 00:59:02
1 Margit Jürgenson 1981 Naine
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi 5 km 00:43:59
1 Piia Jurman 1968 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:59:33
1 Robert Jurman 1967 Mees
Tartu maakond
  5 km 00:59:33
1 Geir-Kristjan Kääri 2007 Mees
Tartu maakond
  5 km 01:11:06
1 Heino Kaasik 1944 Mees
Tartu maakond
  5 km 01:07:39
1 Tiit Kaasik 1974 Mees
Tartu maakond
  5 km 00:38:20
1 Anneliis Kabral 1992 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:58:46
1 Kristel-Maria Kadajane 1992 Naine
Harju maakond
NOPE OÜ 5 km 00:57:19
1 Elvis Kaiv 1996 Mees
Valga maakond
Combiwood OÜ 5 km 00:24:57
1 Karin Kalm 1993 Naine
Harju maakond
  5 km 01:19:45
1 Mairis Kangro 1970 Naine
Harju maakond
  5 km 00:36:57
1 Monika Kannelaud 1984 Naine
Jõgeva maakond
  5 km 00:33:34
1 Anton Kärkkänen 1984 Mees
Tartu maakond
  5 km 00:31:53
1 Ljubov Kärkkänen 1986 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:41:02
1 Kelly Kasepuu 1993 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:36:46
1 Lauri Kask 1966 Mees
Tartu maakond
  5 km 00:32:05
1 Marika Kaubi 1978 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:30:40
1 Aime Keis 1968 Naine
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi 5 km 00:45:00
1 Siret Kesas 1985 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:43:52
1 Glein Kiissa 1980 Mees
Tartu maakond
  5 km 01:07:33
1 Natalja Kimask 1973 Naine
Harju maakond
  5 km 00:36:46
1 Rasmus Kivi 2007 Mees
Jõgeva maakond
  5 km 00:30:14
1 Saale Kivi 1971 Naine
Jõgeva maakond
  5 km 00:31:41
1 Kristiina Kivioja 1987 Naine
Tartu maakond
Salvest AS 5 km 00:29:06
1 Karin Klemmer 1989 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:59:35
1 Laura Klemmer 2008 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:59:35
1 Laili Kõks 1990 Naine
Tartu maakond
Salvest AS 5 km 00:42:30
1 Urmas Kolga 1968 Mees
Lääne maakond
  5 km 00:32:43
1 Lea Kont 1959 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:49:54
1 Kaidi Koort 1986 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:31:08
1 Erik Mattias Krasilnikov 2007 Mees
Tartu maakond
Tartu Katoliku SK 5 km 00:35:07
1 Jane Krasilnikova 1970 Naine
Tartu maakond
Tartu Katoliku SK 5 km 00:39:39
1 Carmen Kull 2002 Naine
Jõgeva maakond
  5 km 00:45:10
1 Kariina Künnap 1985 Naine
Pärnu maakond
  5 km 00:47:05
1 Marko Kutman 1983 Mees
Tartu maakond
  5 km 00:43:37
1 Silja Kuusik 1987 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:39:37
1 Ülle Kuusma 1970 Naine
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 5 km 00:52:54
1 Allan Ladva 1983 Mees
Valga maakond
Transpordiamet 5 km 01:27:31
1 Tommy Lahti 1980 Mees
  5 km 00:28:06
1 Margit Laidvee 1975 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:31:06
1 Kristo Lang 1975 Mees
Harju maakond
  5 km 00:35:54
1 Javier Lassa 1995 Mees
  5 km 00:21:11
1 Heikki Lehis 1962 Mees
Viljandi maakond
  5 km 00:39:15
1 Kaido Leiten 1972 Mees
Viljandi maakond
  5 km 00:41:38
1 Priit Lello 1974 Mees
Harju maakond
  5 km 00:25:53
1 Anne-Lea Leppik 1959 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:53:30
1 Liis Leppik 1985 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 5 km 01:11:55
1 Jelena Levin 1979 Naine
Harju maakond
  5 km 01:02:30
1 Jaan Liiders 1955 Mees
Rapla maakond
  5 km 00:41:37
1 Angelina Liivak 1996 Naine
Harju maakond
  5 km 00:26:04
1 Kaja Linde 1954 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:59:01
1 Merle Lint 1961 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:56:22
1 Tiina Lipp 1974 Naine
Harju maakond
  5 km 01:05:32
1 Jaana Lõhmus 1976 Naine
Tartu maakond
A. Le Coq 5 km 00:45:10
1 Mirje Lõhmus 1972 Naine
Põlva maakond
  5 km 00:28:16
1 Piret Luik 1967 Naine
Tartu maakond
  5 km 01:02:04
1 Toomas Määrits 1966 Mees
Tartu maakond
  5 km 00:51:14
1 Helina Mäekivi 1985 Naine
Harju maakond
  5 km 00:53:18
1 Maris Mägi 1986 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:27:05
1 Alari Maidla 2007 Mees
Põlva maakond
  5 km 00:36:18
1 Geidi Maidla 1991 Naine
Põlva maakond
  5 km 00:55:15
1 Raul Männisalu 1991 Mees
Tartu maakond
Tartu Vangla 5 km 00:30:09
1 Tarmo Margat 1979 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 5 km 00:26:56
1 Danel Mark 1979 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 5 km 00:40:50
1 Derek Mark 2013 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 5 km 00:42:55
1 Dione Leandra Mark 2009 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 5 km 00:40:50
1 Romeo Mednis 2001 Mees
  5 km 00:25:53
1 Eda Merilain 1972 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:40:58
1 Eeva-Maria Merilo 2009 Naine
Harju maakond
  5 km 00:45:23
1 Ingrid Mesila 1959 Naine
Tartu maakond
Orkla Eesti AS 5 km 00:41:37
1 Julia Metsakuru 1986 Naine
Lääne-Viru maakond
  5 km 00:47:22
1 Monika Michelson 1985 Naine
Harju maakond
SportID 5 km 00:27:20
1 Ergo Mikkor 1982 Mees
Harju maakond
Telia SK 5 km 00:32:13
1 Mirtel Mikkor 2009 Naine
Harju maakond
Telia SK 5 km 00:35:19
1 Mia Maarika Mollok 2014 Naine
Valga maakond
  5 km 01:09:00
1 Eero Mõttus 2010 Mees
Tartu maakond
  5 km 00:33:55
1 Tiina Mõttus 1944 Naine
Pärnu maakond
  5 km 00:57:55
1 Viktor Muuli 1966 Mees
Tartu maakond
  5 km 00:28:55
1 Kerly Nahkur 1982 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:46:03
1 Kaidi Nellis 1984 Naine
Saare maakond
  5 km 01:17:11
1 Kadri Nestra 1985 Naine
Tartu maakond
Baltic Defence College 5 km 00:33:14
1 Kirsti Nikkolo 1971 Naine
Järva maakond
  5 km 00:56:20
1 Robin Nikolajev 2010 Mees
Harju maakond
  5 km 00:26:01
1 Anre Nõmme 1973 Mees
Saare maakond
Saaremaa JK Viiking 5 km 00:41:24
1 Paula Nõmme 2002 Naine
Saare maakond
  5 km 00:39:57
1 Antti Nöps 1969 Mees
Tartu maakond
  5 km 00:40:08
1 Tatiana Novikova 1972 Naine
  5 km 00:29:07
1 Laura-Liis Oherjus 2003 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:32:45
1 Annaleen Ojaperv 2010 Naine
Harju maakond
  5 km 00:34:02
1 Evelyn Ojaperv 1979 Naine
Harju maakond
  5 km 00:49:39
1 Kaido Ojaperv 1974 Mees     5 km 00:35:01
1 Elis Omel 2005 Naine
Viljandi maakond
  5 km 01:04:30
1 Ülar Omel 1973 Mees
Viljandi maakond
  5 km 01:05:35
1 Siiri Orman 1982 Naine
Harju maakond
  5 km 00:52:16
1 Roosi Matilda Padari 2008 Naine
Harju maakond
  5 km 00:45:30
1 Vallo Padari 1975 Mees
Harju maakond
  5 km 00:53:46
1 Tarmo Pajusaar 1969 Mees
Harju maakond
  5 km 00:42:09
1 Kristi Parro 1986 Naine
Harju maakond
  5 km 00:51:57
1 Egle Peedor 1982 Naine
Tartu maakond
  5 km 01:00:28
1 Randel Peerna 1980 Mees
Pärnu maakond
  5 km 00:41:39
1 Karol Pert 1983 Mees
Pärnu maakond
  5 km 00:31:05
1 Kairi Pihlak 1981 Naine
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts 5 km 00:55:37
1 Kätlin Piho 1980 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:44:19
1 Maarja Liisa Pikkmaa 1985 Naine
Jõgeva maakond
  5 km 00:53:12
1 Patrik Tobias Pindma 2008 Mees
Harju maakond
SK CFC 5 km 00:26:30
1 Jay Martin Ploomipuu 1997 Mees
Tartu maakond
  5 km 00:40:14
1 Kristi Ploomipuu 1998 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:40:30
1 Hergo Prei 1976 Mees
Tartu maakond
Korp! Fraternitas Liviensis 5 km 01:13:01
1 Sofiia Prishchenko 2007 Naine
Harju maakond
  5 km 00:31:30
1 Martin Erik Prööm 1999 Mees
Harju maakond
  5 km 00:28:09
1 Jannely Punnisson 1992 Naine
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 5 km 00:38:46
1 Tiina Puusalu 1977 Naine
Valga maakond
  5 km 00:27:08
1 Margus Rääk 1981 Mees
Tartu maakond
Splitter 5 km 01:04:01
1 Rebeka Rääk 2011 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:58:29
1 Andrus Rahu 1978 Mees
Pärnu maakond
  5 km 00:40:12
1 Erik Rajamäe 1970 Mees
Harju maakond
  5 km 00:28:46
1 Caileen Rapp 2009 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 5 km 00:55:31
1 Ly Raudsepp 1993 Naine
Valga maakond
  5 km 01:05:26
1 Leelo Raudsik 1983 Naine
Harju maakond
  5 km 00:37:10
1 Jüri Rea 1976 Mees
Pärnu maakond
  5 km 00:25:28
1 Rainer Reinberk 1976 Mees
Harju maakond
  5 km 00:31:34
1 Evelin Reinhold 1980 Naine
Tartu maakond
  5 km 01:10:00
1 Udo Reinsalu 1963 Mees
Valga maakond
  5 km 00:27:47
1 Rasmus Reinson 2009 Mees
Harju maakond
Sportlove 5 km 00:35:38
1 Jan Roeper 1961 Mees
  5 km 00:22:33
1 Anni Rohelpuu 2010 Naine
Viljandi maakond
  5 km 00:34:32
1 Siim Roos 1985 Mees
Järva maakond
  5 km 00:35:03
1 Anna-Liisa Rossi 1979 Naine
Tartu maakond
Salvest AS 5 km 00:54:07
1 Marek Saar 1981 Mees
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS 5 km 00:34:49
1 Triin Saar 1988 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:40:06
1 Sabina Sägi 1989 Naine
Harju maakond
  5 km 01:05:32
1 Egle Sarapik 1978 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:36:17
1 Ragne Seeder 2008 Naine
Jõgeva maakond
  5 km 01:35:00
1 Tagne Seeder 2001 Naine
Jõgeva maakond
  5 km 01:15:00
1 Nora Elisabeth Seero 2010 Naine
Harju maakond
21CC Triatloniklubi 5 km 01:17:50
1 Kristian Ruudi Sepp 2009 Mees
Harju maakond
  5 km 00:38:16
1 Robin Julius Sepp 2012 Mees
Harju maakond
  5 km 00:44:04
1 Elisabeth Siivelt 2002 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:32:21
1 Klarita-Odette Sirman 2004 Naine
Harju maakond
  5 km 00:33:18
1 Arnis Slagis 1992 Mees
  5 km 00:24:28
1 Riina Soggar-Henk 1982 Naine
Viljandi maakond
  5 km 01:00:40
1 Jevgeni Solovjov 1948 Mees
Ida-Viru maakond
  5 km 00:35:25
1 Mare Soovik 1943 Naine
Lääne-Viru maakond
  5 km 01:25:00
1 Gerli Sülla 2006 Naine
Viljandi maakond
  5 km 00:31:19
1 Gunnar Sülla 1970 Mees
Viljandi maakond
  5 km 00:47:22
1 Martin Sülla 2008 Mees
Viljandi maakond
  5 km 00:47:22
1 Steven Sumberg 2011 Mees
Harju maakond
Porter Racing 5 km 00:43:55
1 Lii Susi 1978 Naine
Viljandi maakond
  5 km 00:32:06
1 Silver Süving 1989 Mees
Harju maakond
  5 km 00:24:34
1 Signe Svikša 1989 Naine
5A-Valka / LV 5 km 00:31:15
1 Helisa Tartu 2007 Naine
Hiiu maakond
  5 km 00:27:02
1 Krista Tatra 1985 Naine
Pärnu maakond
  5 km 00:43:00
1 Kerli Tominga 1975 Naine
Valga maakond
Enics Eesti AS 5 km 00:36:59
1 Kristina Tõnismäe 1985 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:59:51
1 Anne Toomsalu 1981 Naine
Harju maakond
  5 km 00:42:45
1 Astrid Traagel 1995 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:29:16
1 Sergei Tšaškin 1989 Mees
Ida-Viru maakond
  5 km 00:33:32
1 Gunnar Tungal 1964 Mees
Viljandi maakond
  5 km 00:47:52
1 Mare Tungal 1965 Naine
Viljandi maakond
SEB Pank AS 5 km 00:47:28
1 Olan Eerik Uhabakin 2007 Mees
Harju maakond
  5 km 00:34:29
1 Sten Marten Uhabakin 2013 Mees
Harju maakond
  5 km 00:34:02
1 Andres Luka Uksov 2007 Mees
Tartu maakond
  5 km 01:05:19
1 Laine Ülemaante 1982 Naine
Pärnu maakond
  5 km 00:44:09
1 Kairi Uueni 1979 Naine
Lääne-Viru maakond
  5 km 00:51:57
1 Katarina Vaher 2005 Naine
Saare maakond
  5 km 00:33:27
1 Tarvo Vaher 1975 Mees
Saare maakond
Merevägi 5 km 00:33:21
1 Maimu Vahtra 1942 Naine
Võru maakond
  5 km 00:50:34
1 Kadi Valder 1985 Naine
Järva maakond
  5 km 00:52:06
1 Janek Veedla 1988 Mees
Harju maakond
  5 km 00:22:40
1 Grete Veepere-Ots 1985 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:30:47
1 Paul Pärtel Vellerind 2004 Mees
Harju maakond
  5 km 00:46:11
1 Karin Vichmann 1973 Naine
Tartu maakond
  5 km 00:33:50
1 Helen Viilukas 1975 Naine
Hiiu maakond
  5 km 00:41:23
1 Helsanna Viilukas 2001 Naine
Hiiu maakond
  5 km 00:39:29
1 Karola Viinapuu 2009 Naine
Harju maakond
Telia SK 5 km 00:26:39
1 Merlin Villik 1978 Naine
Põlva maakond
  5 km 00:35:35
1 Kairi Vok 1986 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 5 km 00:55:45
1 Florian Zeilinger 1991 Mees
  5 km 00:28:55
1 Johannes Zeilinger 1963 Mees
  5 km 00:23:09
1 Patrizia Zeilinger-Harbich 1963 Naine
  5 km 00:33:15
1 Karl Zorn 1966 Mees
  5 km 00:24:50
Sulge

Tulemuse detailne info

...